Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mindenféle érdekességek

+11
Lea.
opos
Mayra1
Áprilia
Nilka
Kilendin
Vega-42
Méhecske
nofertiti
Rhea Sylvia
Blueeye
15 posters

12 / 34 oldal Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 23 ... 34  Next

Go down

Mindenféle érdekességek - Page 12 Empty Re: Mindenféle érdekességek

Témanyitás  Vendég Pént. 8 Aug. - 12:15

Ez még hasznos is lehet, köszi!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Mindenféle érdekességek - Page 12 Empty Re: Mindenféle érdekességek

Témanyitás  fortis Pént. 8 Aug. - 12:21

efi írta:Ez még hasznos is lehet, köszi!
 Igen , ajánlom mindenkinek . Olyan témákat dolgoz fel pl , hogy hogyan készül a bor , vagy a pezsgő , és hogy az élesztő baktérizmoknak tulajdonképpen a vizeletét isszuk meg  ezekkel az italokkal . 
Tudtátok pl , hogy a pezsgő készítésnél a pezsgőbe zárt  baktériumok hónapokig sötétbe vannak zárva , és aztán miután eltelt pár hónap hirtelen erős reflektorokkal világítják meg a pezsgőket , amitől az abban tartózkodó baktériumok sokkot kapnak és ettől a sokhatástól úgymond befinganak , beszarnak és a pezsgőben lévő buborékok tulajdonképpen ezek ?
Vagy hogy az alkohol hatására a szemben vérrögök keletkeznek ?
Na meg a dohányzás is ott van , hogy a cigaretta füstje háromszor több káros hatást fejt ki , mint egy teherautó füstjéből való szippantás?
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

Mindenféle érdekességek - Page 12 Empty Re: Mindenféle érdekességek

Témanyitás  Vega-42 Pént. 8 Aug. - 12:46

fortis írta:
efi írta:Ez még hasznos is lehet, köszi!
 Igen , ajánlom mindenkinek . Olyan témákat dolgoz fel pl , hogy hogyan készül a bor , vagy a pezsgő , és hogy az élesztő baktérizmoknak tulajdonképpen a vizeletét isszuk meg  ezekkel az italokkal . 
Tudtátok pl , hogy a pezsgő készítésnél a pezsgőbe zárt  baktériumok hónapokig sötétbe vannak zárva , és aztán miután eltelt pár hónap hirtelen erős reflektorokkal világítják meg a pezsgőket , amitől az abban tartózkodó baktériumok sokkot kapnak és ettől a sokhatástól úgymond befinganak , beszarnak és a pezsgőben lévő buborékok tulajdonképpen ezek ?
Vagy hogy az alkohol hatására a szemben vérrögök keletkeznek ?
Na meg a dohányzás is ott van , hogy a cigaretta füstje háromszor több káros hatást fejt ki , mint egy teherautó füstjéből való szippantás?

Keletkezhetnek.
Nem iszok,nem dohányzok,de azért ne sokkoljunk!

Ami a baktériumok testi nedveit érinti...mindannyian tele vagyunk velük. SOKKOLÓAN dugig van a testünk életformákkal.
Ez az úgynevezett élet.
Nincs értelme finnyásnak lenni.
 yes
Vega-42
Vega-42

Hozzászólások száma : 151

Vissza az elejére Go down

Mindenféle érdekességek - Page 12 Empty Re: Mindenféle érdekességek

Témanyitás  fortis Pént. 8 Aug. - 12:55

Vega-42 írta:
fortis írta:
efi írta:Ez még hasznos is lehet, köszi!
 Igen , ajánlom mindenkinek . Olyan témákat dolgoz fel pl , hogy hogyan készül a bor , vagy a pezsgő , és hogy az élesztő baktérizmoknak tulajdonképpen a vizeletét isszuk meg  ezekkel az italokkal . 
Tudtátok pl , hogy a pezsgő készítésnél a pezsgőbe zárt  baktériumok hónapokig sötétbe vannak zárva , és aztán miután eltelt pár hónap hirtelen erős reflektorokkal világítják meg a pezsgőket , amitől az abban tartózkodó baktériumok sokkot kapnak és ettől a sokhatástól úgymond befinganak , beszarnak és a pezsgőben lévő buborékok tulajdonképpen ezek ?
Vagy hogy az alkohol hatására a szemben vérrögök keletkeznek ?
Na meg a dohányzás is ott van , hogy a cigaretta füstje háromszor több káros hatást fejt ki , mint egy teherautó füstjéből való szippantás?

Keletkezhetnek.
Nem iszok,nem dohányzok,de azért ne sokkoljunk!

Ami a baktériumok testi nedveit érinti...mindannyian tele vagyunk velük. SOKKOLÓAN dugig van a testünk életformákkal.
Ez az úgynevezett élet.
Nincs értelme finnyásnak lenni.
 yes
Hát úgy gondolom ,  ha ettől elmenne a fiatalok kedve az ivászattól , meg a dohányzástól , akkor nem lenne baj , ha egy kicsit finnyásak lennének .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

Mindenféle érdekességek - Page 12 Empty Re: Mindenféle érdekességek

Témanyitás  Vega-42 Pént. 8 Aug. - 13:12

Helyes példa és nevelés.
A többi lófütty.
Vega-42
Vega-42

Hozzászólások száma : 151

Vissza az elejére Go down

Mindenféle érdekességek - Page 12 Empty Re: Mindenféle érdekességek

Témanyitás  fortis Pént. 8 Aug. - 13:17

Vega-42 írta:Helyes példa és nevelés.
A többi lófütty.
Ezzel nem nagyon szoktam egyet érteni , mert sok példát látni a világban , hogy a szülő jó példát mutat , és helyes dolgokra neveli csemetéjét , az mégis elzüllik , vagy  rossz emberré válik . 
Az ellenkezőjére is vannak példák , amikor a szülő rossz példát mutat , iszik , dohányzik , züllik , erőszakos , és a gyermekéből mégis példaértékű ember válik mentesen mindattól amit mutattak a számára , vagy amire nevelték .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

Mindenféle érdekességek - Page 12 Empty Re: Mindenféle érdekességek

Témanyitás  Vega-42 Pént. 8 Aug. - 13:23

fortis írta:
Ezzel nem nagyon szoktam egyet érteni , mert sok példát látni a világban , hogy a szülő jó példát mutat , és helyes dolgokra neveli csemetéjét , az mégis elzüllik , vagy  rossz emberré válik . 
Az ellenkezőjére is vannak példák , amikor a szülő rossz példát mutat , iszik , dohányzik , züllik , erőszakos , és a gyermekéből mégis példaértékű ember válik mentesen mindattól amit mutattak a számára , vagy amire nevelték .

A jobbik esetben szerintem mindig van egy jó példa. CSAK ÚGY nem lesz valaki példás életet élő.
Elég rossz körülmények vettek körül gyermekkoromban,ezt belülről tudom.

A másik eset....a legtöbbször mégis a szülő a hibás. De igaz az is,hogy vannak kifejezetten életromboló létformák, ismertem ilyeneket is. De ez nem általános.
Vega-42
Vega-42

Hozzászólások száma : 151

Vissza az elejére Go down

Mindenféle érdekességek - Page 12 Empty Re: Mindenféle érdekességek

Témanyitás  fortis Pént. 8 Aug. - 13:31

Nézzünk két életformát .
 Egy rombolót , ahol a gyerek is ugyan olyanná vált . Végig követtem ezt a formát , egészen közelről az egyik legjobb haverom ilyen létformában élt . 
Még egy rombolót , amiben a másik legjobb haverom élt , a két eset majdnem ugyan az volt , de ez a srác kiváló emberré vált . 

Volt egy osztálytársam , akinek a szülei nagyon rendesek voltak , mindent megadtak a gyereküknek , de nevelték is a munkára és a helyes dolgokra , ez a srác mégis egy  csirkefogóvá vált .

Csak azt akarom ezzel mondani , hogy nem pusztán a neveltetés , vagy a példamutatás  számít , hanem maga az egyéniség és a hajlam is sokat nyomhat a latba .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

Mindenféle érdekességek - Page 12 Empty Re: Mindenféle érdekességek

Témanyitás  fortis Pént. 8 Aug. - 17:03

fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

Mindenféle érdekességek - Page 12 Empty Re: Mindenféle érdekességek

Témanyitás  Áprilia Pént. 8 Aug. - 22:34

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 19:05-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6474

Vissza az elejére Go down

Mindenféle érdekességek - Page 12 Empty Re: Mindenféle érdekességek

Témanyitás  Vendég Pént. 8 Aug. - 22:55

Áprilia írta: a pezsgőről nem tudok lemondani, akárki fingott is bele.
 kacag

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Mindenféle érdekességek - Page 12 Empty Re: Mindenféle érdekességek

Témanyitás  fortis Szomb. 9 Aug. - 6:17

röhögőgörcs
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

Mindenféle érdekességek - Page 12 Empty Re: Mindenféle érdekességek

Témanyitás  fortis Vas. 10 Aug. - 19:58

Ingyen energia létezik ! Ugye te sem hallottad ezt a " független médiában ? " 

http://www.szabadonebredok.hu/ingyen-energia-letezik-ugye-te-sem-hallottad-ezt-a-fuggetlen-mediaban/?fb_action_ids=706807606027215&fb_action_types=og.likes

Vén István feltaláló
Mindenféle érdekességek - Page 12 Ven_istvan_geotermikus_feltalalo-300x225
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

Mindenféle érdekességek - Page 12 Empty Re: Mindenféle érdekességek

Témanyitás  fortis Hétf. 11 Aug. - 14:56

Kacsa , nem kacsa ,  ki tudja , érdekesnek mindenesetre érdekes . 

Túrázó csoportok rejtélyes eltűnéséről, majd előkerüléséről számolnak be a Taganaj Nemzeti Park munkatársai.
Az elmúlt hetekben egymás után több turistacsoport tűnt el az Ural hegyei között – jelentette az orosz TV3 tévécsatorna hírszolgálata.irAz előkerült túrázók beszámolói szerint általuk jól ismert területeken kerültek olyan helyekre, ahonnan sehogyan sem találták meg a kiutat. Eltűntek a kijelölt túraútvonalak jelzései, a tájékozódást elősegítő jól ismert tereppontok, és váratlanul egy teljesen ismeretlen rengetegben találták magukat. Ott azután hosszasan bolyongtak a kivezető utat keresve, mígnem összefutottak végre a kutatásukra kiküldött hegyi mentőkkel.
Furán telik az idő
A történtekben az a legkülönösebb, hogy míg a turisták kitartanak amellett, hogy csupán pár órát töltöttek az ismeretlen vadonban, a mentőcsapatoknak több napjukba telt, míg rátaláltak az eltűntekre, sokszor több tucat kilométerre attól a helytől, ahol nyomuk veszett. Állításukat a karóráik által kijelzett dátummal bizonyítják, míg a naptár teljesen mást mutat – írja az orosz Direct Press hírportál.
A cikk az Origón olvasható :http://www.origo.hu/nagyvilag/20140811-egyelore-megmagyarazhatatlan-esemenyeket-tapasztalnak-az-ural-hegysegben.html
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

Mindenféle érdekességek - Page 12 Empty Re: Mindenféle érdekességek

Témanyitás  Vendég Hétf. 11 Aug. - 15:11

A kedves orosz emberek, nagy titkosítók, rejtélyeskedők....stb...és persze hatalmas területet birtokolnak, ami magába foglalhat ezt + azt!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Mindenféle érdekességek - Page 12 Empty Re: Mindenféle érdekességek

Témanyitás  fortis Hétf. 11 Aug. - 15:41

Elek írta:A kedves orosz emberek, nagy titkosítók, rejtélyeskedők....stb...és persze hatalmas területet birtokolnak, ami magába foglalhat ezt + azt!
Igen a nagy orosz sztyeppék . Ez hiányzik nekünk is magyaroknak .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

Mindenféle érdekességek - Page 12 Empty Re: Mindenféle érdekességek

Témanyitás  Vendég Hétf. 11 Aug. - 16:02

Lazán fogalmaztam - szóval én nem hiszem el...elég kurta a komment, sok ember semmit sem mond...?

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Mindenféle érdekességek - Page 12 Empty Re: Mindenféle érdekességek

Témanyitás  fortis Hétf. 11 Aug. - 16:46

Elek írta:Lazán fogalmaztam - szóval én nem hiszem el...elég kurta a komment, sok ember semmit sem mond...?
Én is úgy vagyok vele ,  hogy nem értem ,  azt a környéket hogy- hogy nem lepték még el a kutatók és a tudósok ?
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

Mindenféle érdekességek - Page 12 Empty Re: Mindenféle érdekességek

Témanyitás  Lea. Hétf. 11 Aug. - 18:56

fortis írta:Nézzünk két életformát .
 Egy rombolót , ahol a gyerek is ugyan olyanná vált . Végig követtem ezt a formát , egészen közelről az egyik legjobb haverom ilyen létformában élt . 
Még egy rombolót , amiben a másik legjobb haverom élt , a két eset majdnem ugyan az volt , de ez a srác kiváló emberré vált . 

Volt egy osztálytársam , akinek a szülei nagyon rendesek voltak , mindent megadtak a gyereküknek , de nevelték is a munkára és a helyes dolgokra , ez a srác mégis egy  csirkefogóvá vált .

Csak azt akarom ezzel mondani , hogy nem pusztán a neveltetés , vagy a példamutatás  számít , hanem maga az egyéniség és a hajlam is sokat nyomhat a latba .

Én is csak alátámasztani tudom, hogy a hajlam a döntő és az önnevelés, ami ellensúlyozni tud. 
Apukám elég alkalmazkodó, nyugodt természetű volt és érzelmes.  Cigi, ital, étel minden mennyiségben és proli humor. 
Anyu heves, lobbanékony, szorongó, de főnök típus. Cigizik, de az étel különösebben nem érdekli, italtól kirázza a hideg. Proli humorra vevő. Mindketten házasságban hűséges típusok. 

Ehhez képest én és bátyám tűz is víz vagyunk, más és más hajlamokat örököltünk. 

Bátyám elég nyugtalan természet, cigizik, italt módjával, de iszik, étel nem nagyon érdekli, proli humor minden mennyiségben. Nem épp hűséges típus (szüleim hátast dobtak, amikor megtudták) 

Én is szorongó, nyugtalan típus vagyok főnökösködő, érzelmes. Szeretem a hasamat, viszont ki nem állhatom a cigit, az italt és a proli humort. Hűtlenségre alkalmatlan - erkölcsi okokból. Sokszor kívülállónak éreztem magam a családunkban a többiek viszont nagyon is egy hullámhosszon voltak. Én meg mindig kis "intellektüel" mimóza voltam. :-P
Nem egyszer komolyan elgondolkodtam rajta, hogy bátyám nem csak viccel, amikor többször azt mondta, hogy engem csak örökbefogadtak. Azért nem foglalkoztam csak komolyabban a kérdéssel, mert külsőleg láttam a hasonlóságot a szüleim és köztem. 

Ha a szülői minta lenne a meghatározó, akkor szerintem sokkal hasonlóbbnak kellene lennünk a bátyámmal. 
Engem általában más érdekelt, más volt az értékrendem, mint a családomnak,  sőt jobb volt ha titkoltam, mert minimum nem értették meg, vagy hülyének néztek volna ha megtudják. 

Szerintem nem áll távol az igazságtól az a feltételezés hogy a nevelés és a példa kb 8%-ban befolyásol.
Lea.
Lea.

Hozzászólások száma : 1211

Vissza az elejére Go down

Mindenféle érdekességek - Page 12 Empty Re: Mindenféle érdekességek

Témanyitás  fortis Hétf. 11 Aug. - 21:01

Igen Lea jó példával jöttél .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

Mindenféle érdekességek - Page 12 Empty Re: Mindenféle érdekességek

Témanyitás  Vendég Hétf. 11 Aug. - 22:19

Elfogadom - e azt a meghatározó fogalmat, Isten a teremtő! - Igen?
Akkor tudnom kell, két dologban mindenképpen jeleskedni fog; bölcsességben és ha az akkor igazságban is.
A gyermekeink azonossága velünk a maximumára van járatva de, felnövekedésükkel, hozzá járúlnak, részesei lesznek az Ő MŰ-vének bevégzésének.
Így nem halmozódhat ugyan az, viszont ki sem halhat mert amint egyik úgy a másik is - értékeket hordoz!
-
A látszólagos szakadék keletkezése szerintem annak tudható be, hogy egyetlen dolgot nem lehet átadni csak és pedig az engedelmességet!

Megtört!
-
Elszakított!
-
Ennek gyógyítása mint tudjuk Jézusban - elvégeztetett.
Következésként, új "örökletesség" született, az engedelmes királyi sarj!
-
Amennyiben az engedelmesség mellett voksolsz, tevékeny leszel, a szabaddá tett úton járhatsz, az elkészített "elhívás"-od betöltésében!
-
Korábban volt szó, a generációs átkok megtöréséről és pedig az által ha, úttörő netán stafétás vagy!
Első generációs megtért ÉS  már átadó...örökhagyó!

Teljes meggyőződésem, itt van a kutya eltemetve....nem véletlen küzd az összes bukott szellemiség, erejével a megtérés ellen!
A taktika lényege, a szétdobálás! 
A legkisebb és leghatékonyabban kezelhető egységben, a családban.
Bár nem teremtő de, a pusztításban igen is alkotó a Sátán, minek okán a hangsúlyos - hangsúlytalanná ill. fordítottjává is válhat keze nyomán. 
-
Talán, a legélesebb késeinek egyikét ott mártogatta meg, ahol pld. Leának fájhatott, hogy ő esetleg különc, mondjuk - örökbe fogadott.....
Én erősen tanítanám ha, méltó volnék rá ezt a feszültség oldást, hagy tudja meg minden élő lélek, mi a valóság, a nemzedékeket sújtó terhek viselésében vagy felszabadulásában!
Kevés a jó kézből származó tanítás.....

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Mindenféle érdekességek - Page 12 Empty Re: Mindenféle érdekességek

Témanyitás  fortis Hétf. 11 Aug. - 22:39

yes
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

Mindenféle érdekességek - Page 12 Empty Re: Mindenféle érdekességek

Témanyitás  fortis Hétf. 11 Aug. - 22:40

Milyen fura , hogy minél civilizáltabbá válik egy család annál jobban lazul a családi kötelék .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

Mindenféle érdekességek - Page 12 Empty Re: Mindenféle érdekességek

Témanyitás  Vendég Hétf. 11 Aug. - 22:48

Elidegenítés.
-
Diabolosz...szétdobáló.
-
Van a szeretetnek ellensége?
Nincs de, a Sátán tud éccakázni és aztán nappalozni is!
Fáradhatatlan.
És van az éles kés és van a tompa....ugyan úgy van az elme is...tompa és kevésbé éles... jeee...(söragy))

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Mindenféle érdekességek - Page 12 Empty Re: Mindenféle érdekességek

Témanyitás  Vendég Hétf. 11 Aug. - 23:35

A prédikátor könyve ír arról mi a jó és hasznos, olvassátok el.
Tehát, a 8% - meg más vélekedés - a világi élet része, s mint képezhető elemek, igen is feljavíthatóak, mint örökletességben vagy szerzett viszonyokban, DE!
Hiábavalóság ha, nincs meg az Úrnak Félelme!
-
Annyi mint egy bolha puki....hiszen ez a világ papírtekercsként fog feltekertetni, úgy szuzámennn!
-
Kinek kellene az amitől valahogyan minduntalan szabadúlni vágyik - bele. Hova?
A Szeretetbe!
A szeretetnélküli = a világ!
-
Következésként nem árt megjárni ennek a kibeszélését is. Igen, jó prevenciónak. Ha több, akkor felemészt!
-
Orvosságot a világnak!
JÉZUST!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Mindenféle érdekességek - Page 12 Empty Re: Mindenféle érdekességek

Témanyitás  Lea. Kedd 12 Aug. - 6:30

fortis írta:Milyen fura , hogy minél civilizáltabbá válik egy család annál jobban lazul a családi kötelék .
Gondolod?
Lea.
Lea.

Hozzászólások száma : 1211

Vissza az elejére Go down

Mindenféle érdekességek - Page 12 Empty Re: Mindenféle érdekességek

Témanyitás  Lea. Kedd 12 Aug. - 6:35

Elek írta:A prédikátor könyve ír arról mi a jó és hasznos, olvassátok el.
Tehát, a 8% - meg más vélekedés - a világi élet része, s mint képezhető elemek, igen is feljavíthatóak, mint örökletességben vagy szerzett viszonyokban, DE!
Hiábavalóság ha, nincs meg az Úrnak Félelme!
-
Annyi mint egy bolha puki....hiszen ez a világ papírtekercsként fog feltekertetni, úgy szuzámennn!
-
Kinek kellene az amitől valahogyan minduntalan szabadúlni vágyik - bele. Hova?
A Szeretetbe!
A szeretetnélküli = a világ!
-
Következésként nem árt megjárni ennek a kibeszélését is. Igen, jó prevenciónak. Ha több, akkor felemészt!
-
Orvosságot a világnak!
JÉZUST!

Ha nagyjából jól értem, amit írsz Elek... 

Az ember születik valamilyen adottságokkal, aztán hozzájön a család és a barátok hatása, mindeközben ha tudatos az illető jön az önfejlesztés vagy nevezzük Jézusnak. Ezen nem fogunk összeveszni. smile
Lea.
Lea.

Hozzászólások száma : 1211

Vissza az elejére Go down

Mindenféle érdekességek - Page 12 Empty Re: Mindenféle érdekességek

Témanyitás  Lea. Kedd 12 Aug. - 7:12

"Talán, a legélesebb késeinek egyikét ott mártogatta meg, ahol pld. Leának fájhatott, hogy ő esetleg különc, mondjuk - örökbe fogadott....." 

Nem esett jól, de az jobban fájt, amikor Apu és bátyám agyarasnak hívtak, mivel volt egy rossz helyen kinőtt fogam. Anyu pedig szó nélkül hagyta... Ahelyett hogy elvittek volna fogászatra, mennyivel jobb szórakozás volt ez. Apu haverjait is hasonló gúnyneveken szólították, én meg havernak voltam kezelve nem egy családtagnak. :S
Ma már tudatosodott bennem a dolog, de akkor azt hittem én csináltam valamit rosszul, amikor nagyon rosszul esett ez vagy más és sírni kezdtem akkor meg lemimózáztak... 
Anyu pedig mindig azon sopánkodott, hogy sosem mondok el semmit neki... Minek, ha úgysem értett meg sosem.

Itt mondom azt Elek, hogy valami isteni, Jézusi eredetű szeretet, megbocsátás lehet az amivel én a szüleim és a bátyám felé képes vagyok odafordulni. Mert tőlük szinte semmi törődést, gyengédséget, odafigyelést nem kaptam. 

Persze most a fiammal meg átestem a ló túloldalára, de igyekszem ezen lefaragni. smile

Talán így volt minden megírva.  sun
Lea.
Lea.

Hozzászólások száma : 1211

Vissza az elejére Go down

Mindenféle érdekességek - Page 12 Empty Re: Mindenféle érdekességek

Témanyitás  Vendég Kedd 12 Aug. - 8:30

Ha, mámorban szeretnék úszni és tudásom fényét árasztgatnám rátok, akkor azt mondanám - "na, látjátok"! 

( Lea esete az enyém és sokaké és millióké...)))
-
Semmi köze az egészhez mikor egy ember szenved egy életen át....és segíteni nem tud csak kínt okozni....
Igen, Lea.
De, kénytelen vagyok az embert, aki igájában úgy szenved, hogy egy megkötözött legelésző marha is szabadabb nála - mondani, egyáltalán nem tudatos!
( sorry))
-
Ne vessetek rám követ, most olvastam, hogy tank ment át egy trolin Ukrajnában, utasok voltak rajta! Beleik a fémhulladék koporsójában szanaszét felcsavarodva vannak......A TUDATOS EMBER CSINÁLTA EZT!
Két kezével fogta a botkormányt és lett meghosszabbított a tettekben!
-
Hát én nem tudom beleírni senki szívébe az Agapet, de egyet megragadhatok!
A KIÁLTÁST!
-
URAM!
ATYÁM!
Minél előbb múlhasson el a keserű pohár!
-
A keserűség - halálon túli.
Csak akkor zárhatja le szakaszát ha, azt előre mozdítjuk - JÉZUS Tudatosságban!
Jézust követni nem a mi béketörekvésünk és még csak nem is a mi igazság törekvésünk!
-
JÉZUS TUDAT!
A Szent Szellem Személye általi vezetés és megélése a MŰ-nek!
-
Hogyan értelmezhető másként?
-
Sehogyan se!
Sehogyan se........
-
Kérni kell és felfedezni az elhívást! Ott ahol élsz és - VAGY!
Vagy a VAGYOK-ban, a Szeretet Istenében!
Isteníthető Szeretetben.....önként, átadottan....

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Mindenféle érdekességek - Page 12 Empty Re: Mindenféle érdekességek

Témanyitás  Vendég Kedd 12 Aug. - 8:58

Very Happy 

(( Nem sokat értek az Univerzumból de, a tüzet, nagyon ott látom benne.
OLVAD, izzik minden!
Előbb vagy utóbb porrá lesz, hamuvá változik. Matéria. Anyag a kézben, a tűz...
-
Isten Szent Tüze szállj le ránk óh, szállj le ránk...
Akarat!
Égessél meg minden "ellentudatot" amely ellene megy az Agapenak!
Mert égnie kell és nem pusztúlnia, az időkig!
Az Időben pedig legyen ragyogás a Tiszta és Szent Fény!
Örökkön Örökké! )))

 Very Happy

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Mindenféle érdekességek - Page 12 Empty Re: Mindenféle érdekességek

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

12 / 34 oldal Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 23 ... 34  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.