Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Üzenetek, gondolatok, idézetek

+9
fortis
opos
Kilendin
nofertiti
Greywolf
Blueeye
Mayra1
Áprilia
Méhecske
13 posters

1 / 12 oldal 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek Empty Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  Méhecske Pént. 1 Aug. - 8:20

"...Még mindig nem értitek? Miért zártátok be előttem mindörökre szíveteket? Miért hagyott el engem a többség? Miért tértek más ösvényre követőim? Miért hanyagolták el kertemet? Miért nem öntözték virágaimat? Miért? Hol vannak bárányaim, Péter? Kérlek, segíts megkeresni és egyesíteni őket! Üzenetek, gondolatok, idézetek Heartb Jöjj, segítek, hogy megtaláld őket. Élelmet hozok nekik, és táplálni fogom őket.

Nem, Péter, nem találsz már semmit ebben a pusztaságban, itt semmi sem maradt. Az a kevés, amit meghagytak, kiszáradt és elpusztult, ameddig a szem ellát, nincs más, csak pusztaság. De, én, az Úr előveszem Kenyeremet éléstáramból, és az én terményemmel töltöm meg kamrátokat. Én fogom táplálni bárányaimat. Üzenetek, gondolatok, idézetek Heartb Én öntözöm meg ezt a pusztaságot. Bízzál bennem kedves, bízzál bennem, és újból egyesítelek titeket. Üzenetek, gondolatok, idézetek Heartb Együtt ….. , virágom, nem akarom látni, hogy rád tapossanak. Az a szándékom, hogy szolgálatodat Testem dicsőségére vegyem igénybe. Én, az Isten szeretlek.”Üzenetek, gondolatok, idézetek Heart3b
Méhecske
Méhecske

Hozzászólások száma : 277

Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek Empty Segíts nekem, hogy jobban szeresselek

Témanyitás  Méhecske Pént. 1 Aug. - 8:30

„Ó, én Jézusom, világ Megváltója, segíts nekem, hogy egyre jobban szeresselek. Segíts nekem növekednem az Irántad való szeretetemben. Töltsd el a szívemet Szereteteddel és Együttérzéseddel, hogy elnyervén a kegyelmeket, úgy szeresselek Téged, ahogyan te szeretsz engem.
Töltsd el hálátlan lelkemet Irántad való mély és megingathatatlan szeretettel, és mindaz iránt, amit képviselsz. Kegyelmed Ereje által, segíts nekem úgy szeretnem felebarátomat, ahogyan Te szereted Isten minden gyermekét, és segíts, hogy együttérzéssel legyek azok iránt, akiknek szükségük van a Szeretetedre, és akik hitetlenek.
Egyesíts engem Magaddal, hogy olyan Keresztény életet élhessek, amelyre Földi Időd során példamutatásod által tanítottál minket. Ámen.”
Méhecske
Méhecske

Hozzászólások száma : 277

Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek Empty A bizalomért és a békéért

Témanyitás  Méhecske Szomb. 2 Aug. - 19:20

„Jézusom, én bízom Benned. Segíts nekem, hogy egyre jobban szeresselek. Tölts el engem azzal a bizalommal, mely által teljes és végleges egyesülésben átadhatom magam Neked. Segíts, hogy a Beléd vetett bizalmam növekedjék a nehéz idők során. Tölts el engem a Te Békéddel.
Gyermekként jövök Hozzád, drága Jézus, minden evilági köteléktől mentesen, feltétel nélkül, és átadom Neked akaratomat, hogy tedd vele azt, amit jónak látsz a magam és más lelkek érdekében. Ámen.”
Méhecske
Méhecske

Hozzászólások száma : 277

Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  fortis Hétf. 4 Aug. - 18:21

Méhecske ezek a látótól származó idézetek ?
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11327

Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  Vendég Hétf. 4 Aug. - 18:58

Nem. Vassula. Szerintem.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  Méhecske Hétf. 4 Aug. - 21:40

Igen, az első Vassula, a másik kettő pedig Maria Divine Mercy által kapott üzenetek. Ami érdekes, az aktualitása, hiszen mind aznapi. (És továbbra is a látó ajánlásában, vagyis, ahogyan itt megismertétek tőlem.)
Méhecske
Méhecske

Hozzászólások száma : 277

Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  Vendég Pént. 15 Aug. - 19:04

(( két mondat a margóra....és a tiszta őszinteség és az Agape-ba tartó szeretet jegyébe, még mindég nem "A" személyt" kritizálva de, annál inkább a szellemiségre mutatva!...> -> "Gyermekként jövök Hozzád, drága Jézus, minden evilági köteléktől mentesen, feltétel nélkül, és átadom Neked akaratomat, hogy tedd vele azt, amit jónak látsz a magam és más lelkek érdekében. Ámen.”...<<< -               - <  




elképesztő csacsiság!


a, gyermekként -> kifejezés eleve nem igaz. Aki e világban él és nincs megszentelt közegben arra rátapad az evilág sara, mocska... az bizony BŰNÖS! 


A becsület!
Egykor vért is adtak érte, önfeláldozóan tették de, sok esetben kényszerűségből. A politika és más lobbik áldozatáúl esve, kiemelkedő jellemmel bíró személyek.
 A jellemük heorikus volta nem ereszkedett le, a másokért  verejtékező "nyúlkáláshoz" ám annál inkább "húztak" VAGY "hordoztak" akár egy egész nemzetet!
Nem adták hozzá magukat "ügyletekhez", nem bújkáltak az adóhatóság kerítésén, se nem szenvedtek amnéziába - megvallásaikban! - Igen, ŐK, tudatos szakaszban éltek - ÉLETSZAKASZBAN!
Felelősséggel!
A becsület - nagy szó!


b,  a megváltás szentsége a bűntelenekre vonatkozik. Kicsit sarasan már nem vagyok kiváltott mert tudomásom van saramról.
c, aki nem kiváltott - azaz tudatlan saras, az pedig a hamis keresztények tehetetlensége és bukottságából adódóan - saras ----> megtéretlen, miután nem tudhatja a teljes evangélium üzenetét, ugyan honnan is tudná.
d, evilági köt. ment. -> kifejezés mint az előző szavak folytatásában kimerülő tompaság jelenik meg,  megvallás, az emberi igás állapotok vetülete, "A" tehetetlenség!
e,  tedd vele azt, amit jónak látsz a magam és más lelkek érdekében. Ámen.”   -> kifejezés sem egyébb mint a teljes hódolat kimutatása a hamis krisztus irányába sőt, lélekkufárkodással egybe szerkesztve! "Mert nekemígyjó" elvrendszer biztosan jó másnak is, az pedig szerencsétlenűl annyira "hülye", hogy "én" kérem helyette is, hagy legyen szabad az egész világ....- magyarázattal!
-


SZERETEM AZ IGAZSÁGOT!
Így születtem!
Bocsássatok meg érte.....Iluska - megölelnélek, testvéri öleléssel ha, itt volnál...kezed csókolom! )))


Ui; 
a tisztesség még a világiak körében is nagy kincs.
Annyira, hogy nem sokan vállalkoznak a megkeresésére, fáradtak és megkövűltek áldozatot hozni érte.
Jézus ezeket a kő szíveket olvasztotta fel, érző és dobbanó szívekké!
TELJES EMBERKÉNT TETTE! 
Nem volt szerepe politikában és így a megélhetés hányattatásaiban. 
ÉLT HITÉBEN!
HITE - az a "küldetéstudata" volt, ami, példa előttünk. ( ismered elhívásod? kedves olvasó....
Előtted is az?
Kedves olvasó!
Én bizony azt mondom - felelősen - JÓL GONDOLD ÁT!
Ne ugorj Jézus után azonnal!
CSAK!
HA!
MINDENRE ELSZÁNT VAGY!
-
Ma a világ forrong - lássad a tv-tudósításokat - a vallásért - "ölnek"!
-
Addig a "szájtépő próféták" pedig - hazudnak - megtévesztenek,.......


és most mondom; "Ámen"! ( érted is...sokakért...nagyon sokakért...

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  fortis Szomb. 16 Aug. - 7:29

a, gyermekként -> kifejezés eleve nem igaz. Aki e világban él és nincs megszentelt közegben arra rátapad az e világ sara, mocska... az bizony BŰNÖS!  "


Egyszer hallgattam egy beszédet ami arról szólt , hogy mind gyermekek vagyunk , a mi fejlődési szakaszunkban , mind szellemben , mind lélekben .  Felnőni annyit tesz , mint felelősséggel lenni önmagunk és mások iránt . Olyan dolgokat cselekedni , ami felelősséggel jár . 
Ha így nézed Elek , lehet az , hogy gyermekként járulni Jézus a Krisztus elé , nem is olyan nagy marhaság , hisz mind gyermekek vagyunk még a magunk színvonalán . 
Lajos atya ezt úgy szokta kifejezni , hogy lekvárok vagyunk , meg bablevesek . Ha bele gondolok lehet benne igazság . 
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11327

Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  Méhecske Szomb. 16 Aug. - 8:13

Igen, szenteljem meg közegemet, és akkor gyermekként mehetek Hozzád.

Én, a ti Szent Édesanyátok, Megváltótok Édesanyja felszólítalak és kérlek benneteket, hogy tartsatok bűnbánatot és változzatok meg! Jöjjetek vissza hozzánk, éljetek szentül! Éljetek Isten akarata szerint! Készüljetek fel arra, hogy találkoztok Vele, készüljetek erre tisztasággal, ajánljátok fel jócselekedeteiteket! Üzenetek, gondolatok, idézetek HeartbÜzenetek, gondolatok, idézetek HeartbÜzenetek, gondolatok, idézetek Heartb

Beborítottalak illatommal. Azt akartam, hogy érezd jelenlétemet! Ezzel a kegyelemmel, amelyet én adtam neked, emlékeztetni akartalak, hogy milyen kedves vagy te nekünk, gyermekem. Szent Édesanyád vagyok, és boldog vagyok, hogy újra közelünkben vagy, kedvesem. Megáldalak téged és egész családodat!
Méhecske
Méhecske

Hozzászólások száma : 277

Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  Vendég Szomb. 16 Aug. - 21:07

Az gyermek akinek van apja, atyja, teremtője.
Ez nem bonyolúlt, érthető!
Tehát,nincs ember fia akire ne illene valamely besorolás. Vagy mind - együtt!
-
A lombikban kutyult gyermek lehet kivétel ez alól de, még ez se igazán mivel a "bűn" az atya közvetlenűl, a bűn teremtménye!
-
A gyermek ennek megfelelően - örökös is, apjának, atyjának és teremtőjének nyomdokaiban járó.
Engedelmes.
A biblia így értelmezi a "gyermek" megjelölést - azaz ENGEDELMESSÉG szinonímájába emeli be!
Visszatérve az eredeti megközelítéshez, ami a téma kiinduló pontja volt, így ebben az értelmében nem valósúl meg, -> csacsiság!
És pedig azért mert a szentek, legutóbbiak egyike a néhai Pápa, Teréz Anya már nem élnek.
Az élők, nem szentek, nem is engedelmesek, CSAK - botladozók.
A botló engedelmességi zónája, megbontatik mihelyst kísértés alá esik.
A kísértés a bűn maga, igát "kihelyező", s kontroll alatt tartó.
A kontroll - az övé, nem a kontrollálté.

Következésként; egy apától egy vérű gyermek születik, s nem kevert, nem a hamis korongos általi...gyúrt!
-
A biblia tanítása egyszerű, hogy az én drága szembe szomszéd - Bözsi nénim is megértse.
Ha, nem így volna, mesém is tovább tartott volna....

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  Vendég Szomb. 16 Aug. - 21:17

A szellemben növekedő gyermek-ség, az engedelmességben történő járás.
Ez a "jártasság" gyakorlatilag egy ez idő szerint nem véglegesített szellemi harc - folytonos konfrontálódás. 
Ennek személyre szabott "ismerete" az szellemi és gyermeki növekedés amely "edzetté" teszi a "kicsit" - felnőtté!
-
Hát mondj nekem egykomám ilyen embert - kb. 5. db. -ot?
Igen!
Híres prédikátor van sok és próféta is van sok sőt próféta nő is van sok....
DE!
AZT IS HALLOTTAD?
Hogy azonnali és visszavonhatatlan - visszavonulást fújt a Sátán? - Szellemiségeinek?
Veszteségeire való tekintettel?
-
A vagy én a kis kétkedő és "porba fingó" vagyok?
Túlontúl firkás és kötekedő?
-
Nos, hol van az "Igazság"?
-

A BŰN NEM SZŰNT MEG - ÉRINTETLENNÉ - lenni!
A vagy minden ember immáron "szabad" - a földünkön?
-
Tessék....szabad megcáfolnotok - kedveseim....állok elébe.... Very Happy  upsz  what

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  Méhecske Vas. 17 Aug. - 8:01

Éppen a legközelebbi szentek adnak reményt, hogy Isten parancsa:
Legyetek szentek!" - igen, lehetséges és ha a tökéletesség el nem érhető, de az igyekezetben már megszületik a csírája.
Türelmemet próbálja, de az öröm a lehetőségben, a hitben és a bizalomban úton tart felé.

"Az Úrhoz vezető út közöttetek van, az élők földjén van."
Méhecske
Méhecske

Hozzászólások száma : 277

Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  Vendég Vas. 17 Aug. - 8:42

Csacsiság!
-
Ha háromszor mondod el akkor is az...!
Vagy nem érted avagy hamis megvallást teszel...ÉPPEN ITT és most, megint!
Jézus szent volt, bűntelen.
Mért lehetetlenség akkor a megszentelődés?
-
Ő nem járt 60. évig templomba. Aztán a prófétanők hangja után....
Egyszer ment a Jordánhoz és akkor is a szolgálati megbízás átvételéért!
Reá szállott a SztSz. - kinyílváníttatott a "VALÓSÁG"!
Azaz Örök érvényt vett!
-
Ez valami bújtatott ellen propaganda? Részedről?
-
No, csak ennyi volt, ha ennyi az igazság,...-legyen!
Ölellek, ölelnélek Jézus kegyelméből ha, jönnél a találkozóra.
Gondolom nem érsz rá...

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  fortis Vas. 17 Aug. - 9:04

Én ezt nem értem Elek , hogy Méhecske mondanivalója miért lenne csacsiság ? 
Jézus egészen más eset , ő nem embertől fogant .
Könnyebb a gyémántnak nemesnek maradnia , mint az embernek  mint réz , arannyá válnia .

Én csak azon gondolkodom , hogy sok szó esik a bűnről amit már a fogantatás pillanatában átöröklünk a magunk számára . Jézus kitől fogant ő kinek a bűnét örökítette magára ? Hacsak nem ő is embertől fogant , de az írás nem erről beszél . Így bár mondhatni emberré lett , mégsem arról a szintről indult , mint bár ki ezen a világon  , hisz nem hús és vérből fogant . Vagy igen ?
Érdekes dolgok ezek amúgy , mert a bűnösnek  nem könnyű bűntelenné válnia . De aki már eleve bűntelen ?  Szóval azt hiszem óriásiak a különbségek , bocs hogy eszembe jutott .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11327

Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  Vendég Vas. 17 Aug. - 9:52

Hááát, a megtévesztő sem kutya az már biztos...Ő KITŐL FOGANT?
-
Iluska aranylélek, köztünk történő ragyogása -> önfeláldozása messzire mutató - hűség - állhatatosság!
-
Kinek jó példa de, kinek meg pont az ellenkezője.
Mért?
Mert Jézus Isten fogantatásából jött - e világra de, mi is volt ez?
Ha, reája tekintünk  az -> ENGEDELMESSÉG!
A "restaurációs" folyamat beléptető kapuja pont az, hogy értelmezzük magát ezt a szituációt.
Volt a teremtés amely azért jött létre, hogy a "szakadást" - engedelmességgé formázza - vissza.
Az nem ismeretlen előttünk, az Univerzum a végtelenjében a "felborított rend" restaurációs folyamata sem lehet más mint az "érintetlenség" megtartása.
A megtartása sem lehet más mint az önként történő IDENTITÁS! - Szabadság, a Teljesség, a Tökéletesség.
-
Így Jézus vagy ekként tehette meg vállalását - azaz Ő MAGA VOLT A SZUVERÉN - ÉRINTETLENSÉG - Megtestesítője!
-
Mond már meg nekem egykomám?
Hogyan lehet akkor pont az ellenkezőjét bizonygatni un. állhatatossággal?
Azaz valójában...amellett kardoskodni, hangoztatni, sőt - invitálni, hamís prófétai eszközökkel másokat arra ösztönözni. Hogy csak és kizárólagosan egy hosszú élet áldozatának felmutatásával lehet megszentelődni!
-
Következésként az egész Isten Akarat úgy van lepottyantva mint a Keleti Pu. építményének párkányain tollászkodó galambok, potyadéka - válladon.
RÁD ESIK ÉS SUVICKOLOD, igyekszel eltüntetni azonnal de, hiába mert már ott van!
MINEK? HOGY ELMASZATOLD?
-
Iluska áldozat és mind azok vagyunk és azok is maradunk ha, a hamis elméletek mentén keressük az Igazságot.
Jézus az Igazság!
És az Apostolok.
Őket is betöltötte a SztSz mint Őt a Jordánnál!
-
Érthetetlen az iga hordozása és legfőképpen a feleslegesen vállalt iga hordozása cipelése...
A katolikus egyház dogmatikája, hogy a "rendszere" örökké regnálhasson.
Tehát a jogot egy dogmával biztosító szándéka és kiterjesztése, éppen, hogy nem azonos a SztSz Igaz és Tiszta Fenntartó Erejével.
Azonnali erejével.
Mert aki szívvel hiszi és befogadja az már nem ő maga a megtartó, ha nem megtartott lesz a befogadott által.
Az által aki a mindeneket megtartó és a LEGFŐBB mindenek fölött....
-
Bizony és ezt emberileg mondom bizony mondásnak...IGEN NAGY BIRKASÁG VAN, s nem bárányság!
-
Konkrét tagadás, istentelen kijelentések, megcsalattatások, becsapások...
Iluska folyton a papra hívatkozik...és a próféta nőkre..

KIKRE?
-
Ma az un. egyház gyorsan beültette a szófordulataiba a SztSz kifejezést, lefedésnek, átfedésnek de, ez még nem jelenti az - IGAZSÁGOT!
AZ IGAZSÁG KIFEJEZŐ!
ISTEN AKARAT KIFEJEZŐ!
-
Ha, vak tyúk lennék is hamarébb találnék búza szemet - mint az álságos teóriában elém tett nagy zsákban!
-
Én "szeretem" Iluskát. Éppen ezért szólom az igazat és szeretem azokat akik olvassák őt - ill. az általa képviselt "anyagot"...bizony hamis tan az!
-
Mi ennek a bizonyítéka?

Éppen arról szólnak bizonyságaim mint vezet egyes személyekhez Isten Atya konkrétan, adott helyeken és szituációkban.
Iluskát nem és más katolikus szolgálókat, azt a sok derék és "jó" embereket"?
Igen, azokat is, valószínűleg...CSAK mint tudjuk, a felkentek - kivettettek ebből a világból - mint az Ő Uruk, ugyan úgy! Aki Jézus volt!
MA NEM KÉRI A VILÁG - JÉZUST!
-
MA A "SUTTOGÓK" kellenek, Sutyorgásaikkal..."csácsogásaikkal...( ezt írja az ige -> "csácsogás"....)))

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  fortis Vas. 17 Aug. - 13:40

Elek írta:Hááát, a megtévesztő sem kutya az már biztos...Ő KITŐL FOGANT?
Ez úgy hangzik , mintha azt kérdeznéd az angyalok kitől fogantak ? 
Én azt mondanám az angyalok is tán angyaloktól foganhattak , de ha azt kérdezed honnan jött létre az első angyal , akkor azt mondanám , ahonnan az első ember is , tehát mondhatnánk teremtetett . 
Ellenben az Atya  által fogant  létezési formáról csak egyetlen egyről tudok , és ő Jézus , ha az írás igaz . Minden más a saját fajtájától származó , vagy eleve teremtetett forma . 
Attól tartok Elek ezt cáfolni nem igen tudnád .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11327

Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  fortis Vas. 17 Aug. - 13:46

Ami az egyházat illeti a pápa vezetésével én azt tudom mondani , hogy Irakban keresztényeket üldöznek és ha tehetik mészárolnak .  Mit tett a katolikus egyház eddig ezeknek a keresztény testvéreknek a megmentéséért ?  Talán imádkoztak ? Attól tartok ez nem elég  A hitet cselekedni kellene és nem beszélni róla . Ezt a Vatikánban szerintem nem tudják .
Bocs a politikáért , de Orbán legalább kinyitotta Brüsszelben az üldözöttekért  a száját .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11327

Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  fortis Vas. 17 Aug. - 13:53

Elek írta:Méhecske : " Éppen a legközelebbi szentek adnak reményt, hogy Isten parancsa:
Legyetek szentek!" - igen, lehetséges és ha a tökéletesség el nem érhető, de az igyekezetben már megszületik a csírája.
Türelmemet próbálja, de az öröm a lehetőségben, a hitben és a bizalomban úton tart felé. "

Elek : 
Mond már meg nekem egykomám?
Hogyan lehet akkor pont az ellenkezőjét bizonygatni un. állhatatossággal?
Azaz valójában...amellett kardoskodni, hangoztatni, sőt - invitálni, hamís prófétai eszközökkel másokat arra ösztönözni. Hogy csak és kizárólagosan egy hosszú élet áldozatának felmutatásával lehet megszentelődni!
-
Én Méhecskét úgy értelmeztem , hogy nem lehet egy csettintésre tökéletessé válni .  A földi lét , mint a szellem legalacsonyabb megjelenési formája is ezen az úton csupán csak egy állomás . Tehát az út ki van kövezve , az irány jó , de elérni a csúcsot az nem ebben a világban adatott meg  a számunkra  , ahogyan maga a tudás sem .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11327

Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  Vendég Vas. 17 Aug. - 14:16

..."Ez úgy hangzik , mintha azt kérdeznéd az angyalok kitől fogantak ? "...
-
Nem.
Nem úgy hangzik...de, hangzik az engedelmességre történő rámutatásként!
-
Mivel kiindulási pontunk ez idő szerint - később más, így azt vehetjük alapúl ami van.
Ennek megfelelően - Isten a kezdet és a vég! - Alfa és Omega.
Tehát, az engedelmesség - maga a tökéletesség!
Mi a zavaros ebben?
-
Talán az, hogy a SztSz abszolútizmusát hiányolod?
Abban a formájában mint, bukdácsolás, elkeseredettség, fusztráltság, s a legvégén a nyomorúlt halál?
-
Háááát? - Légy engedelmes!
Mert ha, propagálod az igai létet mit propagálsz vele?
-
Nem a semmisséget?
Azt, hogy nincs megváltás? - Nincs engedelmesség?
-
Teheted - e Jézust - vissza - a keresztet megelőző három évbe?
-
Nos, valóban kisgyermek vagy még...."kisporontyom"....te, téjt ivó kis fogatlanság.... jeee 

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  Vendég Vas. 17 Aug. - 14:27

..."Ami az egyházat illeti a pápa...."...


-
Kedves egykomám!
Kinek is kéne példamutatóan engedelmesnek lenni?
Legeslegelsőként?
-
A Pápa Ő Szentsége, hogy úgy mondjam már titulusában - hamisság!
Mi van Karol Vojtilla néhai és Teréz Anya néhai Szentekkel?


KI AKKOR A SZENT?
-
Mikor lesz és kiből Szent?
-


Nem ítélhetem meg a Pápa imáját de, az bizonyos előttem; semmiben sem különbözik hatékonyságában mint pld. a mi kettőnké...


till ő se szent meg mi sem vagyunk szentek.... facepalm !
-
A megkülönböztetés zsinórmértékét Ő Maga húzta ki a SztPéter téri első megjelenésekor nyilatkozva -> Ő A SZEGÉNYEK PÁPÁJA!
-
Nesze neked üldözött kereszténység!
A tulajdon Pápád - félre tekingél....a csóró szegények felé....Szedény szedény ->szedényekk...<- facepalm 

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  fortis Vas. 17 Aug. - 14:37

Hát amúgy nem igazán hiszek a halálban . A létezésben hiszek .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11327

Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  Vendég Vas. 17 Aug. - 14:38

..."Én Méhecskét úgy értelmeztem , hogy nem lehet egy csettintésre tökéletessé válni . ".....
-
Hja.
1+1 = 2. ...Igen!
Óh, az értelmező kéziszótárral már hárman vagytok....Iluska - Believe és a szótár!
-
Ténylegesen a többségi....
-
Hát, iszok egy sört - inkább, s lehet felkeresem Vassulát...szeretném körbe puszilgatni, csak engedné meg....! Very Happy  king  thumb !


-
Az egész felsorakozott világ is kevés - Jézus ellenében!
Mert Jézus nevére hajlik meg minden térd, mennyeieké, földieké és földalatt valóké.
-
MIÉRT!
...te mákvirág...MERT!


ENGEDELMES VOLT! - Egészen a SZENTSÉGIG!
Alfájától Omegájáig!
Semmit ki nem felejtett közüle!
-
Nos, te és Iluska vagy Iluska és te meg még úgy közel 7. milliárd?
-
MIT IS KERESTEK?................ pondering !
-
Végezetűl hálát adok az Apostolok emberi teljességükért és minden hűségükért amellyel erős bizonyságot tettek a - MEGSZENTELŐDÉSRŐL!
Személyeik Bizonysága a SZENT és ÖRÖK Isten IGAZSÁGÁNAK!


Ámen. ... Hallelujah.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  Vendég Vas. 17 Aug. - 14:43

A hústesti halál - VAN!
És teszi is a dolgát!
Szorgalmas....hét milliárd öldöklésére váró van kb. jelen pillanatban.... !
-
Tudsz egy helyet ahova elbújhatnánk?
-
Viszünk egy kostökzacskónyi dohányt, míg elrágosgatjuk, jót dumálunk...... king !

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  fortis Vas. 17 Aug. - 15:00

Elek írta:A hústesti halál - VAN!
És teszi is a dolgát!
Szorgalmas....hét milliárd öldöklésére váró van kb. jelen pillanatban.... !
-
Tudsz egy helyet ahova elbújhatnánk?
-
Viszünk egy kostökzacskónyi dohányt, míg elrágosgatjuk, jót dumálunk...... king !
Úgy tudom  található erre a Bibliában példa . Tüzes szekéren távozott el az ő maga hústestében e világból . 
Vagy  vannak sokan pl akik az elragadtatásban hisznek . Azok is abban hisznek , hogy nem hagyják hátra porhüvelyüket . 
Én mondjuk nem gondolkodtam ilyesmiben , mert a hústestet csak egy ruhának vélem , a  ruha meg nem tud meghalni . csupán visszatér oda amiből létrehozattatott .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11327

Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  fortis Vas. 17 Aug. - 15:03

Elek írta:..."Én Méhecskét úgy értelmeztem , hogy nem lehet egy csettintésre tökéletessé válni . ".....
-
Hja.
1+1 = 2. ...Igen!
Óh, az értelmező kéziszótárral már hárman vagytok....Iluska - Believe és a szótár!
-
Ténylegesen a többségi....
-
Hát, iszok egy sört - inkább, s lehet felkeresem Vassulát...szeretném körbe puszilgatni, csak engedné meg....! Very Happy  king  thumb !


-
Az egész felsorakozott világ is kevés - Jézus ellenében!
Mert Jézus nevére hajlik meg minden térd, mennyeieké, földieké és földalatt valóké.
-
MIÉRT!
...te mákvirág...MERT!


ENGEDELMES VOLT! - Egészen a SZENTSÉGIG!
Alfájától Omegájáig!
Semmit ki nem felejtett közüle!
-
Nos, te és Iluska vagy Iluska és te meg még úgy közel 7. milliárd?
-
MIT IS KERESTEK?................ pondering !
-
Végezetűl hálát adok az Apostolok emberi teljességükért és minden hűségükért amellyel erős bizonyságot tettek a - MEGSZENTELŐDÉSRŐL!
Személyeik Bizonysága a SZENT és ÖRÖK Isten IGAZSÁGÁNAK!


Ámen. ... Hallelujah.
Akkor meg miért csodálkozol azon , hogy  nem válhat az ember ebben a világban még tökéletessé ?
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11327

Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  Vendég Vas. 17 Aug. - 15:04

Te!
Jól kimenekítetted Iluskát!
De, az engedelmességet akkor se fogod átdumálni az engedetlenségbe....egyemm a szíved..... dope-slap !

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  Vendég Vas. 17 Aug. - 15:06

fotis...

Arról nem szól a biblia, hogy mindenki engedelmessé lesz!
-
Nem értlek... én se ezt mondom ellenben azt igen, ez volna az út!
Szabad engedelmesnek lenni és szabad engedetlennek is lenni!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  fortis Vas. 17 Aug. - 15:29

Elek írta:Te!
Jól kimenekítetted Iluskát!
De, az engedelmességet akkor se fogod átdumálni az engedetlenségbe....egyemm a szíved..... dope-slap !
   Laughing  Hát nem Elek ,  megnyugtatlak nem fogom .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11327

Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  fortis Vas. 17 Aug. - 15:32

Elek írta:fotis...

Arról nem szól a biblia, hogy mindenki engedelmessé lesz!
-
Nem értlek... én se ezt mondom ellenben azt igen, ez volna az út!
Szabad engedelmesnek lenni és szabad engedetlennek is lenni!
Jó én csak példának hoztam , hogy azért ami a hústestet illeti , vannak kivételek . Bár ezt amúgy eléggé hihetetlennek tartom , mert miért ragaszkodna mondjuk egy 70 éves a hústestéhez ? Ha elragadtatik egyáltalán minek a hústest ( ? ) , hacsak nem egy hasonló világba teleportáltatik .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11327

Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  Vendég Vas. 17 Aug. - 15:39

Hu, csak úgy - pihegek..... jeee !
-
Konkrétan és látom Iluska örömeit az Ő "világában"!
Legyen.
DE SOKAKNAK NEM "világuk"!
Sőt!
Útvesztőjük...-útvesztőjük...útvesztőjük!
A sírig!
Tudod mekkora erő száll alá mikor egy halálba menő hív magához?
Mit gondoltok?
Remeg  az éppen adott hely, rezgése eléri a skáláján mérhetetlent!
Hiszen vajúdik maga a föld és vajúdik benne a MINDEN - MINDENEKBEN!
Mekkora rezgése ez a sikolynak, a halál sikolyának?
-
Borzongás fog el, most is itt ülve....
-
Láttál már "Iszlamista" embertársat imádkozni, közvetlen közelről?
Hogyan térdel, feláll és símítja meg orcáját és szakállát?
-
Akkor is észlelem a rezgést, az erőt... egy szellemi hatalmasság erejét.
Akkor Isten dicsőségének szentségét - érzékelni?
Koma?

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 12 oldal 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.