Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2023- 2024 Tudatos álmok

3 posters

Go down

2023- 2024 Tudatos álmok Empty 2023- 2024 Tudatos álmok

Témanyitás  fortis Vas. 22 Jan. - 7:56

Este lefekvéskor úgy lépek át álomba , hogy a tudatom ébren marad. A tudatos álomnak ezt a módját eléggé felszínesnek tartom, de végülis ezek is ebbe a kategóriába tartoznak. 
Egy igen furcsa öltözködésű nőt láttam, magas volt, szürkés hosszú ruhát viselt, most leginkább a ballonkabát jut az eszembe róla, de nem az volt.  Szóval nem illett a környezetébe, az emberek az utcán jöttek mentek, ő pedig mint egy idegen lassan haladt az utcában. Járművek nem voltak, csak emberek , egy városik környezetben. Elgondolkodtam mit kezdhetnék a helyzettel, de aztán csak ezt a nőt követtem, amíg szét nem oszlott az álom. .


A hozzászólást fortis összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 11 Feb. - 9:49-kor.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

2023- 2024 Tudatos álmok Empty Re: 2023- 2024 Tudatos álmok

Témanyitás  fortis Vas. 19 Feb. - 7:49

Dimenzió kapu.
Oké, hogy előtte gyakoroltam egy kis testkilépést, valahol álom és ébrenlét között lebegtem, lehet nem egészen ide tartozik, de nagyon határvidéken voltam, így nem igazán tudom hova írjam . 
Lényegében bámultam magam elé, ahol a térben megnyílt egy szakadás, ( mintha a falról letépnéd a tapétát) , és a szakadáson túl egy marha éles tér mutatkozna, szép kék éggel és távoli dolgokkal. Körül néztem egy kicsit , ez az oldal ahol voltam minden szürkének és homályosnak tűnt, az odaát lévő színes és élesen kirajzolódó térrel szemben .  Ez egy dimenzió átjáró, ötlött az eszembe, és megpróbáltam rögzíteni hogy ha legközelebb ebbe az állapotba kerülök, valahogy sikerülhessen felidézhetnem, talán átkelhetek rajta.  Hogy miért nem léptem át akkor ? Nem maradt rá energiám. Éreztem hogy a világ visszahúz és kiesek ebből az állapotból.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Efi and Áprilia like this post

Vissza az elejére Go down

2023- 2024 Tudatos álmok Empty Re: 2023- 2024 Tudatos álmok

Témanyitás  fortis Szer. 8 Márc. - 17:26

A lány
Egy utcára nyíló helyiségben voltam egy sráccal, amikor az előtérbe belépett egy hozzánk hasonló korú lány. Egy paradicsomokkal teli kiborult kosár volt közöttünk amire ránéztem , és ekkor  valahogy beugrott a tudatosság. Odaléptem a kosárhoz, belemarkoltam a paradicsomok közé, és a markomban összepréselve a tenyerembe ömlött a paradicsomlé.  Odaléptem a lányhoz, és a képébe kentem a paradicsomot, majd a szép fehér ruhájába.  A lány meglepődve nézett rám, de nem szólt semmit, és harag sem villant a tekintetében. Ezt figyeltem és vártam a reakciót, de aztán csak az történt, hogy magamhoz húztam, és átöleltem a karjaimmal. Magam is tiszta paradicsom lé lettem, de nem számított, örültem a lánynak és hogy vissza ölelt, nem haragudott rám. Aztán elmentünk valahová, vonattal utaztunk, barátok is voltak velünk már. Ez a rész már nem volt tudatos , sima álomként folytatódott tovább. A lány mint barátnőm volt velem már, és a társaság két részre osztódott. Az egyik része mulatott az egyik vagonba, én egy két sráccal átmentünk beszélgetni egy másikba. Aztán az egyik srác azt mondta nekem, hogy ne hagyjam ott a lányt a többiekkel, mert alkoholt adnak neki és lehet berugatják, ha ott magára hagyom. Ez jó tanácsnak tűnt, átsiettem gyorsan a másik vagonba, és magammal hoztam a lányt, hogy a közelemben tudhadhassam.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

2023- 2024 Tudatos álmok Empty Re: 2023- 2024 Tudatos álmok

Témanyitás  fortis Kedd 14 Márc. - 17:10

Nővé válás
Igazság szerint nagyon gyorsan tudatossá lettem, mert hamar ráeszméltem, hogy egy női testben vagyok. Ilyesmi előfordult már máskor is,  de ezúttal voltam olyan tudatos, hogy elkezdhettem tanulmányozni önmagam női mivoltát. A testemet vizsgáltam meg , jól néztem ki, középkorú olyan 40-es éveim elején  járhattam, az arcomat nem láttam mert nem néztem tükörbe, főként a kezeimmel tapogattam végig ezt a testet.  Igen, a melleim még feszesek voltak, tenyérbe simuló, közepes méretűek talán.  A mellbimbóim a tenyerem közepén érezhető keménységgel meredtek ki a dombokból és ez valamelyest tűzbe hozott.  Lecsúsztattam a kezemet a bugyimba, és kitapintottam az odalenti alsó fertályt. Arra gondoltam, hogy miért is ne, megpróbálom átélni milyen lehet, ha egy igazi nő kényezteti magát. Egyik kezemmel a melleimet simogattam, a másikkal pedig a lenti dolgokat, az ujjam  behatolt a résbe, mondhatni száraz volt a környezete, de gondoltam hátha valami hamar beindul. Ekkor valaki be akart jönni a szobába, így abba maradt a művelet, nem emlékszem ki lehetett az, nem volt jelentősége, miután benézett és elment, fogytattam amibe bele kezdtem már. Nem értem el olyan fokú eredményt amit vártam volna, úgy tűnik nem tudtam magamat felizgatni a kellő mértékben. Talán mert nem voltam egyedül , kellemetlen volt az előbbi  bekukkantás. Ismét a melleimre tettem a kezemet, és azon gondolkodtam, hogy igen, ez iszonyú lehet, ha valaki betegség miatt elveszíti a fél mellét. A nőiességhez ez nagyon fontos kellék, hogy meglegyen a megfelelő önbecsülés. Valahol elkezdtem megérteni a nőket, mennyire fontos nekik a nőiesség. Nem volt rossz érzés nőnek érezni magam erre a kis időre, nagyon különös, és egészen más, mint a férfi világ. Természetesen végig férfi elmével voltam jelen, de egy kicsit sikerült átérezne , milyen lehet nőként, sok érzésre mutattak rá a bennem felmerülő gondolatok.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Áprilia likes this post

Vissza az elejére Go down

2023- 2024 Tudatos álmok Empty Re: 2023- 2024 Tudatos álmok

Témanyitás  fortis Szer. 15 Márc. - 6:05

3D illúzió
Nem tudom hogy kerültem erre a helyre, Talán leginkább a Newerland jutna az eszembe a helyzetről , mégis tudtam mit akarok.  Ez egy olyan világ volt, ahol nem voltam egyedül, ellenben az álom alakok épp úgy jelen voltak, mint az élő látogatók. Na ez az mi akik itt voltunk csak látogatók voltunk ebben a világban. A fura az volt, hogy nem volt különbség álom alak és látogatók között. A belépéskor kaptam valami fura medált, vagy kitűzőt, nem is igazán tudom mi lehetett az, egy kis  nejlon zacskóban adtál át, a belépésemkor egy szemüveggel együtt, amit fel kellett vennem. . E nélkül nem lehetett mászkálni ezen a helyen , hogy a világ 3 D-s képet kapjon, ahhoz meg szükség volt a szemüvegre, e nélkül olyan furává vált az egész. Eső ízben egy karám korlátjánál támaszkodó emberekhez mentem oda, és azon filóztam, hogyan tudnám megkülönböztetni az élőt, az álom alakoktól. Odaléptem egy nőhöz, és megkérdeztem tőle, megcsókolhatom e ? A nő elutasító volt, ebből rájöttem, hogy ő nem álom alak volt. Tovább mentem egy fura pályaudvar szerű helyhez, ahol pár férfi álldogált a peronon, és egy rendező aki az álom folyásában volt hivatott, éppen azt magyarázta nekik, hogy hová kellene eljutniuk, ha szintet szeretnének elérni.  El is indultak egyik a másik után, keresztül a pályaudvaron rostokló vonat alatt, aztán elveszítettem őket szem elől.  Kimentem a pálya udvarról, és egy mozihoz mentem, beültem a sorok közé, éppen ment egy kis film, amiben szép mezőn állatok mászkáltak, és fák voltak szétszórva minden felé.  Itt a látvány volt a lényeg, a 3 D-s hatás. Kicsit később átmentem a moziból egy szórakozó helyre, ez sem volt nagy akár csak a mozi sem , és leültem egy székre nézni, hogyan rázza magát az a néhány ember.  Később érkeztek még páran, és kezdtem ráérezni, hogy ki lehet az ember.  Talán a viselkedés forma mutathatott erre rá, a mozgásuk valahogy természetesebb és érdeklődőbb mint másoké. Aztán kimentem a helyről, és elsétáltam egy szép füves részre, ahol rájöttem pisilnem kellene, így felébresztettem magamat , ezzel lett az álomnak vége.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Efi and Áprilia like this post

Vissza az elejére Go down

2023- 2024 Tudatos álmok Empty Re: 2023- 2024 Tudatos álmok

Témanyitás  fortis Szomb. 18 Márc. - 9:25

Álom tanítás
Különös dolgot mutatott be nekem valaki vagy valami álmomban . Nem tudatos álomnak indult, de amikor rájöttem, hogy ezt valaki meg akarja nekem mutatni, akkor már azzá vált. 
Azt mutatta, hogy képzeljek el egy tárgyat , mondjuk egy üveg golyót, aminek a belsejiben egy virág van . Ezt a tárgyat koncentráljam az elmémben, mintha ez a tárgy a fejemben volna , vagyis az elmémben és vetítsem ki magam elé, hogy magam előtt láthassam. Tehát a térben jelenítsem meg. Ha ez megtörtént, utána érintsem meg a kezemmel. 
Nagyon különös volt ez az egész.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Áprilia likes this post

Vissza az elejére Go down

2023- 2024 Tudatos álmok Empty Re: 2023- 2024 Tudatos álmok

Témanyitás  fortis Pént. 5 Május - 9:18

Taira
Egy nádfedeles  középkori  kis településen voltam egy széles folyó partján. Ott járkáltam fel s alá, amíg el nem jött az éjszaka . Az emberek behúzódtak a házaikba, én is haza mentem, ami a település legszélső háza volt. Aztán egyszer csak kopogtatni kezdtek az ajtónkon, és három idegen lépett be a kis kunyhóba, hogy szállást kérjenek éjszakára.  Az egyikőjük gondolkodás nélkül elindult a létrán felfelé, ahol az alvóhelyek voltak.  Azt mondták kereskedők, bár nem igazán bíztam bennük, nem voltak valami szimpatikusak.  Kimentem a házból, hogy megkeressem a falú főnököt, hogy hírt adjak a három ember érkezéséről, bár nem jutottam el odáig, mert félúton találkoztam Tairával.  Taira szép fehér ruhában volt, és egy szertartáshoz készülődött, miközben lassan kivilágosodott. A falúban ő volt az egyetlen szűz lány, ezért boszorkánnyá avatáson kellett részt vennie , bár úgy tűnt, nincs ellene a sorsának.  Aztán beszélgetni kezdtünk. amiben arról beszélt, hogy ez a világ nem az a valós világ, amiben élek. Ez egy kicsit meglepett, de hozott is némi tudatosságot, mert emlékezni kezdtem a valós világra.  Azt mondta, attól ez a világ is ugyan olyan valóságos, csak nem annak a világnak a számára. Emlékeztetett a Smith kastélynál lévő kápolnára, ahol gyerekként oly sokat játszottam, és később hiába mentem felkeresni a helyet, azzal kellett szembesülnöm, hogy nincs ott.  Azt mondta Taira attól az a kápolna még ott volt, mert az az én valóságom volt, így tudhattam játszani benne.  Vagy azok a fura kopár hegyek ahová néha elkirándultam is valóságosak voltak, csak nem annak a világnak a számára amiben most élek.  Örültem az emlékeknek, aztán Taira elsétált a vízpart felé.  Én egy szürke bőrű kis emberrel találkoztam, aki leginkább úgy nézett ki mint Smejagolt, csak a bőre kicsit szürkésebb. Ez elvitte az álmot egy kis rohangálásba, játszadozásba, tehát teljesen kizökkentett a tudatosságból.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Áprilia likes this post

Vissza az elejére Go down

2023- 2024 Tudatos álmok Empty Re: 2023- 2024 Tudatos álmok

Témanyitás  fortis Szer. 17 Május - 17:04

Munkahelyi repkedés.
Kicsit másképpen nézett ki, az angolok azok ugyan azok voltak ( pontosabban Wellsi kollégák ) , és az álom lényege hogy repkedtem a levegőben és suhantam a föld felett ide oda. Aztán csuda tudja hogy miért, kicsit kitisztult, hogy ez egy álom, és megregadva a lehetőséget megkérdeztem egy két kollégát, hogy mit tapasztaltak abból, hogy a levegőben repülök, , suhanok. Hmm a válaszok nem voltak túl megnyerők, mert azt mondták ők nem látták, hogy repültem volna, csak annyit, hogy a földön ide oda  járkálok. Ennyire más lenne az érzékelésünk ( ? ) gondoltam magamban, aztán sajnos felébredtem az álomból.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Áprilia likes this post

Vissza az elejére Go down

2023- 2024 Tudatos álmok Empty Re: 2023- 2024 Tudatos álmok

Témanyitás  fortis Vas. 6 Aug. - 13:40

Testen kívül

Nem tudom mikor váltottam, talán magának a hangnak a hatására. 
Ez egy női hang volt, és egyszerűen csak annyit mondott, hogy láttam magukat testen kívül. 
Ez a mondata nekem szólt, és annyira pofán vágott, hogy azonnal tudatosított. De nem volt lehetőségem rákérdezni, mert nagyon hamar fel is ébredtem az álomból.
Ami meglepő volt még, az a magázódás. Nem emlékszem hogy álmomban bár kivel is magázódtam volna.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Áprilia likes this post

Vissza az elejére Go down

2023- 2024 Tudatos álmok Empty Re: 2023- 2024 Tudatos álmok

Témanyitás  fortis Pént. 18 Aug. - 19:49

Ma sorban jelentek meg az elhunyt rokonaim ..Elsőre idős anyám az ő teljes részletességében, aztán váltotta őt apám, majd az elhunyt feleségem zárta a sort.  Megkérdeztem tőlük a lottó számokat, meg is mondták, de amikor felébredtem , már csak  3 számra tudtam vissemlékezbi sajnos.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Veszna likes this post

Vissza az elejére Go down

2023- 2024 Tudatos álmok Empty Re: 2023- 2024 Tudatos álmok

Témanyitás  Veszna Szomb. 19 Aug. - 0:22

fortis írta:Ma sorban jelentek meg az elhunyt rokonaim ..Elsőre idős anyám az ő teljes részletességében, aztán váltotta őt apám, majd az elhunyt feleségem zárta a sort.  Megkérdeztem tőlük a lottó számokat, meg is mondták, de amikor felébredtem , már csak  3 számra tudtam vissemlékezbi sajnos.
Lehet, hogy a felújításának, amit most csinálsz, is köze van hozzá. 
A külső takarítás egyúttal belső is,
A belső folyamat során lehet, hogy helyrekerültek benned dolgok, amik lehetővé tették ezt a fajta kapcsolatot velük.

Veszel lottót?  öröm

______________________________________________________
You are not part of a material universe. You are part of a thought. You are dancing in a ballroom in which there is no material.  You are dancing thoughts. 
- Ra - 
Veszna
Veszna

Hozzászólások száma : 1374

Vissza az elejére Go down

2023- 2024 Tudatos álmok Empty Re: 2023- 2024 Tudatos álmok

Témanyitás  fortis Szomb. 19 Aug. - 7:11

Szerintem igen

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Veszna likes this post

Vissza az elejére Go down

2023- 2024 Tudatos álmok Empty Re: 2023- 2024 Tudatos álmok

Témanyitás  fortis Vas. 22 Okt. - 11:42

A látásról
Van úgy, hogy az embernek csukva van a szeme, mégis úgy lát, mintha nyitva volna. Erről meséltem már párszor.
Erről beszélgetett velem egy hang,  és azt magyarázta, hogy ez tulajdonképpen nem látás, hanem emlékezet.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Áprilia likes this post

Vissza az elejére Go down

2023- 2024 Tudatos álmok Empty Re: 2023- 2024 Tudatos álmok

Témanyitás  fortis Hétf. 23 Okt. - 18:45

Lilith
Egy orvosi rendelő félében voltam, és valamilyen kontraszt anyagot akart befecskendezni a vénámba a doktornő. Ő helyes nő volt, de a tű igen nagy és félelmetes. Megkérdezte hogy hívják az orvosomat aki hozzá küldött, de hiába erőltettem az agyamat , sehogyan sem sikerült viszzaemlékeznem. Talán pont ettől lettem kicsit tudatosabb, de az álom folytatódott. Kijöttem a rendelőből, és a doktornő is, és nekitámaszkodott a könyökével a lépcső korlátjának. Nem tudtam mozdulni sem a látványtól, hiszen a szétnyíló köpenye alatt teljes rálátásom lehetett a gyönyörű mellére. Úh bár csak lefényképezhetném gondoltam, de a nő ekkor közelebb jött, és egy emelvényen az orrom előtt szétterpesztette a lábait , és egyenesen rám meredt , az a gyönyörűség , ami a lábai között volt. Szinte el akart nyelni, megbabonázott, de ekkor hirtelen valami megrázta az elmémet, riadót fújt, és azt sugallta vigyázzak, mert ez egy Lilith démon. Ekkor teljesen kitisztult a tudatom, és bár nagyon kívánatos volt, és úgy éreztem kezdhetnék valamit a helyzettel, de el tudtam fordítani a fejemet, és kiestem az álomból.
Ui . Talán megjegyezhetném, hogy előtte éjjel tükörmágiát gyakoroltam, talán lehetett az álomhoz köze.
2023- 2024 Tudatos álmok Img_2020

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Áprilia likes this post

Vissza az elejére Go down

2023- 2024 Tudatos álmok Empty Re: 2023- 2024 Tudatos álmok

Témanyitás  fortis Vas. 11 Feb. - 10:03

Fekete üröm 
Lefekvés előtt megittuk a teát. 
Meditálással kezdtem az éjszakát, a háttérben sámánisztikus zene szólt. Ez most valahogy passzolt az egészhez. Éreztem ahogy elernyed a testem, ellazult. Egy ideig nem jött még álom a szememre, egy sötét háttérben DNS spirálhoz hasonló örvény forgott, benne kék piros és fehér kis z betűkhöz hasonló ábrák cikáztak, és ez a jelenség hosszabb ideig eltartott.  Aztán azt vettem észre, hogy álmodok. Egy erdőben voltam, egy szoba nagyságú vas ketrecben, de ez most kifejezetten jól jött, mert a védelmünket szolgálta. Odakint egy nagy medve ólálkodott , a fejét a rácshoz nyomva, gondoltam bele bokszolok az orrába egyet , de aztán lemondtam róla, hogy nem bőszítem inkább. Fura mert tudtam álmodom, de annyira lefoglalt az álom, hogy hagytam had menjen a maga folyásában. Nagyon valósághű volt minden a környezetben. Miután a medve eloldalgott, kijöttem a ketrecből, és elindultam az ösvényen ahol egy füstölgő tisztás volt, ezt láttam már korábban is, de most oda mentem hogy közelebbről is megnézzem, hogy mi történt ott?  A tisztás tökéletesen leégett kőr alakban, a bokrok a szélén még füstölögtek, de nem jöttem rá, hogy mi történhetett ott. Aztán a bozótosból morgást hallottam, igy vissza futottam az ösvényen, de végül nem a ketrechez, hanem egy fenntebbi ösvénynél állapodtam meg, a párom is velem volt. Medvét nem láttam, de két ember ment a lentebbi ösvényen, ők nem vettek észre minket, mi figyeltük őket egy kicsit, de aztán véget ért az álom .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Áprilia likes this post

Vissza az elejére Go down

2023- 2024 Tudatos álmok Empty Re: 2023- 2024 Tudatos álmok

Témanyitás  fortis Vas. 11 Feb. - 10:12

Fekete üröm Szilvi.
Meditációs elalvás. Arra kértem őt, hogy próbáljon arról álmodni, hogy a szobában van . Nos ez így is történt. Azt álmodtam, hogy felébredt a szobában , végig nézett a szekrényen, a polcokon, és végül az ágyon, ahol azt látta, hogy ott fekszünk egymás mellett és alszunk. Aztán rénézett a digitális órára, ami 3óra15 percet mutatott. Ezzel valami nem stimmelt, mert hosszabb ideig nézte, de az idő nem változott. Ő azt mondta, innen jött rá, hogy álmodott, hogy az idő nem változott.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

2023- 2024 Tudatos álmok Empty Re: 2023- 2024 Tudatos álmok

Témanyitás  Efi Vas. 11 Feb. - 10:38

fortis írta:[size=30]...Azt álmodtam, hogy felébredt a szobában , végig nézett...[/size]



Azt álmodTA, nem?
(Mert ha nem, akkor nem értem.)

______________________________________________________
"a béke és a szeretet az igazság által jön el az emberek közé " (R.S.)
Efi
Efi
Admin

Hozzászólások száma : 1161

https://kalandorok.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

2023- 2024 Tudatos álmok Empty Re: 2023- 2024 Tudatos álmok

Témanyitás  fortis Vas. 11 Feb. - 17:18

Efi írta:
fortis írta:[size=35]...Azt álmodtam, hogy felébredt a szobában , végig nézett...[/size]



Azt álmodTA, nem?
(Mert ha nem, akkor nem értem.)
Igen bocsi elírás volt

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

2023- 2024 Tudatos álmok Empty Re: 2023- 2024 Tudatos álmok

Témanyitás  fortis Szomb. 17 Feb. - 7:41

Érme
Spontán tudatos álom. Egy zsúfolt szobában voltam, ahol mindenféle kacatok voltak az asztalon, a polcokon, a padlón, körbe nézelődtem, míg észre nem vettem valamit, amin megakadt a tekintetem . Egy ezüstös pénz érme volt az asztal lába mellett , és azonnal arra gondoltam, hogy ez egy felderítő. Végig futott rajtam a gondolat, hogy mit kell csinálnom, de elkövettem egy hibát, amit talán nem kellett volna. Lehajoltam , hogy felvegyem, de mire odaért volna a kezem, az éremnek csak a hült helyét találtam. Elszökött a nyavajás gondoltam magamban.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Áprilia likes this post

Vissza az elejére Go down

2023- 2024 Tudatos álmok Empty Re: 2023- 2024 Tudatos álmok

Témanyitás  fortis Szomb. 24 Feb. - 20:01

Fekete üröm gyakorlat
Valamivel több mint fél óra lehetett a sámán mantra hallgatása, majd jöhet a tea és fekvés. Több aktív álom jött, de csak a tudatos részről írnék.
Az elsőnél még nem váltam tudatossá, bár az álom maga mindent megtett, hogy azzá válhasson. 
Egy szobában voltam a mesterrel, és bokszolni vagy karatézni tanított, ezúttal csak edzés, egy párnát kellett püfölnöm. igen ám, de észre vettem, hogy nagykabátban vagyok, ezért levettem a kabátot, és püföltem a párnát tovább. Igen ám, de észre vettem, hogy megint rajtam van a nagykabát. 
Na de ez hogy lehetséges, hiszen az imént vettem le magamról, tettem fel a kérdést, de mielőtt tudatossá válhatott  volna, álmot váltottam .

Égbolt
Itt már spontán tudatos voltam. a plafont bámultam a szobámban, miközben a helyemen feküdtem. Nos pontosabban a plafon helyét, mert a csillagos égbolt bontakozott ki fellettem. Nagyon szépek voltak a csillagok, és az egyik csillagképnél valaki vagy valami kihúzta fehér vonalakkal az egyik csillagképet. Nem nem ismerős egyáltalán nem, egy központi csillagból egyenes vonalak indultak ki, a közelében lévő többi csillag felé. A vonalak végei így egy kőrt alkottak. Aztán elkezdett kivilágosodni, az ég nagyon szép kék lett és gyönyörű fátyolfelhők úsztak a fellegekben. Olyan megkapó volt a látvány, hogy nem is tehettem mást, mint bámulni a jelenséget

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Áprilia likes this post

Vissza az elejére Go down

2023- 2024 Tudatos álmok Empty Re: 2023- 2024 Tudatos álmok

Témanyitás  fortis Szomb. 2 Márc. - 6:39

Dátum
Egy üzem parancsnoki hídjáról tekintettem le, láttam ott egy embert, aki valamilyen gépen dolgozott éppen a plac közepén.
Nos ekkor jött a hiba a rendszerben, ugyanis mint amikor elkezd szakadozni a vetítés az emberke a gépével együtt tűnt el előlem, nos persze ettől azonnal tudatosodott bennem, hogy ez egy álom.  Gondoltam oldalra fordulok, majd vissza, és lám, az emberke újra ott dolgozott a kis gépével, ahol eredetileg.
Eközben ahogy telt az idő, öt hat ember gyült oda ahol én is voltam, és hirtelen az jutott eszembe, kipróbálom tudják e a dátumot ?  Az egyikőjükhöz odaléptem, és megkérdeztem tőle hányadik a van ? Rövid gondolkodás után jött a válasz , hogy 12- ke. Odaléptem egy másik emberhez is, ő is azt mondta, hogy 12-ke
 Én viszont jól tudtam, hogy még csak másodika van, azaz a mai dátum.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Áprilia likes this post

Vissza az elejére Go down

2023- 2024 Tudatos álmok Empty Re: 2023- 2024 Tudatos álmok

Témanyitás  fortis Szomb. 13 Ápr. - 13:11

Reggel visszabújtam  még egy kicsit, és beúsztak álom képek : Fiatalok egy csoportját láttam , és megakadt a szemem ott egy lányon . Sôtétbarna haja volt, már már majdhogynem fekete, két oldalt copf, a bőre szép fehér. Rákoncentráltam az arcára, próbáltam megtartani az álom képet.  Ez egy nagyon egyszerű módja a tudatos álmodásnak. Szinte érezni amint a képzelgés álmodássá mélyül,  bár meglehet , hogy kellhetett hozzá még némi álmosság

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Áprilia likes this post

Vissza az elejére Go down

2023- 2024 Tudatos álmok Empty Re: 2023- 2024 Tudatos álmok

Témanyitás  fortis Csüt. 2 Május - 10:59

A mezőn
Van ott egy nagy mező, ahol már jártam álmomban, és most ismét szerettem volna oda eljutni. Felidéztem magamban a képet, majd vizualizáltam az elmémben. Nagyszerű volt látni,vde leginkább csak szemlélő voltam. Egy nagy fa ága alatt álltam, a mezö hatalmas volt, a szélén fenyők magasodtak, mögöttük hegyoldal. Innen elragadott a fantáziám és egy kőhídnál találtam magamat. Vissza akartam térni a rétre, gyűjtőpont helyzetét lehorgonyozni. Sikerült is, de újból elragadott a fantáziám és egy boltívekkel tarkított kőből épült régi városfélében találtam magamat.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Áprilia likes this post

Vissza az elejére Go down

2023- 2024 Tudatos álmok Empty Re: 2023- 2024 Tudatos álmok

Témanyitás  fortis Ma 5:57-kor

Villamos
Rollerral mentem, ami menet közben szétesett , így gyalog mentem tovább. Felmentem egy hídra, később rájöttem hogy ez az Árpád híd lehetett, és a villamos megállóba jutottam.  Aztán a megállóba befutott a hév. Hoppá mi van ? 😳 Mit keres itt a hév, amikor itt a villamos jár? Basszus ez egy álom, majdnem bedőltem neki, és azt hittem valóság !!!  Alig ocsudtam fel kidobott a rendszer, és átküldött egy másik álomba

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Áprilia and Veszna like this post

Vissza az elejére Go down

2023- 2024 Tudatos álmok Empty Re: 2023- 2024 Tudatos álmok

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.