Energia

Go down

Energia

Témanyitás  ionon on Hétf. 20 Nov. - 17:39

Növényi inga, folyadék ha nincs lehetőséged gyümölcslére akkor jó a csap víz is. Energetizáld: minden más sugárzás kizárásával ( mondod magadban e szavakat) kezded az ingázást a folyadék felett, ami az óramutató járásával megegyezően forogjon a folyadék felett 1-3 percig. Mindenkiben ott a képesség a használatára.

ionon

Hozzászólások száma : 96

Vissza az elejére Go down

Re: Energia

Témanyitás  ionon on Hétf. 20 Nov. - 17:41

Befejeztem rengeteg minden van ebben amit itt le írtam, aki akarja kibontja és felismeri benne önmagát. Nyugodtan talonba helyezhetitek eme írást is nem fogom megnézni sem... Hajrá

ionon

Témanyitás  Zoli on Hétf. 20 Nov. - 18:12

Volt egy ismerősöm, aki mondhatni elég jól értett az energetizáláshoz.  Főként a tiszta vízzel foglalkozott, és azzal próbálta kezelni anyukáját. A mama mégis meghalt, hiába  kapott megváltoztatott szerkezetű energetizált vizet, rendszeres alkalommal. Bocsi az offért. 
Azt hiszem a hittel nem volt probléma, tehát hittek az efféle víz gyógyító hatásában. A mama meg is akart gyógyulni, mégsem sikerült neki. Ez így elég szomorú.

Hozzászólások száma : 9342

Témanyitás  ionon on Csüt. 30 Nov. - 11:59

3 évig akartam lenni, túl teljesítettem. Talán sikerült rá jönnöm a végtelenre hogyan tudunk oda menni, s rá akarok jönni hogyan lehet onnét ki jönni, a véleményem e téren fénytudatosság utáni valamiben van a kulcs ( még a nevét sem tudom).
Két pont között a legrövidebb a végtelen, e felismerés része amit régóta használok a rajtcél győzelem amikor egy lépést sem tettünk meg, ekkor értettem meg ez is a végtelenről szól.
A lemaradottakat felzárkoztatni, de sajna képtelenség fizikai tudatukra ébresztést eszközölni, minden a SZEKTÁK hatásában van, pénz, vallás sorolhatnám a végtelenségig, aki korlátoz másokat az már SZEKTA TUDATOSSÁGÁBAN VAN.... nem korlátozok másokat a gondolataimmal tovább interneten....
Olyan teleportálás amikor nem érkezel meg sehová sem, bele ragadsz az örök pillanatba ( vélemény )... smile de keresem a módját hogyan tudunk tovább lépni a végtelenből is, de itt nem a tudat az úr az űrben.... ( vélemény)
Saját energiáid segítenek amiket te építesz fel fokozatosan.... nincs isteni szikra.... csak energia
Tényleg befejeztem az írásokat. Iszom a saját energiáimat hihetetlen út mutatásokban részesülök ( álmokban is) teljesen kicserélődik minden.... smile

ionon

Témanyitás  Zoli on Csüt. 30 Nov. - 17:31

Ha már a végtelenbe akarsz menni, miért nem gondolsz arra, hogy akkor nem kell menned sehova?  öröm Hiszen e pillanatban is ott vagy jelen.

Hozzászólások száma : 9342

Témanyitás  Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

Vissza az elejére