Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kicsit, csak picikét, csipetnyit a napi politikából...

Go down

Kicsit, csak picikét, csipetnyit a napi politikából... Empty Kicsit, csak picikét, csipetnyit a napi politikából...

Témanyitás  Vendég Hétf. 1 Feb. - 15:43

Célzott tevékenységek egyike...

Megbuktatni a kormányt!
-
Nem vagyok tanár és nem is értek ezekhez a kérdésekhez!
Csupán megkérdezem, úgy hangosan; mit is akarnak a tanárok? Tudják mit cselekszenek? Felmérték valóban?
-
Nagyon sok "vívmányt" elértek már. Sokat! - 
A legegyszerűbbet mondom; én a rokkant nyugdíjas is, annyi forintért kapom a pékség kenyerét mint ők!
És még a liberális-hoz viszonyítva is, annyiért kapom.
Tudja valaki mennyi egy rokkant nyugdíjas - nyugdíja?
Aki 3500 ft. alappal kezdte a rokkant nyugdíját és csak az un. "kötelező" emelésekkel gyarapodott "A" rokkant nyugdíja?
Tudja valaki azt, h a rokkant nyugdíjas élete is letelik a földön - nem csak a tanároké? - Betegségben - szenvedésben - megaláztatottan és kiszolgáltatottan?
-
Kedves tanárok és sok-sok elégedetlen ember társak ezen a földgömbön!
-
Csak szépen, s nem (meg)zavarodottan, mások "hergelése által"...

Vajon - elfog - e jönni hozzám egy tanár?
ÉS?
Szolidaritásból - felajánl e mondjuk havi ketőezerforintocskát?
"Kikövetelésének" "eredményéből"?

-
MIT GONDOLSZ - KEDVES OLVASÓ?

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Kicsit, csak picikét, csipetnyit a napi politikából... Empty Re: Kicsit, csak picikét, csipetnyit a napi politikából...

Témanyitás  Vendég Kedd 2 Feb. - 16:34




Hogyan lehetne megfogalmazni azt ami felszínre törhet egy cikk kapcsán?
Nem tudom...
Tényleg nem!
Mi marad akkor?
Úgy vélem az "Igazság" az öröktől fogva való...

így és talán, Isten "teremtő -kódexét" is felnyitva vagy más tudományos könyveket - megvilágosodik!
A bőr "színe" nem csupán olyan mint egy öltözék, az időszaknak alávetve!
Az a teremtés "szava"!

Kétlem, h eme politikai stratégia és provokált vonal - bele illeszkedne!
-
Bocsátassék  meg - nagyon nehezen viselném el, ha valamely gyermekem "csadorban" élne előttem és szemem láttára kéne, h eltűrje, az "idegen" identitás olyan jellegű kiábrázolódásait!
Amelyek nem az Európa Keresztény világ "mértékadói"!
-
"Fordulatokban gazdag" szemléletek elé vezet az újságírás - napjainkban...

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Kicsit, csak picikét, csipetnyit a napi politikából... Empty Re: Kicsit, csak picikét, csipetnyit a napi politikából...

Témanyitás  Vendég Szer. 3 Feb. - 16:21



Idézet :Talán még ide tartozik . Ahhoz , hogy a bajokat , vagy a bűnt orvosolni tudjuk , ahhoz előbb fel kel ismernünk azt . Ha azt mondom nem létezik , akkor csak eltakarom a szemeimet és bedugom a füleimet . De ettől a bűn még fejbe csaphat .xxx

Egyet értek!
Konkrét szituáció!
Egész Európa egy sajátságos szituációba van....

( a többit átviszem a politikai ablakomba

Kegyetlen hazugságok borítják be a földet!
Kegyetlen és tudja a kegyetlenségét, élvezkedik benne, s nem utolsó sorban - növekedik!
Ez kérem annyira félelmetes, h az épp elméjű is gondolkozóba esik till. megkérdőjelezve, hol van a vége?


SEHOL?


A MEGVÁLTÁS SÚLYA!
Nyomja vállaitokat, akár észre veszitek! Akár nem!
-
Következésként!

ÍMÉ; eljött az az idő amikor a bárány is megtanúlja, h a kutya mint vigyáz reája, s ő nézi már, honnan jöhet az "oroszlán"!
-
NEM TUDUNK JÓL LAKNI!
A lelkünk képtelen megelégedni és képtelen feldolgozni a holnapi nap várható hozadékát, s RETTEG!

A! - BÁRÁNY! - RETTEG!
A bárány hétköznapi magatartása - a BÉKESSÉG!
-
Nos, úgy vélem ezzel igen is sokat fejeztem ki előttetek!
Újra hangoztatom; folyamatos átadásban és étvételben részesűlhetnénk Isten Atya által!
Fortis erre utalt ha, jól értettem,...
És szerintem - MA CSAK KETTŐ ÚT VAN IGAZÁN ELŐTTÜNK!
A TÖRTÉNELEM EZT PRODUKÁLTA!
A VÉG - utolsó felvonása előtti-je... nocomment !!!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Kicsit, csak picikét, csipetnyit a napi politikából... Empty Re: Kicsit, csak picikét, csipetnyit a napi politikából...

Témanyitás  Vendég Csüt. 4 Feb. - 1:29

...és az 500000 - ezres béke tüntetés? néhányszor?
-
Hát jó hecc lehetett esőben ott caplatni...kicsit buktatósdit játszani, mellé állni, kinyílvánítgatni...



döbbenet - mint kaparásszák a gesztenyét,...

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Kicsit, csak picikét, csipetnyit a napi politikából... Empty Re: Kicsit, csak picikét, csipetnyit a napi politikából...

Témanyitás  Vendég Csüt. 4 Feb. - 18:03

Ennek a bibliának a borítójába vésetett a kereszt! (4,)
-

Kicsit, csak picikét, csipetnyit a napi politikából... Images?q=tbn:ANd9GcQwq5YVOXvK2Bj92y-hEIM8vO8K48YUfZ_X5txSr9faB-5t3-Oq1A

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Kicsit, csak picikét, csipetnyit a napi politikából... Empty Re: Kicsit, csak picikét, csipetnyit a napi politikából...

Témanyitás  Vendég Hétf. 8 Feb. - 15:09

2015 okt.  23. dátummal jelent meg ez a cikk.
és aztán?
kik jöhetnek szóba még, kik azok akiket megölnek? -
no, hát én szeretem goj létemre a kis xy. kisfiút és szeretem a gyerekeket! ... csak tenni kéne valamit az arab őrűlt elmebetegség ellen?
de mit?
ezt még én sem tudom...-
igazán nem is az én dolgom tudni!

(...    


- ezeket a gyerekeket megfosztják gyerek életeiktől. gyilkosokká teszik őket!



http://kitekinto.hu/iszlam/2015/10/23/izrael_elpusztitasaval_fenyegetett_videouzeneteben_az_iszlam_allam/#.VriieBjhAdV

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Kicsit, csak picikét, csipetnyit a napi politikából... Empty Re: Kicsit, csak picikét, csipetnyit a napi politikából...

Témanyitás  Elek Hétf. 9 Júl. - 2:48

kávé!

Elek

Hozzászólások száma : 805

Vissza az elejére Go down

Kicsit, csak picikét, csipetnyit a napi politikából... Empty Re: Kicsit, csak picikét, csipetnyit a napi politikából...

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.