Átlényegülés

Go down

Átlényegülés

Témanyitás  ionon on Szomb. 5 Szept. - 12:42

Sikerült tudatosan átlényegülnöm. Amint lesz időm rá mesélem miként sikerült, de addig is fontos kérésem lenne hozzátok, van olyan nézés amikor ha nézzük a színeket a valódi színt tudjuk látni, mert a szemünk nem azt a színt látatja velünk amit valójában látunk. Fogalmam sincs hogy hol olvastam róla, de ez a tény indította el az eseményeket amikor sikerült az átlényegülésem, mert a tévé képernyőn nem azt a színt láttam amit a szem közvetít hanem a valódit, fogalmam sincs hogyan sikerült e nézés, de igen érdekesen néztem, a rózsaszín szerű zölddé vált (nyakkendő) teljesen és sokszor részletében csak... köszönöm smile

ionon

Hozzászólások száma : 96

Vissza az elejére Go down

Re: Átlényegülés

Témanyitás  Áprilia on Szomb. 5 Szept. - 16:43

@ionon írta:
...de ez a tény indította el az eseményeket amikor sikerült az átlényegülésem, mert a tévé képernyőn nem azt a színt láttam amit a szem közvetít hanem a valódit, fogalmam sincs hogyan sikerült e nézés...

Pl. úgy, hogy elromlott a tévé.

Áprilia

Hozzászólások száma : 4928

Témanyitás  Vendég on Szomb. 5 Szept. - 19:10

@ionon írta:... a rózsaszín szerű zölddé vált...

Komplementer, kiegészítő színek. Az emberi szem jellegzetessége hogy "megfordítja" a színeket ha valamit hosszan nézünk. A pirosból zöld, a sárgából lila, narancsból kék, feketéből fehér lesz és ez érvényes az összes árnyalatra. Kis szemléltető:

Készíts be egy fehér papírlapot, aztán nézd egy percig meredten a fenti képet, utána nézz a papírlapra: egy zöld csillag fog feltűnni rajta.

Vendég
Vendég

Témanyitás  Zoli on Vas. 6 Szept. - 16:37

Anyu nemrégiben megműttette az egyik szemét , mert alig látott már vele , szürke hályog volt rajta . Na ő mondta azt , hogy az egyik szemével egészen más színárnyalatot lát , mint a másikkal . A műtött szemével most kitűnően lát , és a színek sokkal élénkebbek  és világosabbak is mint a másikkal .
Zoli

Hozzászólások száma : 9342

Témanyitás  Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

Vissza az elejére