Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Álmodós játék

5 posters

6 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Álmodós játék - Page 6 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  fortis Pént. 2 Dec. - 15:39

Az egy őrnek, vagy katonának tűnik ott a bejáratnál. Ez kicsit megnehezítheti a dolgunkat.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11339

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 6 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  fortis Pént. 2 Dec. - 15:40

Veszna írta:
fortis írta:

Ugyan már Veszna mitől félsz?

Hmmm...az elmémtől fortis  upsz nem szeretném, ha megviccelne.
A játékban benne vagyok, ez a kapu viszont nem játszik nálam.
virág

Hát akkor meg kell kérdezni Ápriliától, hogy játszunk e most nélküled, vagy keressen egy másik barlangot ? 
Nélküled mondjuk csak ketten maradnánk, ez meg így nem a legjobb.

Amúgy jó lenne tudni, hogy beteszed e a rémtörténetedet, vagy jöhet a titok?


A hozzászólást fortis összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 2 Dec. - 15:42-kor.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11339

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 6 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  Veszna Pént. 2 Dec. - 15:41

Félreértesz.
A te képedről beszéltem.

______________________________________________________
You are not part of a material universe. You are part of a thought. You are dancing in a ballroom in which there is no material.  You are dancing thoughts. 
- Ra - 
Veszna
Veszna

Hozzászólások száma : 1380

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 6 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  Veszna Pént. 2 Dec. - 15:42

Áprilia kapuja bejön.
Igaz,emlékeztet egy helyre...de talán ez nem befolyásol.

______________________________________________________
You are not part of a material universe. You are part of a thought. You are dancing in a ballroom in which there is no material.  You are dancing thoughts. 
- Ra - 
Veszna
Veszna

Hozzászólások száma : 1380

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 6 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  fortis Pént. 2 Dec. - 15:47

Veszna írta:Áprilia kapuja bejön.
Igaz,emlékeztet egy helyre...de talán ez nem befolyásol.

Ja oké, akkor bocsi, valóban azt hittem mindkettő félelmetes a számodra. Akkor a barlang az jó lesz ezek szerint . Nekem kicsit félelmetesebbnek tűnik mint az enyém volt, hiszen katonák vannak benne jelen, de lehet ezt a részletet egyszerűen nem veszem figyelembe, aztán majd meglátjuk. 
Amit sajnálok még, hogy Efi nem vesz részt benne, pedig nagyobb álmodó ő mint azt magáról gondolni merné.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11339

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 6 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  fortis Pént. 2 Dec. - 16:26

Összefoglalás:
Álmodós játék - Page 6 B9f6dt
fortis tapasztalat:
- Ma ismét eljutottam a kapuig, és be is tudtam lépi rajta. A kapu viszont ezúttal sem a belső térbe vezetett, hanem egy másik álomba. 
Sajnos nem emlékszem minden részletre, de a fontosabbak azok megmaradtak. 
Egy nagy épület tetejére mentünk föl egy két ismeretlen ismerősömmel, nekem úgy rémlik, hogy parkour szenvedélyünknek hódolni  Fent a tetőn viszont találkoztunk pár ismeretlen kellemetlen alakkal, és bár nem kifejezetten akartak elüldözni, mégis nyakunkba vettük a lábunk.  Külön váltam a többektől és eljutottam valahová a lentebbi szintek egyikére.  Ott a falban találtam egy négyzet alakú nyílást, ami hasonló volt a régi épületek rakodó ablakához, ahol a pincékbe a szenet lelapátolták. Gondoltam  átmászok a nyíláson és egy rejtett helyiségben találtam magamat. Itt viszont egy nagyon meglepő jelenséggel találkoztam, ami annyira felzaklatott, vagy megrémített, ( bár ezek erős kifejezések a valósághoz) hogy kiestem az álomból. 
Odabent egy kis asztalnál egy arc nélküli alak ült, nem tudnám ránézésre megállapítani, hogy fiú e vagy lány volt, az arca helyén vagy előtt egy kerek álarc lebegett és az első gondolatom az volt, hogy ő egy olyan valaki , aki rég elveszett már és én most megtaláltam.  De az arc nélküliség teljesen leblokkolt.  Ha ez nem lett volna eddig még elég, jött a következő meglepetés.  A helység bal oldalán megszólalt egy láthatatlan hang, és emlékeim szerint megközelítően ezt mondta:
" Nem kell, hogy az álmok túl bonyolulttá és érdekessé váljanak "
megjegyzés: Ami az arc helyén volt, az olyan mintha egy felhős  nap vagy egy hold korong lebegett volna az arc előtt vagy annak  helyén. Nem volt egyértelmű a számomra, hogy pontosan hol is volt, a helyen e , vagy előtte. De nekem az arc nélküliség ugrott be az első  gondolatomra a látványtól.

Árilia gondolatai az álomhoz:
-" Lentebbi szint, pincék, rejtett helyiség: tudatalatti iránya és szimbólumai 
Négyzet: Önvaló-szimbólum. 
Baloldal: tudatalatti
Baloldalról jövő hang: tudatalattiból jövő hang (egyik elmélet szerint az álmainkban megszólaló hang kizárólag az Önvaló hangja).
"Nem kell, hogy az álmok túl bonyolulttá és érdekessé váljanak": az álmodás elsődleges funkciója a te szinteden már nem a szórakozás kellene, hogy legyen, hanem a tanulás, ideértve azon technikák elsajátítását is, melyeken keresztül elboldogulsz az álomvilagban. Ezt egyszerű álmokon keresztül lehet a legjobban megtanulni és alkalmazni. Nem kell bonyodalmakra és kalandokra, érdekességekre vágyni. Azok csak elterelik a figyelmet az alapok elsajátításáról. 
Szerintem. "


Fortis gondolatai az álmához:
Egyébként eltöprengtem az egészen és nekem már van egy gondolatom, hogy miről is szólt tulajdonképpen ez a hang. Ez a hang magához ehhez a bizonyos álomhoz szólhatott.  Azt akarhatta kifejezni, hogy ne vegyem alapul az egész bonyolult álmot, csak azt a részletet, ami belőle a legfontosabb a számomra. És ez pedig ez a szoba és amit ott tapasztalhattam. Ennyi volna az egész és így már teljesen szinkronban van a mondanivalója .  Ez lehet a lényeg és nem az ébrenléti hozzáállásom az álmaimhoz . 

Áprilia tapasztalata: 1
'-" Én meditációban próbálkoztam egyszer napkozben az őrület közepén, és addig jutottam, hogy óvatosan beléptem azon a nyitott kapun, és megálltam mögötte. Hatalmas sötét tér tárult elém, csillagokkal. Mintha magába a sötét csillagos égbe léptem volna ki. Ugyanakkor lefelé vezetett egy lépcső baloldalt korláttal, mint egy pincében. Tehát pince is volt és határtalan ég is egyben. Egyszerre volt nyitott, és zárt tér. Felváltva tekintettem le és fel, a pincére, illetve a csillagos égre, fontolgatva, hogy melyik irányba induljak. Hajlottam rá, hogy lefelé induljak, mert nagyon hívogató volt az a lépcső, de nem tudtam tovább benn maradni a tapasztalatban, ezt is a munkahelyemen csináltam. 
Akkor elégedjünk meg ennyivel a részemről.
(A tieteket mindenesetre nem olvasom el addig, amíg Veszna is be nem írja. Aztán beszélgethetünk.)
 "
Áprilia tapasztalatai 2
Ezt álmodtam mára virradóra a kapuról: 
Fortisszal beléptünk a kapun. Egy fényes, viszonylag széles, de nem hosszú helyiség tárult elénk, mindenféle kiszuperált, fehér színű háztartási gépekkel, leginkább kidobott mosógépekre hajaztak, amelyek pedig még működőképesnek tűntek. A helyiség kb. 1 méterrel lejjebb volt, mint az ajtó szintje (lépcső nem volt lefelé), de nem léptünk le oda, hanem csak álltunk és néztünk, a kacatokat pásztáztuk némileg elképedve a tekintetünkkel. Meglehetős rend és csend honolt a lomtárban. Ekkor felébredtem. 
Leginkább a helyiség széltében hosszúkás alakján lepődtem meg. Az is hangsúlyos volt, hogy erős fény volt, melynél fogva nagyon világos volt a helyiségben, és a kacatok is fehérek voltak. 


Ilyen széltében hosszúkás, de amúgy meg keskeny volt (azaz a szemben levő fal nagyon közel volt) a lomtár a kapu mögött. Amint az ábra is mutatja, a lomok igen szellősen helyezkedtek el, egymastól viszonylag távol, nem volt sok belőlük: 

Álmodós játék - Page 6 2nhnrc7

Áprilia a saját  1-es tapasztalatához
Nálam is volt sötét is és baloldal is, meg lefelé vezető irány is, amelyek a tudatalattit jelképezik.
fortis írta:
Nekem is feltűnt a hasonlóság. A lefelé jutás és a pince érzet. A csillagos égről nem is szolván, amiről úgy gondolnám egy nagyon fontos részlet. 



Áprilia 2-es  tapasztalatához írtam.
Úgy vélem ez kettőnk kapcsolatáról szól.  Pontosabban a benned lévő tudat alatti ( mélyebb szint) meg akarhatott neked mutatni valamit.  Ezért volt minden fehér és világos és fénylő, hogy rávilágítson , megvilágítson valamit a számodra. Szerény véleményem szerint ez pedig a sok kacat jelenléte, amit nincs értelme tartogatni. Amiket már rég ki kellett volna dobni, mert csak gyűlik gyűlik  és lassan már járhatatlanná teszik az előtted álló utat.  
Az út keskeny, de hosszú.  ( szoba) 
Tehát nagyon sok minden elfér benne, de minél több dolog rakódik le benne, annál járhatatlanabbá válik. 
Az álom magában szerintem pozitív töltést hordoz, hisz  némileg elképedve bámultuk ennek feltárását. ( Bár úgy hiszem én itt csak passzív jelenlévőként szerepelhettem, hogy legyen kivel összefüggésbe hoznod. 
Elképesztő ez a kapu, miket kihoz az emberből.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11339

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 6 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  fortis Pént. 2 Dec. - 17:02

Nos a kapu titka:
Ez a kapu nem létezik amit betettem nektek, ezt képszerkesztővel én alkottam azzá amivé válhatott.  Ez pedig egy álom volt. Tehát magyarán egy álomba invitáltalak meg benneteket oly módon, hogy az álombéli teret tettem elérhetővé a számotokra.  Innentől bár milyen lehetőség merülhetett fel bennetek, akár álomban, akár meditációban, az álmomhoz mindenképpen kötődött valamilyen módon. Ez volt a célomés vártam, hogy milyen hatást gyakorolhatott. 

Az álmot nem fogom elmesélni, mert nincs értelme így , hogy Veszna nem írta be a saját tapasztalatát. ( horror)
Amit megosztanék részleteket és amik kapcsolódhatnak a tapasztalatokhoz, azok a következőek voltak. 
" A kincses ládát ott kellett hagyni a mélyedésben a hatalmas fa gyökérzete alatt, mert a ránk zúduló víztömeg az égből igen csak akadályozott.  A hegyen vánszorogtam menedéket keresvén, amikor elértem ahhoz a falhoz. 
Megdöngettem a rajta lévő vaskarikával az ódon fa  erezetét 
Kis idő elteltével egy apát nyitotta ki a kaput és invitált beljebb az előttünk feltáruló udvaron. 
Az udvaron hosszanti irányban egy nagy vaskos hosszú faasztal húzódott, amit szerzetesek ültek körül. Immár az ég csillagos volt,  a vihar messze eltávozott. 
A főapát hellyel invitált és az elém tett szalonnából és kenyérből neki láttam a falatozáshoz. 
- Azt hiszem ennyi elég, az álmainkkal való összefűződésék tanulmányozásához. 

- Áprilia csillagos éggel álmodott.
- Áprilia egy raktárhoz, annak funkcióit betöltő helységgel álmodott. 
- Áprilia mindkét álmában az előtte álló színt alacsonyabban volt. 
- fortis álmában is egy rejtett szoba volt, ami alacsonyabb szinten húzódott. 
- Az eredeti álomban kincsesláda volt, ami egy rejtekhelyen volt található
- fortis szobálya is egy rejtekhely volt. 
- Áprilia szobálya a 2 es álomban is egy bensőséges helyiség volt, amit elkönyvelhetnénk az ő saját belső rejtett világának. ( személyes dolog) 

Egyenlőre hirtelen ennyi hasonlóság volna és összefüggések, ha van kedv akkor lehetne még keresni elemezgetni, de végül is a lényeg számomra nem a hasonlóságok keresése volt. Azt szerettem volna , hogy az igazi álomhelyszín jelenjen meg teljes egészében a számotokra, a külső részei a kép alapján talán még sikerülhetett is úgy ahogy, aztán a belső világával már mindenki önmaga felé forduló volt.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11339

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 6 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  fortis Pént. 2 Dec. - 20:35

Nos akkor jó, koncentráljunk Áprilia helyszínére.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11339

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 6 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  Áprilia Pént. 2 Dec. - 22:03

[ törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 23 Feb. - 17:13-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6464

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 6 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  Áprilia Pént. 2 Dec. - 22:28

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 23 Feb. - 17:13-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6464

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 6 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  Áprilia Pént. 2 Dec. - 22:38

Akkor itt van újra a kép:

Álmodós játék - Page 6 1249gmx

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6464

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 6 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  Mayra1 Szomb. 3 Dec. - 22:43

fortis írta:..Azt gondoltam, mégis csak felteszem a képet, mert hátha már ma sikerül valakinek beleálmodnia magát. Szerintem legyen a határidő kedd , de ha elöbb megálmodja minden résztvevő, akkor lehet annak megfelelően is. .
Álmodós játék - Page 6 B9f6dt
Hát....én még itt tartok.
Ugye tudjuk Fortis mennyire szivén viseli, hovy senki ne maradjon ki a játékokból. Nekem is szólt persze. Nagy duzzogva előkerestem a képet....ránéztem....a kaputól jobbra a falból kijött egy nő és ennyit mondott: -gyere.
Ezt megismételtem mégegyszer...a nő jött, de nem szólt semmit.
Csak érdekességképpen írtam....a játékhoz nem sok köze volt.

______________________________________________________
"Ha van cél, van oda út is"
Mayra1
Mayra1

Hozzászólások száma : 1286

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 6 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  fortis Vas. 4 Dec. - 7:26

Mayra a bátor, nem fél a faltól.  öröm
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11339

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 6 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  fortis Hétf. 5 Dec. - 12:45

Mayra kár, hogy nem szoktad beírni a saját tapasztalataidat, bizonyára sok érdekes dolog történhet olykor veled. 
Amúgy ha ennek a tapasztalatodnak nem volt sok köze a játékhoz, lehet nem is ide kellett volna beírnod, hanem valahová az ablakodba egy tapasztalattáras topikba.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11339

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 6 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  Veszna Kedd 6 Dec. - 19:22

Ok,Áprilia,álmodtam a kapuddal-kapcsolatban. smile csak egy röpke álom.

______________________________________________________
You are not part of a material universe. You are part of a thought. You are dancing in a ballroom in which there is no material.  You are dancing thoughts. 
- Ra - 
Veszna
Veszna

Hozzászólások száma : 1380

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 6 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  Áprilia Kedd 6 Dec. - 23:01

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 23 Feb. - 17:13-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6464

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 6 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  fortis Pént. 9 Dec. - 7:00

Kíváncsi leszek mire jutottatok, én sajnos nem sokra. Azt vettem magamon észre, hogy amikor felvetjük a játékot, akkor az első napokban még könnyebben bekúszik a játék eleme az álmaimban, de az idő teltével egyre kevésbé és ritkábban.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11339

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 6 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  fortis Pént. 9 Dec. - 9:07

Ha lezajlott ez a játék, volna egy ötletem a továbbiakra, de majd meglátjuk, hogy folytatni akarjátok e ezt tovább, vagy sem.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11339

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 6 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  Áprilia Pént. 9 Dec. - 13:25

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 23 Feb. - 17:14-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6464

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 6 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  fortis Pént. 9 Dec. - 14:16

Hát inni ne felejts el, mert az nagyon fontos !  pislog
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11339

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 6 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  fortis Szomb. 10 Dec. - 6:39

Elutazunk.  Ide másolom a történéseket, talán már nem fog befolyásolni senkit sem, bár igaz nem túl nagy álmok, hogy erre képessé válhatnának.  öröm

1
Köd volt odabent, semmit sem lehetett látni.
- Később álmodtam egy vámpírral, akinek meghúztam a szakállát,
- Aztán álmodtam egy női társammal, akivel át akartunk jutni valahová  egy kapun, de irtó nagy köd volt és a nő visszatartott. Aztán elmondtam neki, hogy a köd csak a segítségünkre lehet, mert így legalább senki sem vehet észre bennünket, ő rájött , hogy vez igaz   és elindultunk az utunkon.
2
Egy ókori görög településhez hasonlító épületek előtt álltam, egy üres poros tér közepén. Tisztában voltam a hátam mögött lévő épületekkel is, hiszen elmentem mellettük amikor ide érkeztem. Egy nagy lapos tetős kőépületet néztem , majd kicsit jobbra fordítottam a fejemet. Az épület mellett egy magas oszlopos építmény volt, melynek oszlopai mögött sötétlett a négyszögletes nagy kapu bejárata. Az épület felett pedig sátortetős megoldást alkalmaztak, én ezt az építményt valamilyen templomnak, vagy józsdának véltem l. Kicsit még jobbra néztem és akkor láttam meg Áprilia kapuját, amint a hegy gyomrába nyílik, A hegy maga az egész település fölé tornyosult. Embereket sehol sem láttam, minden olyan kihaltnak tűnt.  
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11339

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 6 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  Áprilia Vas. 11 Dec. - 10:54

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 23 Feb. - 17:14-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6464

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 6 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  fortis Vas. 11 Dec. - 10:58

Amúgy Ápriliának volt egy két ilyen barlang bejáratos álma, én arra gondoltam, hogy hasonlóan próbált sajátságos álomteret képezni a számunkra, ahogyan én magam is a kapus helyszínnel  próbáltam volna. De hát mindenki magából indul ki, és elképzelhető, hogy ennek a gondolatnak már kezdettől fogva nem volt alapja.  upsz
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11339

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 6 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  fortis Vas. 11 Dec. - 11:03

Ami engem illet, nekem sokat segített a kapus kísérletnél az, hogy felidézhettem magamnak az eredeti álom helyszínemet . Ez által a helyszínt elérnem olyan könnyű volt, mintha azt elérni semmiség lett volna.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11339

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 6 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  Veszna Vas. 11 Dec. - 11:32

Áprilia,itt az álmom a kapuddal:

Először nem láttam a kaput,egy középkori(?)forgatag közepén voltam. Hosszú ruhám volt,utazó köpennyel. Talán a piacon lehettünk. Onnan tudtam, hogy az álmodban vagyok,hogy ugyanolyan-bár tökéletesen kivitelezett-rajzolt volt a helyszín, és mi is Very Happy
Szóval kerestem a kaput ezerrel, de ehhez szükségem volt egy vezetőre,aki állítólag a piacon található meg. Meg is találtam smile, egy igencsak jóképű fickó volt, barna ruhában és fekete köpenyben,a haja és a szeme is fekete volt. Kicsit vitatkoztunk az utazással kapcsolatban,de elindultunk....és a kapunál felébredtem.
smile

______________________________________________________
You are not part of a material universe. You are part of a thought. You are dancing in a ballroom in which there is no material.  You are dancing thoughts. 
- Ra - 
Veszna
Veszna

Hozzászólások száma : 1380

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 6 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  Áprilia Vas. 11 Dec. - 12:19


Veszna, de kíváncsi lettem volna rá, hogy mi tortenik, ha belépsz a kapun....
Nekem fortis kapuja jött elő álmomban tobbszor is, most jut eszembe. Bosszankodtam is. Mozgott, hullámzott a kapu, szóval valszeg "ott" voltam valamilyen formában. Aztán fortisra emlékszem, amint szemrehányóan átad egy listát azokkal a dolgokkal, amiket csinálni fog, és mikozben olvastam, szóban is kihangsúlyozta nyomatékosan, hogy "es fenntartom a jogot, hogy a forumon én adjak nevet Nefernek."
Ezt nem vettem szívesen, ezért hogy megelőzzem fortist, gyorsan beléptem a forumra, és bosszúból én magam neveztem el Nefert "Hülyegyereknek" - amiért ezúton is bocsánat, lehet, hogy nem kellett volna leírnom. Embarassed

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6464

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 6 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  fortis Vas. 11 Dec. - 12:20

Veszna írta:Áprilia,itt az álmom a kapuddal:

Először nem láttam a kaput,egy középkori(?)forgatag közepén voltam. Hosszú ruhám volt,utazó köpennyel. Talán a piacon lehettünk. Onnan tudtam, hogy az álmodban vagyok,hogy ugyanolyan-bár tökéletesen kivitelezett-rajzolt volt a helyszín, és mi is Very Happy
Szóval kerestem a kaput ezerrel, de ehhez szükségem volt egy vezetőre,aki állítólag a piacon található meg. Meg is találtam smile, egy igencsak jóképű fickó volt, barna ruhában és fekete köpenyben,a haja és a szeme is fekete volt. Kicsit vitatkoztunk az utazással kapcsolatban,de elindultunk....és a kapunál felébredtem.
smile

Upsz két kérdésem volna.
- Ezt akkor kifejezetten csak Ápriliának írtad most? Csak azért kérdem, mert eddig a leírtak mindenkihez szóltak.
- "  Onnan tudtam, hogy az álmodban vagyok " 
Tényleg Áprilia álmában voltál?  Ez igazán klassz és nagy dolog.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11339

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 6 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  fortis Vas. 11 Dec. - 12:23

Áprilia írta:

Veszna, de kíváncsi lettem volna rá, hogy mi tortenik, ha belépsz a kapun....
Nekem fortis kapuja jött elő álmomban tobbszor is, most jut eszembe. Bosszankodtam is. Mozgott, hullámzott a kapu, szóval valszeg "ott" voltam valamilyen formában. Aztán fortisra emlékszem, amint szemrehányóan átad egy listát azokkal a dolgokkal, amiket csinálni fog, és mikozben olvastam, szóban is kihangsúlyozta nyomatékosan, hogy "es fenntartom a jogot, hogy a forumon én adjak nevet Nefernek."
Ezt nem vettem szívesen, ezért hogy megelőzzem fortist, gyorsan beléptem a forumra, és bosszúból én magam neveztem el Nefert "Hülyegyereknek" - amiért ezúton is bocsánat, lehet, hogy nem kellett volna leírnom. Embarassed

Very Happy Very Happy Very Happy
De  minden másnak örültem amúgy.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11339

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 6 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  fortis Vas. 11 Dec. - 12:26

Áprilia írta:
 Aztán fortisra emlékszem, amint szemrehányóan átad egy listát azokkal a dolgokkal, amiket csinálni fog,

Azt hiszem ez lényeges rész lehetett, akár a kapumat illetően, akár valami mást , A Nefer viszont nem tudom hogyan jöhetett a gondolathoz.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11339

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 6 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  Veszna Vas. 11 Dec. - 12:34

Csak azért szólítottam meg Ápriliát,mert ő tette be a képet. Fortis! Természetesen mindenkinek szól:)

______________________________________________________
You are not part of a material universe. You are part of a thought. You are dancing in a ballroom in which there is no material.  You are dancing thoughts. 
- Ra - 
Veszna
Veszna

Hozzászólások száma : 1380

Vissza az elejére Go down

Álmodós játék - Page 6 Empty Re: Álmodós játék

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

6 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.