Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karma asztrológia

+2
Greywolf
Mayra1
6 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Karma asztrológia - Page 2 Empty Re: Karma asztrológia

Témanyitás  Vendég Vas. 30 Júl. - 9:18

Jó, akkor én el is hallgattam, mert amit erről tudok, azt könyvekből tudom.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Karma asztrológia - Page 2 Empty Re: Karma asztrológia

Témanyitás  fortis Vas. 30 Júl. - 10:11

efi írta:Jó, akkor én el is hallgattam, mert amit erről tudok, azt könyvekből tudom.
Na már nem az a lényeg,hogy olvastál a témában,hanem az, amit erről gondolsz. öröm

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Karma asztrológia - Page 2 Empty Re: Karma asztrológia

Témanyitás  Vendég Vas. 30 Júl. - 10:19

Azt gondolom erről, amit olvastam. Olvasmány nélkül inkább nem gondolnék semmit, mert nem volna megalapozott, bármit is találnék ki.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Karma asztrológia - Page 2 Empty Re: Karma asztrológia

Témanyitás  fortis Vas. 30 Júl. - 10:21

efi írta:Azt gondolom erről, amit olvastam. Olvasmány nélkül nem gondolnék semmit, mert nem volna megalapozott, bármit is találnék ki.

Őh én nem így működöm. Na és a megalapozottsághoz sem ragaszkodom.

Pl Isten létezésére sem a könyvekben olvasottak alapján jöttem rá, hanem elgondolkodtam a témán, miért kell léteznie.
Ekkor jöttem rá, hogy valóban léteznie kell valaminek, amit Istennek hívunk.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Karma asztrológia - Page 2 Empty Re: Karma asztrológia

Témanyitás  Vendég Vas. 30 Júl. - 10:33

fortis írta:

Őh én nem így működöm. Na és a megalapozottsághoz sem ragaszkodom.

Pl Isten létezésére sem a könyvekben olvasottak alapján jöttem rá, hanem elgondolkodtam a témán, miért kell léteznie.
Ekkor jöttem rá, hogy valóban léteznie kell valaminek, amit Istennek hívunk.

Tehát amit Isten létéről gondolsz, az megalapozott.
De ne tegyünk úgy, mintha a másoktól való tanulás smafu lenne. Fogadjunk, hogy azt gondolod pl., hogy az élőlények testének sejtjei vannak, és fogadjunk, hogy azt nem magadtól találtad ki. Ha jobban utánanéznél annak, amit a világról gondolsz, annak mikroszkópikusan kicsi része csak az, amit magadtól gondoltál. Már a fogalmakat, hogy asztal, szék, ház is másoktól tanuljuk.

Azért van ez az irtózás az olvasástól, mert az emberek nem tudják eldönteni, hogy amit olvasnak, abban mi az igaz, és mi az ezoterikus hablaty.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Karma asztrológia - Page 2 Empty Re: Karma asztrológia

Témanyitás  fortis Vas. 30 Júl. - 10:38

Igen ebben sok igazság van amit mondasz Efi , de ettől függetlenül azért akadnak dolgok, amik pl önmagunk gondolataiból jönnek. 
Ma már nem annyira egyszerű alapozottság nélkül kitalálni, vagy rájönni dolgokra, de volt idő amikor ez az egész még elkezdődött, és az ember valóban sok mindenre rájött egy szál magában.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Karma asztrológia - Page 2 Empty Re: Karma asztrológia

Témanyitás  Vendég Vas. 30 Júl. - 13:05

fortis írta:volt idő amikor ez az egész még elkezdődött, és az ember valóban sok mindenre rájött egy szál magában.

Na például ezt is honnan tudod, nyilván nem magadtól.
Úgyhogy szerintem nem kéne annyira ágálni a könyvek ellen.

Azt nem szeretem én se annyira, ha a fórumozás idézetek belinkelésében merül ki. Idézet helyett jobb, ha az ember a saját szavaival mondja el, ami abban szerepel. Lehet, hogy az kissé, vagy jobban el fog térni az igazságtól, mégis élő.

Az viszont jó, ha van idézve valami gondolatébresztőnek, és azt megvitatjuk.
Szerintem.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Karma asztrológia - Page 2 Empty Re: Karma asztrológia

Témanyitás  Lea. Vas. 30 Júl. - 14:20

Fortis, a mai első két hsz-odra reagálnék.

Eléggé ismertek azok a feltételezések, hogy teliholdkor több a bűneset, gyakrabban indul szülés, az hogy ilyenkor feszültebbek, érzékenyebbek lehetünk. Ilyenkor érdemes dolgokat lezárni az életünkben.
Én egyfajta nyugtalanságot szoktam érezni ilyenkor, de nem mindig. Az is lehet, hogy csak a periódikusságát szoktam meg és ezért hiszem, hogy megérzem.
Újholdkor pedig az új dolgok elkezdéséhez kedveznek az energiák.
A Merkúr uralkodó bolygója a Szűz és az Ikrek jegyűeknek. A Merkúr az ész és a logika bolygója. Akit eddig közelebbről megismertem ilyen csillagjegyűeket azoknak volt egy nagyon erős racionális oldala.
(A Mars "tüzesít", harcra sarkall.
Stb sorolhatnám miket olvastam és esetleg feltételezem, hogy meg is tapasztaltam.)
A föld jegyűek szintén, ha nem is úgy racionálisak, de van egy "józan ésszel két lábon állni" életvezetésük.
A levegő jegyűek alapvetően nem erősen kötődő, lazább emberek.
A víz jegyűek sokszor bizonytalannak tűnnek és erőteljesen az érzelmeik alapján döntenek avagy épp nem döntenek. Nem sok víz jegyűt ismerek, de ez volt a benyomásom róluk.
A tűz jegyűek hevesek, céltudatosak, győzni akarnak, haladni... őket elég jól ismerem. :-D
Nyilván ez csak az alap születési hatás, de a legerősebb szerintem.
Van az aszcendens, deszcendens amiket én tudok magamat illetően.
Aztán vannak az ilyen-olyan bolygóállások, Jupiter az Ikrekben és hasonlók, amelyek minden csillagjegyre hatnak így vagy úgy egy időpontban.
A lényeg, amit egy asztrológus írt. Ezek csak hajlamosító tényezők, csak hatások, amiket vagy "meglovagol" valaki vagy tudatosan próbál védekezni a hatás ellen. Senkinek nincs megírva a születési horoszkópjában sem konkrét sorsesemények.
Ezt abból is gondolom, hogy nekem egy elvileg nem kókler asztrológus készített horoszkópot, de ott sem volt leírva, hogy hány férjem lesz meg gyerekem. :-D
Ez lenne a karmaasztrológia? Mert akkor eszerint ilyen nem létezik. 
Viszont ebben a horoszkópban akkoriban említett néhány olyan évet, amikor a Szaturnusz volt hatással rám. Az kemény, de sok tanulságot, melankóliát hozott. Hasonlót máshol is olvastam a Szaturnuszról.
Nem hiába a Bakok bolygója ez... eléggé hajlamosak az önmarcangolásra és a szomorkodásra.

Bocsánat, ha közhelyeket írtam! smile


A hozzászólást Lea. összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 30 Júl. - 15:00-kor.
Lea.
Lea.

Hozzászólások száma : 1211

Vissza az elejére Go down

Karma asztrológia - Page 2 Empty Re: Karma asztrológia

Témanyitás  Lea. Vas. 30 Júl. - 14:30

Most olvastam: Szaturnusz a karmikus tanító.
Igen, ilyesmi lehet. smile

+ azt is, hogy a Vízöntőknek is uralkodó bolygója.

Érdekes és biztos nem könnyű párosítás az egyénnek sem, a levegő hatás lazaságát összeegyeztetni a Szaturnusz komolyságával. Vagy épp pont könnyű? smile


A hozzászólást Lea. összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 30 Júl. - 15:01-kor.
Lea.
Lea.

Hozzászólások száma : 1211

Vissza az elejére Go down

Karma asztrológia - Page 2 Empty Re: Karma asztrológia

Témanyitás  Lea. Vas. 30 Júl. - 14:49

Ez esetleg hiteles lehet a Szaturnuszról és a karmaasztrológiáról is. 

http://dev.astronet.hu/asztrologia/bolygok-es-hazak/a-karma-bolygoja-a-szaturnusz-102152/
Lea.
Lea.

Hozzászólások száma : 1211

Vissza az elejére Go down

Karma asztrológia - Page 2 Empty Re: Karma asztrológia

Témanyitás  Lea. Vas. 30 Júl. - 15:10

Lea. írta:Ez esetleg hiteles lehet a Szaturnuszról és a karmaasztrológiáról is. 

http://deuueev.astronet.hu/asztrologia/bolygok-es-hazak/a-karma-bolygoja-a-szaturnusz-102152/

Végignézem a 12 ház leírását. Nekem ebből 10-nél akadnak problémáim, tanulnivalóim! semleges Rolling Eyes
Jó kis "munkás" életet választottam... Very Happy Very Happy
Lea.
Lea.

Hozzászólások száma : 1211

Vissza az elejére Go down

Karma asztrológia - Page 2 Empty Re: Karma asztrológia

Témanyitás  Lea. Vas. 30 Júl. - 15:34

Ilyen elmélet is van:

"Karma asztrológia:

A karma asztrológiában két személy születési horoszkópjának egymással fényszögek által összefüggő bolygóhelyzetei jelzik a karmikus kötelezettségeket a két személy között.

Általánosan elmondhatjuk, hogy a bolygók harmonikus kapcsolódásai, mint a trigon és a szextil, harmonikus magatartási formákat képviselnek.
A nehéz, tanító fényszögek, mint például a qudrát vagy az oppozíció, valamit sok esetben az együttállás, a konjunkció, azt jelzik, hogy a két ember viszonya diszharmonikus.
Ha az összevetésnél figyelmet szentelünk az egymást nehéz fényszögekkel támadó bolygóknak, felfedezzük a rejtett konfliktusokat. Ezek gyökerei visszanyúlnak az időben, ezek összeláncolják a két embert karmikus kötelékkel. ...

...Viszonylag könnyű felismerni egy nagyon karmikus kapcsolatot: Ilyenkor nagyon erős az összetartozás érzése! Ezt harmónia kíséri, ha a múltban boldog volt a két ember szövetsége.
De bizalmatlanság és feszültség, ha problematikus volt a viszonyuk.
Érdekes, hogy a kölcsönös vonzás jóval erősebb, amikor nehéz volt a kapcsolat előző életekben. Ez azért van így, hogy rendezhessék egymással ügyeiket.
Biztos azonban, hogy amikor az egymáshoz karmikusan kötődő emberek először találkoznak ebben az életben, a kölcsönös vonzalom ellenére tudat alatt nagyon félnek. Ez azért van, mert a lélek emlékszik a múltbéli történésekre."
Lea.
Lea.

Hozzászólások száma : 1211

Vissza az elejére Go down

Karma asztrológia - Page 2 Empty Re: Karma asztrológia

Témanyitás  fortis Vas. 30 Júl. - 16:25

efi írta:
fortis írta:volt idő amikor ez az egész még elkezdődött, és az ember valóban sok mindenre rájött egy szál magában.

Na például ezt is honnan tudod, nyilván nem magadtól.
Úgyhogy szerintem nem kéne annyira ágálni a könyvek ellen.

Azt nem szeretem én se annyira, ha a fórumozás idézetek belinkelésében merül ki. Idézet helyett jobb, ha az ember a saját szavaival mondja el, ami abban szerepel. Lehet, hogy az kissé, vagy jobban el fog térni az igazságtól, mégis élő.

Az viszont jó, ha van idézve valami gondolatébresztőnek, és azt megvitatjuk.
Szerintem.

Óh Efi, nem az idézetek ellen van kifogásom, hanem az ellen, hogy az ember azt gondolja, az biztosan úgy lehet, ahogyan oda le van írva. De tulajdonképpen még ez sem baj, csak kell egy kis gondolkodás, egy kis kételkedés, egy kis csavar, hogy jobban át legyenek rágva a dolgok. A Castaneda könyvekben is sok minden le van írva, de ettől én még nem hiszek el benne mindent, hanem próbálom megérteni. Ha sikerül valamit megértenem, és elfogadható magyarázatként szolgál, az ellen nincs kifogásom, de ettől még ott marad némi kételkedés, de ez engemet nem zavar. 
Az idézetek amúgy gondolat ébresztők, de én is úgy vagyok vele, hogy ne erről szóljon egy fórum.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Karma asztrológia - Page 2 Empty Re: Karma asztrológia

Témanyitás  fortis Vas. 30 Júl. - 16:29

Lea. írta:Fortis, a mai első két hsz-odra reagálnék.

Eléggé ismertek azok a feltételezések, hogy teliholdkor több a bűneset, gyakrabban indul szülés, az hogy ilyenkor feszültebbek, érzékenyebbek lehetünk. Ilyenkor érdemes dolgokat lezárni az életünkben.

Tudod mi jutott erről az eszembe? Hát a frontok.  Itt most azt mondjuk telihold, meg holdfogyatkozás, de azt hiszem nyugodtan mondhatnánk még légnyomás különbségeket, esetleg párás vagy száraz idő változást. 
Pl esős idő kezdetén sokkal szédülékenyebb vagyok, na meg álmosító hatása is van.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Karma asztrológia - Page 2 Empty Re: Karma asztrológia

Témanyitás  fortis Vas. 30 Júl. - 16:31

Lea. írta:
A Merkúr uralkodó bolygója a Szűz és az Ikrek jegyűeknek. A Merkúr az ész és a logika bolygója. Akit eddig közelebbről megismertem ilyen csillagjegyűeket azoknak volt egy nagyon erős racionális oldala.

Én is szűz vagyok ám, a párom pedig vízöntő.
Érdekes, hogy kettőnk közül én vagyok az, akit jobban érdekelnek a légiesebb dolgok, pl mint ezoteria.

Amúgy klassz dolgok ezek, amiket felvázoltál fentebb Lea.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Karma asztrológia - Page 2 Empty Re: Karma asztrológia

Témanyitás  fortis Vas. 30 Júl. - 16:39

Ez a karma asztrológia egészen érdekes dolog, pláne ha a reinkarnációs kapcsolatokat veszem figyelembe. valóban érdekes, jó hogy hoztad ezeket Lea!

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Karma asztrológia - Page 2 Empty Re: Karma asztrológia

Témanyitás  Lea. Vas. 30 Júl. - 16:40

fortis írta:
Lea. írta:Fortis, a mai első két hsz-odra reagálnék.

Eléggé ismertek azok a feltételezések, hogy teliholdkor több a bűneset, gyakrabban indul szülés, az hogy ilyenkor feszültebbek, érzékenyebbek lehetünk. Ilyenkor érdemes dolgokat lezárni az életünkben.

Tudod mi jutott erről az eszembe? Hát a frontok.  Itt most azt mondjuk telihold, meg holdfogyatkozás, de azt hiszem nyugodtan mondhatnánk még légnyomás különbségeket, esetleg párás vagy száraz idő változást. 
Pl esős idő kezdetén sokkal szédülékenyebb vagyok, na meg álmosító hatása is van.

Én is akartam írni a frontokat, de az már annyira elcsépelt téma! smile

A frontokat is megérzem általában, sajnos. Sőt különbözőképpen.
Ha hidegfront vagy hideg levegő jön (van) olyan ingerültséggel kevert, éles fejfájást érzek.
Ha meleg, akkor olyan felülről nyomó jellegű a fájdalom, de nem olyan görcsös.

Ide kapcsolódik, hogy a görcshajlam miatt koraszülés-veszély van hidegfront esetén. Ezt a meteorológiai oldalak is írják, gondolom akkor bizonyított.
Lea.
Lea.

Hozzászólások száma : 1211

Vissza az elejére Go down

Karma asztrológia - Page 2 Empty Re: Karma asztrológia

Témanyitás  fortis Vas. 30 Júl. - 16:47

Szóval ezekből lehetne olyasmire is következtetni, hogy  ha már az emberi szervezetben változás áll be egy külső tényező hatására, ez magában hordozhatja annak lehetőségét is, hogy lelkileg vagy pszihésen is kiütközhet valahogyan.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Karma asztrológia - Page 2 Empty Re: Karma asztrológia

Témanyitás  Lea. Vas. 30 Júl. - 16:47

fortis írta:
Lea. írta:
A Merkúr uralkodó bolygója a Szűz és az Ikrek jegyűeknek. A Merkúr az ész és a logika bolygója. Akit eddig közelebbről megismertem ilyen csillagjegyűeket azoknak volt egy nagyon erős racionális oldala.

Én is szűz vagyok ám, a párom pedig vízöntő.
Érdekes, hogy kettőnk közül én vagyok az, akit jobban érdekelnek a légiesebb dolgok, pl mint ezoteria.

Amúgy klassz dolgok ezek, amiket felvázoltál fentebb Lea.

Igenám, de van egy nagyon racionális oldalad is, gondolj csak bele! smile
És az ember annyi minden "fel is szed" út közben, változik, változtatni akar. Meg hát vannak más hatások is
Én sem csak egy teljesen "nyers", faltörő Kos vagyok... legalábbis nagyon remélem. Very Happy Very Happy.
Lea.
Lea.

Hozzászólások száma : 1211

Vissza az elejére Go down

Karma asztrológia - Page 2 Empty Re: Karma asztrológia

Témanyitás  fortis Vas. 30 Júl. - 16:52

Igen van egy racionáis oldalam is, ez az örök kételkedő.  lányvigyor

Amúgy jó játék lehetett volna belőle, ha ki kelhetett volna találni, hogy ki milyen csillag jegy alatt születhetett.  Erről sajnos már lecsúsztunk.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Karma asztrológia - Page 2 Empty Re: Karma asztrológia

Témanyitás  Lea. Vas. 30 Júl. - 16:56

fortis írta:Igen van egy racionáis oldalam is, ez az örök kételkedő.  lányvigyor

Amúgy jó játék lehetett volna belőle, ha ki kelhetett volna találni, hogy ki milyen csillag jegy alatt születhetett.  Erről sajnos már lecsúsztunk.

Hát le, úgy tűnik... Very Happy
Lea.
Lea.

Hozzászólások száma : 1211

Vissza az elejére Go down

Karma asztrológia - Page 2 Empty Re: Karma asztrológia

Témanyitás  Lea. Vas. 30 Júl. - 16:59

fortis írta:Szóval ezekből lehetne olyasmire is következtetni, hogy  ha már az emberi szervezetben változás áll be egy külső tényező hatására, ez magában hordozhatja annak lehetőségét is, hogy lelkileg vagy pszihésen is kiütközhet valahogyan.

Persze, a Holdnál írják is.
Mondjuk a Naptól nem tudom lehet-e még más is, mint az általános hatása, mint a téli depresszió gyógyszere.

Napkitöréseknél pl.
Lea.
Lea.

Hozzászólások száma : 1211

Vissza az elejére Go down

Karma asztrológia - Page 2 Empty Re: Karma asztrológia

Témanyitás  fortis Vas. 30 Júl. - 17:13

Lea. írta:
Napkitöréseknél pl.

Na ez az, a Napkitörések.  Végül is ha a földnek nem lenne az a mágneses pajzsa, egy egy ilyen kitörés végezhetne is a bolygóval, legalábbis a felszínén lakókkal.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Karma asztrológia - Page 2 Empty Re: Karma asztrológia

Témanyitás  Lea. Vas. 30 Júl. - 17:20

fortis írta:
Lea. írta:
Napkitöréseknél pl.

Na ez az, a Napkitörések.  Végül is ha a földnek nem lenne az a mágneses pajzsa, egy egy ilyen kitörés végezhetne is a bolygóval, legalábbis a felszínén lakókkal.

Hát, ha megszűnne ez a védő hatás, az lenne a pokol tüze? töpreng
Lea.
Lea.

Hozzászólások száma : 1211

Vissza az elejére Go down

Karma asztrológia - Page 2 Empty Re: Karma asztrológia

Témanyitás  fortis Vas. 30 Júl. - 18:03

Lea. írta:
fortis írta:
Lea. írta:
Napkitöréseknél pl.

Na ez az, a Napkitörések.  Végül is ha a földnek nem lenne az a mágneses pajzsa, egy egy ilyen kitörés végezhetne is a bolygóval, legalábbis a felszínén lakókkal.

Hát, ha megszűnne ez a védő hatás, az lenne a pokol tüze? töpreng

Részben. Amúgy van amikor egy egy kitöréskor áttör némileg a védelmen, ilyen eset már volt, ekkor fél Amerikában áramszünet volt. 
Most képzelj el egy modern társadalmat, ahol nincs áram.  Elég veszélyesen hangzik.  De amúgy igen, mondhatni, az a pokol tüze volna, csak nem a forróság, hanem a sugárzás végezne velünk.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Karma asztrológia - Page 2 Empty Re: Karma asztrológia

Témanyitás  Lea. Vas. 30 Júl. - 18:07

Jobb, ha nem is gondoltunk bele...
Lea.
Lea.

Hozzászólások száma : 1211

Vissza az elejére Go down

Karma asztrológia - Page 2 Empty Re: Karma asztrológia

Témanyitás  fortis Vas. 30 Júl. - 18:08

Amúgy érdemes ennek utána olvasgatni, itt egy példa:
"  Mindannyian tapasztaljuk – ha nem is mindig tudatosul bennünk az ok – hogy szervezetünk működése, közérzetünk és hangulatunk nagyon könnyen változik. Mindez ugyanis függ az időjárástól, a frontátvonulástól, ráadásul a mágneses viharoktól is, vagyis összefoglaló néven a légköri elektromosságtól. Viharok idején az elektromos tér gyorsan és nagymértékben változik, és ennek jelentős biológiai és mentális hatásai vannak, úgymint a fejfájás, nyugtalanság, izgatottság. Az elektromágneses tér változásai különösen erősen hatnak az agyra és az idegrendszerre. Ennek egyik látható jele, hogy a növények és állatok viselkedése gyakran figyelemreméltóan megváltozik vihar előtt."


http://www.eletforma.hu/test-es-lelek/a_napkitores_es_a_magneses_viharok_hatasa_a_szervezetunkre/


Amúgy vannak napkitörések, és van olyan is, hogy napszél. A napszelet befogva pl űrvitorlákkal csillagközi utazásokat lehetne tenni. Ez a napszél is állandóan átfújna a földön, de akkor ott van szerencsénkre a mi saját kis mágneses terünk, ami pajzsként megóv bennünket. 

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Karma asztrológia - Page 2 Empty Re: Karma asztrológia

Témanyitás  Lea. Vas. 13 Aug. - 19:36

Már biztos írtam régebben, van egy unokatesóm, ugyanazon a napon egy évben születtünk, ugyanabban a kórházban, kb fél óra eltéréssel. Még nagyszülőknél is együtt nyaraltunk sokszor. De másképp alakult az életünk.
Van nagyon sok hasonlóság köztünk habitusban, ami tudom, hogy a kos-ságból származik.

Viszont ahogy mesélték kicsik voltunk megláttuk egymást és csíptünk, haraptunk. Very Happy
Tudni kell, hogy alapesetben két kos közös élete pokoli vonat! Very Happy
Lea.
Lea.

Hozzászólások száma : 1211

Vissza az elejére Go down

Karma asztrológia - Page 2 Empty Re: Karma asztrológia

Témanyitás  fortis Vas. 13 Aug. - 20:10

Nahát ez érdekes. Szokták mondani amúgy, hogy nem fér meg két dudás egy csárdában ugye?

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Karma asztrológia - Page 2 Empty Re: Karma asztrológia

Témanyitás  Lea. Vas. 13 Aug. - 20:18

fortis írta:Nahát ez érdekes. Szokták mondani amúgy, hogy nem fér meg két dudás egy csárdában ugye?

Igen, de biztos, hogy sok tompító tényező lehet és van is! smile
Csak arra gondoltam, hogy ami kis korunkban volt (amire nem is emlékszem) talán ezt a "nyers" azonosságból fakadó ellentétet bizonyítja, mert ez biztos még "ösztönös" volt
Lea.
Lea.

Hozzászólások száma : 1211

Vissza az elejére Go down

Karma asztrológia - Page 2 Empty Re: Karma asztrológia

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.