Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

álmok 3 tudatos

5 posters

9 / 19 oldal Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 19  Next

Go down

álmok 3 tudatos - Page 9 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  fortis Csüt. 11 Feb. - 10:09

Az égbolt 2016 febr

Semmi különös , csak át akartam ugrani a kereszteződést  Very Happy Ilyesmi előfordul velem néha , ezért juthatott biztosan az eszembe álmomban is . Az ugrás sikerült , erről eszembe jutott , hogy álmodok .  Megyek tovább a járdán  és jó kedvem van , nem baj , ha az emberek hülyének néznek , teszek pár tánchoz hasonló érdekes mozdulatot .  Lehet , hogy valaki észre vehette , mert jött velem szembe egy krapek és az is táncolva közlekedett , akár csak  Michael Jackson valamelyik zombis filmjében .  Nos mivel egymással szembe jöttünk , egyszer csak oda ért elém , és rángatózott egyet , mire én úgy gondoltam felugrok a levegőbe ,és már repültem is , gondolván , hogy na kisapám ezt csináld utánam !  Very Happy
Az ürge nem repült utánam , így repkedni kezdtem egy kicsit , majd hanyatt fekve is kipróbáltam . Nahát , jut eszembe , nem emlékszem , hogy valaha is hanyatt fekve repültem volna , de Médea már igen , így gondoltam rá is kérdezek majd , hogy milyennek látta az égboltot ebben a helyzetben ?  Ez azért jutott az eszembe , mert én egyáltalán nem olyannak tapasztaltam , amilyennek a valós helyzetemben kellett volna , hanem kicsit inkább olyan volt , mint amikor mondjuk az ember a víz alatt úszna hanyatt fekve és nem messze maga fölött látja a víz felszínének tükrét , vagy hártyáját , szóval nem is tudom hogyan lehetne ezt normálisan kifejezni . 
Aztán hirtelen eszembe jutott J hogy rá kellene kérdeznem az állapotára , csak azt nem tudtam hirtelen , hogy hogyan és kitől ?  Hangosan elkezdtem kimondani mit szeretnék tudni csak úgy reptemben , de kizuhantam az álomból .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11327

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 9 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  Vendég Csüt. 11 Feb. - 11:09

fortis írta: milyennek látta az égboltot ebben a helyzetben ?  Ez azért jutott az eszembe , mert én egyáltalán nem olyannak tapasztaltam , amilyennek a valós helyzetemben kellett volna , hanem kicsit inkább olyan volt , mint amikor mondjuk az ember a víz alatt úszna hanyatt fekve és nem messze maga fölött látja a víz felszínének tükrét , vagy hártyáját , szóval nem is tudom hogyan lehetne ezt normálisan kifejezni . 

A hirtelen helyzetváltozással magyaráznám a hártyás felszínt. Az elménk arra törekszik ébren és álomban egyaránt hogy a valóságkép töretlen maradjon. Az észlelésünket ennek megfelelően igazítja az elvárásainkhoz. Tudatos álomban viszont kicsit más a helyzet. Egy átlagos álomban, csakúgy mint ébren, nem vagyunk különösebben éberek a környezetünkre , minden automatikusan kerül a szemünk elé, épül fel a valóság a legvalószínűbb lehetőségek alapján. Nem kell tudatos erőfeszítést tenned például ahhoz hogy a fűt zöldnek, az eget kéknek lásd. Ha viszont tudatosan szemlélődsz már nem minden olyan egyértelmű, felfigyelhetsz az apró részletekre, észreveszed az árnyalatokat. Tudatra ébredve a normál valóságkép megtörik (hol vagyok?, mi történik velem?, álmodom?) az elmének gyorsan választ kell adnia ezekre a kérdésekre, fel kell építenie számodra egy ismerős életteret. A teremtés időt vesz igénybe és rendszerint a közvetlen látóteredre korlátozódik, arra ami előtted van és ezért prioritást élvez. Az égbolt látványa csak másodlagos, ráér létrehozni, előbb állj szilárd lábon a földön! Hasonló történt velem mikor hirtelen kinyitottam egy ajtót - vagyis megtörtem a gondosan felépített álomteret - és mögötte csak üres feketeséget találtam. A hártyásság azt jelenti hogy már elkezdődött a teremtés.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 9 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  fortis Csüt. 11 Feb. - 12:05

Very Happy Igen , valószínűleg így lehetett , gyorsabbak voltunk mint maga a teremtés .  upsz
Amúgy felvetődik bennem a kérdés , mi van akkor , ha egy olyan ajtót nyitunk ki , amiről fogalmunk sem lehet , hogy mi rejlik mögötte ?  Gondolom az agyunk a valóságszámításai által oda teremt egy megfelelő helyzetet , de mi van akkor , ha az az ajtó a valóságban is létezik és álmunkban is ugyan azt tapasztaljuk  amire egyáltalán nem számíthattunk volna , pl , hogy az ajtó mögötti rész  be lenne  falazva  ?

Egyszer történt velem olyasmi , hogy egy ismerőst akartam álmomban meglátogatni , aki külföldön él . Álmomban egy falúban jártam és az utca végéhez érve jöttem csak rá , hogy nem tudok tovább menni , mert egy tó zárja el az utamat és kerítések .  Az ismerős háza a túloldalon lehetett , már nem emlékszem hogy jutottam oda , azt hiszem egyszerűen csak magához ránthatott a hely , azaz az épület falánál voltam . 
Később megnéztem jó alaposan a térképet és csalódva tapasztalhattam , hogy a falúban semmiféle tó nem létezik , a térkép nem jelölte . 
Aztán jött a meglepetés , az ismerősöm elmondta , hogy ezen semmi csodálkoznivaló nincsen , mert a térképek elkészítése és frissítése óta kiépítettek egy víztározót a falúban , így a tó a tudtom nélkül , de valóban létezett .  Very Happy Na hát ez volt ám az igazi meglepetés .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11327

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 9 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  Vendég Csüt. 11 Feb. - 18:11

Nagyon sok dolognak amit ismerünk nem vagyunk tudatában, álomban ezek előjöhetnek. Illetve lehetnek rejtett csatornák amiken keresztül információhoz juthatunk a múltról, jövőről, meg egyebekről. Az a jó a tudatos álmokban hogy lehetőségünk nyílik felfedezni ezeket a belső forrásokat.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 9 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  fortis Csüt. 11 Feb. - 18:19

Médea írta:Nagyon sok dolognak amit ismerünk nem vagyunk tudatában, álomban ezek előjöhetnek. Illetve lehetnek rejtett csatornák amiken keresztül információhoz juthatunk a múltról, jövőről, meg egyebekről. Az a jó a tudatos álmokban hogy lehetőségünk nyílik felfedezni ezeket a belső forrásokat.

Igen , felfedezők vagyunk , de azért én bízom abban is , hogy esetleg az ember valóban képes lehet távérzékelésre is , esetleg felfedezni dolgokat a jelenben , amikről esetleg nem tudhatott . Az egyéb forrásokra is lehet persze hivatkozni , mert valahol mind összeköttetésben vagyunk  valahol tudatilag , így infók átjöhetnek , szerencsére véleményem szerint mindentől függetlenül nagyon sok az elérhető lehetőség és nem minden csak a tudat játéka . Ha mégis akkor  pedig nem állhat tőlünk sem oly messze maga a teremtés .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11327

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 9 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  fortis Szer. 24 Feb. - 7:06

A bolond 2016 febr

Normál álommal indult családi körben , de nekem el kellett mennem valahová . A következő pillanatban meg is érkeztem arra a helyre és az uton gyalogoltam a házak között . Egyszer csak egy olyan útszakaszhoz értem , ahol emberek dolgoztak vagy nyolcan tízen és gyerekek is játszottak ott az árok szélén . A férfiak valamilyen földmunkát vagy építkezést csinálhattak , mert nagy gerendát láttam beverni a földbe ,és  bár a  gerenda dőlésszögével nem stimmelt valami ,  ezen valahogy  nem voltam  kiakadva . 
Aztán ahogy túlhaladtam rajtuk , és az előttem húzódó útra néztem , eszembe jutott , hogy megkérdezzem magamtól , hová a csudába igyekszem és miért egyedül ? Ez elég volt ahhoz , hogy azonnal tudatomra ébredjek és innen már tudatos álomként folytatódott tovább az esemény . 
A gyerekek közül az egyik kislány kivált a csoportból és arra szaladgált éppen amerre mentem volna , így eszembe jutott , hogy talán kérdezhetnék tőle valamit és a kislányt meg is állítottam .  De mit kérdezzek ? -hirtelen nem jutott jobb az eszembe , megkérdeztem hogy hívják ?  A kislány csak nézett rám , de nem válaszolt , aztán megfordult és visszaszaladt a többi gyerekhez .  Utána sétáltam és megálltam az árok szélén üldögélő gyerekek elött . Az említett kislány középütt üldögélt , de nem volt mit mondanom , mert meghökkentő volt amit láttam . A gyerek feje kezdett olvadozni akár a forró csokoládé , vagy egy viaszfigura amikor nagy hő veszi körül .  
Ennek elolvad a feje ! - mutattam rá meghökkenve , de a gyerekek nem feleltek , hanem a nagyobbik gyerekek közül az egyik letörölgette  a kislány arcát . Még  figyeltem egy darabig , mintha eltűnt volna a pupillája , de aztán valahogy már nem kötött le a jelenség , inkább a férfiak közé mentem akik még dolgoztak .  Oda léptem az egyik emberhez és  még mindig az járt a fejemben , hogy kérdeznem kell , de mit ?  Aztán csak megkérdeztem tőle , hogy meg tudja e mondani , ki ennek az országnak a kormányzója ?  Az ember a fejét ingatta meglepetésében és látszott rajta , hogy bolondnak néz . 
Nem tágítottam , még mindig közöttük maradtam ide oda sétálva az úton , míg el nem érkezett az ebédidő .  Az emberek ott ebédeltek egy féltetős terasz alatt , gondolom direkt  nekik lett odavíve az a néhány szék és asztal . 
Amint mászkáltam ide oda , eszembe jutott Médea , hogy a tudatos álmaiban mindig megnézi a kezét . Na hajrá , én sem hagyom ki ezt az alkalmat .  Ránéztem a kezeimre , nagyjából könyéktől láthattam . Ruha nem takarta , jó idő volt , szinte nyárias .  Hosszan  tanulmányoztam a kezeimet , minden részletet meg akartam jegyezni , megállapítottam , hogy a színe teljesen normális , nagyjából a méretei is stimmeltek , egyedül az nem illett oda , hogy az eredetihez képest valahogy sokkal csontosabbak voltak az ujjaim , mintha valami mutáció lenne , az ujperceimnél szinte kiálltak a csontok de bőrtől takartan .  ( fura nem olvadt szét a kezem a hosszas nézéstől , semmi különös nem történt ezzel kapcsolatosan ) 
Gondoltam elég energiám van egy kis lebegéshez , úgy hogy ezt is kipróbáltam sikeresen , aztán ismét a lábaimon voltam .  
Odasétáltam az étkező emberek közé és hangosan , hogy mind jól hallják azt mondtam . Tudjátok , hogy én most álmodom és ti mind álomalakok vagytok ?  Én vagyok itt az egyetlen igazi aki valós , titeket csak álmodlak , ti nem is léteztek , ti nem vagytok valóságosak . 
Innen onnan csendes felhördülés hallatszott , egy egy elejtett szó , mint " Na hiszen , meg he-he , meg hmm és hasonlók  " de végül is a hangulat megmaradt , jókat vigyorogtak , azt hitték , hogy egy kedves bolond vagyok . Nahát , ez nem lehet igaz ! - és gondoltam tartok nekik egy kis bemutatót .  Fellebegtem a levegőbe  majd vissza  , hogy magammal lebegtessek egy széket , és tettem is egy próbát , hogy a szék vajon a levegőben marad ? Nem a szék vissza akart zuhanni , ezért elkaptam . Végül is csak ráültem , de úgy , hogy a lábammal és a kezemmel magamhoz szorítottam . 
Na ezt csináljátok utánam ! kiáltottam az emberek felé . Ők oda néztek , de különösebben nem érdekelte őket , még mindig azt gondolták , hogy csak egy bolond .  Very Happy  Na ezeket nem lehet meggyőzni semmivel sem , gondoltam magamban és visszaereszkedtem a földre , a széket meg be akartam tenni az egyik sarokba , de valamiért az összes lába kitőrt a helyéről .  Az öreg asztalos mester oda szólt , hogy hagyjam csak , majd mindjárt megcsinálja , nincs semmi baj ! 
Elfogyott az energiám fölébredtem . 

megjegyzés : 
Jó hangulatú álom volt , a szereplőik is kedvesek voltak hozzám , bár nem sikerült az álom jelleget velük kapcsolatosan letisztázni , de azért így is örültem , mert ennyi emberrel egyszerre még nem beszéltem álmomban soha , csak mindig egyenként esetleg kettővel hárommal .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11327

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 9 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  Vendég Szer. 24 Feb. - 8:11

Nagyon tetszett az álmod, magabiztosan, végig uraltad a helyzetet és nem feledkeztél el róla hogy értelmesen, kísérletezéssel töltsd az idődet. A kislány olvadó arcáról azt gondolom, hogy túl sok figyelmet fordítottál rá, ezért változhatott meg.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 9 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  fortis Szer. 24 Feb. - 8:22

Médea írta:Nagyon tetszett az álmod, magabiztosan, végig uraltad a helyzetet és nem feledkeztél el róla hogy értelmesen, kísérletezéssel töltsd az idődet. A kislány olvadó arcáról azt gondolom, hogy túl sok figyelmet fordítottál rá, ezért változhatott meg.

Igen , ami a kislány arcát illeti én magam is  ilyesmire gondoltam , ezért nem is tulajdonítottam neki túl  nagy  figyelmet . Ezzel ellentétben viszont a kezeimet figyelvén magam is meg voltam lepődve , hogy az miért nem változott . Mindenesetre a kéznézés kapcsán  eszembe jutott , hogy ha az embernek megfelelő az energia szintje , akkor talán az egy dologra való nézés ideje  is kitolható , de  ebben így nem vagyok teljesen biztos .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11327

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 9 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  Vendég Szer. 24 Feb. - 9:18

fortis írta: Mindenesetre a kéznézés kapcsán  eszembe jutott , hogy ha az embernek megfelelő az energia szintje , akkor talán az egy dologra való nézés ideje  is kitolható , de  ebben így nem vagyok teljesen biztos 

Don Juan szerint csak az energia számít, ha elég van, bármire fordíthatod, persze a gyakorlat a legfontosabb. Minél többször élsz át valamit, annál könnyebben fog menni legközelebb, még akkor is ha kevesebb az energiád, a korábbi tapasztalataidra számíthatsz.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 9 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  fortis Szer. 24 Feb. - 9:23

Médea írta:

Don Juan szerint csak az energia számít, ha elég van, bármire fordíthatod, persze a gyakorlat a legfontosabb. Minél többször élsz át valamit, annál könnyebben fog menni legközelebb, még akkor is ha kevesebb az energiád, a korábbi tapasztalataidra számíthatsz.

Hát igen , akkor tulajdonképpen a kéznézéssel a saját energia testünket is szilárdítjuk . Azt hiszem az ujperceimnél talán ez lehetett a gond , hogy még nem került minden teljesen a helyére . 

Amúgy sajnálom , hogy egy értelmes kérdés sem jutott az eszembe , az itteni eszemmel biztosan valami egészen más dolgokat kérdeztem volna . Néha az ember eldöntheti itt is előre , de megfigyeltem , hogy sokszor az adott szituáció befolyásolhatja .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11327

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 9 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  fortis Vas. 28 Feb. - 10:06

Az álom előzménye és története nem annyira érdekes , és végül is lényegében az egész arról szólna , hogy esik az ember pofára , ha nincs meg a megfelelő energia szintje  . Szóval gondoltam eldobom magam és repülök egyet . Még az utolsó pillanatban is azt gondoltam , hogy ez sikerülhet , de aztán úgy pofára estem akár csak itt a valóságban történt volna .  Nem védekeztem , mert meg voltam győződve arról , hogy sikerülnie kell , beütöttem a képemet és szerintem még a hasamat is lehorzsolhattam , mert bár enyhén , de égető fájdalmat érezhettem . 
Uh micsoda pofára esés , ez meg hogy lehet ?- kérdeztem magamtól és az álomból kiestem .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11327

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 9 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  Áprilia Vas. 28 Feb. - 10:14

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 13:35-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6450

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 9 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  fortis Vas. 28 Feb. - 10:24

Áprilia írta:Nem maradt fizikai nyoma?
Nagyon tud fájni odaát is minden.

Nem , nincs fizikai nyoma , és fizikai indokai sincsenek .  Ezt csak azért mondom , mert a tudomány szerint az ilyen érzetek csak is a  fizikai indokokból kivetkeztethetőek .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11327

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 9 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  fortis Hétf. 29 Feb. - 19:17

Meghalni 2016febr
Tudtam , hogy álmodom , de annyira meglepő volt a szitu , hogy csak sodródtam a történéssel . 
Meghalt egy ember , eleinte azt hittem , hogy az apám lehetett az , de aztán  ez a gondolat eltűnt és akit láthattam olyan idegenné vált . Ápolók és orvosok meg beteghordók vették körül , és miután a doki megállapította a halál tényét , a beteghordók felemelték a kezénél és a lábánál fogva és el akarták vinni valahova . Innen már nem tudom , hogy tovább mi történhetett , mert egyszerre csak a halott férfi testében találtam magam és éreztem , ahogy az eszméletlen testet ide oda himbálva mozgatják .  
Hát ezt nem értem , micsoda dolog lehet ez , hogy az ember még jelen van , de a testét már halottnak nyilvánították ? De hiszen még itt vagyok és élek és észlelem mi történik körülöttem , hihetetlen , hogy nem hagyják , hogy az ember nyugodtan távozzék  annak módja szerint , képesek és a testét  máris eltávolítják , holott a tudat még jelen van . Kicsit felháborítónak éreztem , aztán kiestem az álomból . 

Fura volt ez az érzés ,ez az érzet . A test valóban halott volt , de tudtam , hogy az én még jelen van . és ennek az énnek léphettem a helyébe , ki tudja hogyan .
Szóval fura volt .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11327

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 9 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  Vendég Hétf. 29 Feb. - 19:59

fortis írta: De hiszen még itt vagyok és élek és észlelem mi történik körülöttem

Természetes, hiszen benne voltál a testben, pillanatnyilag te voltál a "halott", pontosabban az érzékelő tudat. Azt hiszem túlságosan átadtad magad a szituációnak úgy mint egy normál álomban. A halottra helyezted a figyelmed, mire belekerültél a testébe, és az "ő" szemszögéből élted át az eseményeket, ami valójában a te nézőpontod volt. A tudatod próbálta feloldani az ellentmondást, azt hogy tudatodnál vagy miközben halott is vagy, ez okozhatta a felháborodást.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 9 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  Áprilia Hétf. 29 Feb. - 20:12

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 13:36-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6450

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 9 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  Vendég Hétf. 29 Feb. - 21:54

Azt gondolom hogy nem beszélhetünk igazi halottról, csak fortis volt és az ő érzései amit ez a fura helyzet váltott ki belőle. Ilyen az álmok természete, azonosulunk azzal amit látunk. Ha nem a halottra figyel hanem mondjuk a betegszállítóra, akkor az ő szemszögéből is átélhette volna az eseményeket. Mondjuk azt gondolhatta volna hogy milyen nehéz is szegényke, vagy milyen hideg a bőre tapintása, stb.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 9 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  fortis Hétf. 29 Feb. - 21:57

Szóval igen , akár hogy is van , elég kétségbeejtő volt .  Elképzelem , hogy mi történhet abban az esetben , ha ez megtörténne valakivel valóságosan , azaz halottnak nyilvánítják , miközben a tudata még a testében tartózkodik .  no
Még hozzá tenném esetleg , hogy voltam én már sok mindennek a testében , de  halottéban még nem . De álom szinten nem igazán szoktam mások testébe ugrálni . Oké , előfordult már , de azokban az esetekben csak tudtam , hogy én én vagyok , a test meg nem az enyém . Ebben az esetben viszont totál olyan volt érzésben és gondolatban , mintha én lettem volna , azaz az én testem . Szerencsére tudtam , hogy csak álmodom , mert különben lehet , hogy bepánikoltam volna . Annak is tudatában voltam , hogy csak bele kerültem és ez a test valaki másé volt , most mégis az enyém .  öröm
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11327

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 9 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  fortis Csüt. 3 Márc. - 11:15

Az álom alak engedelmeskedik 
Volt egy  felszínes kis tudatos álmom , de nagy jelentőséget nem tulajdonítanék neki . 
Egy tágas utcán sétáltam fölfelé , és velem szemben futott lefelé egy fekete  két oldalt coffba kötött  hajú  lány  . Fehér pollót  és piros mackónadrágot viselt .  Mikor mellém ért , rákiáltottam . Állj meg ! -és a lány megállt .  Te egy álom alak vagy mondtam neki és vártam hátha felel majd valamit , de a lány nem válaszolt .  Szaladj oda , mutattam az út túlsó oldalára és a lány odaszaladt . Fuss oda , mutattam az ellenkező irányba és a lány oda futott . Húzd  fel a pollódat adtam a parancsot , és a lány felhúzta a pollóját , kilátszódtak a mellei . Most húzd le a nadrágod és a lány lehúzta . 
Tudtam , hogy ennek így nem sok értelme volna , mert szívesebben beszéltem volna vele , de megszólalni nem volt hajlandó . 
Felébredtem .

Pótlás :
Azt elfelejtettem beírni , hogy volt egy kísérletem a kezeim megnézésére , de a kezeim eléggé elmosódottak voltak . Az álom végén meg amikor a csajnak azt mondtam , hogy most már elmehetsz , mintha mi sem történt volna tovább futott .


A hozzászólást fortis összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 3 Márc. - 14:23-kor.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11327

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 9 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  Áprilia Csüt. 3 Márc. - 12:57

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 13:36-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6450

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 9 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  fortis Csüt. 3 Márc. - 14:18

Áprilia írta:Na, és milyenek voltak az intim testrészei? Wink Wink Wink
A mellei  attól kicsit nagyobbak voltak mint amilyenek nekem leginkább bejönnek , alul meg ,  szóval alul az a része alul meg  meg szőrös volt .  Very Happy Very Happy

Amúgy  volt egy két rész amit elfelejtettem beírni , de már nem volt rá időm , most oda pótolom .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11327

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 9 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  Áprilia Csüt. 3 Márc. - 14:23

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 13:36-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6450

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 9 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  Blueeye Csüt. 3 Márc. - 14:30

Very Happy

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1131

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 9 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  fortis Csüt. 3 Márc. - 15:14

Szóval egy kicsit többre vágyódtam volna , ez az álom így nem nyújtott valami sokat . Ez nem szolgálja túlságosan a továbbjutásomat .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11327

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 9 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  Áprilia Csüt. 3 Márc. - 16:07

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 13:36-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6450

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 9 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  Vendég Csüt. 3 Márc. - 16:35

Hát, Fortis, ez az álom eggyel több indok arra, hogy mindig világosan meg tudd különböztetni az álmot az ébrenléttől. Különben még a végén feljelent valaki.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 9 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  fortis Csüt. 3 Márc. - 17:33

efi írta:Hát, Fortis, ez az álom eggyel több indok arra, hogy mindig világosan meg tudd különböztetni az álmot az ébrenléttől. Különben még a végén feljelent valaki.
Very Happy  Ez már igaz , bár a nőcit nem  kényszerítettem . Sőt nem örültem annak , hogy mindent megcsinál  amit csak mondok .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11327

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 9 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  fortis Csüt. 3 Márc. - 17:38

Áprilia írta:
fortis írta:Szóval egy kicsit többre vágyódtam volna , ez az álom így nem nyújtott valami sokat . Ez nem szolgálja túlságosan a továbbjutásomat .

Dehogyisnem szolgálja. Hiszen ha "többre vágyódsz",  legközelebb majd "továbbjutsz" a kiscsaj felfedezésében. Wink Wink Wink Very Happy Korábban is voltak már olyan kísérleteid, hogy megfogtad a mellüket, meg ilyenek....

Közben azon gondolkodom, hogy ha pl. én jártam volna úgy, hogy mellettem szaladt volna el tudatos álomban egy fiú, akkor megkértem volna-e rá, hogy tolja le a gatyáját.....hááát.....nem hiszem.....de hát nem vagyunk egyformák. Very Happy

Nos nem örültem annak , hogy a nőci mindent megcsinál amit csak mondok . Azt , hogy tolja le a nadrágját már csak mérgemben mondtam . 
Amúgy valóban volt már olyan eset , hogy megfogtam egy nő mellét , pusztán kíváncsiságból , egy részről , hogy milyen reakciót vált ki belőle , más részről a tapintás miatt . Eddig még sosem váltott ki igazán felháborodást , de hát ha tudatos egy álom , akkor ez nem jellemző .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11327

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 9 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  Blueeye Csüt. 3 Márc. - 19:14

Áprilia írta:
fortis írta:Szóval egy kicsit többre vágyódtam volna , ez az álom így nem nyújtott valami sokat . Ez nem szolgálja túlságosan a továbbjutásomat .

Dehogyisnem szolgálja. Hiszen ha "többre vágyódsz",  legközelebb majd "továbbjutsz" a kiscsaj felfedezésében. Wink Wink Wink Very Happy Korábban is voltak már olyan kísérleteid, hogy megfogtad a mellüket, meg ilyenek....

Közben azon gondolkodom, hogy ha pl. én jártam volna úgy, hogy mellettem szaladt volna el tudatos álomban egy fiú, akkor megkértem volna-e rá, hogy tolja le a gatyáját.....hááát.....nem hiszem.....de hát nem vagyunk egyformák. Very Happy


fetreng

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1131

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 9 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  Blueeye Csüt. 3 Márc. - 19:18

fortis írta:
Áprilia írta:
fortis írta:Szóval egy kicsit többre vágyódtam volna , ez az álom így nem nyújtott valami sokat . Ez nem szolgálja túlságosan a továbbjutásomat .

Dehogyisnem szolgálja. Hiszen ha "többre vágyódsz",  legközelebb majd "továbbjutsz" a kiscsaj felfedezésében. Wink Wink Wink Very Happy Korábban is voltak már olyan kísérleteid, hogy megfogtad a mellüket, meg ilyenek....

Közben azon gondolkodom, hogy ha pl. én jártam volna úgy, hogy mellettem szaladt volna el tudatos álomban egy fiú, akkor megkértem volna-e rá, hogy tolja le a gatyáját.....hááát.....nem hiszem.....de hát nem vagyunk egyformák. Very Happy

Nos nem örültem annak , hogy a nőci mindent megcsinál amit csak mondok . Azt , hogy tolja le a nadrágját már csak mérgemben mondtam . 
Amúgy valóban volt már olyan eset , hogy megfogtam egy nő mellét , pusztán kíváncsiságból , egy részről , hogy milyen reakciót vált ki belőle , más részről a tapintás miatt . Eddig még sosem váltott ki igazán felháborodást , de hát ha tudatos egy álom , akkor ez nem jellemző .


Mintha éreznék itt némi elfojtást.

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1131

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 9 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

9 / 19 oldal Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 19  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.