Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hova kell kattintani?

+9
zplus
Blueeye
Kilendin
Nilka
Mayra1
Vega-42
nofertiti
Efi
fortis
13 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Hova kell kattintani? - Page 2 Empty Re: Hova kell kattintani?

Témanyitás  Efi Csüt. 29 Jan. - 20:03

Van kereső, fent a kék négyzetek között a nagyító. Van benne összetett keresés funkció is. Kipróbáltam, nem nagyon működik. Illetve egyszer működött, többször meg nem. Sad

Oldalra tettem keresőmezőt, de ez ugyanaz, mint ami a nagyítóra kattintva előjön.

A megoldása ennek a problémának is egy másik fórum verzió választása lenne, amiben remélhetőleg a keresés is rendesen működik.


Viszont eszembe jutott, hogy esetleg jobban tetszene-e nektek, ha baloldalt lennének ezek a funkciók? Kicsit így hagyom, és ha igen, akkor hozzáigazítom a fórum többi részét, vagyis hogy ne legyen cset lent is meg oldalt is, stb. Ha meg leszavazzátok, leveszem.
Efi
Efi
Admin

Hozzászólások száma : 1161

https://kalandorok.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Hova kell kattintani? - Page 2 Empty Re: Hova kell kattintani?

Témanyitás  fortis Vas. 15 Márc. - 21:28

Efi nem tudsz olyan sablonról , vagy lehetőségről ami a Lélekvándor mintájára volna ? Ezt Mayra vetette fel nekem a napokban , mondván hogy ott az álmok résznél pl fel volt sorolva az összes álom tapasztalatoknak a nevei , és ha valaki utólag szólni akart még hozzá , akkor az álom cím alatt megtalálható volt az összes hozzá tartozó hozzászólás és lehetőség arra , hogy írhassanak még hozzá valamit .
Ez nem volt rossz , mert itt pl ha visszamenőleg akar valaki írni egy álomhoz valamit , lehet több oldal múlva teheti azt csak meg , rengeteg közbenső egyéb tapasztalat és hozzászólás után .
Nem tudom mennyire emlékszel erre régen ez a vándoron hogyan volt :

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Hova kell kattintani? - Page 2 Empty Re: Hova kell kattintani?

Témanyitás  Vendég Vas. 15 Márc. - 22:15

A Lélekvándor nem egy sablon alapján volt elkészítve, szerintem, hanem hozzáértő informatikusok olyanra szabták, amilyet akartak.

Bár el tudom képzelni, hogy ha blogként működne az oldal, nem mint fórum, akkor lehetne valami hasonlót. Erről Blueeye tudna nyilatkozni inkább, neki van blogja, bizonyára ő jobban ismeri annak a lehetőségeit.

Itt úgy lehet megoldani, hogy minden álomnak új topikot nyitsz.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Hova kell kattintani? - Page 2 Empty Re: Hova kell kattintani?

Témanyitás  fortis Kedd 24 Márc. - 11:11

Believe írta:Úgy látom tegnap valaki ismét regizett , majd törölte  is az accountját , ezért újabb próbát teszek a regisztrálással , hogy megnézzem ki tudom e törölni magamat  nem adminként .

felhasználó nevem eeeee lesz

Sikerült végre utánajárnom a törlés lehetőségének .
Szóval mindenki törölheti magát , nincs szükség ehhez az admin közreműködéséhez . A profil ablak legalján van az ehhez szükséges opció

Kivétel az adminok esetében , mert admin nem törölheti magát . Ezért nekünk ilyen opció nincs is , ezért nem is láthattam csak miután regiztem egy felhasználónévvel így jöttem rá .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Hova kell kattintani? - Page 2 Empty Re: Hova kell kattintani?

Témanyitás  fortis Kedd 24 Márc. - 12:42

Áprilia írta:
Believe írta:
Sikerült végre utánajárnom a törlés lehetőségének .
Szóval mindenki törölheti magát , nincs szükség ehhez az admin közreműködéséhez . A profil ablak legalján van az ehhez szükséges opció.

Konkrétan milyen opcióról beszélsz? Megneveznéd?

A profil ablakban ahol nick nevet vagy email címet lehet változtatni , a lap alján van egy kis négyzet , amit ki lehet pipálni , mögötte pedig a törlés lehetőségéről szóló szövegrész .  Ha kipipálod a négyzetet és az oké gombra klikkelsz ( ha jól emlékszem oké  ) akkor kapsz egy email üzenetet a címedre , hogy megerősíthesd a törlési szándékodat . Ha ott leokézod a linket , akkor a törlés meg is történhetett .
Ennyike volna . Még egyszer már nem tudok utána nézni , mert elhasználtam a lehetséges email címeimet erre a célra .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Hova kell kattintani? - Page 2 Empty Re: Hova kell kattintani?

Témanyitás  fortis Szer. 25 Márc. - 17:50

Hello beló !
- Szóval Mayra megadta a jelszavát , és beléptem a profiljába és minden lehetőséget megnéztem , valóban nem látszik az az opció , amivel az ember kitörölhetné magát .
- Az  új regisztrációkkal viszont volt ilyen opció , kipróbáltam több regivel is , az utolsó a Jura volt . Sajnos nem tudtam olyan képet csinálni az oldalról amit ide betehettem volna , hogy megmutassam .
- Ami az álmos fórumban vendégként utolsó hozzászólásként szerepelt , azt tudtommal nem én töröltem , bár igaz ami igaz , abba a fórumba de nem ugyan abba a topikba emlékeim szerint írtam valamit akkoriban , amit ki is töröltem , mert meggondoltam magamat . Hogy Etoile azaz vendég utolsó írása mikor lett törölve ezt most hirtelen nem tudom , ennek nem jártam utána , csak a saját törlésemnek .
- Ami a beírt és törölt hozzászólásomat illette az álmos fórumon , annak nem volt köze az utolsó hozzászóláshoz , teljesen más jellegű dologról írtam , így nem hiszem , hogy bakiztam volna . De ha más lehetőség nincs , akkor talán igazatok van , csak én nem vettem észre akkor semmi ilyesmit .

Azt hiszem többet nem tudok már mondani a témához ,  jó lenne , ha hozzáértőbbek lennének az adminok , mint amennyire én ehhez konyítok .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Hova kell kattintani? - Page 2 Empty hova kell kattintani 2

Témanyitás  Vendég Szer. 25 Márc. - 18:30

Mayra1 írta:Nos, a régi tagokat Efi valamilyen csoportként kezeli (tudom, mert engem és nem tudom kit utólag rakott oda és el is mesélte), elképzelhető, hogy ehhez a csoporthoz nem jár alanyi jogon a törlés funkció.
Más oka van, szerintem. Egyszer régen, mikor szóba került, hogy nem tudja magát törölni az ember, akkor változtattam a profil beállításain. Utána megnéztem a saját profilomat, és csodálkoztam, hogy nem módosultak a beállítások. Nyilvánvaló, hogy a módosítás azokat nem érintette, akik korábban készíttették el a profiljukat. És ezért lehetséges, hogy aki most regisztrál, annak van öntörlés opció.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Hova kell kattintani? - Page 2 Empty Re: Hova kell kattintani?

Témanyitás  zplus Szer. 3 Jún. - 9:51

fortis írta:Ez most nem kifejezetten Fórumos kérdés , de borzasztóan kellemetlenné váltak már ezek a felugró ablakok . Fel van nekem rakva egy blokkoló , az Adblock plus  , de úgy tűnik mit sem ért . Tud valaki valamilyen jó megoldást Win 7-re ?


..vagy egy olyan program települt fel a gépedre- más programnak kiadva magát- hogy rést nyitott a védelmen (tűzfalon-Adblockon-mindenen) - engem egyszer valami codec álcája alatt szivatott.. (+18as reklámok állandóan felugró ablakban, a gyerekek meg körülöttem.. még irtani se tudtam nyugodtan, mert..  )

______________________________________________________
"Every day sends future to past, every step brings me closer to my last"
zplus
zplus

Hozzászólások száma : 137

Vissza az elejére Go down

Hova kell kattintani? - Page 2 Empty Re: Hova kell kattintani?

Témanyitás  fortis Szer. 3 Jún. - 10:22

Háát nekem játékreklámok ugrálnak fel , meg testépítő izék . 
Lehet kellene csinálnom egy rendszer visszaállítást ? Bár nem hinném , hogy attól ez megjavulna .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Hova kell kattintani? - Page 2 Empty Re: Hova kell kattintani?

Témanyitás  Greywolf Szer. 3 Jún. - 11:02

fortis írta:Ez most nem kifejezetten Fórumos kérdés , de borzasztóan kellemetlenné váltak már ezek a felugró ablakok . Fel van nekem rakva egy blokkoló , az Adblock plus  , de úgy tűnik mit sem ért . Tud valaki valamilyen jó megoldást Win 7-re ?

Zplusnak igaza lehet. Nekem, az otthoni gépen a Spy-bot - Search & Destroy nevű program van feltelepítve, az minden ilyet leszed. Mondjuk a program régóta megvan, rendszeresen lehet frissíteni, de mostanában mintha megújult volna és nehezebb kezelni, de magyar nyelvű. Kicsit hosszabb ideig tart, amíg alaposan átnézi a gépet, viszont megéri. Ha ezt használod, akkor figyelj oda, hogy amikor át akarod nézetni a géped, akkor ne csak simán az ikonra kétszer kattintva indítsd el win7-ben, hanem mint rendszergazda futtasd, akkor lesz igazán hatékony, mert a végén le is zárja a támadható portokat vagy valami ilyesmi.
Itt a munkahelyemen is van ez a program, meg egy másik is, aminek Malwarebytes-Anit-malware a neve. Ez is jó, de nem tudom hogy mennyire, ez még nekem új program, viszont jóval gyorsabb a Spy-bot-nál, nem tudom, hogy olyan hatékony-e. A rendszergazda szerint mindkettő egyszerre jó, ha fent van. Ennek ellenére nekem otthon csak a Spy-bot van fent.

Így nem kell sem rendszer helyreállítást végezned, sem rendszertelepítést. Mindkettő ingyenesen letölthető.

______________________________________________________
"Mindannyian elveszettek vagyunk,
de legalább együtt veszünk el!"
Greywolf
Greywolf

Hozzászólások száma : 208

Vissza az elejére Go down

Hova kell kattintani? - Page 2 Empty Re: Hova kell kattintani?

Témanyitás  zplus Szer. 3 Jún. - 11:10

Rendszervisszaállitás? szinte fölösleges (mivel ha az van, akkor az fel van installálva a gépedre - úgy kezdi, hogy akarod-e instalálni az xy-programnak látszó akármit, ami kell neked ahhoz, hogy.. és egy Ok után feltelepül és a legközelebbi újrainditás után kezdi a szórakoztatást - egy rést nyit a védelmen és se az Adblock, se akármelyik virusirtó nem tesz semmit, mert feltelepüléskor hozzáadja magát a kivételek listájához mint biztonságos, stb..)

A gyökér-okot kell megszüntetni:
Control panel - programs - programs and features : lista egyenként átnéz és ki kell szúrni (legkönnyebb az időpont alapján - installed on ), hogy melyik a tettes.. uninstall.. akárhogy is tiltakozik.. yes


(közben irta Greywolf: Spy-bot - Search & Destroy -igen, erre is való yes  )

______________________________________________________
"Every day sends future to past, every step brings me closer to my last"
zplus
zplus

Hozzászólások száma : 137

Vissza az elejére Go down

Hova kell kattintani? - Page 2 Empty Re: Hova kell kattintani?

Témanyitás  fortis Szer. 3 Jún. - 11:51

Hú köszi , nagyon jó infókat adtatok , megpróbálkozom velük  !

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Hova kell kattintani? - Page 2 Empty Re: Hova kell kattintani?

Témanyitás  fortis Szer. 3 Jún. - 21:51

Bejött a dolog , eltűntek a reklámok . Ügyesek vagytok , köszi !

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Hova kell kattintani? - Page 2 Empty Re: Hova kell kattintani?

Témanyitás  fortis Csüt. 10 Dec. - 17:04

Szóval csak annyit szerettem volna kérni , hogy a túlzottan nagy méretű képekkel legyetek óvatosak , mert  ideiglenesen  feltöltős netem van és nem nagyon van kapacitásom ezek átformázására . 
Esetleg ha Efinek volna lehetősége és ilyesmi adódna , megkérném próbáljon ilyen esetekben ő tenni valamit , ha lehetséges . 
Köszönöm a türelmeteket  !
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Hova kell kattintani? - Page 2 Empty Re: Hova kell kattintani?

Témanyitás  Vendég Szomb. 30 Ápr. - 18:04

A megjelenítőtől is függ hogy széttúrja-e az oldalt. Nyilván ha telefont vagy hasonló kis kütyüt használtok akkor problémák adódhatnak, de nekem szélesvásznú monitorom van és ezen minden okés.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Hova kell kattintani? - Page 2 Empty Re: Hova kell kattintani?

Témanyitás  Vendég Szomb. 30 Ápr. - 18:09

Médea írta:A megjelenítőtől is függ hogy széttúrja-e az oldalt. Nyilván ha telefont vagy hasonló kis kütyüt használtok akkor problémák adódhatnak, de nekem szélesvásznú monitorom van és ezen minden okés.
Ez nekem is eszembe jutott, és rögtön megnéztem mobilon is, amikor feltettem. Ott is rendben volt, míg Mayra némelyik képénél, vagy egy hosszú webcímnél az összezavarodik.

Mondjuk ez a 800 pixel már sok, szélesebb a szövegmező, mint normálisan.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Hova kell kattintani? - Page 2 Empty Re: Hova kell kattintani?

Témanyitás  fortis Hétf. 9 Május - 9:53

Tud valaki olyan videó lejátszó programot ami  meg tudja fordítani a képet ? 
Szóval arról lenne szó , hogy a telómmal készült videót a laptop keresztben játssza le  . Valahogy el kellene forgatni a képet , csak nem találok olyan funkciót mint a képnézegetőnél mondjuk .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Hova kell kattintani? - Page 2 Empty Re: Hova kell kattintani?

Témanyitás  Vendég Hétf. 9 Május - 10:39

VLC media player
http://www.szoftverbazis.hu/szoftver/vlc-media-player-v1-0-0-rc2--magyar--ST10.html

Elindítod vele a videót, aztán fent a menüsorban:

eszközök /hatások és szűrők/ videóhatások/ geometria fül/ átalakítást kipipálod és beállítod mennyivel forgassa el

De vigyázz mert így fog lejátszani aztán minden videót, ha már nincs rá szükséged vedd ki a pipát az átalakításból és visszaáll alapértelmezettre.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Hova kell kattintani? - Page 2 Empty Re: Hova kell kattintani?

Témanyitás  fortis Hétf. 9 Május - 10:50

Áprilia írta:Képpel is meg lehet ezt csinálni? Nekem a jobb agyféltekés rajzoláshoz kéne. Ha fejjel lefelé akarok nézni egy képet, és ezert megfordítom az ipad-em, az azonnal visszafordítja a képet is.  

Én úgy tudom , hogy a táblagépen volt ilyen pipa , szerintem az Ipadon is lennie kell a beállításoknál , hogy aktív legyen e ez a forgó nézet , vagy sem . Nálad valószínűleg aktív , ki kellene venned belőle a pipát.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Hova kell kattintani? - Page 2 Empty Re: Hova kell kattintani?

Témanyitás  fortis Hétf. 9 Május - 10:52

Médea írta:VLC media player
http://www.szoftverbazis.hu/szoftver/vlc-media-player-v1-0-0-rc2--magyar--ST10.html

Elindítod vele a videót, aztán fent a menüsorban:

eszközök /hatások és szűrők/ videóhatások/ geometria fül/ átalakítást kipipálod és beállítod mennyivel forgassa el

De vigyázz mert így fog lejátszani aztán minden videót, ha már nincs rá szükséged vedd ki a pipát az átalakításból és visszaáll alapértelmezettre.

Köszi a tanácsot !
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Hova kell kattintani? - Page 2 Empty Hova kell kattintani?

Témanyitás  fortis Hétf. 13 Márc. - 9:22

Blueeye írta:
fortis írta:Blueeye lekicsinyítettem neked, amúgy tablettról, telefonról, vagy szám gépről dolgozol? Ha szám gép vagy laptop, akkor elmagyaráznám hogyan kicsinyíthetsz a legegyszerűbben. Persze ez csak akkor működik, ha letöltöd a képet és úgy raknád vissza.


Jól van, írd le. Laptopom van. Köszi smile
1 / Ha a neten van a kép, akkor  jobb klikk ,kép mentése másként. ( azt hiszem ez tudod)
2/ Az asztalon lévő kép ikonra jobb klikk, majd bal klikk a szerkesztés opcióra.
3/ Ott találsz egy olyan opciót, hogy átméretezés , azon belül pedig, hogy  képpontban( ezt pipálod ki)
és az ott felugró számokat kell csak törölni és beírni másikat. A legnagyobb méret ne legyen több mondjuk függőleges 400 és vízszintes 400-nál
4/ Bezárod az ablakot és kész. 
5/ Ide feltölteni úgy fogod tudni, hogy a szerkesztő ablakban ráklikkelsz a  Host an image ikonra, ez az alsó sor első ikonja.
5/ A felugró ablakban zöld téglára klikk, ez a Select file, majd megkeresed a gépeden magát a képet. 
6/ Ráklikkelsz a kék ablakra, ahol van egy kis felfelé mutató nyíl
7/ Majd klik a bal alsó sarokban lévő már feltöltött képed kicsinyített mására, és a kép már ott is lesz a hozzászólásodban. 

Hú, ez egy kicsit lehet mégis csak bonyolult, legalábbis annak tűnik, ha nem megy, akkor én szívesen átalakítgatom neked. 
Amúgy a windows fénykép nézegető progival kell csinálni.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Hova kell kattintani? - Page 2 Empty Re: Hova kell kattintani?

Témanyitás  Lea. Szomb. 5 Aug. - 19:37

Bocsi, ha nem jó helyre írom az üzenetemet!

Efi, tudnál nekem segíteni abban, hogy az összes játékos témában - ha jól számoltam 40 db van - fel legyek iratkozva? Csak reménykedem, hogy pár kattintással meg tudod oldani. smile Ha muszáj, akkor persze végigkattingatom.
Lea.
Lea.

Hozzászólások száma : 1211

Vissza az elejére Go down

Hova kell kattintani? - Page 2 Empty Re: Hova kell kattintani?

Témanyitás  Vendég Szomb. 5 Aug. - 20:59

Jó helyre írod.
A feliratkozást sajnos nem tudom helyetted megcsinálni.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Hova kell kattintani? - Page 2 Empty Re: Hova kell kattintani?

Témanyitás  Lea. Szomb. 5 Aug. - 21:01

efi írta:Jó helyre írod.
A feliratkozást sajnos nem tudom helyetted megcsinálni.

Rendben! Köszönöm az infót! smile
Lea.
Lea.

Hozzászólások száma : 1211

Vissza az elejére Go down

Hova kell kattintani? - Page 2 Empty Re: Hova kell kattintani?

Témanyitás  Jemsnixon Szomb. 25 Márc. - 13:13

I'm inclined to agree that beginners should continue to play the role of tacit moderator. Please start a new topic if you wish to continue the discussion on your own. You won't want to approach the topic from the same angle, it is almost a given.

Jemsnixon

Hozzászólások száma : 3

Vissza az elejére Go down

Hova kell kattintani? - Page 2 Empty Re: Hova kell kattintani?

Témanyitás  Efi Vas. 13 Aug. - 14:12

Sokszor előfordul mindannyiunkkal(most éppen Vesznával), hogy nem találunk egy régebben beírt posztot.
Javasolnám, hogy használjunk tag-gel (azaz ezzel:  # ) megjelölt kulcsszavakat, mikor olyan új posztot írunk, ami később is érdekes lehet, mert ezekre rá tudunk keresni.

Kísérletképpen beírtam valahová tagelve, hogy cipriánó.
A kereső ikonra kattintva megkereshetitek ezt a posztot. Ne felejtsétek el bejelölni, hogy tag-eket keressen, meg azt is, hogy  a keresés eredményének megjelenítésénél a hozzászólást adja ki (ne a témát),, aztán go! Indulhat a cipriánó szó keresése. Aminek ezúttal semmi köze a poszt tartalmához, de ha lenne, akkor a poszt bármikor megkereshető lenne.

______________________________________________________
"a béke és a szeretet az igazság által jön el az emberek közé " (R.S.)
Efi
Efi
Admin

Hozzászólások száma : 1161

https://kalandorok.hungarianforum.com

Áprilia and Veszna like this post

Vissza az elejére Go down

Hova kell kattintani? - Page 2 Empty Re: Hova kell kattintani?

Témanyitás  Veszna Vas. 13 Aug. - 16:56

Efi írta:Sokszor előfordul mindannyiunkkal(most éppen Vesznával), hogy nem találunk egy régebben beírt posztot.
Javasolnám, hogy használjunk tag-gel (azaz ezzel:  # ) megjelölt kulcsszavakat, mikor olyan új posztot írunk, ami később is érdekes lehet, mert ezekre rá tudunk keresni.

Kísérletképpen beírtam valahová tagelve, hogy cipriánó.
A kereső ikonra kattintva megkereshetitek ezt a posztot. Ne felejtsétek el bejelölni, hogy tag-eket keressen, meg azt is, hogy  a keresés eredményének megjelenítésénél a hozzászólást adja ki (ne a témát),, aztán go! Indulhat a cipriánó szó keresése. Aminek ezúttal semmi köze a poszt tartalmához, de ha lenne, akkor a poszt bármikor megkereshető lenne.

Köszi Efi, ez hasznos volt.

______________________________________________________
You are not part of a material universe. You are part of a thought. You are dancing in a ballroom in which there is no material.  You are dancing thoughts. 
- Ra - 
Veszna
Veszna

Hozzászólások száma : 1380

Vissza az elejére Go down

Hova kell kattintani? - Page 2 Empty Re: Hova kell kattintani?

Témanyitás  Veszna Kedd 29 Aug. - 19:22

Na, most jelentettem egy üzenetet akaratomon kívül amikor Ápriliiának válaszoltam. De nem tudom hogyan, mert nincs ilyen opció töpreng...
Teljesen értetlenül állok ez előtt a jelenség előtt....
Telefonról netezek.

______________________________________________________
You are not part of a material universe. You are part of a thought. You are dancing in a ballroom in which there is no material.  You are dancing thoughts. 
- Ra - 
Veszna
Veszna

Hozzászólások száma : 1380

Vissza az elejére Go down

Hova kell kattintani? - Page 2 Empty Re: Hova kell kattintani?

Témanyitás  fortis Kedd 29 Aug. - 19:44

A telefonos dolgokhoz nem értek sajnos.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Hova kell kattintani? - Page 2 Empty Re: Hova kell kattintani?

Témanyitás  Efi Szer. 30 Aug. - 3:23

Veszna írta:Na, most jelentettem egy üzenetet akaratomon kívül amikor Ápriliiának válaszoltam. De nem tudom hogyan, mert nincs ilyen opció töpreng...
Teljesen értetlenül állok ez előtt a jelenség előtt....
Telefonról netezek.
Igen, megérkezett.  kúl 
Van olyan alul, hogy visszaélés jelentése, arra nyomhatsz rá véletlenül. Igaz ilyenkor még egy párbeszéd ablak előjön. hát nem tudom, talán úgy is elküldődik, ha azt nem töltöd ki...
töpreng

______________________________________________________
"a béke és a szeretet az igazság által jön el az emberek közé " (R.S.)
Efi
Efi
Admin

Hozzászólások száma : 1161

https://kalandorok.hungarianforum.com

Veszna likes this post

Vissza az elejére Go down

Hova kell kattintani? - Page 2 Empty Re: Hova kell kattintani?

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.