Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tábortűz a Barátság nevében:

+7
Áprilia
Lea.
Blueeye
Mayra1
Veszna
ionon
fortis
11 posters

3 / 23 oldal Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 23  Next

Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 3 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  Mayra1 Szer. 10 Feb. - 5:12

Ebből a helyzetből és ennek megoldásából világosan látszik, hogy messze, de nagyon messze vagyunk attól, ahol lenni szeretnénk, de ami a rosszabb, hogy ezt nem is látjuk!

______________________________________________________
"Ha van cél, van oda út is"
Mayra1
Mayra1

Hozzászólások száma : 1286

Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 3 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  Vendég Szer. 10 Feb. - 6:58

A másik megoldás az lett volna, hogy átmegyünk mi is egy annatolla-féle bk-ba, csak Elek vezetésével. Ez a lehetőség nincs elveszve, ott van Elek saját fóruma, ahol tárt karokkal várja azokat, akik csakugyan akarnak (és tudnak) vele beszélgetni. Most legalább kiderülhet, kik ezek.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 3 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  fortis Szer. 10 Feb. - 8:20

Nos elég fura dolgokat közvetítettetek , hogy siránkozom , meg hogy ti nem vagytok számomra olyan fontosak , nem is folytatnám , szóval elég sok negatívat . Nem ilyesmikről szó sincs , és ha hasonló gondolat fel is merülne bennetek , akkor az igen nagy tévedés volna . 
Teljesen megértem , hogy Eleknek miért kellett elmennie , és rosszallóan figyeltem azokat az írásokat és párbeszédeket , amik a másik kínzására voltak hivatottak . Az nem igazán érdekel , hogy most ki harcoskodott jobban , hanem csak az érdekelt volna és amit írtam is , hogy nem igazán értem , hogy barátok hogy juthatnak el ide , hogy a következő állapot létrejöhetett egyáltalán . 
Az egészet Elek kezdte , valahol Blueeye ablakában , hogy a nők így vagy úgy , de bizonyos dolgokra nem jogosultak . Természetesen nagy marhaságnak tartottam magam is , de a női önérzeteteket ez igazán zavarta és ebből indult ki egy haragvós párbeszéd .  Az ami történt és a végkifejlet bizony addig a pontig vezethető vissza . Ideológiák harca  , aztán sértődöttség , majd sárral dobálózás és hasonlók .  Nagyon  sajnálom bizony , mert Eleknek több toleranciát kellett volna gyakorolnia , és több eszének lennie , hogy ne szorgalmazza a saját elképzeléseit , mert ha meg akart volna bennünket váltani , tudnia kellett volna , hogy ezekkel a gondolatokkal itt eredményt nem lehet elérni .  Szóval ha így nem ,akkor miből gondolhatta , hogy majd úgy , az erőltetett beszéddel és sárdobálással majd lehet ? Érthetetlen . 
Nem , senkit nem akartam megbántani , mert nagyon kedvellek titeket és szeretek is beszélgetni és igen Blueeye , már nagyon régóta barátok vagyunk , és mindig tisztességesen beszélgettünk egymással , és soha meg nem fordult a fejünkben , hogy ha a másik a számunkra olyasmit mond ami  nekünk nemtetsző , azt úgy vágjuk vissza , hogy a másik valamilyen módon lealacsonyítva érezze magát . 
Szóval lehet azért az esetből tanulni elég sokat , és keresni mindig valami más megoldást . Tudom Elek esetében már nem lehetett , mert elvakultan tette tönkre az összes topikjainkat , de mégis csak évek óta a barátunk volt , szóval nem tudom miért történhetett így igazán és igen , valóban sajnálom , hogy már nincs közöttünk , de persze nem megyek magam sem utána , hisz az ő törekvései nem az enyémék , egészen más az érdeklődési kör , de a sokszínűségünkhöz be kell vallani , Elek is hozzá tartozott , az az Elek m akivel jól el tudtunk beszélgetni a kalandoros találkozók idején . 

" A harmadik démon az önpusztító tudatosság " 
Milyen fura , hogy Elek is az apostoli közeget emlegette , de az a tudatosság  amivel rendelkezett önpusztító tevékenységet folytatott ésn én ezért őt igazán sajnálom . Persze ez nem jelenti azt , hogy azokat ne sajnálnám akiket ő megbánthatott . 

Ápriliának . Ha zuhantam is a szemedben , ez sok mindent nem hiszem , hogy változtatna , ma ez van , holnap más lesz , a lényeg hogy beszélgessünk tovább és építsük utunkat .
Egyszóval forumozzunk akkor tovább , és köszi , hogy elmondhattam amit akartam és ti meghallgattatok !
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 3 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  fortis Szer. 10 Feb. - 10:09

Milyen fura ez , hogy azt mondja a meteorológia , a hőmérséklet 4-6  fok lesz , zápor eső zivatar várható .  Azért csak csak február van még és ráadásul meleg sincs annyira , a záporok zivatarok  pedig inkább nyárias jelenség . Az , hogy néha megesik az ilyen rámondhatjuk , hogy ez is megtörténhet , de mostanában szerintem túlzottan is gyakori jelenség .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 3 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  Vendég Szer. 10 Feb. - 10:16

Hát nálunk mindent hó borít.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 3 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  Blueeye Szer. 10 Feb. - 10:53

Olyanok vagyok amilyenek, és ennek megfelelően oldjuk meg a dolgokat. Ez itthon sincs másképp, nem tudom úgy megoldani a dolgaimat, amilyen a jövőben szeretnék egyszer lenni, vagy amilyennek kellene lenni.

Ilyenek vagyunk MOST. De ez változni fog idővel.

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1129

Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 3 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  Blueeye Szer. 10 Feb. - 10:53

Médea írta:Hát nálunk mindent hó borít.

Itt is lepedőkben esett a vizes hó. smile

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1129

Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 3 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  Áprilia Szer. 10 Feb. - 11:11

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 18:36-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6463

Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 3 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  Mayra1 Szer. 10 Feb. - 11:14

efi írta:A másik megoldás az lett volna, hogy átmegyünk mi is egy annatolla-féle bk-ba, csak Elek vezetésével. Ez a lehetőség nincs elveszve, ott van Elek saját fóruma, ahol tárt karokkal várja azokat, akik csakugyan akarnak (és tudnak) vele beszélgetni. Most legalább kiderülhet, kik ezek.
Nem. A másik lehetőség az, hogy NEM rúgunk bele abba, aki amúgy is a padlón van.

______________________________________________________
"Ha van cél, van oda út is"
Mayra1
Mayra1

Hozzászólások száma : 1286

Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 3 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  Áprilia Szer. 10 Feb. - 11:22

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 18:37-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6463

Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 3 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  Áprilia Szer. 10 Feb. - 11:51

Blueeye írta:Olyanok vagyok amilyenek, és ennek megfelelően oldjuk meg a dolgokat. Ez itthon sincs másképp, nem tudom úgy megoldani a dolgaimat, amilyen a jövőben szeretnék egyszer lenni, vagy amilyennek kellene lenni.

Ilyenek vagyunk MOST. De ez változni fog idővel.

Na ez telitalálat! yes

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6463

Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 3 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  fortis Szer. 10 Feb. - 12:01

Médea írta:Hát nálunk mindent hó borít.

Uh , hát merre laksz te a sarkvidéken ? _na jó , ha nem arra , akkor a legészakibb csücsökben minden bizonyára .  öröm
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 3 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  Blueeye Szer. 10 Feb. - 12:11

Szerintem nagyobb a balhé, mint amilyen valójában.

Ez csak egy fórum, aki nem tud viselkedni, nem tudjuk egy idő után tolerálni.

Hány elvált van köztünk? Nem tetszett a férjünk, mert békétlen volt vele az élet? Akkor miért nem maradunk vele és tűrünk, ha akkora szentek vagyunk. Egy család széthullik egy válás miatt, az természetes, egy beszélgetős topikban meg ekkora a cirkusz? Ez már nevetséges.

Ha tud viselkedni, visszajöhet majd felőlem, ha nem akkor keressen más fórumot.

Ahogy Áprilia is írta valahol, dönteni kell. Ennyi.

Nem tűröm hogy bárhol is leszarozzanak, leratyizzanak a gondolataimért, vagy mert érdekel az ayurvéda, vagy bármi más.

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1129

Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 3 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  Blueeye Szer. 10 Feb. - 13:16

Áprilia írta:
fortis írta:
Az egészet Elek kezdte , valahol Blueeye ablakában , hogy a nők így vagy úgy , de bizonyos dolgokra nem jogosultak . Természetesen nagy marhaságnak tartottam magam is , de a női önérzeteteket ez igazán zavarta és ebből indult ki egy haragvós párbeszéd .  Az ami történt és a végkifejlet bizony addig a pontig vezethető vissza . Ideológiák harca  , aztán sértődöttség , majd sárral dobálózás és hasonlók

Már Efi is megkért rá a napokban, és most én is, hogy megtennéd, hogy nem célozgatsz?
Amiket pedig az idézett részben írtál, mindannyiunk nevében - akik itt maradtunk, és naponta idejárunk kulturáltan fórumozni - kikérem magunknak.
Tájékozatlanságodat annak tudom be, hogy mostanában rendkívül ritkán fórumozol, ami érthető, de ez az informálatlanság nem jogosít fel téged arra, hogy hamis értékítéletet alkoss azokról, akik nap mint nap bebizonyították, hogy szeretnek itt lenni, kulturáltan fórumozni, érdekes témákat hozni, képesek fenntartani és felpezsdíteni a forumot, és nem pedig rombolni!
Köszönöm a megértésedet ( megelőlegeztem. Remélem, nem hiába!)

Pontosan!! yes

Fenn szeretnénk tartani egy színvonalat, egy érdekes és nívós fórumot, ha nem baj. Ha nem lehet megtenni, akkor én nem tudok maradni.

Aki tag szeretne lenni, alkalmazkodjon ehhez, és ne személyeskedjen, ne provokáljon másokat.

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1129

Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 3 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  Mayra1 Szer. 10 Feb. - 14:09

Áprilia írta:
Mayra1 írta:
efi írta:A másik megoldás az lett volna, hogy átmegyünk mi is egy annatolla-féle bk-ba, csak Elek vezetésével. Ez a lehetőség nincs elveszve, ott van Elek saját fóruma, ahol tárt karokkal várja azokat, akik csakugyan akarnak (és tudnak) vele beszélgetni. Most legalább kiderülhet, kik ezek.
Nem. A másik lehetőség az, hogy NEM rúgunk bele abba, aki amúgy is a padlón van.

Ja. Tűrjük, hogy hónapokig ő rugdos belénk. (Megjegyzem: hónapokig tűrtük is.)
Kapott esélyt. Fokozatokat. Nem egyből lett kizárva. Semmi nem volt jó neki. Egyre durvább módszerekkel állt elő. Egyre durvábban szitkozodott és másolgattta az írásainkat más fórumra, ahol folytatta a szitkozódást. Persze, aki csak ritkán fórumozik, azt ez egészen másképp érinti. De mi, akik naponta itt vagyunk és beszélgetünk, teljesen ellehetetlenítette a topikjainkat. Meg lehet nézni. Próbálj meg úgy beszélgetni egy témában, hogy minden hsz-edre 3-4 olyat ráír, amelyben közli, hogy hányni akar tőlünk.
Én azt mondom - csak ez mindenkinek elkerüli a figyelmét -, hogy ez már nem Elek volt. Hanem valaki egészen más. Valaki, aki megszállta, hogy pusztítson.
Nem, nem megszállta.... Akit Te megszállónak hiszel az a másik én, ami mindannyiunkban jelen van. Van, amikor kordában tartjuk, van amikor nem/vagy nem tudjuk. 
Nos, Eleknél megfigyelhető periódusokra szakadt a fórumozás.... Volt a megérkezése, mint a szélvész,  szép szó, könyörgés, várakozás, vádaskodás, düh. Mindegyik elmúlt, felváltotta a következő... Az utolsót is váltotta volna valami, ha hagyjuk beérni a helyzetet. Az elhivatottsága ugyan érdekes, de számomra nincsen létjogosultsága, mást tapasztalok, mást hiszek, de ettől még kiválóan látom, hogy szenved, mint a kutya. Ezért nem gondolnám, hogy a vagdalkozása alaptalan. Persze, nyilván nem itt kéne és nem így, de így alakult.

Aztán az is eszembe jutott vahj. milyen "ráhatás" kellett Efinek, hogy törölje ((merthogy eleddig bárki kérte a saját profilja törlését, Efi meg sem hallotta. Elégge leamortizál a tudat, hogy valaki törvényes szankciókra hivatkozva elérhette ezt a végkifejletet.

Szóval nem ártana belelendülni az önismeretbe, a cserkészésbe, mert megint az van, mint eddig....fantasztikus teóriák, amikről beszéltek, de alkalmazni azt nem tudjátok semennyire sem.

No, további kellemes napot!

______________________________________________________
"Ha van cél, van oda út is"
Mayra1
Mayra1

Hozzászólások száma : 1286

Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 3 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  Blueeye Szer. 10 Feb. - 14:34

Igazad van Mayra, ideje ismerkedni magával pl. Eleknek. Hogy összeférhetővé váljon.

Neki is munkája kellene hogy legyen ebben.

És nem csak ő szenved, hanem mi is, mindenki a sajátjától. és az kit érdekel ennyire? Senkit.

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1129

Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 3 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  Áprilia Szer. 10 Feb. - 14:34

Mayra1 írta:
Szóval nem ártana belelendülni az önismeretbe, a cserkészésbe....

Épp Elek volt az, aki tűzzel-vassal nekünk esett emiatt. Utána lehet nézni. Direkt ezért nem töröltem.


______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6463

Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 3 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  Blueeye Szer. 10 Feb. - 14:37

Áprilia írta:
Mayra1 írta:
Szóval nem ártana belelendülni az önismeretbe, a cserkészésbe....

Épp Elek volt az, aki tűzzel-vassal nekünk esett emiatt. Utána lehet nézni. Direkt ezért nem töröltem.


Nem kell semmiből kimosakodni, és tudjuk miért.

Egyébként élő példa vagyok veled, hogy kell normálisan kommunikálni.

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1129

Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 3 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  Blueeye Szer. 10 Feb. - 15:01

Ezeket a "kifejezéseket" még nem is olvastam.

Nem is tudnék ilyent kitalálni. no

És nekem is kemény 13 hónap volt anyukám betegség. Főleg neki.

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1129

Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 3 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  Áprilia Szer. 10 Feb. - 16:46

Blueeye írta:
Áprilia írta:
Mayra1 írta:
Szóval nem ártana belelendülni az önismeretbe, a cserkészésbe....

Épp Elek volt az, aki tűzzel-vassal nekünk esett emiatt. Utána lehet nézni. Direkt ezért nem töröltem.


Nem kell semmiből kimosakodni, és tudjuk miért.

Egyébként élő példa vagyok veled, hogy kell normálisan kommunikálni.

shaking-hands

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6463

Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 3 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  fortis Hétf. 15 Feb. - 10:34

Ismeritek az Ebook olvasót ?  Tudnátok róla mondani valamit ? 
Nekem ugye volt tablettem , de úgy vagyok vele , hogy többé biztosan nem veszek és nem is kérek ajándékba , mert állandóan lefagyott , a vgén meg tönkre ment az alaplapja vagy valami ilyesmi , így 2 évet bírt , és nem is volt olyan olcsó kategória  . Ellenben mégis jó lenne egy külyü , amin lehet könyveket olvasni és esetleg MP3 hanganyagot hallgatni . Alkalmas lehet erre az Ebook olvasó , vagy azon csak olvasni lehet ?
Szóval van valamelyikőtöknek ilyesmije ?
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 3 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  Vendég Hétf. 15 Feb. - 15:09

A tesómnak van, ő csak olvasásra használja, szereti. Nem tudom, lehet-e mp3-at hallgatni rajta.

Én az okostelefonomon olvasok e-könyveket, le van töltve egy e-book olvasó app. Amin szintén csak olvasni lehet.

Keress rá a neten, ott leírják, mit tud.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 3 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  fortis Hétf. 15 Feb. - 15:30

efi írta:A tesómnak van, ő csak olvasásra használja, szereti. Nem tudom, lehet-e mp3-at hallgatni rajta.

Én az okostelefonomon olvasok e-könyveket, le van töltve egy e-book olvasó app. Amin szintén csak olvasni lehet.

Keress rá a neten, ott leírják, mit tud.

Persze , rákereshetek , csak gondoltam megkérdezlek titeket ,köszi Efi a választ !
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 3 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  Vendég Hétf. 15 Feb. - 18:25

Két éve használok e-könyv olvasót, megváltás volt a telefon után. Viszont alaposan utána kell járni, egyáltalán nem mindegy milyet választasz. Nekem egy Alcor Bloom van, sok formátumot ismer, könnyű a kezelése, a menüje magyar és "csak" húszezer volt, még szép virágmintás tokot is kaptam hozzá. Egyetlen hátránya hogy az akksija nagyon gyenge, egy töltéssel csak 2-3 napot bír ki. Szóval ilyet ne vegyél, meg úgy általában nem javasolnám az Alcor olvasóit. A Kindle termékei között érdemes kutakodni, ez a legjobb márka, már harminc körül nagyon jó darabokat lehet venni, ott van például a Kindle Touch, ez a zenéket is lejátssza. Itt egy cikk:
http://www.geeks.hu/tesztek/120521_kiprobaltuk_amazon_kindle_4_es_kindle_touch?page=0,1

Ezt pedig feltétlenül nézd meg:
http://logout.hu/cikk/elektronikus_konyvolvaso_valasztasa/bevezeto_elonyok_es_hatranyok.html

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 3 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  Blueeye Hétf. 15 Feb. - 19:39

Én nem értek hozzá fortis, de névtelen kínai klónt ne vegyél, ( se telefont, se mást), hanem valami márkás cuccot.
Hidd el megéri hosszú távon.

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1129

Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 3 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  fortis Hétf. 15 Feb. - 21:38

Blueeye írta:Én nem értek hozzá fortis, de névtelen kínai klónt ne vegyél, ( se telefont, se mást), hanem valami márkás cuccot.
Hidd el megéri hosszú távon.

Sajnos  néha a márkás cuccok is hamar tönkremennek ,ez vette el a kedvemet a tabletoktól .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 3 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  fortis Hétf. 15 Feb. - 21:39

Médea írta:Két éve használok e-könyv olvasót, megváltás volt a telefon után. Viszont alaposan utána kell járni, egyáltalán nem mindegy milyet választasz. Nekem egy Alcor Bloom van, sok formátumot ismer, könnyű a kezelése, a menüje magyar és "csak" húszezer volt, még szép virágmintás tokot is kaptam hozzá. Egyetlen hátránya hogy az akksija nagyon gyenge, egy töltéssel csak 2-3 napot bír ki. Szóval ilyet ne vegyél, meg úgy általában nem javasolnám az Alcor olvasóit. A Kindle termékei között érdemes kutakodni, ez a legjobb márka, már harminc körül nagyon jó darabokat lehet venni, ott van például a Kindle Touch, ez a zenéket is lejátssza. Itt egy cikk:
http://www.geeks.hu/tesztek/120521_kiprobaltuk_amazon_kindle_4_es_kindle_touch?page=0,1

Ezt pedig feltétlenül nézd meg:
http://logout.hu/cikk/elektronikus_konyvolvaso_valasztasa/bevezeto_elonyok_es_hatranyok.html

Köszi Médea az ajánlást , igen hasznos volt !
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 3 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  Blueeye Kedd 16 Feb. - 9:50

fortis írta:
Blueeye írta:Én nem értek hozzá fortis, de névtelen kínai klónt ne vegyél, ( se telefont, se mást), hanem valami márkás cuccot.
Hidd el megéri hosszú távon.

Sajnos  néha a márkás cuccok is hamar tönkremennek ,ez vette el a kedvemet a tabletoktól .

Az Apple jó. yes Jó drága is.

Nekem Sony Ericson telom van, 8 éve. ha jól tudom, csak Sonyt kapni már.


A hozzászólást Blueeye összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 16 Feb. - 10:21-kor.

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1129

Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 3 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  fortis Kedd 16 Feb. - 9:58

Nekem Goclever tabletem volt , olyan 40 ezer  volt kb 3 éve .  Állítólag márka a maga nemében ,  de nem is adtam volna ki többet egy ilyen kütyüért . Persze tudom vannak 200 ezres gépek is , de azok már nem érdekelnek . Akkor már inkább egy asztali gép .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 3 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  Blueeye Kedd 16 Feb. - 10:23

A használatkor derül ki minden. Nekem egy Pacard Bell laptopom van, de már kezd lefagyogatni pár másodpercre.Azt mondták jó márka.

Eddigi legjobb a Toshiba volt. legközelebb csakis olyant. yes

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1129

Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 3 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 23 oldal Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 23  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.