Fénytudatosság.

Go down

Fénytudatosság.

Témanyitás  ionon on Pént. 4 Nov. - 5:52

Fénytudatosság.
Valamikor régen kérdezték mi van a tudatosság után, a válaszom a fénytudatosság, de miként képzeljem el arra nem volt még válaszom.
Módosult tudatállapot segített a megfejtésében. Meditációban álomkontrollban ha pozitív szavakat mondunk tudunk segíteni másokon, igen ám de sokszor nem. Látod amikor szét folyik egy ember élete mert piás, és nem tudsz segíteni rajta fizikai síkban szavakkal főleg nem (piás csak egy jelző rengeteg lehetőséget produkálunk) amire rá illik?))
Energiában ha sikeresek akarunk lenni nincsenek érzelmeink a kezelés közben, ezt kell tennünk a fénytudatosság alkalmazása közben is. ÉRZELEMMENTESEN csak a fényeket alkalmazzuk, hogy ki mire és milyen fényt (színt) fog alkalmazni majd rájön magától ha sikerül eljutnia ide. Kiterjesztésben-i alkalmazásokhoz a fénygyakorlatokban. Azért tudatosság, mert a fényszínek alkalmazása közben kell a tudatosságunk (képzeletünk, gondolataink) is, de érzelmeket már e tudatosságba nem vetíthetünk (véleményt volt). Fehér szín arra jó ha valaki igen dühös ránk az asztrál világban (álmaink világa) nem fog tudni hatást gyakorolni rá, így nem kell szörnyekkel telített és ehhez hasonló eseményekben helyt állnunk a negatív környezetekben zajló eseményekben amiket megálmodunk. Fehér fénytudatosság mindezeket megszünteti, de nem tudja a düh szét áramlását a fizikai síkban megállítani, TUDAT MÓDOSULT állapotban lévő személyt-személyeket minden eszközük a rendelkezésükre áll hogy azt tegyenek amit akarnak, hisz ÉRZELEM MENTESEK. Találjátok meg azt a fény-színt aminek a hatásában érzelemmentesen megfürdetve, teljes mértékben alkalmazva a fénytudatosságot sikeresen tud hatni valaki, a módosult tudat állapotban lévő személyre, hogy valami élhető világban éljünk már. Számukra mindent szabad börtönbe zárhat ki hisz neked, a fizikai világunkat uralja a hatalmánál fogva, vagy kioltja-oltatja az életedet,miért is az IGAZÁÉRT.... mindene meg van már... de nem elég....
Mindez fikció amiről eddig és mostanság fogok beszélni, egy teleregény adaptációja (forgatókönyv részletei). Egy távoli galaxisban a jövőben fog játszódni, ahol olyan lények élnek ha gravitációban akarnak tudatosak lenni folyadék kristályokat fogyasztanak a gondolataik rögzítése miatt. E gondolat termékeket adom közre rendszeresen amikor rögzült a tudatosságok a kristály szerkezetek segítségével.

ionon

Hozzászólások száma : 96

Vissza az elejére Go down

Re: Fénytudatosság.

Témanyitás  Veszna on Pént. 4 Nov. - 11:11

Hmmm...a fehér fényt automatikusan védekezésre használom,nincs benne "tudatosság". Még régen egy számomra félelmet keltő szituációban egy kép ugrott be: egy hatalmas fehér angyal jelent meg a hátam mögött,beborítva engem is a fényével. Azóta is működik

Hozzászólások száma : 304

Témanyitás  Veszna on Pént. 4 Nov. - 11:12

A másik szín az arany,de ez mindig belülről sugárzik.

Hozzászólások száma : 304

Témanyitás  ionon on Szomb. 5 Nov. - 5:42

@Veszna írta:A másik szín az arany,de ez mindig belülről sugárzik.
Igen az arany,           érdekes eseményeket élsz át ha megfürdetsz          benne valakit. De ez csak kettő szín a fény lehetőségekben.... repül

ionon

Témanyitás  ionon on Hétf. 7 Nov. - 11:12

Az internet adta nyilvánosság a jogi " széles nyilvánosság" kategóriájának felel meg.
Minden mondat, ami nem helytálló illetve nem bizonyítható és ez erkölcsi vagy anyagi károkat okoz valaki megítélésében vagy javaiban - peresithető polgári jogilag illetve feljelenthető büntetőjog alapján....

Talán ezért kell fikcióban írnunk minden egyes szavunkat, hogy megfeleljünk a FIZIKAI SÍK elvárásainak. Csak a véletlennek köszönhető ha mégis volna eggyezés a fizikai síkban történő eseményekre, remélem értitek a fikció szót....

Modosult tudatállapot hatalmas felismerése számomra, hogy sikerült megértenem miért nem értik miben vagyok és sokan vagyunk mostanság 0 - 80 éveink idejében. Sokaknál a felismerés 0 éves és sokaknál lehet már 80 éves is... Akik csak a FIZIKAI létezést tartják fontosnak nem értik a bennünk zajló változásokat, és a régi dolgainkat elevenítik fel újra és újra nem akarnak tudomást sem venni a VÁLTOZÁSUNKRÓL amikben folyamatos tapasztalásokat élünk meg. Partalan vitákban vagyok e téren igen régóta. Keresem a megoldást erre is...

ionon

Témanyitás  ionon on Hétf. 28 Nov. - 7:04

Szuper hold: Vasárnap este sikerült néznie. Több tevékenységben volt, így éjszakai égboltra tekintve nézte a holdat, s becsukta a szemeit majd meglátta a kékes fénylemezkéket amik adott távolságban voltak egymástól. Később gondolkozva a hold volt a kiinduló pont, és egy piramis formát látott aminek a legalján foglalt helyet. Kis idő múlva megint felnézett a holdra, aztán becsukta a szemeit megint. Igen érdekes jelenséget látott, egy kék emberke kezdet kialakulni a feje és a törzse már kialakult. Gondolt egy merészet és a tudatát be helyezte a kék-emberbe, látta a kék-ember látásán keresztül a teret mintha ő lenne.....
Gondolkozott mi volt a jelenség, egy filmben kapta meg a választ rá. A hold megtestesülését látta amint kék-emberként is tud létezni....:

ionon

Fénykönyvtár

Témanyitás  ionon on Szomb. 12 Jan. - 12:33

Fénykönyvtár
Véletlenül elírtam a fémkönyvtár szót egy oldalon ( Tayos barlang csoportban), csak kicseréltem pedig így olvastam, volt már részem ilyenben. napokban jöttem rá amikor a befejezésnél döntöttem a nettre amiért jöttem befejeződött, e szóban sikerült az ire a pontot rá tenni vagy nem.
Mindenki majd eldönti.
Ha direktben akartam a fényeket használni mint a fényfürdetés arra tudtam használni a színeket. Volt amikor direktben használtam érzésekkel, és megkaptam az ördög mércét piros színben, hogy mennyire van bennem az ördög, úgy hogy vigyázzatok, érzés-gondolat nélkül lehet használni mindezeket.
De igazából indirekt módban tudunk elérni bármit is akarunk, a motivációnk, adja magát és utána nincs gondolatom sem érzésem se, amint van érvényét veszti a fényprogramozása. Gondolatokkal és érzésekkel nem tudok elérni semmit sem itt a megszokott tudatosság, mint a belső dolgainknál és a gondolat dolgoknál nem fognak működni ( ezt tapasztaltam) amikor a fehér-fényben voltam gondolatok és érzések nélkül élményben, csak látvány.
Valamiféle koordináta rendszer is kell, mert nem mindegy honnét indítod el a fénytudatosságokat. No megint kezdhetek mindent elölről, rá jönni a jelképekre és az egész működési elvére hisz eddig spontán jöttek amiket tapasztaltam. Eddig sem az motivált hogy anyagi javakra tegyek szert, és mások zsebében turkáljak. Amiért voltam, az a könyvek nem írták ama dolgokat akik írták hogyan jutottak el a képességeikhez. Mintaként szolgáltak és szolgálnak eme meglátások is.Azt hogy nincs így, lehet hogy így van, de lehet hogy pont ezeket fogod megtapasztalni, mert látok azonos tapasztalásokat, hisz mások pont azokat írták le amiket megtudtál tapasztalni.. Dolgoztam egy munkahelyen mint sokan mások is akiket nem fizettek ki, és az éveik is valahogy lemaradtak tőlük, minden a lecsóban van, próbáltam meditációban belső látásokban elérni valamit de mint a gondolatlátásban sem sikerült bármit is elérnem, pedig a hangok, fények jelezték sikerülni fog az elmaradt járandóságaimat kifizettetnem ( milliárdos már aki tartozik) sokad magamnak. Farkasfalka össze zárt szinte börtönbe akartak zárni e miatt, már nem is szólhatok, hogy hol a BECSÜLET, TISZTESSÉG, IGAZSÁG. Azt látom e téren a világunkban van mit tenni, meg más területeken rengeteg a dolog. Megyek vissza az ismeretlenségbe..... hajrá
Tényekkel nem tudom bizonyítani a mondandómat, csak ha belegondoltál és használod már a fénytudatosságokat, amiket őseink idején régen használták már, példák a meséink fény átváltozásai. Fénytudatosságban élő személy nem fog lovat áldozni és más állatokat sem, hogy tudomására jusson a dolgoknak, nem fog koponyát lékelni a gyógyítása érdekében. Rengeteg ilyet olvasni....

ionon

Témanyitás  ionon on Szomb. 12 Jan. - 12:34

Köszönöm sokat segítettetek öröm

ionon

Témanyitás  Zoli on Vas. 13 Jan. - 8:32

@ionon írta:Köszönöm sokat segítettetek öröm

Szívesen olvastalak Ionon, bár többnyire nem igazán értem amiről beszélsz.

Hozzászólások száma : 9342

Témanyitás  Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

Vissza az elejére