Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

álmok 3 tudatos

5 posters

19 / 19 oldal Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19

Go down

álmok 3 tudatos - Page 19 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  fortis Hétf. 18 Júl. - 11:12

Azt hiszem nyugodtan mondhatom , hogy a lovas a torony felől érkezhetett . 
Olyan volt , mintha annak részét képezné . Ugyan az az árny alak , mintha ugyan abból az anyagból lenne .  
De ha nem jött volna el , akkor békésen vizsgálgattam volna tovább  a tudatos álmom helyszínét . 
Nekem olyannak tűnik ez az egész , mintha direkt azt akarta volna a tudat alattim , vagy valami egészen más , hogy figyeljek fel valami egészen másra , valami olyasmire , ami kívül esik ezen az álmon . valamire ami befurakodik , vagy befurakodhat az elmémbe . Egy torony amit egy hírnök sötét szemzugain át képes lehetek meglátni és ami egy egészen más közeg , egy másik világ . Az álomhoz képest valóban egy másik közeg és világ .
Nekem olyan volt , mintha inkább azért jött volna , hogy megmutasson valamit , mintsem hogy elijesszen tőle .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 19 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  Áprilia Hétf. 18 Júl. - 12:08

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:00-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6459

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 19 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  Vendég Hétf. 18 Júl. - 12:23

Nem értett félre titeket, hanem Médeának arra a felvetésére reagált, hogy azért ment volna a lovas, hogy elijessze őt a toronytól. Erre válaszolta, hogy a lovas nélkül tudomása sem lett volna arról a másik dimenzióról.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 19 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  fortis Hétf. 18 Júl. - 22:11

efi írta:Nem értett félre titeket, hanem Médeának arra a felvetésére reagált, hogy azért ment volna a lovas, hogy elijessze őt a toronytól. Erre válaszolta, hogy a lovas nélkül tudomása sem lett volna arról a másik dimenzióról.

Így van , pontosan erre gondoltam .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 19 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  Áprilia Vas. 24 Júl. - 22:37

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:00-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6459

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 19 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  fortis Hétf. 25 Júl. - 8:25

Áprilia írta:
efi írta:Nem értett félre titeket, hanem Médeának arra a felvetésére reagált, hogy azért ment volna a lovas, hogy elijessze őt a toronytól. Erre válaszolta, hogy a lovas nélkül tudomása sem lett volna arról a másik dimenzióról.

Hja, akkor énrám szimplán csak nem reagált.

Ez nem így van . Egyszerűen  csak leírtam a gondolataimat, nem személyhez szólóan  válaszoltam , hanem mindenkihez .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 19 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  Áprilia Hétf. 25 Júl. - 9:27

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:00-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6459

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 19 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  fortis Hétf. 25 Júl. - 10:47

Áprilia írta:

Akkor mégsem teljesen helytálló Efi megjegyzése.

Abból a szempontból helytálló , hogy a Médea felvetésére amit írt Efi pontosan ráillik .  De a válaszom nem kifejezetten Médea felvetéséről szólt . De ettől Efi meglátása még jó volt .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos - Page 19 Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

19 / 19 oldal Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.