Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Földönkívüli témák

+4
Greywolf
fortis
Vega-42
Blueeye
8 posters

6 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Földönkívüli témák  - Page 6 Empty Re: Földönkívüli témák

Témanyitás  Áprilia Pént. 18 Aug. - 11:29

Mi az, hogy “nem emberi tervrajz alapján épültek”?

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6459

Vissza az elejére Go down

Földönkívüli témák  - Page 6 Empty Re: Földönkívüli témák

Témanyitás  Veszna Pént. 18 Aug. - 12:20

Áprilia írta:Mi az, hogy “nem emberi tervrajz alapján épültek”?
A kormányok már évtizedek óta 1. lemásolják/visszafejtik az UAP-ok tervrajzát 2. Vannak kormányok, akiknek van élő kapcsolata magasabb dimenzióból származó lényekkel. Ők - legyenek negatívak vagy pozitívak--adnak át technikai információt.

______________________________________________________
You are not part of a material universe. You are part of a thought. You are dancing in a ballroom in which there is no material.  You are dancing thoughts. 
- Ra - 
Veszna
Veszna

Hozzászólások száma : 1359

Vissza az elejére Go down

Földönkívüli témák  - Page 6 Empty Re: Földönkívüli témák

Témanyitás  fortis Pént. 18 Aug. - 19:18

Hmm vajon a tűz használata is egy átadott infó lehetett, vagy az ősember magától jöhetett rá? Vajon semmire sem képes az emberiség magától, vagy mi emberek is fel tudunk fedezni dolgokat? Vagy minden felfedezés egy irányított sugallat, egy infó beültetés?

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Veszna likes this post

Vissza az elejére Go down

Földönkívüli témák  - Page 6 Empty Re: Földönkívüli témák

Témanyitás  Veszna Szomb. 19 Aug. - 1:08

fortis írta:Hmm vajon a tűz használata is egy átadott infó lehetett, vagy az ősember magától jöhetett rá? Vajon semmire sem képes az emberiség magától, vagy mi emberek is fel tudunk fedezni dolgokat? Vagy minden felfedezés egy irányított sugallat, egy infó beültetés?
Jó kérdések! 

1. Hogy volt e lehetősége az embernek feltalálni a tüzet?
Biztos vagyok benne, hogy igen. 
Gondolj bele, hány szakócát, hány kőbaltát pattintottak ki, mire sikeresek lettek. Ez a folyamat pedig szikrával jár. 
És itt kell megjegyeznem, hogy az ember kézügyességben verhetetlen, a befelé fordítható hüvelykujja miatt. Az ember teste arra született, hogy ügyes legyen. 
Amit a magasabb dimenzióbeli lények átadnak, az elméleti és technikai információ, magasan a miénk felett. 

2. Az utolsó kérdésed azért érdekes, mert a válaszom rá igen és nem...és ez a meggyőződésem miatt van, miszerint létezik a reinkarnációs rendszer.
Adva van egy test (közlekedési eszköz) és a lélek-teljesség (emberi léptékkel szinte isteni szintén lévő) aminek egy része csak, ami "működteti" a testet.
A kettő között van kommunikáció.
De ez a testét működtető - a fizikai tapasztalat idejére korlátozott tudással rendelkező - lélekrész szabad akaratától függ, ha akar, akkor kinyílik "saját maga" felé, hallgat az álmaira, elméjébe ködösen felvillanó emlékekre, ha akar, akkor teljesen lezárja magát és csak az anyagi dolgokra koncentrál.
Ha hallgat a lélek teljességre, akkor elmondhatjuk, hogy a lélekrész a (saját maga) lélek-teljesség tudását csatornázza le. Vagyis minden esetben egy felsőbb-teljesebb tudás "sugallatát" követi. 

(Épp tegnap volt egy nagyon aranyos kis jelenet az életemben, amikor ezt megtanultam. 
A tetőtér 3 oldalról tetőtől padlóig ablakokból áll, s a nap folyamán berepült egy gyönyörű pillangó. Egy igen méretes, talán 10 cm lehetett a két szárnya összesen, pillangó.
Gondolkoztunk, hogyan segítsünk, megfogni nem mertük, mert attól tartottunk, hogy megsértjük a szárnyait, és szegény mindig a bezárt ablaktáblákat találta meg, mert nem látta a különbséget az üveg és levegő között. Így egy darabig tologattam neki az ablakokat, hátha kireppen. Vicces lehettem kívülről, ahogy random ablakokkal tili tolizok. 
Hát 2 óra múlva sem... 
Ekkor fogtam egy hosszú botot, és óvatosan mellétettem a végét, hátha mellészáll, de rettegett tőle. 
El, el reppent, akárhányszor csak segítőleg nagyon finoman mellé csusztattam a botot. 
Már épp feladni készültem, amikor csak fogta magát, és ráült a botra, én a nyitott ablakhoz emeltem és huss kiröppent. 
Ilyenek vagyunk mi is, mint ez a pillangó.)

______________________________________________________
You are not part of a material universe. You are part of a thought. You are dancing in a ballroom in which there is no material.  You are dancing thoughts. 
- Ra - 
Veszna
Veszna

Hozzászólások száma : 1359

Vissza az elejére Go down

Földönkívüli témák  - Page 6 Empty Re: Földönkívüli témák

Témanyitás  fortis Szomb. 19 Aug. - 7:06

Kedves tórténet. Én a pókokat szoktam néha  úgy eltávolítani, hogy ráteszek egy befőttes üveget, majd kirázom az erkélyen.  öröm
Amúgy hihetetlen , hogy mennyire szaporák . Most a festés alatt felporszívóztam őket, legalább 30- át a gombostű méretűtől , a gyufásskatuja méretűig. Mind kaszás pók volt

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Veszna likes this post

Vissza az elejére Go down

Földönkívüli témák  - Page 6 Empty Re: Földönkívüli témák

Témanyitás  Áprilia Kedd 2 Jan. - 0:07

Érdekes cikket találtam az eseményhorizonton:

” TÉRABLAKOK HASZNÁLATA KÉMKEDÉSRE


Az elmúlt években több, egymást nem ismerő ismerősöm is beszámolt olyan parajelenségekről, amik arra utalnak, hogy egy valószínűleg földönkívüli eredetű csoport mini térablakok nyitásával kémkedést végez a Földön az emberek lakásaiban. Ilyenkor a következő események történnek a szemtanúk beszámolói szerint:

Valakik, valamelyik párhuzamos téresszenciából megnyitnak egy pici, általában néhány milliméter átmérőjű térablakot, amin keresztül bekukucskálnak a mi téresszenciánkba. Ez a térablak egy szabad szemmel nem látható téranomália, ami a levegőben jelenik meg, általában a lakás valamelyik szobájában és a létezése csupán a rajta keresztül végzett tevékenységek nyomán vehető észre. Volt olyan szemtanú, aki azt látta, hogy egy pontszerűen kicsiny, zöld fénypont vetül valahonnan, a semmiből a falakra, bútorokra, használati tárgyakra, majd lassan körbepásztázza a lakást és komótosan átmegy egyik szobából a másikba. Mintha keresne valamit vagy szisztematikusan feltérképezné a tárgyakat. A fénysugárnak nincs forrása és egészen biztosan nem kívülről vetíti valaki egy fényceruzával vagy lézer berendezéssel, mert olyan helyeken is megjelenik, ahová nem lehet kívülről, az ablakon át bevilágítani, még tükröződések segítségével sem.

Egy másik szemtanúnak az íróasztala fölött jelent meg egy pici fémtárgy a levegőben lebegve, ami a leginkább egy endoszkóp végére hasonlított. Mintha valakik egy láthatatlan lyukon átdugtak volna egy optikai kábelvéget a mi terünkbe. Az érzékelő körbepásztázott, lassan mozogni kezdett, majd oldalazva nekiment egy pohárnak az asztalon, amit a mozgatója nem vett észre és majdnem lelökte azt. Tehát nem képzelődött a szemtanú és nem egy vetített fantomképet látott, hanem egy valódi, megfogható, ütköztethető tárgyat. Az érzékelő az ütközést észlelve megállt, körbepásztázott, hogy felmérje a további terepakadályokat. Majd az irányítója felfedezte, hogy a szoba tulajdonosa ott ül (a késő éjszakai óra ellenére) az asztalnál és érdeklődve figyeli a mutatványt. Erre villámgyorsan visszahúzta a "semmibe" az endoszkóp végét, ami eltűnt és többet nem jelent meg.

A kémkedéseket egyik esetben sem kísérte hang, sem fényjelenség. Ami arra utal, hogy a kukkolók különböző műszaki eszközökkel rendelkeznek, amiket különböző célokból vetnek be. És közben nagyon ügyelnek rá, hogy ne vegyük észre, mit művelnek. De hibák mindig becsúsznak, ezért tudunk egyáltalán erről a parajelenségről. Az nyilvánvaló, hogy a felderítők nem akarnak lebukni, nem szeretnék, ha észrevennénk a tevékenységüket és pláne nem akarnak szóba állni velünk.

A jelenséggel kapcsolatban számtalan kérdés merül fel: Milyen technológiával lehet ilyen pici átjárókat nyitni a párhuzamos téresszenciák közt? Kik és miért kémkednek utánunk? Melyik párhuzamos, 3 térdimenziós téresszenciában élnek? Mióta folyik ez a kukkolás a részükről? Csak Magyarországra jellemző vagy globálisan, rendszeresen előforduló tevékenységről van szó? Mi történne, ha egy szemtanú ilyenkor megfogná az átdugott műszert és megrántaná, próbálná erővel áthúzni a mi terünkbe? Vajon a lyuk kitágulna és átesne rajta az endoszkóp egésze és a kezelője is? Vagy csak simán eltörne, leszakadna az érzékelő?


A jelenség logikai kapcsolatot mutat a frissen meghaló lelkek által testen kívül észlelt fényalagúttal, amikor az ügyeletes halál angyala megnyit egy átjárót a túlvilágra, segítve az elhunyt távozását. Lehetséges, hogy ez ugyanaz a technológia vagy annak egy hasonló megvalósítása? Nem biztos, hogy a kémkedők is túlvilági lények a szó halál utáni értelmében, bár az kétségtelen, hogy egy másik világból figyelnek meg minket.”

Forrás: http://esemenyhorizont.atw.hu/

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6459

Vissza az elejére Go down

Földönkívüli témák  - Page 6 Empty Re: Földönkívüli témák

Témanyitás  Veszna Csüt. 25 Ápr. - 6:17

[quote="Áprilia"][justify]Érdekes cikket találtam az eseményhorizonton:

[i]” TÉRABLAKOK HASZNÁLATA KÉMKEDÉSRE

Abszolút elképzelhetőnek tartom magát a jelenséget.
A magyarázatok, vagy a kérdések amit feltesznek egy kissé zavarbaejtőek öröm
Pl hogy csak Magyarországon létezne ez a jelenség, nos, nem hiszem.

A cikkíró azt is feltételezi, hogy egy 3D világból történik a 'kémkedés' amit szintén nem hiszek.
Bár lehet hogy a cikkíró itt arra gondolt, hogy bizonyos kormányzati szervek vannak ilyen technikai ismeret birtokában és ez egy 'belső' munka.
Hm. nem hiszem, hogy a Magyar kormány ezen a szinten van. Az Amerikai, Orosz igen...mondjuk úgy, még magasabb szinten.

A jelenség parapszichológiai oldaláról.
Most nem akarok nem odaillő szavakkal dobálózni mert nem jut eszembe a pontos neve, de a Földünket körbeveszi egy 'háló' ami biztonságban tart minket mindenféle jövés menéstől. Külsőleg nem avatkozhatnak be a fejlődésünkbe, vagy oldal választásunkba, egy kivétellel, ha mi kérjük. De ennek a kérésnek is arányosnak kell lenni mind a két oldalról(pozitív és negatív oldal). Ez az alapállapot.
És itt jön a de. öröm
Előfordul kétfajta anomália.
Az első egy véletlenszerűen megnyíló ablak a valóságunkra. Ilyenkor fordul elő, hogy olyan földönkívüliek találják magukat itt a hajóikkal, akik nem is terveztek idejönni. Tudok példákat hozni, van bőven, akár a közelmúltból is.
Ez egy random anomália.

A másik a mostani történésekhez kapcsolódik, egyfajta átszűrődés, elhalványulás ebben a bizonyos mezőben. Ahogy haladunk az 'időben' közeledve ennek a korszaknak a végéhez, az emberi tudatosság nő(tudom, hogy nem így látszik, de ha kell meg tudom magyarázni) és ez együtt jár a 'fátyol' vékonyodásával. Mint pl, egyre több ember emlékszik elmúlt életekre, még ha csak egy villanyásnyira is, vagy például a gyerekek, akik már egy magasabb tudatossággal születnek. (Ezekre is mind tudok hiteles példákat hozni.)
Azonban ennek második pontnak van egy 'alpontja', méghozzá, hogy mindig is voltak olyan helyek a Földön, ahol ez a fátyol sokkal de sokkal vékonyabb volt. Ti is tudtok ilyet mondani biztos vagyok benne, nekem az amerikai Skinwalker ranch jut eszembe, de Oroszországban is van egy ilyen hely. Ezeken a helyeken aztán tényleg akármi (is) megtörténhet.

Hogy milyen technológiával tudnak bekukucskálni? lányvigyor erre térjünk vissza párszáz év múlva.
Hm...az elhunyt lelkek ek nem megnyitnak egy átjárót, hanem a fizikai testből kiszabadulva tapasztalja meg a világot. Ez nem egy technikai folyamat.
A cikkíró vagy egy technikai ember, mérnök például. De egyértelműen nem vette figyelembe a jelenség spirituális oldalát.
Azt gondolom, hogy ha ugyanolyan figyelmet fordítanánk a spirituális oldalra mint a tudományosra, és ezeket közösen, együtt felhasználva kutatnánk a jelenségeket, sokkal gyorsabban fejlődnénk mint emberi faj. A megosztottság sosem vezet semmi jóra.

______________________________________________________
You are not part of a material universe. You are part of a thought. You are dancing in a ballroom in which there is no material.  You are dancing thoughts. 
- Ra - 
Veszna
Veszna

Hozzászólások száma : 1359

fortis and Áprilia like this post

Vissza az elejére Go down

Földönkívüli témák  - Page 6 Empty Re: Földönkívüli témák

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

6 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.