Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fénytudatosság.

3 posters

Go down

Fénytudatosság. Empty Fénytudatosság.

Témanyitás  ionon Pént. 4 Nov. - 5:52

Fénytudatosság.
Valamikor régen kérdezték mi van a tudatosság után, a válaszom a fénytudatosság, de miként képzeljem el arra nem volt még válaszom.
Módosult tudatállapot segített a megfejtésében. Meditációban álomkontrollban ha pozitív szavakat mondunk tudunk segíteni másokon, igen ám de sokszor nem. Látod amikor szét folyik egy ember élete mert piás, és nem tudsz segíteni rajta fizikai síkban szavakkal főleg nem (piás csak egy jelző rengeteg lehetőséget produkálunk) amire rá illik?))
Energiában ha sikeresek akarunk lenni nincsenek érzelmeink a kezelés közben, ezt kell tennünk a fénytudatosság alkalmazása közben is. ÉRZELEMMENTESEN csak a fényeket alkalmazzuk, hogy ki mire és milyen fényt (színt) fog alkalmazni majd rájön magától ha sikerül eljutnia ide. Kiterjesztésben-i alkalmazásokhoz a fénygyakorlatokban. Azért tudatosság, mert a fényszínek alkalmazása közben kell a tudatosságunk (képzeletünk, gondolataink) is, de érzelmeket már e tudatosságba nem vetíthetünk (véleményt volt). Fehér szín arra jó ha valaki igen dühös ránk az asztrál világban (álmaink világa) nem fog tudni hatást gyakorolni rá, így nem kell szörnyekkel telített és ehhez hasonló eseményekben helyt állnunk a negatív környezetekben zajló eseményekben amiket megálmodunk. Fehér fénytudatosság mindezeket megszünteti, de nem tudja a düh szét áramlását a fizikai síkban megállítani, TUDAT MÓDOSULT állapotban lévő személyt-személyeket minden eszközük a rendelkezésükre áll hogy azt tegyenek amit akarnak, hisz ÉRZELEM MENTESEK. Találjátok meg azt a fény-színt aminek a hatásában érzelemmentesen megfürdetve, teljes mértékben alkalmazva a fénytudatosságot sikeresen tud hatni valaki, a módosult tudat állapotban lévő személyre, hogy valami élhető világban éljünk már. Számukra mindent szabad börtönbe zárhat ki hisz neked, a fizikai világunkat uralja a hatalmánál fogva, vagy kioltja-oltatja az életedet,miért is az IGAZÁÉRT.... mindene meg van már... de nem elég....
Mindez fikció amiről eddig és mostanság fogok beszélni, egy teleregény adaptációja (forgatókönyv részletei). Egy távoli galaxisban a jövőben fog játszódni, ahol olyan lények élnek ha gravitációban akarnak tudatosak lenni folyadék kristályokat fogyasztanak a gondolataik rögzítése miatt. E gondolat termékeket adom közre rendszeresen amikor rögzült a tudatosságok a kristály szerkezetek segítségével.

ionon

Hozzászólások száma : 111

Vissza az elejére Go down

Fénytudatosság. Empty Re: Fénytudatosság.

Témanyitás  Veszna Pént. 4 Nov. - 11:11

Hmmm...a fehér fényt automatikusan védekezésre használom,nincs benne "tudatosság". Még régen egy számomra félelmet keltő szituációban egy kép ugrott be: egy hatalmas fehér angyal jelent meg a hátam mögött,beborítva engem is a fényével. Azóta is működik

______________________________________________________
You are not part of a material universe. You are part of a thought. You are dancing in a ballroom in which there is no material.  You are dancing thoughts. 
- Ra - 
Veszna
Veszna

Hozzászólások száma : 1352

Vissza az elejére Go down

Fénytudatosság. Empty Re: Fénytudatosság.

Témanyitás  Veszna Pént. 4 Nov. - 11:12

A másik szín az arany,de ez mindig belülről sugárzik.

______________________________________________________
You are not part of a material universe. You are part of a thought. You are dancing in a ballroom in which there is no material.  You are dancing thoughts. 
- Ra - 
Veszna
Veszna

Hozzászólások száma : 1352

Vissza az elejére Go down

Fénytudatosság. Empty Re: Fénytudatosság.

Témanyitás  ionon Szomb. 5 Nov. - 5:42

Veszna írta:A másik szín az arany,de ez mindig belülről sugárzik.
Igen az arany,           érdekes eseményeket élsz át ha megfürdetsz          benne valakit. De ez csak kettő szín a fény lehetőségekben.... repül

ionon

Hozzászólások száma : 111

Vissza az elejére Go down

Fénytudatosság. Empty Re: Fénytudatosság.

Témanyitás  ionon Hétf. 7 Nov. - 11:12

Az internet adta nyilvánosság a jogi " széles nyilvánosság" kategóriájának felel meg.
Minden mondat, ami nem helytálló illetve nem bizonyítható és ez erkölcsi vagy anyagi károkat okoz valaki megítélésében vagy javaiban - peresithető polgári jogilag illetve feljelenthető büntetőjog alapján....

Talán ezért kell fikcióban írnunk minden egyes szavunkat, hogy megfeleljünk a FIZIKAI SÍK elvárásainak. Csak a véletlennek köszönhető ha mégis volna eggyezés a fizikai síkban történő eseményekre, remélem értitek a fikció szót....


Modosult tudatállapot hatalmas felismerése számomra, hogy sikerült megértenem miért nem értik miben vagyok és sokan vagyunk mostanság 0 - 80 éveink idejében. Sokaknál a felismerés 0 éves és sokaknál lehet már 80 éves is... Akik csak a FIZIKAI létezést tartják fontosnak nem értik a bennünk zajló változásokat, és a régi dolgainkat elevenítik fel újra és újra nem akarnak tudomást sem venni a VÁLTOZÁSUNKRÓL amikben folyamatos tapasztalásokat élünk meg. Partalan vitákban vagyok e téren igen régóta. Keresem a megoldást erre is...

ionon

Hozzászólások száma : 111

Vissza az elejére Go down

Fénytudatosság. Empty Re: Fénytudatosság.

Témanyitás  ionon Hétf. 28 Nov. - 7:04

Szuper hold: Vasárnap este sikerült néznie. Több tevékenységben volt, így éjszakai égboltra tekintve nézte a holdat, s becsukta a szemeit majd meglátta a kékes fénylemezkéket amik adott távolságban voltak egymástól. Később gondolkozva a hold volt a kiinduló pont, és egy piramis formát látott aminek a legalján foglalt helyet. Kis idő múlva megint felnézett a holdra, aztán becsukta a szemeit megint. Igen érdekes jelenséget látott, egy kék emberke kezdet kialakulni a feje és a törzse már kialakult. Gondolt egy merészet és a tudatát be helyezte a kék-emberbe, látta a kék-ember látásán keresztül a teret mintha ő lenne.....
Gondolkozott mi volt a jelenség, egy filmben kapta meg a választ rá. A hold megtestesülését látta amint kék-emberként is tud létezni....:

ionon

Hozzászólások száma : 111

Vissza az elejére Go down

Fénytudatosság. Empty Fénykönyvtár

Témanyitás  ionon Szomb. 12 Jan. - 12:33

Fénykönyvtár
Véletlenül elírtam a fémkönyvtár szót egy oldalon ( Tayos barlang csoportban), csak kicseréltem pedig így olvastam, volt már részem ilyenben. napokban jöttem rá amikor a befejezésnél döntöttem a nettre amiért jöttem befejeződött, e szóban sikerült az ire a pontot rá tenni vagy nem.
Mindenki majd eldönti.
Ha direktben akartam a fényeket használni mint a fényfürdetés arra tudtam használni a színeket. Volt amikor direktben használtam érzésekkel, és megkaptam az ördög mércét piros színben, hogy mennyire van bennem az ördög, úgy hogy vigyázzatok, érzés-gondolat nélkül lehet használni mindezeket.
De igazából indirekt módban tudunk elérni bármit is akarunk, a motivációnk, adja magát és utána nincs gondolatom sem érzésem se, amint van érvényét veszti a fényprogramozása. Gondolatokkal és érzésekkel nem tudok elérni semmit sem itt a megszokott tudatosság, mint a belső dolgainknál és a gondolat dolgoknál nem fognak működni ( ezt tapasztaltam) amikor a fehér-fényben voltam gondolatok és érzések nélkül élményben, csak látvány.
Valamiféle koordináta rendszer is kell, mert nem mindegy honnét indítod el a fénytudatosságokat. No megint kezdhetek mindent elölről, rá jönni a jelképekre és az egész működési elvére hisz eddig spontán jöttek amiket tapasztaltam. Eddig sem az motivált hogy anyagi javakra tegyek szert, és mások zsebében turkáljak. Amiért voltam, az a könyvek nem írták ama dolgokat akik írták hogyan jutottak el a képességeikhez. Mintaként szolgáltak és szolgálnak eme meglátások is.Azt hogy nincs így, lehet hogy így van, de lehet hogy pont ezeket fogod megtapasztalni, mert látok azonos tapasztalásokat, hisz mások pont azokat írták le amiket megtudtál tapasztalni.. Dolgoztam egy munkahelyen mint sokan mások is akiket nem fizettek ki, és az éveik is valahogy lemaradtak tőlük, minden a lecsóban van, próbáltam meditációban belső látásokban elérni valamit de mint a gondolatlátásban sem sikerült bármit is elérnem, pedig a hangok, fények jelezték sikerülni fog az elmaradt járandóságaimat kifizettetnem ( milliárdos már aki tartozik) sokad magamnak. Farkasfalka össze zárt szinte börtönbe akartak zárni e miatt, már nem is szólhatok, hogy hol a BECSÜLET, TISZTESSÉG, IGAZSÁG. Azt látom e téren a világunkban van mit tenni, meg más területeken rengeteg a dolog. Megyek vissza az ismeretlenségbe..... hajrá
Tényekkel nem tudom bizonyítani a mondandómat, csak ha belegondoltál és használod már a fénytudatosságokat, amiket őseink idején régen használták már, példák a meséink fény átváltozásai. Fénytudatosságban élő személy nem fog lovat áldozni és más állatokat sem, hogy tudomására jusson a dolgoknak, nem fog koponyát lékelni a gyógyítása érdekében. Rengeteg ilyet olvasni....

ionon

Hozzászólások száma : 111

Vissza az elejére Go down

Fénytudatosság. Empty Re: Fénytudatosság.

Témanyitás  ionon Szomb. 12 Jan. - 12:34

Köszönöm sokat segítettetek öröm

ionon

Hozzászólások száma : 111

Vissza az elejére Go down

Fénytudatosság. Empty Re: Fénytudatosság.

Témanyitás  fortis Vas. 13 Jan. - 8:32

ionon írta:Köszönöm sokat segítettetek öröm

Szívesen olvastalak Ionon, bár többnyire nem igazán értem amiről beszélsz.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11316

Vissza az elejére Go down

Fénytudatosság. Empty Re: Fénytudatosság.

Témanyitás  ionon Csüt. 2 Jan. - 19:37

fortis írta:
ionon írta:Köszönöm sokat segítettetek öröm

Szívesen olvastalak Ionon, bár többnyire nem igazán értem amiről beszélsz.
Fénykódok
Gömbvillámon gondolkoztam s közben láttam egy 3d homok ábrát a tévében, folytattam a fény gondolkozást mi lenne ha a villámútjába tennénk valamit amikor lecsap a földbe, ha megfelelő a talajszerkezete megtud kövesedni, és  valami absztrakt formákat is létre tudnánk hozni.
Ekkor látomást láttam hatalmas téglalapon állt egy alak számomra ismeretlen volt, mérete köbö 5 méter széles és 5 méter magas vagy 10 méter hosszú volt.  S láttam a földbolygót amin rengeteg ember volt látható mindegyik egy fénylézer kapcsolatban volt a téglalapon álló alak felé. A következő pillanatban azt érzékeltem sőt láttam a férfiak és nők arcát kik érkeztek a téglalaphoz. Igen érdekes tudás van a téglalapban, amit több módon megnyitottam, és ami utána és mostanság is kapok....

ionon

Hozzászólások száma : 111

Vissza az elejére Go down

Fénytudatosság. Empty Re: Fénytudatosság.

Témanyitás  ionon Pént. 17 Jan. - 8:19

We do not become healers/
Gyógyítóvá nem válunk.
We came as healers. We are./
Gyógyítónak születünk. Ezek vagyunk.
Some of us are still catching up to what we are/
Néhányan még mindig azt próbálják utolérni akik valójában.
We do not become storytellers./
Mesélővé nem válunk.
We came as carriers of the stories /
A meséket hozzuk magunkkal,
we and our ancestors actually lived. We are./
azokat amiket mi és az ősieink átéltek. Ezek vagyunk.
Some of us are still catching up to what we are./
Néhányan még mindig azt próbálják utolérni akik valójában.
We do not become artists. We came as artists. We are./
Művészekké nem válunk. Művészként születünk. Ezek vagyunk.
Some of us are still catching up to what we are./
Néhányan még mindig azt próbálják utolérni akik valójában.
We do not become writers.. dancers.. musicians.. helpers.. peacemakers.../
Íróvá...táncossá...zenésszé...segítővé...béke fentartóvá nem válunk.
We came as such. We are./
Ilyennek születünk. Ezek vagyunk.
Some of us are still catching up to what we are./
Néhányan még mindig azt próbálják utolérni akik valójában.
We do not learn to love in this sense./
Ebben az értelemben; a szeretetet nem tanuljuk
We came as Love. We are Love./
Szeretetként jövünk. Szeretet vagyunk.
Some of us are still catching up to who we truly are./
Néhányan még mindig azt próbálják utolérni akik valójában.
- A Simple Prayer for Remembering the Motherlode by Clarissa Pinkola Estes from The Contemplari manuscript ©200 @Rafael Vallejo
Maria Ce Acatl
Még mindig sokan úgy próbálják megérteni saját magukat, hogy kívül keresik a válaszokat a kérdéseikre. Kívülről jövő információkkal próbálják felfedezni a belső/veleszületett értékeiket, könyvekből, tanfolyamokon, előadásokon, a tévében, az újság híreiben, az iskolában stb. És valóban ezek mind segítői lehetnek ennek az életnek nevezett belső utazásnak akkor, ha ez a belső utazás belső marad, ha ezek az információk csupán kiegészítői a velünk le-született, bennünk életre kelt és megnyílvánulni kívánó nagy-szellemnek.
A káosz ami a világban ma látható, érzékelhető ennek az egyszerű kavarodásnak az eredménye. Amikor az ember elveszíti a kapcsolatot a benne élővé vált nagy-szellemmel, akkor egyedül lesz, hiszen elveszíti a közvetlen kapcsolatát a mindenséggel. Az ember, az egyed, akkor egyed-ül félni kezd és félelemként kezd viselkedni az eredendő állapota, léte a szeretet helyett. (Haladás helyett blokká lesz egyeddé ami meg- 'ül' mint az iszap, sűrűsödik.)
Keresse hát mindenki a kapcsolatot saját magával azzal akinek megszületett, ne azzal akinek elgondolja, elhatározza a saját énképét!
Minden válaszunk és minden kérdésünk is – egy egész univerzum tudása - bennünk van és ha a külvilág zaját csendesítjük ezeket mind meg lehet hallani. A kulcs, ami az információk, ismeretek és bölcsesség áradatát megnyitja: a szeretet. Az az állapot (nem érzés!), amikor feltételek nélkül 'vagyunk', létezünk. A szeretet átélése, megélése az, ami a nagy-szellemmel direktben összeköt mindenkit és mutatja a valódi énünket ennek fényében.

Még mindig sokan úgy próbálják megérteni saját magukat, hogy kívül keresik a válaszokat a kérdéseikre. Kívülről jövő információkkal próbálják felfedezni a belső/veleszületett értékeiket, könyvekből, tanfolyamokon, előadásokon, a tévében, az újság híreiben, az iskolában stb. És valóban ezek mind segítői lehetnek ennek az életnek nevezett belső utazásnak akkor, ha ez a belső utazás belső marad, ha ezek az információk csupán kiegészítői a velünk le-született, bennünk életre kelt és megnyílvánulni kívánó nagy-szellemnek.
A káosz ami a világban ma látható, érzékelhető ennek az egyszerű kavarodásnak az eredménye. Amikor az ember elveszíti a kapcsolatot a benne élővé vált nagy-szellemmel, akkor egyedül lesz, hiszen elveszíti a közvetlen kapcsolatát a mindenséggel. Az ember, az egyed, akkor egyed-ül félni kezd és félelemként kezd viselkedni az eredendő állapota, léte a szeretet helyett. (Haladás helyett blokká lesz egyeddé ami meg- 'ül' mint az iszap, sűrűsödik.)

Keresse hát mindenki a kapcsolatot saját magával azzal akinek megszületett, ne azzal akinek elgondolja, eltervezte a saját énképét!
Minden válaszunk és minden kérdésünk is – egy egész univerzum tudása - bennünk van és ha a külvilág zaját csendesítjük ezeket mind meg lehet hallani. A kulcs, ami az információk, ismeretek és bölcsesség áradatát megnyitja a szeretet. A szeretet érzése az, ami a nagy-szellemmel direktben összeköt mindenkit és mutatja a valódi énünket ennek fényében.



Ezt ide is bemásolom, azoknak akik úgy érzik hogy ez csak egy ábránd. Alig 500 éve még működött smile alig 500 éve még létezett egy társadalom ahol az emberek tudták hol a helyük, mi a dolguk mert erre lettek nevelve gyerekkortól kezdve. Az emberek nem kritizálták, irigyelték egymást pont ezért, hanem azzal folalkoztak hogy a saját helyüket szerepüket minél tiszt-es-ség-esen megálják. A tisztüknek megfelelően Very Happy ettől fenntartható egy társadalom, ha mindennki a saját tisztjét látja el se többet se kevesebbet smile nem kell mások helyett másokért élni csak magunkért tisztünknek megfelelően tisztességesen smile

ionon

Hozzászólások száma : 111

Vissza az elejére Go down

Fénytudatosság. Empty Re: Fénytudatosság.

Témanyitás  ionon Szomb. 1 Feb. - 12:17

"nemtéridő"

No térjek a saját tapasztalásomhoz, sokat olvastam hogy Egyiptomban vannak valamiféle repülőszerkezetek fantáziába befészkelődött mindez. Ugrás. Bejött a dupla látás amit akkor még nem tudtam hogy a 3 d látásmódról van szó. Mikor sikerült látni e 3 d képeket elkezdtem mondogatni magamban ha 3 d látásban leszek felfogok fedezni valamit. 10×10 cm mozaikkockákkal volt le rakva a helység, hát már benne voltam egy ideje a látásban amikor észre vettem a kockák átrendeződését és pénzérmék lehelyezésével létre jött a bal átlós képzeletbeli vonal látszata, mert a pénzérmék egymás melletti kockában voltak elhelyeződbe. Rengeteget gyakoroltam és különböző teóriákat rendeltem e látásmód alá, igen érdekes vadhajtásai is voltak, de kevés embert vontam be a statisztikai feldolgozásba, itt sem ez a célom, mert egy másik vonzatáról akarok beszélni.
Tudatos álomban sikerült e 3 d látásmódban látnom egy oszlopon hieroglifákat, térugrás történik igazából mint a sakkban a ló csak egy lépéssel több. Az üres helyen új hieroglifa jelent meg kettő összemosásából, hogy miért az egyik helyét nyomogattam, aminek az lett a következménye hogy elő jött a térhajó.... Amibe bele is ültem (egyszemélyes) de addigra a bolygónk nem földszerkezetű volt már.

Bennünk vannak a kódok, kit miért vonz valami kifejezés vagy bármi más, ha felfedezzük önmagunkat igen érdekes látásokban tudunk lenni. De ha csak a tudatosságon keresztül akarunk tapasztalni, na ő szépen beleragaszt bármibe is hogy uraljon minket, és olyan látszatokat ad hogy vaúúú......

Feltennék egy egyszerű kérdést számotokra, tudod e mitől indultak be nálad az ufónauták érzékelései és a többi jelenség, igazából szerinted mi volt a kiváltó ok.
Mondom visszanézve mi váltotta ki mindezeket. Sikerült látnom és tapasztalatokat szerezni a járdán haladás közben azt a világot is lásd a járda alján amiben éppen benne vagy, amit persze variálhatsz.

Pont a gondolatokban voltam és bejött egy információ, adathalászás a tudatosság erre használ bennünket, céljuk van vele. Talán sikerült egyszer rá jönnöm, a robotikában akar valamit tőlem, na várhatja már többször korlátozott adott tevékenység közben ( tudatosság).

https://astropapa58.gportal.hu/.../769193_1473496970...
Holografikus Univerzumban olvastam elménk gyártja mindazokat amiket megtudunk tapasztalni a térben, hogy ébresszen bennünket valamire amikre neked-nekem kell rá lelni.

Nem célom hiteltelenné tenni az ufó dolgokat. valamiért mérföldkő sokunk életében, Jung szavait valaki feltette ő mit gondol az ufókról, hogy pont e könyvben volna ? https://moly.hu/.../carl-gustav-jung-titokzatos-jelek-az...

Nemrég láttam a tévében egy energiákat adó nő élettörténését egészen Chilében találta meg az élete célját. barangolásai közepette sikerült találnia egy helyet ahol számunkra idegen civilizációval beszélget, ez többeknek sikerült mert vissza járnak a helyre. Adott kérdésekre igen pontos válaszokat adnak mert tesztelésben is részesültek amikor rá kérdeztek. Számomra nemtéridő hely

Végszó..

Tudatosság nagymértékben korlátozz bennünket, csak egy mankó. Valamelyik nap ezt írtam. Mosolyban és a fény színekben olyan gondolatokban amiket nem kontrolláltál, egyensúlyba tudunk kerülni a tudatosság karmaiból, elnézve azokat az embereket kik teljes mértékben azonosultak a tudat adta lehetőségekhez, a mosoly, fények hatásmechanizmusát semmilyen képen nem alkalmazzák sőt tudatosan ellent mondanak neki, nézve mily erőszakban tobzódik a világunk. Ezt a vonalat fogom képviselni amiket a végszóban mondok....

ionon

Hozzászólások száma : 111

Vissza az elejére Go down

Fénytudatosság. Empty Re: Fénytudatosság.

Témanyitás  ionon Szomb. 13 Jún. - 15:11

Térhajó...
Gyermekeknek szoktam mondani szükségem lesz űrhajó első tisztjeire, de fogalmam sincs miért jöttek a szavak. Minap beszélgettem valakivel és ott mondtam ki az űrhajók vagyunk szavakat, de gondolkodva átírom térhajóvá.
Szinte minden tanítás tanban benne vannak a gondolataim amikre szert tettem de egyben "elkülönülök" mindegyiktől kivéve a magyar népmesék fény átváltozásai.
Gondolataink fénygömbökben tarolódnak , és ilyen fénygömbökből kapjuk a tudásokat is, így amire szert tettünk tudás, soha nem vész el hisz ara érdemesnek kinyílnak és használatba tudja venni mindazon dolgokat amiket ilyen fénygömbökbe tettek bárkik is legyenek ők.
Térhajó a testünk, de hogy azzá is tudjon válni önmagunkat megkel ismernünk, rengeteg lehetőségünk van rá, de néha álmainkban próbára tesznek bennünket, tudjátok álmában is tudnia kel mondást..
Sokan várják hogy bizonyos űrhajók majd őket elviszik bárhová ha a föld lakhatatlanná válik, magadra várj te vagy a térhajó.
Fénylényed mindezeket tudja, de mi a fizikai testünkben vagyunk elsődlegesen...... Ki mikor ismeri fel mindezeket...

ionon

Hozzászólások száma : 111

Vissza az elejére Go down

Fénytudatosság. Empty Re: Fénytudatosság.

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.