Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tábortűz a Barátság nevében:

+7
Áprilia
Lea.
Blueeye
Mayra1
Veszna
ionon
fortis
11 posters

7 / 23 oldal Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 23  Next

Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 7 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  Mayra1 Vas. 8 Május - 18:56

fortis írta:Gondoltam , hogy baj lehet , eszembe is jutott a vizesvödör , hogy nem e beleejtetted  a kertben .  semleges
Tiszta rosszindulat vagy  Twisted Evil  most simán a segedelmem nélkül adta meg magát

______________________________________________________
"Ha van cél, van oda út is"
Mayra1
Mayra1

Hozzászólások száma : 1286

Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 7 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  fortis Vas. 8 Május - 19:20

Mayra1 írta:
fortis írta:Gondoltam , hogy baj lehet , eszembe is jutott a vizesvödör , hogy nem e beleejtetted  a kertben .  semleges
Tiszta rosszindulat vagy  Twisted Evil  most simán a segedelmem nélkül adta meg magát
Nahát , ezt meg hogy képzelte ez a kis pimasz !!! Very Happy
Nem tudja ki a főnök a háznál ?
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 7 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  Mayra1 Vas. 8 Május - 21:59

fortis írta:
Mayra1 írta:
fortis írta:Gondoltam , hogy baj lehet , eszembe is jutott a vizesvödör , hogy nem e beleejtetted  a kertben .  semleges
Tiszta rosszindulat vagy  Twisted Evil  most simán a segedelmem nélkül adta meg magát
Nahát , ezt meg hogy képzelte ez a kis pimasz !!! Very Happy
Nem tudja ki a főnök a háznál ?
Áh, màr én se tudom...tán valamelyik kutya  lányvigyor

______________________________________________________
"Ha van cél, van oda út is"
Mayra1
Mayra1

Hozzászólások száma : 1286

Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 7 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  fortis Vas. 5 Jún. - 8:23

Tegnap délután J-vel  elsétáltunk volna a Duna partra , de odafelé menet észrevettük , hogy nyitva a templom kapuja . Na ez ritkaság ( utálom , hogy mindig zárva vannak a templomok ) így kihasználva az alkalmat betértünk rajta . 
Nem volt mise , és semmi ilyesmi , hanem egy kórus énekelt . Nagyon szép hangjuk volt , igazán élvezetes ! Meghallgattunk néhány éneket , aztán elindultunk vissza haza .  A különlegesség egyébként az volna , hogy a város többnyire református és egyéb vallású , de a maroknyi bevándorolt  keresztények számára építettek egy templomot . Hát én akár hogy is nézem ,  ez lett a város legnagyobb templom építménye ,  holott lélekszámban talán nem vagyunk még annyian , mint a többi vallást gyakorlóak .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 7 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  Vendég Vas. 5 Jún. - 10:49

A reformátusok is keresztények. smile

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 7 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  fortis Vas. 5 Jún. - 13:56

efi írta:A reformátusok is keresztények. smile

Very Happy  Uh , hát persze ! - a katolikusokra gondoltam .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 7 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  Vendég Vas. 19 Jún. - 10:16

Gondoltam egy játékra és azt hiszem valahol már volt róla szó hogy írhatnánk mesét és az alapján kellene felismerni egymást. Egy kis történetet, nem is kell feltétlenül mesének lennie, rövidebb novellát vagy olyat mint a folytatásos krimik az újságban. Esetleg annyi megkötés lehetne hogy legyen egy ezós felütése az írásnak. Csináljunk ilyet?

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 7 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  Áprilia Vas. 19 Jún. - 10:37

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 18:42-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6472

Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 7 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  fortis Vas. 19 Jún. - 11:00

Én benne vagyok , bár ez kicsit időigényesebb mint a rajz szerintem .
Annyit kérdeznék még , hogy az ezós felütésen mit értesz ? Ha azt , hogy nem hétköznapit , akkor oké .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 7 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  Vendég Vas. 19 Jún. - 14:32

Csináljunk.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 7 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  fortis Vas. 19 Jún. - 15:07

Azért nem lenne baj , ha állítanánk némi szabályt , mondjuk a terjedelmére .  Legyen ez rugalmas , de ne olyan nagyon , nehogy az süljön ki belőle , hogy valaki csak két oldalnyit ír , más meg ötvenkettőt .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 7 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  Vendég Hétf. 20 Jún. - 18:18

Médea, nem menedzseled ezt a játékot?

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 7 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  fortis Szer. 22 Jún. - 8:22

Ti tettetek már ez ügyben előrelépéseket ?  Nekem sajna nem volt még időm foglalkozni az ez irányú  gondolatokkal .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 7 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  Vendég Szer. 22 Jún. - 9:59

efi írta:Médea, nem menedzseled ezt a játékot?

Én akkor működöm jól ha valaki más mondja meg mit csináljak. Én csak feldobtam egy ötletet de tiszta üres a fejem semmi ötletem sincs, szóval ha szeretnétek írogatni akkor valaki körvonalazza hogyan legyen.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 7 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  fortis Szer. 22 Jún. - 10:13

Ha jól tudom  , Áprilia vetette fel , hogy írjunk meséket .  Ezért én azt javasolnám , ha elvállalja nyissa meg ő az ide tartozó topikot .  Ha esetleg  senki nem akarja akkor megcsinálom én , de úgy érzem  nem az én érdemem volna .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 7 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  Áprilia Szer. 22 Jún. - 11:12

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 18:42-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6472

Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 7 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  fortis Szer. 22 Jún. - 11:29

Áprilia írta:Újfent nem én vetettem fel. Evil or Very Mad
Ha ennyire töketlenek vagytok, tegye át valaki Médea szövegét - ami egyébként kellő infót tarzalmaz a játékhoz! - a Játszótérre egy határidővel és kész pont.
Hadd ne legyek már mindig én a motor! Mi lenne veletek nélkülem?

Szerintem igazságtalanul nevezel bennünket töketlennek , de mindegy , a lényeg , hogy ugye te nem vagy az . 
Speciel én tiszteletből nem csináltam még meg , mert nem én találtam ki a játékot ,  erről ennyit . 
De akkor most megcsinálom én és hozom a szabályokat is .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 7 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  Áprilia Szer. 22 Jún. - 11:46

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 18:42-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6472

Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 7 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  fortis Vas. 26 Jún. - 22:41

Szép volt fiúk , de a belgák jobbak voltak ! Ez van .   Sad
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 7 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  fortis Kedd 28 Jún. - 14:56

Szia mindenki !  
Mizujs felétek ? Nektek is elfoglalt időszak a mostani ?  
Egyik este lementem J-vel  felfedezni a környező utcákat , eleinte a szántó mellett gyalogoltunk , aztán befordultunk egy mellék utcába .  Lágy zene duruzsolt valahonnan , aztán némi beszélgetések is kiszűrődtek , és ahogy haladtunk előre felfedeztük , hogy a hangok helye egy kisebb kocsma .  Elmentünk mellette , aztán felfedeztem , hogy minden tizedik  házból szűrődik csak ki egy kis fény . Nahát hol vannak a lakók ( ? ) kérdeztem értetlenkedve , de aztán J arra gondolt , hogy biztosan alszanak már . Nem is tudom , talán 10 óra felé járhatott , azért ez még nem annyira kései időpont , bár lehet sok háznál öregek vannak , akkor talán érthető .  Aztán valami pattogás ütötte meg a fülemet és hamarosan észrevettük annak  forrását . Én megvallom őszintén eleinte rövidzárlatra gondoltam , de aztán rájöttünk , hogy ez egy ház oldalára szerelt rovarcsapda volt . Kb 2-3 másodpercenként sistergett egyet , rengeteg rovar lehelhette már ki ott a lelkét . Ennek meg mi értelme ( ? ) mondtam halkan , hisz  a fény eleve odacsalja a rovarokat , így ez nem más mint mészárlás .  Jó , oké , nem mondom , hogy ez haszontalan , na de nem kültérben , hanem mondjuk a lakásban . A betévedt rovarokat legyeket szúnyogokat elkapja , az oké . na de odakint ahol amúgy is repked a sok éjjeli rovar ?
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 7 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  Vendég Kedd 28 Jún. - 16:04

Bele is van írva a használati utasításba, hogy szabadban tilos használni. De úgy látszik, van, akit sem a használati utasítás nem befolyásol, sem a józan ész.

Úgy látszik, ketten vagyunk, Fortis, a többiek eltűntek.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 7 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  Áprilia Kedd 28 Jún. - 16:08

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 18:42-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6472

Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 7 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  Vendég Kedd 28 Jún. - 17:16

Annyi energiát fektess bele, amennyihez kedved van.

Még két nap, aztán jobban ráérek majd fórumozni.
Bár most várakozás van. Várom, hogy az írásokkal elkészüljetek.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 7 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  fortis Kedd 28 Jún. - 17:41

Belelapoztam az álmaimba , hátha valamelyik inspirálna az írásra , de nem találtam olyat . Nem igazán ízes a fogalmazásom sajnos , így nem ugrottak be ötletek .  Valami el fog készülni az biztos , de sok időm elvész a munka mellett az egyéb teendőkre . Ó nem , nem akarnék kifogásokat , a határidő amúgy is adott , úgy hogy megpróbálom összeszedni magamat hiszen ti is nagyon hiányoztok .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 7 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  Vendég Szer. 29 Jún. - 6:59

Én úgy éreztem, lassan már letelik a 3 hét, erre látom, hogy még csak egy hete írta ki Fortis. Sad
Viszont utána néztem, Fortis, kettőt lapoztál a naptárban, mert három hét az július 13-án telik le. Ha még hozzátoldjuk azt a hetet is, hogy feltétlenül vasárnap legyen a vége (bár nem tudom, ez miért kell), akkor is csak ("csak") július 17-nél tartunk, semmiképpen sem 24-nél.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 7 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  fortis Szer. 29 Jún. - 16:12

Uh , biztosan igazad van Efi ,  nem tudom Médea vajon hogy áll , na meg Ápriliának lesz e ideje rá , nekem a jövő hét  is nagyon húzós lesz , de próbálom megemberelni  magamat már  .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 7 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  Vendég Szer. 29 Jún. - 17:31

De most akkor ennek ellenére marad a 24-i határidő?

Az én véleményem egyébként az, hogy teljesen fölösleges egy hétnél hosszabb határidőt szabni bármilyen játékra. Bármennyire elfoglalt valaki, egy-két órája, amit a játékra fordíthat mindenkinek akad egy héten. (na jó, a nyaralás ideje kivétel lehet). És ha valakinek nincs ihlete, nem lesz egy fél év alatt sem. Úgyis az a vége, hogy a határidő közeledtére nekiül az ember, és csinál valamit. Azt meg szerintem már az első héten megteheti.
Bár ha le akarjuk ültetni a fórumot, a legjobb módszer, hogy végtelenbe nyúló határidőkkel játékokat hirdetünk. Oszt amíg az le nem telik, behal minden élet. Én fontolgatom, hogy a jövőben nem veszek részt csak olyan játékban, aminek a határideje nem hosszabb egy hétnél.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 7 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  fortis Szer. 29 Jún. - 17:46

Igazad van Efi  ! Nekem az a bajom , hogy mire végzek a munkával hulla fáradt vagyok . Ezért nincs ihlet . De legközelebb valóban ne legyen hosszabb a határidő egy hétnél , azt ha valaki nem tud ennyi idő alatt teljesíteni , az legfeljebb ne  alkossson . Játszani ettől még játszhat , legfeljebb az alkotásból maradna ki . 
De legyen ez most még kivétel , és persze a rövidebbik határidővel . Vagy legyen a jövő hét hétvége , úgy is jó .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 7 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  Vendég Szer. 29 Jún. - 18:46

fortis írta:Igazad van Efi  ! Nekem az a bajom , hogy mire végzek a munkával hulla fáradt vagyok . Ezért nincs ihlet .
Ja, erre nem gondoltam, pedig jogos.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 7 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  Vendég Szer. 6 Júl. - 11:43

A múltkor láttam egy részletet valamelyik csatornán az Eredet című filmből. Tudatos álmodásról volt benne szó, esetleg látta valaki? Megéri megnézni?

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 7 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

7 / 23 oldal Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 23  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.