Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lélekvándor mentett verziója

5 posters

Go down

Lélekvándor mentett verziója  Empty lélekv

Témanyitás  Motan Pént. 11 Május - 6:32


Motan

Hozzászólások száma : 196

Vissza az elejére Go down

Lélekvándor mentett verziója  Empty Re: Lélekvándor mentett verziója

Témanyitás  Áprilia Pént. 11 Május - 15:45

Motan +10 írta:egy kis retro (a internet nem felejt)

https://web.archive.org/web/20080913132052/http://lelekvandor.hu:80/

Fortis, 57 álmodat kiszaszeroltam a lélekvándorból, elküldtem e-mailben. Majd még folytatom, de most fel kellett függeszteni.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6450

Vissza az elejére Go down

Lélekvándor mentett verziója  Empty Re: Lélekvándor mentett verziója

Témanyitás  Motan Pént. 11 Május - 15:46

a dátumot is lehet állítani smile

Motan

Hozzászólások száma : 196

Vissza az elejére Go down

Lélekvándor mentett verziója  Empty Re: Lélekvándor mentett verziója

Témanyitás  Áprilia Pént. 11 Május - 15:48

Motan +10 írta:egy kis retro (a internet nem felejt)

https://web.archive.org/web/20080913132052/http://lelekvandor.hu:80/

Motan, neked egyelőre ezt a 6ot találtam....

Szeretetóceán
Most itt vagy: Pszi-képességek >> Módosult tudatállapot
Cicarajongó
Beküldés dátuma: 2007-10-06 10:45:50
Esemény dátuma: 2007.10.04

Valamelyik este, elalvás előtt, gondoltam "lemegyek", hátha sikerül ismét másfajta tudatállapotot létrehoznom. Elengedtem magam, nem gondoltam semmire.
Beugrott egy kép, mégpedig az, hogy egy vékony gumimatracon fekszem, s akármerre néztem, köröskörül csak vizet láttam. Ahogy feküdtem, lágyan hullámzott az óceán, és mindahányszor elért egy ilyen kisebb hullám, iszonyú jó, meleg érzés öntött el belülről, és nagyon vidám lettem. Nagyon jó esett és még többet szerettem volna belőle, és "kértem még belőle". Amikor ezt kívántam, ismételért egy ilyen hullám, és még jobb volt! Aztán valami kizökkentett belőle, mint ahogyan ez szokott történni velem.
Valahogy két síkon zajlott ez az egész, egyrészt azon a tengeren, de közbe meg ott az ágyamon, nem tudom elmondani.
Mindenkinek ki kellene próbálni, és akkor sokan rájönnének, hogy füves cigi nélkül is "be lehet tépni" smile))))
A beküldő megjegyzései a tapasztalatról:
Egyébként egy kérdésem is lenne. Szeretnék találkozni az őrangyalommal, de nem sikerült, pedig egyedül voltam, meg gyertyát is gyújtottam, szóval megteremtettem hozzá a körülményeket, de semmi sem történt. Nagyon szerettem volna, mert épp akkor égetően szükségem lett volna a támogatásra (ugyan később azt megkaptam, de személyesen szerettem volna Vele találkozni).
Hogyan hívhatom őt elő? Vagy csak módoult tudatállapotban lehet találkozni ilyen lényekkel?
Köszi a válaszokat!

2.
Az én X-aktáim 5: Vibráció
Most itt vagy: Pszi-képességek >> Módosult tudatállapot
Cicarajongó
Beküldés dátuma: 2007-09-11 19:10:20
Esemény dátuma: "Tejben"

Sziasztok ismét!

Hát egyre jobb tapasztalatokat küldtök be a biztos, csak ámulok-bámulok:)
A tapasztalat, amit le szeretnék írni, az angyalok iránti érdeklődésemből fakad. Már hónapok óta tervezem, hogy hogy szemtől szemben találkozni szeretnék az őrangyalommal, de nem merek, az ismeretlentől való félelmem mindig erősebb...
Félálomban azonban nha próbálkoztam, pontosabban azt vettem észre, hogy abban az állapotban egy másik, módosult tudatállapotba tudok kerülni. Elég csak rágondolni.
Az érzés olyan, mintha minden vibrálna körülöttem, és "fehérséget érzek", mintha valamilyen "túlvilági tejben" lebegnék. A végtagjaim is lezsibbadnak. Olyan semleges maga az élmény, nem kellemetlen. Általában a félelmem húz vissza ebből az állapotból, de legutóbb, amikor hosszabb iedig voltam ott, valamilyen külvilági zaj miatt ébredtem fel. Furcsa volt, mert tudtam, hogy tudnám ezt az állapotot használni, de fogalmam sem volt, mihez kezdjek, kit/mit szólítsak meg, egyáltalán mire gondoljak.
Van egy tippem, de ez nem biztos, Olyasmi lehet ez, mint a fehér zaj a TVben/rádióban (tudjátok: "hangyák","sistergés" smile)), és pont egy olyan semleges "hullámhosszon" vagyok, amiből kiindulhatok, csak "tekergetnem kellene a gombot", és bármit "befoghatnék",ha akarnék.
Nem tudom, mitévő legyek, bár unokatesóm azt ajánlotta, kérjek életvezetési tanácsot, pl.
Az utóbbi időben nem nagyon sikerült ez az egész, mert félálomban rövid ideig vagyok csak, és inkább elalszom:) Ébren meg egyszerűen nem megy a sok félelem/görcs miatt.
A beküldő megjegyzései a tapasztalatról:
Mit tanácsoltok? Köszönöm előre is!!!!

3.
Az én X-aktáim 4: A videó
Most itt vagy: Egyéb >> Máshova nem sorolható élmények
Cicarajongó
Beküldés dátuma: 2007-08-21 10:26:53
Esemény dátuma: 2006.December

a következőkben egy videót szeretnék közzétenni, de azért ne este nézzétek meg:)
A története ennyi, hogy tavaly egy ideig öcsémmel azzal szórakoztunk (mondhatom értelmes szórakozás), versenyeztünk, hogy ki tud a mobiltelefonjával félelmetesebb, kísértetiesebb videókat készíteni. Ezeket aztán megmutattuk a család -de leginkább a magunk-szórakoztatására, majd kitöröltük.
Hát szóval egy nap gondoltam én is készítek egy "ütőset".
Bemetem a szobába, lehúztam a redőnyöket, és az az asztalra raktam a telefont. Lenyomtam a telefont és elkeztem venni a majdnem sötét szobát. Közben kísértetiesen fütyölök, és meg is mozdítottm a telefont. Nagyon beleéltem magam az egészbe. Aztán mondom magamban, milyen hülye vagyok, van nekem jobb dolgom is, abbahagytam. Felhúztam a redőnyöket és kijöttem a szobából. De azért csak megnéztem milyen lett. A döbbenettől lefehéredtem...
A hang én vagyok, de azt NEM ÉN CSINÁLTAM, rajtam kívül SENKI nem volt a szobában. Kb. a 4. és a 16. másodpercre figyeljetek jobb oldalt...

http://uk.youtube.com/watch?v=DpmLzAMF-Jg

Órákig teljesen kész voltam! Nem a félelemtől inkább a döbbenettől! Megmutogattam sok mindenkinek, volt, aki szkeptikusan fogadta. Azóta is próbáltam néhányszr hasonlót, de nem látszódott senki.
Egyébként két dologra tippelek, mi is lehetett.:

1. Szellem, aki a házunkban lakik, és így akarta magát megmutatni. Ártalmatlannak tűnik, mindössze "feltűnési viszketegségben szenved". Egy unokatesom, aki mélyebben bennevan a spirituális dolgokban, hasonló véleményen van: nem kell tőle félni, csak tudatni akarta hogy ott van, esetleg kapcsolatba szeretne lépni valakivel.

2. Nagyon beleéltem magam az egészbe. Közben azt gondoltam, milyen rémisztően nézne ki, ha lepedőt terítenék magamra és elrohannék a kamera előtt-> szóval ez az egész az "agyam kisugárzása", kivetítése volt, mivel nagyon összpontosítottam, beleéltem magam. Szóval valami hasonló,mint pl. a tárgyakat mozgatás. Nem udom, értitek-e, de nem tudom jobban elmagyarázni.

Eddig ez volt életem "szellemi" csúcspontja:)
A beküldő megjegyzései a tapasztalatról:
(Talán valami videószerkesztővel lehetne világosítani a felvételen... Ha valaki esetleg...smile)))
Remélem nem néztek a fütyölés miatt nagyon idiótának:))) Várom a kommenteket!

4.
Az én X-aktáim 2: UFO?
Most itt vagy: Egyéb >> Máshova nem sorolható élmények
Cicarajongó
Beküldés dátuma: 2007-08-17 23:01:27
Esemény dátuma: 1996

A következő években voltak olyan dolgok, amiket szintén UFOknak tulajdonítottam. Ezeknek már voltak más szemtanúi is.
Egy nyáron néztem bent a zobában a TV-t, és egyszer csak kintről hallom a család ordibáását, hogy jöjjek ki: "ezt látnod kell" Kirohantam, de én már nem láttam semmit; két gömb indult meg az égnek egymással szemben, majd az összeütközés pillanatában eltűntek. Ezt az egyik (néhány ilométerrel arrébb lakó) osztálytársam is látta.
Ehhez hasonló gömböket már láttam én is néha. A húgom néhány éve egy hatalmas háromszöget látott az éjszakai égen, ami hirtelen eltűnt. Neki is voltak "hálószobai" élményei:pl. színes, mozgó csíkok a falon; de a legfélelmetesebb számára az volt, amikor egy alkalommal vihar volt, és a folyosón látott két lábat, amint a fürdőszoba felé indul(a hozzá tartozó testet nem látta).
Ám a legérdekesebb ebből az időszakból kb. 1996 környékén történt. Szintén lefeküdtünk aludni a tesóimmal, mire egyszer csak arra lettünk figyelmesek, hogy iszaonyatosan ugatnak, vonyítanak odakint a kutyák. Hát jóvan, mondom, biztos meghülyültek vagy valami, szóval csukott szemmel hallgattam az eseményeket.
Egészen addig, amíg nem egy hosszú, fütyölő-sípoló hangot nem hallottam, amit egy csattanó hang követett (erre a kutyák elhalgattak, és egy kocsi fordult be az utcába). Kinyitottam a szemem, és megfordultam. Ekkor kérdi a öcsém, hogy láttam-e?... Nem láttam, de állítása szerint valami erős fény világított be, ami hirtelen felemelkedett. Akár gömbvillám is lehetett volna, de:
Másnap a suliba menet csatlakozott hozzám az osztálytársam, aki az utolsó házba lakott a város szélén. Csak nekem elmondta (mivel mindenki tudta rólam, hogy "UFObuzi" vagyok,gondolom megbízott bennem),milyen szörnyű élményei voltak az éjjel. Kezdetnek valami hatalmas fényvlágított be a házuk ablakán, ami egy idő után megszűnt. Később éjjel,mikor felébredt, valakik járkáltak a folyosón és különös fények szűrődtek be mindenhonnan. Mozogni nem tudott, talán a félelemtől. Egy idő után hirtelen eltűntek.

Hát ilyenek történtek még:)
Hamarosan mutatok nektek valami megdöbbentőt, ha megérdemlitek:))))

5.
Az én X aktáim 3: "albérlők"
Most itt vagy: Egyéb >> Máshova nem sorolható élmények
Cicarajongó
Beküldés dátuma: 2007-08-20 22:53:51
Esemény dátuma: mostanában

Hát folytatnám hátborzongató tapasztalataim közzé tételét.
Mint már írtam, néhány éve új házba költöztünk, de uyganazon telken. Szüleim mesélték, hogy állítólag a Ii.vh idején itt egy zsidó család lakott, és mielőtt elhurcolták volna őket, a kincseiket elásták a németek (most ez nem tudom, hogy jön de, de leírom:)))).
Na szóval előfordult egy-két fura jelenség mostanában lakásunkban. Pl. húgommal beszélgettünk éjszaka, és egyszer csak magától eldőlt a szék...
Egy másik esetben(szerencsére nem voltam itthon) valaki éjszaka bekapcsolta a rádiót. Tesómék arra ébredtek fel, hogy üvölt a rádió (régi tipusú, elfordítós bekapcsolója volt).
Jó kétéve fél éjszakán kereszül senki sem tudott aludni a padlásról leszűrődő zajok miatt. Először patkányokra gondoltunk, de azokra nem jellemző, hogy súlyos tárgyakat tologatnának, meg hát máskor is tevékenykedtek volna ,nem csak akkor.
(De a legdurvább mégiscsak egy szellem (?) videóra rögzítése volt. Ha nem leszek olyan lusta, csinálok gy felhasználónevet a Jútyúbon, és felrakom. Na de ezt majd következőben bővebben:))
Akiknek mesélem ezeket a dolgokat, mindenki hátborzong. Szerintem ezek a lények a félelemből táplálkoznak, és amióta nem félek tőlük (minden este hulla vagyok, mire hazaérek, nem érdekel semmi,csak aludjak), nem is jelentkeznek. Szerény véleményem szerint normális esetben elég, ha nem foglalkozunk velük.
Na jó éjt:)

6.
Az én X aktáim:) 1.
Most itt vagy: Egyéb >> Máshova nem sorolható élmények
Cicarajongó
Beküldés dátuma: 2007-08-17 20:34:21
Esemény dátuma: 1991 nyár

Sziasztok!

Úgy gondoltam, én is leírom különös történeteimet, amiket gyerekkorom óta tapasztaltam egészen mostanáig.
Kiskoromban (mostanság már nem annyira) nagyon érdekeltek az UFO-k, sokmindent elolvastam róluk, stb. Szóval nagyon belemélyedtem unokatesómmal a témába, és sokszor képesek voltunk egymást halálra rémiszteni az éjszaka közepén, mert akkor csak ez az egy téma volt...
Na lényegtelen. Első ilyen furcsa élményem (fogalmam sincs, mi lehetett, UFO, szellem, vagy akármi) azt hiszem 1991 nyarán történt, akkor voltam 9 éves.
Egy éjszaka felébredtem, kipattant a szemem. Teljesen csend volt, és egyáltalán nem tudtam visszaaludni, de valahogy nem is akartam, csak a falat meg a plafont néztem. Tesómékkal egy szobában aludtunk, ők meg húzták a lóbőrt.
Jó néhány percig csak úgy feküdtem, míg egyszer csak azt látom (te jó ég, még most is beleborzongok!), hogy a húgom "szelleme" (aki egyébként ott aludt a közelben!) "kirohant a falból", és futva felugrott az asztalra, ott megállt és eltünt...
Mint akibe villám csapott, lezsibbadtam a félelemtől, és hevesen verni kezdett a szívem. Megpróbáltam valamelykőjüket felébreszteni. Ráztam őket, de nem ébredtek fel. Iszonyúan féltem és próbáltam visszaaludni, de nem ment.
Ezután egy olyan szakasz jött, amiben hol elaludtam és iszonyú rémálmaim voltak, hol ébrenlétben voltam, amikor is szédültem, repülésérzetem volt, suhogó hangokat hallottam és úgy tűnt mintha megállt volna az idő. Ez ismétlődött vagy 3szor, 4szer, míg nem arra eszméltem fel(vagy csak rémálom volt), hogy madnem sötét volt az egyébként világos szoba, s feltülve próbáltam kiabálni (ami nem ment), miközben valami vékony csíkszerű dolog a szemem elé volt rakva...
A következő dolog amire emlékszem, hogy izzadtan az ágyon fekszem, és nyugodt minden, mint az elején. Hirtelen fogtam magam, átrohantam anyuékhoz, közéjükfeküdtem és elaludtam.
Másnap elmesélte, de nem nagyon törődtek vele.
Érdekes, hogy ugyanezen az éjszakán unokatesómnak is hasonlóan rémisztő élménye volt: egy alak látogatta meg az jéjszaka kellős közepén(aki az ablakon keresztül jött be, állítása szerint mindeközben "erősen fújta a szél a függönyöket").
Azt hittem, többé nem fordul elő ilyesmi, de tévedtem. Néha furcsa dolgok történnek időnként a lakásban (új házat építettünk a telken, a régit lebontottuk és mégis), egy ismerősöm szerint valami vagy valaki ott maradt náunk. Na de erről később...
smile



______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6450

Vissza az elejére Go down

Lélekvándor mentett verziója  Empty Re: Lélekvándor mentett verziója

Témanyitás  Áprilia Pént. 11 Május - 15:50

Motan +10 írta:a dátumot is lehet állítani smile

Hú de durván jó!
Én jópár cuccot nem tudtam megnyitni, vagyis azt írja, hogy nem mentette el a rendszer....
Tudod, többször megtaláltuk mi már ezt, de mindig más állapotban volt, volt, hogy nem tudtunk semmit se megnyitni.
Fortis tudatos álmait meg tudnád menteni?
Én nem tudtam bemenni a tudatos álmokba.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6450

Vissza az elejére Go down

Lélekvándor mentett verziója  Empty Re: Lélekvándor mentett verziója

Témanyitás  fortis Pént. 11 Május - 17:55

Áprilia írta:
Motan +10 írta:egy kis retro (a internet nem felejt)

https://web.archive.org/web/20080913132052/http://lelekvandor.hu:80/

Fortis, 57 álmodat kiszaszeroltam a lélekvándorból, elküldtem e-mailben. Majd még folytatom, de most fel kellett függeszteni.

Köszönöm a kedvességed!

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11327

Vissza az elejére Go down

Lélekvándor mentett verziója  Empty Re: Lélekvándor mentett verziója

Témanyitás  Áprilia Pént. 11 Május - 23:04

Az ablakodban nyitottam egy topikot nekik, mert e-mailben nem ment át. Egyesével bemasolgatom a topikba.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6450

Vissza az elejére Go down

Lélekvándor mentett verziója  Empty Re: Lélekvándor mentett verziója

Témanyitás  fortis Szomb. 12 Május - 6:03

Köszönöm, de ez elég nagy munka!

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11327

Vissza az elejére Go down

Lélekvándor mentett verziója  Empty Re: Lélekvándor mentett verziója

Témanyitás  Áprilia Szomb. 12 Május - 8:26

fortis írta:Köszönöm, de ez elég nagy munka!

Az első 60 már majdnem kész.
Tegnap miközben másolgattam, épp azon g9ndolkodtam, hogy micsoda elvetemült álom mániás lett belőlem. Mindenre képes vagyok az álmokért. Pozitív és negatív értelemben is.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6450

Vissza az elejére Go down

Lélekvándor mentett verziója  Empty Re: Lélekvándor mentett verziója

Témanyitás  fortis Szomb. 12 Május - 9:02

Áprilia írta:
fortis írta:Köszönöm, de ez elég nagy munka!

Az első 60 már majdnem kész.
Tegnap miközben másolgattam, épp azon g9ndolkodtam, hogy micsoda elvetemült álom mániás lett belőlem. Mindenre képes vagyok az álmokért. Pozitív és negatív értelemben is.

Annyi gondolatot végigfuttattam magamban erre válaszul, de egyik sem lenne teljesen kifejező a miértekre. 
Azt hiszem az azért elmondható, hogy az ember minél több dolgot felfedez a világról, a kíváncsisága  egyre nagyobb és nagyobb lesz.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11327

Vissza az elejére Go down

Lélekvándor mentett verziója  Empty Re: Lélekvándor mentett verziója

Témanyitás  Áprilia Szomb. 12 Május - 9:06

Látod az új topikodat?

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6450

Vissza az elejére Go down

Lélekvándor mentett verziója  Empty Re: Lélekvándor mentett verziója

Témanyitás  Áprilia Szomb. 12 Május - 9:57

Motan +10 írta:egy kis retro (a internet nem felejt)

https://web.archive.org/web/20080913132052/http://lelekvandor.hu:80/

Nyilvánosak ott az e-mail címek, írjatok nekik, hogy itt folytatódik a Lélekvandor. Úgy látom, tényleg jó kis fórum volt. Sylvianak, Nilkanak, de még Greywolfnak is van ott 1-2 álma.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6450

Vissza az elejére Go down

Lélekvándor mentett verziója  Empty Re: Lélekvándor mentett verziója

Témanyitás  fortis Szomb. 12 Május - 13:17

Áprilia írta:Látod az új topikodat?

Igen köszi, rengeteg mindent átmásoltál jó lesz szemezgetmi belőle.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11327

Vissza az elejére Go down

Lélekvándor mentett verziója  Empty Re: Lélekvándor mentett verziója

Témanyitás  Motan Hétf. 21 Május - 20:44

kíváncsi vagyok hányan írnak vissta, hány mailcím él. főnixmadárként feltámad a LV.
milyen izgalmas,valszeg mi egy életeken, sőt, eonokon átívelő csoport vagyunk akiken nem fog a halál, világégés, meteorbecsapódás, weboldalmeghalás sem.
Írt nekik vki? Ha nem, szívesen magamravállalom e nemes feladatot. smile

Motan

Hozzászólások száma : 196

Vissza az elejére Go down

Lélekvándor mentett verziója  Empty Re: Lélekvándor mentett verziója

Témanyitás  fortis Hétf. 21 Május - 20:55

Ha van kedved próbáld meg Motan!
Azt viszont el kell, hogy mondjam, hogy sokan átjöttünk onnan ide, és most hol vannak? Sehol.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11327

Vissza az elejére Go down

Lélekvándor mentett verziója  Empty Re: Lélekvándor mentett verziója

Témanyitás  Motan Hétf. 21 Május - 20:59

akkor ezek szerint ez egyszer megtörtént és ez csak egy felesleges kör lenne?

Motan

Hozzászólások száma : 196

Vissza az elejére Go down

Lélekvándor mentett verziója  Empty Re: Lélekvándor mentett verziója

Témanyitás  fortis Hétf. 21 Május - 21:22

Nem mondom, hogy felesleges, csak nem tudom van e értelme.
Sok víz lefolyt már azóta a Dunán, lehet volna pár érdeklődő, kíváncsiskodó.
Az Annatolla féle társaság jól elvannak a saját fórumokon, most hirtelen nem jut eszembe a neve, Greywolf, Opos, Mayra úgy tűnik eléggé elfoglaltak, vagy egyszerűen nincs már mondanivalójuk, Kata meghalt, Nilka szintén elfoglalt,  néhányan megsértődtek, Méhecske ránk unt, a még régebbiek meg szintén másfelé fordultak.
Így nem tudom volna e még êrtelme, de ha voltak kedvenceid, ettől még megprónálhatod.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11327

Vissza az elejére Go down

Lélekvándor mentett verziója  Empty Re: Lélekvándor mentett verziója

Témanyitás  fortis Hétf. 21 Május - 21:31

Annatolla fóruma az Apostoli fény fórum
Ott vannak páran, pl Bagira, Nefer, Kiscsibe, cicarajongó? Stb.  bár nem biztos, hogy ugyan azokon a nick neveken.pl Annatolla azt hiszem Arjunának nevezi magát.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11327

Vissza az elejére Go down

Lélekvándor mentett verziója  Empty Re: Lélekvándor mentett verziója

Témanyitás  Áprilia Hétf. 21 Május - 22:35

fortis írta:Annatolla fóruma az Apostoli fény fórum
Ott vannak páran, pl Bagira, Nefer, Kiscsibe, cicarajongó? Stb.  bár nem biztos, hogy ugyan azokon a nick neveken.pl Annatolla azt hiszem Arjunának nevezi magát.

Fortis! Cicarajongo az az itteni Motan! Bemutatkozott, nem emlékszel? Emiatt is hoztam ide az ő álmait is a Vandorrol!!!!

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6450

Vissza az elejére Go down

Lélekvándor mentett verziója  Empty Re: Lélekvándor mentett verziója

Témanyitás  Áprilia Hétf. 21 Május - 22:38

Motan +10 írta:kíváncsi vagyok hányan írnak vissta, hány mailcím él. főnixmadárként feltámad a LV.
milyen izgalmas,valszeg mi egy életeken, sőt, eonokon átívelő csoport vagyunk akiken nem fog a halál, világégés, meteorbecsapódás, weboldalmeghalás sem.
Írt nekik vki? Ha nem, szívesen magamravállalom e nemes feladatot. smile

Tudnod kell, hogy ez a fórum úgy lett, hogy az itteniek elmenekültek onnan Annatollaek elől! Tehát az ő bandáját ne hívd ide! (Ők az Apostoli Fény fórumon vannak most.)
Ennek a mi fórumunknak, a kalandoroknak a tag listáját pedig itt láthatod, tehát ezeknek se szólj, mert ők már ránk untak:
https://kalandorok.hungarianforum.com/memberlist?mode=overall_posters

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6450

Vissza az elejére Go down

Lélekvándor mentett verziója  Empty Re: Lélekvándor mentett verziója

Témanyitás  Motan Hétf. 21 Május - 22:45

uh, na kár volt ezt a témát megbolygatom, sajnálom.
azt hiszem igaz az a mondás, hogy minden úgy jó ahogy van.
nem tekintgetek visszafelé

Motan

Hozzászólások száma : 196

Vissza az elejére Go down

Lélekvándor mentett verziója  Empty Re: Lélekvándor mentett verziója

Témanyitás  Efi Kedd 22 Május - 6:19

Motan, ne értsd úgy a hozzászólásokat az ötletedhez, hogy elleneznénk valakit is a régiek közül, ha megjelenne a fórumunkon (Annatolla mérhetelen egóját kivéve).
Mindünkben él különböző mértékben a nosztalgia a Lélekvándor iránt. Szerintem a többiek csak jelezni akarták, hogy már túl vagyunk pár dolgon.
Tégy, amihez kedved van.

______________________________________________________
"a béke és a szeretet az igazság által jön el az emberek közé " (R.S.)
Efi
Efi
Admin

Hozzászólások száma : 1159

https://kalandorok.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Lélekvándor mentett verziója  Empty Lélekvándor mentett verziója

Témanyitás  Áprilia Pént. 25 Május - 15:51

Motan +10 írta:egy kis retro (a internet nem felejt)

https://web.archive.org/web/20080913132052/http://lelekvandor.hu:80/

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6450

Vissza az elejére Go down

Lélekvándor mentett verziója  Empty Re: Lélekvándor mentett verziója

Témanyitás  Efi Pént. 25 Május - 19:17

Kérésre átraktam ide a Lélekvándorral kapcsolatos hsz-okat, bár azóta a kérés eltűnt. De azért remélem, nem baj, hogy megcsináltam.

______________________________________________________
"a béke és a szeretet az igazság által jön el az emberek közé " (R.S.)
Efi
Efi
Admin

Hozzászólások száma : 1159

https://kalandorok.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Lélekvándor mentett verziója  Empty Re: Lélekvándor mentett verziója

Témanyitás  Áprilia Pént. 25 Május - 19:52

yes

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6450

Vissza az elejére Go down

Lélekvándor mentett verziója  Empty Re: Lélekvándor mentett verziója

Témanyitás  opos Hétf. 20 Aug. - 18:12

SZiasztok wow Kata -át de fura volt olvasni megint.

______________________________________________________
Amikor egy személynek van valami értékes amit megvédjen…akkor válik igazán erőssé! /12.rész:Haku/
opos
opos

Hozzászólások száma : 84

Vissza az elejére Go down

Lélekvándor mentett verziója  Empty Re: Lélekvándor mentett verziója

Témanyitás  Efi Hétf. 20 Aug. - 18:14

Héjj, Opos, hogy s mint?

______________________________________________________
"a béke és a szeretet az igazság által jön el az emberek közé " (R.S.)
Efi
Efi
Admin

Hozzászólások száma : 1159

https://kalandorok.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Lélekvándor mentett verziója  Empty Re: Lélekvándor mentett verziója

Témanyitás  opos Hétf. 20 Aug. - 18:16

Szió aham benéztem rátok hiányoztok ám.  elvagyok havazva és kellően antiszociális lettem az elmúlt napok hetek hónapok során. Szeretnék melót váltani de lehetőleg úgy, hogy kb annyit keressek mint most.

______________________________________________________
Amikor egy személynek van valami értékes amit megvédjen…akkor válik igazán erőssé! /12.rész:Haku/
opos
opos

Hozzászólások száma : 84

Vissza az elejére Go down

Lélekvándor mentett verziója  Empty Re: Lélekvándor mentett verziója

Témanyitás  Efi Hétf. 20 Aug. - 18:18

Jaja, a média szerint sokan vagytok így abban a munkakörben.

______________________________________________________
"a béke és a szeretet az igazság által jön el az emberek közé " (R.S.)
Efi
Efi
Admin

Hozzászólások száma : 1159

https://kalandorok.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Lélekvándor mentett verziója  Empty Re: Lélekvándor mentett verziója

Témanyitás  fortis Hétf. 20 Aug. - 18:49

opos írta:Szió aham benéztem rátok hiányoztok ám.  elvagyok havazva és kellően antiszociális lettem az elmúlt napok hetek hónapok során. Szeretnék melót váltani de lehetőleg úgy, hogy kb annyit keressek mint most.

Bocs, hogy ezt mondom, de te mindig el is leszel havazva Opos koma.  Hogy miből gondolom ezt? Abból, hogy ez már évek óta tart.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11327

Vissza az elejére Go down

Lélekvándor mentett verziója  Empty Re: Lélekvándor mentett verziója

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.