Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fények

3 posters

Go down

Fények Empty Fények

Témanyitás  ionon Vas. 25 Aug. - 15:43

"no amiket generáltam, hogy tegyek valamit pont rajtad gondolkodtam, ama szót nem tudom fejből, de a színeket amiket kaptam mesélem. Biztosan a fényharcosok írása is bennem volt a gondolataimban. Ama szó és egy virág szirma jelent meg adott színben, amit rá tettem a testre, majd jöttek sorra mindenféle színek, egyiket erre vagy többet arra forgattam, a test teljes hosszában. Érdekes volt a látvány új szín jelent meg a forgatagban, az indigókék. Ma már programoztam e színnel. Megszoktam mostanában KÖSZÖNÖM...... a 11 színem... Fények 1f642smile Ki mire és miért fogja használni az ő dolga lesz, szivárványharcos beavatásra fogom használni, ellent mondok magamnak e ténnyel, de legyen, de magunkra is használhatjuk'
Mindenkinek használatára...
Fénytérben való utazásnál szükséges hogy tudjuk látni önmagunk kivetítését a térben, valamiféle forgó mozgásban ( egy úszásnemet választottam)egy helyben úszást)) kinek mi tetszik. Ha már valóságosan is tudjuk látni magunkat, kinek mikor sikerül évekbe is telhet, miközben mondogatjuk hogy mit is akarunk, teheted meditációban vagy ott ahol neked tetszik. Amikor sikerül látnod magadat valóságosan is, vagyis két önmagadat észleled látásban nyitott szemmel, megérkezik a szimbólumod is amit ha elküldöd oda ahová menni szeretnél ( teszt) ha odaért már nyitja a térkapudat meg, DE NEM AJÁNLATOS BEMENNED ODA, AMÍG NINCS ENGEDÉLYED RÁ. Engedély szerzése: mondogatod magadnak ott ahol neked tetszik, kinek meddig tart nálam évekbe telt. Amikor megkapod az engedélyt emlékezni fogsz rá...
Mondanom sem kell tudj önzetlen és együttérzésben lenni....

Ha érted-érted, ha nem érted hát nem érted: végjáték
Staféta átadva..... smile

ionon

Hozzászólások száma : 111

Vissza az elejére Go down

Fények Empty Re: Fények

Témanyitás  ionon Szomb. 7 Szept. - 21:03

Mai nap gyűjtése: meghalt azt tapasztalta hogy angyalok viszik a testét egy fénykapu felé de az zárva van, érdekesen világos fényszíneket tapasztalt a kapun.... majd felébredt.....

ionon

Hozzászólások száma : 111

Vissza az elejére Go down

Fények Empty Re: Fények

Témanyitás  fortis Vas. 8 Szept. - 10:06

ionon írta:Mai nap gyűjtése: meghalt azt tapasztalta hogy angyalok viszik a testét egy fénykapu felé de az zárva van, érdekesen világos fényszíneket tapasztalt a kapun.... majd felébredt.....

Attól tartok ha valaki meghal, akkor nem fogja elmesélni már a tapasztalatait. Ha azt álmodja, hogy meghalt, az pedig pusztán csak illúzió.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Fények Empty Re: Fények

Témanyitás  Veszna Pént. 27 Szept. - 18:27

Még régen, amikor ápolónőként dolgoztam, csak 1x találkoztam a 3 év alatt halálközeli élményt átélővel. 
Az egyik dokinak apukája volt, maga is egy tanult, nagyon intelligens férfi. Sajnos olyan betegsége volt, ami valószínűleg halálhoz vezet. Ezt tudta ő is, és kérte a fiát, hogy engedje el, ha úgy hozza sors. Amit persze nem tudott teljesíteni. /mert iszonyat nagy felelősség ott állni az ágynál, és nem azt tenni, amire az erkölcsöd , a szíved és a tinédzser korod óta belédvert eskü mond./

Ahogy a férfi magához tért, teljesen magába zárkózott, a természete teljesen megváltozott. Óvatosan próbáltuk kérdezgetni, mi a baj... Majd egyszer pár nap múlva elmondta , hogy ő miközben küzdöttek az életéért, máshol volt. És nem akart visszajönni. Ami olyan csodálatos volt, megnyugtató, fájdalommentes, hogy vissza akar menni.
Pár nap múlva visszament.

______________________________________________________
You are not part of a material universe. You are part of a thought. You are dancing in a ballroom in which there is no material.  You are dancing thoughts. 
- Ra - 
Veszna
Veszna

Hozzászólások száma : 1359

Vissza az elejére Go down

Fények Empty Re: Fények

Témanyitás  fortis Pént. 27 Szept. - 18:34

Még mindig kétséges, hogy valóban van e olyan hely, avagy csupán az elme játéka.
A Castaneda elméletekre alapozván azt mondanám valóban lehet ilyen hely és ilyen tapasztalat amit a gyűjtőpont, vagyis az észlelésünk eltolódásának pozíciója hozhat el, de sajnos ez az ember vagy a személy világának egy sajátságos része, és nagy valószínűséggel az igazi halál eljövetelekor ez az egész semmivé lesz.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Fények Empty Re: Fények

Témanyitás  Veszna Pént. 27 Szept. - 18:38

Valóban ez eldönthetetlen innen. 
De én hiszek a túlvilágban, a felsőbb és párhuzamos dimenziókban....és meglepően engem a fizika vitt közelebb ehhez a mrggyőződéshez.

______________________________________________________
You are not part of a material universe. You are part of a thought. You are dancing in a ballroom in which there is no material.  You are dancing thoughts. 
- Ra - 
Veszna
Veszna

Hozzászólások száma : 1359

Vissza az elejére Go down

Fények Empty Fénykő

Témanyitás  ionon Csüt. 21 Május - 21:23

Valakiről többen mondják a véleményüket, hogy lehetetlenség neki legyen fényköve. Földiemberek között jelen van egy fénytestű emberke is. Igen érdekesen néz ki, minden szerve fényekből van, egyedül a szívét tudtam megfigyelni az piros-fényű volt. Izmai helyén fehér fénykötegeket lehet látni. Kezében mutatja az ő fénykövét. és bizonygatja ama fénykő sokkal többet tud mint az amit épen mutat...
Egy folyamat része volt eme álom, gyakorlatot akarok elsajátítani és erre ez jött. Spirál formában látni a fényszíneket, már a gondolata be indította a tobozmirigyet... többször is....

ionon

Hozzászólások száma : 111

Vissza az elejére Go down

Fények Empty Re: Fények

Témanyitás  ionon Csüt. 21 Május - 21:24

Jött gondolatolvasásban egy mondat (ébren), már látom az esemény is közben. Világoskék fényű fordított tölcsérformáról levált egy narancssárga téglalap voltak rajta dudorok is de azonos színben, így nem tudtam beazonosítani őket a pillanatokban amiben láttam. De láttam a bal ívű pályán repült el.
Téridő zár kioldva
Eme dolog a gondolatolvasásra és a gondolatteremtésre vonatkozik, e dolgokban voltak látásaim ébren és álomban.... sok sikert benne mindenkinek.....

ionon

Hozzászólások száma : 111

Vissza az elejére Go down

Fények Empty Re: Fények

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.