Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

álmok 1

+7
fortis
Greywolf
Nilka
Kilendin
Blueeye
Méhecske
nofertiti
11 posters

17 / 31 oldal Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 24 ... 31  Next

Go down

álmok 1 - Page 17 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Vas. 18 Jan. - 20:47

Én meg csak ámulok és bámulok .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11327

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 17 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Vas. 18 Jan. - 20:54

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:28-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6450

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 17 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Hétf. 19 Jan. - 7:39

Áprilia írta:
Believe írta:Én meg csak ámulok és bámulok .

Te álmodsz ügyesen.

öröm Köszi !

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11327

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 17 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Vendég Hétf. 19 Jan. - 10:59

A két álmod között feltűnő a hasonlóság:

A vége felé
"Az utcára kimenvén vettem észre, hogy valami pont világlik a szemöldököm és az orrnyergem közötti területen, ezért lehorgasztottam a fejem a földet bámulván, hogy nehogy valakik felfigyeljenek rám... a hangulat valahogy egyre nehézkesebbé válik, és sietősre vettem a lépteimet, mert úgy éreztem hamarosan valami baj történhet még"

A megoldás kulcsa
"Végig futott rajtam a hideg és csapdába esett érzésem támadt, mert ezek szerint segítségre nem számíthattam. A közeledő lényekre pillantottam és próbáltam lehorgasztani a fejemet, mert az arcom fénylett a félhomályban"

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 17 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Hétf. 19 Jan. - 17:08

Hmm valóban milyen érdekes !  Tulajdonképpen úgy tűnik , mintha  palástolni szerettem volna mindkét esetben valódi kilétemet .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11327

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 17 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Hétf. 19 Jan. - 18:19

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:28-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6450

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 17 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Hétf. 19 Jan. - 18:52

Áprilia írta:Ha fénylőnek látjuk magunkat odaát, az a "látás", nem?

Hát ebben lehet valami . öröm

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11327

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 17 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Csüt. 22 Jan. - 10:36

Felejtés
Volt egy rövid értelmetlennek tűnő álmom , de a témája miatt mégis csak érdekes volna .
Egy szállodában voltunk  diákok vizsgaidőszak előtt . Elhagytam a szobám , hogy csatlakozzak egy társasághoz , és abban a másik helyiségben valaki megkért , hogy hozzak el neki valamit , homályos megjegyzéseket tett rá , hogy miről is lenne szó , de hozzá tette , hogy tudni fogom , meg fogom találni .  Elindultam a szobám felé , és hirtelen megtorpantam , mert rájöttem , hogy fogalmam sincs melyik folyosón melyik szoba lenne az enyém  .
Hamarosan a segítségemre sietett egy hölgy a szállodai  munkatársak közül , és egy úr , akikkel együtt közösen próbáltuk meg kitalálni , hogy melyik is lehet az én szobám . Bizonytalan voltam és semmire sem emlékeztem vissza , hiába törtem a fejemet . Egyik szobából a másikba nyitottunk , de más és más társaságok és csoportok voltak azokban a helyiségekben és már ott tartottam , hogy ahonnan elküldtek azért a valamiért , már már oda sem találtam vissza .  Az egész épület szinte már egy labirintussá vált a számomra , teljesen elvesztem benne .
Aztán csak beugrott , hogy az én szobám egy kétszemélyes helyiség volt , mire a hölgy kijelentette , hogy ilyenek csak a felsőbb emeleteken vannak . Elindultunk arra felé , közben elkámpicsorodtam , és azt mondtam a hölgynek , hogy -  Mi lesz így velem , hogy mindent elfelejtettem , itt vannak a vizsgák és én semmire sem emlékszem ! Hogy fogok tudni levizsgázni , ha még arra sem tudok visszaemlékezni , hogy melyik az én szobám ?    A hölgy azt kérdezte , semmire sem emlékszem a vizsga anyagból ?  - Azt feleltem , hogy - Semmire sem emlékszem , amit meg tudok , arról biztosan nem fognak kérdezni engem  -  Azt kérdezte a hölgy , mi az amit tudok ?   Kicsit elgondolkodtam és felsoroltam néhány dolgot : ha a pulzárokról kérdeznének , vagy esetleg a tengerek óceánok földrajzáról ,  esetleg a kémiáról , de aztán ez utóbbit gyorsan elhessegettem ,  szóval olyan dolgokra amik a vizsgáztatókat biztosan nem érdekelné válaszoltam .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11327

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 17 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Csüt. 22 Jan. - 11:05

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:28-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6450

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 17 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Csüt. 22 Jan. - 12:29

Áprilia írta:Az utóbbi időszakban visszatérő elem az álmaidban (ez talán a harmadik), hogy nem találsz haza.

Igen valóban érdekes . meglehet még mindig nem találtam meg a helyemet nem érzem magamat otthon a világban , vagy a lakásban smile 
De a vizsga időszak is többször felmerül , hmm mint pl egy az elmúlt napokban lévő álmomban , ahol egy gimnáziumnak tűnő iskola tető alatti falán lévő  párkányon üldögéltem egy lánnyal a lábunkat a mélységbe lóbálván .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11327

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 17 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Hétf. 26 Jan. - 10:00

Buszon  és lábak a nyakamban .
Gondoltam nem írom be , mert hülyeség , de aztán annyira abszurd , hogy mégis csak berakom , hátha nektek eszetekbe jut róla valami .
Szóval egy buszon utaztam , olyasféle távolságinak tűnt , de nem kétüléses sorok voltak , hanem legalább négy , szóval duplája .  A mögöttem lévő sorba beült egy cigány asszony a kislányával , a gyerek vékonyka volt , de nem sovány , csak ilyen az alakja .  Szóval a gyerek pont mögém ült , és a busz elindult , . Mehettünk már egy ideje , amikor éreztem a hátamban , hogy nyomja a gyerek a lábával az ülésem hátulját , de ezzel még nem foglalkoztam .  Ami eztán következett az viszont már tűrhetetlen volt , mert egyszer csak arra lettem figyelmes , hogy a fejemtől jobbra és balra két láb , azaz egy egy cipő billeg ide oda .  Na hát megfordultam , hogy ezt azért már mégse , a lábak hirtelen vissza is ugrottak a helyükre , én meg először az asszonyra , majd a gyerekre néztem , és felemeltem a kezem , mutatván , hogy oda csapok ha még egyszer ilyen megtörténik , ( de persze nem gondoltam komolyan )  A gyerek reagálását figyeltem , és valami különös dolgot láttam . A gyerek valahogy sokkal kisebbnek tűnt mint előtte , és az arca sem az ő arca volt . Egy  fehér maszkot láttam rajta , még fülei is voltak , a gyerek  hagyományos fülein kívül .  Elképedve néztem és kiestem az álomból .

álmok 1 - Page 17 Images?q=tbn:ANd9GcQWdNbWPLkn3EOYaJMYAn-7mttlYB7KQiI1Qg_8UsA6ayGc1lIJ

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11327

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 17 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Vendég Hétf. 26 Jan. - 11:00

Hát ez nagyon érdekes! Én azt gondolom rád tapadt valami, amire először nem fordítottál kellő figyelmet, ezért ügyesen piszkálni kezdett, hogy vedd észre a valódi természetét. A maszk mennyire volt maszkszerű, nem fénylett, nem éreztél belőle energiát sugározni? Azért kérdem , mert sokszor megfigyelhettük már hogy a kezünk és egyéb testrészeink fehéres színűek egyes álmokban, ez lehet az energiatest alapvető színe. Szóval a kislány akár valódi is lehetett, nemcsak egy sima álomalak.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 17 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Hétf. 26 Jan. - 13:05

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:28-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6450

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 17 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Kedd 27 Jan. - 21:38

Áprilia írta:
Believe írta:Buszon  és lábak a nyakamban .

Tapasztalatra tapasztalattal felelek:
A tiéddel ellentétben nekem kormos képűekkel volt dolgom kétszer is. Úgy látszik, mindkét véglet megtalálható a szellemvilágban, a fekete és a fehér arcúak is, ugyanígy a fekete és a fehér hajúak is ("Tükör 2."; "Kéznézés és kormos képű kisfiú".):

https://kalandorok.hungarianforum.com/t197p30-almodasaim
Bizonyára előfordulhat , de én azt hiszem mégis csak a benső a lényeg , ami belül van .  Erre utalhat a te tapasztalatodban is a sötét bőrnél a világító szempár , azaz a belső lényeg . Amúgy a tapasztalatoddal kapcsolatosan támadt még egy másik gondolatom is , hogy az embernek létezhet egy úgynevezett árny teste ami életre kellhet .  Azt hiszem Castanedának támadt föl egy alkalommal , amikor a nők meg akarták szerezni az energiáját , és csak kevésen múlott , hogy megússzák az árnytest visszacsapását . Ebben az esetben láthatod , hogy az árny test függetlenítheti tőled magát , így érezheted azt , hogy ő nem te vagy , pedig valahol mégis .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11327

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 17 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Kedd 27 Jan. - 21:43

Etoile írta:Hát ez nagyon érdekes! Én azt gondolom rád tapadt valami, amire először nem fordítottál kellő figyelmet, ezért ügyesen piszkálni kezdett, hogy vedd észre a valódi természetét. A maszk mennyire volt maszkszerű, nem fénylett, nem éreztél belőle energiát sugározni? Azért kérdem , mert sokszor megfigyelhettük már hogy a kezünk és egyéb testrészeink fehéres színűek egyes álmokban, ez lehet az energiatest alapvető színe. Szóval a kislány akár valódi is lehetett, nemcsak egy sima álomalak.

Azt hiszem a kislány valódi lehetett , de a maszknak valami más szerepe lehetett tán , hogy mi azt sajnos nem tudom . talán csak annyi , hogy ébredjek tudatomra , hisz annyira különös volt . Hmm kicsit hajazna a fura lánykára álmaimból , ez esetben ez egy örvendetes álom volna , szeretném már én is újra a találkozást .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11327

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 17 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Kedd 27 Jan. - 21:52

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:29-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6450

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 17 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Méhecske Kedd 27 Jan. - 22:01

Szia Believe!
Érdekes ez az álmod.
Nekem úgy tűnik, az a kislány fel akarta a rosszalkodásával hívni a figyelmet magára, hogy törődj vele, de te -mint rossz szülő- megfenyegetted.
A gyerekek vészhelyzetben folyamodnak - sorozatos elutasítások miatt- ilyen rosszalkodásokba.


Az álarc is arról szólhat, hogy nem mutatja önmaga arcát, eltorzul... ha szeretet-figyelem elkerüli, akkor eltorzul az arc, a lélek, szem pedig már nincs is, csak fül. Hall, de nem lát.
Ha legközelebb álmodsz vele, érdemes lenne kedvesen beszélgetni inkább, kérdezgetni, és haragodat félretenni.
Méhecske
Méhecske

Hozzászólások száma : 277

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 17 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Kedd 27 Jan. - 22:03

Áprilia írta:
Az a dupla volt Believe Castanédánál.
A legelső mondatot nem tudom, mire írtad. A külsőről beszéltünk az álmod kapcsán. Hogy fehér volt.

Akkor meglehet te a dupládat láthattad .  Egyre inkább így gondolom .
Amit a külsőről gondolnék , mint fehér maszk , szerintem ez esetben az inkább csak egy maszk szerepet tölthetett be , nem vagyok benne biztos , hogy a fehérségének most lett volna  valami különleges mondanivalója , hacsak nem az , hogy  valóban nem e világi  megnyilvánulásról  lenne szó . Talán jelképezhette ezt , de nem vagyok benne biztos .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11327

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 17 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Kedd 27 Jan. - 22:06

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:29-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6450

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 17 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Kedd 27 Jan. - 22:10

Méhecske írta:Szia Believe!
Érdekes ez az álmod.
Nekem úgy tűnik, az a kislány fel akarta a rosszalkodásával hívni a figyelmet magára, hogy törődj vele, de te -mint rossz szülő- megfenyegetted.
A gyerekek vészhelyzetben folyamodnak - sorozatos elutasítások miatt- ilyen rosszalkodásokba.


Az álarc is arról szólhat, hogy nem mutatja önmaga arcát, eltorzul... ha szeretet-figyelem elkerüli, akkor eltorzul az arc, a lélek, szem pedig már nincs is, csak fül. Hall, de nem lát.
Ha legközelebb álmodsz vele, érdemes lenne kedvesen beszélgetni inkább, kérdezgetni, és haragodat félretenni.

van benne valami amit mondasz Méhecske , de a fenyegetés nem volt komoly , mert közben mosolyogtam .  Ez olyan , mint amikor azt mondod egy gyereknek , hogy mindjárt agyon csapod , közben meg megpuszálod a feje búbját .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11327

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 17 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Kedd 27 Jan. - 22:11

Áprilia írta:
Believe írta:
Áprilia írta:
Az a dupla volt Believe Castanédánál.
A legelső mondatot nem tudom, mire írtad. A külsőről beszéltünk az álmod kapcsán. Hogy fehér volt.

Akkor meglehet te a dupládat láthattad . 

Dehogyis! A dupla a megszilárdított energia test, amit a fizikai világba lehet áthozni. Castanédánál is a fizikai vilagban jelent meg. A dupla megszilárdítása nagyon nagy fegyelmet, fáradságos belső munkát igényel, nem lehet csak úgy áthozni a fizikai világba.
A fent hivatkozott tapasztalataim álmodások voltak, nem a fizikai világban zajlottak, miként a tied sem.
Castanedái pedig igen .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11327

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 17 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Méhecske Kedd 27 Jan. - 22:22

Believe írta:
Méhecske írta:Szia Believe!
Érdekes ez az álmod.
Nekem úgy tűnik, az a kislány fel akarta a rosszalkodásával hívni a figyelmet magára, hogy törődj vele, de te -mint rossz szülő- megfenyegetted.
A gyerekek vészhelyzetben folyamodnak - sorozatos elutasítások miatt- ilyen rosszalkodásokba.


Az álarc is arról szólhat, hogy nem mutatja önmaga arcát, eltorzul... ha szeretet-figyelem elkerüli, akkor eltorzul az arc, a lélek, szem pedig már nincs is, csak fül. Hall, de nem lát.
Ha legközelebb álmodsz vele, érdemes lenne kedvesen beszélgetni inkább, kérdezgetni, és haragodat félretenni.

van benne valami amit mondasz Méhecske , de a fenyegetés nem volt komoly , mert közben mosolyogtam .  Ez olyan , mint amikor azt mondod egy gyereknek , hogy mindjárt agyon csapod , közben meg megpuszálod a feje búbját .
Na, jó, de elérted a célodat? Hiszen, csak azt akartad, hogy hagyja abba. Ha felveszed vele a kapcsolatot, és nem maradsz így burkoltan elutasító, akkor kiderülne mit akar, a lényeg, hogy megnyíljon, és akkor egyszeriben beszédessé lesz.
Méhecske
Méhecske

Hozzászólások száma : 277

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 17 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Kedd 27 Jan. - 22:25

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:29-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6450

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 17 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Szer. 28 Jan. - 7:21

Áprilia írta:
Believe írta:
Castanedái pedig igen .

De hiszen ezt írtam előtted.

Je je , ez tulajdonképpen helyeselés ( egyetértés )  volt .   öröm

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11327

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 17 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Szer. 28 Jan. - 7:29

Méhecske írta:
Na, jó, de elérted a célodat? Hiszen, csak azt akartad, hogy hagyja abba. Ha felveszed vele a kapcsolatot, és nem maradsz így burkoltan elutasító, akkor kiderülne mit akar, a lényeg, hogy megnyíljon, és akkor egyszeriben beszédessé lesz.

Tulajdonképpen szerintem akkor nem vettem volna fel a kapcsolatot , ha figyelmen kívül hagytam volna a ténykedését  . Én lereagáltam egy eseménysort , amire ő demonstrált számomra valami meghökkentő dolgot . Ez volt a maszk .  A probléma csak az , hogy kizökkentem az álomból , valószínűleg túlságosan elmerülhettem a maszk megfigyelésében .  Ez ezzel jár sajnos , amikor az ember csak egy adott dologra figyel álmában .
Üzenete így is lehetett szerintem , egyszer a maszk jelentése , azaz alatta hordjuk igazi önvalónkat , másod sorban pedig pont ezzel akart kizökkenteni a hétköznapiságból , legalábbis álmomban .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11327

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 17 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Szer. 28 Jan. - 7:58

Konfrontációk ? 
Hirtelen 3 álmom ugrott be az éjjeli tevékenységeimből és mindháromban voltak nézeteltérések .
1 - Az első álmomban  magasabban lévő városrészből próbáltam lejutni valahova , a cél ismeretlen , na de hát biztosan csak tudhattam tudat alatt , hogy hová igyekezhettem . Szóval autóval közlekedtem , és nem kanyarodtam el jobbra ahol kellett volna , hanem tovább mentem , de ott zsákutcába kerültem , és valami szálloda és irodaépület együttes  bejárata előtt landoltam . Még a lépcsőre is fel kellett hajtanom , hogy vissza tudjak fordulni .  Nem jutottam messzire , amikor a sarkon megállított egy ember és panaszkodni kezdett a számomra .  Úgy voltam vele , ha már bele kezdett meghallgatom , de amúgy nem tudom mondani mit mondhattam volna .
Szóval az ember azt panaszolta , hogy ő egy bérlő és bérli a szemben lévő ház emeletén az egyik lakást és túlfizetése van , de a tulaj nem reagál , pedig reagálnia kellene , és most azon töri a fejét , hogy mit kellene tennie , hogy reagálásra bírja a tulajt , mert annak a túlfizetésből magától a többletet vissza kellett volna  utalnia  .
( Itt a bérlő és a tulaj közötti kapcsolatot tekinteném konfrontációnak )

2  / A második álmomban egy osztályteremben voltam , olyan gimis korosztályra gondoljatok .  A tanár az utolsó pillanatban jött be az osztályba , mondhatni majdnem elkésett . Miután elfoglalta a helyét , az egyik diák felállt , sietősen oda ment hozzá és súgott valamit a fülébe . Hirtelen rájöttem , hogy ez a srác nekem akar ártani . Gyorsan előrántottam a táskámból a könyvemet és az utolsó tananyaghoz lapoztam volna amiből valamilyen oknál fogva éppen nem volt időm felkészülni , de már nem volt időm az akcióra , mert a tanár már magához is hívatott .
Fel is tette azonnal a  kérdést , ami egy szerb elnevezésű hídnak ( a névre már nem emlékszem , de szerintem még nem is hallhattam róla ) mind a történelmi múltjáról , annak stílusbéli formájáról , és egyéb jellemzőiről szólt .  Hirtelen átfutott az agyamon , hogy valahol minden hídnak vannak közös jellemzői , erről beszélhetnék a számára , talán egy kettes osztályzatot kicsikarhatnék , de ha rosszindulatból feleltetnek akkor ez egyáltalán nem biztos .  A másik utat választottam . Azt mondtam a tanárnak , hogy ne haragudjon , de azonnal le kell mennem az igazgatói irodába és már el is indultam az ajtó felé  nem vártam meg , hogy mit válaszol .  Az iroda felé haladva gondolkodtam , ha nincs felelés , akkor talán nincs jegy sem . De most villámgyorsan ki kell találnom valamit , hogy mit mondjak az igazgatónak , miért kelhetett vele beszélnem de azonnal .
( Itt konfrontációként a másik tanuló sunyiságát illetném ) 

3 / - A harmadik álmomnál  dulakodás neszeire figyeltünk fel , és kiléptünk a teraszra ami itt a szomszédnak a teraszára is nyílott .  Szóval kis szintkülönbséggel a két terasz szinte egybe nyílhatott .   Hirtelen nem is tudtam , hogy ketten dulakodtak e , vagy két nő egy férfival ,  de a dulakodás közben rájuk borult egy nagy asztal , és csak az egyik nő mászott ki alóla .  Hirtelen szóltam a nejemnek , hogy hozzon egy pohár vizet , a nőt meg  csitítgattam  , hogy nyugodjon le .  A következő gondolatom az volt , hogy igazságot nem tudok tenni , és nem is a reszortom , de kérdés , hogy annak adom e a vizet aki kevésbé sérült , vagy azok után kellene néznem inkább akik az asztal alatt lehetnek még és nem mozdulnak  ?

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11327

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 17 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Szer. 28 Jan. - 10:22

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:29-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6450

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 17 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Szer. 28 Jan. - 11:51

Nagyon egybe vágnak a dolgok , elképzelhető , hogy működésbe léphetett némi telepátia ?

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11327

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 17 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Szer. 28 Jan. - 11:56

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:30-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6450

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 17 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Szer. 28 Jan. - 11:59

Szimbiózis 
Eredetileg nem akartam leírni , de hátha mégis érdekesnek találnátok .

Egy filmet kellett volna megnéznem , de én nem akartam , nem szeretem az ilyesféle témákat .  A filmnek olyasféle scifi jellege lett volna , ahol egy emberbe belebújik egy idegen lény .  brrrrr !
Na és mi történik ? Mivel a filmet nem  óhajtottam megnézni , magamnak kellett átélnem az eseményeket .  Mintha valami idegen bolygón lettem volna egy szürkés kietlen környezetben . Valami hangyaféléhez hasonló lény közeledett hozzám és mikor odaért egy árnnyá változott át , ami  egy földön suhanó sötét tócsára emlékeztetett volna leginkább . Ez a valami a lábamon vagy nem tudom mimen keresztül a testembe jutott , de érzékelni nem érzékeltem semmit sem az egészből . 
Az esemény után az egyetlen objektumhoz közeledtem ami egy föld alá vezető folyosó volt , belül termek , elágazások , akár egy hangyaboly . Talán a hangyaformák is a boly végett lehettek , vagy csak annak látszódtak , nem tudom . Ja igen , ha már hangya , képzeljétek el , olyasféle másfél 2 méteres példányban .  A többi egyed nem bántott , hanem kitértek az utamból . Amerre jártam világos volt minden , de mögöttem az árnyak elsötétítették a környezetet , légyen az akár oszlopok , akár a padló .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11327

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 17 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

17 / 31 oldal Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 24 ... 31  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.