Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

álmok 1

+7
fortis
Greywolf
Nilka
Kilendin
Blueeye
Méhecske
nofertiti
11 posters

13 / 31 oldal Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 22 ... 31  Next

Go down

álmok 1 - Page 13 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Vendég Vas. 14 Dec. - 22:38

Áprilia írta:Etoile, te mit gondolsz arról a házról? Volt egy baloldala, ahova a kezdők nem mehettek...Szerinted az az oldal csak álmodásban létezett?

Már alig emlékszem, ez nem valami kupolaszerű építmény, ahol haláluk után továbbélnek a varázslók?

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 13 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Hétf. 15 Dec. - 8:21

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:21-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6474

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 13 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Hétf. 15 Dec. - 16:59

Álmomban a városban mászkáltam , amikor gondoltam egyet , hogy haza kellene mennem . Akkor jöttem rá , hogy fogalmam sincs róla , hogy hol lakhatok .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 13 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Vendég Hétf. 15 Dec. - 19:08

fortis írta:Álmomban a városban mászkáltam , amikor gondoltam egyet , hogy haza kellene mennem . Akkor jöttem rá , hogy fogalmam sincs róla , hogy hol lakhatok .

Talán az új lakhelyed miatt van benned egy kis elveszettség érzés.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 13 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Hétf. 15 Dec. - 19:24

Etoile írta:
fortis írta:Álmomban a városban mászkáltam , amikor gondoltam egyet , hogy haza kellene mennem . Akkor jöttem rá , hogy fogalmam sincs róla , hogy hol lakhatok .

Talán az új lakhelyed miatt van benned egy kis elveszettség érzés.

Lehetne , de valahogy nem így éltem  meg .
Ha mondjuk tudatos álmodásban vagyok , akkor tisztában vagyok az eredeti lakhelyemmel , legalábbis eddig így volt . De ezt most valahogy másképpen éltem meg , még ha nem is volt tudatos .  A nem tudatos álmokban az ilyesmin nem szoktam elgondolkodni , igaz nem is szokott eszembe jutni nagyon  . Ezért van esélye annak amit mondasz , de mégis valami más érzés volt bennem akkor . Valahogy felmerült bennem a gondolat , hogy nincs otthonom ott abban a világban .  Ébren tudatosan  visszaemlékeztem rá , hogy ha az embernek kérdéseket tesznek fel egy egyszerű álmában , pl , mikor született , hol lakik , anyja leánykori neve , vagy ilyesmik , az illető nem fog tudni emlékezni , hacsak tudatossá nem válik . Nekem olyan volt ez , mintha valahonnan mélyről jött volna , mintha tisztában lettem volna ezzel , de sajnos nem tudatosan .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 13 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Hétf. 15 Dec. - 20:04

Áprilia írta:

fortis írta:Jó gondolatok Etoile  !

A másik gondolatod is elképzelhető , azaz ahogy írtad , az alvó tudatunk más tudatokkal összekapcsolódva hoz létre egy közös álomvilágot , nos végül is ez egy nagyszerű dolog lenne ,  pláne ha  tudatosan jönne  létre mondjuk egy állandó találkozási cél helyszíneként .  .

Én nem tartanám lehetetlennek , hogy a Castaneda könyvekben említett varázslók háza is valami ilyesféle lehetett , hisz rajtuk kívül azt a házat a nem láthatta senki .  Tehát csak is álmodásban volt felfedezhető .

Etoile, te mit gondolsz arról a házról? Volt egy baloldala, ahova a kezdők nem mehettek...Szerinted az az oldal csak álmodásban létezett?

Bár nem tőlem kérdezted , de nekem úgy tűnik , mintha olvastam volna valahol , hogy az a hely csak álmodásban létezhetett . Ha rábukkanok arra a részre  , ide hozom majd . ( Nem ígérem , hogy azonnal  sokat kell majd keresgélnem  )
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 13 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Kedd 16 Dec. - 10:53

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:21-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6474

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 13 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Vendég Kedd 16 Dec. - 11:19

Áprilia írta:Persze, mi egymás közt ezt már tisztáztuk, fortis, de kiváncsi lettem volna, hogy Etoile hogy látja. (Azonban eszembe jutott utobb, hogy neki nem tetszettek azok a könyvek, viszolygott tőlük.)

Tudom egyedül vagyok ezzel a véleményemmel, de az említett könyveket nem tartom hitelesnek. Castaneda ihlette regények. Pont.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 13 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Kedd 16 Dec. - 16:41

Én úgy vagyok az olvasottakkal , hogy a saját tapasztalataimban ha kérdés merül fel és azokból  megtalálom a magyarázatot , vagy ha esetleg általuk a belőlük szerzett tudás által sikerül megoldanom bizonyos kényes helyzeteket , akkor a szerzett tudást , vagy információkat nem hagyhatom figyelmen kívül , akár hitelesnek tűnik egy leírás , akár nem . 
Hmm kávé  előfordul néha , hogy hiteles dolgok hiteltelenné válhatnak és hiteltelenek pedig hitelessé . Mondjuk ezt többnyire a saját tapasztalataink hitelesíthetik . Néha  meg kiderülhet , hogy egy adott térténet valóban csak egy mese volt .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 13 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Kedd 16 Dec. - 17:17

Behatolóként .
Fáradt voltam és vagyok is . Nem igazán tudom mi volt ez , álom e , vagy képzelgés , esetleg valami egészen más  ? Mindenesetre elgondolkodtató és tanulságos .
Szóval  egy ismerősöm  lakásában jártam és  ők éppen aludtak .  Na szóval mi mást is tehettek , hiszen késő éjszaka volt .
Ott álltam az ágyukhoz közel és azon tanakodtam , hogy mitévő legyek . Szerettem volna az ismerősömet felébreszteni  valahogy , de nem tudtam mi lesz a hatás .  Arra gondoltam , hogy esetleg megijed majd , vagy esetleg mi fog történni , ha nem ő ébred fel , hanem a család többi tagja ?  Mit fogok nekik akkor mondani ?
Aztán arra gondoltam , hogy ha össze vissza pakolnék pár cuccot , akkor esetleg feltűnne majd neki , hogy valami nem stimmel  , mintha valaki járhatott volna a lakásban .

Megjegyzés . Utólag eszembe jutott , hogy bár mit is csináltam volna  , utólag nem vette volna észre semmiképpen sem , mert ha egy asztrális térben mozgok és pakolászok , annak nem marad nyoma a fizikai térben . legalábbis úgy tudom , de ki tudja talán mégis  ? Szóval ennek jó lenne még urána nézni .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 13 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Vendég Kedd 16 Dec. - 20:22

fortis írta:Szóval ennek jó lenne még utána nézni .

Hehe... fura lenne valami ürüggyel meglátogatni az ismerősöd és még a hálószobájukba is bemenni, csakhogy ellenőrizd az álmod.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 13 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Kedd 16 Dec. - 20:40

Etoile írta:
fortis írta:Szóval ennek jó lenne még utána nézni .

Hehe... fura lenne valami ürüggyel meglátogatni az ismerősöd és még a hálószobájukba is bemenni, csakhogy ellenőrizd az álmod.

Azt hiszem a legtöbb dolog nem a hálóban helyeződhetett át , de ami a legfurább az az volt , hogy az áthelyezés nem úgy történt , hogy megfogsz valamit és odébb rakod , hanem valahogy a tudatoddal akár egy csomagot , egyszerre mindent , legalábbis ami ebbe az áthelyezni valók körébe tartozott .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 13 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Kedd 16 Dec. - 22:58

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:21-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6474

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 13 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Szer. 17 Dec. - 5:07

Áprilia írta:
fortis írta:
Aztán arra gondoltam , hogy ha össze vissza pakolnék pár cuccot , akkor esetleg feltűnne majd neki , hogy valami nem stimmel  , mintha valaki járhatott volna a lakásban .

Megjegyzés . Utólag eszembe jutott , hogy bár mit is csináltam volna  , utólag nem vette volna észre semmiképpen sem , mert ha egy asztrális térben mozgok és pakolászok , annak nem marad nyoma a fizikai térben . legalábbis úgy tudom , de ki tudja talán mégis  ? Szóval ennek jó lenne még urána nézni .

fortis írta:
Azt hiszem a legtöbb dolog nem a hálóban  helyeződhetett át , de ami a legfurább az az volt , hogy az áthelyezés nem úgy történt , hogy megfogsz valamit és odébb rakod , hanem valahogy a tudatoddal akár egy csomagot , egyszerre mindent , legalábbis ami ebbe az áthelyezni valók körébe tartozott .

De hát fentebb nem is pakoltál, utóbb meg azt írod, hogy mégis?!

Igen , nos azért , mert ez nem annyira egyszerű. Szóval nem rohangáltam a tárgyak után , hogy áthelyezzem azokat , ellenben amikor bele gondoltam , hogy mit kellene tennem , akár egy gondolati csomagban láttam pár apróságot , amint odébb csúsznak , vagy helyet cserélnek egymással . Akkor most döntsd el , hogy én pakolásztam e el őket , vagy sem ? . Nekem úgy tűnik , hogy a tudatom hatása lehetett , na de ki tudja ? Amint bele gondoltam , hogy minek kellene történnie , megtörtént .De konkrétan nem én voltam aki kiválasztotta , hogy melyek legyenek azok a tárgyak . Ez mintha valahogy automatikus lett volna .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 13 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Pént. 19 Dec. - 4:48

Jelek
Az elmúlt napokban elég különös álmaim voltak . Pl egyik alkalommal a buszon utazva beszélgetésbe elegyedtem egy nővel , aki azt mondta nekem , hogy ő egy álmodó . Sajnos a további beszélgetésből semmire sem emlékszem vissza , ezért nem is tettem róla említést . Tegnap meg egy krapekkal találkoztam egy magas épület tető teraszán , aki arról kezdett el beszélni , hogy milyen fura álma volt . Szerettem volna , ha elmeséli , de ezt visszautasította . Hogy kedvet csináljak hozzá elkezdtem neki elmesélni a legutóbbi repülős tudatos álmomat , de jött egy álom alak aki félbe szakított , és az emberünknek el kellett mennie , így nem tudtam belőle kicsikarni , hogy mit is álmodhatott .
Mindenesetre jó jeleknek vélném ezeket az apró mozzanatokat .


A hozzászólást fortis összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 19 Dec. - 15:20-kor.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 13 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Pént. 19 Dec. - 8:09

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:22-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6474

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 13 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Pént. 19 Dec. - 15:23

Áprilia írta:Az álom alakok általi álom-emlegetések azt szolgálhatták, hogy ébredj tudatodra.

Igen azt hiszem pontosan erről lehet szó , és ezek jó jeleknek tűnnek az álmodáshoz .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 13 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Szomb. 20 Dec. - 7:38

Szavak képekben . 
Ennek az álomnak mondjuk nem igazán látom át az értelmét , vagy jelentőségét , azaz , hogy e tekintetben mit nyújthat nekem ez az álom , de azért csak csak leírom , mert érdekesnek minősítettem . Leginkább oktató , vagy tájékoztató álomnak nevezném , de hát ha gondoljátok úgyis elmondjátok a véleményeteket .

Szóval a szavak minősítése volt a lényeg és a mondatszerkezetek hangulata finomsága .  Tehát valaki  elmesélt magáról egy történetet , a gondolatai képekbe  formálódtak és a képek színekké .  Emlékszem a fő színek a kék a zöld és a sárga voltak , és aztán ezek egy grafikont alkottak , valami ilyesmit .
álmok 1 - Page 13 Images?q=tbn:ANd9GcQyA1PtmcZ9L_vJXlY_aVgvdXLCZWKiwz_NVO4A_6DaDYdBDC0qNw
Ennek alapján következtetni lehetett az adott személy  jellegzetességeire , jellemvonására .
Gondoltam jó játék lehetne egy önismereti teszthez a fórumon , de azt hiszem  kicsit ez így bonyodalmas volna , hogy kiragadjunk egy egy szövegkörnyezetet , foglaljuk azt képi megjelenítésbe , aztán pedig a színek alapján grafikonba konvertáljuk  azokat .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 13 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Vendég Szomb. 20 Dec. - 23:26

Ez nagyon érdekes álom! Jó lenne érteni a szineknek a minőségét.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 13 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Vas. 21 Dec. - 7:25

efi írta:Ez nagyon érdekes álom! Jó lenne érteni a szineknek a minőségét.
Igen , sajnos nem egyszerű .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 13 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Hétf. 22 Dec. - 7:16

Menjünk a  lyukhoz

Ez csak egy egyszerű álom volt , bár ébresztőnek jó lett volna , kár , hogy kihagytam .
Valahol Óbudán volt egy fal , amin volt egy kb akkora lyuk , amin a hüvelykujjam talán pont  átférhetne  még .  Eleinte még én is a fal túlsó oldalán voltam , de már nem mehettem oda többé vissza és arra sem emlékszem mi volt odaát . De a lyukról tudtam és autósokat állítottam le , hogy menjenek a falhoz és nézzenek át a lyukon és ha ezt már többen is megtették , akkor  összegezzük majd  . A gyermekkori házunk végénél gyűltünk össze ,  és bár a falhoz igyekeztünk aminek a létezéséről úgy tűnt mindenki tud  , a fal mégsem  volt sehol .
Fújni kezdett a szél és valahogy megemelt a föld fölött szállított vagy fél méterrel , aztán egyre magasabbra és magasabbra , ott keringtem  az épületek fölött , mintha csak ringatott volna . A többiek kiabáltak , hogy hagyjam abba és jöjjek vissza , de azt kiáltottam nekik , hogy nem én csinálom , hanem a szél . Aztán a szél vissza repített közéjük és lágyan a talpamra huppantam . ( Különös , hogy a többiekre a szél nem volt hatással  , elképzelhető , hogy még csak nem is érzékelhették ? )
Tovább ment a kis társaság és egy nagy csőhöz értünk , aminek a belsejében valami rózsaszínűen izzott , vagy világított . Magában a csőben sötét volt , de ez a valami ott izzott akár a parázs .  Egy pillanatra elgondolkodtunk , és a többiek azt mondták ez piros . Én azt mondtam rózsaszín . Megfordult a fejemben , hogy be kellene mászni a csőbe , de akkor épp arra jött egy régi általánosból ismert osztálytársam , akire elmondható , hogy kedveltem annak idején . Megszólítottam , mire ő zavarodottan furán válaszolt valamit . Nem értettem , hogy mit mond , mintha súlyosan beszédhibás lett volna . Elgondolkodtam egy pillanatra , mi lelhette ezt az embert , hiszen régebben semmi baja sem volt .

Megjegyzés : Így utólag feltűnt , hogy ha már lyuk , a falon , akkor már az sem lehetetlen , hogy ez összefüggésben lehet azzal , hogy lyuk a csövön . Elvégre oda mentünk és mindenki benézett elmondta mit látott . Azaz , hogy amit lát , az pirosan izzó valami volt . Ennek mondjuk csak az mondana ellent , hogy jártam már a fal túlsó oldalán , és bentről láthattam , hogy van egy lyuk amin be lehet nézni a falon túlról .
De nem lehetetlen , hogy képletesek a dolgok , mindenesetre lehet , hogy van összefüggés , nem tudom . A fal túlsó oldala mindenesetre  míg ismerős , a csőben lévő sötétség viszont nagyon is ismeretlen és idegen volt .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 13 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Hétf. 22 Dec. - 8:41

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:22-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6474

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 13 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Hétf. 22 Dec. - 9:03

A legnagyobb baj az volt , hogy nem voltam tudatos . Bár így csak egy egyszerű álomnak tűnhetett úgy egészen más lett volna .  Bár ha bele gondolok , az emberek egyszerű álmai csak úgy nyüzsögnek a felderítőktől , a véleményedre alapozva magam sem tartanám kizártnak , hogy az ott valóban egy lehetett közülük .
Kérdés  ki küldhette , vagy miért pont akkor bukkanhatott fel ez a régi osztálytárs ?  Mondjuk igaz ami igaz , ha jól emlékszem ezek a rózsaszín  színárnyalatú felderítők nem a leg barátságosabbak . Ettől eltekintve fortis még bemászik a lyukon , bár ki tudja , ha tudatos lettem volna mit kezdhettem volna a helyzettel ?  Talán jobban érzékeltem volna a veszélyt és háromszor is meggondoltam volna magam ? Mindenesetre az biztos , hogy nem sétáltam volna el a jelenség elől .
A fura még az , hogy ez az ismerős miért nem tudott beszélni ? Ez is eléggé szokatlan jelenség volt .

Köszi Áprilia , végül is biztató dolgokat írtál a számomra és a biztatásból sosem elég ! shaking-hands

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 13 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Hétf. 22 Dec. - 9:26

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:22-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6474

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 13 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Hétf. 22 Dec. - 9:40

Áprilia írta:
fortis írta:
A fura még az , hogy ez az ismerős miért nem tudott beszélni ? Ez is eléggé szokatlan jelenség volt .

Hogy ezáltal is elvonja a figyelmedet azon szándékodról, hogy bemássz a csőbe.

Na igen ez valószínű lehet , hisz minden ami felkelti az érdeklődést ilyenkor , az elterelő .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 13 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Pént. 26 Dec. - 8:13

Tehetetlenségi erő .
De muris !
Álmomban busszal utaztam ,épp hogy nemrég szálltam fel a buszra .  A busz hirtelen  fékezett én meg elveszítettem az egyensúlyomat és a tehetetlenségi erő miatt úgymond elestem és a padlóra huppantam .  Meg kellett várni míg a busz normál tempót vesz fel , mert csak aztán tudtam felállni . Egy két ember még a segítségemre is sietett . Embarassed
Szóval a fura az volt ebben az álomban , hogy nem számítottam rá , hogy mi fog történni . Nem egy szakadékba készültem leugrani , vagy repülni vagy ugrani a levegőbe . A meglepetés hirtelen ért  , nem készülhettem fel rá . Very Happy
Mielőtt megkérdeznétek , hogy mi volt ebben annyira fura , szóval az , hogy álmomban nem szoktam csak úgy elveszíteni az egyensúlyomat . Ébrenlétben sem .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 13 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Pént. 26 Dec. - 8:43

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:22-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6474

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 13 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Pént. 26 Dec. - 9:13

Áprilia írta:Reméljük, nem öregszel! Laughing
öröm  Reméljük .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 13 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Vendég Pént. 26 Dec. - 18:03

fortis írta:Tehetetlenségi erő .
Olyan ez nekem, mintha képi formába lenne öntve a következő folyamat:
Elalszol, és az asztráltested kiszállni készül a fizikai testedből, ahogyan alvás közben az történni szokott. Vagy már ki is szállt, és meg akarja kezdeni az utazását az asztrálvilágban. Ekkor azonban valami váratlan külső inger megakasztja, sőt visszaveti az elalvásod folyamatát. Ez az inger nem annyira erős, hogy felébresszen (vagy túlságosan mélyen vagy már, azért nem ébredsz fel rá). De az asztráltested valószínűleg visszahuppan a fizikai testedbe.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 13 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Vas. 28 Dec. - 18:05

efi írta:
fortis írta:Tehetetlenségi erő .
Olyan ez nekem, mintha képi formába lenne öntve a következő folyamat:
Elalszol, és az asztráltested kiszállni készül a fizikai testedből, ahogyan alvás közben az történni szokott. Vagy már ki is szállt, és meg akarja kezdeni az utazását az asztrálvilágban. Ekkor azonban valami váratlan külső inger megakasztja, sőt visszaveti az elalvásod folyamatát. Ez az inger nem annyira erős, hogy felébresszen (vagy túlságosan mélyen vagy már, azért nem ébredsz fel rá). De az asztráltested valószínűleg visszahuppan a fizikai testedbe.

öröm  Efikém , akár még ez is történhetett . Bár eléggé leképezett formában , de végül is miért is ne ?

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 13 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

13 / 31 oldal Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 22 ... 31  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.