Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Online önismereti tesztek

+12
fortis
Kilendin
Sólyom
Vega-42
Méhecske
Rhea Sylvia
opos
Nilka
Mayra1
Áprilia
nofertiti
Blueeye
16 posters

3 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Online önismereti tesztek - Page 3 Empty Re: Online önismereti tesztek

Témanyitás  Vendég Szomb. 7 Jún. - 18:09

Blueeye írta:Mit jelentenek a szemek, amit választottunk?

A szellemi dolgok / Ki vagyok én? / topikjában keresd.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Online önismereti tesztek - Page 3 Empty Re: Online önismereti tesztek

Témanyitás  Mayra1 Kedd 22 Júl. - 10:55


______________________________________________________
"Ha van cél, van oda út is"
Mayra1
Mayra1

Hozzászólások száma : 1286

Vissza az elejére Go down

Online önismereti tesztek - Page 3 Empty Re: Online önismereti tesztek

Témanyitás  Mayra1 Kedd 22 Júl. - 10:57

9,10,10,11

______________________________________________________
"Ha van cél, van oda út is"
Mayra1
Mayra1

Hozzászólások száma : 1286

Vissza az elejére Go down

Online önismereti tesztek - Page 3 Empty Re: Online önismereti tesztek

Témanyitás  Vendég Kedd 22 Júl. - 11:42

sz:9; k:8; m:5; f: 18

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Online önismereti tesztek - Page 3 Empty Re: Online önismereti tesztek

Témanyitás  Vega-42 Kedd 22 Júl. - 11:54

szangvinikus 6
kolerikus 8
melankolikus 12
flagmatikus 14

Ezt tavaly egy munkahelyi pszichotréningen meg kellett oldani,semmit nem változtam lányvigyor 
Vega-42
Vega-42

Hozzászólások száma : 151

Vissza az elejére Go down

Online önismereti tesztek - Page 3 Empty Re: Online önismereti tesztek

Témanyitás  Vendég Kedd 22 Júl. - 12:04

Állítólag ebben nem változik az ember.
Csak az az érdekes, hogy én azt hiszem, teljesen megváltoztam. Gyerekkoromban, fiatal koromban szerintem totál szangvinikus voltam.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Online önismereti tesztek - Page 3 Empty Re: Online önismereti tesztek

Témanyitás  nofertiti Kedd 22 Júl. - 14:21

SZ14
K15
M10
F6
nofertiti
nofertiti

Hozzászólások száma : 433

Vissza az elejére Go down

Online önismereti tesztek - Page 3 Empty Online önismereti tesztek

Témanyitás  Rhea Sylvia Kedd 22 Júl. - 14:30

SZ, 13
K, 27
M, 21
F, 2


______________________________________________________
"A teljességet nem akkor éred el, amikor már nincs mit megszerezned, hanem amikor  nincs, amit el tudnának venni tőled."
(Koreai közmondás)
Rhea Sylvia
Rhea Sylvia

Hozzászólások száma : 185

Vissza az elejére Go down

Online önismereti tesztek - Page 3 Empty Re: Online önismereti tesztek

Témanyitás  Sólyom Pént. 25 Júl. - 21:55

SZ, mint szangvinikus 12
K, mint kolerikus 17
M, mint melankolikus 8
F, mint flegmatikus 5

Sólyom

Hozzászólások száma : 18

Vissza az elejére Go down

Online önismereti tesztek - Page 3 Empty Re: Online önismereti tesztek

Témanyitás  fortis Hétf. 25 Aug. - 10:32

Ez jó kis teszt , próbáljátok ki .


A világot és annak történéseit mindenki egyedi módon tapasztalja meg, és a nézőpontok, rálátások mindig különböznek. Van egy egyszerű, de mégis különleges teszt, amely sokat elárul gondolkodásmódodról, érzésvilágodról, világképedről.
A teszt 8 kérdést tartalmaz, amelyre gyorsan válaszolnod kell azzal a gondolattal, ami először jut eszedbe. A kérdések gyakorlatilag elképzelt élethelyzetek, amelyekbe bele kellene helyezd magad képzelőerőd által és megfigyelned, hogy mit csinálnál, hogyan cselekednél az adott helyzetben. Mi az, amit tennél?
Hogy segítségedre legyen, vegyél egy papírt és ceruzát és jegyezd le a válaszokat. A teszt egyik alapszabálya hogy azt írd le, ami először átfut az elméden illetve azt az érzést, amelyik először megjelenik. Ha egyes válaszok ismétlődnek, nem gond, bátran jegyezd le újra meg újra.
Olvasd a kérdéseket sorrendben és ne siess. Míg nem sikerült megválaszolni a kérdést addig ne haladj tovább a következőre, hiszen lehet, hogy befolyásolni fog az előző válasz, és ne keresd ki a kiértékelését. Mindent szép sorban a maga idejében. 


1. A tengeren vagy és elindulsz felfedezni azt. Hogy érzed magad? Figyelj az első benyomásra. Hogy jobban menjen a gyakorlat az elején lehunyhatod pár pillanatra a szemed is.
2. Az erdőben sétálsz, figyeld meg a részleteit. Milyen érzés? Írd le.
3. Hogyan érzed magad, ha felnézel a kék égre és látod szállni a sirályokat?
4. És ha látsz lovakat vágtázni? Vesd papírra mit gondolsz és érzel.
5. A sivatagban vagy. Egy fal előtt állsz, amelyen egy kis repedést látsz. A résen keresztül a túloldalon észreveszel egy oázist tele vízzel és pálmafákkal, mit teszel?
6. A sivatagban vagy teljesen kiszáradva és kimerülve a napsütéstől. Hirtelen megpillantasz egy kanna vizet. Mi az, amit először teszel? Itt az számít, mit cselekednél. Írd le bármennyire is banálisnak tűnhet.
7. Egy este eltévedsz a sűrű erdőbe. Megpillantasz egy kis erdei házikót, amelyben lámpafény pislog. Mi az, amit teszel?
8. Teljesen elvesztődtél a ködben. Mi az, amit tennél, hogyan viselkednél? Milyen érzés?


A kiértékelést nem fogom még betenni , mert az befolyásolhatna . Mindenki aki szeretné elvégezni a tesztet tegye meg , és este 10 után majd hozom a kiértékelést , holnap meg beszélgethetünk még róla ha gondoljátok . 
Csalni nem ér  és este ide másolom majd a kötelezően feltüntetni való   forrást is addig meg remélhetően nem lesz baj . 


Forrás : http://szineshir.com/a-legjobb-5-perces-onismereti-gyors-teszt-vagj-bele/


Eredeti forrás : Forrás: filantropikum.com


És  akkor itt lenne a  Kiértékelés :


1 . Az élethez, érzelmekhez, érzésekhez való viszonyod
2. Megmutatja, hogy hogyan érzed magad a bőrödben a családon belül.
3. A másik nemhez való viszonyodat mutatja
4. Az emberekhez való hozzáállásodra világít rá.
5. Az életstratégiáid, az hogy hogyan oldod meg a nehezebb életfeladatokat
6. A társválasztás és a nemi élethez való viszonyodat mutatja
7. A házassággal kapcsolatos élethelyzetre világít rá.
8. A halálhoz való viszonyodat segít megérteni.


A hozzászólást fortis összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 25 Aug. - 21:42-kor.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Online önismereti tesztek - Page 3 Empty Re: Online önismereti tesztek

Témanyitás  fortis Hétf. 25 Aug. - 10:38

1 - Jól  érzem magam . Bámulom a mélységet és a horizontot . 
2 - Nagyszerű  érzés , figyelek a részletekre . 
3 - Jól érzem magam , szeretnék én is repülni 
4 - Jó érzés  szabadság érzetem támad 
5 - Elindulok a fal mentén , megkeresem az oda vezető lehetőségeket 
6 - Megnézném nincs e benne valami csúszómászó 
7- Benézek az ablakon , kifélével hoz össze a sors , és ennek megfelelően döntök arról , mit tegyek  
8 - Izgalmas érzés  . A lábam nyomát figyelném , hogy ne járjak körbe  haladjak előre utamon .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Online önismereti tesztek - Page 3 Empty Re: Online önismereti tesztek

Témanyitás  Vendég Hétf. 25 Aug. - 11:10

1. kalandvágy
2. béke
3. magányosság
4. szenvedély
5. kalapáccsal nekiesek és széttöröm a falat
6. nem érdekel hogy talán illúzió, odafutok és megiszom a semmit
7. elbújok egy bokorba, és leskelődöm, mi van ha egy boszorkány kunyhója?
8. ki kell kerülnöm innen, makacsul tartok egy irányt

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Online önismereti tesztek - Page 3 Empty Re: Online önismereti tesztek

Témanyitás  Vendég Hétf. 25 Aug. - 11:55

1, nyitott ablak vagy ajtó.
2, hűs nyugalom, harmónia, békesség.
3, szabadság vágya, keresés, érdeklődés.
4, a tökéletes mozgás dinamikájával együtt, erő.
5, Istenre és Jerico-ra gondolok.
6, a homokba öntenék egy kicsit elsőnek a szomjazó sivatagért és a világért.
7, az evangéliumra gondolnék - netán nem ismerik és "bevinném" nekik.
8, ha vak volnék is tudom Isten fogná kezem és vezetne, nem félnék az tuti.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Online önismereti tesztek - Page 3 Empty Re: Online önismereti tesztek

Témanyitás  Vendég Hétf. 25 Aug. - 12:25

Én már régebben megcsináltam, de nem tudtam értékelni a válaszaimat. Valahogy nem illett a sorba, vagy nem is tudom, de valami gubanc volt. Szóval ezt kihagyom.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Online önismereti tesztek - Page 3 Empty Re: Online önismereti tesztek

Témanyitás  Vendég Hétf. 25 Aug. - 13:20

Van a nem nyilatkozó.
-
A hívők nem nyilatkoznak mert alá sem vetik magukat efféle "kimutatásnak".
Tele van a "gatyeszük" a kiszolgáltatottság érzésének rettegik még az árnyékát is!
Maflák!
Jézus elől titkolóznak?
Ember elől titkolóznak?
A Sátán elől titkolóznak?
-
Mikor világra jön az újszülött gyermek!
Azonnal "ismerté válik" - a halálnak!
-
Imára kulcsolt kéz már egy felemelt zászló de, a nem látható sóhaj is - szorgos kezek a zászlón!
-
Az ima!
Nem "felhívás"? - Nem kiáltvány?
-
A szellemiségek sorban állnak az "imádkozó körűl" - egymást taposva és Sátán-bűn Atyjuk kezéből kérik ki - járandóságukat! - Bűnözésre.
-
Hol vannak a tanítók?
Tanítják imádkozni az embereket?
-
Annyit sír és jajong a "próféciákban" megjelenített Mária Boldog Asszony  "kicsimnek" - >......falkák, hordák járnak utána.....

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Online önismereti tesztek - Page 3 Empty Re: Online önismereti tesztek

Témanyitás  Nilka Hétf. 25 Aug. - 21:07

1. Izgatott vagyok. Beleszagolok a sós tengeri szélbe, becsukom a szemem, fejem a horizont felé fordítom, majd megpróbálom betájolni a veszélyeket: viharok, óriás hullámok, veszélyes tengeri állatok, örvények, áramlatok, szélcsend, stb. Nem állok le addig, amíg nem látom magam előtt az új szárazföldet, szigetet. Remélem, találkozom delfinekkel útközben. Víz alá szigorúan nem nézek, mert a tériszonyom miatt elszédülnék, mivel nem látok magam alatt szilárd részt, csak lebegek a nagy semmiben. Illetve ezt követően automatikusan a tengerfenéken kötnék ki, ami a felfedezőút szemszögéből nézve irreleváns. Ezután ellenőrizném a készleteket, illetve a hajó állapotát, valamint az útvonalat és a meteorológiai jelentést.
Az élethez, érzelmekhez, érzésekhez való viszonyod
öröm  merem állítani, találkoztam delfinekkel (igaz, cápákkal is). most is együtt úszom velük.  öröm



2. Imádok erdőben lenni. Gombázni megyek és/vagy kirándulni. Közben elég nagy zajt csapok ahhoz, hogy a nagyobb vadak elkerüljenek. A kellemetlen vaddisznó találkákat annyira ugyanis nem szeretem. Mivel estére haza kéne érni, vagy menedéket (éjszakai pihenő helyet) felállítani, délután már elkezdek azzal is foglalkozni, hogy meghatározzam, hol is vagyok.
Megmutatja, hogy hogyan érzed magad a bőrödben a családon belül.
khm... a vaddisznókat mindig is utáltam, mikor előtör az agresszív énjük.

3. én is repülök a széllel. természetesen csukott szemmel, mivel tériszonyos vagyok.
A másik nemhez való viszonyodat mutatja
röhögőgörcs tériszony - forgószél legyen a talpán, amelyik képes rávenni az (együtt)repülésre  röhögőgörcs


4. én is repülök a széllel. szaladni kezdek - meg izzadni, és rájövök, hogy nekem is van testem, és momentán töri a lábam a cipő, a rossz térdem már megint fáj, a bokám harmadszorra megy ki, és a franc essen az egészbe. elképzelni sokkal jobb volt, mint megvalósítani.
Az emberekhez való hozzáállásodra világít rá.
világ életemben csak azokkal az emberekkel foglalkoztam, akik vmiért felkeltették az érdeklődésemet. a többiek létét  csak tudomásul vettem. és persze ezek az emberek mindig árnyaltabbá váltak, mint amilyennek elsőre megismertem őket. mikor szembe találom magam a legnegatívabb tulajdonságukkal, olyankor mindig elvonulok, magányba, kifejtem magamnak, hogy utálom az embereket, majd rájövök, hogy magamat utálom, aztán arra, hogy egyik sem, csak éppen belefáradtam, és szükségem volt egy kis magányra, de ideje visszatérni a valóságba.  Rolling Eyes

5. a fal átmászása nem játszik, mivel tériszonyos vagyok. ergo kitágítom a repedést, az így kapott résen át bekúszok az oázisba, feltöltöm a flakonjaimat vízzel, ha van civilizáció, akkor kiderítem a haza vezető utat, és csak sétálni megyek vissza a sivatagba, mielőtt hazatérnék. ha nincs civilizáció, és a fal csak egy régmúlt kor emléke, akkor még gyümölcsökkel is alaposan feltankolok, felderítem a teljes oázist, hátha van térkép, vagy valami egyéb, túlélést segítő eszköz, esetleg vad teve, majd a sivatagon keresztül elindulok megkeresni a haza vezető utat.
Az életstratégiáid, az hogy hogyan oldod meg a nehezebb életfeladatokat
röhögőgörcs természetesen agyon bonyolítva, de midig a túlélésre játszva.  röhögőgörcs  ja, és folyton haza akarok menni, csak sose engedik... lányvigyor


6. kinyitom a kannát, beleszagolok, kilöttyintek egy kevés vizet a talajra, és ha ihatónak bizonyul, akkor nagyon lassan, óvatosan belekortyolok. ha az íze se árulkodik semmilyen átverésről, akkor iszok egy keveset, majd a kanna jön velem tovább.
A társválasztás és a nemi élethez való viszonyodat mutatja
bruhahaha   férfi legyen a talpán, aki átmegy a túlbonyolított "ihatósági" teszten - de cserébe magammal viszem kannástól. röhögőgörcs
ja, és az esetleg máshoz tartozik ezek szerint nem játszik, pedig a való életben meg de, ám ezek szerint ez csak egy belém nevelt izéke lehet... tongue

7. bekopogok az ajtón, és éjszakára menedéket kérek - de lelkileg felkészítem magam mind az esetleges nemre, mind az esetleges támadásra is. ugyanakkor bízom a meggyőző képességemben.
A házassággal kapcsolatos élethelyzetre világít rá.
hm... menedék... de az elutasítást is elfogadom (én jobbra te meg balra), meg fel vagyok készülve az esetleges harcra is (házasodjon veled a radai rosseb), viszont fő az önbizalom alapon hiszek a menedékben és a családi békében, amit majd én megteremtek a meggyőző (!) képességemmel (na ja, a másik már ehhez nem is kell - arcom arcom széles vállam)... bakker. ennyire elszállt picsa nem lehetek, de a jelek szerint mégis... azt hiszem, itt még lenne mit tanulnom.  study

8. megállok. becsukom a szemem, hallgatom a szívverésemet. ha sikerült lehiggadnom, felidézem a tájat köd nélkül, közben hallgatózóm, azonosítom a hangokat, illetve a szélben terjedő szagokat. miután sikerült meghatároznom, hol vagyok, kinyitom a szemem, és haza megyek. - bosszantó érzés. amolyan, nem is én lennék.
A halálhoz való viszonyodat segít megérteni.
na igen. egyszer tuti hazamegyek, és akkor hiába jön holmi köd, meg az orromra csapott ajtó, meg visszalökés a testembe, meg lezúgás... de mi az hogy útközben már megint eltévedek, és beesek egy másik világba. bah. nem is én lennék. a kíváncsiság öl - vagy életet ad. nézőpont kérdése. hiába, azok a delfinek... repül


A hozzászólást Nilka összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 27 Aug. - 0:49-kor.

______________________________________________________
Szél hozott, szél visz el...
Nilka
Nilka

Hozzászólások száma : 283

Vissza az elejére Go down

Online önismereti tesztek - Page 3 Empty Re: Online önismereti tesztek

Témanyitás  Nilka Hétf. 25 Aug. - 21:42

Mayra1 írta:Játékra invitállak!
http://www.szemelyisegkalauz.hu/index.php?page=test
SZ, mint szangvinikus 13
K, mint kolerikus 20
M, mint melankolikus 8
F, mint flagmatikus 9

______________________________________________________
Szél hozott, szél visz el...
Nilka
Nilka

Hozzászólások száma : 283

Vissza az elejére Go down

Online önismereti tesztek - Page 3 Empty Re: Online önismereti tesztek

Témanyitás  fortis Hétf. 25 Aug. - 21:44

A kiértékelést beillesztettem  az alap játék  magyarázatának a végére . 
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Online önismereti tesztek - Page 3 Empty Re: Online önismereti tesztek

Témanyitás  fortis Hétf. 25 Aug. - 22:59

Nahát  amit tudok rólatok azokkal összevetve szerintem egészen jól stimmelhetnek a pontok . Mit gondolnátok ? 
Kár , hogy csak ennyien vettetek részt benne . 

- Eleket külön kiemelném abból a szempontból , hogy nézzétek meg mit írt  az 5-ös ponthoz .  Istenre és Jerico-ra gondolok. A kiértékelés meg ez volt :  . 5. Az életstratégiáid, az hogy hogyan oldod meg a nehezebb életfeladatokat . Na ha arra gondolok , hogy Elek hogy döngeti a falakat , hasonlóságot vélek felfedezni a probléma megoldásában mint Jerikó esetével az isten fegyverével képletesen természetesen . Probléma megoldása az evangéliummal . 


Etoilén is mosolyogtam ennél a pontnál , bár nem ismerem annyira mint Eleket , 
de azt írja , hogy : kalapáccsal neki esik  és széttöri a falakat ..Ez sok mindent elárul  öröm

Nilkánál meg úgy látom kiértékeli a helyzetet , tudjuk róla , hogy amúgy is mindig analizál . Megkeresi a feladat olyan pontját , amit aztán darabokra szedhet és úgy próbálja megoldani a problémát . Hmm .

Ha magamat nézem azt látom , hogy úgy tűnik , hogy mindig keresem a leg egyszerűbb utat  , ami a legkevesebb energia ráfordítást igényelne .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Online önismereti tesztek - Page 3 Empty Re: Online önismereti tesztek

Témanyitás  fortis Hétf. 25 Aug. - 23:17

Köszi , hogy részt vettetek a játékban , nekem nagyon tetszett amúgy !
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Online önismereti tesztek - Page 3 Empty Re: Online önismereti tesztek

Témanyitás  Mayra1 Hétf. 25 Aug. - 23:50

fortis írta:Ez jó kis teszt , próbáljátok ki 


1. A tengeren vagy és elindulsz felfedezni azt. Hogy érzed magad? Figyelj az első benyomásra. Hogy jobban menjen a gyakorlat az elején lehunyhatod pár pillanatra a szemed is.
2. Az erdőben sétálsz, figyeld meg a részleteit. Milyen érzés? Írd le.
3. Hogyan érzed magad, ha felnézel a kék égre és látod szállni a sirályokat?
4. És ha látsz lovakat vágtázni? Vesd papírra mit gondolsz és érzel.
5. A sivatagban vagy. Egy fal előtt állsz, amelyen egy kis repedést látsz. A résen keresztül a túloldalon észreveszel egy oázist tele vízzel és pálmafákkal, mit teszel?
6. A sivatagban vagy teljesen kiszáradva és kimerülve a napsütéstől. Hirtelen megpillantasz egy kanna vizet. Mi az, amit először teszel? Itt az számít, mit cselekednél. Írd le bármennyire is banálisnak tűnhet.
7. Egy este eltévedsz a sűrű erdőbe. Megpillantasz egy kis erdei házikót, amelyben lámpafény pislog. Mi az, amit teszel?
8. Teljesen elvesztődtél a ködben. Mi az, amit tennél, hogyan viselkednél? Milyen érzés?


1/ hullámzik, vagy nem?
2/ hol a tölgyfám?
3/ sirályokat nem nagyon látok, de a varjakkal, szajkókkal együtt lebegek.
4/ energia, határtalanság, izomláz
5/ rákiabálok a falra, jobb esetben leomlik, ha nem akkor módszeresen lassan megkerülöm a falat...
6/ megmosnám az arcom
7/ beköszönök
8/ leülnék és megvárnám, amíg tisztul, vagy ködben el sem indulnék

______________________________________________________
"Ha van cél, van oda út is"
Mayra1
Mayra1

Hozzászólások száma : 1286

Vissza az elejére Go down

Online önismereti tesztek - Page 3 Empty Re: Online önismereti tesztek

Témanyitás  fortis Kedd 26 Aug. - 7:27

Úgy látom  Mayra a probléma megoldásban lehet bennünk hasonlóság , ami azt illeti , hogy körbe járjuk a dolgokat , azaz nem ítélkezünk meggondolatlanul . 
Bár benned van még  egy olyan erény , hogy rákiáltod az emberre az igazságodat , de ez első sorban a felszín lehet talán , mert mélyen ettől függetlenül mégis csak körüljárod .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Online önismereti tesztek - Page 3 Empty Re: Online önismereti tesztek

Témanyitás  Mayra1 Kedd 26 Aug. - 8:44

fortis írta:Úgy látom  Mayra a probléma megoldásban lehet bennünk hasonlóság , ami azt illeti , hogy körbe járjuk a dolgokat , azaz nem ítélkezünk meggondolatlanul . 
Bár benned van még  egy olyan erény , hogy rákiáltod az emberre az igazságodat , de ez első sorban a felszín lehet talán , mert mélyen ettől függetlenül mégis csak körüljárod .
Ehj, pedig kiabálni szeretek igazán  lányvigyor

______________________________________________________
"Ha van cél, van oda út is"
Mayra1
Mayra1

Hozzászólások száma : 1286

Vissza az elejére Go down

Online önismereti tesztek - Page 3 Empty Re: Online önismereti tesztek

Témanyitás  Vendég Kedd 26 Aug. - 15:18

Véletlen vagy sem, de telitalálat! Jó kis teszt volt.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Online önismereti tesztek - Page 3 Empty Re: Online önismereti tesztek

Témanyitás  Lea. Kedd 26 Aug. - 20:47

Hát az önismereti teszt valami FANTASZTIKUS!!! Mindig sejtettem, hogy van bennem félelem, de hogy ennyi és így megmutatja a teszt ez valami elképesztő! Nem lestem ki előre a megoldásokat! :P

1. A tengeren vagy és elindulsz felfedezni azt. Hogy érzed magad? 
Válasz: Kicsit félek, de elbűvöl a vízcsobogás, a hullámok hangja és a ringatózás.
(Az élethez, érzelmekhez, érzésekhez való viszonyod)

2. Az erdőben sétálsz, figyeld meg a részleteit. Milyen érzés?
Válasz: Szeretem a fák leveleinek a rezdülését és az erdő illatait, bár egy kissé rossz, hogy nem hallom az erdő hangjait.
(M
egmutatja, hogy hogyan érzed magad a bőrödben a családon belül.)

3. Hogyan érzed magad, ha felnézel a kék égre és látod szállni a sirályokat?
Válasz: Szeretem az ég kékjét, de a madarakat nem szeretem, a csőrüket, a karmukat, a verdeső szárnyaikat, félek, hogy megtámadnak, megsértenek.
(A másik nemhez való viszonyodat mutatja)

4. És ha látsz lovakat vágtázni? Vesd papírra mit gondolsz és érzel.
Válasz: Szépek, erősek, de félek a lovaktól.
(Az emberekhez való hozzáállásodra világít rá.)

5. A sivatagban vagy. Egy fal előtt állsz, amelyen egy kis repedést látsz. A résen keresztül a túloldalon észreveszel egy oázist tele vízzel és pálmafákkal, mit teszel?
Válasz: Megkerülöm a falat és odamegyek az oázishoz.
(Az életstratégiáid, az hogy hogyan oldod meg a nehezebb életfeladatokat

6. A sivatagban vagy teljesen kiszáradva és kimerülve a napsütéstől. Hirtelen megpillantasz egy kanna vizet. Mi az, amit először teszel? Itt az számít, mit cselekednél.
Válasz: Belenyúlok a kannába, először megnézem a színét, majd megszagolom, hogy iható-e, kissé belekóstolok. Ha ihatónak tűnik, iszom belőle.
(A társválasztás és a nemi élethez való viszonyodat mutatja.)

7.Egy este eltévedsz a sűrű erdőben. Megpillantasz egy kis erdei házikót, amelyben lámpafény pislog. Mi az, amit teszel?

Válasz: Félve, de az ablakhoz lépek, megnézzem, hogy kik vannak bent, ha úgy látom, hogy biztonságos bekéreckednem, akkor bekopogok.
(A házassággal kapcsolatos élethelyzetre világít rá.)

8. Teljesen elvesztődtél a ködben. Mi az, amit tennél, hogyan viselkednél? Milyen érzés?
Válasz: Félek, pánikba estem, lemerevedtem.
(A halálhoz való viszonyodat segít megérteni.)


A hozzászólást Lea. összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 26 Aug. - 21:07-kor.
Lea.
Lea.

Hozzászólások száma : 1211

Vissza az elejére Go down

Online önismereti tesztek - Page 3 Empty Re: Online önismereti tesztek

Témanyitás  Lea. Kedd 26 Aug. - 20:50

Miért csúszott szét..........................?

Most már jó... nagyjából... smile


A hozzászólást Lea. összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 26 Aug. - 20:54-kor.
Lea.
Lea.

Hozzászólások száma : 1211

Vissza az elejére Go down

Online önismereti tesztek - Page 3 Empty Re: Online önismereti tesztek

Témanyitás  Mayra1 Kedd 26 Aug. - 20:53

Lea. írta:Miért csúszott szét..........................?
Hol?

______________________________________________________
"Ha van cél, van oda út is"
Mayra1
Mayra1

Hozzászólások száma : 1286

Vissza az elejére Go down

Online önismereti tesztek - Page 3 Empty Re: Online önismereti tesztek

Témanyitás  Vendég Kedd 26 Aug. - 20:53

Lea írta:6. A sivatagban vagy teljesen kiszáradva és kimerülve a napsütéstől. Hirtelen megpillantasz egy kanna vizet. Mi az, amit először teszel? Itt az számít, mit cselekednél.
Válasz: Belenyúlok a kannába, először megnézem a színét, majd megszagolom, hogy iható-e, kissé belekóstolok. Ha ihatónak tűnik, iszom belőle.
(A társválasztás és a nemi élethez való viszonyodat mutatja
.)

Annak idején, mikor kitöltöttem, én is azt mondtam, hogy megszagolom a vizet, de előbb körülnéztem, hogy valakié-e?
öröm

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Online önismereti tesztek - Page 3 Empty Re: Online önismereti tesztek

Témanyitás  Lea. Kedd 26 Aug. - 20:56

efi írta:
Lea írta:6. A sivatagban vagy teljesen kiszáradva és kimerülve a napsütéstől. Hirtelen megpillantasz egy kanna vizet. Mi az, amit először teszel? Itt az számít, mit cselekednél.
Válasz: Belenyúlok a kannába, először megnézem a színét, majd megszagolom, hogy iható-e, kissé belekóstolok. Ha ihatónak tűnik, iszom belőle.
(A társválasztás és a nemi élethez való viszonyodat mutatja
.)

Annak idején, mikor kitöltöttem, én is azt mondtam, hogy megszagolom a vizet, de előbb körülnéztem, hogy valakié-e?
öröm
Mert te rendes vagy és becsületes... házinyúlra nem akarsz lőni! Very Happy Very Happy

Én bennem meg sem fordult, hogy másé lehet.... Very Happy
Úgy látszik eleve egyedülálló férfiakban gondolkodom. Very Happy
Lea.
Lea.

Hozzászólások száma : 1211

Vissza az elejére Go down

Online önismereti tesztek - Page 3 Empty Re: Online önismereti tesztek

Témanyitás  Lea. Kedd 26 Aug. - 20:57

Mayra1 írta:
Lea. írta:Miért csúszott szét..........................?
Hol?

Már jó, csak karakterhibák voltak. smile
Lea.
Lea.

Hozzászólások száma : 1211

Vissza az elejére Go down

Online önismereti tesztek - Page 3 Empty Re: Online önismereti tesztek

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.