Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tudomány

+8
Efi
Blueeye
fortis
ionon
Mayra1
Lea.
Áprilia
Kilendin
12 posters

3 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Tudomány  - Page 3 Empty Re: Tudomány

Témanyitás  ionon Szomb. 16 Május - 12:10

Vendég írta:
fortis írta:Nos nagyon kíváncsi lettem volna , hogy mi történt volna , ha a hipnotizőr megkéri emberünket , hogy sétáljon oda hozzá .  Vajon emberünknek  milyen érzékelésben lett volna része amikor a fal az útjában áll , de számára mégsem létezhetett ?  Vajon valóban útjában állt volna a fal ?

Vegyük mondjuk az emberi szemet. A szem gyűjti össze a tárgyakról visszaverődő fényt, de nem ez hozza létre a képalkotást hanem az agy. A hipnotizőr jelen esetben megparancsolta az agynak, hogy a lányról illetve a te példádban a falról ne hozzon létre képet. Ugyanakkor a valóság érzékelésének folyamatosnak kell lennie, nem lehetnek benne lyukak, ezért az elménk az adott helyzetbe leginkább illő és leglogikusabb képpel egészíti ki. Attól természetesen az adott dolog még létezik, csak a hipnotizált a szemével nem érzékeli.
Igen, nekiütközik a falnak, mert csak számára láthatatlan, mindenki más, beleértve a hipnotizőrt is tudja, hogy létezik a fal. Most az a kérdés, hogy ha senki sem tudna a fal létezéséről, még a hipnotizőr sem, akkor vajon tényleg útját állná-e? Létezik-e az elménktől független anyagi valóság?

Alexandra David Neel a tulpákról vagyis a tudatos gondolatformákról írja, hogy azok egy idő után képesek függetleníteni magukat az alkotójuktól és önálló életre kelnek és nem számít hogy az ember hisz bennük vagy sem. Mások hite és saját létezésének bizonysága elég hogy anyagi formát öltsön. És még valami: ha az álmok a gondolataink által kivetített képek összessége, miért ne lehetne a mindennapi valóság is az? Don Juan szerint ez a közös megegyezések világa.
Érdekes most hogy olvasom a tulpákat hogyan tudjuk létre hozni (régebben hoztam létre ilyeneket csak nem tudtam a nevüket) kettőt vissza hívtam és igen érdekes tudást hozott vissza magával, még egy van küldetésben...  öröm megérte ide jönnöm köszönöm az írásokat öröm

ionon

Hozzászólások száma : 111

Vissza az elejére Go down

Tudomány  - Page 3 Empty Re: Tudomány

Témanyitás  fortis Szomb. 16 Május - 14:17

ionon írta:

Érdekes most hogy olvasom a tulpákat hogyan tudjuk létre hozni (régebben hoztam létre ilyeneket csak nem tudtam a nevüket) kettőt vissza hívtam és igen érdekes tudást hozott vissza magával, még egy van küldetésben...  öröm  megérte ide jönnöm köszönöm az írásokat öröm

Nahát , erről mesélhetnél egy kicsit többet is !

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11339

Vissza az elejére Go down

Tudomány  - Page 3 Empty Re: Tudomány

Témanyitás  ionon Kedd 26 Május - 12:26

fortis írta:
ionon írta:

Érdekes most hogy olvasom a tulpákat hogyan tudjuk létre hozni (régebben hoztam létre ilyeneket csak nem tudtam a nevüket) kettőt vissza hívtam és igen érdekes tudást hozott vissza magával, még egy van küldetésben...  öröm  megérte ide jönnöm köszönöm az írásokat öröm

Nahát , erről mesélhetnél egy kicsit többet is !
Végül is hozzá társultak a gondolkodáshoz amiben akkor voltam, olyan tündér lények, hisz szárnyaik voltak adott feladatra küldtem el őket (védésre) és egy energialényt hoztam így létre (láttam mindegyiket belső látásban).

ionon

Hozzászólások száma : 111

Vissza az elejére Go down

Tudomány  - Page 3 Empty Re: Tudomány

Témanyitás  fortis Kedd 26 Május - 15:58

Aki tudja feltétlenül nézze végig , nagyon jó !
https://www.youtube.com/watch?v=4E9TJBCH1Ms


______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11339

Vissza az elejére Go down

Tudomány  - Page 3 Empty Re: Tudomány

Témanyitás  fortis Szer. 10 Jún. - 18:15

Vörösvérsejteket és kollagén-rostokat találtak 75 millió éves dinoszaurusz-csontokban brit kutatók, felfedezésükről a Nature Communications legújabb számában jelent meg tanulmány.
A kutatócsoport nyolc olyan csonttöredéket vizsgált, amelyek a kanadai Alberta-tartományban kerültek napvilágra, s feltárásuk óta immár egy évszázada a londoni Természettudományi Múzeum birtokában vannak. A vizsgált minták között akadt egy ragadozó dinoszaurusz karma, kacsacsőrű és ceratopsida-dinoszauruszok néhány lábujjcsontja, valamint ismeretlen fajok bordatöredékei. A fosszíliák olyan rossz állapotban vannak, hogy lehetetlen pontosan megállapítani, a maradványok pontosan milyen dinoszauruszoktól származnak.A kutatók az úgynevezett fókuszált ionsugaras mikroszkópia és megmunkálás módszert alkalmazták, amelynek segítségével nanoméretű (1 nanométer a méter milliárdod része) preparátumokat készítettek és vizsgáltak.A vörösvérsejteket egy karomban fedezték fel, amely az "ádáz gyík", a Gorgosaurus elülső végtagjáról származhatott. A tyrannosaurida dinoszauruszok családjába tartozó ősgyíkok két lábon járó húsevők voltak - testhosszúk elérte a 9 métert, a felnőtt egyedek tömege meghaladta a tonnát, állkapcsaikban több tucatnyi nagy és éles fog sorakozott. Más fosszíliákban kollagén-rostokat, valamint aminosavakat tartalmazó fehérjemaradványokat fedeztek fel."Olyan struktúrákat fedeztünk fel, amelyek dinoszauruszoktól származó eredeti vörösvérsejtek és kollagén-rostok lehetnek" - fogalmazott Sergio Bertazzo, az Imperial College London kutatója, a tanulmány társszerzője, hozzátéve, hogy eredményeik felülírják az eddigi elméleteket, miszerint a fehérjemolekulák legfeljebb négymillió éven át őrződhetnek meg.A kutatócsoport a preparátumokat összehasonlította az emu vérmintáival, és meglepő hasonlatosságot fedezett fel a dinoszauruszok és az ausztráliai röpképtelen madarak eritrocitái között.Mivel a madarak a dinoszauruszok távoli leszármazottai, a tudósok reményei szerint e kutatások keretében sikerül kideríteniük, hogy mikor és miként fejlődtek ki a hidegvérű ősgyíkokból a melegvérű szárnyasok.
forrás:
http://www.hirado.hu/2015/06/10/vorosversejteket-talaltak-dinoszaurusz-csontokban/?source=hirkereso

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11339

Vissza az elejére Go down

Tudomány  - Page 3 Empty Re: Tudomány

Témanyitás  fortis Vas. 2 Aug. - 19:59

Nahát ez igazán nagy előre lépés és ráadásul a magyar kutatóktól !  

részlet : 
A molekuláris tetoválás egy új eljárás, amellyel úgynevezett fotoaktiválható gyógyszereket és hatóanyag-molekulákat egy ember vagy egy állat bizonyos részeibe, sejtjébe, sejtrészletébe betetoválunk, és csak ott fejti ki hatását a szervezeten belül - mondta el Málnási-Csizmadia András, a tanszék kutatóprofesszora a hirado.hu-nak. "
részletesebben itt :
http://www.szimpatika.hu/cikkek/6733/vilagraszolo_felfedezes_a_magyar_orvosoktol
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11339

Vissza az elejére Go down

Tudomány  - Page 3 Empty Re: Tudomány

Témanyitás  Vendég Hétf. 3 Aug. - 8:56

Izgalmas fejlesztés.
Ha én lennék gyógyszerész, nagyon örülnék mert újabb hullámmal bővíthetném vásárlóim körét, megrohamoznák "üzleteimet"! Nyomorúlt életeikért...
-
Tetszeleghetnék magam előtt, aki Istenné is válhatnék akár, királyi posztot kaphatnék, rangot, "tisztességet"...
-
Egyetlen fejlesztés sem kerűlhetett jó kezekbe, ahol csak alkalom nyílik, az ember bűnt követ el!
Nem volna olyan személy?
Bizonyosan?
Aki ne alkalmazna nyomást, nem gyakorolna hatalmat, előnyökért? - Javakért?
-
Legyen!
Mert lennie kell de, nem muszáj hanyatt esni, részes lenni....

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Tudomány  - Page 3 Empty Re: Tudomány

Témanyitás  fortis Hétf. 3 Aug. - 9:38

Nem annyira a gyógyszerészek , hanem inkább a gyógyszer gyártók Elek . 
De amúgy  ha már gyógyszer , akkor jobb ha olyan gyógyszert kap az ember , ami csak a bajt orvosolja és nem az egész szervezetet pusztítja el .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11339

Vissza az elejére Go down

Tudomány  - Page 3 Empty Re: Tudomány

Témanyitás  ionon Csüt. 6 Aug. - 16:44

Elek írta:Izgalmas fejlesztés.
Ha én lennék gyógyszerész, nagyon örülnék mert újabb hullámmal bővíthetném vásárlóim körét, megrohamoznák "üzleteimet"! Nyomorúlt életeikért...
-
Tetszeleghetnék magam előtt, aki Istenné is válhatnék akár, királyi posztot kaphatnék, rangot, "tisztességet"...
-
Egyetlen fejlesztés sem kerűlhetett jó kezekbe, ahol csak alkalom nyílik, az ember bűnt követ el!
Nem volna olyan személy?
Bizonyosan?
Aki ne alkalmazna nyomást, nem gyakorolna hatalmat, előnyökért? - Javakért?
-
Legyen!
Mert lennie kell de, nem muszáj hanyatt esni, részes lenni....
Kedves Elek szerezz be kókuszzsírt s közben csak növényi ételt egyél, egy idő után azt fogod észre venni, hogy fázol ha árnyékban vagy légkondicionált helységben nem lesz maradásod mert számodra igen hideg a helység a ventilátort sem fogod használni, gondolatban hírt adtam róla (sokan nevetnek ám) rögtön nehezen beszerezhető lett a kókuszzsír...  leborulós

ionon

Hozzászólások száma : 111

Vissza az elejére Go down

Tudomány  - Page 3 Empty Re: Tudomány

Témanyitás  Vendég Csüt. 6 Aug. - 16:55

Köszi, merre érdeklődjek kókuszzsír után?...!
És azt enni kell vagy bedörzsölni a bőrbe (re) valahol...rajtam, fejem búbján, talpamon...? Spéciálisan... shaking-hands...

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Tudomány  - Page 3 Empty Re: Tudomány

Témanyitás  Vendég Csüt. 6 Aug. - 17:16

Megnéztem.
...aszongya, nem tartalmaz vagy nem növeli a koleszterint...AZ MÁR önmagában JÓ!
thumb ...

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Tudomány  - Page 3 Empty Re: Tudomány

Témanyitás  fortis Csüt. 6 Aug. - 17:54

Én a Lidl-ben szoktam látni  , hogy árulják .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11339

Vissza az elejére Go down

Tudomány  - Page 3 Empty Re: Tudomány

Témanyitás  Vendég Csüt. 6 Aug. - 19:15

yes...

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Tudomány  - Page 3 Empty Re: Tudomány

Témanyitás  Vendég Hétf. 10 Aug. - 20:58

Na szóval elég sokat játszom és látom mind válnak egyre élethűbbé a játékok, néha nem is biztos az ember hogy filmet lát-e és ez egyre valóság közelibbé fog válni. Már kapható VR szemüveg is, még teljesebbé téve az illúziót. Elképzeltem hogy egyszer olyan szintű virtuális valóságokat tudnak készíteni hogy képesek lesznek teljesen becsapni az agyat, nemcsak a látást és hallást de a többi érzékszervünket is olyan ingereknek teszik ki, hogy nem leszel képes megkülönböztetni a játékteret a mindennapi világtól.
És ezeket a tereket nemcsak a játékipar fogja felhasználni, kiterjednek majd az élet minden területére. Nem kell mást tenned mint a fejedre húzni a VR sisakot, kiválasztanod az adott "valóságot" és indulhat a kaland! Vagy a munka. Mert azok akik szellemi munkát végeznek miért mozdulnának ki a lakásukból? Egyszerűbb lesz bejelentkezni egy privát munkahely térbe, ahol valóságosan tehát teljes tudati kapacitásoddal és érzékszervi benyomásokkal veheted ki részedet a munkából. Ebben a teljesen virtuális térben virtuális testeddel (személyre szabható!) élhetsz egy második életet vagy az igazit terjesztheted ki.
Szeretnél részt venni egy koncerten amit a világ másik felén rendeznek? Semmi akadálya, az interneten elérhető lesz a koncert VR címe, bejelentkezel és már ott is vagy, miközben valójában a tested nem hagyja el az otthonod. Ez egy tökéletes tudati utazás. Természetesen nincs rá ok hogy a VR terek a 21. századi világot modellezzék le, az adott téren aktív közösségek állapítják meg milyen díszletek között kívánnak élni. Lehet például egy munkahely konferenciát szervezni a római korba, ahol kereveteken, szőlőt csipegetve, szolgákkal körülvéve (fizetett VR alkalmazottak), hallgatod vagy tartasz előadást. Bármelyik történelmi kor megidézhető lesz vagy művészek által tervezett művészi világokban utazgathatsz.
Nem kizárt hogy az oktatásra is kiterjed a technológia. A virtuális osztálytermekben virtuális testekben virtuális tanárok és diákok végzik mindennapi tevékenységüket.
Barátságok, szerelmek szövődhetnek olyan emberekkel, akikkel fizikailag sosem találkoznál, még akár házasságot is köthetsz VR ismerőseiddel, miközben abban se lehetsz biztos, hogy VR házastársad fiú-e vagy lány... De nem is igazán számít, a VR térben bárki lehetsz, csak a képzelet szab határt.
Egy ilyen technológia elég veszélyes, beteggé teheti a társadalmat, a valóságos emberi kapcsolatok elsekélyesedhetnek, egy idő után nem vágysz másra mint visszavonulni a szobádba felhúzni a sisakot és folytatnod az igazinak tartott életed. De ha meggondoljuk az ember esetében aki elsősorban tudati lény, élhet csaknem kizárólag tudati (aktív képzeleti) életet, csak nem szabad közben megfeledkeznie igazi teste szükségleteiről sem. Mert előfordulhat hogy annyira belemerülsz a második életed eseményeibe hogy közben az itteni tested szomjan hal...

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Tudomány  - Page 3 Empty Re: Tudomány

Témanyitás  fortis Kedd 11 Aug. - 10:16

Igen , erre gondoltam én is , hogy a fizikai test közben elkorcsosodik . Tisztára mint a matrix , olyannak tűnik ez a lehetőség . Ettől függetlenül persze szívesen kipróbálnám .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11339

Vissza az elejére Go down

Tudomány  - Page 3 Empty Re: Tudomány

Témanyitás  ionon Szomb. 15 Aug. - 10:11

Médea írta:Na szóval elég sokat játszom és látom mind válnak egyre élethűbbé a játékok, néha nem is biztos az ember hogy filmet lát-e és ez egyre valóság közelibbé fog válni. Már kapható VR szemüveg is, még teljesebbé téve az illúziót. Elképzeltem hogy egyszer olyan szintű virtuális valóságokat tudnak készíteni hogy képesek lesznek teljesen becsapni az agyat, nemcsak a látást és hallást de a többi érzékszervünket is olyan ingereknek teszik ki, hogy nem leszel képes megkülönböztetni a játékteret a mindennapi világtól.
És ezeket a tereket nemcsak a játékipar fogja felhasználni, kiterjednek majd az élet minden területére. Nem kell mást tenned mint a fejedre húzni a VR sisakot, kiválasztanod az adott "valóságot" és indulhat a kaland! Vagy a munka. Mert azok akik szellemi munkát végeznek miért mozdulnának ki a lakásukból? Egyszerűbb lesz bejelentkezni egy privát munkahely térbe, ahol valóságosan tehát teljes tudati kapacitásoddal és érzékszervi benyomásokkal veheted ki részedet a munkából. Ebben a teljesen virtuális térben virtuális testeddel (személyre szabható!) élhetsz egy második életet vagy az igazit terjesztheted ki.
Szeretnél részt venni egy koncerten amit a világ másik felén rendeznek? Semmi akadálya, az interneten elérhető lesz a koncert VR címe, bejelentkezel és már ott is vagy, miközben valójában a tested nem hagyja el az otthonod. Ez egy tökéletes tudati utazás. Természetesen nincs rá ok hogy a VR terek a 21. századi világot modellezzék le, az adott téren aktív közösségek állapítják meg milyen díszletek között kívánnak élni. Lehet például egy munkahely konferenciát szervezni a római korba, ahol kereveteken, szőlőt csipegetve, szolgákkal körülvéve (fizetett VR alkalmazottak), hallgatod vagy tartasz előadást. Bármelyik történelmi kor megidézhető lesz vagy művészek által tervezett művészi világokban utazgathatsz.
Nem kizárt hogy az oktatásra is kiterjed a technológia. A virtuális osztálytermekben virtuális testekben virtuális tanárok és diákok végzik mindennapi tevékenységüket.
Barátságok, szerelmek szövődhetnek olyan emberekkel, akikkel fizikailag sosem találkoznál, még akár házasságot is köthetsz VR ismerőseiddel, miközben abban se lehetsz biztos, hogy VR házastársad fiú-e vagy lány... De nem is igazán számít, a VR térben bárki lehetsz, csak a képzelet szab határt.
Egy ilyen technológia elég veszélyes, beteggé teheti a társadalmat, a valóságos emberi kapcsolatok elsekélyesedhetnek, egy idő után nem vágysz másra mint visszavonulni a szobádba felhúzni a sisakot és folytatnod az igazinak tartott életed. De ha meggondoljuk az ember esetében aki elsősorban tudati lény, élhet csaknem kizárólag tudati (aktív képzeleti) életet, csak nem szabad közben megfeledkeznie igazi teste szükségleteiről sem. Mert előfordulhat hogy annyira belemerülsz a második életed eseményeibe hogy közben az itteni tested szomjan hal...
Nem kell ilyen VR szemüveg, tudatunkkal már létre hozott eseménybe beletudunk integrálódni, vagy közvetlenül éljük az eseményeket amiket abban a pillanatban gyárt a tudatunk, igen érdekes dolgokat tudunk létre hozni így. Időnként visszatérek adott helyszínekre és igen érdekes eseményben tudok benne lenni amikor már nem te generálod az eseményt az szinte önálló életre kell, és a dimenziók nem gátolnak az eseményben...

ionon

Hozzászólások száma : 111

Vissza az elejére Go down

Tudomány  - Page 3 Empty Re: Tudomány

Témanyitás  ionon Szomb. 15 Aug. - 10:20

fortis írta:
ionon írta:

Érdekes most hogy olvasom a tulpákat hogyan tudjuk létre hozni (régebben hoztam létre ilyeneket csak nem tudtam a nevüket) kettőt vissza hívtam és igen érdekes tudást hozott vissza magával, még egy van küldetésben...  öröm  megérte ide jönnöm köszönöm az írásokat öröm

Nahát , erről mesélhetnél egy kicsit többet is !
Késztetésem volt hogy adott szellemi vezetőnek hozzak létre védő segítséget, amikor ezt el gondoltam már láttam is belsőlátásban egy szárnyas lényt (tündérre hasonlít ahogyan őket ábrázolják), tudomásom szerint az energiánkból adhatunk neki hát így tettem fogyassza ha szüksége van rá. Nem sokára valóságban is támadások érték hisz zavargások keletkeztek a népénél, és őt is támadták. Évek teltek el gondoltam vissza hívom e lényt (nem tudom mikor jött a tudatos álom, de nem sokára ahogy meditációban vissza hívtam) a tudatos álom történését mesélem. Haladok egy hídra tőlem bal kézre egy vár vagy kastély terül el nem messze, a szellemi vezető halad kíséretével a levegőben a folyó felett, s e közben felfigyelek egy személyre nem tudni miért aki egy táskát cipel, ahogy a csoport a híd alá ért e táska már repült is (bomba volt) robbanás bekövetkezett, ekkor igen érdekes dolgot tettem (hogy hogyan nem tudok választ adni rá) mint a vákuum ahogy robbant a bomba ez beszívta teljesen megszűnt a robbanás, következő pillanatban már szemben repülök a szellemi vezető társaságával és mosolygok, erre valakit oda küld hogy tüntessen el az útból, de nem sikerült neki, ekkor a vezető mondott egy nevet sajna abban a pillanatban feledésbe merült, és vissza fordultak a házak felé ahogy oda értek az szépen össze omlott....

ionon

Hozzászólások száma : 111

Vissza az elejére Go down

Tudomány  - Page 3 Empty Re: Tudomány

Témanyitás  fortis Vas. 16 Aug. - 16:51

ionon írta:
fortis írta:
ionon írta:

Érdekes most hogy olvasom a tulpákat hogyan tudjuk létre hozni (régebben hoztam létre ilyeneket csak nem tudtam a nevüket) kettőt vissza hívtam és igen érdekes tudást hozott vissza magával, még egy van küldetésben...  öröm  megérte ide jönnöm köszönöm az írásokat öröm

Nahát , erről mesélhetnél egy kicsit többet is !
Késztetésem volt hogy adott szellemi vezetőnek hozzak létre védő segítséget, amikor ezt el gondoltam már láttam is belsőlátásban egy szárnyas lényt (tündérre hasonlít ahogyan őket ábrázolják), tudomásom szerint az energiánkból adhatunk neki hát így tettem fogyassza ha szüksége van rá. Nem sokára valóságban is támadások érték hisz zavargások keletkeztek a népénél, és őt is támadták. Évek teltek el gondoltam vissza hívom e lényt (nem tudom mikor jött a tudatos álom, de nem sokára ahogy meditációban vissza hívtam) a tudatos álom történését mesélem. Haladok egy hídra tőlem bal kézre egy vár vagy kastély terül el nem messze, a szellemi vezető halad kíséretével a levegőben a folyó felett, s e közben felfigyelek egy személyre nem tudni miért aki egy táskát cipel, ahogy a csoport a híd alá ért e táska már repült is (bomba volt) robbanás bekövetkezett, ekkor igen érdekes dolgot tettem (hogy hogyan nem tudok választ adni rá) mint a vákuum ahogy robbant a bomba ez beszívta teljesen megszűnt a robbanás, következő pillanatban már szemben repülök a szellemi vezető társaságával és mosolygok, erre valakit oda küld hogy tüntessen el az útból, de nem sikerült neki, ekkor a vezető mondott egy nevet sajna abban a pillanatban feledésbe merült, és vissza fordultak a házak felé ahogy oda értek az szépen össze omlott....

És mit gondolsz  a jelen lévők csak hagyományos álom alakok voltak e , vagy valóban azok aminek nevezed őket ?
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11339

Vissza az elejére Go down

Tudomány  - Page 3 Empty Re: Tudomány

Témanyitás  Vendég Vas. 23 Aug. - 12:00

ionon írta:Nem kell ilyen VR szemüveg, tudatunkkal már létre hozott eseménybe beletudunk integrálódni, vagy közvetlenül éljük az eseményeket amiket abban a pillanatban gyárt a tudatunk, igen érdekes dolgokat tudunk létre hozni így. Időnként visszatérek adott helyszínekre és igen érdekes eseményben tudok benne lenni amikor már nem te generálod az eseményt az szinte önálló életre kell, és a dimenziók nem gátolnak az eseményben...

Az álmodás fórumban szívesen olvasnék a tapasztalataidról.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Tudomány  - Page 3 Empty Re: Tudomány

Témanyitás  Blueeye Vas. 23 Aug. - 19:06

ionon írta:
Elek írta:Izgalmas fejlesztés.
Ha én lennék gyógyszerész, nagyon örülnék mert újabb hullámmal bővíthetném vásárlóim körét, megrohamoznák "üzleteimet"! Nyomorúlt életeikért...
-
Tetszeleghetnék magam előtt, aki Istenné is válhatnék akár, királyi posztot kaphatnék, rangot, "tisztességet"...
-
Egyetlen fejlesztés sem kerűlhetett jó kezekbe, ahol csak alkalom nyílik, az ember bűnt követ el!
Nem volna olyan személy?
Bizonyosan?
Aki ne alkalmazna nyomást, nem gyakorolna hatalmat, előnyökért? - Javakért?
-
Legyen!
Mert lennie kell de, nem muszáj hanyatt esni, részes lenni....
Kedves Elek szerezz be kókuszzsírt s közben csak növényi ételt egyél, egy idő után azt fogod észre venni, hogy fázol ha árnyékban vagy légkondicionált helységben nem lesz maradásod mert számodra igen hideg a helység a ventilátort sem fogod használni, gondolatban hírt adtam róla (sokan nevetnek ám) rögtön nehezen beszerezhető lett a kókuszzsír...  leborulós


Jaj, én ilyen fagyos vagyok. Vajon mitől? Kókuszzsírt még nem eszek. smile

De honnan van ennyi kókuszzsír az üzletekben? Vajon jó minőségű és igazi?

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1129

Vissza az elejére Go down

Tudomány  - Page 3 Empty Re: Tudomány

Témanyitás  fortis Vas. 23 Aug. - 19:34

Hát igen , ma már eljutottunk oda , hogy csak az a biztos , amit az ember magának termel meg . 
Hétvégén anyóséknál voltunk és úgy tűnik kedvezett az őszibarack termésnek .  Ez volt az első igazi termés a fiatal fákon ,( jobban mondva talán a második , mert az elsőt nem számítom )  .  Nagyon finom volt , és abszolúte permet mentes . Hmm különös egyáltalán nem kellett permetezni , mégis egészségesek voltak rajta a barackok .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11339

Vissza az elejére Go down

Tudomány  - Page 3 Empty Re: Tudomány

Témanyitás  Blueeye Hétf. 24 Aug. - 10:48

Ionon véleményére is kíváncsi lennék a fázás ügyben. smile

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1129

Vissza az elejére Go down

Tudomány  - Page 3 Empty Re: Tudomány

Témanyitás  Vendég Hétf. 28 Dec. - 15:20


Sokat foglalkozott és ma még inkább a tudomány - Nostradamus-al!
Nekem a laikusnak egy párhuzam ismerhető fel a két "tábor" között.
A "keresztény" világ nem kifejezetten értékeli - tapasztalataim szerint - az Ő kiválóságát, egyáltalán azt amit megszemélyesített sőt, elmarasztalja.
Nos, ő a "világi"  "világ" - "Prófétája"!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Tudomány  - Page 3 Empty Re: Tudomány

Témanyitás  Blueeye Hétf. 28 Dec. - 15:24

Blueeye írta:Ionon véleményére is kíváncsi lennék a fázás ügyben. smile


Augusztus óta megjött a válasz erre az ayurveda által. Megfogadtam a tanácsokat, és működik! A csodálatos mindent átfogó ayurveda. öröm


Ja, és a kókuszzsír hűtő hatású, tehát nekem nem jó, de még nem is ettem. Pitta dosha túlsúlyra jó. öröm

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1129

Vissza az elejére Go down

Tudomány  - Page 3 Empty Re: Tudomány

Témanyitás  Blueeye Hétf. 28 Dec. - 15:31

Elek írta:

Sokat foglalkozott és ma még inkább a tudomány - Nostradamus-al!
Nekem a laikusnak egy párhuzam ismerhető fel a két "tábor" között.
A "keresztény" világ nem kifejezetten értékeli - tapasztalataim szerint - az Ő kiválóságát, egyáltalán azt amit megszemélyesített sőt, elmarasztalja.
Nos, ő a "világi"  "világ" - "Prófétája"!


Láttad a filmet, Elek?


Ezt:

https://www.youtube.com/watch?v=4184ZArarLg


Isten, aki mindent tud. Szerencsére.

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1129

Vissza az elejére Go down

Tudomány  - Page 3 Empty Re: Tudomány

Témanyitás  Vendég Hétf. 28 Dec. - 17:28

Két ill még néhány bujtatott célzattal raktam ide ezt a kis "szösszenetet"!
-
Szilveszter jön - és ami a "kisfilmedben" is elhangzik - feltétlen rá kell ébredni - a kor amiben élünk - mit is jelent számunkra!

Az idűlt idiótizmus lép ezen csak át de, akiben szív dobog - az orcáját, figyelmét oda fordítja ahova az jó és ildomos...
-
Válasszuk szét mert ezt kell tenni, Istent és a világot egymástól hiszen, szét is van választódva - fel van osztva!
Ez az osztottság serpenyőjeit tekintve - élet és meg  a halál katarzis erejű ténye, valósága!
Nostradamus tudtommal Zsidó ember volt, s nem alúlművelt de, ami leginkább érdekes egyéniségében - az elhívástudata, annak messze magason lévő szépsége és nem utolsó sorban, az ahhoz való "hűsége"!
Fantasztikus ember!
Fantasztikus - szinte "apostol" és karizmáiban igen vonzó lehetett, még ma is az!
Tehát, minden áron igyekezett "leközölni" - ezért mindent megmozgatott, s igen megfontoltan - bölcsen tette, h a világ - amely vélhetően az egyik legelveteműltebb istentelenségében fetrengett - még ezzel a "bajjal" se "telitődjön" - "CSAK" FELISMERNI LEGYEN KÉPES!
-
Fantasztikus!
-
Hát kicsit hiányoznak az "őféleemberek"......
-
Én megmondom - messze a "seggébe se vagyok" ha, valami lobog bennem gyengécske és halovány fénnyel, az a "hűség" kicsi jele - az után a "Trónusán Ülő után" - amit láttam a fénylő alagút végén!
-
DE!
-
Fenntartom azt, h az APOSTOLI SZENTEK KÖZÖSSÉGÉNEK hamarosan felálló része lesz a tényleges Isten Vezettetés rajtunk - szinte már csak napok, órák múlva........

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Tudomány  - Page 3 Empty Re: Tudomány

Témanyitás  fortis Kedd 19 Jan. - 6:58

fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11339

Vissza az elejére Go down

Tudomány  - Page 3 Empty Re: Tudomány

Témanyitás  Áprilia Kedd 19 Jan. - 20:05

Hogy bírt ott megteremni? Shocked

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6464

Vissza az elejére Go down

Tudomány  - Page 3 Empty Re: Tudomány

Témanyitás  Blueeye Kedd 19 Jan. - 20:29

Megvoltak a feltételek. De akkor is természetellenes.

Egyébként Berta Dudde közléseiben meg van írva, korlátozva van az ember utazgatása és ténykedése az űrben. Egy határon túl, pedig tilos...
Hála a Jó istennek!! leborulós
Sőt, azt írja, jobb ha a földön marad az ember, mert még ott sem végzi el a dolgát, mit akar más bolygókon?

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1129

Vissza az elejére Go down

Tudomány  - Page 3 Empty Re: Tudomány

Témanyitás  fortis Szer. 20 Jan. - 6:45

Gondolom a túlélést keresi az emberiség . A föld egyszer csak lakhatatlanná válik majd és nem a mi ténykedéseink miatt . 
Amúgy tudjátok voltak olyan kísérletek , amikor pár embert bezártak egy búra alá , ahol minden feltétel adott volt a fennmaradáshoz , de a külvilágtól hermetikusan el voltak zárva . Tehát a növények biztosították az élelmet és az oxigént is egyúttal . 
Lehet valamikor egyszer majd ilyen búra városok lebegnek majd az űrben vagy haladnak iszonyú sebességgel élhetőbb boygók felé .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11339

Vissza az elejére Go down

Tudomány  - Page 3 Empty Re: Tudomány

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.