Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tábortűz a Barátság nevében:

+7
Áprilia
Lea.
Blueeye
Mayra1
Veszna
ionon
fortis
11 posters

2 / 23 oldal Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next

Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 2 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  Vendég Vas. 7 Feb. - 22:37

Már bocs, de ezt mégis kitől kérdezed? Hogy mért nem beszélget békében. Talán mert nem hagyják. Nem tűnt fel neked semmi?

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 2 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  fortis Vas. 7 Feb. - 22:48

efi írta:Már bocs, de ezt mégis kitől kérdezed? Hogy mért nem beszélget békében. Talán mert nem hagyják. Nem tűnt fel neked semmi?

Nem ez a lényeg Efi , hogy ki hagy kit  vagy sem , hanem hogy itt mindenki elgondolkodjon a fentebbi gondolatokon , mert szerintem érdemes . 
Én nem szeretnék újjal mutogatni senkire sem , mert igazából ez nem is érdekel, de azt bátran elmondhatom , hogy amikor magam konfrontálódtam apró hülyeségek miatt ,  azokat az elvesztegetett időket bizony így utólag igen sajnálom .   Azok az alkalmak semmi pluszt nem hoztak kivéve egy felismerést , hogy az energiámat értelmetlen dolgokra pazaroltam .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 2 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  Vendég Vas. 7 Feb. - 22:55

Fortis, apró hülyeségek???

Ha meg nem akarsz ujjal mutogatni senkire, akkor ne is célozgass. Mert az is mutogatás, csak álszent köntösben.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 2 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  fortis Vas. 7 Feb. - 23:06

efi írta:Fortis, apró hülyeségek???

Ha meg nem akarsz ujjal mutogatni senkire, akkor ne is célozgass. Mert az is mutogatás, csak álszent köntösben.

Ez nem célozgatás Efi . Semmi életbevágó dolog nem történt itt ami miatt érdemes lenne mindent felborítani . Ezek után vélhetően olyan dolgok miatt megy a vita , ami nem lehet több , mint apró bolhából elefánt láb . 
Ha figyelmesen olvasod a fórumot leírtam benne a saját példámat nem is egyszer a mai napon . Nem tudom miért írsz ilyeneket nekem amikor arra törekszem , hogy legyen végre béke és azt próbálom megmagyarázni , hogy a hasonló huzavonáknak semmi értelme nincsen .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 2 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  Vendég Vas. 7 Feb. - 23:19

Fortisnak: Mert nem bolha az, ami történik. Lehet békét hazudni, meg nagy egységet, ha valójában nincs is, de nem érdemes. Nyomasztó légkört teremt, nem békét.
Inkább ki kell mondani, amit gondolunk, és vígan együtt élni a nagy ellenvélemények közepette. Nem dől össze a világ attól, hogy nem értünk egyet, és lehet közöttünk attól barátság, már ha valamennyire is normálisak vagyunk.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 2 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  Vendég Vas. 7 Feb. - 23:25

Eleknek: Magadnak mondogathatod a férfi felsőbbrendűséget, de attól még ordítóan nem igaz. Hímsoviniszta gőg - szóra se érdemes.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 2 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  fortis Hétf. 8 Feb. - 0:02

efi írta:Fortisnak: Mert nem bolha az, ami történik. Lehet békét hazudni, meg nagy egységet, ha valójában nincs is, de nem érdemes. Nyomasztó légkört teremt, nem békét.
Inkább ki kell mondani, amit gondolunk, és vígan együtt élni a nagy ellenvélemények közepette. Nem dől össze a világ attól, hogy nem értünk egyet, és lehet közöttünk attól barátság, már ha valamennyire is normálisak vagyunk.
Nem baj az , ha ki van mondva Efi , és ez maga a bolha .  
A bajok azok amikor a bolha addig ugrál , hogy már elefántlábnak nem képzeli magát és mindent el nem tapos .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 2 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  Blueeye Hétf. 8 Feb. - 6:54

Elek magánéleti problémái miatt indult el minden, ha jól tudom. Oldja meg, de ne rajtunk álljon bosszút.

Igaza van Ápriliának. Így nem lehet fórumozni.


Emlékeztek? A Vándoron is ez volt, aztán kétfelé ment a banda az összeférhetetlenség miatt. Azt sem lehetett megoldani, vannak emberek akik ilyenek, aztán kész.

El kell válni tőlük.

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1124

Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 2 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  Vendég Hétf. 8 Feb. - 10:09

Ez egy kifejezetten aljassúl és fondorlatosan megfogalmazott mondat!


Ennek ugyan mi köze a fórumhoz?


Elek magánéleti problémái miatt indult el minden, ha jól tudom. Oldja meg, de ne rajtunk álljon bosszút.

Nekünk mi közünk volt néhai édesanyád sorsához?
Azt érzékelem most erősen a "határ vonalra" léptél, talán nem kellene!
-
Közöltem fönnebb, h törlöm a hsz-eimet.
Érthetetlen a lelkedben dúló vihar kényszerű frekventáltatása.
Ez volna a követendő az Ayurveda-ban vagy benned?
-
Gondolom - nem csak ugye - hús vér ember vagy és áldozat!
-
Áldozatiságod ránk fröcskölődött, s nyílván reám mert elől álltam!
-
Ez az élet!
-
Össze kellene fogni... tanácsos...kedves Blu...


A hozzászólást Elek összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 8 Feb. - 11:41-kor.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 2 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  Blueeye Hétf. 8 Feb. - 11:35

Akkor fogjál össze azokkal, akik követni akarnak Téged maguktól.

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1124

Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 2 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  Vendég Hétf. 8 Feb. - 11:46

x.

töröltem, h ne sérülj és maradhass.


A hozzászólást Elek összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 8 Feb. - 13:45-kor.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 2 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  Blueeye Hétf. 8 Feb. - 12:03

Na, én sem jövök, amíg ez megy itt. girlsayyes

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1124

Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 2 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  Mayra1 Hétf. 8 Feb. - 13:14

Elek írta:Gondolom rám meg nem vagytok kíváncsiak...
 Micsoda hülyeség ez??????
Szerintem mindenki kíváncsi mindenkire.
Én például naponta kétszer ki tudnám Fortis nyakát tekerni, de nagyon is kiváncsi vagyok mi van vele. Vagy.... Blueeye-vel nem biztos, hogy közös nevezőn vagyok, de ettől még nagyon is érdekel mi van vele.

Stb, stb...

______________________________________________________
"Ha van cél, van oda út is"
Mayra1
Mayra1

Hozzászólások száma : 1286

Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 2 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  Mayra1 Hétf. 8 Feb. - 13:20

efi írta:Én utálok csetelni. Nekem az olyan érzés, hogy muszáj beszélni akkor is, ha nincs igazi mondanivalóm. Ugyanígy vagyok a cél nélküli telefonhívásokkal is. Sose hívnék fel senkit csak úgy.
Jellemzően....ha valaki sokáig nem jelentkezik, akkor kapom a telefont és hajrá. Nem fordult még elő, hogy a beszélgetőpartnereimmel ne lett volna miről "csacsogni".
Az unokatesóm fogalmazta meg kiválóán... Jók ezek a beszélgetések, mert a semmiről is elbeszélgetünk két és fél órát. ((mondjuk, számomra fontos, hogy tudjam, akik sokat jelentenek nekem, azok rendben vannak....ha mégse, akkor majd segítek, hogy rendben legyenek.)) nya, ennyit a -céltalan telefonálgatásról-.

______________________________________________________
"Ha van cél, van oda út is"
Mayra1
Mayra1

Hozzászólások száma : 1286

Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 2 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  Mayra1 Hétf. 8 Feb. - 13:22

efi írta:Nekem ez nem nagyon akaródzik. Ha nem akar valaki többé itt lenni, akkor ne jöjjön többé. A törlés csak végső esetben jöhet szóba. Az nagyon erős elzárkózás. Ahhoz még valakinek egyet kellene érteni Fortis, Mayra vagy Médea közül, vagy nekem kellene nagyon besokallni.
Ne sokallj be. Elek csak maradjon. Olyan mint a forgószél jön és megy....de ettől még szeressük!

______________________________________________________
"Ha van cél, van oda út is"
Mayra1
Mayra1

Hozzászólások száma : 1286

Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 2 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  Mayra1 Hétf. 8 Feb. - 13:32

Azon gondolkodtam, a hétvégén miért is nem fórumoztam (lemaradva mindenről). Jah, nem volt elérhető számomra a fórum. Amikor be akartam volna lépni, kiírta, hogy hiba....
Na, szóval sérülnek a privát szférák....nem kellene belepofátlankodni mások abszolút magánéletébe.... Tudjátok...élni és élni hagyni....

______________________________________________________
"Ha van cél, van oda út is"
Mayra1
Mayra1

Hozzászólások száma : 1286

Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 2 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  Vendég Hétf. 8 Feb. - 14:17

társalgó.
-
társalgóban ülve míg jön valaki, arról tűnődöm.
vajjon lezárja e előlem Áprilia ezt is?
-
ha, beírom, h az apostoli közeg ablakot éppen lezárta nemrégen előlem.
-
hümmmmm.
no, mit gondoltok?
az ördög, aki én volnék ugye, bemehet isten elé.
a még nem létező apostoli közegbe - jelesen - a topikba - nem mehetek be!
-
hát ez a hét vicce lesz!
-
senki. senki ember fia meg nem foszthat - az Istennel megtörtént "közösségemtől"!
ha, a sátánka vagyok ha, nem!

-
az az a "tény" ami a "bizonyság"!
ez hat.
-
Jézus szeret mindőnket!
ezt zároljad le!
megtudod - e tenni?
töröld az Ő Megváltását és az abból feléd kiáradó elhívásod "lényegiségét"!
-
megtérni a világ legjobb cselekedete!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 2 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  Blueeye Hétf. 8 Feb. - 15:08

Mayra1 írta:
Elek írta:Gondolom rám meg nem vagytok kíváncsiak...
 Micsoda hülyeség ez??????
Szerintem mindenki kíváncsi mindenkire.
Én például naponta kétszer ki tudnám Fortis nyakát tekerni, de nagyon is kiváncsi vagyok mi van vele. Vagy.... Blueeye-vel nem biztos, hogy közös nevezőn vagyok, de ettől még nagyon is érdekel mi van vele.

Stb, stb...

Semmi baj azzal, ha nem értünk egyet, eddig sem arról volt szó, hanem a személyeskedés a fő probléma, a tisztelet hiánya, és a minket érdeklő témák erőszakos szétverése.
Szóval, "ahogy" megnyilvánul, az a probléma.

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1124

Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 2 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  Vendég Hétf. 8 Feb. - 15:20

a tisztelet hiánya, 

Szia - kedves!
Kezedet csókolom!
-
Evangelista úr vagyok!
-
Ezután ezt a megszólítást kérem! Mert mért is ne kérhetném!
Legyél kedves figyelembe venni!
Köszönöm!
Kezed csókolom!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 2 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  Vendég Hétf. 8 Feb. - 15:38

Áprilia....Egyelőre távol maradok, amíg nem rendeződik ez valahogy. Lehetetlenség!

Mi is van a felelősséggel?
-
Tessééék?
-
Nem értem, nem jól hallom!
Ugyan érzékelek valamit - "valami" elvetemedett nyomás gyakorlást de, háát ugye....

-
"Bizsonyítványgyáros" - hamis okmányok ....


(kutyagumit sem vállalsz föl - egy kis igazság láttán "zárolgatsz" - te tehetetlen....
(össze fogni volna jó - gyorsan - kár értünk, kár elveszni...

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 2 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  Vendég Hétf. 8 Feb. - 15:53

Akkor pár nap pihenőt tartok én is. Ugyanazt érzem amit Te.

Majd meglátjuk mi lesz.


Tanácskozni azért csak jöjjetek össze!
Ha már azonos érzelmek tódúlnak kifelé....el ne vesszen egyetlen morzsácska se!
Kezeiteket csókolom!


( ja, a francba... elfeledtem
-

TISZTELETTEL!

( ja, a francba ezt is elfeledtem
-
aztán nem sírdogálni ám!
erőt gyűjtsetek!
két esélyest!
-
megtérni.
vagy újult erővel gyűlölködni!

Na most; kezeiket csókolom tisztelettel!
Kedves hölgyek!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 2 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  fortis Kedd 9 Feb. - 20:55

Ez a gondolat még Elek törlése óta bennem van , talán nem baj ha leírom , bár sejteni vélem , hogy már senkinek sem hiányzik ez a téma . 
Szóval az ismeretségünk már nem ma született és nem is két hónapja , ezért olyan mintha a mi  kis társaságunk  egy végtelen tengereket járó hajó fedélzetén volna .  Szóval egy csapat vagyunk , még ha ez kicsit így  különösen is hangzik , hiszen tudjuk , hogy némelyikőnknek megvan a maga kis külön - külön baráti köre , de a lényeg , hogy ez nem visszatartó erő és mi ettől még együtt vagyunk egy csoportban . 
Nos vannak akik itt hagytak bennünket  önszántukból és átszálltak más hajókra , mint Vega , de hát ő tudja , ellenben Elek  egészen más történet . 
Az ő esete inkább olyan , mintha megálltunk volna a legközelebbi lakatlan szigetnél , csónakba tettük volna és útjára engedtük .  nem tudom lehet e egyáltalán ilyet csinálni egy baráttal , mert bár mit is írt , vagy mondott , vagy tett , attól ő még a mi barátunk volt .  Az a baj , hogy igazság szerint  én magam sem értem , hogy mi történhetett , de ez természetesen nem azt jelenti , hogy nem láttam .  Természetesen mindent láttam , csak megérteni nem értettem meg a miérteket . Persze főként Eleket nem értem , mert valóban úgy tűnt , mintha direkt is arra játszana , hogy elküldésének  elérését direkt kieszközölte volna . 
Ugye mondtam ,hogy  legyen önmérséklet  és hogy mindenki moderálja magát , tiszta hihetetlen , hogy nem hagyta abba . Efi tett említést valahol arról , hogy próbált volna ő beszélgetni a témákhoz illendően , de akadályokba ütközött . Talán nem kellett volna .  Nem tudom . Talán elég lett volna a kitiltás  és meghagyni őt a saját ablakában . Akinek nem hiányzik Elek , legfeljebb nem nézett volna oda , azt kész . 
Amúgy megértem a történteket abból a szempontból , hogy a topikok valóban ellehetetlenedtek , mert mindenhol csak a személyeskedéseket lehetett  csak látni .  Igen erre én is azt felelem , hogy ez már borzasztó , 
Azt , hogy ennek miért kellett így lennie ez az amit nem tudok , amit nem értek és nem is fogom megérteni soha . 

Bocsánat , hogy ezt így leírtam  , nem volna szándékomban senkit sem megbántani , csak azt nem értem , hogy Eleknek nem tudtunk volna e segíteni valahogy , hogy  ne jusson el a kitíltásig , illetve hogy ne akarjon idáig jutni ? 
Szóval nem tudom és sajnálom hogy így alakult . 

Ezt csak úgy leírtam , nem kell , hogy lereagáljátok , csak elmondtam  hogy mi az ami olyan vacak hangulatot hozott .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 2 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  Áprilia Kedd 9 Feb. - 22:05

Sz@rom le a sirámaidat!
Elek gyöngyszemei (Áthozat a "Ki milyen személyiséget fedezett fel magában topikból) ("bennem meg ez hozott vacak hangulatot"), ezt mind odaömlesztette, egyetlen nap termése volt nála, hogy szétverje a kiválóan, a lelkesedéstől pezsgő topikot! Azt véletlenul nem bánod Fortis, hogy miután szétverte azt a topikot is, az ottani összes résztvevőnek ő mennyire lenyomta a hangulatát és az energia szintjét? Mi?! MI nem számítunk neked? Vaze! Ő szétverheti a forumot meg a topikokat, mi??!!! HÓNAPOKIG TEHETTE! Basszus, ne idegelj fortis! Ennyire nem lehetsz vak, vaze! Az már régóta NEM ELEK volt! Még mindig nem érted?

Vendég írta:
Miféle modor ez?
Tehát, ez az a kör és futása...
A gonoszok körei.Végső eszközeikkel...
Mit mondhat?
Nem vagyunk barátok - csak - fórumozók!

Vendég írta:Maradjatok Bovie-nál még van mit "nyáladzani" rajta...
Jaaaa, h készül az újabb törlés?
Ki nem tojja le!
Szemet szemért fogat fogért!

Vendég írta:
Aki gyűlöl, az a levegőt is képes volna kiszorítani a másikból.
De az annya istenit, a diszklexiámat javítani még a rohadt Castanyedatudománnyal se képes - véghez vinni!
Akkor inkább fenyegetőzik meg gonoszkodik és törölget!
Szerintem fogyatékosabb mint én..
tehetetlen és ostoba!
Én mennék is még mielőtt k-anyáznék!

Vendég írta:Totális arconköpős hazugság!
Banyák hada - Jezabellek és kígyónyelvű tanítók akik férjeiket és így Istent se tisztelők!
megátalkodott a lélek és abban kotorászni - az bezzeg megy.
HÁNYNOM KELL!
HÁNYNI
!

Vendég írta:
TI HIDEG HŰTŐ SZEKRÉNYEK!
soha a büdős életbe fel nem olvadtok a hit melegétől mert "tudjátok" amit éppen tudtok és az elégséges a napi -> alúltáplált megtapasztaltság abbéli erejéhez, h újabb kis hit  mennyiségben leledzen szörnyű kínok között...
csesszétek meg!
cseszhetitek
Óh, ti puhatestű és puhalelkű - népség....bolond okkultisták
!

Vendég írta:
A nyálas bovies meg igaz.
tiszta ovoda.
hisztis nő trendi...

-
efi?
hát ez meg egy komoly hasmenés - ez a visszalépésed...

Vendég írta:Áprilia?
-
ő spilázza a fórumot.

ne másokba vájkájjunk de, terítsen mindenki előtte.
-
taktika.

mint ha ítélő volna a székében.
ha fórum akkor fórum.
nem kiabáltam, h heilhitler és éljen rákosi!
-
akkor?
-
TAKTIKA.
-
gyenge a személyiséged és nem bírja el?
akkor mért túrkálsz másokéba!
no, én hülye is vagyok meg amit akarsz.
soha nem hajlok meg előtted de, ezt is írtam már.
úgy mint Sidrák és Mísák és Abednégó.
fáj. fájjon.
érted?
Áprilia fölötti hatalmasság!
-
SOHA!

Vendég írta:
a fórum az összeomlás szélén jár!
MÁR ÉVEK ÓTA OTT VOLT!
SŐT!
TI MAGATOK IS!
ÖSSZE VAGYTOK OMOLVA!
-
az , h én ide lettem "küldve Isten által, egy új szín lett az életeitekben.
meg sem hajlok senki előtt.
így napjainkra igen mérges a helyzet, gennyedzik. - NA ÉS?
felvetettem a januári "kezdést". egyetlen ember se lép ez ügyben. léptetek viszont ellenem és un. üldözési szakaszban kavartok körölöttem mint a döglegyek!
szerintem szégyelnivaló. Áprilia - a főeltávolítóm - nyílván ő a labiris sarka a fórumnak - a BŰNOSTORLÁS vádjával illetett! hát, ez érdekes hiszen ugyan akkor amint itt felhoztam az előbb, neki mindenki beszéljen - terítsen és majd orvosolja Castanyedásan!
baromság.

a beteg nem gyógyíthat erővel beteget erőtlenségének folytán!
-térjetek észhez!

Vendég írta:annatolla egy kígyó aminek nincs feje. csak méregfoga a törzsén.
elbújt és párduccicuskáját nyávogtatta. (ő a méregfog a törzsön)

Vendég írta:
A ti életre juttatásotok teljes mértékben az én felelősségem!
Rajtam kérettetik számon!-


A hozzászólást Áprilia összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 9 Feb. - 23:08-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6455

Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 2 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  Vendég Kedd 9 Feb. - 22:37

Fortis írta:azt nem értem , hogy Eleknek nem tudtunk volna e segíteni valahogy , hogy  ne jusson el a kitíltásig , illetve hogy ne akarjon idáig jutni ?

Ott vált nekem világossá, hogy erre nem a válasz, amikor kiderült a hozzászólásából, hogy úgy gondolja, hogy rajta számon fogják kérni a túlvilágon, hogy minket mért nem térített meg.

Azon én is gondolkoztam, hogy bezárjuk-e az ablakába, de láttuk, hogy az ennél kisebb korlátozásokat is milyen rosszul viseli, hogy szidalmaz minket emiatt. És olyankor másolgatja ki a beszélgetéseinket, viszi a maga fórumára, és ott köpköd rájuk. És őszintén szólva eleinte próbáltam a topikjában beszélgetni vele, de akkor is csak szidalmazott. Én ugyan többet nem mentem volna be hozzá beszélgetni, szerintem rajtad kívül senki sem, akkor meg minek? hogy állandóan érezze a kirekesztettséget? Akkor már szerintem jobb, ha kizárjuk, és továbbáll.

Én is sajnálom, hogy ennek kellett történni, tényleg. Szerintem nem volt más választásunk. Ha nem most, akkor később ez a lépés úgyis bekövetkezett volna.

Arról nem is szólva, hogy nem mellesleg gyakran kérte maga is, hogy zárjuk ki.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 2 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  Blueeye Kedd 9 Feb. - 22:41

Fortis, Elek a saját kitörlését többször is kérte. Lehetett volna kitiltani a saját ablakába, csak az a baj hogy kimásolta ami minket érdekelt, és akkor ott fikázta le, holott nem is érintette őt, semmilyen formában, de csak azért is.

Amit meg nekem írt, a saját ablakában a végén, hogy tekerjem fel a beleit, aztán Jézusét, na ilyen gusztustalanságot nem viselek el, és nem is sajnálom azt, aki ilyeneket ír. ( ott van az Önismeretben ez a szép hsz.)

Látod hogy normálisan beszélgetünk, van sok téma pl. Ápriliával közösen nekem, miért nem lehet ezt elviselni?

Fortis, lassan 10 éve ismerjük egymást, ha jól gondolom. shaking-hands  Én 2006-ban kezdtem a Vándoron. Akkor már ott voltál úgy emlékszem. smile

És mennyit beszélgettünk. öröm

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1124

Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 2 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  Áprilia Kedd 9 Feb. - 22:50

Blueeye írta:
Fortis, lassan 10 éve ismerjük egymást, ha jól gondolom. shaking-hands  Én 2006-ban kezdtem a Vándoron. Akkor már ott voltál úgy emlékszem. smile

És mennyit beszélgettünk. öröm

Ezt ilyenkor elfelejti. Majd ha nem leszünk, mert egy idióta szétveri a fórumot, akkor eszébe jutunk majd.
De amíg vagyunk, addig nem számítunk neki. Lényeg, hogy az idiótát sajnálhassa a mi kontónkra! Pfuj! Ezzel a hozzáállással nagyot zuhantál a szememben, fortisbarát!

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6455

Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 2 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  Blueeye Kedd 9 Feb. - 22:58

Mit is írt Iman? Kb,- sokszor akkor jövünk rá milyen fontos valaki, ha már emlék lett belőle. yes

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1124

Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 2 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  Áprilia Kedd 9 Feb. - 23:00

Blueeye írta:Mit is írt Iman? Kb,- sokszor akkor jövünk rá milyen fontos valaki, ha már emlék lett belőle. yes

"Vannak pillanatok, amiket csak akkor tudunk értékelni, ha emlékké válnak."
Ja. Majd ha emlékké válunk, akkor talán minket is értékelni fog fortis. Nem tud mérlegelni!
Nyafog, hogy "miért nem lakott jól a kecske és maradt meg a káposzta is egyszerre? Brühühü!"
Az életben vannak döntési helyzetek fortiskám, nem hallottál még erről?!

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6455

Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 2 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  Blueeye Kedd 9 Feb. - 23:09

Majdnem eltaláltam.  kacsint

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1124

Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 2 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  Áprilia Kedd 9 Feb. - 23:21

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 18:36-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6455

Vissza az elejére Go down

Tábortűz a Barátság nevében: - Page 2 Empty Re: Tábortűz a Barátság nevében:

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 23 oldal Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.