Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Képek csak módjával

+8
Lea.
Veszna
Mayra1
Sólyom
nofertiti
Vega-42
Nilka
Blueeye
12 posters

2 / 16 oldal Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next

Go down

Képek csak módjával - Page 2 Empty Re: Képek csak módjával

Témanyitás  Nilka Vas. 5 Jan. - 10:06

Very Happy 
Minden élőlény egy-egy életközösség. Mi baktérium, gomba szimbiotikus életközösség vagyunk, ha tartjuk magunkat a mai higiéniás elvárásokhoz, és nem figyelnek be az ízeltlábú élősködők, meg a férgek.
A szőrmés, bundás kisemlősök is ilyen életközösségek, az élősködőikkel együtt.
Magyarul: nemcsak a mókusok bolhások. Vukk is az volt, és folyton a pimasz ugrónépre panaszkodott.

______________________________________________________
Szél hozott, szél visz el...
Nilka
Nilka

Hozzászólások száma : 283

Vissza az elejére Go down

Képek csak módjával - Page 2 Empty Re: Képek csak módjával

Témanyitás  Áprilia Vas. 5 Jan. - 10:07

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 19:43-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6463

Vissza az elejére Go down

Képek csak módjával - Page 2 Empty Re: Képek csak módjával

Témanyitás  Nilka Vas. 5 Jan. - 10:08

Fortis: mindig megdöbbenek, mennyi mindenre emlékszel a Lélekvándoros Tapasztalattárba beküldött dolgaimból. upsz köszönöm, hogy figyelsz rám.

______________________________________________________
Szél hozott, szél visz el...
Nilka
Nilka

Hozzászólások száma : 283

Vissza az elejére Go down

Képek csak módjával - Page 2 Empty Re: Képek csak módjával

Témanyitás  Nilka Vas. 5 Jan. - 10:20

Áprilia írta:
Elek írta:Mókus?
Gyerekek voltunk és az egyik fiú - Balázs, csúzlival lelőtt egy mókust.
Én tudtam nyulat nyúzni és így rám testálta, h a bundájáért nyúzzam meg!

Hú, Elek, a gyerekkori állat nyúzást már tárgyaltuk a szociopatáknál....
(bocsi)

vidéken ez másképpen működik. ne vonjunk le messze menő következtetéseket.
amikor gyerek voltam, apum kivitt hátra a jószágokhoz. elfogott egy kendermagos tyúkot, majd kedvesen simogatta, nyugtatgatta az állatot. nekem már ekkor potyogtak a könnyeim, mert apum mellett ott volt a nagy fehér tál, meg a hatalmas kés, és hallottam reggel, ahogyan anyám kiadta a napi parancsot, ma délben tyúkhúsleves lesz az ebéd, szóval apám vágja le reggel az egyiket. a tyúk kopasztás ment már akkoriban is, de képtelen voltam végignézni egy ilyet. se disznóölést, se szárnyas levágást, se nyúl letaglózást. apám ezt a "nem életre való", "városi széplelkűséget", általa képmutatásnak bélyegzett hozzáállást elégelte meg. azonban nemcsak arra kényszerített, hogy nézzem végig. odarángatott a tyúkhoz, kezembe adta a kést, hátulról megfogta a kezem, és a kezem fogva, a kést ő is tartva magyarázta, hogyan kell elvágni a jószág nyakát úgy, hogy szerencsétlen ne féljen, ne szenvedjen, könnyű utazása legyen... Majd egyetlen rántással elvágatta velem szegény tyúkocska torkát. életemben nem zokogtam annyira. aznap délben egy falatot sem ettem. apámnak megmondtam, hogy én erre képtelen vagyok. ő elmondta, hogy az ember mindenevő, ez is hozzátartozik a túléléshez, és aki képtelen elejteni a zsákmányt, az nem életképes. erre én közöltem, hogy inkább éhen halok, vagy eltengődöm gyümölcsökön, magvakon, növényeken, de ezt soha többé...
végül egyiken sem voltunk túlzottan büszkék saját magunkra. Embarassed 

______________________________________________________
Szél hozott, szél visz el...
Nilka
Nilka

Hozzászólások száma : 283

Vissza az elejére Go down

Képek csak módjával - Page 2 Empty Re: Képek csak módjával

Témanyitás  Vendég Vas. 5 Jan. - 12:28

...anyám három műszakba dolgozott és segíteni kellet, a főzésben. A nyuszik megnyúzása napi esemény volt, a csirke levágása és a disznóé is....

a mókus bundáját a haver akarta hasznosítani....a nyúl irháját mi mindég elástuk a sertés trágyába.....

nem érzem magam szociópatának ezért, és gondolom a sok hentes és mészáros sem ill. a sok háziasszony sem...

igen jó ízű mindég a disznótoros, a "fűszerezés" titka áthagyományozódott rám és sajnos a fiamban ki is fog halni....igazi NYÚLBÉLA még a legyet sem csapja agyon...!
Nem helyénvaló, a vegetáriánus étkezés nagyon is távol álló az embertől és közeli a szarvasmarháéhoz. Ez nem célzás - ez tény.


Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Képek csak módjával - Page 2 Empty Re: Képek csak módjával

Témanyitás  Vendég Vas. 5 Jan. - 12:33

A bőr alatt élő és emberbe is megtalálható élősködő - NO, az a nem semmi.....és a szembe "belefúródó"....az eszem megáll....

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Képek csak módjával - Page 2 Empty Re: Képek csak módjával

Témanyitás  fortis Vas. 5 Jan. - 13:19

Fúú én sem vágnám el a tyúk torkát . Képtelen lenék ilyesmire . Na meg disznót ölni sem .  Egyszer részt vettem segítőként falún egy disznóvágásnál , addig sem fülledt hozzá a fogam , de utána kijelentettem , hogy na aztán én soha többé .
Na nem a széplelkűség vagy valami ilyesmi miatt , hanem egyszerűen képtelen vagyok rá . Egészen más az , ha elmegyek vadászni , és elejtek egy vadat . Az ellen nincs lelkiismeret furdalásom  A vadnak megvan az esélye , hogy túléljen , nekem meg , hogy éhes maradjak .  A vaddisznó is képes megölni az embert és megenni azt , én is megölöm a vaddisznót és megeszem azt . Egyenlőek az esélyek . na nem távcsöves puskára gondoltam .
Tehenet , bikát , nyulat ilyesmiket nem eszem . A disznóval tudok csak megbékélni , mert benne egyenlő vetélytársat látok .  A halak valahol más kategória .
Na és akkor itt vannak az ember legjobb barátai a lovak , a delfinek , a kutyák , a macskák és ilyesmik .  Ehhez már embertelenség kell , hogy az ember felfalja a legjobb barátját .
Szóval sajnálatosak ezek a tenyészállatok amiket levágásra tartanak csak .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Képek csak módjával - Page 2 Empty Re: Képek csak módjával

Témanyitás  Blueeye Vas. 5 Jan. - 13:29

Áprilia írta:
Elek írta:Mókus?
Gyerekek voltunk és az egyik fiú - Balázs, csúzlival lelőtt egy mókust.
Én tudtam nyulat nyúzni és így rám testálta, h a bundájáért nyúzzam meg!

Hú, Elek, a gyerekkori állat nyúzást már tárgyaltuk a szociopatáknál....
(bocsi)

A nyulat előbb leütik, (reméljük rendesn), és úgy nyúzzák le a bőrét.

Ami durva és pszichopata az, amikor szerencsétlen állatot élve nyúzzák meg, pusztán a kegyetlenségben lelt öröm miatt, vagy mielőtt bunda készül belőlük.  Sad 

Tűzbe a bundákkal, senkinek sem szabadna ilyent hordani, csak műszőrmét.

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1128

Vissza az elejére Go down

Képek csak módjával - Page 2 Empty Re: Képek csak módjával

Témanyitás  fortis Vas. 5 Jan. - 13:35

Igen de szerintem már sokat változott a divat . Szerintem a bundák már nem annyira menők . Sőt sokszor még le is nézik az embert a fent említett okok miatt , ha bundába bújtatja magát

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Képek csak módjával - Page 2 Empty Re: Képek csak módjával

Témanyitás  Blueeye Vas. 5 Jan. - 13:39

Életemben nem vágtam állatot, de nem is fogok. Különben sem eszek húst évek óta.

Sok ember nem enne húst, ha azt neki magának kellene elkészíteni. Pl. szárnyast, sertést, lovat, tehenet vagy halat, nap mint nap meg kellene ölni egy késsel, és feldolgozni.

Persze könnyű, megcsinálja más, és feldolgozzák, a boltba már gusztusos formában kerül a polcra, és mindenki megfeledkezik az előzményekről, hogy min megy keresztül egy állati test, mire a tányérra kerül.

A legtöbb ember nem lenne képes erre.


______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1128

Vissza az elejére Go down

Képek csak módjával - Page 2 Empty Re: Képek csak módjával

Témanyitás  Blueeye Vas. 5 Jan. - 13:50

Kerülhet az ember extra helyzetbe.

Ebben a filmben egy repülőgép a rögbicsapattal lezuhant az Andokban, és a túléők a végén a meghalt társukat ették meg.  Shocked 
Aki nem akart emberhúst enni, az meghalt, és megették őt.

Kérdés, mi az erősebb az emberben? Az életösztön, vagyis a test mindenáron fenntartása, vagy inkább lemond az ember a testi életéről, és meghal.

Ha valaki meg akarja nézni, itt meg lehet:

Életben maradtak

http://videa.hu/videok/film-animacio/alive-tuleltek-a-repuloszerencsetlenseget-dokumentumfilm-film-hundub-MReTURGl7Ewht3Rz


______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1128

Vissza az elejére Go down

Képek csak módjával - Page 2 Empty Re: Képek csak módjával

Témanyitás  Vendég Vas. 5 Jan. - 14:05

Tartalmas film volt, láttam anno...

-
Hajlok a "meghalás felé"....


...eccé.... én.... építettem a metrót is. Éppen fortiséknál, ott az alagútban.... az Ecseri sarok utáni résznél - nem váltottak le kettő hétig. Vácum géppel vizet szívattam ki az alagútból - tehát nem mehettem el. És ünnep lévén nem is jött a váltótárs mert iszákos volt és otthon lerészegedett. Szóval a két hét alatt alig ettem...éheztem. Hiába telefonáltam a kevés pénzem is elnyelte az útcai készülék...aztán sokadik napra megjött a harmadik váltó társ. És ő ott a "toronyalatti" étterembe bevitt és háromfogásost "zabáltam" be egyszerre...

fortis? tudod a helyet? étterem az ma még?

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Képek csak módjával - Page 2 Empty Re: Képek csak módjával

Témanyitás  Nilka Vas. 5 Jan. - 14:21

hajlok a túlélésre... íme az ember...

apum a fenti ebédes példánál azért lett nagyon mérges rám, mert szembe szegültem egy alapvető természeti törvénnyel... és én végül azért szégyelltem el magam kegyetlenül, mert felismertem, hogy igaza van.

"Ami az egyiknek élet, az a másiknak halál."
(Vukk)

Apa azt mondta, hogy nem az a baj, ha elvesszük egy állat életét azért, hogy mi élhessünk. Az emberi test éppen úgy az anyagi világ része, mint az állati test. A bajok akkor kezdődnek, mikor FELESLEGESEN, valódi szükség nélkül tesszük ezt, és a tető pontja ennek az, ha mindez még szándékos kínzással, fájdalom okozással társul, mert ott már nem a fizikai szintről, a testi szintről van szó. ott már a halhatatlan, az Isteni szikra sérül mind a két oldalon, amihez senkinek nincs joga.
apa azt mondta, azzal a tettemmel, hogy nem ettem délben a levesből, feleslegessé tettem a tyúkocska halálát. nem tiszteltem meg az anyagi, földi léttől búcsúzó, távozó lelket azzal, hogy értelmet adtam a halálának, és ezáltal a létezésének, megszegtem a törvényt... és ennél ő kevesebb nagy bűnt tud elképzelni.

kemény lecke volt az a nap, mind a kettőnknek.

______________________________________________________
Szél hozott, szél visz el...
Nilka
Nilka

Hozzászólások száma : 283

Vissza az elejére Go down

Képek csak módjával - Page 2 Empty Re: Képek csak módjával

Témanyitás  fortis Vas. 5 Jan. - 14:26

Elek írta:Tartalmas film volt, láttam anno...

-
Hajlok a "meghalás felé"....


...eccé.... én.... építettem a metrót is. Éppen fortiséknál, ott az alagútban.... az Ecseri sarok utáni résznél - nem váltottak le kettő hétig. Vácum géppel vizet szívattam ki az alagútból - tehát nem mehettem el. És ünnep lévén nem is jött a váltótárs mert iszákos volt és otthon lerészegedett. Szóval a két hét alatt alig ettem...éheztem. Hiába telefonáltam a kevés pénzem is elnyelte az útcai készülék...aztán sokadik napra megjött a harmadik váltó társ. És ő ott a "toronyalatti" étterembe bevitt és háromfogásost "zabáltam" be egyszerre...

fortis? tudod a helyet? étterem az ma még?

Háát nem is tudom , de azt hiszem valami presszó félébe mehetett át inkább .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Képek csak módjával - Page 2 Empty Re: Képek csak módjával

Témanyitás  Áprilia Vas. 5 Jan. - 14:31

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 19:43-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6463

Vissza az elejére Go down

Képek csak módjával - Page 2 Empty Re: Képek csak módjával

Témanyitás  Vendég Vas. 5 Jan. - 15:20

Az Ecseri sarok.
A Metró feljáró.
Buszmegálló és a bolt+ épülete.
Előtte keresztbe az az útca.
Ott a nagy torony épület.
Annak aljában volt egy vendéglő, régen....hááát 30-33 éve?
-
Sokat járok arra kocsival, egyszer megállok és megnézem....nosztalgiázok egyet....Pöttyös-nél szembe a lakótelepen volt egy kerek-egyszintes épület. Mikor "levegőzni" följöttem, oda ültem le elszívni egy cigit.... akkor be volt zárva, körgangos üveges, kupolás épület...ma is áll?

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Képek csak módjával - Page 2 Empty Re: Képek csak módjával

Témanyitás  fortis Vas. 19 Jan. - 14:55

Hmm ez olyan mint valami Északi isten  öröm 

Képek csak módjával - Page 2 J_ghegy_www.kepfeltoltes.hu_

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Képek csak módjával - Page 2 Empty Re: Képek csak módjával

Témanyitás  Áprilia Vas. 19 Jan. - 19:14

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 19:43-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6463

Vissza az elejére Go down

Képek csak módjával - Page 2 Empty Re: Képek csak módjával

Témanyitás  fortis Hétf. 20 Jan. - 12:24

Áprilia írta:Mint egy őrző.

Azért olyan fantasztikus , hogy ilyen képződmények létre jöhetnek , akár csak ez a jéghegy , vagy ott van pl a Mars arc .

Képek csak módjával - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcS06Z8HqbGR_v3kKlFGJH9A6D58AbG2OxKeG4A6fpidFUq-6c7V

Képek csak módjával - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcRsfRovmS6One7wROjCmOYsIRVMCSCHvYjdxvB4ukakbED8J9JY

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Képek csak módjával - Page 2 Empty Re: Képek csak módjával

Témanyitás  fortis Kedd 21 Jan. - 16:42

Képek csak módjával - Page 2 Kutyik_www.kepfeltoltes.hu_

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Képek csak módjával - Page 2 Empty Re: Képek csak módjával

Témanyitás  fortis Kedd 21 Jan. - 16:42

Képek csak módjával - Page 2 Majmok_www.kepfeltoltes.hu_

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Képek csak módjával - Page 2 Empty Re: Képek csak módjával

Témanyitás  Blueeye Szomb. 25 Jan. - 17:47

Képek csak módjával - Page 2 1535611_616752625041065_1302313823_n_www.kepfeltoltes.hu_

 béke 

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1128

Vissza az elejére Go down

Képek csak módjával - Page 2 Empty Re: Képek csak módjával

Témanyitás  fortis Szomb. 25 Jan. - 18:00

nocomment  De azért jópofi volt .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Képek csak módjával - Page 2 Empty Re: Képek csak módjával

Témanyitás  fortis Kedd 28 Jan. - 15:26

Azta lépcsős mindenit nekije !
1
Képek csak módjával - Page 2 Proxy?url=http%3A%2F%2F4.bp.blogspot.com%2F-Wn-3D0qsvjc%2FUue9YnAjqFI%2FAAAAAAAAAXY%2F-C56BNEHGqU%2Fs1600%2Fl%25C3%25A9pcs%25C5%2591%2B1


A hozzászólást fortis összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 28 Jan. - 17:46-kor.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Képek csak módjával - Page 2 Empty Re: Képek csak módjával

Témanyitás  fortis Kedd 28 Jan. - 15:27

2
Képek csak módjával - Page 2 Proxy?url=http%3A%2F%2F3.bp.blogspot.com%2F--ND1dfofh-o%2FUue9dLWMzxI%2FAAAAAAAAAXg%2FiKgKT_KoLFA%2Fs1600%2Fl%25C3%25A9pcs%25C5%2591%2B2


A hozzászólást fortis összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 28 Jan. - 17:46-kor.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Képek csak módjával - Page 2 Empty Re: Képek csak módjával

Témanyitás  fortis Kedd 28 Jan. - 15:27

3
Képek csak módjával - Page 2 Proxy?url=http%3A%2F%2F1.bp.blogspot.com%2F-dbWh9vQTABE%2FUue9hEcctmI%2FAAAAAAAAAXo%2FPGWaPzVBD48%2Fs1600%2Fl%25C3%25A9pcs%25C5%2591%2B3


A hozzászólást fortis összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 28 Jan. - 17:47-kor.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Képek csak módjával - Page 2 Empty Re: Képek csak módjával

Témanyitás  fortis Kedd 28 Jan. - 15:28

4
Képek csak módjával - Page 2 Proxy?url=http%3A%2F%2F4.bp.blogspot.com%2F-VvYOrALIIt4%2FUue9kyC8psI%2FAAAAAAAAAXw%2FvMWbzKnYtkI%2Fs1600%2Fl%25C3%25A9pcs%25C5%2591%2B4


A hozzászólást fortis összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 28 Jan. - 17:47-kor.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Képek csak módjával - Page 2 Empty Re: Képek csak módjával

Témanyitás  fortis Kedd 28 Jan. - 15:28

5
Képek csak módjával - Page 2 Proxy?url=http%3A%2F%2F1.bp.blogspot.com%2F-n9rH-0B_HJo%2FUue9pne6C5I%2FAAAAAAAAAX4%2FJY886RoV1-A%2Fs1600%2Fl%25C3%25A9pcs%25C5%2591%2B6


A hozzászólást fortis összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 28 Jan. - 17:48-kor.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Képek csak módjával - Page 2 Empty Re: Képek csak módjával

Témanyitás  fortis Kedd 28 Jan. - 15:29

6
Képek csak módjával - Page 2 Proxy?url=http%3A%2F%2F4.bp.blogspot.com%2F-M8XvMUPexq8%2FUue9tOsT_KI%2FAAAAAAAAAYA%2FQFy0ZHNWQiE%2Fs1600%2Fl%25C3%25A9pcs%25C5%2591%2B7


A hozzászólást fortis összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 28 Jan. - 17:48-kor.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Képek csak módjával - Page 2 Empty Re: Képek csak módjával

Témanyitás  fortis Kedd 28 Jan. - 15:29

7
Képek csak módjával - Page 2 Proxy?url=http%3A%2F%2F1.bp.blogspot.com%2F-iheJ5ZZgEZQ%2FUue9wrX92PI%2FAAAAAAAAAYI%2FbvbM4e3cmYA%2Fs1600%2Fl%25C3%25A9pcsp%2B8


A hozzászólást fortis összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 28 Jan. - 17:48-kor.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Képek csak módjával - Page 2 Empty Re: Képek csak módjával

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 16 oldal Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.