Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Álmokról általában

+10
Áprilia
Greywolf
zplus
fortis
Nilka
Blueeye
nofertiti
Méhecske
Mayra1
Lea.
14 posters

1 / 37 oldal 1, 2, 3 ... 19 ... 37  Next

Go down

Álmokról általában Empty Re: Álmokról általában

Témanyitás  Lea. Hétf. 31 Dec. - 20:19

Őszintén szólva, amikor megláttam a Hálószoba feliratot, hát kicsit megijedtem, hogy milyen titkokról, élményekről is kellene itt majd írni... Embarassed Embarassed Very Happy Very Happy

Aztán megnyugodtam az álmok feliratnál. Very Happy
Lea.
Lea.

Hozzászólások száma : 1211

Vissza az elejére Go down

Álmokról általában Empty Re: Álmokról általában

Témanyitás  Vendég Hétf. 31 Dec. - 20:48

Aztán megnyugodtam az álmok feliratnál.

-

a jó emberek élete nyitott könyv.
mi titok létezhetik még ezen a földön?
-
egyszer, megtörtént, a szemmel nem látható, "kiszólt" - emberi hangon, tőlem ezt kérdezvén; "ki vagy Te" ?
-
az "nagy titok volt", s megfogadtam; akinek csak tudom elmesélem.
feltárom a titkokat......! - úgy legyen. sunny

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álmokról általában Empty Re: Álmokról általában

Témanyitás  Lea. Hétf. 31 Dec. - 20:57

Elek írta:
Aztán megnyugodtam az álmok feliratnál.

-

a jó emberek élete nyitott könyv.
mi titok létezhetik még ezen a földön?
-
egyszer, megtörtént, a szemmel nem látható, "kiszólt" - emberi hangon, tőlem ezt kérdezvén; "ki vagy Te" ?
-
az "nagy titok volt", s megfogadtam; akinek csak tudom elmesélem.
feltárom a titkokat......! - úgy legyen. sunny

Hát, nem mondanám Elek, hogy értem, hogy miről írsz. smile, de nem hinném, hogy arra gondoltál, amire én... Very Happy

Hálószoba = Alvás (álom), nem más dolgok... Very Happy
Lea.
Lea.

Hozzászólások száma : 1211

Vissza az elejére Go down

Álmokról általában Empty Re: Álmokról általában

Témanyitás  Vendég Hétf. 31 Dec. - 21:11

igen.
feltételezhetően a testi kapcsolat, a szex jut az ember eszébe - ilyenkor......még nekem is..."hálószoba"....
-
aztán az én csavaros elmém azt mondja; miféle titok létezhet?
-
igazán ami titkos és rejtett, egyenlőre.
az a szellemi világ.
-
ebben igyekszek hasznossá tenni magamat.....no, és a hálószobában....ahol a szeretet 1000 fokkal ég..!
szóval. gondolattal. cselekedettel. horizontálisan. vertikálisan.... Laughing

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álmokról általában Empty Re: Álmokról általában

Témanyitás  Vendég Hétf. 31 Dec. - 21:16

Elek írta:
-
igazán ami titkos és rejtett, egyenlőre.
az a szellemi világ.

-
az álmodás?
-
nagyon rossz alvó vagyok. álmaim...... én magamat is ledöbbentenek - néha...... Shocked

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álmokról általában Empty Re: Álmokról általában

Témanyitás  fortis Kedd 1 Jan. - 17:18

Az álmok
- néha tanítanak ,
-néha becsapnak
-néha igazat mondanak
-néha letagadnak
-néha elkápráztatnak,
-néha mi magunk is álmok vagyunk
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11316

Vissza az elejére Go down

Álmokról általában Empty Re: Álmokról általában

Témanyitás  Lea. Pént. 4 Jan. - 20:25

Nem szeretnék itt sem külön topikot nyitni az álmaimnak... Ha nem zavar senkit ide írogatnám olykor egy-egy álmomat. smile

Egyik éjjel azt álmodtam, hogy kisfiamat láttam fekve az ágyában, állán piros pöttyök voltak, amelyek a füle felé is elterjedtek, sötétebbek lettek, szakállvonalban terjedtek el.

Direkt nem beszéltem neki az álmomról, nem akartam megijeszteni.

Az nap délután észrevettük, hogy pattanásszerű, pirosas kiütések vannak a szája alatt, szája felett. Megállt bennem az ütő! :-O

Persze megijedtem, hogy nehogy beteljesüljön az álmom.
Rögtön elkezdtem kalciumot adni neki, nehogy allergia legyen. Romlani nem romlott, hanem javult 2 nap után.
Nem viszketett neki, sztem nem az. Persze, ha súlyosbodik, elviszem orvoshoz.
Lea.
Lea.

Hozzászólások száma : 1211

Vissza az elejére Go down

Álmokról általában Empty Re: Álmokról általában

Témanyitás  fortis Pént. 4 Jan. - 20:32

Néha a szülő megérzi . Anyai ösztönök , meg ilyesmi . Néha meg a félelmünk visz bele , hogy azt keressük és lássuk meg direkt is amit nem kellene .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11316

Vissza az elejére Go down

Álmokról általában Empty Re: Álmokról általában

Témanyitás  Lea. Pént. 4 Jan. - 20:44

fortis írta:Néha a szülő megérzi . Anyai ösztönök , meg ilyesmi . Néha meg a félelmünk visz bele , hogy azt keressük és lássuk meg direkt is amit nem kellene .

A jó ég tudja...
De remélem minél hamarabb elmúlik most már...
Lea.
Lea.

Hozzászólások száma : 1211

Vissza az elejére Go down

Álmokról általában Empty Re: Álmokról általában

Témanyitás  Vendég Hétf. 7 Jan. - 11:14

Lea, nem gondoltál még arra, hogy kiderítsd, hogyan tudnád megakadályozni azoknak a kedvezőtlen dolgoknak a bekövetkezését, amiket Isten álomban ELŐRE megjelentet neked?

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álmokról általában Empty Re: Álmokról általában

Témanyitás  Lea. Hétf. 7 Jan. - 12:15

Párduc Cica írta:Lea, nem gondoltál még arra, hogy kiderítsd, hogyan tudnád megakadályozni azoknak a kedvezőtlen dolgoknak a bekövetkezését, amiket Isten álomban ELŐRE megjelentet neked?

De, jó lenne, de nem emlékszem, hogy ilyen jósálmom lett volna eddig...

Manapság úgy kezelik a gyerekek rossz fogait, hogy nem kihúzzák, hanem a gócos fogat tisztítják. 2 éve kezdtek egy ilyen fogat kezelni nála, az arca is dagadt volt, a fogán semmi nem látszott. Ez, mint egy időzített bomba, amikor látszani kezd a tályog, menni vele az orvoshoz. Azért nem rémálom, csak egy sima rossz álom vele a fogorvos, mert nagyon aranyos dokinőhöz járunk.

Na a lényeg, hogy tegnap este mutatta, hogy nem az eddig kezelt oldalon, hanem a másikon ott van a fogánál a fehér pukli. A jobboldali alsó részen, ahogy álmodtam is. Már akkor is dolgozott benne a dolog, talán először a szája környékén jöttek ki (már elmúltak) és bőrgyógyászati gondnak tűnt.

Egy ideje szívogatta ott néha a fogát, de következetesen tagadta, hogy fájna neki, nagyon fél így is, pedig rátermettebb orvost nem találnánk.

Úgyhogy ma du. program a fogorvos.
Lea.
Lea.

Hozzászólások száma : 1211

Vissza az elejére Go down

Álmokról általában Empty Re: Álmokról általában

Témanyitás  fortis Hétf. 7 Jan. - 12:21

Háát kitartás !
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11316

Vissza az elejére Go down

Álmokról általában Empty Re: Álmokról általában

Témanyitás  Lea. Hétf. 7 Jan. - 12:22

Jah és a beteg fogat azért hagyják bent, hogy ne kelljen majd fogszabályozó, pedig neki felülre kell majd, fogalmam sincs, hogy miért, de a felső szintén épp fogsora kezd előre állni...

Süssék meg a tudományukat, nagyon tudják mi mitől van.
Lea.
Lea.

Hozzászólások száma : 1211

Vissza az elejére Go down

Álmokról általában Empty Re: Álmokról általában

Témanyitás  Lea. Hétf. 7 Jan. - 12:27

fortis írta:Háát kitartá s !

Köszi...
Lea.
Lea.

Hozzászólások száma : 1211

Vissza az elejére Go down

Álmokról általában Empty Re: Álmokról általában

Témanyitás  Vendég Hétf. 7 Jan. - 13:25

Párduc Cica írta:Lea, nem gondoltál még arra, hogy kiderítsd, hogyan tudnád megakadályozni azoknak a kedvezőtlen dolgoknak a bekövetkezését, amiket Isten álomban ELŐRE megjelentet neked?
Erre gondoltam:
"Lea írta:
Egyik éjjel azt álmodtam, hogy kisfiamat láttam fekve az ágyában, állán piros pöttyök voltak, amelyek a füle felé is elterjedtek, sötétebbek lettek, szakállvonalban terjedtek el.

Direkt nem beszéltem neki az álmomról, nem akartam megijeszteni.

Az nap délután észrevettük, hogy pattanásszerű, pirosas kiütések vannak a szája alatt, szája felett. Megállt bennem az ütő! :-O

Persze megijedtem, hogy nehogy beteljesüljön az álmom."

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álmokról általában Empty Re: Álmokról általában

Témanyitás  Lea. Hétf. 7 Jan. - 14:09

Párduc Cica írta:
Párduc Cica írta:Lea, nem gondoltál még arra, hogy kiderítsd, hogyan tudnád megakadályozni azoknak a kedvezőtlen dolgoknak a bekövetkezését, amiket Isten álomban ELŐRE megjelentet neked?
Erre gondoltam:
"Lea írta:
Egyik éjjel azt álmodtam, hogy kisfiamat láttam fekve az ágyában, állán piros pöttyök voltak, amelyek a füle felé is elterjedtek, sötétebbek lettek, szakállvonalban terjedtek el.

Direkt nem beszéltem neki az álmomról, nem akartam megijeszteni.

Az nap délután észrevettük, hogy pattanásszerű, pirosas kiütések vannak a szája alatt, szája felett. Megállt bennem az ütő! :-O

Persze megijedtem, hogy nehogy beteljesüljön az álmom."

Tudom, hogy erre gondoltál, de ebben bőrbetegségről volt szó... Megelőzni ezt már nem lehet, már csak kezelni, egy fog nem 1 hét alatt lyukad ki és tályogosodik be.

Figyelmeztetés volt, hogy figyeljek oda, komolyabb dolog lesz, mert orvosnak kell majd látnia.

Nem hiszem, hogy jó ötlet lett volna bőrgyógyászhoz bejelentkezni, eleve csak sürgősségi esetben fogadnak soron kívül, addigra már nem is lett volna tünet, mire orvoshoz jutunk. Ha látta is volna felírt volna valami kenőcsöt.
Az ügyeletes orvos, akinek mindenhez értenie kellene, anno nem ismerte fel, hogy ez fog eredetű dagadás. Akkor egy bőrgyógyász? Erősen kételkedem...

Lehet, máshogy értelmezem a megelőzést. Jah. múlt héten szakorvosi rendelő nem is volt nyitva...

Na szóval nem tudom, hogy megelőzésképpen mit tudtam volna csinálni, mit kellett volna?
Lea.
Lea.

Hozzászólások száma : 1211

Vissza az elejére Go down

Álmokról általában Empty Re: Álmokról általában

Témanyitás  Lea. Hétf. 7 Jan. - 14:19

Vagy épp most akadályozzuk meg, hogy ne menjen át egy "fekvő" szepszisbe.
Lea.
Lea.

Hozzászólások száma : 1211

Vissza az elejére Go down

Álmokról általában Empty Re: Álmokról általában

Témanyitás  Vendég Hétf. 7 Jan. - 15:15

Lea. írta:
Na szóval nem tudom, hogy megelőzésképpen mit tudtam volna csinálni, mit kellett volna?
A Jézus nevében levő hatalom gyakorlásra gondoltam, de ezek szerint nem hallottál róla. (Csak kiváncsi voltam, tudsz-e róla, mert említetted, hogy hívő vagy. De ha nem, nem.)

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álmokról általában Empty Re: Álmokról általában

Témanyitás  Lea. Hétf. 7 Jan. - 19:21

Párduc Cica írta:
Lea. írta:
Na szóval nem tudom, hogy megelőzésképpen mit tudtam volna csinálni, mit kellett volna?
A Jézus nevében levő hatalom gyakorlásra gondoltam, de ezek szerint nem hallottál róla. (Csak kiváncsi voltam, tudsz-e róla, mert említetted, hogy hívő vagy. De ha nem, nem.)

Hívő vagyok, Istenhívő, nem Jézushívő.

Igen a Gondviselés jelzett, vettük az adást, elhalt (kilyukadt, elszuvasodott) és gyulladt fogat kezelt a doktornő. Majd ezzel is néha járogatni kell, ha eldugul, és begyullad újra. Majd szép lassan szétporlad vagy kinyomja a maradandó fog.

Minden úgy történt, ahogy kellett... Isten nevében történő hatalom gyakorlása történt. smile
Lea.
Lea.

Hozzászólások száma : 1211

Vissza az elejére Go down

Álmokról általában Empty Re: Álmokról általában

Témanyitás  Lea. Hétf. 7 Jan. - 19:27

Párduc Cica írta:
Lea. írta:
Na szóval nem tudom, hogy megelőzésképpen mit tudtam volna csinálni, mit kellett volna?
A Jézus nevében levő hatalom gyakorlásra gondoltam, de ezek szerint nem hallottál róla. (Csak kiváncsi voltam, tudsz-e róla, mert említetted, hogy hívő vagy. De ha nem, nem.)

Szerinted ebben az esetben ez miből állt volna, mármint miképp történt volna ez a "hatalomgyakorlás"?...
Lea.
Lea.

Hozzászólások száma : 1211

Vissza az elejére Go down

Álmokról általában Empty Re: Álmokról általában

Témanyitás  Vendég Hétf. 7 Jan. - 20:02

Lea. írta:
Párduc Cica írta:
Lea. írta:
Na szóval nem tudom, hogy megelőzésképpen mit tudtam volna csinálni, mit kellett volna?
A Jézus nevében levő hatalom gyakorlásra gondoltam, de ezek szerint nem hallottál róla. (Csak kiváncsi voltam, tudsz-e róla, mert említetted, hogy hívő vagy. De ha nem, nem.)

Szerinted ebben az esetben ez miből állt volna, mármint miképp történt volna ez a "hatalomgyakorlás"?...
Aranyos vagy Lea, hogy rákérdezel, majd egy annak megfelelő topikban (pl. Jezus Biblia Kereszténység) beírom. Vagy inkább majd privátban.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álmokról általában Empty Re: Álmokról általában

Témanyitás  Lea. Hétf. 7 Jan. - 20:09

Párduc Cica írta:
Lea. írta:
Párduc Cica írta:
A Jézus nevében levő hatalom gyakorlásra gondoltam, de ezek szerint nem hallottál róla. (Csak kiváncsi voltam, tudsz-e róla, mert említetted, hogy hívő vagy. De ha nem, nem.)

Szerinted ebben az esetben ez miből állt volna, mármint miképp történt volna ez a "hatalomgyakorlás"?...
Aranyos vagy Lea, hogy rákérdezel, majd egy annak megfelelő topikban (pl. Jezus Biblia Kereszténység) beírom. Vagy inkább majd privátban.

Jajjaj... inkább semmit ne írj sehová... bocs...
Lea.
Lea.

Hozzászólások száma : 1211

Vissza az elejére Go down

Álmokról általában Empty Re: Álmokról általában

Témanyitás  Vendég Hétf. 7 Jan. - 20:12

Lea. írta:
Jajjaj... inkább semmit ne írj sehová... bocs...
Hát igen... Egyesek szerint a 67 topic mindegyikében csak a bibliás cuccokat lehet olvasni...

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álmokról általában Empty Re: Álmokról általában

Témanyitás  Lea. Hétf. 7 Jan. - 20:15

Párduc Cica írta:
Lea. írta:
Jajjaj... inkább semmit ne írj sehová... bocs...
Hát igen... Egyesek szerint a 67 topic mindegyikében csak a vallásos cuccokat lehet olvasni...

Nem, nem ezért mondtam... Csak ne fáradj a válasszal, mert egyre jobban érzékelem, hogy tök más malomban őrlünk...
Lea.
Lea.

Hozzászólások száma : 1211

Vissza az elejére Go down

Álmokról általában Empty Re: Álmokról általában

Témanyitás  Vendég Hétf. 7 Jan. - 20:38

Lea.

-

tulképpen nem Párduc ellen van ez a tiltakozásod - ugye jól értelmezem ?
igen. a mögöttes az ami hátborzongató. a megbotránkoztatók sokasága, ellentmondásaikkal, az a szörnyűséges.

- gondolkodik

nagyon frekventált kérdés ez, hiszen ezrek fordúlnak el miatta Jézus Krisztustól.
-
a régi fórumon írtam egy kis történetet - röviden megismétlem.
-
feleségem vesegörcsöt kapott. - igen rátört és orvost hívtunk. - mire az ügyelet "kivánszorgott" a nagy "riadalomban" a legkézenfekvőbb eszközhöz nyúltam. -

- kezem a fájó felületre helyeztem és teljes bensőmből kértem Isten Atyánkat. ( imádkoztam Jézus nevében ))) (ami nem tesz mást mint az ő királyi hatalmát elismerni, a szentségben megjelenített jogot és hatalmat ))) - tekintsen el ettől a borzalmas kínlódástól.
- mire becsosszant az ügyelet - teljesen átment rajta a "hullám". - kérdezték is. miért hívtuk őket. - én elmondtam amit tudtam röviden az esetet.
pillanatnyi csend és mérlegelés után mosolygó arccal távoztak.
-
a Jézus nevében történő ima. célba ér.
-
sőt.....nem létezik céltalan - szó. egyetlen sem a világon.
-
megjegyzem. ismét.
hiányoznak a tanítók.
az igazságban járó igaz tanítók. akik igazságot tanítanak.
-
örökséget.
-
nem a tolvajokról beszélek. akik megfosztják a népet.
örökségeiktől.
pondering

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álmokról általában Empty Re: Álmokról általában

Témanyitás  Mayra1 Hétf. 7 Jan. - 22:45

Párduc Cica írta:
Lea. írta:
Jajjaj... inkább semmit ne írj sehová... bocs...
Hát igen... Egyesek szerint a 67 topic mindegyikében csak a bibliás cuccokat lehet olvasni...

Igen, egyesek szerint, ha 67 topicból, 64-ben a hit az uralkodó, akkor valószínűleg a hülye ezos, mint én is sérelmezem. Én kérek elnézést!!!! Az élni és élni hagyni alapelve nem arról szól, hogyha nem igénylem a 67 topicban a hozzászólást, mert éppen nincs mit mondanom, vagy a csendes időmet töltöm, akkor egyertelműen mindenhol a hitről akarok olvasni.

______________________________________________________
"Ha van cél, van oda út is"
Mayra1
Mayra1

Hozzászólások száma : 1286

Vissza az elejére Go down

Álmokról általában Empty Re: Álmokról általában

Témanyitás  Vendég Hétf. 7 Jan. - 23:10

jobban oda fogok figyelni.

phew

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álmokról általában Empty Re: Álmokról általában

Témanyitás  Mayra1 Hétf. 7 Jan. - 23:13

fortis írta:Az álmok
- néha tanítanak ,
-néha becsapnak
-néha igazat mondanak
-néha letagadnak
-néha elkápráztatnak,
-néha mi magunk is álmok vagyunk

Vagy egyszerűen összefoglalva a képzelet játékai, 95%-ban.

______________________________________________________
"Ha van cél, van oda út is"
Mayra1
Mayra1

Hozzászólások száma : 1286

Vissza az elejére Go down

Álmokról általában Empty Re: Álmokról általában

Témanyitás  Lea. Kedd 8 Jan. - 6:11

Elek írta:Lea.

-

tulképpen nem Párduc ellen van ez a tiltakozásod - ugye jól értelmezem ?
igen. a mögöttes az ami hátborzongató. a megbotránkoztatók sokasága, ellentmondásaikkal, az a szörnyűséges.

- gondolkodik

nagyon frekventált kérdés ez, hiszen ezrek fordúlnak el miatta Jézus Krisztustól.
-
a régi fórumon írtam egy kis történetet - röviden megismétlem.
-
feleségem vesegörcsöt kapott. - igen rátört és orvost hívtunk. - mire az ügyelet "kivánszorgott" a nagy "riadalomban" a legkézenfekvőbb eszközhöz nyúltam. -

- kezem a fájó felületre helyeztem és teljes bensőmből kértem Isten Atyánkat. ( imádkoztam Jézus nevében ))) (ami nem tesz mást mint az ő királyi hatalmát elismerni, a szentségben megjelenített jogot és hatalmat ))) - tekintsen el ettől a borzalmas kínlódástól.
- mire becsosszant az ügyelet - teljesen átment rajta a "hullám". - kérdezték is. miért hívtuk őket. - én elmondtam amit tudtam röviden az esetet.
pillanatnyi csend és mérlegelés után mosolygó arccal távoztak.
-
a Jézus nevében történő ima. célba ér.
-
sőt.....nem létezik céltalan - szó. egyetlen sem a világon.
-
megjegyzem. ismét.
hiányoznak a tanítók.
az igazságban járó igaz tanítók. akik igazságot tanítanak.
-
örökséget.
-
nem a tolvajokról beszélek. akik megfosztják a népet.
örökségeiktől.
pondering

Köszönöm Elek, hogy leírtad a tapasztalatodat!

Igen, természetesen imádkozni én is szoktam, ha baj van, és, amikor szükséges, gyógyszer is van, orvos is lát minket.

Annyi a különbség, hogy én Jézust nem veszem bele az imáimba.

Nos, a hit vagy Jézus nevének említése nélkül is működik vagy megbocsátják a bűnöm, hogy nem említem a nevét. Very Happy

Na, ennyit itt a vallásról, részemről...
Lea.
Lea.

Hozzászólások száma : 1211

Vissza az elejére Go down

Álmokról általában Empty Re: Álmokról általában

Témanyitás  Vendég Szer. 9 Jan. - 12:18

a topickomba írtam választ - - de, még eszembe jutott; Rolling Eyes ...valamihez, valakihez csak kell szóljál?
-
KI AZ? - MI AZ?... Rolling Eyes

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Álmokról általában Empty Re: Álmokról általában

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 37 oldal 1, 2, 3 ... 19 ... 37  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.