Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Laza, attól is ...!

+4
Áprilia
fortis
Blueeye
Lea.
8 posters

13 / 18 oldal Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18  Next

Go down

Laza, attól is ...! - Page 13 Empty Re: Laza, attól is ...!

Témanyitás  Elek Pént. 10 Aug. - 10:25

értelmetlen. -
szükségtelen. - 
személyiség romboló. - 
identitást alapjaiban megkérdőjelező.  -

http://hvg.hu/itthon/20180809_Diktatum_jellegu_rendelettel_tiltjak_be_a_genderszakot_Magyarorszagon
-

a létező - felelősség-re vonást!
NEM LEHETSÉGES - DEMOKRATIZÁLNI!
-
anarchikus tünetei-t éppen ez a rendelkezés igyekszik um. "jóvátenni"!
-
sajnálatosan ez már lehetetlen!
-
Vessük tekintetünk Jézus Krisztusra.
Amely tükrözi az Eredendőt.
-
annak követése - pedig ildomos!


Ámen. ... Hallelujah.

Elek

Hozzászólások száma : 805

Vissza az elejére Go down

Laza, attól is ...! - Page 13 Empty Re: Laza, attól is ...!

Témanyitás  Elek Pént. 10 Aug. - 22:10

azt mondja Bencsik úr; "jól állunk"!



DE!
a világ - össze fog dőlni!
s amíg a végbelében közösülésre csábítanak egy fiatal fiút a "világban" - addig bizony igazolódik is az "elv"!
-
A BŰN!
EMBER ÖLŐ!

kezdetektől fogva.

Elek

Hozzászólások száma : 805

Vissza az elejére Go down

Laza, attól is ...! - Page 13 Empty Re: Laza, attól is ...!

Témanyitás  fortis Szomb. 11 Aug. - 8:44

Nekem ez egy kicsit magas. Beszélnek össze vissza mindenfélét, egyszerűbb lenne azt mondani, hogy a mai kormánynak nincs szüksége tanult emberekre, csak buta  kétkezi munkásokra, akik a nyugati autó összeszerelő műhelyekben a robotok helyett elvégzik a munkát.  De legyenek minél butábbak és iskolázatlanabbak, nehogy eszükbe jusson, hogy ők tulajdonképpen olcsó rabszolgák.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11316

Vissza az elejére Go down

Laza, attól is ...! - Page 13 Empty Re: Laza, attól is ...!

Témanyitás  Elek Szomb. 11 Aug. - 11:34

ezek a linkek tudósítanak.

(eszközök kezeinkben. ...reflexiók. ...  tény feltáróak, s lám meg tetted velem. én pedig veled. -> gondolom; te is így látod! -

(provokáltál ami "be is jött".)  )))

tények! -
a tények értelme - ABSZOLÚT IGAZSÁG! -
az IGAZSÁG - életet követel!   

(Golgotai bitófa, s azon ott függött de, feltámadott - JÉZUS KRISZTUS-t!))
-
elmondom újra; ÉLETET KÖVETELŐ!
-
tehát, a "követel" kifejezés - nézetem szerint; ÖL!    

(pld. az állatabbjai a pénzért mindent <> lelkiismeret fojtogatók száma ismeretlen ám, saccolni tudunk. kb. 7. és 1/2 milliárd! ))
-
AZ IGAZSÁG! -
Az Igazságtalansággal szemben fellépőt - Igazságot -nevezzük; ERŐNEK! -
Megsemmisítő Erő-nek! - BŰNT NEM ÉRINTŐ - ERŐNEK! -
  
(a biblia írta, h ember nem láthatja Istent mert meghal(na)! - azért "halna meg" mert az Igazság Egyetemes  és Összetartó Erő! - viszont Jézus Krisztusban ennek megismerése mégsem okoz nehézséget. csak azoknak akik, ál értelmezések tengelyén menetelnek -  az ajtó, a kapu önkezű bezárásának következtében. - így,... 
Önön Maga Magában "Igazolt" - az IGAZSÁG ERŐ! -
a "Jézus" Hit! -
identitása ÉLTETŐ! -

Életmentő Identitás! )))
-
kétséget kizáróan - nagy fokban dől el a valóság alapjaihoz viszonyítva az állítás amely arra vonatkozna, h a "gender tudomány" megsemmisíthető lehetne - egyáltalán. -
az "velünk létezik" - emberi faj függvény!
-
akkor miről van szó? - mi ez a maszlag?
-
a fellépő erőviszonyok megoszlása a kormány felé hajlik. tetszik vagy sem a választás eredménye az!
a kormány csak a magyar nyelvű tanodát korlátozza.  

( erre a következtetésre jutottam a különböző tudósításokból. ti nem? a műveltek ne tudnátok?)) 

azon belül a Soros Gy. által nyílt vagy rejtett finanszírozásút - "meghagyja"! - 
-
MI A PROBLÉMA? - a probléma egészen más - politikai lobbi - botránykeltés. tudatosan és nem célt tévesztve. A CÉL? ORBÁN BEBUKTATÁSA!
-
nyíltan, egy személyt, az Ő személyére vonatkozóan - rasszista eszközökkel történő elpusztítása! 
simán!
simán nevezhető`ez a bűnös akarat - "halálbakergető-nek"! - 
gyilkos ösztön - az ÉLET ellenesség eszköztárának - fityoktatása. senki és semmi sem drága - vetületben! - 
HATALOMÉRT - PÉNZÉRT! 
sőt! -
gyanítom; ez a cuccos egy bizonyos - alacsonyrendű - nemi kielégülést is jelenthet - az "űzőknek"! .... 

(hümmmm, a mocskosság vágya jelentős részt vállal benne.))
-
mehet, aki csak akar és felettébb akar! - a "gender tudomány"  szakokra. - 

arra is amely a nemi identitást tárja fel - perverz formátumaiban ( kutya, papagáj, kecske, szamár, stb.)) - a TEREMTETTSÉG  az össznépi társadalmakra - mint befolyásoló és megtartó tisztaságot - kritizálóakra és meg kérdőjelezőekre!
-
tanuljon angolúl és fizessen - avagy fizettessen érte! - ( a közpénz - MOST - nem számít? a tiéd, az enyém, a Bözsi nénié?))
-
Soros Gy. úr felfogása és a világra kiterjesztett erőltetett nézete - mint fentebb írtam; öldöklő, élet ellenes cselekmény.

EZ A NÉZETE! - 


HALÁLOS KÓR!
-
A KÓR NEVE; AIDS!

NEM elme fogyatékosság, nem különcség, a globalizációért történő <-> "epekedés" vagy akármi  - "lófing"!

simán = AIDS!  

(a fia - vitatható kapcsolatban él. elvadult feltételezés az amely felmerül itt? ez a brutális állapot? pénz, hatalom, szex tükörképében? Ő MINT "ÉDESAPA"? nem szembesül - naponta? - semmivel sem? - aki látott elhurcoltakat és ő maga is milliókat tönkretéve? háborúkat szítva? (nem én állítom. a hírközlők állítják) - borzalom és borzalom! nem szembesül semmivel sem? )))


A SÁTÁN! - írtam korábban, még a letiltásom előtti korszakból.

HÁTRADŐLVE - karszékében - PIPÁZIK!
-
meg alkotá "engedetlenségében" szellemi-lelki és hústesti eszközeit - ÁLLAPOT FENNTARTÁSÁRA! -


nem így van?


-
A sok "önkéntes" -  kft-ben - egycerűen "BEDOLGOZIK" - NÉKI-jeee!!! -   a fáradhatatlan rabszolga sereg! -
A Szellemi Hatalmasságok parancsuralmi rendszerben osszák ki - a hústestben lakozó démonoknak mely időben mely alkalmi furfanggal "IGÁSÍTSANAK"!
-
hogy én?
-
nos, fortis koma,... tisztulok mint köd után a hajnali fényt hozó táj!

Elek

Hozzászólások száma : 805

Vissza az elejére Go down

Laza, attól is ...! - Page 13 Empty Re: Laza, attól is ...!

Témanyitás  Elek Szomb. 11 Aug. - 13:59


miről van szó? -

asszem, itt egy korábbi felvétel látható csak most újra leadták. - 
asszem, már láttam vagy úgy tűnik mint ha láttam volna - talán "részleteiben" valaha. nem is tudom, bizonytalan vagyok.
-
a válasz egyértelmű; Novák úr politikai sarokszorítóba került.-
adok-kapok. - durva ám kézenfekvő meccselés! 
-
két sík - politika és vallás - billeg - a "szellők" irányától függően! - 
és pedig a zsidó politikát követően, kemény vallási háttérből! -
a zsidó politika - arculatát tekintve pedig érdekeinek megfelelően vesz levegőt, s engedi azt ki!
nem felül! -
ALUL! -
-
ENNEK AZ "ALSÓ HANGNAK" - rögzült -e vagy sem, alap jelentése; a GOJ szó!

KIFEJEZETTEN -> MEGKÜLÖNBÖZTETŐ!
-
Goj = minden lény ami nem zsidó! - nem zsidó - anyától született!
-
botrány?
-
botrány az amit - e három hölgy művel hiszen, semmi közük, erejük sincs mert nem adatott nékik - kifejezetten erre irányulva, a "Teljes Igazság" megvilágíttatásának eléréséhez!  ( a Bűn megítéltetett bűn és igazság tekintetében!!!)))

a "megvilágíttatás"! -
-
feltétel nélküli átértelmezést kívánna meg - megvilágítótól és az azt befogadótól függetlenül!
-
ISTEN ARCULATÁT TÁRNÁ FEL!
-
a zsidó ember Isten arculat tükröztetése - sem kevesebb vagy több - senki másétól. - avagy? - IGEN? - ki mit és hogyan állít, hangoztat magáról - az kérem -  vicc - az élet színpadán!
-
A Történelem forgatókönyve Isten kezében van. ... !
A kiélesedő "viták" - "lépések" a teljes jövőképében már abszolút jelen lévő de még, nem tudatosodott és közvetlen eszköziséget nem kifejező, a "tudatlanokban"  - ekként, mutatkozó megnyilvánulások - az AKARAT FELÉ!
-
AKARAT!

A MEGHASONLÁS!
-
A Golgota bitófa - ismételt - DÖBBENET KELTÉSE!

elmaradhatatlan "(újra)érbredést" fog okozni!      ... ( az ébredés megvolt, annak tényleges hírnökei az apostolok voltak))
-
ugye? - 
a Bethesda tavát felkorbácsoló angyal jelenléte, nem feltétlen csupán meg csakis a jót jelenti? - 
ugye? -
a frontális "energiája" - akár maradhatna? - ott ahol eddig is volt? -
feküdjön bénán és ártalmatlanul? ... !!! 
-
ARMAGEDDON!

totális összeomlás! - totális "Káosz"!    ...   (a káosz szó = üres-t jelent! -> Istennélküliség feneketlensége!)))
-
a mismásolások - indulatok. -
az indulatok démonja a féltékeny félelem.
a féltő félelem - nem Isten Félelem. -
de, félelme a felelősségre vonásnak! -
-
hogyan? -
KIRŐL? MI DERÜL KI?
-
a buziról hogy mért volt buzin erőszakoskodó és fertelmes?
meg hááát,....stb. ... stb. ???
cigány? nem cigány?
katolikus? nem katolikus?
leninista vagy nem leninproletár?
református? nem református?
-
jajj Egek?

ez már a bableves!

...

Elek

Hozzászólások száma : 805

Vissza az elejére Go down

Laza, attól is ...! - Page 13 Empty Re: Laza, attól is ...!

Témanyitás  Elek Szomb. 11 Aug. - 14:50

2011 -ben lefolytatott "vita"!
-
történt azóta érdemleges?



holott itt egy "hullám" ütközött a partnak, elsodorva még "néhány bebetonozottat is"!
-
bebetonozott?
-
azóta a HIT GYÜLEKEZET már oszlásnak indult vagy ha tetszik, selyempapírba csomagolva - osztódáson ment keresztül.
az osztódása sem kifejezőbb - sem tükrözteti hatalmában Jézus Krisztust!
sem pedig a többi felekezet - amit történelmi egyházakká emeltek!
-
ellenben politikai síkon!
úgy annyira! - "be betonoztak", h "támogatottakká" lettek!
ténylegesen vagy visszautalóan - röhej netán aljas szinten, hogy vajon miként is "INOG"-hatnak már betonozottságaikban!
-
minden = konc!
-
minden gyümölcs mondja az Olasz - tutti frutti!
-
nem forog a gyomra senkinek?  csak nekem? -
székrekedése sincs senkinek?
-
holnap!

HOLNAP?
-
Legyen meg Isten, a Teremtő Akarata!
-
Igen Szent az!
És Ösztönző!
Botja és vesszője terelget engem!

-

Zsoltárok könyve 23. rész

  1. Dávid zsoltára. Az Úr az én pásztorom; nem szűkölködöm. 
  2. Fűves legelőkön nyugtat engem, és csendes vizekhez terelget engem. 
  3. Lelkemet megvidámítja, az igazság ösvényein vezet engem az ő nevéért. 
  4. Még ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól, mert te velem vagy; a te veszsződ és botod, azok vigasztalnak engem. 
  5. Asztalt terítesz nékem az én ellenségeim előtt; elárasztod fejem olajjal; csordultig van a poharam. 
  6. Bizonyára jóságod és kegyelmed követnek engem életem minden napján, s az Úr házában lakozom hosszú ideig. 


Ámen. ... Hallelujah.

Elek

Hozzászólások száma : 805

Vissza az elejére Go down

Laza, attól is ...! - Page 13 Empty Re: Laza, attól is ...!

Témanyitás  Elek Szomb. 11 Aug. - 19:25

a Stefka úr - leejtette a gyeplőt?
-
egyáltalán nem ejtett le semmit.
az Igazság ugyan még érintetlen hiszen, Jézus nincs még itt de, már felsejlik a csillag fénye.
hogyan? -
úgy - kérem tisztelettel, a sötétség sűrűsége mozog és mozog - beljebb!



szükség volna hazánknak megnövekednie.

a jellem növeszti erőssé!

"A" JELLEM!

Sok - sok jellemes ember egysége!

Elek

Hozzászólások száma : 805

Vissza az elejére Go down

Laza, attól is ...! - Page 13 Empty Re: Laza, attól is ...!

Témanyitás  fortis Vas. 12 Aug. - 15:11

Nem bánnám, ha újra eljönne már Jézus. Ő nem megvesztegethető, és az igazságot mondaná . Lehet sok ember csalódott lenne  de semmi sem számítana, hiszen isten fia ő. Mi meg csak bukottak vagyunk, úgy hogy jó lenne már nem az ördögökre figyelnünk, hanem egy igaz lélekre, aki utat mutatna végre.  Ja hogy mutatott már utat? na de az régen volt, és milliószor félre is magyarázták már.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11316

Vissza az elejére Go down

Laza, attól is ...! - Page 13 Empty Re: Laza, attól is ...!

Témanyitás  Elek Vas. 12 Aug. - 23:45

a beszolgáltatás idején - 
aljas kegyetlen orosz sarc idején amely a legnagyobb bűnös áldozatok egyike volt a világon. 
Európában - a magyar fizette! -

volt nép és ez a nép úszott a segélyben - a "Marsal" segélyben! -
 
a szüleim "kulákok" voltak - írd és mond - "éheztek"! - át éhezték - Rákosi elvtárs úr rezsimjét.
ennek ellenére, már írtam néhányszor, nem volt egyetlen barázdával sem arrébb szántó! 
nem volt paraszt ember - közel, s távoli környéken aki, "lopott volna"!
-
az embereket - kedves komám - nem alap értelmezésekkel "tanítják"! - 
sehol sem tanítják - alap értelmezésekkel - sehol!
a tíz parancsolat - egyik írat a földön - átvitt "értelemben" - a kőbe írottak között!
első - abszolút felület az emberi szív lett még a Genézisben - "karcolattal" formáltatva!

SZERETET!
-
akkor is már KŐ volt ?

végtére  - NEM!
de, kőfaragók születtek, s epekedve várják a még születésre várók - jöttüket!
-
a hablatyom lényege; "hallgass" a lelkiismeret szavára. akár kőfaragó leszel, akár csak fa faragó vagy semmit sem faragó - azaz CSAK=EMBER!

-
a szeretet nem értelmezhető fogalom. -

bizony - helyettesíthető! néhány mással! - EZEK a MÁS-OK!
-
emberközpontú. - liberális. - demokratikus. -  'IZMUS LEGYEN!   ... (Genderizmus.
-
valahol írja a biblia, h az Istenüket megtapasztalóknak - lesz konkrét időszakuk a földön, idő egységük - mikor is már nem kell tanítgatniuk egymást!
-
ma "lapáttal" hányják a szemetet a tanodákba!
-
te + én sem különbözünk.
MERT NEM VAGYUNK KÉPESEK SZERETETBEN LÉTEZNI!
-
KIFOSZTOTTAK VAGYUNK!

ott "lopnak tőlünk" és amit elérnek kezeikkel - MÁSOK!

a pénz? - óh, kérlek ki nem sz@rja le!

azt mondta a lányom; (kettedik) apa annyira jó veled lenni, úgy örülök! itthon - veled - nem üldöz senki, nem piszkál senki, nem néz rám ferdén senki,...!

ő lakik efi városába, s eljött néhány napra egy esküvő miatt!

azok boldogok lesznek?
-
szerinted? holott "hívő" és nagyon "jóságos család" gyermekeik!

boldogok lesznek?
-
EURÓPA HALDOKLIK!
-
terem benne szeretet és boldogság?
35 éve élek házasságban és tiszta - felhőtlen szeretetet, boldogságot még át sem éltem!
-
senki sem az - komám,...

A LELKIISMERET SZABADSÁGA - VÁRAT MAGÁRA!
-
igen,...eljő de még pakolgat háti zsákjába!

HOZNI KÉNYSZERÜL!
érted te drága jószívű és szándékú ember?

mi a sz@art pakolgathat össze?
...!

Atyám.

esdekelve kérlek; fedezz be engem. - házam népét!


Ámen. ... Hallelujah.

Elek

Hozzászólások száma : 805

Vissza az elejére Go down

Laza, attól is ...! - Page 13 Empty Re: Laza, attól is ...!

Témanyitás  Elek Hétf. 13 Aug. - 0:09

tűz. -

TŰZ!
-
annyi az én észbeli távolság mértékem a biblia kutatáshoz mint a föld túloldala kétszer!
-
azt mondom; TŰZ!
Isten prognosztizálja a TŰZ eszköziségét a föld minden lakójára tekintet nélkül.
-
TŰZ!
tűz kellene égjen a lelkekben, el nem hamvadó, s oly erőteljes az Ő HEVÉBEN!

mely megégeti  "A" Fosztogatót! -
Ő A TOLVAJOK TOLVAJA!
-
mit rakhat egy halandó az ő tüzére?
-
lim-lomot? - némi fenyő gallyat? - akácot de, vizeset? - száraz akácot? tőzeget avagy kohó szenet a folyton izzót?
-
MIT?
-
engedetlenségeit!
-
a lopás = engedetlenség!

a Szeretet - felsőbbrendű diktátum-ának - nyomorult akciókba fullasztott - fosztogatása!
-
Szeretem a Feleségem!   ...   (állítom magamról, higgadt, egyenes tekintettel,...
Szeretem Őt, emberi szavaimmal kifejezhetetlenül!
-
de, akkor mért vagyok indulatos alkalmanként vele?
-
kifosztottam, meglopkodtam, s míglen eme cselekményemben "elmerültem". 
jött az én kifosztásommal megbízott - elvenni tőlem!
tolvajtól lopni - nem bűn!
-
MINDEN BŰN amely megítéltetett Bűn és Igazság tekintetében!
-
NINCS SZÉGYEN ÉRZETE A FÖLDNEK!

Elek

Hozzászólások száma : 805

Vissza az elejére Go down

Laza, attól is ...! - Page 13 Empty Re: Laza, attól is ...!

Témanyitás  Elek Szer. 22 Aug. - 17:58

megfeszült az íj.

mert az íj - gyakorlatilag még a megfeszítetlen állapotában is "rezgésenergia".
-
ez az idős úr - Gy. P. - éppen azon mesterkedik hogy "vadat ejtsen"!
-
az idős úr - Gy. P. elszaladott a kőfejtőbe, s előkapta az ott eldobott kőbunkót! végig bunkózta - tudatosan, frecsegve ezt a "srácot" a másik libsi kopasszal, aki mellesleg maga alig bírt becsatlakozni - műsorvezetőként - társ-kőbunkósként!
-
DÖBBENET!
leírom ismét; DÖBBENET!
-
ki a "sz@rt" érdekli a párfinanszírozású - és vagy - meg - libsi rendszert szolgáló tanári pozíciója, az élete???...!!!
-
tudni kell; a liberalista kultúra gyakornokai - pióca- szippantó tagozatainak és működtetésének - tényleges meghatározása, akkor is az és annak ellenére, hogy két újjal és "pézsével" fogdossák!
-
IDENTITÁS PUSZTÍTÓ! - MAGYAR IDENTITÁS-t PUSZTÍTÓ! -



Illyés Gy. "néhai" - itt mondták el - anno - Acél György asztal vendége volt nem egy és nem két alkalommal. - 

(és feleségét - színésznővel megcsaló (M.Á.)  magánéletében is elesett))

konkrétan nem agykutatói feladat - kideríteni; Illyés Gy. szélfútta ember volt - Arany János - Toldi - nádasában!
-
LETAPOSOTT - a farkasokkal küzdő - bátor ember által de, legfőképpen melyről kevés szó esik - A HÁTTÉRBEN OTT SUNNYOGÓ - Toldi "bátty" - "A" TISZTASÁG egyszerűségében tündöklő fiú (magyar haza) eltiportatásában - csaholó tányértisztogató!
-
A HAZA - nem egyetlen kisebbség "elorzott tulajdona"!
-
IGEN!
-
nem egyszerű ezt kimondani - kétharmaddal sem. aki megteszi - az náci, rasszista és kollaboránsa az ördögnek!
IGEN?
-
Jézust keresztre feszítették! -
ugye - EZ! - a gyorsan lefolyó, megmásítgatott, takargató évszázadok alatt sem lemosható - gyalázatos  BŰN! - 

s kutyát fog kölkedzeni - "örökké"! -

a kultúra egyetlen útja - MINT MINDEN MÁSNAK EBBEN AZ ELFERTELMESEDETT VILÁGBAN!
-
Jézust! -
Visszatérő királyként "várni" és FOGADNI!

bizony mondom; Igazságot - Igazságból - Igazságért szólottam!

Az Igazság! - SZENT! - Szent Az - Igen Szent!


Megtartó - Védelmező - Szent Erő!                                 ...                 ...                    ...                      ...  


((mára már jelentősen felfűtött a "pokol"! - tudtátok? - a bosszúért lihegők, s tudatlanjai - degeszre tömték a kazán alját! MICSODA FÜST-je ennek - György Péter "esztéta" úr! - jó , h nem pék, azonnal széthordanák a sületlen kiflijeit, gyerekeknek, ifjaknak - akik még "éhesek" és "megkínálhatóak"! )))




Ámen. ... Hallelujah.

Elek

Hozzászólások száma : 805

Vissza az elejére Go down

Laza, attól is ...! - Page 13 Empty Re: Laza, attól is ...!

Témanyitás  Elek Kedd 4 Szept. - 0:34

nem most.
több mint egy évvel ezelőtt, talán 2016 végén.
elmondtam.
a Német nép - kikel - felkel - önön maga "szelídségéből". - és akkor igen finoman és burkoltan fogalmaztam!
a harmadik világháború szikrája készül belobbanni - borzalmas tűzzé! 
mennyi halott prognosztizálható? - kérem tisztelettel,...stb,...stb! - BŰN! és BŰN! - lesz annyi évszázad amely végre olyan ifjakat nemz erre a VILÁGRA? - AKIK! - TISZTÁN ÉLHETNÉNEK? -
könny, siralom, fájdalom, bosszú, gyűlölködés!


((szerencsétlen Vona G. -> "kivonult a politikából" - hangsúlyozza Sarkadi-Illyés Csaba úr - 
Sarkadi úr a továbbiakban is meglengeti saját segge alatt a "hintát", sodródva a fideszhez aztán vissza a liberálhoz, nagy szájkaratés, felénk néven nevezve - gerinctelen patkány!
Vona G. úr.szőröstűl-bőröstűl lenyeletett a liberális oldal cápa gyomrába! - és annyi. -
feltehetően némi  -"Zsé"-ért ill. ki tudja mi mindenért még! - fura dolgok ezek. - undorító, gyomorforgató - BŰN! ))))

((Kálmán A. úr mismásolása adott, liberál "küldött" - még a fizimiskája is azt sugallja,...! hazudik, tagad, lefolyt és nem utolsó sorban úgy tájékoztatna, h abszolút egyoldalúan (meg)vezetné a hír olvasókat! - szerinte nem kell elmondani a migráns emberhús szeletelő akciójait.))
-
DÖBBENET!
-
a riporter nő - vonzó, higgadt, nagyon okos, talpraesett - koordináló! ... 
-
bevett szokás a liberál oldalról, az efféle lealacsonyodó riportokban, hogy "széttördelik" a beszélgető partnert - apró, idétlen kérdésekkel! -
a sunyi jellem - teljes portálban mutatkozik meg! -
SUNYI, sunnyogó, kerülgető, leselkedő, számító, s aztán "lecsapó"! -
-
Törzsi szokás. nomád törzsek alkalmazták ezt a taktikát - fennmaradásukért! -
Mekka és Medina jutott eszembe! -
-
Jézus "kora"!...?
csak -csupán -vagy azért - meg mért is ne - macska bajusz a maihoz képest!

Elek

Hozzászólások száma : 805

Vissza az elejére Go down

Laza, attól is ...! - Page 13 Empty Re: Laza, attól is ...!

Témanyitás  Elek Kedd 4 Szept. - 0:55


a magyarok - "pogányok"!
tudtommal aki, nem zsidó ill. nem arab születésű - JHV. avagy Allah imádó - az hitetlen kutya - káfir és goj!
"Irtandó"! -
nem tudok arról - mely nép vonta volna vissza - e kettő közül - proklamációban - a kerek világ előtt - "NÉPE - NEM EMBER GYŰLÖLŐ"! 
-
a szó - az ide illő - BOSSZÚ!

a létezést pusztító szellemi erő, hatalmasság, fejedelemség, urai és kijelölt "bíráik" - VÉGZIK FELADATAIKAT!

a nagy káoszban hány kicsi beteg gyermek marad gyógyszer nélkül?  -ÉS SOROLHATNÁNK HOSSZAN - még fegyverropogtatás nélkül, a tengernyi kínt, hegy magasságban, föl - az ÉGIG!
-
KI LAKOZIK OTT?
a HAMIS ISTEN? -
az AGAPE ISTEN?
-
van kérdőjel benned - kedves olvasó,... - van?
miért van?
-
BÉKESSÉG LEGYEN SZÍVEDBEN! -
találd meg mielőbb!

Elek

Hozzászólások száma : 805

Vissza az elejére Go down

Laza, attól is ...! - Page 13 Empty Re: Laza, attól is ...!

Témanyitás  fortis Kedd 4 Szept. - 6:22

Van e szabad akarat, vagy nincs? 
Van e sorsszerűség, vagy nincs?
Van e megváltás, vagy nincs?

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11316

Vissza az elejére Go down

Laza, attól is ...! - Page 13 Empty Re: Laza, attól is ...!

Témanyitás  Elek Kedd 4 Szept. - 12:06

két élű kard mind a három kérdésed! -

a válaszokat is ismered. - 
ettől még tágíthatjuk ismereteinket - ugye! -

éppen tudomásomra jutott egy fiatal ff. sorsa.  - harmadik gyerekemmel egy idős talán (27.), s nem volt hatás nélküli, felkavart alaposan. (emésztgetem.))
kinek jól megyen dolga. - az korántsem foglalkozik a tárggyal, legyint és kész!
-
epilepsziás rohamokkal és immunrendszeri összeomlással vitték kórházba. már távozott volna ám ott újra rosszul lett! - leálltak a veséi. mára már túl van az életveszélyen. itthon van. kapott egy vesét, szinte "hamar" és talán probléma mentesen!
gondoltam vagyis hánykolódik a szívembe - elmenjek - e hozzá. mert kérdeztem testvérét - van -e segítsége, barátja, barátnője és effélék! - NINCS NEKI!
-
szóval drága egy komám - a kérdéseid egy pillanatig sem "játékszerek"!
suhancnak láttam őt, talán köszönni se köszönt soha nekem, ismeretség híján. apja - rendes, szorgalmas ember és két nővére is. az apja templomba járó, asszem katolikusba, s mivel én oda ritkán teszem be a lábam. csak sorsszerűen találkoztunk. - lehet? megváltozik a szitu? - SORS! -
a döntés mindég kézbe adatik, s azt az ajándékot - MEG KELL BECSÜLNI!
-
megesett, h ELMULASZTOTTAM - az INDÍTTATÁS KEGYELMI AJÁNDÉKÁT - HÁLÁDATOS SZÍVVEL ÁTVENNI!

konkrétan addig "hezitáltammm" - míg az illető - elhunyt!  ... (nem ez a fiú))
-
nesze neked egy komám!
eccé itt írtad nekem mert jófejfickó vagyol; ne hápogjak annyit, írjak már jót is, azazz "pozitívat"!
-
hümmm. a pozitív úgy száll alá, körözve, amint a cikonia-cikonia engedi ki hátul a fark tolla alól!
látod?
így úszik be a térbe az elrendeltetés fogalma!

KÉSZ VAGY-e ???
A fölöttünk tündöklő égboltozat - AKARATÁT - ESZKÖZISÉGEINKET!

TISZTELNI!
-
a tisztelet több mint azt mondani; szia, jó reggelt!

A TISZTELET! = IMÁDAT!

az Imádat = az a gyermeki öröm és szemlélődés és tágulás!
amely befogad, s azt mondja - önként! -

TISZTELLEK! -

SZENT ez a SZÓ! - TISZTELLEK! -

kulcs a létezésben és kulcsa lett volna a TŰZ Konferenciának!
-
bemocskolták "A" SZÓ-t és mocskolják vérrel és gyalázattal, fertelmességekkel!
-
igen!

az okkult "tudomány is azt míveli"! - én is mívelem - botlásaimban! kielégítéseimben! - holott semmi sem elégíthet ki! - SEMMI!

és bizony a SEMMI - a kezdet, a "tartomány" a birtokos jog és a szabadság, az örök lét!
LÉTEZÉS!
TISZTELETBEN!
-
ez az elrendeltetés - minden mindenekben, gyönyörök gyönyöre és boldogság, a forrás, a hűsítő!
-
legyen benne részed és házad népének!
mivel "felingerelted" bennem a szellemet,...

bizony mondom; oly nagy az én szeretetem, hogy hegyeket mozgatok meg, s teszem a rögöt terített asztallá előtted! elhívva téged, s fehérbe öltöztetve, gyolcsba és selyembe! - 
hogy légy te az én menyasszonyom, s boldogságod örökül, az én országomban! 
az én országom nem felhő, s nem árnyék, a nap fényétől. -
ragyogás az, trónus - annak királyával! - 
JŐ a KIRÁLY! - 
ímé hamar jő, s készítem az ő útát - 

VELED! -

légy szavamnak bírája, s hitelét megpecsételője!
-

Jézus a Krisztus nevében!
Hittel kaptam, hittel át is adtam!
Akinek van füle az hallja!
Isten engem úgy segéljen!


Ámen. ... Hallelujah.

Elek

Hozzászólások száma : 805

Vissza az elejére Go down

Laza, attól is ...! - Page 13 Empty Re: Laza, attól is ...!

Témanyitás  fortis Kedd 4 Szept. - 18:23

öröm Köszi a váléaszt Elek!

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11316

Vissza az elejére Go down

Laza, attól is ...! - Page 13 Empty Re: Laza, attól is ...!

Témanyitás  Elek Kedd 4 Szept. - 19:43

azt súgja bensőmben a "sugdosós"!
-
"tekinteted le ne vedd azokról ahova küldelek, s hűségben állj! szilárdan, rendíthetetlen"!
-
gondold végig, a TŰZ Konf. és a meleg felvonulás az ország házánál. a politikai lobbizás és persze a hatalom sleppjének nyúlkálása. - aztán a határon túl,...
bizony. -
azok akik, nem Istennel tolják - csak térköveznek a POKOL FELÉ! -

és még ezek a hazugságot is hazudva prédikálók - sem tágítanak arcátlanságaiktól.
elképesztő. -
bele sápadok. -
mért is fognak üldözni ha, megélem?
nem Jézus okán! - nem ám. -
-
a megszégyenülés okán.

le volt tiltva a citromailom. és efféle fura cuccosok történnek körülöttem. a telefonom regisztrációja se volt jó és az Ördög tudja mit figyelnek még a gép kameráján keresztül!
-
hova fussak? sebes lett a lábam, most, azt se tudom mitől. ez az amputáció veszélyét igen megnöveli. tehát, úgy fingatnak meg, ahogy lehet - a géppel és veletek és más portálokon át, ... stb!
-
ADDIG!

hasznosítsatok!
-
ne köszönd - inkább figyeld az eseményeket családon belül összképében és magadon ill. egyen-egyenként. még a macsekot se  hagyd ki. figyeld a szomszédot, kiből lesz hitvány áruló és mást őrjöngő "mókus"!
eddig nem harapott csak bolhát tenyésztett, most a konyhakést alakítja át - tőrré!
-
 magason járt a halál, illata szállot fel az égbe, s borzadva vették a mennyeiek, a szörnyű gyalázatot! -
hagyd az elveket ott az ő sarukban, ne félj hátra hagyottá lenni tennen magad, csak emeld fel fődet, s olykor az égbe!
KIÁLTS!
-
Atyám. - Uram! - Király!

hallelujah, hallelujah, hallelujah, ...hallelujah,.......

Ámen. ... Hallelujah.

Elek

Hozzászólások száma : 805

Vissza az elejére Go down

Laza, attól is ...! - Page 13 Empty Re: Laza, attól is ...!

Témanyitás  Elek Szomb. 8 Szept. - 12:35

lehetetlen! 
lehetetlen elmenni. -

a beteges firkász mellett!



a felelősség véletlenül sem az egyéné! - ugyan!
-
Orbán úr! -

vezessen Ön lassabban!
-

az mtk stadionnál, senkitől sem zavartatva elém vágott egy fiatal ember, s azonnali fékezésre kényszerített.
már ő előtte is ezt tették, pirosra váltott a lámpa.
a következő kereszteződésbe mellé értem. értésére adtam; legközelebb "pofon lesz"!
abszolút nem tetszett neki.
-
szerencsén múlt, simán rátolhattam volna az előzőre!
-
az általam megválasztott és következetes vezetési stílus is okozhat meglepetéseket! - őt meglepte! - 
kicsit sem érzem magam gonosznak. 
kívánom, valahol a mező közepén, kenődjön fel szélvédőjére, egy hasonló méretű szarvatlan marha, mint ő maga!
-
megérdemelné!

Elek

Hozzászólások száma : 805

Vissza az elejére Go down

Laza, attól is ...! - Page 13 Empty Re: Laza, attól is ...!

Témanyitás  fortis Szomb. 8 Szept. - 13:24

Jó, hogy nem lett bajod.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11316

Vissza az elejére Go down

Laza, attól is ...! - Page 13 Empty Re: Laza, attól is ...!

Témanyitás  Elek Szomb. 8 Szept. - 14:00

agyonra szemtelenedtek a firkászok!

ennyi az egész.
hülyére keresik magukat, hol ez hol az a "retorika"!
-


Pörzse S. úr.

ékessége a sz@rzsák kategóriának.
ő nem a baloldalon kezdte. - vagy az Ördög tudja hol.
rá farvizelt a libsi csapatra.
képviselősködött a jobbikban, zsinóros ruhában. -
-
most,...?
....

Elek

Hozzászólások száma : 805

Vissza az elejére Go down

Laza, attól is ...! - Page 13 Empty Re: Laza, attól is ...!

Témanyitás  Elek Hétf. 10 Szept. - 13:30

megijedtek?
-
mitől ijedtek meg?



borzasztóan irritáló ember!
Fiala úr.
-
sőt!

a többi személy is!
MIÉRT!
-
MERT!
tudatosan - HAZUDNAK! és hazudnak és hazudnak - a keserves  istenit a hazug fajzatnak! 

A SZELLEM - HAZUDIK!
-
"A" SZENT SZELLEM! - MÉRT TENNÉ?
-
elvégzik - EZEK!

undorító, gyomorforgató.
-
hányan halnak még meg?
-
igen!

várhatóan milliárdnyian!
-
NINCS SZELEKTÁCIÓ!
-
a "dögevők" mostanság - pénzen élnek!

Elek

Hozzászólások száma : 805

Vissza az elejére Go down

Laza, attól is ...! - Page 13 Empty Re: Laza, attól is ...!

Témanyitás  Elek Kedd 11 Szept. - 0:21


az akváriumhoz hasonlítanám az "ügyet"!
-
az akváriumban benne van az élet, s nem más adja az értelmét - mint a "vízkeverő" ! ...

((kis keringető szivattyúcska, folyamatos üzemmóddal alkalmazva.)))

a keverőben -> szűrő -> szivacs van!
-
1, a gyűlölet = indulat = gerjesztett = ok és okozat!
2, a felgerjesztett hullám = partot mos = körös körül!
3, ez már nem csak személyre "veszélyes" = veszélyes az egész létére- otthonára, szűkebb, tágabb környezetére, társadalmára, stb!
4, a "megroppant" test és lélek = cselekményében - nem feltétlen tiszta eszközökhöz nyúl!
5, a tettek = bosszút és évekig, hosszú évekig tartó = BŰNT = "Szül" - nemz - "kölköstül"!
-
6, a Bűn kölkének veszettsége - halmozott = nemzője és önnön túl élésének - szennyes "PROGRAMJA"!
.
.
.
A MEGSZENTELTEK FELKENETÉSÉNEK SZAKASZA JŐ, AZ IGAZSÁG FÉNYÉNEK FELRAGYOGTATÁSA!
-
MI SZENT IS - AZ IGAZSÁG! ...   ( Igazság - Tiéd a Dicsőség! - Nincs és nem adatik Más!
-
Eljő Armageddon, s megteremté az Ő értelmét és Juttatá a görnyedett hátat, vállat, s tekintetét - "felemelésre"!
Légy te bátor és erős, hű, kitartó, alázatban, becsületben - tisztességben!
Bizony mondom; felemeltetik a te fejed, s orcád érinti a Magasságban lakozó! -
Szerelmes fiai vagytok, örökösök, jogotok pecsétje, a ti sorsotok! -

SORS! -
ÍTÉLŐ SZÉKE! - OTT VAN AZ! -
A TRÓNUSÁN ÜLŐVEL! -
-
SZENT! -
IGEN SZENT!
-
AGAPE!
-
TEREMTŐ, EGYETEMES, ÖRÖK, IGAZSÁG! -

IGAZSÁG! -

Ámen. ... hallelujah.

Elek

Hozzászólások száma : 805

Vissza az elejére Go down

Laza, attól is ...! - Page 13 Empty Re: Laza, attól is ...!

Témanyitás  Elek Kedd 11 Szept. - 0:48


szenzációs a műsort vezető hölgy!
-
abszolút tudással rendelkező!
-
a dolgon sajnos nem változtat, Nagy J. firkász úr - pedig ÉG!
-
kopott autógumi, sűrű fekete füst, borzalmasan - szennyező! 
-
hogy telepítsék be az útcáját - ott kinn, a nogó zónában! - törzsi népekkel.

ugye! - el lehet menni! -
a ..csába!
-
baj van, igen nagy baj!

Elek

Hozzászólások száma : 805

Vissza az elejére Go down

Laza, attól is ...! - Page 13 Empty Re: Laza, attól is ...!

Témanyitás  Elek Kedd 11 Szept. - 17:21


Ezekben az időkben!

Isten áldja meg Orbán Urat!
-
Isten áldja meg Hazánkat!
-
Isten áldja meg Európát!
-
Isten áldja meg Földrészünket! - A Földünket, Bolygónkat!
-
Szükség! -
Kegyelmének kiáradása!
-

Ámen. ... Hallelujah.

Elek

Hozzászólások száma : 805

Vissza az elejére Go down

Laza, attól is ...! - Page 13 Empty Re: Laza, attól is ...!

Témanyitás  Elek Kedd 11 Szept. - 17:32



"Humor" színes foltja a palettán!
-
Színes folt lehet a tengerbe fulladottakon történő nyerészkedés és minden más piszkos űzelme?
-
Keser édes mosoly ez, én bizony így élem meg!

A JÖVŐ NEM ELADÓ! -

Árúként kezelni, portékaként - az kérem!

TOTÁLIS SZELLEMI ELSŰLYEDETTSÉG! -

Igen! - AZ!

Életek, sorsok = HALÁLA!
-
Bosszú? - És fertelmes dühöngése?
-
Igen! - Az!
-
Döbbenetes - kérem - tisztelettel - vérfagyasztó!

Elek

Hozzászólások száma : 805

Vissza az elejére Go down

Laza, attól is ...! - Page 13 Empty Re: Laza, attól is ...!

Témanyitás  fortis Kedd 11 Szept. - 18:43

Nahát Elek, komolyan mondom, te vagy a legaktívabb.  Very Happy

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11316

Vissza az elejére Go down

Laza, attól is ...! - Page 13 Empty Re: Laza, attól is ...!

Témanyitás  Elek Szer. 12 Szept. - 6:36

be vagyok zárva a "magány-omba" ám Isten még sem hagy a mélybe merülnöm kőbaltaként!
-
ennek oka - két pillére 
a, az őszinteség, 
b, a hazug-hazudozás abszolút kitakarítása, a "NINCS" hazug-ság - kategória.
lásd; 
talán, említettem a legutóbbi szitut; egy fiatal ff-ról beszéltem kihez elmentem volna. 
a nővérén keresztül akartam ezt tenni, a telefonsz. megkapni, "bejelentkezni". ő szintén -otthon él "elzártan" -> vesét kapott! - gondoltam ("") egyszerűen "meglátogatom" emberbaráti szeretetből!
-
ELUTASÍTTATTAM! 
-
nem kívánta (ták) a barátságomat!
-
"hazudoztak"! - 
a szervezetének életveszélyes állapota, vese operációja, gyógyulgatása - őrülten nagy stressz. a kétkedés és a hit, a reménytelenség és a remény tusája. -
csömöre lett!-

rengeteg ember hasonlik meg! - a megrázkódtatások szakaszának hegymenete van, lihegésekkel, kifulladásokkal.

hazudtam én itt valaha?
-
azért van az én aktivitásom mert nehezen emészti meg lelkem egyensúly képzése - az alávalóságot - világunkban!
nehezen emészti a Szellemi hordák presszióját - Jézus "tudattal" és "követési szándékosságomban"!
igen! -
naív ember naív eszközei ezek.    ...  (én-em)
-
hálás vagyok "ittlétemért"!

Elek

Hozzászólások száma : 805

Vissza az elejére Go down

Laza, attól is ...! - Page 13 Empty Re: Laza, attól is ...!

Témanyitás  Elek Szer. 12 Szept. - 6:47

ma, azaz nemsokára elindulok.
-
szintén, egy beteg ember kapcsán, Tápiószentmárton Kincsem lovas parkba - az Attila dombhoz!
együtt voltunk a Déltepsibe és fenntartjuk a barátságot - és nem két napja!
-
felhívott, s azt mondta - mennek!
kérdésemre, h mehetek -e , azt válaszolta; mért is ne! - ő családbarátokkal lesz ott!
-
viszek újszövetséget és adok nekik ha, elfogadják.
direkt beszereztettem,kértem a missióból - ezt a Gedeon Társaság által kibocsátottat!
-
Attila domb ÉS!

Jézus "A" Krisztus!   ...   (felkent, feljogosított = Krisztosz))
-
az ostor és az áldozatiság!
-
szép és reményteljes "találka"!
-
sokszor villan belém - MI FŐLIK A VILÁG ÜSTJÉBEN! - MI ???
-
ha, ülhetnék egy karszékben és a felhők felett, térdemen könyökölve!
igen elnézelődnék a szakács műhelyben!
-
gondoltatok már erre?

MI VAN ABBAN AZ ÜSTBEN ?   ...   (atya-gatya!))

Elek

Hozzászólások száma : 805

Vissza az elejére Go down

Laza, attól is ...! - Page 13 Empty Re: Laza, attól is ...!

Témanyitás  fortis Szer. 12 Szept. - 18:17

Attila domb.  Elmentünk egyszer oda, de nem mentünk a dombhoz, mert kerítéssel elzárt terület, és kemény valutát kértek a domb területére való belépéshez. Az ilyesmit  inkább kihagynám. Minden  lehetőséget megragadnak egyesek a pénz csinálásra. A domb hasznot hajt a vállalkozónak, az önkormányzatban üldögélő meg a zsebét tapogatja a köteg húsz ezresektől kibélelten, mert jó üzletet csinált.  Lassan ott tartunk, ha valaki ősi magyar földre akar lépni, annak fizetnie kell.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11316

Vissza az elejére Go down

Laza, attól is ...! - Page 13 Empty Re: Laza, attól is ...!

Témanyitás  Elek Szer. 12 Szept. - 21:07

Voltam!

az Attila domb Tápiószentmárton határában van ahol is jártam most, magántulajdonban lévő jókora - föld birtok!
a tulaj meghalt, lánya vette át a lótenyésztést, más ide vonható tevékenységekkel együtt!

600. ft. fizettem rnygd-ként! -

elkerítve nem volt csak annyiban amelyet fa léc kerítésként ismerünk azért, h össze vissza ne parkoljanak a látogatók.
gyakorlatilag egy aprócska szépen kialakított park, de nem túl nagy igényű és igen kis szeletkéje az össz létesítménynek.
a domb tehát, nem írható körül úgy mint két teniszpályányi füves területecske, viszont ha, meg igen - akkor tényleg csak annyi és nem több!
SEMMIT! -
semmit se tapasztaltam, sem én sem az a ff. akivel kórházi napjaink egy részét töltöttük, egykor együtt! - ő baráti társaságban volt, őket nem kérdeztem.
két könyök mankóval jár én meg bottal. ... ( alkalmasint, változó helyzetekben, pld. domb-menet!))
tehát - "SEMMI" !!!
-
viszont!
-
reggel dialógusban kértem az Atyát! - a Szent Evangéliumért! -

nálunk a pálya (M5.) parkolóban felfútamm a kerekeket, s láttam ott egy kisbuszt, idős személyeket segítettek fel rá - két apáca volt, fiatal és nála korosabb.
azonnal befogadó lettem, s hozzájuk menve - kértem - imádkoznának - e értem!

IMÁDKOZTAK! -

a fiatal - Teréz nővér, pár szó, mondat után megkente a homlokom és a másik is. - így mentem az "összekötőig" és ki a 4.-re Cegléd irányába. eszement építkezés megy, terelésekkel, s onnan tudtam csak elmenni balra, Tápiószentmárton irányába.
a portás hölgynek mert senki sem jött, kihalt volt minden -  ráértünkben beszéltem a TRÓNON ÜLŐ KIRÁLYRÓL, elmondtam az ujjá születésemnek ezen sarok pontját - "tátott szájjal hallgatta"! később a "domb" "tetején" IS elmondtam egy másik korosabb hölgynek!
-
szóval én nem voltam tétlen, "Csináltam" -> "REZGÉST" - sokat nevettünk és aztán a "barátomék" is befutottak!

nagyjából ennyike!
-
most tervezzük az újabb "bakancslistásat"!

Elek

Hozzászólások száma : 805

Vissza az elejére Go down

Laza, attól is ...! - Page 13 Empty Re: Laza, attól is ...!

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

13 / 18 oldal Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.