Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Üzenetek, gondolatok, idézetek

+9
fortis
opos
Kilendin
nofertiti
Greywolf
Blueeye
Mayra1
Áprilia
Méhecske
13 posters

3 / 12 oldal Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 3 Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  fortis Vas. 24 Aug. - 13:15

Elek írta:Jártam a Dabasi vásáron és nem láttam egyetlen táblát sem ami ezt írta volna; BOLDOGSÁG ELADÓ! - Akciós áron!


Kereslet volna még - no de, a kínálat?
 
 öröm Azta !
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11327

Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 3 Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  Vendég Vas. 24 Aug. - 13:46

Nagyon kedvelem Iluska "hozományait".....
-
Hogyan gondolja azt valaki, hogy amíg jót cselekszik?
Addig a démonok hátradőlve - pipáznak!
-
No, - oktalanság.... gondolkodik ... és kész!
-
Tudjátok éppen ez az "átsütő" "együgyüség" lengi körűl ezeket a hamis prófétákat!
A (hamis) "próféták" felelőtlen naiv következetlensége!
-
Legalább komplexitásában néznének magára a biblia tanításaira! Az "anyaszentegyházaik" irányvonalát is felrúgják, figyelmen kívül hagyva, könyörtelenűl, téziseit.

Kettő "közülük" ! - Nem mond egyformát!
-
Sem a már keresztény bensőt, sem pedig a világiak építését se szolgálják! Egyáltalán.....és 
Egyenesen taszító!
-
Állítom van aki ránéz írásaikra és hanyatthomlok menekűl egyenest onnan, véletlen se maradjon egyetlen ékezet sem abból olvasáskor fejében!
-
Talán ha, felkenne az Úr "szolgálókat", akik "elmennének" a "hallgatósághoz"!
Kik volnának azok? (tömegek)
Nos, kezeiket összekulcsoló családanyák akik meghajlottak már részeges és ótvaros káromkodásaikban tomboló férjeik előtt, özvegyek akik "előtte" sem voltak megelégítve, hajadonok akik a szerelem tüzében égnek egy egy férfi után aki kisfiát vezeti kézen fogva már és ki tudja kik még!

Felkentek mennének a bűn rabszolgájaihoz!
-
Nem ostorozni!
SZABADÍTANI!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 3 Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  Vendég Vas. 24 Aug. - 13:55

( opos volt az aki oly jól ejtett el egy-két mondatot a szellemi kötődésekről, éppen ezt tükrözi, A HAMIS PRÓFÉTIZMUS VESZÉLYEIT. a "tudatlanság" kivetett lasszója. ))

Bizony mondom; a kövek szólalnak meg és a kő ékesség eme vad burjánzásban amit ma vallásnak hívunk! opos az Úr keze volt akkor ott és megsímogatta lelkeinket, hogy éljünk és munkáljunk, öntözzünk, termőre fordítsunk minden gyümölcsfát!
Hét kövecske adatott...kéztől kézbe...Ámen. ... Hallelujah.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 3 Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  Vendég Vas. 24 Aug. - 14:09

És talán elő is hozatik az amiről szó van,...idővel a "világosságba lép".... leborulós 

1. Nilka "szolgál" spontán ha, kell a villamosról leszállva,
2, opos, "hozza" a nyitott ablakot a szellemi függésekre,
3, fortis a "kis kő osztó" maga,
4, Grei a " a föld-nyugalma",
5, efi a "kis csendes bölcsesség",
6, Mayra a "határozott",
7, és az aki - e sorokat leírta.....
-
Atyám!
Az alázatosság amely most bennem van.
Kevés!
Hogy köszönetet mondjak!
-
Atyám.
Letérdelek előtted! - Rendelkezz velem!

 leborulós

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 3 Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  Vendég Vas. 24 Aug. - 14:15

öröm

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 3 Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  Mayra1 Vas. 24 Aug. - 17:18

Elek írta:És talán elő is hozatik az amiről szó van,...idővel a "világosságba lép".... leborulós 

1. Nilka "szolgál" spontán ha, kell a villamosról leszállva,
2, opos, "hozza" a nyitott ablakot a szellemi függésekre,
3, fortis a "kis kő osztó" maga,
4, Grei a " a föld-nyugalma",
5, efi a "kis csendes bölcsesség",
6, Mayra a "határozott",
7, és az aki - e sorokat leírta.....
-
Atyám!
Az alázatosság amely most bennem van.
Kevés!
Hogy köszönetet mondjak!
-
Atyám.
Letérdelek előtted! - Rendelkezz velem!

 leborulós
 keblemre

______________________________________________________
"Ha van cél, van oda út is"
Mayra1
Mayra1

Hozzászólások száma : 1286

Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 3 Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  Vendég Vas. 24 Aug. - 17:30

öröm

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 3 Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  Méhecske Vas. 24 Aug. - 21:02

Boldoggá tenni úgy lehet, hogy haragra mosolyt küldök, indulatra szelídséget adok... Ezek apró örömök, mégis előre visznek a teljes boldogságba.
A szabadító szolgálat egészen más. Mielőtt teszek, átlátom a helyzetet, és ha képes vagyok, akkor segítek. Ha többet gondolok magamról, ha értelmemmel nem látom át, mégis segíteni akarok, akkor kerülhetek bajba - nagyságom képzetében.
Ha bajba jutok, az ima az, ami segít, a káromkodás rosszabb állapotba nyomorít.
"Őrömmel nézzük azokat az engesztelőket, akik a nyelvüket: nem pletykára, nem átkozódásra, nem káromkodásra, hanem áldás mondásra, kiengesztelődésre, tanúságtételre, imára, hálára, dicsőítésre használják."
Méhecske
Méhecske

Hozzászólások száma : 277

Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 3 Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  fortis Hétf. 25 Aug. - 7:18

Méhecske írta:Boldoggá tenni úgy lehet, hogy haragra mosolyt küldök, indulatra szelídséget adok... Ezek apró örömök, mégis előre visznek a teljes boldogságba.
A szabadító szolgálat egészen más. Mielőtt teszek, átlátom a helyzetet, és ha képes vagyok, akkor segítek. Ha többet gondolok magamról, ha értelmemmel nem látom át, mégis segíteni akarok, akkor kerülhetek bajba - nagyságom képzetében.
Ha bajba jutok, az ima az, ami segít, a káromkodás rosszabb állapotba nyomorít.
"Őrömmel nézzük azokat az engesztelőket, akik a nyelvüket: nem pletykára, nem átkozódásra, nem káromkodásra, hanem áldás mondásra, kiengesztelődésre, tanúságtételre, imára, hálára, dicsőítésre használják."

Én ezzel egyet értenék , de mondjuk eszembe jutott , hogy az , ha haragra mosolyt küldesz meg ilyesmik , akkor az a másikban még nagyobb haragot gerjeszthet . Saját tapasztalatból tudom . 
A katonaságnál történt , hogy bele akartak keverni egy balhéba , amihez semmi közöm sem volt .  Persze ezred kihallgatásra kellett mennem ,  és amikor a kihallgató ezred parancsnok  felsorolta bűneimet , nekem mosolyognom kellett akkor . Nos mosolyra fakasztott , mert tudtam , hogy amiről ő úgy gondolja  igaz , én tudtam , hogy csak sejtelmes tévedéseken alapul . Kb 10 -szer kellett elmennem erre a kihallgatásra , de mindig szóról szóra ugyan azt mondtam , és írásban is vagy 2-3 -szor meg kellett ismételnem a vallomásomat , de nem akasztott ki a jelenség , hisz tudtam az igazságot , amit ők nem tudhattak , de az ellenkezőjét sem voltak képesek bebizonyítani ellenem , pedig nagyon erre játszották a dolgot .  Példát akartak statuálni és Kaposvárra vinni az ügyet , de ugye nem jött össze nekik . Aztán a kihallgató ezredes a végén az utolsó kihallgatásnál azt mondta .  
" Mondja honvéd , maga teljesen hülyének néz engem ? !!! "
-fortis honvéd nem tett mást , csak mosolygott . 
2 hét lett a fogdán a semmiért , meg a birkaólban a ganaj kitakarítása és hasonlók , de nem vettem a szívemre , hisz láttam milyen bolond is a világ . 
Közben néhányan akiket nem is ismertem jól elverték azt a srácot aki bemártott , mert magát így próbálta kihúzni a csávából , mondjuk én ezt nem kívántam volna a számára , de lett még egy utóhatása ennek az egész dolognak , a másfél év alatt csak háromszor engedtek haza . na bumm , szóval csak azért jutott eszembe ez a történet , mert ha valaki dühös , azon a mosoly vagy a kedvesség néha nem segít , hanem az ellenkezőjét válthatja ki belőle . 
Meglepő de találkozom ilyen jelenségekkel azóta is , hogy az ember amikor hajba kap valakivel és ha a béke jobbját nyújtja az ember a másik felé ,  ez néha ellenkező hatást fejt ki mint amire számítana az ember , szóval ezeket a helyzeteket még tanulni kell .

Méhecske nem tudom lehet kitöröltem ha volt előzmény ,/ Eleké / akkor bocsi érte !
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11327

Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 3 Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  Vendég Hétf. 25 Aug. - 7:22

Értem azt gondolom mondandód de, egyet most sem értek.

Mivel még mindég ott az a kis % amit felemlítettél korábban.
NEM VAGY!
Az ÉN-em az engedelmesség!
Az engedelmesség az Én- em halál felvállalása, a szolgálatbéli megsemmisülése! A szolgálata a "szócsőszerep" képessége! Elsajátított képessége a SztSz tanítása alapján.
Nincs önerő, nincs buzgóság. Van az engedelmesség amely akkor mozdúl ha, késztetést kap.
Addig - várakozik. Nem szól és nem teszi kezeit másokra, nem prédikál és nem is tanít és nem befolyásol és még csak nem is hadakozik kivont kardjával. Főleg nem mások "kiszólásaival" pld okáért a médiumokéval.
-
Bár csak megértenéd!
-
Mit teszek én?
Én pld - szolgálok; intek feddek és megjobbítok! Emberileg az egyik leghálátlanabb dolgot és a leglankadatlanabbat teszem mert sajnos állandóan van tenni való!
Magyarúl "fingani" nincs időm, annyira megsokasodott a hamis tanítók hamis tanítása.
Honnan van ekkora önbizalmam?
Hát nem Vassulát szólom aki szól sok csacsiságot. Valamint a gyümölcsei azonnal fogyaszthatóak és hűen teremnek, ma, holnap és holnap után.
Hogyan?
Amit ma terem, az abban a személyben már a holnap és abban pedig a jövő....és nem pusztúl ki a kalászban érlelődő búza mag - lészen kenyérré és étekké....örökre.
Míg Vassula él de, mi lesz ha meghal? Eltávozik az élők közül?
Úgy "elapadsz" mint a "sicc" Iluska!
Óh te drága lélek.....
-
A SztSz az aki képes evangéliumot adni.
A próféta és itt értem a hamis prófétát - azt a néhány % adja!
-
Hit.
Remény.
Szeretet.
-
Ami mennyei eledel. Megelégít és megtart. Erővel tart meg. Új feladatokra és ebben az új kalász megteremtésére.
A kalász sokat terem.
Az csűrbe való?
Áh, ne gondold  -> asztalra kenyérnek - ÉTEKNEK - másoknak - sokaknak!

Ámen. ... Hallelujah.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 3 Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  Méhecske Hétf. 25 Aug. - 8:45

Fortis, igen, éppen annál a gondolatnál álltam meg, amit most te hoztál...
A mosolyt valóban nem vihetjük minden esetben az arcunkon, mert előfordul, hogy a másik másként veszi magához; olykor elegendő csöndben maradni, megállni, és alázatot venni és akkor kinyílik a mosoly a másik arcán, mint egy kis virág.

Elek, ha arra a szamárra tekintek, aki Jézust hordozza, és nem Jézusra, akkor igen, valóban így van.
Méhecske
Méhecske

Hozzászólások száma : 277

Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 3 Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  Vendég Hétf. 25 Aug. - 11:38

Hát nem esik le mi ez a szamaras válasz de, még a szamár is annyit ad amiről szó van....

Till. a szamár mint állat vagy kutya és más jószág - az engedelmesség magas fokát gyakorolják.
Nem akarnak más állattá lenni......
Pld az én pulim pulisága neki boldogsága és azonnal tudja mit kell tennie - már a tekintetemből is olvas! Nyugalmi állapotában pedig az ösztön állat - vagyis konkrétan nem szolgál csak éli kutyaságát, azaz a beléje plántáltat végzi, azon részét, őriz és véd sőt azért teszi, hogy riaszthasson adott szituációban.
Mit tesz a médiumot tolmácsoló?
Olvassa Jézus tekintetét?
-
Mindent csak azt nem,  hiszen nem a kézből veszi át elhívásának minden aktusát, azaz Isten Atya kezéből de, kiragadja a közvetítőéből.
Mint feltárúl  sajnálatosan, folyamatában a közvetítők közleményeinek "kiárasztott mennyiségéből és minőségéből", koránt sem bizonyított az Igazságban történő átvétel tehát, az átadás kifejezetten hamiskás - hiteltelen!
-
Lehet fájó amit megfogalmazok most de, egy ösztön állat igazabbúl "ugatja" meg Isten Akaratát mint egy médium!
Értelmezésem szerint csokorba szedhető a szószólók személye és "kiszólásaik" is.

a, Vassula.
b, Gyuri úr.
c, A papi személy a régi és az új.
d, Az általam is tisztelt Barsi Balázs.
e, És a sok számbeli megboldogúlt néhai "szentek A Pápa Ő Szentségétől a "fekete Madonnáig" bezárólag!
-
Engem kitörő öröm fogad ha a SztSz Személyével találkozhatok!
Hegynyi aranyat talicskáznék össze a földalól is csak -LÉTEZNE MÁR AZ APOSTOLI SZENTEK KÖZÖSSÉGE!
AHOL Ő A VÍGASZTALÓ, SEGÍTŐ és TANÍTÓ!
-
De, Iluska ha elfordúlnál még a te zsebedből is kilopnám a "pízt", s raknám az aranyhegyhez, csak lábai előtt lehetnék!
-
Ugyan kit érdekelne Vassula... bár csak éljen soká és legyen ideje megtérni.... facepalm

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 3 Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  Vendég Hétf. 25 Aug. - 12:21

Az a baj, Elek, hogy nincsen az embereknek szemük arra, hogy lássák, ki a hamis próféta és ki nem az. Hiába mondod, annak, aki nem tud különbséget tenni. Mert az mit lát? Van egy híres ember, sok rajongóval, aki magát prófétának mondja és tetszetős szavakat nyilatkozik, meg vagy te, akit csak kevesen látnak megigazultnak. És te, jóformán egyedül (meg én is, akinek a véleményére nemigen ad Méhecske vallási kérdésekben), azt állítod  (állítjuk) arról, akiért tömegek rajonganak, hogy nem valódi próféta.
Mért higgyen épp neked az, aki maga nem tudja megítélni?
semleges

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 3 Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  Vendég Hétf. 25 Aug. - 12:47

Igen.
Érdekes.
Neuralgizált pont.
Mivel az Igazságot igyekszünk keresni aztán kimutatni ha megtaláltuk. Több, kevesebb sikerrel.
Én abban hiszek - kérlek kedves efi, amit hangoztatok is; till. ne menjen el szó nélkül a porba levert ember és száz sebből vérző mellett! ( Samaritánus)
Legalább értésére kell adni, látlak fetrengeni de, annyit tudok most tenni, nagyon sietek a közeli városba - segítségért!
Gondolom értsz engem....
-
Jézus ment, fáradhatatlanúl míg ki nem fogyott ez az idő alóla, s el nem jött a kereszté. 
Az elvégeztetett!
Még lesz tolmácsolója egyetlen hamis prófétának addig van tenni való...Armageddon -ig...sok!
-
Talán nem gondoltátok még át, itt ez a fórum sem másabb egy kohótól, amiből kiöntetik a nemes acél!
-
A vasat gyűjtők hozzák is szekérrel amijük van, amit találtak!
Természetes benne a pozdorja, a réz, az ón és a vas is, rozsdátlanúl vagy rozsdásan.....edzett acéllá kell legyenek!
Ami!
Azzá lesz!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 3 Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  Vendég Hétf. 25 Aug. - 13:15

Elek írta:Én abban hiszek - kérlek kedves efi, amit hangoztatok is; till. ne menjen el szó nélkül a porba levert ember és száz sebből vérző mellett! ( Samaritánus)
Legalább értésére kell adni, látlak fetrengeni de, annyit tudok most tenni, nagyon sietek a közeli városba - segítségért!
Gondolom értsz engem....
-
Jézus ment, fáradhatatlanúl míg ki nem fogyott ez az idő alóla, s el nem jött a kereszté. 
Az elvégeztetett!
Még lesz tolmácsolója egyetlen hamis prófétának addig van tenni való.

Igen, értelek, nem is mondom, hogy hagyd szó nélkül.

Inkább csak morfondíroztam magamban.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 3 Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  Vendég Hétf. 25 Aug. - 13:28

Áh, a ti kedvességtek annyira nyílván való, s nem engedtetik meg láttatni!
Önön magatok előtt.
De!
Adatik Igaz Látó és tudja azt a kagylót és tudja minden gyöngyét!
-
És lemegy a fövenybe és felhozza - kincsnek!
Könnycsepp az!
-
Mikor erőt vesz a zokogás rajtam egy-egy halálba menő láttán, látom, a kincseket!
Növekedjetek hitben, TI AZOK VAGYTOK!
Már meghaltatok a bűnnek és most támadtok fel az Igazságnak!
-
Ékességei a koronának, rubintokkal és gyémántokkal, sok zafírral és fényességgel....

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 3 Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  fortis Hétf. 25 Aug. - 22:11

Hát Elek te aztán tudsz dicsérni bennünket . Very Happy
Azt hiszem néha egyáltalán nem vagyunk kedvesek , de azt hiszem ez nem is számít . valami egészen más az ami számít , valami ami még mindig együtt tartott bennünket .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11327

Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 3 Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  Méhecske Kedd 26 Aug. - 6:54

Elek írta:Hát nem esik le mi ez a szamaras válasz de, még a szamár is annyit ad amiről szó van....

Till. a szamár mint állat vagy kutya és más jószág - az engedelmesség magas fokát gyakorolják.
Elek, Isten nem ösztön, hanem Lélek.
Az ösztön nem ért, a Lélek pedig átláttatja velem a dolgokat.
A szamár teherként hordozza magán Jézust.
A próféta is így hordozza magával Jézus Szavát.
Ha a prófétát nézem, akkor nem jut el hozzám Isten valódi szava, ha  Szót veszem magamhoz, abban megnyilvánul az Isten.
Méhecske
Méhecske

Hozzászólások száma : 277

Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 3 Empty ÁLDD MEG ÜLDÖZŐIDET!

Témanyitás  Méhecske Kedd 26 Aug. - 6:54

"Ragaszkodj hozzám, béke, béke! Gyermekem, ne vonj meg tőlem semmit! Mindketten veled vagyunk. Ne feledd, ez a Sátán füstje, és hidd el, a füst nem tart soká, elpárolog és eltűnik. Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 3 Heartb ..., én, a te Istened, olyan szeretettel szeretlek, amelyet csak a mennyben fogsz megérteni. Légy áldott gyermekem, mindazért a rágalomért, amit rólad mondtak, és mindazért a hamis vádért, amellyel téged illetnek. Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 3 Heartb Légy boldog, mert nagy lesz a te jutalmad a mennyben! Elhiszed nekem? Hányszor mondtam, hogy téged is éppúgy üldözni fognak, ahogy engem üldöztek? Üzenetem megnyeri a szíveket, de néhányan mégis ellened fordulnak. Nem tudják, hogy ha üzeneteimet elítélik, engem ítélnek el. Hiszen megmondtam, hogy hibát keresnek benned; kiforgatnak, ahogy másokkal is megtették, akiket én küldtem! Áldd meg üldözőidet! Imádkozz vádlóidért, teljes szívből bocsáss meg nekik! Tanuld meg ..., hogy Szeretet Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 3 Heartb vagyok! Szeress engem! Szükségem van erre a szeretetre, hogy tovább adjam másoknak. Úgy szeresd testvéreidet, ahogy én szeretlek téged! 

Bízzál bennem kicsim! Felragyogok felettük, és világosságommal sokakat megvilágítok. Lelkem áldottjai, elfeledkeztetek szenvedésemről? Szeretetből szenvedtem, légy egy velem! Én engedtem, hogy mindez így történjék, hogy te is megízleld ugyanazt a kelyhet, amelyet én ittam ki szenvedésem alatt. Szeretlek, és ezért engedtem meg gyermekem, hogy igyál kelyhemből. Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 3 Heartb Kis lelkeket emelek magamhoz, átalakítom őket, és szenvedésem Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 3 Heartb kis képmásává teszem őket. Boldog vagy, mert felajánlottad nekem szívedet és lelkedet, hogy isteni kezemmel egy másik kis feszületté alakítsam. Örvendezz lélek! Örvendezz, és légy boldog ajándékommal! Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 3 Heartb De ne feledkezz meg arról kicsim, hogy ugyanezen ég alatt, ahol élsz, báránybőrbe bújt ragadozó farkasok is vannak. Ők azok a hamis próféták, akiktől már óvtalak téged. Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 3 Heartb 

Kedves, ne félj, előtted vagyok. Légy boldog, amiért mindenféle rágalmat szórnak rád. Szemem figyeli ezeket az embereket, hallom szavukat és érzem szívüket. 

Bátorság! Az én erőmet adom neked, hogy folytathasd Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 3 Heartb. Mi ketten?"
Méhecske
Méhecske

Hozzászólások száma : 277

Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 3 Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  Vendég Kedd 26 Aug. - 8:31

Ah, Iluska, értlek....!
-
A "szamár"!
Aranyos, igazad van de, mi van az emberi makacssággal és persze az "övével"? Mert az egy dolog, hogy cipekedik?
-
Én!
Megunnám!
Szóval kérlek csak arra tudok tekinteni, hogy ne méltassuk a buzgóságot, a vak buzgóságot az egekig!
Semmi értelme!
Nagyra tud nőni, el is visz tömegeket a Szt. Péter térre ( megadatott, hogy láthattam) sőt az erkélyre is ki tud állani, prédikálni...DE! - Aztán?
-
A józan ész átjárása nem ütközik falakba. Till. a Pápa Ő Szentsége felhívása arra amit igyekszik "megragadtatni a hívekkel" még nem ért célba. Amennyiben oda érne no, akkor meg aztán lesz nemulass!
Tényleg ebben hiszel? Tényleg ebben gondolkozol?
-
Lásd!
Ebben hisz a "kereszténygyilkosis" - a buzgóságban!
-
"Szegény - szegény árva SztSz"!
Úgy! - De úgy magára van hagyva!
Lehet ezért van megszomorodva?
A kutya sem kéri a - vezetését!
Vígasztaló. Segítő. Tanító. 

- MINEK IS AZ! - OTT! "A" (vak)buzgóság!
facepalm

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 3 Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  Méhecske Kedd 26 Aug. - 15:17

Igen, az emberi makacsság elfedi a Lelket, és ez eljut egészen a kereszténygyilkos buzgóságig is akár.
Méhecske
Méhecske

Hozzászólások száma : 277

Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 3 Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  Méhecske Kedd 26 Aug. - 15:17

'Sajnos, világunkat a gonosz lélek próbálja szétzilálni, összekuszálni, próbálja elhitetni velünk, hogy létünk értelmetlen, céltalan, legfeljebb csak vázlat, torzó lehet. Hogy igazából csak az egymás kezéből kiragadott játékokkal lehetünk boldogok. Sajnos, a nagy ámító eredményesen dolgozik, s így darabjaira hullott világunk nem hordozhatja Istenünk vonásait.' - Böjte Csaba
Méhecske
Méhecske

Hozzászólások száma : 277

Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 3 Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  Méhecske Kedd 26 Aug. - 15:53

Méhecske írta:"... Ne feledd, ez a Sátán füstje, és hidd el, a füst nem tart soká, elpárolog és eltűnik ..."
Méhecske
Méhecske

Hozzászólások száma : 277

Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 3 Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  Vendég Kedd 26 Aug. - 21:47

Megfogtok kövezni (?) - anno éppen meggondolta magát az akkori "főnököm", s így nem találkozhattam Böjte Csabával ám ez a kis idézet mégis csak "magához ragadott" egy kis szabdalás, "macera erejéig"!

Kiemelem a lényeget pirossal....( feketével)  ->

'Sajnos, világunkat a gonosz lélek próbálja szétzilálni, összekuszálni, próbálja elhitetni velünk, hogy létünk értelmetlen, céltalan, legfeljebb csak vázlat, torzó lehet. Hogy igazából csak az egymás kezéből kiragadott játékokkal lehetünk boldogok. Sajnos, a nagy ámító eredményesen dolgozik, s így darabjaira hullott világunk nem hordozhatja Istenünk vonásait.' - Böjte Csaba

-


Nagyon tiszteletre méltó személy ő!
DE! - Pap! Kötelezettségekkel vállain, talán még dogmákkal is!
-


Jól megdícsérte a Sátánt és hordáját!
-
Kedves Iluska!
Feltételezem arra a gondolatra jutottál - ennek az "idiótának" "lehozom már" B Cs-t  - abba nem szokott belekötni, egy kicsit békém lesz tőle!
-
NEM!
-
Legyen maga Szűz Mária, a "közlő" - akkor sem illene a gyilkost magasztalni!
És eljött az idő a tiszta - tanodák megnyitására és a hit oly mértékű kiárasztására amely elejét veheti eme hamis bálványozásnak!


Hamis bálvány előtti leborulás! - Bűn!
-

Ki borúl le akkor Isten előtt?
-
A hitélet tanúlható, az igaz tanító által kibocsátott IGAZSÁG - ÁTVEHETŐ! - "RÖGZÍTHETŐ"!
-
A karizmák egyike a szellemiségek felismerését preferálja, >< megkülönböztető figyelemben részesíti. 
Nem engedi a "hűségben híveket", hogy ballépések szegélyezzék útjaikat, AZT - amelyet magától a SztSz-től vesznek át, építésre és gyarapításra!
Mi történne az apostoli közösséggel akkor?
Mi történne az evangéliummal? - Mi történne azokkal akik, szomjúhozva várják már a segítséget? Rabszolga sorsaik felszabadításáért?
-
Talán kitörhet egy "parasztlázadás"? - Hatalom átvétel - vérrel és gyalázattal?
-
Déva vára magason lett építve, messziről kerűltem meg és most oda látogattam, néztem, tekintettem! "Vissza"....
Tekintsetek a hegyen építettre, az éjszakában világító lámpásokra, azokra akik megtöltik azt olajjal és azokra akik az olajfák terméseit sajtolják!
Szorgalmasak, hogy lássunk!
-
Ti! Áldott emberek! Iluska és kedves Csaba!
Jöjjetek álljunk egymás mellé, felnézve a legtetejére.....

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 3 Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  Méhecske Kedd 26 Aug. - 22:13

Pedig amikor darabjaira hull a világ, akkor sajnos a Sátán győz.

'Isten minden gonoszsága ellenére bízik az emberiségben. Szovátán,
az égő ház előtt, ami másoknak szeretetből építettünk, csak azt tudtam mondani, hogy Isten adta, Isten elvette, legyen áldott az ő szent neve. És azt mondtam, hogy arról az útról, amit Krisztus mutatott nekem, nem fogok letérni. Még akkor se, ha körülöttem a fél világ leég, még akkor sem, ha az emberek egymás nyakának esnek, és egyebet se fogok látni, mint bűnt és nyomorúságot. Én akkor is hinni akarok Krisztusban, és a szeretet végső győzelmében, mert ennél szebb dolog nincs ezen a földön.'
'Hiszek a szeretet végső győzelmében'


A hozzászólást Méhecske összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 27 Jan. - 21:07-kor.
Méhecske
Méhecske

Hozzászólások száma : 277

Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 3 Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  Méhecske Szer. 27 Aug. - 6:37

Arról, hogy hogyan kell hordozni Jézus Szavát, mint az a szamár a hátán ...

"Hogy Veled haladhassak, veszem a Szavadat, minden nap veszem, amit a nap ad
Kettőt ad a nap, egyszer világosságot, egyszer hozzá a megkérdező próbáját
Hogy segítsem a Szavadat, hogy hozzám érhessen, a földet visszatolom bennem
Hozlak, tartalak és viszlek
Ha megtartom a figyelmet bennem, akkor minden az előnyömre változik, a bukásaim is előnyömmé válnak a felállásomban
Szándékos bukásaim, azok mélységes hátráltatóim
Ha veszlek a Szavadból, és megtartalak a figyelemben, akkor meglesz a harmadik, a visszakérdezésedre a válasz
Hozzád mentem, hozzám jöhetsz, testet vett bennem az Ige
Ha életre keltél bennem, egy lesz a vágyam, hogy tovább adjalak
Adlak, és maradsz
Szelíden tanítottál szelídségre, senki sem szereti, ha megmondják, mit tegyen
Megzavarni a nihil nyugalmát, az nagy felelősség
Ha hangosan beszélgetek Veled, akkor azt szemlélik, és ha ismernek Téged, az jól esik nekik is
Ha nem tudják, hogy beszélgethetek Veled, akkor azt sem tudják, élő vagy, és eleven, cselekvő vagy, és meghallgató, és válaszoló
Ínségemben hamar Hozzád fordulok, és biztatsz, forduljak még jobban
Jó soromban elmerülök többnyire a nihilben
Hogy a jó sorsomat megosztom Veled a hálában, az nagy dolog a szemedben
Hogy megköszönjek, ahhoz szükséges, hogy tudjalak, és tartsam a kapcsolatot
Ami a tiéd, azt hogyan adhatom Neked?
Ami fogható, az minden Hozzád tartozik
Amit vennél, és amiért nem mehetsz, az az elveszett bárányod, aki nem akar Rólad tudni
Ha elveszett bárányaidat vonom Hozzád, a szeretetemben Hozzád, az igazi ajándék Neked, valódi
Ha elmondom mit tegyél, az mindig visszatart addig, amíg helyzet nem adódik
Ha azt látod szeretlek, az egy láng, ami nem marad nálam
És elmerülök Benned, mert az jó
A Jóságban elmerülni jó
A Türelemben elmerülni, az elhozza nekem a békémet
Az Irgalomban elmerülni, az kiesdi számomra a kegyelmeket
Kérek, mert adni akarsz, mért adnál kevesebbet?
Ha magamnak kérek, meg vagyok terhelve a kérés korlátaival
Ha másnak kérek, akkor nem rakok eléd korlátot, és Te azt adod nekem, ami nekem a legtöbb
A legtöbbet akkor kérek, ha az akaratodban kérem azt, ami a vágyad
Lelkeket próbálok Neked vonzani utánam
Mennének előttem, de várják, hova lépek
Maradnék hátul, de legyen meg az akaratod
Boldogságodba lépek, ami több minden földi örömöknél
Köszönöm Neked, hogy befogadsz
Ó bárcsak itt hagynál, hogy elmenj Hozzád, töredékből teljességbe
Méhecske
Méhecske

Hozzászólások száma : 277

Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 3 Empty AKIK BUZGÓN KERESNEK, MEG FOGNAK TALÁLNI

Témanyitás  Méhecske Szer. 27 Aug. - 6:49

„Lélek? Én, a te Pásztorod, lehajoltam lakóhelyem magasából. Letekintettem a Földre a mennyből, hogy halljam bárányaim sóhaját és megmentsem azokat, akiket borzalmas halálra ítéltek. Ahogyan 


Szavam 

lámpássá lett a te lábad előtt és világossággá utadon, úgy fogom elterjeszteni Szavamat minden nemzetben, hogy mindnyájatokat természetfeletti világosságomba vonjalak, hogy amikor útra keltek, akadálytalanul haladjatok, és amikor futni akartok, meg ne botoljatok. Szeretem azokat, akik engem szeretnek. Akik buzgón keresnek, meg fognak találni engem! Azért adtam nektek Szívemet, hogy szeressetek. Szeressetek, és nagy dolgokat viszek végbe bennetek. Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 3 Heartb
Kicsim, eljövetelem közelebb van, mint gondolnád.
….. , azért jövök, hogy minden szívben én uralkodjak.
Meghallgattalak. Ne legyen szíved nyugtalan és ne szenvedjen, mert semmi sem állhat miközénk! Kérlek téged, szeretett menyasszonyom, légy állhatatos és higgy, hogy növekedhess bennem! Megáldalak. Bennem élj!” 
Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 3 Heartb Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 3 Sjesfishb
Méhecske
Méhecske

Hozzászólások száma : 277

Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 3 Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  Vendég Szer. 27 Aug. - 11:47

Óh, anyám add el a házat....... facepalm... töpreng!

már az eleje botlik és pedig a tradicionális gondolkozás módban ill. a dogmákban.

imígyen, kérlek; ..."Hogy Veled haladhassak, veszem a Szavadat, minden nap veszem, amit a nap ad
Kettőt ad a nap, egyszer világosságot, egyszer hozzá a megkérdező próbáját
Hogy segítsem a Szavadat, hogy hozzám érhessen, a földet visszatolom bennem
Hozlak, tartalak és viszlek..."


-
Iluska ez Gyuri úr "töltete" ?
-
Gyuri úr jól kigyúrt figura lehet ha, ennyit visz magával!
Mért kezdi világossággal és mért megy az állítólagos világosság -> "próbába"?
Hát ha nem milliószor kifejtettük; Isten nem gyönyörködik a haló halálában?
Ez az önmarcangoló szemlélet a dogmák dogmája és igásított rendszere a Pápa Ő Szentségétől le Gyuri úr "hűségéig" visszamenőleg!
És akkor te?
És akkor én?
Aki azonnal látja a szitut - mivel van igám bőven?
Soroljam?
Diabetesz, Bechterew......és a dogma?


Óh, "bogaram Iluskám" inkább mennél a Tátrába síelni és írnál egy ízes beszámolót.....
-
Te, lelkem gyere már el a talira és ott megölelve átadnám néked az igazi szabadság reményét!
Csak annyit mert nekem is csak annyi van de! - Az - remény!
-
Lófülit a "szamarasdinak" meg Gyuri úrnak, Gyuri úr is jöjjön a talira meg a papi bagázsi is....( B. B. tisztelendő úr))....
-


Érezzétek és lássátok - JÓ - az ÚR!
-
Atya-gatya....
mit láthatott amikor is leült a nép elé és látta őket szembe, a nagy tömeget. Hány szellemiség várt ott és fülelt az "Igazság Szavára"?
Megáll az ész....hányan voltak hátizsákjaikban a "Zsidó vallás" eszméivel, a Római birodalom félelmeitől feltöltötten?
Mennyi erő kellet ennek a derék férfinak - velük szemben?
-
Értitek?
Mi meg úgy lődözünk a hittel meg effélékkel mint a meggy magokkal!
Péter, pünkösd utáni 3. ezer megtérője. MI ÁLTAL TÉRT MEG? 


-
Szervezni volna jó vagy célszerű vagy egyáltalán emberi.....
-
Azt a következő és hasonlatosan felszabadulás felé mutató alkalmakat amelyek az égből kijelölt vezetés által építhetik a sok-sok "megtévesztettet".....győzelemre!
Győzelemre...NEM CIPEKEDÉSRE!
Hány démont is visz a szamár?
Az egyikben "légiónyi volt"....


nem sajnálod legalább a csacsit?
Iluska...gyüssz a talira és kész... thumb!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 3 Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  Méhecske Szer. 27 Aug. - 16:25

Igen, erős - lelkiekben.
"A látó pedig inkább hallgat, nehezen mozdul, hogy beszéljen
Ezer kérdést kap, és mind az ezret forgatja
Egyet elejtett, és elered a könnye
És átöleled, és vigasztalod"
Ereje a gyengéd érzékenységben ered, aminek forrása a szeretet.
Méhecske
Méhecske

Hozzászólások száma : 277

Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 3 Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  Méhecske Szer. 27 Aug. - 16:34

'Az Isten által teremtett világ jó! Sajnos a gonosz lélek sokszor elemi részecskéire robbantja ezt a csodás mozaikot, világunkat. 
De ha alázattal, szelíd türelemmel elkezdjük a részeket egymás mellé rakosgatni, Isten élő arca válik láthatóvá.' -Böjte Csaba
Méhecske
Méhecske

Hozzászólások száma : 277

Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 3 Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 12 oldal Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.