álmok 1

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához

33 / 34 oldal Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34  Next

Go down

Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia on Szomb. 31 Okt. - 9:15

törlés

A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:51-kor.

Áprilia

Hozzászólások száma : 4897

Vissza az elejére Go down

Témanyitás  Zoli on Szomb. 31 Okt. - 9:59

Igen ez így volt .
Nagyon izgalmasakat írtatok , inspirálnak és lelkesítenek .
A tűszúrásokat figyelmen kívül hagytam , lehet azok az élet nehézségeire utalhattak ?
Zoli

Hozzászólások száma : 9253

Témanyitás  Vendég on Szomb. 31 Okt. - 13:51

@Áprilia írta:
@efi írta:
Veled kapcsolatban pedig az, hogy  "átöltöztél", amikor ezt felfedezted a hátadon.

Átöltözés közben vette észre a tetkót, azaz nem azért öltözött át, mert észrevette...
Így értettem én is. Azt mondtam érdekesnek, hogy amikor átöltözött (vajon ez mit jelent?), akkor látja meg a képet.

Vendég
Vendég

Témanyitás  Zoli on Vas. 1 Nov. - 20:47

Már sejtem , hogy mit jelenthet . Amikor átöltöztem , akkor lemeztelenítettem magamat és akkor láttam meg a hidat . Tehát csak amikor megszabadultam a kötöttségeimtől , az álcától .
Zoli

Témanyitás  Zoli on Szer. 4 Nov. - 16:36

Emlékezés 2015 nov 4
Az utcán ökörködtünk , meredek emelkedőn gyalogoltunk fölfelé . Két kislány 4 és 7 év közöttiek lehettek akikkel nagyokat nevettünk , Ami azt illeti a hátsó fertályunkon kipufogó gázokat hívtuk   a haladáshoz segitségül  és ez roppant mulatságos volt  . A fiam is itt volt velem , bár ő komoly képet vágott az egészhez , és korban nem volt idősebb a lányoknál . Az emelkedő tetején kicsit elterelődött a figyelmem a gyerekekről , mert a kisebbik lány kitalálta , hogy a fiammal  gyakorolja kicsit a puszilkodást , így a figyelmem a lányok nagynénikéjére terelődött , aki a domb tetején várakozott és valamilyen elfeledett indokból kifolyólag országunk unalmas környezetét kezdte el ecsetelni . Erre válaszként rávágtam azt , hogy ugyan már , Olaszban ahonnan ő jött , gyakoriak a földrengések , a földcsuszamlások , az özönvíz szerű esők , miért lenne az jobb hely , mint ez itt ? Aztán hozzá tettem , hogy persze semmi bajom nincs az olaszokkal , és amikor ott jártam igazán klassz kalandokban volt részem . Nahát ! -felelt erre a nő , és megkért meséljek csak . Á túl hosszú lenne feleltem neki , de erre azt felelte , hogy ahogy ismer engem biztosan így volt , és hogy meséljek csak . Jó , rendben , és belekezdtem az emlékeim fel
idézésébe . Nahát  ! - lepődtem meg magam is , mindenre emlékszem a rengeteg kalandra és mind itt volt a fejemben . Négyen voltunk , két haver , és a tesóm . Az első  éjszakát  Rómában töltöttük ,és beszéd közben feltűnt , hogy tényleg mindenre emlékszem . Ettől tudatossá vált számomra , hogy álmodom , de ettől meg felébredtem .
Zoli

Témanyitás  Áprilia on Szer. 4 Nov. - 19:08

törlés

A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:51-kor.

Áprilia

Témanyitás  Zoli on Hétf. 16 Nov. - 20:05

Efi ül a fán . 2015 nov 15
Már messziről láttam , hogy valaki üldögél azon a vaskos fán .Ez egy mező volt talán több fa is nőhetett rajta , mégis ez az egy kötötte le a figyelmemet igazán , talán épp azért , mert az ott üldögélő alakban felismerni véltem Efi személyét . Felkapaszkodtam magam is a fára , miközben Efi érdeklődve figyelt . Ő maga fiatalabbnak tűnt a koránál , ezt csak úgy megállapítottam magamban . Gondoltam megviccelem , és gyorsan odanyomtam egy puszit , de a  kiváncsiskodó vizsgálódásából ez nem zökkentette ki . Nem szóltunk egymáshoz , úgy tűnt , erre semmi szükség . Aztán a következő pillanatban Efi lakásán találtuk magunkat . Érdeklődve néztem körül , de ez a pillanat ne tarthatott túl sokáig , mert a következő pillanatokban a kalandorok tébláboltak már körülöttünk .  Aztán egyszer csak Greywolf lépett oda hozzám , és azt mondta , úgy tűnik egész ismerősen mozgok ezen a helyen , mintha  nem először jártam volna már erre , de mire megszólalhattam volna Efi szólt közbe  mondván  hogy az nem itt volt , hanem egy másik helyen . 
Hmm két egyforma közeg ? futott át rajtam , majd felébredtem .
Zoli

Témanyitás  Áprilia on Hétf. 16 Nov. - 21:20

törlés

Áprilia

Témanyitás  Zoli on Kedd 17 Nov. - 13:40

@Áprilia írta:Efi, a bölcs bagoly, ül a fán. Very Happy

öröm  Igen ,Mayra is pont ezt mondta amikor elmeséltem neki . Kár , hogy Efi ritkán néz be ide .
Zoli

Témanyitás  Vendég on Pént. 20 Nov. - 17:43

Kíváncsiskodó vizsgálódás - ez tetszik. öröm 

A "másik hely" talán a Vándor lehetett.

Vendég
Vendég

Témanyitás  Zoli on Kedd 8 Dec. - 13:30

Este álmomban az eget a felhőket fényképeztem a telómmal . Kicsit csalódás volt mikor felébredtem , mert fel akartam tenni ide a fórumra , na de így nem lehet . semleges
Zoli

Témanyitás  Zoli on Vas. 13 Dec. - 18:09

Örvény
Elég vacak álmom volt . Kint voltam a viharos tengeren , semmi mást nem lehetett látni csak a tajtékzó vizet , egy sziklát  amin fennakadtunk és azt a hatalmas sötét örvényt ami magába akart nyelni és ami a szikla után volt  . Hogy ki volt velem nem tudom  elég félelmetes egy helyzet volt .  
Homályosan rémlik , hogy két személy vagy lélek vagy valami a segítségünkre indult , de hogy mi történhetett velük arról semmit sem tudok . 

Azt hiszem tudom a jelentését , de ha nem baj , ezt megtartanám magamnak , de ettől még elmondhatjátok ti mit gondolnátok ?
Zoli

Témanyitás  Blueeye on Vas. 13 Dec. - 18:14

Én nem értek az álmokhoz, de az biztos, hogy a lélek éjjel 1-2 óra között álom formájában dolgozza fel a napi élményeket, azután 2-6 között azok a lelki élmények amik már fel lettek dolgozva, a kukában landolnak, mert már nincs rájuk szükség. Ez a lelki méregtelenítés folyamata, ugyanúgy zajlik, mint a testi, reggel kijön ami már nem kell. kúl

"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

- Farid ud-Din Attar

Blueeye

Hozzászólások száma : 1102

Témanyitás  Zoli on Vas. 13 Dec. - 18:34

Hát igen , segíteni sokat segíthet a feldolgozás .
Zoli

Témanyitás  Zoli on Csüt. 17 Dec. - 9:10

Álomamulett 2015 dec
Mayrának ecseteltem ezt az ötletemet , hogy készíteni , vagy venni kellene egy álom amulettet . Hát ő nem igazán hisz az ilyesmiben ,  ezért jót nevetett az egészen ,az álmokkal való foglalatosság mint tevékenység nem éppen az ő kedvence . 
Aztán valamikor délután gondoltam egyet , és benéztem a googlébe , milyen képeket dobna ki , ha ezt beírnám a keresőbe . 
Ez volt az előzmény , és akkor nézzük az álmot . 
- Szóval fura álmom volt , mert találkoztam egy emberrel , pontosabban bent voltam vele egy helyiségbe , és ő mutatni akart nekem valamit . Ott állt előttem , és mintha körülöttem füstszerűvé kezdett volna változni a közeg . Szólni akartam az észrevételem miatt , de ő hirtelen csendre és nyugalomra intett , hogy ne mozduljak . Aztán egy pillanatra elborított mindent a köd és az ember helyett egy sárkány csapkodó szárnyaival lebegett előttem . 
Mondhatni megijedtem , erre nem számítottam volna . 
Aztán a sárkány eltűnt és ismét az ember állt ott előttem .  
Ez ugye illúzió ? -kérdeztem tőle , de az ember nem felelt csak sejtelmesen mosolygott . Talán meghipnotizálhatott fordult meg a fejemben . 
Kiestem az álomból és a tenyeremben  egy amulettet tartottam  . Az amulett egy sárkány formát ábrázolt egy körben . 
Reggel aztán  mikor felébredtem és visszaemlékeztem az eseményekre , nem tudtam eldönteni , hogy az amulettet amit álmomban láthattam  , vajon előző délután is láthattam  e a neten , és már nem is voltam benne biztos , hogy amit a neten néztem nem e az is csak álom volt , de aztán kitisztultam és rájöttem , hogy a kettőnek egymáshoz nem sok köze lehetett , ez két különböző eseménysor volt . Aztán arra is rájöttem , hogy azt a formát a kőrben azaz azt a sárkányos jelképet  mintha láthattam volna már valaha valamikor .
Zoli

Témanyitás  Áprilia on Pént. 18 Dec. - 5:44

törlés

Áprilia

Témanyitás  Zoli on Pént. 18 Dec. - 6:55

Köszi a kedvességed , és természetesen tudom , hogy örömmel vennéd , ha az álmodásom eszközzé válhatna már  és teljesülne be !
Zoli

Témanyitás  zplus on Pént. 18 Dec. - 7:50

Saját farkába harapó sárkány vagy körben széttárt szárnyú?

-ne kérdezd miért kérdezem, ezt Neked kell tudnod.

nagyö

Hozzászólások száma : 137

Témanyitás  Áprilia on Pént. 18 Dec. - 9:42

törlés

Áprilia

Témanyitás  Zoli on Pént. 18 Dec. - 17:47

@Áprilia írta:
fortis írta:Köszi a kedvességed , és természetesen tudom , hogy örömmel vennéd , ha az álmodásom eszközzé válhatna már  és teljesülne be !

Inkább a célon - ami szerintem nincs neked - van a hangsúly.

Nos megnyugtatlak van .
Zoli

Témanyitás  Áprilia on Pént. 18 Dec. - 18:07

törlés

A hozzászólást Áprilia összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:52-kor.

Áprilia

Témanyitás  Zoli on Pént. 18 Dec. - 18:21

@zplus írta:Saját farkába harapó sárkány vagy körben széttárt szárnyú?

nagyö

Talán ez a kép adja vissza leginkább , bár nem volt ennyire kidolgozott

Zoli

Témanyitás  zplus on Pént. 18 Dec. - 19:40

Szóval ébredő sárkány, nem pedig farkába harapó -ez utóbbi kettős értelmű: bezár valakit/valamit vagy mint a kutya saját farkát hajszolja tj.hiábavaló.

Úgy "látom" mostanában sokfelé nagy energiák ébredeznek.

repül

Hozzászólások száma : 137

Témanyitás  Vendég on Pént. 18 Dec. - 22:20

Ehhez mit szólsz? Pontosabban ennek egy kicsit hosszúkásabb, és jóval elnagyoltabb változatához?

Vendég
Vendég

Témanyitás  Mayra1 on Pént. 18 Dec. - 23:00

fortis írta:
@zplus írta:Saját farkába harapó sárkány vagy körben széttárt szárnyú?

nagyö

Talán ez a kép adja vissza leginkább , bár nem volt ennyire kidolgozott

Elég baj az, hogy ez a sárkány egy -zárt- körben van. Kitörésre, megújhodásra képtelen. Ne, ne gyere azzal, hogy ez egy madalion. Talizmánként soha semmit nem zárunk körbe.

Hozzászólások száma : 1229

Témanyitás  Zoli on Szomb. 19 Dec. - 7:45

@efi írta:
Ehhez mit szólsz? Pontosabban ennek egy kicsit hosszúkásabb, és jóval elnagyoltabb változatához?

Hát szép szép , de nem adja vissza az álombélit . Az inkább hasonlított az általam berakotthoz. öröm
Zoli

Témanyitás  Zoli on Szomb. 19 Dec. - 7:52

@Mayra1 írta:Elég baj az, hogy ez a sárkány egy -zárt- körben van. Kitörésre, megújhodásra képtelen. Ne, ne gyere azzal, hogy ez egy madalion. Talizmánként soha semmit nem zárunk körbe.

Csuda tudja Mayra . Ha nem lenne körbe zárva, számomra akkor csak egy medálion lenne , így viszont inkább egy kulcs ami így illik egy zárba . 
A kör részemről első sorban nem is annyira a bezártságra , mint inkább a dolgok elhelyezkedésére utalna  , vagyis mást jelenthet számunkra egy sárkány ha ebből a világból nézzük , és mást ha álmomban tekintek rá mint amulettre . 
Ha pontosítani akarnám , itt beszélhetnénk róla mint mese , legenda , vagy erő , amott számomra pedig mint egy kulcs , egy lehetőség .
Amúgy ha már kör , sok minden mást is jelképezhet ám , pl amikor még rituálisan foglalkoztam mágiával a kör védelmi funkciót látott el . 
De tekinthetünk a körben lévő dolgokra mint megzabolázott erőre . 
Szóval nem lenne jó csak egy felé figyelni , mint pl a bezártságra és hasonlók .

Úgy vélem az engem aktuálisan foglalkoztató kérdésre álmomban  válaszként ezt kaptam  megpróbálom használni mint lehetőséget .

Esetleg a vastagon kiemelt részhez még hozzá tenném , nem szeretem a kötöttségeket amikor valamire azt mondják nem szabad . Ez is csak egy szabály , egy kötöttség , hogy csak is így lehet .  Hmm talán pont ezek a kötöttségek is lehetnek akár visszatartó erú . semleges
Zoli

Témanyitás  Áprilia on Szomb. 19 Dec. - 9:11

törlés

A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:52-kor.

Áprilia

Témanyitás  Zoli on Szomb. 19 Dec. - 10:40

Igen persze ez így jó lenne . 
Áprilia  tudom , hogy helyes dolgokról teszel említést , de volnának apró de mégis fontos részletek , amiket el kellene még érnem .  
Pl magát az álmodást megzaboláznom . E nélkül nem állíthatom saját szolgálatomba .  Elsődlegesen ezt szeretném elérni .
Zoli

Témanyitás  Áprilia on Szomb. 19 Dec. - 13:49

törlés

A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:52-kor.

Áprilia

Témanyitás  Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

33 / 34 oldal Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34  Next

Vissza az elejére

- Similar topics