Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Belső Föld elmélet és laposföld elmélet

3 posters

Go down

Belső Föld elmélet és laposföld elmélet Empty Belső Föld elmélet és laposföld elmélet

Témanyitás  Áprilia Pént. 10 Márc. - 10:57

Valahogy összetalálkoztam a Belső Föld elmélettel, amelynek az egyik állítólagos bejárata az Iguassu Vízesés Brazília és Argentína határán. Erről eszembe jutott, hogy fortisnak pár éve volt olyan álma, amikor egy vízeséshez ért és amikor bemehetett volna mögè, az àlom többször is kidobta magából fortist.

Itt a vízesés fotója és a Belső Föld szerkezete, bekarikáztam a vízesés nevét:

Belső Föld elmélet és laposföld elmélet 7d9c9010

Belső Föld elmélet és laposföld elmélet Db8e3910

Belső Föld elmélet és laposföld elmélet 447c8310

Belső Föld elmélet és laposföld elmélet Ce84e210

Forrás (itt bővebben lehet olvasni a Belső Földről):
https://atjaro-penta.blog.hu/2010/11/28/a_belso_fold?layout=5


______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6459

fortis and Veszna like this post

Vissza az elejére Go down

Belső Föld elmélet és laposföld elmélet Empty Re: Belső Föld elmélet és laposföld elmélet

Témanyitás  Veszna Szomb. 17 Jún. - 3:42

Sok amerikai kapcsolatom van fórumokon, és arrafelé rendszeresen felbukkan a lapos föld teória (elég harcias egy társaság) , de Agartha-ról is hallottam már.
Én egy olyan beszélgetésre, konferenciára lennék kíváncsi, ahol mindenki (NASA, laposföldhívők, stb.) megosztja a saját véleményét, tudását a saját elképzelésével a Földről és a végén egyeztetnek.
Ja, nem fognak.

______________________________________________________
You are not part of a material universe. You are part of a thought. You are dancing in a ballroom in which there is no material.  You are dancing thoughts. 
- Ra - 
Veszna
Veszna

Hozzászólások száma : 1359

Vissza az elejére Go down

Belső Föld elmélet és laposföld elmélet Empty Re: Belső Föld elmélet és laposföld elmélet

Témanyitás  Áprilia Szomb. 17 Jún. - 7:27

De jó, Veszna, hogy itt vagy! 
Érdekes felvetést tettél! Ja. Ezek sosem egyeztetnek. De úgy tudom, hogy a tudományos állásponttól eltérő tényeket a NASA kifejezetten titkolja.
Ma csak este leszek, de jövök. 

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6459

Veszna likes this post

Vissza az elejére Go down

Belső Föld elmélet és laposföld elmélet Empty Re: Belső Föld elmélet és laposföld elmélet

Témanyitás  fortis Szomb. 17 Jún. - 7:52

Igen vannak helyek ahová képtelenség bejutni . Lényegében pont ez az , ami gyanússá teszi, és amiért érdemes foglalkozni a témával. 
Az Agarthai kapcsolatról olvastam magam is nemrég, de ez egy olyan dolog amire vagy egyoldalúan rááll az ember és energiát szán rá, vagy inkább tovább lép

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Belső Föld elmélet és laposföld elmélet Empty Re: Belső Föld elmélet és laposföld elmélet

Témanyitás  Veszna Szomb. 17 Jún. - 8:01

fortis írta:Igen vannak helyek ahová képtelenség bejutni . Lényegében pont ez az , ami gyanússá teszi, és amiért érdemes foglalkozni a témával. 
Az Agarthai kapcsolatról olvastam magam is nemrég, de ez egy olyan dolog amire vagy egyoldalúan rááll az ember és energiát szán rá, vagy inkább tovább lép
Nem tudom, mi a válasz a belső földdel, vagy akárcsak a földalatti barlangrendszerekkel kapcsolatban (Tayos, stb.) de lehet, hogy akik ott élnek sem szeretnék, ha megtalálnánk őket.

______________________________________________________
You are not part of a material universe. You are part of a thought. You are dancing in a ballroom in which there is no material.  You are dancing thoughts. 
- Ra - 
Veszna
Veszna

Hozzászólások száma : 1359

Vissza az elejére Go down

Belső Föld elmélet és laposföld elmélet Empty Re: Belső Föld elmélet és laposföld elmélet

Témanyitás  fortis Szomb. 17 Jún. - 22:17

Az biztos, hogy nem szeretnék , hogy rájuk találjanak. De azért vannak kivételek

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Belső Föld elmélet és laposföld elmélet Empty Re: Belső Föld elmélet és laposföld elmélet

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.