Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Máshonnan indult, és egyéb beszélgetések a hit témakörében

+2
Greywolf
Áprilia
6 posters

1 / 6 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Máshonnan indult, és egyéb beszélgetések  a hit  témakörében Empty Máshonnan indult, és egyéb beszélgetések a hit témakörében

Témanyitás  Áprilia Szomb. 5 Júl. - 14:45

Elek írta:
Tehát, a részleges újjászületés az amikor úgy vesz "PNEUMÁT" mint a lyukas biciklibelső- hol pumpálják, hol leereszt, hol pumpálják, hol....
MA A KERESZTÉNYSÉG LE VAN ERESZTVE!



A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 24 Feb. - 8:41-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6443

Vissza az elejére Go down

Máshonnan indult, és egyéb beszélgetések  a hit  témakörében Empty Re: Máshonnan indult, és egyéb beszélgetések a hit témakörében

Témanyitás  Vendég Szomb. 5 Júl. - 17:34

id...."Na mostmár tényleg elolvasom az Apcsel-ben, hogy milyen is volt az az apostoli közeg. "...id v.


És a Róma levelet...az ébredés kulcsa!
Miért az ébredés kulcsa a korai, kezdeti keresztény egyházban?
Mert itt fundamentálódik az a szövetség amely az üldöztetés "kemény kovácsolásával" alapozta meg a MI LÉTJOGOSULTSÁGUNKAT!
"Apáink" hitük utolsó csepp véréig adták át magukat a megváltásban Jézus Krisztusnak. - Krisztus! - Felkent és azok lettek ők is!
Ma tartok böjtöt? - Lemondok egy hétig a TV-ről? Nem beszélek csúnyán ha, "feldob" az anyósom?
ÁLDOZAT EZ?
-
Mit mondanak fiaink és leányaink?
Dehogy leszek én keresztény!
EZ A VONZATA?
A kereszténység nem átitatott a világmegváltás erejétől. - Mondád benned a "ZUHATAG" erői vannak - igen - és bennem is van valami!....(lebbencs leves + pirítós...)))
ENNYI?
Ettől még a hamistanítók ott regnálnak a gyülekezetek élén és "étkezdéztetik" népüket!
Krisztus hol vagy?

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Máshonnan indult, és egyéb beszélgetések  a hit  témakörében Empty Re: Máshonnan indult, és egyéb beszélgetések a hit témakörében

Témanyitás  Vendég Szomb. 5 Júl. - 17:44

id...."Visszatérve az elejére, hogy az mitől függhet, hogy valakiben Krisztus lakozást vesz-e, vagyishogy eljut-e odáig, hogy megtér, erre Eleknek volt egy olyan válasza, hogy az illetőt megelőző generációk a családban mennyire "készítették elő a terepet."...id. v.

Éppen ezt igyekszem átadni, hiszen Jézus aztán Pál atyafi voltak az első stafétásaink, ha volna ki átvegye és fusson a babérokért!
NEM GYALÁZAT JÉZUSÉRT FUTNI!
De, még Pál atyafiért sem mert nem akárki volt ám!
Tudom itt + amott vitatható és vitatják is, csak - TEGYÉK!
A heorikus magatartásforma nem egy fekély az egyén sem a társadalom életében! Hát akkor mennyire inkább a kereszténységben, azaz a Jézus Krisztus követésben! "A"  "MUNKÁS" AKI ÖRÖKÖS!
Mi az ami kitöltheti még hasonlatosan életünket?
Talán a sport?
A tűzoltó egyenruha?
A rendőri egyenruha?
Vagy a parlamenti képviselői státus?
MI?
A mindent átadó - exponensen "A SZELLEMÉBEN KÖRŰLMETÉLT"!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Máshonnan indult, és egyéb beszélgetések  a hit  témakörében Empty Re: Máshonnan indult, és egyéb beszélgetések a hit témakörében

Témanyitás  Vendég Szomb. 5 Júl. - 17:51

A SÁTÁN NEVET!
Az 1926-os éveket követően jelentős esemény nem történt a világban - "keresztény" szemmel tekintve! Sehol!
A hazánkban feltörekvő ébredési hullám 6-hónap elteltével kettétört!
Az első karizmatikus "pásztort" ( a nevét már leírtam párszor...))), "agyonverték" és elüldözték kirendelt státusából a "féltékenyek"!
-
NINCS KÜLÖNÖSEBB TENNIVALÓJA A SÁTÁNNAK!

ÜL - hátradőlve és pipázgat!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Máshonnan indult, és egyéb beszélgetések  a hit  témakörében Empty Re: Máshonnan indult, és egyéb beszélgetések a hit témakörében

Témanyitás  Áprilia Vas. 6 Júl. - 6:17

Elek írta:id...."Na mostmár tényleg elolvasom az Apcsel-ben, hogy milyen is volt az az apostoli közeg. "...id v.

És a Róma levelet...az ébredés kulcsa!


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 24 Feb. - 8:41-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6443

Vissza az elejére Go down

Máshonnan indult, és egyéb beszélgetések  a hit  témakörében Empty Re: Máshonnan indult, és egyéb beszélgetések a hit témakörében

Témanyitás  fortis Vas. 6 Júl. - 17:19

Elek írta:
Én szeretlek téged fortis koma és kívánom egész bensőmből a megújúlásodat. De, a teljes evangélium "HIÁNYA" fog téged korlátozni addig a pillanatig míg.....( ??? ).... what .... study  <<<-  ide vissza nem térünk! (emberiség)
Az Ó, tehát a régiben történő " dagonya" vagy sok esetben még a törvényen kívüliség is fenn áll, míg az le nem mosatik az IGAZSÁG FŐRDŐJÉBEN, alámerűltségében, addig pilinczka van és semmi más!!! ... (pilinczka<> bot, s madzagra kötött horog a kisfiú kezében aki aranyhalat kíván fogni a pocsolya vizéből )))

A teljes Evangéliumnál ugye az apokrifokkal együttesen valót értetted Elek ? Mert úgy a teljes nem igaz ? Vagy az apokrifok , meg amik kimaradtak a bibliából az Alekszandriai zsinat határozata alapján , azok nem tartoznak az evangéliumba ?


A hozzászólást fortis összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 6 Júl. - 17:51-kor.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11316

Vissza az elejére Go down

Máshonnan indult, és egyéb beszélgetések  a hit  témakörében Empty Re: Máshonnan indult, és egyéb beszélgetések a hit témakörében

Témanyitás  fortis Vas. 6 Júl. - 17:43

Elek miért nem veszed a kezedbe a gyülekezet vezetését ?
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11316

Vissza az elejére Go down

Máshonnan indult, és egyéb beszélgetések  a hit  témakörében Empty Re: Máshonnan indult, és egyéb beszélgetések a hit témakörében

Témanyitás  Vendég Vas. 6 Júl. - 19:40

fortis írta:Elek miért nem veszed a kezedbe a gyülekezet vezetését ?
Mert kizárták őt onnan, Fortis, nem figyelsz?
 pink) 

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Máshonnan indult, és egyéb beszélgetések  a hit  témakörében Empty Re: Máshonnan indult, és egyéb beszélgetések a hit témakörében

Témanyitás  Vendég Vas. 6 Júl. - 20:03

Aki most a "pásztor" az a D.....-i" közösségből gojózótt ki...az aki őt bízta meg a pásztorkodással az zárt ki a gyüliből... és azt aki az 1926 - os ébredés szülőatyja volt.... AKINEK KÖSZÖNHETŐ, hogy van ma magyar hazánkba karizmatikus kisegyház.
Mind ezt egy Jezabell -a típusú nő indította el lavinaként, végtére ma már ő sincs a gyülekezetbe, akinek veje a regnáló "pásztor!
-
Hümmmm - értitek?

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Máshonnan indult, és egyéb beszélgetések  a hit  témakörében Empty Re: Máshonnan indult, és egyéb beszélgetések a hit témakörében

Témanyitás  fortis Vas. 6 Júl. - 20:26

Elek írta:Aki most a "pásztor" az a D.....-i" közösségből gojózótt ki...az aki őt bízta meg a pásztorkodással az zárt ki a gyüliből... és azt aki az 1926 - os ébredés szülőatyja volt.... AKINEK KÖSZÖNHETŐ, hogy van ma magyar hazánkba karizmatikus kisegyház.
Mind ezt egy Jezabell -a típusú nő indította el lavinaként, végtére ma már ő sincs a gyülekezetbe, akinek veje a regnáló "pásztor!
-
Hümmmm - értitek?

Tudom , hogy mondta Elek , csak nem értettem , hogy lehet valakit kizárni egy gyülekezetből ? Egy fórumról megértem , na de egy gyülekezetből ?
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11316

Vissza az elejére Go down

Máshonnan indult, és egyéb beszélgetések  a hit  témakörében Empty Re: Máshonnan indult, és egyéb beszélgetések a hit témakörében

Témanyitás  Áprilia Vas. 6 Júl. - 20:40

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 24 Feb. - 8:42-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6443

Vissza az elejére Go down

Máshonnan indult, és egyéb beszélgetések  a hit  témakörében Empty Re: Máshonnan indult, és egyéb beszélgetések a hit témakörében

Témanyitás  fortis Vas. 6 Júl. - 22:34

Hát ha elolvasta azokat is , akkor ennek örülök .
Tulajdonképpen már egy ideje tervezgetem magamban , hogy az efféle témákhoz tulajdonképpen nem kellene hozzászólnom és a gondolataimat sem bejegyeznem , mert nem az én asztalom . Elég lesz nekem a saját hitem ezen a téren , az elmélettel meg foglalkozzon aki akar  .
Esetleg tennék még ide be egy érdekes cikket , ha van kedvetek olvassátok el .

Tíz szempont , melyek szerint más vallások befolyásolták a Bibliát .  

http://boldognapot.hu/blog/tiz-szempont-melyek-szerint-mas-vallasok-befolyasoltak-a-bibliat/
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11316

Vissza az elejére Go down

Máshonnan indult, és egyéb beszélgetések  a hit  témakörében Empty Re: Máshonnan indult, és egyéb beszélgetések a hit témakörében

Témanyitás  Vendég Hétf. 7 Júl. - 5:48

Most a napokban gondolkodtam el mert "átvillant bennem" - egy kicsit "hátrébb vonulok" a vallási témákat illetően.
Lám fortis - "nem kap levegőt", s valóban így igaz, nem helyén vannak itt a fórumon, ezek a kérdések.
A "befogadott" - tartson tiszteletet - főleg ha, prezentálni is igyekszik azt.
Csak még annyit - mért zárnak ki valakit a gyülekezetből!
-
Nos, a Szent Szellem ("Vezető") Személye és a vezetésére mutató jellemzők - kiszorúltak a közösségből! Gyakori probléma sőt a legjellemzőbbek egyike, a "külső" aknamunkát nem is tekintve!
-
Esetünkben - egy külső szervezet bevonása jelentkezett, éppen az ébredési hullám kezdetén, hogy elejét vegye a térhódításnak, azaz a karizmák növekedésének.
Gondoljátok át mit jelent ha, futótűzként terjed hazánkban egy efféle megújhodás. Ma már azt sem tartom elképzelhetetlennek, mint egy összeesküvés elméletet, valahonnan a távolból - megtalálták ezt az ambíciózus hölgyet, ill. a "szervezetet" és ráépültek a közösségre!
Tény, az engedetlenség és mint gyenge láncszemek bárhol lehetnek, főleg a "kinövekedni vágyó" "entitásokban". Ez a még nem kész és nem tiszta alapokon nyugvó valami - LETT - a "vulkán", morajlott erősen, de kitörni már képtelenné vált!
Röviden - ennyi....igyekszem valóságosan egy darabig most már visszahúzódni..."békesség" !...és köszönöm!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Máshonnan indult, és egyéb beszélgetések  a hit  témakörében Empty Re: Máshonnan indult, és egyéb beszélgetések a hit témakörében

Témanyitás  fortis Hétf. 7 Júl. - 7:03

Miért húzódnál vissza Elek , láthatod , hogy itt igény van az írásaidra .
Különben is ezt írtad az " Univerzumban "

" - Szélmalom harc a "szeretetért" való küzdelem de, nem adhatom fel!
Akaratlanúl is Jézus van előttem - Ő - az "ártatlan"... "
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11316

Vissza az elejére Go down

Máshonnan indult, és egyéb beszélgetések  a hit  témakörében Empty Re: Máshonnan indult, és egyéb beszélgetések a hit témakörében

Témanyitás  Áprilia Hétf. 7 Júl. - 8:06

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 24 Feb. - 8:42-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6443

Vissza az elejére Go down

Máshonnan indult, és egyéb beszélgetések  a hit  témakörében Empty Re: Máshonnan indult, és egyéb beszélgetések a hit témakörében

Témanyitás  Áprilia Hétf. 7 Júl. - 9:24

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 24 Feb. - 8:43-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6443

Vissza az elejére Go down

Máshonnan indult, és egyéb beszélgetések  a hit  témakörében Empty Re: Máshonnan indult, és egyéb beszélgetések a hit témakörében

Témanyitás  fortis Hétf. 7 Júl. - 11:08

Áprilia írta:
fortis írta:
1. Hát ha elolvasta azokat is , akkor ennek örülök .
...
2. Elég lesz nekem a saját hitem ezen a téren , az elmélettel meg foglalkozzon aki akar  .

1. Azt írod, örülsz, hogy Elek elolvasta az apokrifot. Na látod, ugyanilyen alapon én is örülnék annak, ha te is elolvasnád.
2. De hiszen te kérdezted Eleket, hogy a Biblia alatt érti-e az apokrifokat is! Akkor hogy mondhatsz ilyet! Különben is, ez a mondatod teljesen ellentmondásban áll azzal, amikor fentebb azt állítottad, hogy a lexikális tudás nagyon fontos a szellemi látáshoz. Hát akkor, tessék alkalmazni, nem csak dumálni róla!
Pfff!

- Nos a lexikális tudás igen .  Mi mind lexikális tudással rendelkezünk  és ez a tudás mindig a mihez képest igazodik .
- Igen , kíváncsi voltam Elek véleményére , ahogyan mindig is kíváncsi  leszek.
- De most úgy érzem hallottam és olvastam már annyi mindent  össze  a Bibliából és más egyéb írásokból , hogy úgy gondolom  jobb , ha a témába nem szólok bele . Mondhatni én érzem magamban az Atya szeretetét és ez most elég nekem .  Lehet valamikor majd ismét érzek késztetést , hogy írjak a témához , most nem .
- Esetleg még annyit , hogy  egy gyülekezetet egyben tartani valóban  nagy lelkesedés és munka kell , és le a kalappal  minden  olyan törekvés előtt , ami az emberiség épülését szolgálja .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11316

Vissza az elejére Go down

Máshonnan indult, és egyéb beszélgetések  a hit  témakörében Empty Re: Máshonnan indult, és egyéb beszélgetések a hit témakörében

Témanyitás  Áprilia Hétf. 7 Júl. - 19:29

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 24 Feb. - 8:43-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6443

Vissza az elejére Go down

Máshonnan indult, és egyéb beszélgetések  a hit  témakörében Empty Re: Máshonnan indult, és egyéb beszélgetések a hit témakörében

Témanyitás  Vendég Hétf. 7 Júl. - 20:05

Kedves fortis koma!
Engem azt "talált meg" épp amit kifejtettél, s úgy véltem, sok belőlem, megcsömörlöttél... valóban.
Illene féket tenni a nyelvemre DE...móótam én, hogy hibátlan vagyok? Sohse....
 Very Happy

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Máshonnan indult, és egyéb beszélgetések  a hit  témakörében Empty Re: Máshonnan indult, és egyéb beszélgetések a hit témakörében

Témanyitás  Vendég Hétf. 7 Júl. - 20:34

Kedves Áprilia, nem látok bele az általad látogatott közösség szervezeti felépítésébe ill. funkcionalitásába DE, egyet értek veled!
A Tisztelt  Szent Szellem vezetése nélkül lehetetlenség tömegeket koordinálni!

Egyrészt az emberi gyarlóságok következtében másrészt a történelmi időket sem lehet szem elől téveszteni amely úgy illeszkedik egymásba mint a két kéz ujjaival - Isten akaratába!

( zárójelben jegyzem meg -> az apostoli közeg létszámilag, s alapjait tekintve 12. db főre korlátozódott!
amelyre ráépűlt a tisztséget, a segítséget nyújtók létszáma, s úgy a követőké és a szimpatizánsaké. - vajon hány ember ez? - Mind összesen és az akkori mi közösségünket vizsgálva, arra a megállapításra jutottam hozzávetőlegesen 120 db főnél nagyobb embermennyiség - pásztori szempontok alapján már könnyen - "A" kezelhetetlen kategóriába tartozhat!))) -
( bár merő butaságnak hangzik, hiszem, a jelen korunkban csírázó közösségek kinövekedései - messze nem lesznek azonosak a korai ecclezsiával. telített a föld, minden "nyög" a mindentől! annyira nagy a kölcsönhatás, hogy csak kifejezetten a SztSz-re hagyatkozva fog megállni, aki úgy is marad, aki "áll"! az én laikusságom, naívitásom az un. "előszél" mert az efféle emberek annyira egyszerűek, hogy "hazudni is képtelenek"! szorosan kötődnek az ígében leírtakhoz, onnan, attól nincs bátorságuk eltávolodni - magyarán a "tiszta eszközök"  - Isten kezében. tehát, jó ébernek lenni, s figyelni, körűltekintőnek lenni! - én - köszönöm szavad mert hatalmas megerősítése annak amik történnek itt velünk. a tengerből hozott elő minket a sors - gyöngyszemnek! ))

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Máshonnan indult, és egyéb beszélgetések  a hit  témakörében Empty Máshonnan indult, de a hit kérdéseibe torkolló beszélgetések

Témanyitás  Áprilia Hétf. 7 Júl. - 22:06

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 24 Feb. - 8:44-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6443

Vissza az elejére Go down

Máshonnan indult, és egyéb beszélgetések  a hit  témakörében Empty Re: Máshonnan indult, és egyéb beszélgetések a hit témakörében

Témanyitás  Vendég Kedd 8 Júl. - 6:02

Very Happy ... leborulós ... Very Happy

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Máshonnan indult, és egyéb beszélgetések  a hit  témakörében Empty Re: Máshonnan indult, és egyéb beszélgetések a hit témakörében

Témanyitás  Áprilia Kedd 8 Júl. - 6:58

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 24 Feb. - 8:44-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6443

Vissza az elejére Go down

Máshonnan indult, és egyéb beszélgetések  a hit  témakörében Empty Re: Máshonnan indult, és egyéb beszélgetések a hit témakörében

Témanyitás  Vendég Kedd 8 Júl. - 8:30

Nem jelöltelek meg. Gondolom, aki az első hsz-r írja, az válik a topik szerzőjévé, és biztos a tiedtől választottam szét (nem néztem meg). Ezt nem tudom megváltoztatni. Olyan nagy baj, ha te vagy szerzőnek feltüntetve?

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Máshonnan indult, és egyéb beszélgetések  a hit  témakörében Empty Re: Máshonnan indult, és egyéb beszélgetések a hit témakörében

Témanyitás  Áprilia Kedd 8 Júl. - 8:35

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 24 Feb. - 8:44-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6443

Vissza az elejére Go down

Máshonnan indult, és egyéb beszélgetések  a hit  témakörében Empty Re: Máshonnan indult, és egyéb beszélgetések a hit témakörében

Témanyitás  Vendég Kedd 8 Júl. - 8:36

Áprilia írta:
: Nincsenek moderátori-admin jogaim (bár többen felvetették korábban, hogy legyen, de hiába)
Többen? Fortison kívül kik még?

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Máshonnan indult, és egyéb beszélgetések  a hit  témakörében Empty Re: Máshonnan indult, és egyéb beszélgetések a hit témakörében

Témanyitás  Áprilia Kedd 8 Júl. - 8:36

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 24 Feb. - 8:45-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6443

Vissza az elejére Go down

Máshonnan indult, és egyéb beszélgetések  a hit  témakörében Empty Máshonnan indult, de a hit kérdéseibe torkolló beszélgetések (szerző: Admin)

Témanyitás  Vendég Kedd 8 Júl. - 8:38

Áprilia írta:
efi írta:Nem jelöltelek meg. Gondolom, aki az első hsz-r írja, az válik a topik szerzőjévé...

Ilyesmire mèg sosem volt példa, ezért furcsálltam. A többiek azt fogják hinni, hogy önállóskodok, áthelyezgetek, pedig nem.
Jó, akkor most tisztáztuk a többiek előtt. Majd ezt a beszélgetést is átrakom oda.


Utóirat: átraktam, most már abban a topikban van, amire vonatkozik.


A hozzászólást efi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 8 Júl. - 8:50-kor.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Máshonnan indult, és egyéb beszélgetések  a hit  témakörében Empty Re: Máshonnan indult, és egyéb beszélgetések a hit témakörében

Témanyitás  Vendég Kedd 8 Júl. - 10:26

Áprilia írta:
efi írta:
Áprilia írta:
: Nincsenek moderátori-admin jogaim (bár többen felvetették korábban, hogy legyen, de hiába)
Többen? Fortison kívül kik még?
Blueeye.
Épp a napokban jutott eszembe az az időszak, amikor sűrűn követelted, hogy legyenek törölve hozzászólások személyeskedés miatt. És Blueeye is egyetértett, hogy egy fórumot határozott kézzel moderálni kell.
És azért jutott mindez az eszembe, mert még langyos moderátorként is majdnem arra ragadtattam magam, hogy töröljem egyik-másik Fortishoz intézett személyeskedő hozzászólásodat. Végül az elveimhez hűen nem tettem semmit, és téged se jelentett fel senki. Meg aztán a legdurvábbat magad is törölted.

Ha már így szóba jött a moderátorság...

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Máshonnan indult, és egyéb beszélgetések  a hit  témakörében Empty Re: Máshonnan indult, és egyéb beszélgetések a hit témakörében

Témanyitás  fortis Kedd 8 Júl. - 16:23

Hát ami régen volt , az már elmúlt . A fő jog itt Efié és tulajdonképpen én nem akarok jogot gyakorolni az elmúlt időszakok viharaiból tanulván ,
De mondjuk nem látom okát , ha Áprilia kezébe szeretné venni a moderálást , miért ne kaphatná meg a lehetőséget , ha Efi úgy döntene ez így mégsem lenne jó , valószínűleg a jogokat a kellő indok mellett akár vissza is vonhatná . Gondolom erre volna lehetőség .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11316

Vissza az elejére Go down

Máshonnan indult, és egyéb beszélgetések  a hit  témakörében Empty Re: Máshonnan indult, és egyéb beszélgetések a hit témakörében

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 6 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.