Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fura álmok

2 posters

Go down

Fura álmok Empty Fura álmok

Témanyitás  Kilendin Szer. 29 Okt. - 19:04

Szóval az egész egy kicsit olyan szürrealisztikus, és nem emlékszem a pontos részletekre.
Nagyanyámék házában ébredtem sárkány alakban. Nyugalom volt körülöttem, senki nem volt ott. Összetekeredtem mint a macska és aludtam abban a szobában ahol most mama, a szőnyegen persze, mert a kiterjedés az nagy ám :-))
Felriadtam, fújtam egy kis tüzet a konvektor irányában, aztán, ember alakban valaki felőlem érdeklődött kereszt anyunál, meg uncsi tesónál nem mondták, meg, hogy hol vagyok, nem is tudták, hogy ott vagyok. Aztán meglátott az ember a konyhában a szeme sarkából. Azonnal menekülni kezdtem. Közben folyamatosan lángol mellettem minden, tüzes lávaként borulnak össze a téglák parazsai és nem én csinálom. Ki a bojler mellett (valami nem létező kéményen), persze a fél házat leromboltam. A kémény peremről mielőtt összedőlt volna elrugaszkodtam). Következő kép egy nagy folyó (ami vélhetőleg valamelyik tengerbe visz), repülök felette még mindig sárkányként, a szívem hevesen ver, még üldöz, majdnem utolér amikor gondolok egyet, becsapódok a vízbe és ember alakban elsüllyedek. Csodálkozom, hogy elrepül felettem, megtorpan, lát, hogy süllyedek, de nem jön utánam. Belém hasít, hogy persze nem képes ilyesfajta alakváltásra és szemlátomást meglepte, hogy Nekem megy.
Tengernél. Kimászok a vízből, találkozom Nilkával. A piacon ami egy nagy kirakodó vásár a homokos part mellett. Folyamatosan megbújva közlekedek, nézem a fürdőzőket, keresem az embert. Megpillantom nem látom az arcát, de tudom Ő az a gyűlölet ami felőle áradt egyértelmű. Visszadugom a fejem a sátor mögé. 'Nilka mond valamit', hüllő szemeivel messzire lát és élesen. Elkezdünk a sorok közt távolodni, egyszer csak Nilka le áll egy standon, táskákat nézegetni, hogy de jó, Neki pont ilyen kell, majd hirtelen áttértünk a kiakasztott amulettekre, mindketten, venni akartunk belőle, mintha nem is üldöznének. Végül abban egyeztünk az árussal, hogy majd visszamegyünk a választott darabokért mindenképp, és itt kezdtünk el ténylegesen menekülni. Visszafordultam, láttam, ahogyan kijön a vízből, perc alatt szárad és párolog el róla a víz és állatira felhergeltem. Itt vége felriadtam. Próbáltam visszamenni, de nem sikerült. Még  egy fontos dolog, mikor mamáéktól menekültem sikerült a csuklómat elkapnia sárkány lehelettel válaszoltam, így szabadultam, viszont azóta fáj a csuklómban egy izom köteg. Nyoma nincs, csak fáj.

Vártam a másnap éljelt, hogy a végére járjak, de hajnal kettőkor felriadtam.

______________________________________________________
Mindenkiben ott az eredő tűz.
Kilendin
Kilendin

Hozzászólások száma : 182

Vissza az elejére Go down

Fura álmok Empty Re: Fura álmok

Témanyitás  fortis Szer. 29 Okt. - 22:39

Áthelyeztem ide az álmodat Kilendin , gondolom itt jobb helye lesz , mint az én álmos topikomban .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Fura álmok Empty Re: Fura álmok

Témanyitás  fortis Szer. 29 Okt. - 23:01

- Sárkány alakban ébredtél 
- Ember alakban valaki utánad érdeklődött
- Tűzes környezet képződik körülötted , a fél ház összedől , nem te csinálod , de mégis te rombolsz le mindent . 
- Sárkányként repülsz egy folyó felett , valaki üldöz , utolér , ( gondolom az emberi alakot öltött személy aki utánad érdeklődhetett ) 
- Bemerülsz a vízbe és ember alakban elsűlyedsz . 
- Az üldöző téged figyel , ő nem képes az alakváltásra . ( Ez nekem fura , hisz az üldöződ eleinte ember formában érdeklődött utánad , na de mindegy )
- A tengernél Nilkával találkozol 
- Bujdosol az ember elől 
- Az emberből gyűlölet sugárzik
- Nilkának hüllő szemei vannak amikkel messzire lát .
- Nilkával együtt menekültök tovább
-  Az üldöző kijön a vízből és nagyon mérges 
- A csuklód fáj , mert még a házban elkapott , csak aztán szabadultál

Kalandos egy álom . Sok mindent nem fogok tudni hozzá tenni , mert a saját belső világodat mutatná ez a kaland , ami főleg a sárkányokról szól , akár csak Nilkáé .  Tulajdonképpen azt sugallják az efféle álmok , mintha közötök lenne valamiféle sárkánynemzetséghez , ( mondjuk magam is voltam már sárkány és volt jó néhány sárkányos álmom is már , de én nem érezném ezt magamról ) .
Ha esetleg jelképszerűen néznénk a történéseket , akkor mondhatni kerget valamiféle erő ami nem veszélytelen , de amiben magad , magatok is forogtok . 
A jelképnek mondjuk ellent mondana amit a történeted végére írtál , de ezekkel az eseményekkel az a baj , hogy néha az ember beleviszi álmaiba a testi érzeteit is , így előfordulhat , hogy nem azért fájt a csuklód , mert az az idegen elkapta , hanem azért kapta el a csuklódat az idegen , mert egy testi érzet  így képeződhetett le az álmodban . 
Nem , nem lennék szkeptikus , csak minden lehetőséget fenn szeretnék tartani . 
Jó lenen ha leírnád te mit gondolnál úgy egészében önmagad álmáról , biztosan nagyon érdekes lenne , és izgalmas .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Fura álmok Empty Re: Fura álmok

Témanyitás  Kilendin Csüt. 30 Okt. - 18:29

fortis írta:- Sárkány alakban ébredtél 
- Ember alakban valaki utánad érdeklődött
- Tűzes környezet képződik körülötted , a fél ház összedől , nem te csinálod , de mégis te rombolsz le mindent . Nem én csináltam a tüzet, a terjedelmem miatt viszont összedől minden, mert már izzó parázs.
- Sárkányként repülsz egy folyó felett , valaki üldöz , utolér , ( gondolom az emberi alakot öltött személy aki utánad érdeklődhetett ) Sárkány alakban üldöz és én is sárkány vagyok. tehát képes az alakváltásra
- Bemerülsz a vízbe és ember alakban elsűlyedsz . Gyors alakváltásra képes vagyok
- Az üldöző téged figyel , ő nem képes az alakváltásra . ( Ez nekem fura , hisz az üldöződ eleinte ember formában érdeklődött utánad , na de mindegy ) Én képes vagyok a rögtönzött alakváltásra de az üldözőmnek nem megy így, hogy becsapódik a vízbe és akkor már ember...
- A tengernél Nilkával találkozol 
- Bujdosol az ember elől 
- Az emberből gyűlölet sugárzik
- Nilkának hüllő szemei vannak amikkel messzire lát . Nilka is képes az alakváltásra, nem emlékszem, hogy Neki hüllő szemei voltak-e de az üldözőnek az volt. Ami fura, hogy Én mindig meghagyom az emberi szemeimet, akármilyen alakban 'utazom'. Tapasztalatom szerint az "ilyenek" viszont feltűnően ügyelnek a részletekre, tehát, ha sárkány, hüllő szemek, ha ember ember szemek, és ez ember volt hüllő szemmel.
- Nilkával együtt menekültök tovább
-  Az üldöző kijön a vízből és nagyon mérges 
- A csuklód fáj , mert még a házban elkapott , csak aztán szabadultál

Kalandos egy álom . Sok mindent nem fogok tudni hozzá tenni , mert a saját belső világodat mutatná ez a kaland , ami főleg a sárkányokról szól , akár csak Nilkáé .  Tulajdonképpen azt sugallják az efféle álmok , mintha közötök lenne valamiféle sárkánynemzetséghez , ( mondjuk magam is voltam már sárkány és volt jó néhány sárkányos álmom is már , de én nem érezném ezt magamról ) .
Ha esetleg jelképszerűen néznénk a történéseket , akkor mondhatni kerget valamiféle erő ami nem veszélytelen , de amiben magad , magatok is forogtok . 
A jelképnek mondjuk ellent mondana amit a történeted végére írtál , de ezekkel az eseményekkel az a baj , hogy néha az ember beleviszi álmaiba a testi érzeteit is , így előfordulhat , hogy nem azért fájt a csuklód , mert az az idegen elkapta , hanem azért kapta el a csuklódat az idegen , mert egy testi érzet  így képeződhetett le az álmodban . 
Nem , nem lennék szkeptikus , csak minden lehetőséget fenn szeretnék tartani . 
Jó lenen ha leírnád te mit gondolnál úgy egészében önmagad álmáról , biztosan nagyon érdekes lenne , és izgalmas .
Szia, kékkel odaírtam egy-két dolgot.
A tapasztalatom, ha találkozom az illetővel keményen megfaggatom, hogy ki a búbánat, persze csak ezután, hogy beszereztem az amuletteket az árustól amit félrerakattunk. Azok az amulettek fognak megvédeni. Ha pedig nagyon felpaprikáz az illető, akkor többet nem kell keresni, mert ilyenek nekem csak ne törjenek be a privát légkörömbe, amikor végre pihennék. Mit is képzel ez magáról???
Azért kezdtem el menekülni, mivel relaxálni készültem gyakorlatilag védtelen voltam és az efféle meglepetéseket nem szeretem.
Nem vagyok bosszúálló, de kiakadtam egy kicsit...

______________________________________________________
Mindenkiben ott az eredő tűz.
Kilendin
Kilendin

Hozzászólások száma : 182

Vissza az elejére Go down

Fura álmok Empty Re: Fura álmok

Témanyitás  fortis Csüt. 30 Okt. - 19:03

A te álmod , de vajon mindig te vagy e a legerősebb a saját álmodban Kilendin ?

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Fura álmok Empty Re: Fura álmok

Témanyitás  Kilendin Csüt. 30 Okt. - 20:02

fortis írta:A te álmod , de vajon mindig te vagy e a legerősebb a saját álmodban Kilendin ?
hát nem. Nagyon régen álmodtam egy olyat ahol nem de az nagyon régen volt. Akkor tanultam meg az alakváltást, akkor 'nyilvánultak' meg a képességeim, persze még van hova fejlődnöm. Akkor volt egy "mesterem", nah az erősebb volt nálam. Vannak persze nálam erősebbek, csak azok elől rejtőzködöm. Régen más volt minden. Mondhatjuk, hogy nem voltam mindig 'pozitív' személyiség. Sok olyat csináltam amire nem vagyok büszke, azóta megváltoztam. Átálltam és néha kényszerűen de kettős 'játékot' játszok, amikor azokban a körökben mozgok ott több erősebb teremtménnyel találkozom.

______________________________________________________
Mindenkiben ott az eredő tűz.
Kilendin
Kilendin

Hozzászólások száma : 182

Vissza az elejére Go down

Fura álmok Empty Re: Fura álmok

Témanyitás  fortis Csüt. 30 Okt. - 20:14

öröm Vérbeli kalandor vagy .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Fura álmok Empty Re: Fura álmok

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.