Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Laza, attól is ...!

+4
Áprilia
fortis
Blueeye
Lea.
8 posters

2 / 18 oldal Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 18  Next

Go down

Laza, attól is ...! - Page 2 Empty Re: Laza, attól is ...!

Témanyitás  Lea. Pént. 15 Szept. - 21:12

Persze! Vegyél lottót Fortis! Legyen szerencséd! smile

Visszatérve az elérhetetlen után nyújtózkodásra:

Ez szöges ellentétben állna az én habitusommal!

Vannak az életemben olyan dolgok, amit tudom, hogy elérek és a lehet, hogy elérek és ami nem kizárt. Mivel én tudom, úgy vélem ezeket pontosan felismerem és épp elég dolgom van ezekkel, semmi szükségem az elérhetetlen álmokra sem az ezzel járó energiapazarlásra!

Ezenkívül az elérhetetlen után való nyújtózkodásnak megvan az a hátránya, hogy nem veszi észre valaki a kínálkozó reális lehetőséget, mert teljesen másra fókuszál! Mondjuk így szalonképesen...
Lea.
Lea.

Hozzászólások száma : 1211

Vissza az elejére Go down

Laza, attól is ...! - Page 2 Empty Re: Laza, attól is ...!

Témanyitás  Elek Pént. 15 Szept. - 21:22

Azt hiszem Elek nem haragszik most ezért, mert ezek a dolgok rá is tartoznak. 
- Az elérhetetlen dolgok lehet azért is vannak, hogy nyújtózkodjunk értük.  Laza, attól is ...! - Page 2 1215621366 Még ha nem is érnénk el, de akkor is nyújtózkodunk, mert mindig fenn áll az esélye, hogy olyasmi történhessék, amit  mi csodaként könyvelnénk el.

öröm ...!
Harag?
Most nem ebben bizonyos lehetsz!
Máskor majd - igen!
-
Semmi nyújtózkodás!
Se szeri se száma hányszor bocsátkozik a fórum ugyan abba a szekérkerék nyomba!
-
FÖLÖSLEGES!
-
Az apostolok adták le tanításaikba, h a Szent Szellem "behívása" miként menjen végbe.
"Menj a te benső szobádba" - törlik a hinni és megfelelni akaró órra alá!
-
Miért van ez így?
-
A "KIÜRESEDÉS" az a sík, ahol is "találkozások" mennek végbe, s ugyan akkor - "átfedetté" válik a "születendő - "kapcsolat"!

OTT HELYE NINCS!
Maszlagnak!
-
Az átfedettség - rése - a "Mögöttes" - ős lázadása, ős istenellenessége, az a rábíró erő ami, visszatántorítási akciója után - az illető személlyel - folytatja ott, ahol abba hagyták!
-
Így a sík, a SztSzSz kezébe tétele - "köteles érvényű"!

HA NEM?
-
Hát dögledezünk - élve!
-
Éppen a végső eltakarítási művelett előtt állunk - Soros György Úr jóvoltából!
Idős ember - aktív ember - céltudatos ember - áldozatokat felvállaló ember vagyonát szétosztó ember,... stb!
A " TÖMEGES HALÁLÉRT"!
-
Hányan fulladtak a tengerbe?
Hányan rohantak - vadul - be - a partra - összevont testükkel - durva erőt képezve, félelmet és más riadalmakat?
-
JÖN az IGAZSÁG és OTT LESZ HATALMÁNAK PECSÉTJE az ŐT SZÓSZÓLÓKNAK AJKÁN!


Ámen. ... Hallelujah.

Elek

Hozzászólások száma : 805

Vissza az elejére Go down

Laza, attól is ...! - Page 2 Empty Re: Laza, attól is ...!

Témanyitás  Lea. Pént. 15 Szept. - 21:25

Pl.:

Lehet George Michaelről kellene ábrándoznom, mint tinikoromban, most még azt is mellé, hogy feltámad, jóképű lesz, mint fiatalon, okos lesz, gazdag, jó szerető, jó társ, homokos sem lesz és pont engem akar... Very Happy
Közben a realitás egész más...

Nem nekem való a realitástól való elszakadás, még bosszantana is, hogy lehetek ilyen hülye! Very Happy

Én nem hiszek abban, hogy az elérhetetlen után való nyújtózkodásban majd "beakad" egy csoda.
Nemhogy csoda nem akad be, hanem semmi sem!
Mivel ott sem vagyunk a jelenben, mert egy távoli, soha meg nem valósuló dologról ábrándozunk!
Lea.
Lea.

Hozzászólások száma : 1211

Vissza az elejére Go down

Laza, attól is ...! - Page 2 Empty Re: Laza, attól is ...!

Témanyitás  fortis Szomb. 16 Szept. - 8:02

Á semmi különös Elek. Egyszerűen csak elfogyott a szabad időm, és marhára hiányzik.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11316

Vissza az elejére Go down

Laza, attól is ...! - Page 2 Empty Re: Laza, attól is ...!

Témanyitás  Elek Szomb. 16 Szept. - 13:41

Egy kis "erőátvitel";...



ami mindég "siker"!
-
De kinek?
-
A "magasfeszültséget" szerető "idegrendszernek"!
Utólag is képes még gerjedni!

Elek

Hozzászólások száma : 805

Vissza az elejére Go down

Laza, attól is ...! - Page 2 Empty Re: Laza, attól is ...!

Témanyitás  Elek Vas. 17 Szept. - 8:27


Elek

Hozzászólások száma : 805

Vissza az elejére Go down

Laza, attól is ...! - Page 2 Empty Re: Laza, attól is ...!

Témanyitás  Elek Vas. 17 Szept. - 11:31

Az említett kerékpár javítása véglegesített "alakzata" - megírva - az új tulajnak -> nejemnek!


jaaa, a bringa kerekét megjavíttattam, itthon van, újra a nappaliba. megyek reggel érte. a Marika volt nyitva. telefonon hívta a Ferit aki, hozta. a belsőt is hozta külön. kérdem mi történt? azt mondta- ideges volt a Feri, bunkón beszél - kidurrant! - magyarúl túlpumpálta és az előző folt mellet, a kissé elvékonyodott gumi szétdurrant. új gumi van ismét a hátsóba. 1000 ft. fizettem. ..... ennyi.

Van konkrét értelme a históriának?
-
Lazán = nincs!
Megesik, tüske is volt és annyi!
-
AZ ISTENT FÉLŐ EMBERT!

Az Embergyilkos - nem kedveli - a tüskés helyzeteket annál inkább!

Elek

Hozzászólások száma : 805

Vissza az elejére Go down

Laza, attól is ...! - Page 2 Empty Re: Laza, attól is ...!

Témanyitás  Blueeye Hétf. 18 Szept. - 17:22

Lea. írta:Pl.:

Lehet George Michaelről kellene ábrándoznom, mint tinikoromban, most még azt is mellé, hogy feltámad, jóképű lesz, mint fiatalon, okos lesz, gazdag, jó szerető, jó társ, homokos sem lesz és pont engem akar... Very Happy
Közben a realitás egész más...

Nem nekem való a realitástól való elszakadás, még bosszantana is, hogy lehetek ilyen hülye! Very Happy

Én nem hiszek abban, hogy az elérhetetlen után való nyújtózkodásban majd "beakad" egy csoda.
Nemhogy csoda nem akad be, hanem semmi sem!
Mivel ott sem vagyunk a jelenben, mert egy távoli, soha meg nem valósuló dologról ábrándozunk!

yes

Ahhoz hogy valamit elérjünk, ahhoz képesség is kell. Képes vagyok-e azt a valamit elérni? Very Happy Vagy csak illúziót kergetek? kúl

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1131

Vissza az elejére Go down

Laza, attól is ...! - Page 2 Empty Re: Laza, attól is ...!

Témanyitás  Elek Hétf. 18 Szept. - 20:57

Kitartás. ... (állhatatosság))

Elek

Hozzászólások száma : 805

Vissza az elejére Go down

Laza, attól is ...! - Page 2 Empty Re: Laza, attól is ...!

Témanyitás  Lea. Hétf. 18 Szept. - 21:48

Én annyit látok Blueeye, hogy az én típusomra jelenleg nincs igény... sok más nőtípusra igen. 
Úgyhogy én már szabadulnék ettől a témától, ha lehetne...
Talán pár év és kiég belőlem a szenvedély is, a hit is meg szeretni vágyás is, ami a férfiak felé van még bennem...
Lea.
Lea.

Hozzászólások száma : 1211

Vissza az elejére Go down

Laza, attól is ...! - Page 2 Empty Re: Laza, attól is ...!

Témanyitás  Elek Hétf. 18 Szept. - 23:32

Talán pár év és kiég belőlem a szenvedély is, a hit is meg szeretni vágyás is, ami a férfiak felé van még bennem...

Volt a világban szenvedély egyáltalán, volt hit,...?
-
Tudjátok.
Mondhat nekem bárki bármit. Jöhet a tanaival, eszméivel és politikai cuccaival meg vallási maszlagjaival. Évek óta ugyan abban a szituban látom. Sőt, olyannak hiszem kettő mondata után akár egy demenst aki, csak leépülni képes és még azt is csak idiótán.
-
Velem meg az van - én sem nőttem egetverően ám, sok feladatot végeztem, kesze-kuszán is gyakran viszont nem éltem hiába. Kaptam köszönetet szóban és pillantásokban és az - IGAZOLTA!
-
EZ NEM TŐLEM VOLT!
-
Nap nem múlik hála nélkül olykor két káromkodásom között is, hála és hála - Istennek!

NO!

EZ HIÁNYZIK - MILLIÓKBÓL!
-
Hamis hála és önigazolások, s a lélek ott toporog - a sehol-ba benne - nyakig!
-
Bizony mondom;...?
Ezerszer írtam le itt!
-
Igen!
Beérkeztünk!
Ma meg már holnap !
Nem lesz bizony mondom - AZ! - Eddig volt!
-
A fórumon még volt bírósági tárgyalásom is!
Ügyésszel és ülnökökkel!
-
KI AZ ÉN VÁDLÓM ?
-
Vezuvnyi indulat van örökké a szívemben de, gyűlölet még nem költött ki bennem fiókát!
-
Milliárdnyian gyűlölködnek - e pillanatokban,...

Készül - Armageddon!
-
Talán még nem késő!
Elcsendesedni!
És hallgatni napokon át!
S várni az Úr Jöttét!
Jőni fog!
Meg van írva, elment, s a szolga tette a dolgát és a gazda megdicsérte az ő éberségéért!
ÉBER VAGY?
-
Nincs tovább mit mondanom,...sok helyet készített Jézus számunkra!
...

Elek

Hozzászólások száma : 805

Vissza az elejére Go down

Laza, attól is ...! - Page 2 Empty Re: Laza, attól is ...!

Témanyitás  Lea. Kedd 19 Szept. - 3:18

Még annyit:

A párkapcsolat aztán tényleg az a terület, ami legtöbbször nélkülöz mindenféle érdemet vagy "képesnek elérést", hogy ennek karmikus okai vannak vagy az emberi butaság, nem tudom, de bizony nagyon sok olyan kapcsolat van, hogy az egyik egyáltalán nem érdemli meg a másikat mégis vele van...

Hány hűségest megcsalnak... és ő hagyja
Hány nőt ütnek-vernek...
Hány férfit megaláz az "okos" felesége...
Hány ápolatlan ember mellett van az ápolt párja...
(Az külön kérdés, hogy például egy csúnya érdemel-e egy szépet vagy sem?)
Hány olyan van, aki beosztja a pénzt, rendesen jár dolgozni a párja csak otthon lustálkodik és csak szórja a pénzt, amit a másik megkeresett...

Nem sorolom tovább... körbe lehet nézni... 

Szóval én úgy látom, hogy párkapcsolatiságban jóval inkább a szerencse, a divat, a butaság, a kényszerek és a karma játszik szerepet, mint az érdem...
Legtöbbször nem kell valakinek valakit "képesnek lenni elérni", mert az ölébe hullik és legtöbbször meg is marad neki, történjen bármi.


A hozzászólást Lea. összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 19 Szept. - 3:44-kor.
Lea.
Lea.

Hozzászólások száma : 1211

Vissza az elejére Go down

Laza, attól is ...! - Page 2 Empty Re: Laza, attól is ...!

Témanyitás  Lea. Kedd 19 Szept. - 3:31

Elek, bennem volt és van hit... a világban és benned van-e azt nem tudom...

Az, hogy valaki évek óta ugyanazzal a problémával küzd nem azt jelenti, hogy nincs hite és hogy biztosan az ő hibája.

Ezt neked is kellene tudnod... hisz neked is van több problémád a hited ellenére... egészségügyi, anyagi, egyedüllét - te írtad...
Már bocs, hogy ilyen mélységekbe belemegyek az életedben! Csak a példa kedvéért.

Kívánok neked gyógyulást és az anyagi ügyekben is minél kevesebb szenvedést... és hogy a szeretteid közelében lehess... 

Pont...
Lea.
Lea.

Hozzászólások száma : 1211

Vissza az elejére Go down

Laza, attól is ...! - Page 2 Empty Re: Laza, attól is ...!

Témanyitás  Blueeye Kedd 19 Szept. - 7:02

Lea. írta:Még annyit:

A párkapcsolat aztán tényleg az a terület, ami legtöbbször nélkülöz mindenféle érdemet vagy "képesnek elérést", hogy ennek karmikus okai vannak vagy az emberi butaság, nem tudom, de bizony nagyon sok olyan kapcsolat van, hogy az egyik egyáltalán nem érdemli meg a másikat mégis vele van...

Hány hűségest megcsalnak... és ő hagyja
Hány nőt ütnek-vernek...
Hány férfit megaláz az "okos" felesége...
Hány ápolatlan ember mellett van az ápolt párja...
(Az külön kérdés, hogy például egy csúnya érdemel-e egy szépet vagy sem?)
Hány olyan van, aki beosztja a pénzt, rendesen jár dolgozni a párja csak otthon lustálkodik és csak szórja a pénzt, amit a másik megkeresett...

Nem sorolom tovább... körbe lehet nézni... 

Szóval én úgy látom, hogy párkapcsolatiságban jóval inkább a szerencse, a divat, a butaság, a kényszerek és a karma játszik szerepet, mint az érdem...
Legtöbbször nem kell valakinek valakit "képesnek lenni elérni", mert az ölébe hullik és legtöbbször meg is marad neki, történjen bármi.

A képességet általában az egész életre értettem, nem a párkapcsolatra.

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1131

Vissza az elejére Go down

Laza, attól is ...! - Page 2 Empty Re: Laza, attól is ...!

Témanyitás  Elek Kedd 19 Szept. - 10:30

Igen.
Hívhatjuk karmának.
Én nem!
-
Ez is alapvetően problémát okoz a sokadikkal együtt és hosszú éveken át alakult így és most intenzív gyakorlattá vált, felvett kifejezési formává sőt, ennek vége már sohse lesz.
Mért nevezzük karmának?
Itt élünk az ősi Európában és vannak eszközeink az élethez - így a nyelvünk - szebb mindenkiétől!
Hol szedted fel "A " Karmát és miféle erős indokkal? ... (feltehetően "űzöd" is, részeiben biztosan és hit-et emlegetsz. - > a karma = tan-t!))
-
Számtalan durva módosulásnak kitett ország, annak népe, családjai és egyénei - nem képesek - vállvetve küzdeni mert harcok azért vannak, s JÖN a Dunányi könny és pesszimizmus!
-
SZEMLÉLTETTEM! - Nem okoltalak,... érted? - Igen! Érted! Értsed!
-

A HIT - nem látható dolgok megfogása és gyakorlattá tétele!
-
Ez a "bableveses" lét - ehetetlen, egyszerűen okádék! - NINCS FUNDAMENTUM! NINCS MIRE ÉPÍTENI!
-
EURÓPA nem az iszlám és nem  a buddha tanok területe, nem volt a kommunizmusé sem, a feudalizmusé sem és más kezdeti társadalmaké sem!
MINDEN JÉZUS KRISZTUSÉ!
-
Tehát, a magam fajta elmebetegeket aki, az ISTEN MEGTAPASZTALÁST "hirdeti" - tudatlannak - a becsorgatott személetekből eredően - karmátlannak, hamis képmutató kereszténynek, hímsovinak, liberál ellenesnek és Orbán pártinak titulálják.
- -> amúgy,...
Köszönöm a jókívánságodat!

Elek

Hozzászólások száma : 805

Vissza az elejére Go down

Laza, attól is ...! - Page 2 Empty Re: Laza, attól is ...!

Témanyitás  Elek Kedd 19 Szept. - 10:49

Salamon a bölcs - azt állította;

1. A prédikátornak, Dávid fiának, Jeruzsálem királyának beszédei.
2. Felette nagy hiábavalóság, azt mondja a prédikátor; felette nagy hiábavalóság! Minden hiábavalóság!
3. Micsoda haszna van az embernek minden ő munkájában, melylyel munkálkodik a nap alatt?
4. Egyik nemzetség elmegy, és a másik eljő; a föld pedig mindörökké megmarad.
5. És a nap feltámad, és elnyugszik a nap; és az ő helyére siet, a hol ő ismét feltámad.
6. Siet délre, és átmegy észak felé; körbe-körbe siet a szél, és a maga keringéséhez visszatér a szél.
7. Minden folyóvíz siet a tengerbe; mindazáltal a tenger mégis meg nem telik: akármicsoda helyre a folyóvizek siessenek, ugyanazon helyre térnek vissza.
8. Minden dolgok mint fáradoznak, senki ki nem mondhatja; nem elégednék meg a szem látván, sem be nem teljesednék hallásával a fül.
9. A mi volt, ugyanaz, a mi ezután is lesz, és a mi történt, ugyanaz, a mi ezután is történik; és semmi nincs új dolog a nap alatt.
10. Van valami, a miről mondják: nézd ezt, új ez; régen volt már száz esztendőkön át, melyek mi előttünk voltak.
11. Nincs emlékezet az előbbiekről; azonképen az utolsó dolgokról is, melyek jövendők, nem lesz emlékezet azoknál, a kik azután lesznek.
12. Én prédikátor, királya voltam Izráelnek Jeruzsálemben.
13. És adám az én elmémet mindazok vizsgálására és bölcsen való tudakozására, melyek lesznek az ég alatt. Ez gonosz hiábavaló foglalatosság, melyet adott Isten az emberek fiainak, hogy gyötrődjenek vele.
14. Láttam minden dolgokat, melyek lesznek a nap alatt, és ímé minden csak hiábavalóság, és a léleknek gyötrelme!
15. Az egyenetlen meg nem egyenesíthető, és a fogyatkozás meg nem számlálható.
16. Szóltam az én elmémmel, mondván: ímé, én nagygyá lettem, és gyűjtöttem bölcseséget mindazok felett, a kik fők voltak én előttem Jeruzsálemben, és az én elmém bőven látott bölcseséget és tudományt!
17. Adtam annakfelette az én elmémet a bölcseségnek tudására, és az esztelenségnek és bolondságnak megtudására. Megtudtam, hogy ez is a lélek gyötrelme.

hogy ha, nincs az emberben ISTENNEK TISZTELETE - motívációs jelenléte és be is végző jelenléte; AKKOR "RATYI" MINDEN!

Elmondanám, ezerszer tapasztaltam meg a haldoklók ágyánál - MENNYIRE IGAZ EZ!
Úgy meghalt a karmás is mint a sicc!
Meghalt aki, a teste elégetésében hitt és meghalt a volt szakszervezeti agitátor is aki, előtte persze hős 56.-os "harcos is volt" és kevés HÍVŐT láttam meghalni!
-
Az élethez kell erő és kell kitartás és kell céltudatosság, annak látása - kell a KELL - is!
-
ISTENNEK TISZTELETE - leges-leginkább!
Így igaz!
-
Kevés a tisztelet van rettegés, se szeri se száma!

Elek

Hozzászólások száma : 805

Vissza az elejére Go down

Laza, attól is ...! - Page 2 Empty Re: Laza, attól is ...!

Témanyitás  Elek Szer. 20 Szept. - 10:00

Jahj, mért is teremtett Isten "Királydinnyét"!
-
Jahj - tegnap a régi bringám első kereke lyukadt ki!
-
Szóval - piszokul elég!
Elveszítettem a fonalat "kerék-ügyben" - el én! ... - ... ((6.db javítás 3. kerékpáron / kb. 2- hét alatt ...!!!)))

Elek

Hozzászólások száma : 805

Vissza az elejére Go down

Laza, attól is ...! - Page 2 Empty Re: Laza, attól is ...!

Témanyitás  Elek Szer. 20 Szept. - 18:24

A végén nem számít semmit a világ. Csak az számít, ami a szívünkben marad.

Márai Sándor.

Elek

Hozzászólások száma : 805

Vissza az elejére Go down

Laza, attól is ...! - Page 2 Empty Re: Laza, attól is ...!

Témanyitás  fortis Szer. 20 Szept. - 19:04

Elek írta:
A végén nem számít semmit a világ. Csak az számít, ami a szívünkben marad.

Márai Sándor.
yes

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11316

Vissza az elejére Go down

Laza, attól is ...! - Page 2 Empty Re: Laza, attól is ...!

Témanyitás  Lea. Szer. 20 Szept. - 20:51

Blueeye írta:
Lea. írta:Még annyit:

A párkapcsolat aztán tényleg az a terület, ami legtöbbször nélkülöz mindenféle érdemet vagy "képesnek elérést", hogy ennek karmikus okai vannak vagy az emberi butaság, nem tudom, de bizony nagyon sok olyan kapcsolat van, hogy az egyik egyáltalán nem érdemli meg a másikat mégis vele van...

Hány hűségest megcsalnak... és ő hagyja
Hány nőt ütnek-vernek...
Hány férfit megaláz az "okos" felesége...
Hány ápolatlan ember mellett van az ápolt párja...
(Az külön kérdés, hogy például egy csúnya érdemel-e egy szépet vagy sem?)
Hány olyan van, aki beosztja a pénzt, rendesen jár dolgozni a párja csak otthon lustálkodik és csak szórja a pénzt, amit a másik megkeresett...

Nem sorolom tovább... körbe lehet nézni... 

Szóval én úgy látom, hogy párkapcsolatiságban jóval inkább a szerencse, a divat, a butaság, a kényszerek és a karma játszik szerepet, mint az érdem...
Legtöbbször nem kell valakinek valakit "képesnek lenni elérni", mert az ölébe hullik és legtöbbször meg is marad neki, történjen bármi.

A képességet általában az egész életre értettem, nem a párkapcsolatra.
Hát, igen ebben van igazság...
Lea.
Lea.

Hozzászólások száma : 1211

Vissza az elejére Go down

Laza, attól is ...! - Page 2 Empty Re: Laza, attól is ...!

Témanyitás  Elek Csüt. 21 Szept. - 9:17

Azt mondtad, ahhoz, hogy a dolgok rendbe jöjjenek, valamelyikőnknek nagyon kell bíznia, és mernie kell, akár vakon is elrugaszkodni. Úgy vélem, előttem a szakadék, amely fölött át kell lendülnöm, s csak remélni tudom, hogy ott vársz rám a túloldalon.

Kiera Cass

-

Egész életen át rakhatod az általad kiégetett sors téglákat - egyetlen nagy halommá, hogy amikor már elég nagy lesz - beépíthessed azt bálvány templomodba!
Aztán belépsz és már "fested is" a képeket, s gyönyörűek azok, szép és fordulatos ábrákkal!
-
Este pedig azt álmodod; földrengés lesz, nagy és kíméletlen!
A Te Templomod - csak repedezett, sok kicsi és nagy repedések hálózzák be, föl a kupoláig!
2017. 09. 21. 9,16h.
Elek.

Elek

Hozzászólások száma : 805

Vissza az elejére Go down

Laza, attól is ...! - Page 2 Empty Re: Laza, attól is ...!

Témanyitás  Elek Vas. 24 Szept. - 11:13

Ez a "felpüffedt" májú firkász!

Nem tudja!
Nem is akarja tudni!

-
(zárójelben lenn "via" betűk vannak írva. talán a szerző?))
(ha látnám az oldalát, tudnám)
-

A beteget azért nem terheltetik túl!
Mert betegségének - legyen az akármely - leggyakoribb - tünetegyüttes következménye - a hányás, a "visszabukás"!
A beteg szervezetet, épülő szervezetet nem lehet sült kacsával és füstölt csülkös bablevessel "bombázni"!
-
Továbbá, a kórház anyagi bázisa sem hét lakat alatt őrzött páncélterem - "elfekvő anyaga" - a kulcsárja pedig - mióta állásformátuma léteztetett, s az elődeinek nyomán - AZT - Ő MAGA IS FOSZTOGATJA!
Magyarán tetvedék tolvaj bitang!
-
Nem lehetséges a tetvedék zsurnaliszták - politika tetű importáltatását - valamiként megsemmisíteni?
Mert előbb utóbb vérszegénnyé lesz az ország!
Holott semmi oka rá!
Semmi!
Minden mutató már ki van lengetve!
És jó irányba!
-
Nem?
-
Sok a bitang tolvaj becstelen harácsoló, tisztességet nem ismerő - "raktáros"!
Hörcsögök, mókusok, erszényes fajták, kik mindég fáznak, s a téltől meg rohadtúl "rinyáznak"!
-
Az a Cóla az enyém, az a karton cigi is, a Tv. műsor is, a dívány is, ott én fekszem, ott én szoktam "dögleni" - nem tudod!
DE!
Tudom - "fostalicska"!

Elek

Hozzászólások száma : 805

Vissza az elejére Go down

Laza, attól is ...! - Page 2 Empty Re: Laza, attól is ...!

Témanyitás  Elek Csüt. 28 Szept. - 10:14

Igen!
Azt érzékelem ezen a fórumon nem túl nagy a látogatottság!
-
Én is csak a "régi" vagyok vagy még attól is "hülyébb"!
-
Dávid - Bówi szelleme sem a legkorrektebb, elslisszantotta az őt imádóit - máshova!

((ez viccnek van ide írva és igen - némi keser- fanyar uborkának!...

-
Amennyiben a Szt.Sz.Sz. vezet - esetleg írogatok - megszokott  Elek-eset! !!!

Maradok tisztelettel és igaz köszönettel; Elek!

Elek

Hozzászólások száma : 805

Vissza az elejére Go down

Laza, attól is ...! - Page 2 Empty Re: Laza, attól is ...!

Témanyitás  Elek Csüt. 28 Szept. - 10:17


Elek

Hozzászólások száma : 805

Vissza az elejére Go down

Laza, attól is ...! - Page 2 Empty Re: Laza, attól is ...!

Témanyitás  Elek Csüt. 28 Szept. - 15:34

A nemi "szabadosság", paráznaság újkori protektorának tevékenysége a csúcspontjára ért!


Fényes pályát írt csillagával amely feltehetően a tisztaságukat elvesztők lámpásaival ékeskedett leginkább!
Imbolyogtak is vele a hálószobákban, más bordélyokban, újságok hasábjain, ragacsos pókhálóikkal fogdosva áldozataikat!
Bódi Sylvi úr hölgy pedig egy matematikai képlet, sima összeadás vagy hozzáadás a "többikez"!
-
A tényleges Sodomia még várat magára - felülmúlva az egykorit, mihez a liberalizmusnak még teret kell hódítania, mint afféle restaurációs műveletnek, fokozatosan - a fertőt kell megfertőznie!
-
Az lesz a nem semmi!
Ja, igen!
A gyerekeink és unokáink - benne fognak élni!

-
Elment a vén kandúr,... jó utat neki!
Nem megy egyedül, lesznek társai, nevesek,...híresek,... sztorizhatnak!!

Elek

Hozzászólások száma : 805

Vissza az elejére Go down

Laza, attól is ...! - Page 2 Empty Re: Laza, attól is ...!

Témanyitás  fortis Csüt. 28 Szept. - 16:48

Elek írta:Igen!
Azt érzékelem ezen a fórumon nem túl nagy a látogatottság!
-
Én is csak a "régi" vagyok vagy még attól is "hülyébb"!
-
Dávid - Bówi szelleme sem a legkorrektebb, elslisszantotta az őt imádóit - máshova!

((ez viccnek van ide írva és igen - némi keser- fanyar uborkának!...

-
Amennyiben a Szt.Sz.Sz. vezet - esetleg írogatok - megszokott  Elek-eset! !!!

Maradok tisztelettel és igaz köszönettel; Elek!

Nem baj Elek írogass csak nyugodtan, egy olvasód azért mindig van, pl én magam.  öröm Bár igaz ami igaz, vénségemre rengeteget kell dolgozzak, de azért amikor tudok olvasgatlak.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11316

Vissza az elejére Go down

Laza, attól is ...! - Page 2 Empty Re: Laza, attól is ...!

Témanyitás  Elek Pént. 29 Szept. - 12:54

yes

Elek

Hozzászólások száma : 805

Vissza az elejére Go down

Laza, attól is ...! - Page 2 Empty Re: Laza, attól is ...!

Témanyitás  fortis Szomb. 30 Szept. - 8:21

Reggel egy gondolat jutott eszembe, a reményt illetően. 
Pontosabban az, hogy a remény az ami utoljára hal meg. 
Na és mi az amiben az ember titkon, nyíltan, vagy tudat alatt, tudomásán kívül is reménykedik? 
Az Isten létezésében, és a hozzá való fohászkodásában. 
Tehát tulajdonképpen a remény az emberrel együtt hal meg, ezért mondhatják, hogy a remény az ami utoljára hal meg. 
Tehát az Istenben való hitünk, reményünk az, ami az utolsó pillanatig elkísér. 

Utána talán már nem kell hinnünk, vagy reménykednünk, mert utána talán már egyenesen megtapasztaljuk azt, amiben addig csak hinni reméltünk.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11316

Vissza az elejére Go down

Laza, attól is ...! - Page 2 Empty Re: Laza, attól is ...!

Témanyitás  Elek Szomb. 30 Szept. - 10:01

Igen!
Egyet értek!

Bölcsesség általi bölcs látásmód és kinyilvánítása - "fortis" által!
De!
Sajnos nem támadhatatlan - mivel EMBERI KÉZBE TÉTETIK LE!
-
Érted?
-
És a sorsot végső pillanatáig - rontásban tartó - mért is adná fel küzdelmét!


Ő küzd, a bűn hiszen, ki kell mennie a hústestből, el kell hagynia és elmennie a szférákba. 


A Halál!
Avagy a Remény!
-
Mert bár megölheti sőt, öl is mióta levettetett de, csak ezt a cselekményét teheti már!

ELVÉGEZTETETT!
-
Ugye?
Mi szép ez?
-
Elvégeztetett!
-
Tehát, Jézus maga a Teremtő az örökkön tartó Új Teremtője, ami kezdetben Teremtetett s, Teremté újból és újból és újból örökkön - Önön Magát!
Következésként; elvégeztetett, hogy a gyarló földi létben mi szükség a hit remény szeretet eszenciája mely a döntő pillanatban - szerzett jog Jézusban (által)) - MEGTARTSON - az Új-ba a végtelen örök-be!
Mi különleges tehát az ha, személyre szólóan hív az Isten, netán "látásban" meg is mutatja önön magát, jelekben, csodákban, megtapasztalásokban, (én láttam őt a trónusán) vagy elhívást ad - Evangélistának, Prófétának, Látónak, Megmagyarázónak, Gyógyítónak és efféle jótevőknek!
-
NEM katyvasz HIT majmoló az, AKI HISZ!
Annak lelke (értelem érzelem akarat) és szelleme megváltott és megtartatott a halál pillanatáig, s azon is túl!

A REMÉNY = ÉLET ELIXÍR!

A KEHELY!  - A Szt. Grál!
-
No, ennyi Elekből,... öröm...!

Elek

Hozzászólások száma : 805

Vissza az elejére Go down

Laza, attól is ...! - Page 2 Empty Re: Laza, attól is ...!

Témanyitás  Elek Szomb. 30 Szept. - 10:32

A "remény" után jön egy jó  ->  "ürítés"!

Íme; 



No, és akkor hány liter víz fogy el naponta?
Az Arab országokba?
-
Meg aztán a kakis kéz?
-
Tetű ember ez a firkász, bérenc!
Európában papírral szarunk meg lapulevéllel!
Kinek mi van!
A pulim - kapar néhányat a két hátsó lábával és fut tovább, aztán jövök én a lapáttal és a lombsöprűvel "korrigálni"!
-
MI A KUTYAGUMIT ARABIZÁLNAK IDŐ ELŐTT !!!

MERT!
A bácsi?
Így akarja?
-
Bérencpolitika, csúnya politika!
Kakis mint látszik!
-
Szóval elképesztő az agy teljesítménye a libsi propaganda gépezetnek!
Mondom én; csúcsra fog járni az elvetemült "ötletelések" sorozata, s feltehetően lesznek kimagasló figurái is, hangadói!
No, azok lesznek az igazi "szaremberek" - arabi módon!

Elnézést a sok bélsár-ért!

A firkász a hibás!

Elek

Hozzászólások száma : 805

Vissza az elejére Go down

Laza, attól is ...! - Page 2 Empty Re: Laza, attól is ...!

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 18 oldal Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 18  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.