Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Online önismereti tesztek

+12
fortis
Kilendin
Sólyom
Vega-42
Méhecske
Rhea Sylvia
opos
Nilka
Mayra1
Áprilia
nofertiti
Blueeye
16 posters

1 / 7 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Online önismereti tesztek Empty Re: Online önismereti tesztek

Témanyitás  Vendég Szer. 12 Márc. - 9:09

Ezen az oldalon személyiségteszteket találhattok. Érdemes kitöltögetni őket, meglepően pontos jellemzéseket ad. Te melyik típusba tartozól? A magam részéről INTJ vagyok.
http://lelektanitipusok.net/node/1


A hozzászólást Etoile-sama összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 12 Márc. - 22:07-kor.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Online önismereti tesztek Empty Re: Online önismereti tesztek

Témanyitás  Vendég Szer. 12 Márc. - 19:38

Egyszer régen már megcsináltuk néhányan a fórumról ezt a személyiségtesztet. Tényleg jó. Én INFJ vagyok. Csökkenő sorrendben: intuíció - érzés - gondolkodás - érzékelés.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Online önismereti tesztek Empty Re: Online önismereti tesztek

Témanyitás  Blueeye Csüt. 13 Márc. - 13:57

Megnéztem a tesztet, nekem nem jön be. Nem értek egyet vele, hogy vagy ilyen vagyok, vagy olyan, vagy ezt választhatom, vagy azt. Ezért nem is töltök ki teszteket.

Az ember személyisége sokkal színesebb ennél. Hogy egy társaságban miként nyilvánulok meg, az függ attól, mi a téma, és hogy milyen emberek vannak ott.

Ahol a politika a téma, vagy amivel nem foglalkozok, ott hallgatok. Ott is hallgatok, ahol dicsekednek. Közben tanulmányozom, megfigyelem az embereket.  Ahol engem érdeklő témák és emberek vannak, ott társalgok, vagy én beszélek többet.

Akkor én nem ilyen vagy olyan vagyok, hanem  ilyen is, meg olyan is, típus vagyok.  yes

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1131

Vissza az elejére Go down

Online önismereti tesztek Empty Re: Online önismereti tesztek

Témanyitás  Vendég Csüt. 13 Márc. - 14:19

Blueeye írta:Megnéztem a tesztet, nekem nem jön be. Nem értek egyet vele, hogy vagy ilyen vagyok, vagy olyan, vagy ezt választhatom, vagy azt. Ezért nem is töltök ki teszteket.

Vagyis már akkor sem jött be neked, amikor még meg sem nézted. Ergo, nem ez a teszt nem jön be neked, hanem a tesztek általában. Csak hogy pontosak legyünk.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Online önismereti tesztek Empty Re: Online önismereti tesztek

Témanyitás  Blueeye Csüt. 13 Márc. - 15:30

De megnéztem, és már a kérdések sem tetszettek, egyet kiemeltem szemléltetésképpen.

Ha azt vesszük, hogy a elménk 90 %-a le van fedve, mint tudatalatti, ( tudatlanság, árnyék, sötétség) és 10 % a tudatos, akkor nincs értelme dobozba zárni az embereket, milyen személyiségtípusba tartoznak, mivel nagyrészt egy életen át sem derül ki, mi motivál olyan tettekre embereket, amit nem is akartak megtenni, de mégis megtettek.  Mondjuk ott lehet egy embert megkísérteni, -ahol gyenge, nincs kellő ismerete hogy átlásson valamit, -ahol nem tudatos.

Majd ha eltűnik a 90 % sötétség is, akkor beszélhetünk megvilágosodásról.

Amilyen világ van, talán már az a 10 % sincs meg. Ha figyeltek, és éberek vagytok, látni hogy úgy akarja a sötétség fejedelme kormányozni az emberiséget, hogy semmi akarata ne legyen.

Divatosan mondva, a pszichológia is még csak a felszínt kapargatja. és annyi lélekgyógyász, és természetgyógyász, és gyógyító, tanító van, és érdekes, nem javul a helyzet, az emberek egyre rosszabb körülmények közé keverednek...

A közös alapnyavalyánk az Istentől való eltávolodás, és ezt a betegséget csak a megváltás,és visszatérés gyógyítja meg.

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1131

Vissza az elejére Go down

Online önismereti tesztek Empty Re: Online önismereti tesztek

Témanyitás  Vendég Csüt. 13 Márc. - 17:45

" Ha figyeltek, és éberek vagytok, látni hogy úgy akarja a sötétség fejedelme kormányozni az emberiséget, hogy semmi akarata ne legyen."

Erre figyelmeztet az antropozófia is!!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Online önismereti tesztek Empty Re: Online önismereti tesztek

Témanyitás  Vendég Kedd 25 Márc. - 20:53

Itt egy önismereti teszt, ami nekem abszolút bejött!!! Csak annyit kell csinálni, hogy kilenc kép közül ki kell választani a legjobban tetszőt, aztán elolvasni a hozzá tartozó jellemzést.

Kíváncsi lennék rá, ki melyiket választotta közületek, ha esetleg kedvetek volna megcsinálni.

A TESZT

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Online önismereti tesztek Empty Re: Online önismereti tesztek

Témanyitás  Vendég Kedd 25 Márc. - 21:53

A 3. választottam de, haboztam a 4. irányába!
Miért a 3.-ik?
Szépen ívelt sávok. Pasztelba hajló színeivel amelyek nem túlzottan térnek el egymástól. Van fókuszuk, mint egy kicsit elbújó vagy éppen feljövő égitest. Akár csillag, akár hold vagy sűrű felhő takarta napocska. A színről még annyit - bár a lila egyféle sugallata a negatív megtartásnak ám a tűz is benne van a piros, az el nem múló forró szeretet. A kék pedig szerintem a férfi szín, az égboltozat maga, a föld fölött elterülő.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Online önismereti tesztek Empty Re: Online önismereti tesztek

Témanyitás  Blueeye Szer. 26 Márc. - 6:44

Én a 6-ost választottam.

6. Békés és időtlen

"Könnyed vagy és diszkrét. Van benned valami időtlen elegancia (mint Audrey Hepburnben). Erőfeszítés nélkül szerzel barátokat, élvezed a magánéletet és a függetlenséget. Időnként szeretsz kiszakadni a mindennapokból és az élet értelmén gondolkodni. Levegőre van szükséged, így búvóhelyekre menekülsz, de nem vagy magányos farkas. Békében vagy magaddal és a világgal, értékeled az életet és amit a világ nyújtani tud. Életednek fontos célja van, és amikor ezt fölfedezed, rászabadítod a világra egyedülálló varázslatodat."

Már gyerekkoromban is szerettem egyedül is lenni, pl. egész nyáron, mindenki dolgozott, így azt csinálhattam, amit akartam, senki nem pampogott bele.  Very Happy 
Bennem szépen összefér, hogy párkapcsolat is, meg függetlenség is. Befelé is tudok fordulni, és valóban, amit felismerek és hasznos, azt rászabadítom a környezetemre. Ennek nem mindig örülnek.smile

Összességében jó energiákkal születtem, amiért nagyon hálás vagyok. Egyszer kielemezték a személyiségemet A-Z-ig. Van még tanulnivalóm.
Az én tanulnivalóm az életemben az önzetlen szeretet,  sunny ami azt jelenti, hogy sokszor tényleg köszönetet sem kapok érte. Mára már megszoktam hogy ilyenek az emberek...Ez segít a továbblépésben. És valahogy mindig ilyen helyzetekbe keveredek. Az én személyiségem az önzetlen szeretet által fejlődik, és ez oldja a karmámat.
Persze mindenkinek más az életfeladata. Amit az ember felajánl Istennek, nem kell az embereknek megköszönni. Nem leszek kevesebb tőle.

Ez a teszt:

 yes

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1131

Vissza az elejére Go down

Online önismereti tesztek Empty Re: Online önismereti tesztek

Témanyitás  nofertiti Szer. 26 Márc. - 8:15

hmmm... első, amit kiválasztottam a 4-es volt, s amivel utána nagyon szemeztem a 8-as. 1 választása, így a 4-est választottam.


Sokszor megfigyeltem, hogy sosem a külső körülmény tesz azzá, aminek érzem magam. Mindig igyekeztem odafigyelni a jelekre, persze én is elmegyek mellettük.
Amikor még a numerológiát gyakoroltam mindent átvizsgáltam magamról mire rájöttem, hogy egy adott pillanat töltetét nem mutatják meg csupán a számok, hogy éppen a sötétség vagy fény irányítja báb-szálaimat. És ez nem feltétlenül tehetetlenség.

Észleltem, hogy a legjobb (értsd szó szerint, épp a legjobb) társaságban is lehet magányos az ember és a legnagyobb egyedüllétben is valahogy egész egy.

Ezt a legfontosabb megtanulnom, hogy a ne a külvilágtól függjek, a dícséretektől és a szídásoktól. Emellett a túlérzékenység, ami lehet áldás és átok.
És igen olykor elmegyünk mellette, olykor észre sem vesszük ez is a kerek egészhez tartozik még.
Mondhatni visszatérő jelenség az együttműködés, valaki valamit megtervez és én végrehajtom, ebben nagyon "jó" vagyok smile.
És vissztérő még a felújítás, amikor meglátok egy romos lakást, azonnal tervezgetem, hogy ott lekaparnám, átfesteném, kicserélném, gyermekkorom nagy álma volt, a gyermeki lakás felújítása, és véghez is vittem ez azóta is kísér.
nofertiti
nofertiti

Hozzászólások száma : 433

Vissza az elejére Go down

Online önismereti tesztek Empty Re: Online önismereti tesztek

Témanyitás  Áprilia Szer. 26 Márc. - 18:23

Nekem az 1-es tetszett. Stimmel nagyjából a jellemzés is.  öröm 

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6450

Vissza az elejére Go down

Online önismereti tesztek Empty Re: Online önismereti tesztek

Témanyitás  fortis Szer. 26 Márc. - 19:13

Én az 1-es és a 2-es között alig tudok választani .
Az egyes szimpatikusabb , a 2-es csábítóan misztikusabb .
Ha mindenképpen választanom kellene talán az 1-es lenne az , de sajnálnám a 2-est is . Lehet a kettőből kellene összegyúrni valamit . Mindkettőben egy ablakot látok , egy átjárót , amin át lehet kelni . Az 1-esnél az ismert világokba , a 2-esnél viszont az ismeretlenbe . Mind a kettőt jó lenne felfedezni , ezért nehéz a választás . Lehet olyat , hogy mindkettőt ? Hát legyen akkor a 2-s talán .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11327

Vissza az elejére Go down

Online önismereti tesztek Empty Re: Online önismereti tesztek

Témanyitás  Blueeye Szer. 26 Márc. - 19:24

Ilyen esetben az első megérzés a helyes.  yes 

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1131

Vissza az elejére Go down

Online önismereti tesztek Empty Re: Online önismereti tesztek

Témanyitás  fortis Szer. 26 Márc. - 19:29

Blueeye írta:Ilyen esetben az első megérzés a helyes.  yes 

Igen , az a 2-es volt .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11327

Vissza az elejére Go down

Online önismereti tesztek Empty Re: Online önismereti tesztek

Témanyitás  Vendég Szer. 26 Márc. - 19:54

fortis írta:Én az 1-es és a 2-es között alig tudok választani .
... Hát legyen akkor a  2-s talán .  
Az 1-es nem jellemző rád, a 2-es annál inkább!

Ugye, hogy mennyire találó ez a teszt?
Ápriliára is illik, szerintem is.

Nofertiti, hát milyen érdekes! "Míg mások sok “ha’-val meg “de”-vel bonyolítják az életüket, te jól ismered magadat."
"Természetes vonzerő vesz körül" meg "mindenki azt kapja, amit lát."  öröm 
"Utálod a felszínességet" -ez is tuti.
"Ahol mások összezúzzák magukat és elégnek, te zakatolsz tovább"  yes 

Elek válaszára még nem reagáltam, szerintem rá is jellemző, amit írnak, például hogy nagyon erős baráti kapcsolatokat ápol, vagy hogy az a fontos neki, hogy a figyelmét az értelmes létezésre irányíthassa, azaz érzékeny és elmélkedő. Meg szerintem az is jellemző lehet rá, hogy nemigen tud megbocsátani annak, aki elárulta.

Na, én még nem árultam el, hogy én ki vagyok: 8-as. Érzékeny és spirituális. "Nem vagyok hajlandó csupán racionálisan szemlélni az életet" - ezt üzenem azoknak, akik a racionális skatulyába raktak engem. Mi több! "nehezen értem meg azokat, akiket csak a ráció vezérel"! Szeretem fejleszteni magam - telitalálat. "A nyílt lelkekkel valódi kapcsolatokat létesítek."
"Fejlett pszichikai érzékkel rendelkezem, amiben megbízom és használom is."  yes

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Online önismereti tesztek Empty Re: Online önismereti tesztek

Témanyitás  Vendég Szer. 26 Márc. - 20:05

Blueeye írta:Én a 6-ost választottam.

6. Békés és időtlen

A hatos nekem is tetszett, az lett volna a bé választásom. Több minden jellemző van rám is abban is.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Online önismereti tesztek Empty Re: Online önismereti tesztek

Témanyitás  Vendég Szer. 26 Márc. - 20:28

Nálam egyértelműen a 7. Vonzódom a tiszta, logikus, áttekinthető és szimmetrikus formákhoz. Viszont a jellemzés csak részben felelt meg a valóságnak.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Online önismereti tesztek Empty Re: Online önismereti tesztek

Témanyitás  Vendég Szer. 26 Márc. - 21:29

Ja igen és ISTP!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Online önismereti tesztek Empty Re: Online önismereti tesztek

Témanyitás  Vendég Csüt. 27 Márc. - 14:36

IQ teszt, ha gondoljátok:
https://mensa.hu/az-iq-rol/online-iq-probateszt#
Nem kell elárulni az eredményt...

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Online önismereti tesztek Empty Re: Online önismereti tesztek

Témanyitás  Vendég Csüt. 27 Márc. - 19:56

Ha, jól értelmeztem az átlagosban vagyok benne, 15. szórású normál eloszlás.

Mit kő fogyasztani a jobb stuszé? - Páleszt?

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Online önismereti tesztek Empty Re: Online önismereti tesztek

Témanyitás  Mayra1 Csüt. 27 Márc. - 20:31

Érdekes képeket találtál Efi. Színösszeállításban és a zivatart kedvelő hangulatom miatt a 9-est választom.

______________________________________________________
"Ha van cél, van oda út is"
Mayra1
Mayra1

Hozzászólások száma : 1286

Vissza az elejére Go down

Online önismereti tesztek Empty Re: Online önismereti tesztek

Témanyitás  Mayra1 Csüt. 27 Márc. - 20:33

9/ Mozgatod és felforgatod magad körül a dolgokat! Az érdekes és változatos munka kedvéért hajlandó vagy kockázatot vállalni. A rutin megbénít. Ha egész nap az íróasztal mögött ülnél, az megsemmisítené a lelkedet és az életkedvedet. Szükséged van arra, hogy lehetőséget kapj kifejezni ötleteidet és megvalósítani őket. Személyiséged olyan, mint a szivárvány: még a legborongósabb napokon is fel tudsz vidítani másokat. Ha néha úgy is érzed, hogy kihunyt benned a szikra, ez csak azért van, mert a neked nem megfelelő helyzetben találod magad. Kövesd a lelkesedésedet, még ha ez azt is jelenti, hogy éveken át változtatnod kell az elképzeléseiden. Az út ugyanolyan fontos, mint az úti cél.

______________________________________________________
"Ha van cél, van oda út is"
Mayra1
Mayra1

Hozzászólások száma : 1286

Vissza az elejére Go down

Online önismereti tesztek Empty Re: Online önismereti tesztek

Témanyitás  Vendég Csüt. 27 Márc. - 20:37

Na és tényleg így van? Nem szereted a rutint? Kell az érdekesség és változatosság?

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Online önismereti tesztek Empty Re: Online önismereti tesztek

Témanyitás  Mayra1 Csüt. 27 Márc. - 20:43

efi írta:Na és tényleg így van? Nem szereted a rutint? Kell az érdekesség és változatosság?

Nem, nem szeretem a rutint, viszont az érdekesség, változatosság csak komoly szinten ösztönöz mondjuk pusztításra. Végig tekintve eddigi utamat, azt mondom nyugodtan, higgadtan teszem a dolgom, de ha a helyzet tarthatatlan porig rombolok mindent. Ha a földdel tettem egyenlővé, jöhet az ujraépités. Ebben nagyon nagy tapasztalatom van.

______________________________________________________
"Ha van cél, van oda út is"
Mayra1
Mayra1

Hozzászólások száma : 1286

Vissza az elejére Go down

Online önismereti tesztek Empty Re: Online önismereti tesztek

Témanyitás  Nilka Szomb. 5 Ápr. - 19:42

én nem tudtam választani.
nem volt közte olyan kép, amire azt mondtam volna, h igen, ez a tuti. Embarassed 
így próbáltam elindulni a másik oldalról, h mi a legkevésbé szimpatikus, de innen meg csak három képet tudtam kizárni.
ez a teszt nekem nem vált be.

______________________________________________________
Szél hozott, szél visz el...
Nilka
Nilka

Hozzászólások száma : 283

Vissza az elejére Go down

Online önismereti tesztek Empty Re: Online önismereti tesztek

Témanyitás  Vendég Szomb. 5 Ápr. - 21:44

Én se azt választottam, amiről úgy éreztem volna, hogy igen, ez a tuti, hanem csak kiválasztottam a leginkább tetszőt, mert ez volt a feladat. smile

Érdekes, hogy egyiket se bírtad elfogadni egy cseppet se.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Online önismereti tesztek Empty Re: Online önismereti tesztek

Témanyitás  Nilka Szomb. 5 Ápr. - 22:04

hm... pontosabban hármat nem tudtam elfogadni. más szavakkal három kép váltott ki belőlem tiltakozást.
a többi iránt viszont közömbös voltam.
az 1. kép bevillant, azután néztem sorban a többit, és a végén rájöttem - még mindig nem nekem való a modern művészet. öröm 
számomra egyik sem emelkedett ki a másik öt közül. vagyis vagy hatot választok egyszerre, vagy az a válaszom, hogy egyik sem. ez utóbbit választottam. kacsint 

______________________________________________________
Szél hozott, szél visz el...
Nilka
Nilka

Hozzászólások száma : 283

Vissza az elejére Go down

Online önismereti tesztek Empty Re: Online önismereti tesztek

Témanyitás  opos Hétf. 7 Ápr. - 20:51

Halli mindenkinek így választás után!

Online önismereti tesztek 2

egy ilyen helyet képzelek most el. smile

ugyan nem a Fideszre húztam az X em de most ez nem is lesz lényeg.


A választások előtt elmentem templomba.

Egy dolgot kértem, mivel szeretem a női -felsőbb szintűeket- ezért Szűz Máriához fordultam.

Tiszta táltosos élményem volt. Gyújtottam egy gyertyát és belerévültem a tüzébe. Azt kértem tőle, hogy álljon ki mellettünk mikor szavazunk és a nép BÖLCSEN döntsön. Nekem nem számított ki fog győzni, mert úgy gondolom nem lehet megváltani a magyarságot 4 év alatt és a magyar nép nem is alkalmas főleg a nagy zöme irányítás nélkül élni.

Nah de nem is ez a lényeg. smile Hanem amikor elmondtam a kérésem és "hangolódtam" valóban érzékeltem a felsőbb szintnek a jelenlétét. Bizakodom, hogy nem véletlenül nyert a fidesz.


______________________________________________________
Amikor egy személynek van valami értékes amit megvédjen…akkor válik igazán erőssé! /12.rész:Haku/
opos
opos

Hozzászólások száma : 84

Vissza az elejére Go down

Online önismereti tesztek Empty Re: Online önismereti tesztek

Témanyitás  Nilka Hétf. 7 Ápr. - 22:50

Szia Opos!

nekem erről a képről a "Vendéglő a világ végén" című könyv jut az eszembe.
bár azt ne kérdezd, miért.

______________________________________________________
Szél hozott, szél visz el...
Nilka
Nilka

Hozzászólások száma : 283

Vissza az elejére Go down

Online önismereti tesztek Empty Re: Online önismereti tesztek

Témanyitás  Vendég Kedd 8 Ápr. - 6:20

Nem véletlenül nyert, én is úgy gondolom. Az történik, aminek történnie kell.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Online önismereti tesztek Empty Re: Online önismereti tesztek

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 7 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.