Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mindenféle érdekességek

+11
Lea.
opos
Mayra1
Áprilia
Nilka
Kilendin
Vega-42
Méhecske
nofertiti
Rhea Sylvia
Blueeye
15 posters

17 / 34 oldal Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 25 ... 34  Next

Go down

Mindenféle érdekességek - Page 17 Empty Re: Mindenféle érdekességek

Témanyitás  Mayra1 Pént. 24 Okt. - 23:58

fortis írta:Nekem az jut erről az egészről az eszembe , hogy ez a net téma olyan , mint a mézesmadzag . Először is szoktassuk rá a népet , aztán meg adóztassuk meg jól érte . Na de mi fog történni , ha az emberek gondolnának egyet ( ez valószínűleg sosem fog megtörténni ) és azt mondják oké , akkor inkább nem érdekel a net és inkább átmegyek a klubba beszélgetni ? Akkor miből lesz az adó ?  Szóval a lényeg , hogy nem az emberibbé tevés az irányzat , hanem a bevétel növelése .
Ez nem új keletű. Ugyan ez volt a villany és víz esetében is. A szüleimhez, amimor bevezették az áramot be kellett jelenteni milyen elektromos eszközük van és abból silabizáltak ki egy árat. Aztán megindult az elektromos készülékek gyártása és egyszer csak KW-ban kezdték számolni a fogyasztást, ma pedig ember meg nem mondja mit fizetünk áramszámlán. 
30 éve 150 Ft-ot fizettem a vízért havonta és nyugodtan állíthatom amennyit akartam annyit használtam, majd jött a m³ elszámolás, később a vízóra. Itt a víz arany árban van. 960 Ft/m³. A melegvíz pedig 4000 Ft körül.

______________________________________________________
"Ha van cél, van oda út is"
Mayra1
Mayra1

Hozzászólások száma : 1286

Vissza az elejére Go down

Mindenféle érdekességek - Page 17 Empty Re: Mindenféle érdekességek

Témanyitás  Blueeye Szomb. 25 Okt. - 10:53

Elek írta:Nos, úgy vélem nem véletlen vagyunk Európa közepén.
Aki nevet - nevessen. ( a magyar - elhívott nép, küzdelemre hívott...)
Az nem mulatságos amit a "szocik" megengedtek és ->nek maguknak?

-
B. Gordon elvtárs úr úgy elszaladt, s ez az én szemszögemből, az igazán mulatságos. ( egymástól is elfutnak) ( tökéletesen lefedi a jellemtelenséget és az árulás fogalmát )
-
Vagy nem?
A Jézust követni igyekvő program öröme az Evangélium.
Következésként, a kormány "törekvése" egy következmény...
Néhány okból.
Pld. ha áthárúl a fizetési kényszer reánk, nagyobb lesz az igény a személyes találkozásokra...., s megvallom, ez - emberibb mindentől!
Lesz számgép és lesz - az emberibb! Egy helyett kettő. a "régi" és a modern együtt egy időben...de nem egy célért...
Igen, ez az én feltételezésem és csak egy db. pontot igyekszik alátámasztani - tudom...


A magyar nép nem elhívott, hanem birka, és megérdemli a szenvedést. Máshol már lelőtték volna ezeket, és bunkósbottal zavarták volna el.

Nálunk nyugatabbra nincs ám ilyen, sőt északabbra sem, Finnországban INGYENES a szélessávú internet, ALANYI JOGON JÁR, úgyhogy a szenvedni szerető magyar megérdemli a sorsát. Az északi országokban szeméttel fűtenek, megveszik másoktól a szemetet, és olcsó a villany, azokban a baromi hideg országokban villannyal fűtenek, talán van ahol még fizetni sem kell.

Én régen visszamondtam a telefon előfizetésemet is, jó sokat vesztett rajtam a szolgáltató, alig telefonálok, ha sokat szarakodnak, majd a neten is korlátozom magam, vagy végszükség esetén nem is kell. Vagyok olyan élelmes, hogy kitalálom nekem hogy legyen jobb, és hol. Aztán Oviék húzzák le magukat a wc-n. Very Happy

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1129

Vissza az elejére Go down

Mindenféle érdekességek - Page 17 Empty Re: Mindenféle érdekességek

Témanyitás  Vendég Szomb. 25 Okt. - 14:52

A politika és lobbizása egy ördögi kör.
Ördögnek is tudni kell lenni...
Azért "Ovi" nem az ördög sőt a kormány sem az. Tehát, a politikai lobbizásba beletenyerelni ésszerűnek tűnő és "háztartáscentrikus" ötletekkel előállani - gyengesége az értelemnek.
Az értelem mást kíván mint kis stílű alkudozásokat mondhatnám történelmet formáló és nemzeteket felemelő.
A magyar nép igen is elhívott, egyetlen népnek  sem  adatott Attila és István vagy más nemes férfiak!
Szabadsághoz való viszonyunk az ősök vére által csörgedezik ma is ereinkbe. Ez fogja JHV -t, a Szentséget előnkbe adni, példa értékűnek. Ma is vannak orvosok akik szerte a világban "dolgoznak" - Agape tudatukba. Vannak kutatók és más karizmások akik a sok kis lépésükkel kitesznek egy nagyot.
A mozgást!
A magyarok mozgató erővel áldottak!
Nem hiszed?
Nem érzékeled csak sűlyedsz a pártok lebegtetése által "lett" - "örvényben"? ( ezek körök, a gyűlölet kör-jei ))
Nos, tedd...szabad...
A net amint jó úgy bűn is!
A személyes érintkezés pedig a teremtés maga...Isten Arculat...A NET ARCTALAN!
-
A fej értelmének teljes és felmért állapotában - igen is a "hordozó"!
-
Negatív képpel élve Vassula és a kedves legújabb kori Isten nő - Annatolla úr nő is hordozó!
-
Tegyük láthatóvá mi mit hordozunk...engedjük magunkhoz a SztSz személyt és Ő Vele felszínre jönnek "kincseink... a gyöngyök.
A gyöngyök könnyek - voltak, múltjukban ÉS MA!
KINCSEK!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Mindenféle érdekességek - Page 17 Empty Re: Mindenféle érdekességek

Témanyitás  Vendég Szomb. 25 Okt. - 15:05

Mi pénz vész el a net okán - a zsebekben!
Ne féltsétek a "zsebelőket" mert féltitek és feltételeztek...
Mit?
Hogy az adó ugyan úgy jár!
-
Na és?
-
Ott lesz - amiről beszélhetünk; "A" KAPCSOLAT!
-
Én nem lennék sem féltésből sem tudatból a kapcsolat ellensége!
Az emberi szó színessége sem véletlen adatott Bábel-nél.
Van aki káosznak véli és van aki áldásnak!
A SZÓ KINCS!
-
ÉLET!
Mekkora kincs a kincsben...ÉLET...élet...élet...születés...kisbaba...utód, ÉLET ÉRTELME... JÖVŐ...BEÉRKEZÉS!
Míg a net fő oldala - az egyedül, a klaviatúra előtt, arctalanságban, hang nélkül - az elszeparáltság  a teremtett "embertársamtól"...
időre, sok kis időre, napokra hetekre, hónapokra, évekre - függően...

( szembe szomszéd kisfiú örjöng a gép hiánya miatt, látom szenvedését, hat évesen mint dönt romba felnőtteket, anyját ill. környezetét sőt engem is "megkóstolt"...ledobta magát a földre aztán otthon, áthallottam amint leszemetezett - hat évesen!...hat évesen...

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Mindenféle érdekességek - Page 17 Empty Re: Mindenféle érdekességek

Témanyitás  Vendég Szomb. 25 Okt. - 17:21

Az a baj a nettel, Fortis, hogy cenzúrázhatatlan. Először bepróbálkoztak azzal a törvénnyel, hogy a weboldal működtetője felelőssé tehető a kommentekért, de így sem lehetett befogni a szájakat, hát mást kell kitalálni.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Mindenféle érdekességek - Page 17 Empty Re: Mindenféle érdekességek

Témanyitás  Vendég Szomb. 25 Okt. - 23:08

Ami történik - az úgy van jól!
-
A net nem volt, most van, s a sorsa sem ismeretlen.
Bűn nem megy be Isten országába.
Az ember megtisztúlhat - a net soha...soha - feltekertetik miként egy papírtekercs...
-
Eljő az elme megújulásának ideje, látom napjának felvirradását...

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Mindenféle érdekességek - Page 17 Empty Re: Mindenféle érdekességek

Témanyitás  Mayra1 Vas. 26 Okt. - 11:22

Blueeye! Tiszta szerencse, hogy birka!! Tudod, nem kívánnék a gyerekeimnek, de magamnak sem háborús övezetet. Amit nyernénk a vámon, elveszítenénk a réven. Nem hiányzik. Hogy csupa elmebeteg lett csak politikus, annak pedig az a magyarázata, hogy a magyar embernek van gerince. Tudjuk jól a politikai életben pont hátrány a gerinc. Sokkal optimálisabb változás felé vezet az, hogy a törvényi rendelkezések abszolút átláthatatlanok. Így a kormány a saját vermébe esik, az pedig igazán csak türelem kérdése, mikor. 
Egyébként a minap hallottam sifu Mádaitól egy mondatot, ami hűen tükrözi Európa magyarokhoz való hozzáállását. -Vedd el a történelmüket és a saját kardjukba dőlnek-, de...
sok emlék fennmaradt és hiába a hivatalos történelmi adatok, a mélyben rengetegen tudják, hogy a magyar történelem helyett a gyerekek mesét tanulnak. Tudják! Ami egy kisebbfajta nukleális energiának megfelelő még lappangó erődemonstrációra elegendő. Szerintem éppen elég is.

______________________________________________________
"Ha van cél, van oda út is"
Mayra1
Mayra1

Hozzászólások száma : 1286

Vissza az elejére Go down

Mindenféle érdekességek - Page 17 Empty Re: Mindenféle érdekességek

Témanyitás  Blueeye Vas. 26 Okt. - 17:46

Mayra1 írta:Blueeye! Tiszta szerencse, hogy birka!! Tudod, nem kívánnék a gyerekeimnek, de magamnak sem háborús övezetet. Amit nyernénk a vámon, elveszítenénk a réven. Nem hiányzik. Hogy csupa elmebeteg lett csak politikus, annak pedig az a magyarázata, hogy a magyar embernek van gerince. Tudjuk jól a politikai életben pont hátrány a gerinc. Sokkal optimálisabb változás felé vezet az, hogy a törvényi rendelkezések abszolút átláthatatlanok. Így a kormány a saját vermébe esik, az pedig igazán csak türelem kérdése, mikor. 
Egyébként a minap hallottam sifu Mádaitól egy mondatot, ami hűen tükrözi Európa magyarokhoz való hozzáállását. -Vedd el a történelmüket és a saját kardjukba dőlnek-, de...
sok emlék fennmaradt és hiába a hivatalos történelmi adatok, a mélyben rengetegen tudják, hogy a magyar történelem helyett a gyerekek mesét tanulnak. Tudják! Ami egy kisebbfajta nukleális energiának megfelelő még lappangó erődemonstrációra elegendő. Szerintem éppen elég is.


Persze, jó hogy nincs háború, de lehet amint volt is. Nagyanyámék kétszer is belekóstolhattak.

Csakhogy a lelki terrorizálás is elmebetegség, hogy direkt csinálnak munkanélküli, földönfutó, pánikbeteg, depressziós  embert abból aki becsületes.

Itt nem sok esély van. Bennem soha nem volt hazaszeretet, más országban is jó élni, ha jól érzem és otthon érzem magam, ha van aki szeret, és van munka, és pénz, és megbecsülnek.

Inkább hite lenne az embereknek, mint magyarságtudat. Az utóbbi arra vall, hogy az anyagi gondolkodás felülírja a lelkit. Erről nagyon szépen ír a B. Gita.

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1129

Vissza az elejére Go down

Mindenféle érdekességek - Page 17 Empty Re: Mindenféle érdekességek

Témanyitás  Blueeye Vas. 26 Okt. - 18:00

Néhány rokonom már 1956-ban felismerte, hogy jobb ha elhúz innen, és milyen jól jártak. N.Y-ban úgy élnek, mint a király, becsületes munkából, mert meg vannak fizetve, el vannak ismerve, látom a fotókat nap mint nap a F.B-on, virul az egész család, összetartanak, templomba járnak, és nem kevésbé hitetlenek mint az itteniek. Magyarok, azóta is otthon magyarul beszélnek.

Mi az elhazudott történelmet tanultuk az iskolában. Évtizedek óta a kommunisták uralkodnak, ahogy most is.
nem szoktam politizálni, de a Kövér L. azt nyilatkozta hogy lassan ki kellene hátrálni az EU-ból. Szépen összapaktáltak az oroszokkal.

Hú de sokan le fognak lépni Magyarországról, ahol B.P-en 9 órát váratták a beteget a sürgősségin, többek között.


Ha M.o kilép az eu-ból, jön az orosz csoda újra. Shocked Akkor nem lesz szabadon utazgatás, mint most.

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1129

Vissza az elejére Go down

Mindenféle érdekességek - Page 17 Empty Re: Mindenféle érdekességek

Témanyitás  Áprilia Vas. 26 Okt. - 18:16

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 19:10-kor.
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6467

Vissza az elejére Go down

Mindenféle érdekességek - Page 17 Empty Re: Mindenféle érdekességek

Témanyitás  Mayra1 Vas. 26 Okt. - 18:40

Nekem is van rokonom Amerikában, barátaim Ausztráliában, Afrikában. Sőt olyan ismerősón is, akik gyerekként jöttek ide dél Amerikából. Nem hinném, hogy irigylem bármelyiket is, sőt kint magyarabbak az emberek, mint idehaza. A személyes véleményem pedig nem változik. Remek ország a miénk, megköszönöm minden érintettnek, hogy ide születhettem. Hogy a mai helyzetben már jog sincs, ami az embereket bárhol is védené? Ez sem új! Pusztán sikerült kinevelni (abban a bizonyos "átkos" rendszerben, ingyen és bérmentve) egy réteget, akik mások kiszipolyozásából élnek. De mit is várhatunk, amikor a történelem visszaköszön! Nos, a következő választásokra már úgy látom az is indulhat, aki börtönben ül. A voksom Magda Marinkóra gondoltam tenni. Talán Ő eléri, hogy mindenki pusztuljon, aki lop, csal. Aki a nemzetének a vagyonát sajátjának tekinti. 
Mondjuk ebből is látszik, hogy nem várok csodát. 
A nép is azt mondja...- Magad uram, ha szolgád nincsen!

______________________________________________________
"Ha van cél, van oda út is"
Mayra1
Mayra1

Hozzászólások száma : 1286

Vissza az elejére Go down

Mindenféle érdekességek - Page 17 Empty Re: Mindenféle érdekességek

Témanyitás  fortis Vas. 26 Okt. - 21:04

Azon gondolkodtam , vajon beszüntetik majd az ingyenesen elérhető net ehetőségeket , min pl  a  Volán buszok vagy szupermarketek wiofis elérhetőségeit  ebből az indokból ? -Hiszen azokat hogyan tudják ellenőrizni ? 

Amúgy fura ez a világ , mert a globális háttérhatalomnak nem lenne érdeke , hogy a népek gyors információ cseréket bonyolíthassanak le egymással , mégis engedik . Mondjuk igaz ami igaz , egy egy elejtett félrevezető füles  hozzásegítheti őket , hogy forradalmakat  zavargásokat indítsanak be , olyan helyeken , ahol nem tetszik a helyi  államszervezet hozzáállása .  Biztosan emlékeztek még az É Afrikai zavargásokra , Kadhafi leváltására , likvidálására . Hmm elgondolkodtató , hogy a több tonna arany amit Amerikai páncélokban őriztetett a szerencsétlen , ha nem akarta volna visszakérni saját tulajdonát , talán likvidálva sem lett volna .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11342

Vissza az elejére Go down

Mindenféle érdekességek - Page 17 Empty Re: Mindenféle érdekességek

Témanyitás  Blueeye Vas. 26 Okt. - 21:05

„Hol a bűnözők a törvényhozásban ülnek, soha törvény elé nem kerülnek!”
 Bölcsességek könyve.

"Amely országban a gonosztevők büntetés nélkül maradnak, gyilkosságok, ragadozások, minden Istentelenségek eláradnak (privatizáció, olajmaffia) , melyekért veszedelemre bocsátja Isten az országot…Mivel sokszor a kis lopót a nagy lopók felakasztják: sokszor aki sokat lop, aranyláncot visel, aki keveset, kenderkötélen függ. Pázmány Péter (Ma annyira szégyentelenek, vagy tudatlanok, mesterségük címerként hordják!)"

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1129

Vissza az elejére Go down

Mindenféle érdekességek - Page 17 Empty Re: Mindenféle érdekességek

Témanyitás  Blueeye Vas. 26 Okt. - 21:12

fortis írta:Azon gondolkodtam , vajon beszüntetik majd az ingyenesen elérhető net ehetőségeket , min pl  a  Volán buszok vagy szupermarketek wiofis elérhetőségeit  ebből az indokból ? -Hiszen azokat hogyan tudják ellenőrizni ? 

Amúgy fura ez a világ , mert a globális háttérhatalomnak nem lenne érdeke , hogy a népek gyors információ cseréket bonyolíthassanak le egymással , mégis engedik . Mondjuk igaz ami igaz , egy egy elejtett félrevezető füles  hozzásegítheti őket , hogy forradalmakat  zavargásokat indítsanak be , olyan helyeken , ahol nem tetszik a helyi  államszervezet hozzáállása .  Biztosan emlékeztek még az É Afrikai zavargásokra , Kadhafi leváltására , likvidálására . Hmm elgondolkodtató , hogy a több tonna arany amit Amerikai páncélokban őriztetett a szerencsétlen , ha nem akarta volna visszakérni saját tulajdonát , talán likvidálva sem lett volna .


Akárhogy is van, megfizetünk a rezsicsökkentésért is. Az is csak egy parasztvakítás. Nehogy már ilyen nagy jóakarónk lenne a kormány, mert nevetnem kell.  Very Happy Visszaszerzik azt tőlünk kamatostul.
Valahogy mégsem csökkennek a kiadások. 

Megvan mindenre a kis tervük, amit mi csak később tudunk meg, vagy soha. Ez is szervezett bűnözés...

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1129

Vissza az elejére Go down

Mindenféle érdekességek - Page 17 Empty Re: Mindenféle érdekességek

Témanyitás  fortis Vas. 26 Okt. - 21:22

Elég fura helyzet , hogy hazánkban vannak olyan települések , ahol uzsorás lehet a polgármester . Mondjuk nem lehetett nem megválasztani , mert mindenki meg lett félemlítve .  Egy másik helyen meg  olyan ember lett a polgármester , aki  annak idején életellenes bűncselekmény miatt már randevúzott az igazságszolgáltatással . 

Azt hiszem ezzel be is fejezném , bocsi , hogy egyáltalán felhoztam  efféle témákat , valahogy néha kibuggyan belőlem  !

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11342

Vissza az elejére Go down

Mindenféle érdekességek - Page 17 Empty Re: Mindenféle érdekességek

Témanyitás  Vendég Hétf. 27 Okt. - 15:10

A magyarság tudat nem egy luxus cikk vagy hasonló.
Magyarnak születik az ember és nem ígényelhet mást, kedvére valót!
A magyar nem "holmi nép"!
ISTEN ADTA!
ADOMÁNYA!
-
Tagadod Isten adományát?
Miért?
-
( sohse tagadjátok meg, a hálát toljátok el magatoktól, az - egóért! ))

A politika nem ölheti meg ezt az identitást, elég baj ha így van. A holt hovatartozás csak igazán a rabszolgaiság!
Még a FTC drukkerek is erősek ha, tüntetnek - láthatjuk...
-
jaaa,...... a tüntetés...szóval ez a nagy hókuszpókusz a net adó és a foci miatt is nem más mint beintegráltatás!
MEGOSZTÁS!
No, ez viszont már keményebb mint az a párszáz ft - a hazáért!
A sok "síró-rívó" embert nézve, arra jöttem rá - nem egyebek egy rakás önzésnél!
EGOIZMUS!
-
Újabb izmus integrálva, mint a sűrített paradicsom...

( van tőlem szegényebb pld itt a fórumon? még esélyem sincs a magasabb jövedelemre -> MERT ANNATOLLA JEZABELL ÚR NŐ NEM GYÓGYÍT MEG! a "kakafóniáját" nyomta, nem sajnált meg...hagyott, benne, a szegénységbe! - EZ A BUTA POLITIKA! - EGY JEZABELL POLITIKUS URALMI RENDSZERE!...tömény; EGÓ!...Jövőtlen ő maga és jövőtlen az "igása"!)))

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Mindenféle érdekességek - Page 17 Empty Re: Mindenféle érdekességek

Témanyitás  Vendég Hétf. 27 Okt. - 15:19

Nem a polgármester szegénységi bizonyítványa ez!
Ő nagyon is érzékeny, erre + arra!
-
A kihasználtak pedig a sopánkodásra érzékenyek! 
A közéjük el nem menők pld. a hamisat is hamisan tanítók?
Is érzékenyek - másra!
-
A cigányság nem tud "kiugrani"!
Mért várják tőlük?
-
Még bátorítást sem kapnak sok esetben...még egy lelkifröccsöt sem!
-
TANÍTÓK?
Hallottátok mit mondtam?
( nem személyeskedek)
Tapasztalatból tudom mert csak nézték mikor kezet csókoltam az idős cigány néninek!
Nem érdemelte meg?
Jobban mint néhány fehérgalléros...
-
Botrányok vannak?
Pusztítani igyekszenek a kormányt?
Kinek jó az?
-
A tüntetőknek?
Vagy a cigány néninek?
-
Fel áll a netező és elmén hozzá?
Eddig se volt ideje!
Eztán se lesz!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Mindenféle érdekességek - Page 17 Empty Re: Mindenféle érdekességek

Témanyitás  fortis Hétf. 27 Okt. - 20:29

Még utoljára egy kis vicces videó a témához.

https://www.youtube.com/watch?v=8lbxbGC6TRo


______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11342

Vissza az elejére Go down

Mindenféle érdekességek - Page 17 Empty Re: Mindenféle érdekességek

Témanyitás  Áprilia Hétf. 27 Okt. - 20:37

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 19:10-kor.
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6467

Vissza az elejére Go down

Mindenféle érdekességek - Page 17 Empty Re: Mindenféle érdekességek

Témanyitás  Blueeye Hétf. 27 Okt. - 20:38

Elek! Egyik nép sem különb  a másiknál!

Nézzük csak a magyar központú gondolkodást. smile Kik és honnan szedték ezt a bődületes marhaságot?

Én úgy gondolom, hogy a pilisi dolog mára már nagy wellness, ezo, egészségcentrum, és egyéb üzletté nőtte ki magát. Nagyon szép hely, de másfelé is vannak nagyon szép helyek, ahol fel lehet töltődni. De hát az ego mikor nem vágyott különlegességre, vagy akár egy nép? Very Happy




______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1129

Vissza az elejére Go down

Mindenféle érdekességek - Page 17 Empty Re: Mindenféle érdekességek

Témanyitás  Vendég Kedd 28 Okt. - 7:05

Erről a műnevetős fickóról szót sem érdemes ejteni...

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Mindenféle érdekességek - Page 17 Empty Re: Mindenféle érdekességek

Témanyitás  Vendég Kedd 28 Okt. - 7:34

Isten elgondolásában szerepet kapott a Magyar!

Művének része és pedig szerves része!

A történelem nem hagyta ki semmiből, ugyan úgy "kivonúlt" - e nép, s a vándorló létformáját letéve belegyökeresedett Európába. 
Látható az "igazság"-hoz tartozása hiszen, marják érte azok, akik egykor szintén népek voltak a maguk magvában, csírájában.
Ez az erő amely a Magyar-ban benne van - írígyelhető!
-
Betegesen teszik is!
-
A Magyar pedig növekszik!
Nem zsugorodik! - Növekszik!
-
Immáron érdekből vagy sem mellé állottak szavazataikkal, s a hazug és aljasan provokáló - leválasztódott, szennyes eszköze, törni zúzni képes csak!
-
Elmondtam!
Hónapokkal ezelőtt!
Eljő az idő amikor ez bekövetkezik, úgy megrázva a Magyar testet mint egy öklendezőt!
Kihányatik!
-
A Jézust követni igyekvő a békesség embere!
Az evangélium embere!
A Magyar ilyetén szemlélete, bizony maga a Szabadság Szeretete sőt tevékeny szerves része, átadója az Isten Akaratnak!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Mindenféle érdekességek - Page 17 Empty Re: Mindenféle érdekességek

Témanyitás  Blueeye Kedd 28 Okt. - 17:37

Elek írta:Isten elgondolásában szerepet kapott a Magyar!

Művének része és pedig szerves része!

A történelem nem hagyta ki semmiből, ugyan úgy "kivonúlt" - e nép, s a vándorló létformáját letéve belegyökeresedett Európába. 
Látható az "igazság"-hoz tartozása hiszen, marják érte azok, akik egykor szintén népek voltak a maguk magvában, csírájában.
Ez az erő amely a Magyar-ban benne van - írígyelhető!
-
Betegesen teszik is!
-
A Magyar pedig növekszik!
Nem zsugorodik! - Növekszik!
-
Immáron érdekből vagy sem mellé állottak szavazataikkal, s a hazug és aljasan provokáló - leválasztódott, szennyes eszköze, törni zúzni képes csak!
-
Elmondtam!
Hónapokkal ezelőtt!
Eljő az idő amikor ez bekövetkezik, úgy megrázva a Magyar testet mint egy öklendezőt!
Kihányatik!
-
A Jézust követni igyekvő a békesség embere!
Az evangélium embere!
A Magyar ilyetén szemlélete, bizony maga a Szabadság Szeretete sőt tevékeny szerves része, átadója az Isten Akaratnak!


Ide figyelj, kicsit vagy jobban, Very Happy korlátolt vagy. Isten országában nincs magyar, meg zsidó, meg néger sem, meg kínai sem...Ennyi.

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1129

Vissza az elejére Go down

Mindenféle érdekességek - Page 17 Empty Re: Mindenféle érdekességek

Témanyitás  Blueeye Kedd 28 Okt. - 17:44

Elek, háromféle bűn van.

1. A gondolatban elkövetett

2. A szóban elkövetett

3. A cselekedetben elkövetett.

Mindegyiket batartod? vagy megszeged?

Én hősiesen bevallom, nekem nem sikerült eddig. Tehát bűnös vagyok.

Betartod-e a gondolat, szó, és cselekedet hármas egységét? Azt mondod amit gondolsz, azt cselekszed amit mondasz? Szóval, egységben vagy?

Na látod, ez az ami nem magyar tudat és egyéb függő, hanem szellemi. Ami a lényeg. Mert prédikálni a legkönnyebb.

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1129

Vissza az elejére Go down

Mindenféle érdekességek - Page 17 Empty Re: Mindenféle érdekességek

Témanyitás  Blueeye Kedd 28 Okt. - 17:47

Na, nem látom amit írtam, és nem is ennyi idő van, hanem 17:46. Ja, óraátállítás volt. kúl

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1129

Vissza az elejére Go down

Mindenféle érdekességek - Page 17 Empty Re: Mindenféle érdekességek

Témanyitás  Vendég Kedd 28 Okt. - 17:47

Ami azt illeti, Elek egységben van e hármasság tekintetében.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Mindenféle érdekességek - Page 17 Empty Re: Mindenféle érdekességek

Témanyitás  Blueeye Kedd 28 Okt. - 17:50

Átállítottam az időt. ahogy fortis javasolta. Meglátjuk.

Sikerült. Köszi fortis! öröm

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1129

Vissza az elejére Go down

Mindenféle érdekességek - Page 17 Empty Re: Mindenféle érdekességek

Témanyitás  Blueeye Kedd 28 Okt. - 17:51

efi írta:Ami azt illeti, Elek egységben van e hármasság tekintetében.


Az ritka.

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1129

Vissza az elejére Go down

Mindenféle érdekességek - Page 17 Empty Re: Mindenféle érdekességek

Témanyitás  fortis Kedd 28 Okt. - 22:16

Hát Eleket illetően szerintem is kimondja amit gondol és meg is cselekszi azt . 
öröm

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11342

Vissza az elejére Go down

Mindenféle érdekességek - Page 17 Empty Re: Mindenféle érdekességek

Témanyitás  Vendég Kedd 28 Okt. - 23:21

Már - már kibírhatatlan nyomást gyakorol a világ!

Ez a féktelen erőszakosság - leginkább tudatlanúl rángat bele a sárba vagy fröcsköl össze, így én sem vagyok kivétel.
Nem ismeretlen előttetek törekvésem ( a lakókocsi, stb...) az Apostoli Egység modern kori fundamentálása!
-
Ennek fényében szemléljetek!
Én sem tekinthetek reátok másként!
-
Következésként a sarkítás álságos - kedves Blueeye - elkerülendő,s az "összefogásra" ösztönző!
Tartsunk ebbe az irányba...

szervezzünk új találkozót, bátran felvállalva az úttörő szerepét, nem hátráltatván elhívásaink gyarapodásának útát!
-
Nem kivihetetlen!
Egyáltalán nem az...

jő az év vége a szeretet ünnepe!
A Szeretet, az Ő!
Isten.
Istent engedelmességben lehet ünnepelni...

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Mindenféle érdekességek - Page 17 Empty Re: Mindenféle érdekességek

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

17 / 34 oldal Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 25 ... 34  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.