Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Skyrim hangulat

4 posters

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Skyrim hangulat - Page 2 Empty Re: Skyrim hangulat

Témanyitás  Vendég Pént. 5 Jún. - 22:29

A Shadow of Mordor a tavalyi év egyik nagy címe volt. Elvoltam vele, történetileg átlagos, de a harcrendszere kiemelkedővé teszi. Itt egy teszt róla:
https://www.youtube.com/watch?v=DJwdLGvZXrI

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Skyrim hangulat - Page 2 Empty Re: Skyrim hangulat

Témanyitás  fortis Szomb. 6 Jún. - 21:24

Médea írta:A Shadow of Mordor a tavalyi év egyik nagy címe volt. Elvoltam vele, történetileg átlagos, de a harcrendszere kiemelkedővé teszi. Itt egy teszt róla:
https://www.youtube.com/watch?v=DJwdLGvZXrI

Láttam már videókat róla , de  nekem  pont a harcrendszere volt az ami  nem igazán jött be .  Persze ha más nem volna ,  biztosan tetszene mint game .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Skyrim hangulat - Page 2 Empty Re: Skyrim hangulat

Témanyitás  Greywolf Hétf. 8 Jún. - 9:06

2 éve nyúzok egy karaktert a Skyrim-ban, nagyon sokat játszottam vele régebben. Tetszik a hangulata és helyszíne is.

______________________________________________________
"Mindannyian elveszettek vagyunk,
de legalább együtt veszünk el!"
Greywolf
Greywolf

Hozzászólások száma : 208

Vissza az elejére Go down

Skyrim hangulat - Page 2 Empty Re: Skyrim hangulat

Témanyitás  fortis Hétf. 8 Jún. - 17:37

Greywolf írta:2 éve nyúzok egy karaktert a Skyrim-ban, nagyon sokat játszottam vele régebben. Tetszik a hangulata és helyszíne is.

Voksolni mernék rá , hogy részedről Whiterunban  , a harcos céh és ott is talán leginkább Farkas lehetett a kedvenc NPC-d   öröm
Skyrim hangulat - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcRm7pvjk24Tleg_xXiS82PXcuwkRxHtqzc453eKOM7TYtGMI_Nk
Örülök , hogy kiderült van bennünk valami közös is ,  kellemes meglepetés  ! De részemről csupán   bajtársi és szimpátia útján . 

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Skyrim hangulat - Page 2 Empty Re: Skyrim hangulat

Témanyitás  Greywolf Hétf. 8 Jún. - 17:51

Közel jársz az igazsághoz Fortis. Bár idővel az a karakter nekem gyávának és együgyűnek tűnt. Ennek ellenére még az egyik legszerethetőbb karakter. Bár, amikor cuccokat adtam neki, vagy előtte dobtam egy nagyon jó vértet és megkérdezte, hogy szükségem van-e még rá, én meg oda adtam neki. Na, akkor az Istenért sem akarta viselni. Jellemben mégis ő és a testvére tetszettek a legjobban. Humorra viszont a Dragonborn kiegészítőben megtalálható Master Neloth, kegyetlen humora van a vén sötét elfnek.

______________________________________________________
"Mindannyian elveszettek vagyunk,
de legalább együtt veszünk el!"
Greywolf
Greywolf

Hozzászólások száma : 208

Vissza az elejére Go down

Skyrim hangulat - Page 2 Empty Re: Skyrim hangulat

Témanyitás  fortis Hétf. 8 Jún. - 17:58

Egyenlőre csak az alap játékkal játszottam , bár a  kiegészítők is megvannak , de nem túl erős a gépem így várnom kell hogy legyen egy jobb . Ez meg talán egy két évbe is belekerülhet , a lakásvásárlás és egyebek sokat kihúz a zsebünkből . 
Amúgy azt hiszem elég messze eljuthattam , de a proci nem bírja . ha eljön az ideje kezdhetem elölről .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Skyrim hangulat - Page 2 Empty Re: Skyrim hangulat

Témanyitás  Greywolf Hétf. 8 Jún. - 19:11

Áprilia írta:Mikkel foglalkoztok ti....nem sajnáljátok rá az időt? Médea is többszáz órát.... cyclops

A kötelességeket nem hanyagoltam el, na meg a valódi kikapcsolódásokat sem a természetben, családdal. Szerencsére van benne mentés funkció. Very Happy

______________________________________________________
"Mindannyian elveszettek vagyunk,
de legalább együtt veszünk el!"
Greywolf
Greywolf

Hozzászólások száma : 208

Vissza az elejére Go down

Skyrim hangulat - Page 2 Empty Re: Skyrim hangulat

Témanyitás  Greywolf Hétf. 8 Jún. - 19:31

Master Neloth neve egyébként ismerős lehet neked Fortis Morrowindből is. Ott a Telvani-ház egyik tanácstagja, akit meg kell győzni, hogy a karaktered a Nerevarine és Hortator. Illetve, ha pályafutásod a Telvanni-házban csinálod a nagyházak közül.

______________________________________________________
"Mindannyian elveszettek vagyunk,
de legalább együtt veszünk el!"
Greywolf
Greywolf

Hozzászólások száma : 208

Vissza az elejére Go down

Skyrim hangulat - Page 2 Empty Re: Skyrim hangulat

Témanyitás  fortis Hétf. 8 Jún. - 19:46

Neloth (. mosoly) . Igen emlékszem rá .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Skyrim hangulat - Page 2 Empty Re: Skyrim hangulat

Témanyitás  fortis Hétf. 8 Jún. - 19:52

Áprilia írta:Mikkel foglalkoztok ti....nem sajnáljátok rá az időt? Médea is többszáz órát.... cyclops
Ez kikapcsolja az embert . Néha szükség van rá . Persze ki lehet mással is , de van úgy , hogy ez marad . Mondjuk élőben izgalmasabb lenne mint a monitor előtt , de így letagadhatatlanul biztonságosabb .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Skyrim hangulat - Page 2 Empty Re: Skyrim hangulat

Témanyitás  fortis Kedd 9 Jún. - 12:24

Egy kis hangulat  . Neloth is részese a történetnek . 

Mese egy legendás fegyverről, két telvanni tanácsos csatározásáról és egy akrobata társulat mellékesen elkövetett hőstettéről. A könyv gondos végigolvasása akrobatika képzettségünket növeli.


Rhunen Zebavi mester tollából


Gothren mester hajlandó volt fogadni az akrobatákat, mivel szüksége volt egy kis szórakozásra. Hónapok óta küzd ellenfelével, Neloth mesterrel, egy Telvanni tanácsossal. Mostanában mindig védekezni kényszerül. Elfogadhatatlan számára a gondolat - hogy ő, Gothren mester alulmaradjon a harcban a pitiáner Nelothal szemben. Neloth általában gyáva emberei fellelkesültek mesterük fegyverétől, Mehrunes Beretvájától, és most majdhogynem legyőzhetetlenek. Gothren embereinek nincs esélye, csak imádkozhatnak, hogy Mehrunes, a Sárkány visszakövetelje a varázstárgyat. Tekintettel arra, hogy mennyi kárt okozott, úgy tűnik, hogy a daedra herceg engedélyezni fogja Neloth mesternek a tárgy használatát egy ideig.
Kikapcsolódásként jól jönne néhány akrobatamutatvány.
- Milyen trükköket tud a társulatod előadni? - kérdezte a varázsló az akrobaták vezetőjét, Ruhnent.
- Hatalmas Gothren, sajnos nem ismerünk trükköket. Az akrobatika gyakorlása közben nem használunk illúziót. Bár ismernénk trükköket, mert túl időigényes mesterévé válni a jelenlegi látványosságnak.
- Rendben van, akkor milyen akrobatikus mutatványokat tudtok bemutatni? - kérdezte Gothren majdnem mosolyogva.
- Jereth mester fog először elkápráztatni téged, ő tizenöt lángoló golyóval fog zsonglőrködni, miközben törött üvegeken szökdécsel át. Tulkiande mester pediglen a testét egy ujjal fogja megtartani, miközben gazdagon díszített karikákat pörget a lábaival. Mearvis mester pedig egy közönséges ében karddal fog...
- És az a külhoni asszony? - kérdezte az ashkhan némi rosszallással és lenézéssel a hangjában a színtársulat női ragada tagja fele intve.
- Senyndie mester? Ah, Hatalmas Gothren, ő a távoli Alik'r Pörölyföld sivatagából érkezett, ahol a merőleges falak megmászásával szerzett hírnevet magának. Látni kell ahhoz, hogy elhiggye az ember. Olyan fürgén mozog a falakon, mint a gyík.
- Ez nagyszerű, de én nem szeretem a külhoniakat a birtokomon, - mondta az hamukán. - A legtöbbjük ugyanis kém.
- Oh, nos, Neloth mester is hasonlóképp gondolta...
- Neloth?! - üvöltötte Gothren. - Előadást tartottatok annak a fattyúnak?
- Igen, két nappal ezelőtt. Emlékszem, említette, hogy a kapcsolatotok meglehetősen feszült. Neki is volt némi fenntartása a színtársulatomban lévő külhoniakkal, főleg a khajiitakrobatánkkal, S'Rabba mesterrel szemben. Valójában ironikus, hogy úgy vélte, hogy S'Rabba néked kémkedett. Nos, ismered a khajiitokat. Vagyis hogy talán egyáltalán nem ismered őket...
- Egy szolgafaj tagjai, akik vajmi kevéssé érdekelnek engem - dörmögte Gothren.
- Akkor hasonlítasz Neloth mesterre - mondta Rhunen, majd Gothren növekvő haragját látva gyorsan magyarázatba fogott. - Ő sem volt hozzászokva a khajiitokhoz. Sem pedig a sötét humorukhoz. Szó szerint értelmezte S’Rabba néhány gúnyos megjegyzését, és a végén kínpadra húzatott minket, hogy adjunk információkat rólad és az embereidről. Neked nincs tapasztalatod a vallatásban, nem igaz? Jobb is így. Végül azzal a feltétellel engedett el minket, hogy soha többé nem tehetjük be a lábunkat Sardith Morába. Valójában nem mindenki volt ilyen szerencsés. S'Raba mester, úgy tűnik, belehalt a vallatásba. Neked talán van tapasztalatod a szolgafajok kínzásában, így tudod, hogy milyen könnyen megölhetők.
- Nem, nincs - válaszolt Gothren mester. A dühe mostanra elpárolgott.
- Talán annyiban kellett volna hagynunk a dolgot, de úgy véltük, Neloth mester még tartozik annak a mulatságnak az árával, amit a kínzásunk által nyújtottunk neki. Nem tudtuk pontosan, hogy hajtjuk be, de dühöngése közben megemlítette, hogy van egy módfelett értékes csecsebecséje. Egy borotvaféleség.
- Mehrunes Beretvája! - kapkodott levegő után. - Mit... mit csináltatok?
Harakostil és Thelegorm mester eléggé össze tudták húzni magukat, hogy a kapu alatt átvergődjenek, így ők le tudták engedni az erőd központi udvarára vezető csapóhidat. Tulkiande, Mearvis, és Jereth mesterrel piramist formáltunk Senyndie mesternek, hogy feljuttassuk Tel Naga tornyára. Fel is kúszott a tetejére.
- Felkúszott? - kérdezte Gothren, aki ismerte a tornyot.
- Magas volt, de ezek a Telvanni gombák létraként szolgálnak bárkinek, aki olyan képzett, mint Senyndie mester. Pár perc alatt a szobában volt, kezében a beretvával. További pár perc alatt lemászott a toronyból, és a Kapu Fogadó felé futottunk. A legnagyobb alázatossággal megjegyezném, hogy nincs senki olyan gyors, mint az én társulatom, de Neloth mester őrei meglepően gyorsak voltak. Ezért a társulatomat a kapun át a dokkokhoz küldtem, amíg én feltartottam az őröket.
- Bevallom, soha nem gondoltam volna, hogy vándor akrobaták ilyen bátor tettet hajtanak végre - mondta Gothren.
- Ez nem a bátorságról szólt, hanem a pénzről, - mosolygott Rhunen. - Figyelembe véve azt a sok időt és aranyat, amelybe egy jó társulat kiképzése kerül, okosabbnak tűnt megpróbálni megmenteni mindenkit. Mindenesetre megpróbáltam az őröket a Kapu fogadó mögé csalogatni, távol a többiektől, és mikor már biztos voltam benne, hogy a többiek biztonságban vannak, átugrottam a fal felett a vízbe.
- Átugrottad a falat?
- Nos, igen, valóban átugrottam. Meglehetőst magas volt. De nem okozott gondot, különösen, hogy vízbe érkeztem. Mindig csak a test helyes fordulására és csavarásra kell odafigyelni. Ha gondolod, bemutathatom.
- Később, ha lehet - mondta a hamukán. - Aztán mi történt?
- Megérkeztünk ide, az udvarházba - mondta Rhunen egyszerűen.
- És mikor vette vissza Neloth mester tőletek Mehrunes Beretváját?
- Hatalmas Gothren, ez a része a történetnek még nem történt meg - mondta Rhunen. - Kész vagy megtekinteni az előadást? Még nem mondtam el az utolsó akrobata mutatványt néked, melyben Mearvis mester vesz egy közönséges ében pengét, és az egyik kezében azzal, a másik kezében pedig egy marék mocsárrózsa pálcával zsonglőrködik. Nem kívánlak megfosztani a meglepetéstől, de annyit elárulhatok, hogy a mutatvány végére pár jó minőségű papirusz lapot fogsz kapni.
- Pompásan hangzik, Rhunen mester - mondta Gothren. - Alig várom, hogy néhány napon belül magam is láthassam, de most mennem kell, hogy találkozzak Neloth mesterrel a csatamezőn. Hamarosan visszatérek megünnepelni a győzelmemet, és akkor majd az összes akrobata mutatványotokat szeretném látni. Addig is, a Telvanni-ház Fővarázslójának megbecsült vendégei vagytok, és a legpompásabb fényűzésben lesz részetek, amit biztosítani tudunk.
- A szállás és az ellátás tehát majdhogynem olyan lesz, mintha egy Rihadi harmadosztályú szobában lennénk - mondta Senyndie pár órával később, amikor birtokba vették a szobáikat. - Miért is vesződünk mi itt az isten háta mögött előadásokkal?
- Mert már túl sok zsonglőr van Rihadban - mondta Rhunen egy vállrándítással.
Malcolm & Brenda "

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Skyrim hangulat - Page 2 Empty Re: Skyrim hangulat

Témanyitás  Vendég Kedd 9 Jún. - 15:37

Én meg végig olvastam! Azt hittem, szól valamiről. Sad

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Skyrim hangulat - Page 2 Empty Re: Skyrim hangulat

Témanyitás  fortis Kedd 9 Jún. - 16:57

efi írta:Én meg végig olvastam! Azt hittem, szól valamiről. Sad

Hát ezek a leírások nem igazán regények vagy novellák , csupán  Morrowind hangulatát idézik .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Skyrim hangulat - Page 2 Empty Re: Skyrim hangulat

Témanyitás  fortis Pént. 12 Jún. - 16:41

Egy kios Skyrim kocsma hangulat 

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Skyrim hangulat - Page 2 Empty Re: Skyrim hangulat

Témanyitás  Vendég Pént. 12 Jún. - 19:09

Szerintem ez a dal is sokat hozzátett a játék népszerűségéhez.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Skyrim hangulat - Page 2 Empty Re: Skyrim hangulat

Témanyitás  fortis Pént. 12 Jún. - 20:08

Médea írta:Szerintem ez a dal is sokat hozzátett a játék népszerűségéhez.

Ja ja , imádom ahogy minden egyes dallamát az egész történetnek .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Skyrim hangulat - Page 2 Empty Re: Skyrim hangulat

Témanyitás  fortis Szer. 17 Jún. - 17:40

Amúgy ti eljutottatok Dawnguardba ? 

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Skyrim hangulat - Page 2 Empty Re: Skyrim hangulat

Témanyitás  Vendég Szer. 17 Jún. - 18:20

Igen, de ilyen nagy csata nincs benne, ezt és még sok hasonlót csak a rajongók készítették.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Skyrim hangulat - Page 2 Empty Re: Skyrim hangulat

Témanyitás  fortis Csüt. 18 Jún. - 6:23

Médea írta:Igen, de ilyen nagy csata nincs benne, ezt és még sok hasonlót csak a rajongók készítették.

Igen gondolom , bár azért van olyan játék , ahol előfordulhat ilyesmi , de azokhoz már atomerőművek kellenek .
Talán multiban még el tudnám képzelni .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Skyrim hangulat - Page 2 Empty Re: Skyrim hangulat

Témanyitás  Greywolf Csüt. 18 Jún. - 9:29

Igen, el, de többet is kihozhattak volna abból a kiegészítőből. Legalábbis abból a részből, amikor nem a vámpírok közé állsz, hanem ellenük folytatod a harcot. Az a rész kissé lapos lett, a másikat nem próbáltam.

______________________________________________________
"Mindannyian elveszettek vagyunk,
de legalább együtt veszünk el!"
Greywolf
Greywolf

Hozzászólások száma : 208

Vissza az elejére Go down

Skyrim hangulat - Page 2 Empty Re: Skyrim hangulat

Témanyitás  Vendég Csüt. 18 Jún. - 9:39

A Dragonborn dlc viszont jól sikerült, új terület, új ellenségek és egy épkézláb történet.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Skyrim hangulat - Page 2 Empty Re: Skyrim hangulat

Témanyitás  fortis Csüt. 18 Jún. - 9:47

Sajnos vagy nem sajnos , nekem a Legendary edition van meg a két kiegészítővel .  Sajnos én nem tudtam játszani a kiegészítőkkel , nem tudom miért .  Dawnguardba egy hajón lehetett eljutni ha jól emlékszem , és minden oké lett volna , de amikor töltötte be a betöltenivalót akkor mindig kidobott a gép .  Very Happy
Szóval ha lesz egy erősebb gép majd újra próbálkozom .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Skyrim hangulat - Page 2 Empty Re: Skyrim hangulat

Témanyitás  fortis Csüt. 18 Jún. - 9:48

Médea írta:A Dragonborn dlc viszont jól sikerült, új terület, új ellenségek és egy épkézláb történet.

Igen ezt a Dlc-t is jó lenne majd beszereznem .  öröm

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Skyrim hangulat - Page 2 Empty Re: Skyrim hangulat

Témanyitás  Greywolf Csüt. 18 Jún. - 11:26

fortis írta:Sajnos vagy nem sajnos , nekem a Legendary edition van meg a két kiegészítővel .  Sajnos én nem tudtam játszani a kiegészítőkkel , nem tudom miért .  Dawnguardba egy hajón lehetett eljutni ha jól emlékszem , és minden oké lett volna , de amikor töltötte be a betöltenivalót akkor mindig kidobott a gép .  Very Happy
Szóval ha lesz egy erősebb gép majd újra próbálkozom .

Majdnem. Very Happy A Dawnguard kiegészítő végig Skyrimben játszódik, annyi az egész, hogy néhány új helyszínt ad az eredeti térképhez. Pár barlangot és két nagyobbacska részt, a Dawnguard kastélyt meg valami Volkhiart nevű helyet, ami a vámpírok kastélya, ja meg a Soulcarne nevű helyet. Az egy szar helyszín lett, szerintem. Engem rettentően zavart az egész hely hangulata, meg a hanghatások is.

A Dragonborn kiegészítőben van a sziget, ami Solstheim szigete, csak egy kicsit megváltozott, amikor Morrowindben kitört a Red Mountain, de azért elég jól hasonlít még a Morrowindből ismert önmagára. Raven Rock például szép kis városkává nőtte ki magát. Ebben a kiegészítőben van Neloth mester és a gombatornya is.

A harmadik, ház építős kiegészítőt nem vettem meg, fölöslegesnek tartom.

______________________________________________________
"Mindannyian elveszettek vagyunk,
de legalább együtt veszünk el!"
Greywolf
Greywolf

Hozzászólások száma : 208

Vissza az elejére Go down

Skyrim hangulat - Page 2 Empty Re: Skyrim hangulat

Témanyitás  Greywolf Csüt. 18 Jún. - 11:26

Médea írta:A Dragonborn dlc viszont jól sikerült, új terület, új ellenségek és egy épkézláb történet.
Így van.

______________________________________________________
"Mindannyian elveszettek vagyunk,
de legalább együtt veszünk el!"
Greywolf
Greywolf

Hozzászólások száma : 208

Vissza az elejére Go down

Skyrim hangulat - Page 2 Empty Re: Skyrim hangulat

Témanyitás  Greywolf Csüt. 18 Jún. - 11:32

Amúgy, pár napja, talán egy hete kezdtem új karaktert, mert eddig azzal az egy harcos karakterrel nyomtam 2 évig. Mágust akartam csinálni belőle, csak szenvedélyesen ragaszkodok a Nord "faj"-hoz. Azt sikerült elérnem, hogy a mentések rendezgetése közben sikerült kitörölnöm a régi karakteremet. Az újban meg volt némi hiba, ami zavart, ezért fogtam és leszedtem az egész játékot, meg újra raktam. Kezdtem egy új karaktert, persze ez is Nord, mágusnak akartam küldeni, de nem sok lesz belőle. Inkább harcos lesz ő is, viszont ez úttal nem fogok végigrohanni sem a főszálon, sem a mellék küldetéseken. Így is sok új infót és lehetőséget találtam már benne, amiről eddig nem tudtam.

______________________________________________________
"Mindannyian elveszettek vagyunk,
de legalább együtt veszünk el!"
Greywolf
Greywolf

Hozzászólások száma : 208

Vissza az elejére Go down

Skyrim hangulat - Page 2 Empty Re: Skyrim hangulat

Témanyitás  fortis Csüt. 18 Jún. - 11:48

öröm  Eleinte én is csak császkáltam , de aztán csak csak kell kapcsolódni valamerre ha az ember végig akarja vinni .  Mondjuk túl messzire szerintem nem jutottam el , olyan 40-es szintű karakterig csupán . 
Amúgy a 3 és a 4-dik részben is a birodalmat képviseltem , persze mint  penge , de hát az embernek a történet folyása végett néha muszáj , de most csalódtam egy kicsit a birodalomban , hogy lepaktált az  altmerekkel .
Lassan már több mint egy éve nem játszottam , néha rám tör a nosztalgia és megnézek egy egy videót .  Talán majd jövőre sikerülhet újra elkezdenem .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Skyrim hangulat - Page 2 Empty Re: Skyrim hangulat

Témanyitás  Greywolf Csüt. 18 Jún. - 11:53

Én csak a Morrowinddel és a Skyrimmel játszottam. Az Oblivion nem nyűgözött le, meg azt még nem is vitte volna az akkori gépem. Most meg visszalépésnek érezném. Főleg, hogy abban nincsenek is farkasok.

Sosem rajongtam a birodalomért, a 3. részben a történet folyása miatt, nem volt megúszható, itt viszont végig Stormcloak.

______________________________________________________
"Mindannyian elveszettek vagyunk,
de legalább együtt veszünk el!"
Greywolf
Greywolf

Hozzászólások száma : 208

Vissza az elejére Go down

Skyrim hangulat - Page 2 Empty Re: Skyrim hangulat

Témanyitás  fortis Csüt. 18 Jún. - 16:50

Oké , hogy Oblivion nem éri el  Skyrim grafikáját , meg amúgy is Skyrim a favorit , de azért Cyrodiilt kár lenne kihagyni .  Amikor megnyílnak Oblivion kapui , és a birodalmi helyőrségek menteni akarnák a menthetetlent , ott igazán nagy csaták vannak ahogyan a férgek kiáramlanak a portálokon keresztül .  Már már mint egy multiban . 
Amúgy itt szembesültem először a sárkány hátán való repüléssel ,meg a lovaglás lehetőségével is . 
Itt lenne néhány videó , Cyrodiil nagyságáról és szépségéről , akkoriban szerintem ez csúcsnak számított .  . Ha volna rá időm és indíttatásom játszogatnék még vele , de szerintem ez volt a sorozat legnehezebb része . Úgy érzem Skyrimtől is nehezebb volt végig játszani , na oké , csak a játékmenet miatt , mert ugye Skyrimben még messze lennék a végkifejlettől . 



Amúgy Morrowind nekem is jobban tetszett minden tekintetből kivéve a grafikát , de játék élményben nagyobbat nyújtott . Pl a víz alatti részek a Morrowindben eddig minden részt lepipált . Akár a víz mélysége , akár az élővilága szempontjából .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Skyrim hangulat - Page 2 Empty Re: Skyrim hangulat

Témanyitás  fortis Csüt. 18 Jún. - 16:59

ha már beszéltünk róla egy kis Morrowind hangulat éjjeli mászkálás a mocsár vidékén . 

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Skyrim hangulat - Page 2 Empty Re: Skyrim hangulat

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.