Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tudomány

+8
Efi
Blueeye
fortis
ionon
Mayra1
Lea.
Áprilia
Kilendin
12 posters

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Tudomány  - Page 4 Empty Re: Tudomány

Témanyitás  Blueeye Szer. 20 Jan. - 8:13

A földet az emberek teszik tönkre. Nem menekülni kell, hanem itt amit lehet helyrehozni.

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1131

Vissza az elejére Go down

Tudomány  - Page 4 Empty Re: Tudomány

Témanyitás  Áprilia Szer. 20 Jan. - 8:16

Ja. Ha a mentalitás nem változik, az ember úgyis tönkreteszi azt is, ahova menekül. Tipikus harácsoló magatartás: ha tönkretettem a Földet, majd elmegyek máshova - azt is tönkretenni.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6459

Vissza az elejére Go down

Tudomány  - Page 4 Empty Re: Tudomány

Témanyitás  Áprilia Szer. 20 Jan. - 14:36

fortis írta:Gondolom a túlélést keresi az emberiség . A föld egyszer csak lakhatatlanná válik majd és nem a mi ténykedéseink miatt . 
Amúgy tudjátok voltak olyan kísérletek , amikor pár embert bezártak egy búra alá , ahol minden feltétel adott volt a fennmaradáshoz , de a külvilágtól hermetikusan el voltak zárva . Tehát a növények biztosították az élelmet és az oxigént is egyúttal . 
Lehet valamikor egyszer majd ilyen búra városok lebegnek majd az űrben vagy haladnak iszonyú sebességgel élhetőbb boygók felé .

"A tudós szerint szinte bizonyos, hogy ezer-tízezer éven belül katasztrófa következik be a Föld számára. Az emberiség azonban túlélheti ezt, ha addigra létre tud hozni kolóniákat a világűrben, más bolygókon. "Mivel azonban a következő száz évben várhatóan nem jutunk el erre a szintre, a Föld lakóinak nagyon elővigyázatosnak kell lenniük" – fejtette ki Hawking.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6459

Vissza az elejére Go down

Tudomány  - Page 4 Empty Re: Tudomány

Témanyitás  fortis Szer. 20 Jan. - 16:31

Áprilia írta:"A tudós szerint szinte bizonyos, hogy ezer-tízezer éven belül katasztrófa következik be a Föld számára. Az emberiség azonban túlélheti ezt, ha addigra létre tud hozni kolóniákat a világűrben, más bolygókon. "Mivel azonban a következő száz évben várhatóan nem jutunk el erre a szintre, a Föld lakóinak nagyon elővigyázatosnak kell lenniük" – fejtette ki Hawking.

Igen , azt hiszem szükség volna arra , hogy kicsit szétszéledjünk , bár valószínűleg az evolució  előbb utóbb eltéréseket produkálna ember és emberi fajok között annak függvényében , hol találnánk élhető új otthont .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Tudomány  - Page 4 Empty Re: Tudomány

Témanyitás  fortis Szer. 20 Jan. - 16:34

Amúgy beszélünk az ember általi pusztításokról , azaz hogy is tesszük tönkre a környezetünket ,de azt  hiszem félnivalónk mégsem ettől volna , hisz egy kiadós vulkánkitörés ami akár évtizedekre is sötétbe boríthatja hamujával az eget , ezerszer károsabb lehet bolygónkra nézve , mint amit valaha is az emberiség fennállása óta itt pusztíthatott .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Tudomány  - Page 4 Empty Re: Tudomány

Témanyitás  Blueeye Szer. 20 Jan. - 17:33

Áprilia írta:Ja. Ha a mentalitás nem változik, az ember úgyis tönkreteszi azt is, ahova menekül. Tipikus harácsoló magatartás: ha tönkretettem a Földet, majd elmegyek máshova - azt is tönkretenni.

Pontosan.

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1131

Vissza az elejére Go down

Tudomány  - Page 4 Empty Re: Tudomány

Témanyitás  fortis Csüt. 18 Feb. - 19:04

Húúú itt az új trabant , és ráadásul elektromos , és 1.4 millába kerül .

Tudomány  - Page 4 Trbgo_www.kepfeltoltes.hu_

Nekem nagyon tetszik és tényleg a Minihez hasonlít . 
Akit érdekel itt többet olvashat róla 

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:qKjo-i3vS7sJ:azutcahangja.blogspot.com/2015/10/megerkezett-az-uj-trabant-modell-14.html+&cd=1&hl=hu&ct=clnk&gl=hu

Videó is van :

fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Tudomány  - Page 4 Empty Re: Tudomány

Témanyitás  Blueeye Csüt. 18 Feb. - 21:49

yes

A régi Trabi is strapabíró volt.

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1131

Vissza az elejére Go down

Tudomány  - Page 4 Empty Re: Tudomány

Témanyitás  fortis Pént. 19 Feb. - 7:14

Blueeye írta:yes

A régi Trabi is strapabíró volt.

Az biztos , az mindenhol el tudott menni , ott is , ahol a korszerűbb autók már rég beleragadtak a sárba .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Tudomány  - Page 4 Empty Re: Tudomány

Témanyitás  Áprilia Pént. 19 Feb. - 9:09

Ha egy kicsit mélyebben magatokba néztek (azaz cserkészitek önmagatokat), ez a trabantozás nem más, mint nosztalgiázás a kommün után. Laughing

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6459

Vissza az elejére Go down

Tudomány  - Page 4 Empty Re: Tudomány

Témanyitás  fortis Pént. 19 Feb. - 9:27

Áprilia írta:Ha egy kicsit mélyebben magatokba néztek (azaz cserkészitek önmagatokat), ez a trabantozás nem más, mint nosztalgiázás a kommün után. Laughing

Hmm ez még nem jutott eszembe , de az biztos , hogy egy ideig  Wartburgok meg Trabantokból volt a legtöbb . Amúgy ami a régi korszakot illeti , azt nagyon visszasírom , hogy ha készítettek valamit , legyen az akár autó , akár mosógép vagy hűtőszekrény , nem csak 10 évre készítették mint a mai gépeket általában , hanem elnyűhetetlenek voltak . Az Orion tévénk pl még 30 év után is tévé volt , a Sokol rádiókról nem is szólva .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Tudomány  - Page 4 Empty Re: Tudomány

Témanyitás  Vendég Pént. 19 Feb. - 10:15


Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Tudomány  - Page 4 Empty Re: Tudomány

Témanyitás  fortis Pént. 19 Feb. - 11:17

Very Happy  Na ez az , jók is az orosz gépek , bár mit is gyártsanak .
Az Evrika mosógépünk amikor még az volt , rég kilövöldözte már a csapágygolyóit , de az még mindig mosott és mosott és mosott , kalapáccsal sem lehetett volna szétverni .  Very Happy
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Tudomány  - Page 4 Empty Re: Tudomány

Témanyitás  Blueeye Pént. 19 Feb. - 11:33

Nekem van egy orosz hűtőm, kaptam pár éve ingyért, amikor elromlott az enyém. Van vagy 25 éves, Minszk 11. smile
Hát nincs semmi baja, és szerintem nem is lesz. Very Happy Majd meglátjuk.

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1131

Vissza az elejére Go down

Tudomány  - Page 4 Empty Re: Tudomány

Témanyitás  Blueeye Pént. 19 Feb. - 11:37

Áprilia írta:Ha egy kicsit mélyebben magatokba néztek (azaz cserkészitek önmagatokat), ez a trabantozás nem más, mint nosztalgiázás a kommün után. Laughing


Nem azért. Baromi strapabíró, a szüleimnek is volt, talán 5 db is. Azzal jártunk kirándulni. 1964-ben amikor ovis voltam, akkor volt meg az első. Emlékszem rá. Mindig hánytam a zsagtól. Már nagy lány voltam is hánytam akkor pedig már Lada volt. Very Happy

Nekem is volt egy régi Ladám, na az is mindent kibírt, nagyon szerettem vezetni, kényelmes volt, és jó a fűtés. Mínusz 15 fokban is pöccre indult. yes

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1131

Vissza az elejére Go down

Tudomány  - Page 4 Empty Re: Tudomány

Témanyitás  Áprilia Pént. 19 Feb. - 19:31

fortis írta:
Áprilia írta:Ha egy kicsit mélyebben magatokba néztek (azaz cserkészitek önmagatokat), ez a trabantozás nem más, mint nosztalgiázás a kommün után. Laughing

Hmm ez még nem jutott eszembe , de az biztos , hogy egy ideig  Wartburgok meg Trabantokból volt a legtöbb . Amúgy ami a régi korszakot illeti , azt nagyon visszasírom , hogy ha készítettek valamit , legyen az akár autó , akár mosógép vagy hűtőszekrény , nem csak 10 évre készítették mint a mai gépeket általában , hanem elnyűhetetlenek voltak . Az Orion tévénk pl még 30 év után is tévé volt , a Sokol rádiókról nem is szólva .

Mondom én.... Laughing

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6459

Vissza az elejére Go down

Tudomány  - Page 4 Empty Re: Tudomány

Témanyitás  Blueeye Pént. 19 Feb. - 19:51

Áprilia írta:
fortis írta:
Áprilia írta:Ha egy kicsit mélyebben magatokba néztek (azaz cserkészitek önmagatokat), ez a trabantozás nem más, mint nosztalgiázás a kommün után. Laughing

Hmm ez még nem jutott eszembe , de az biztos , hogy egy ideig  Wartburgok meg Trabantokból volt a legtöbb . Amúgy ami a régi korszakot illeti , azt nagyon visszasírom , hogy ha készítettek valamit , legyen az akár autó , akár mosógép vagy hűtőszekrény , nem csak 10 évre készítették mint a mai gépeket általában , hanem elnyűhetetlenek voltak . Az Orion tévénk pl még 30 év után is tévé volt , a Sokol rádiókról nem is szólva .

Mondom én.... Laughing


Mert akkor még voltak szakemberek, akik az érdekeinket szolgálták, most meg úgy terveznek mindent, hogy 1-2 év múlva újat vegyünk.

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1131

Vissza az elejére Go down

Tudomány  - Page 4 Empty Re: Tudomány

Témanyitás  Vendég Szomb. 20 Feb. - 14:04

Blueeye írta:Mert akkor még voltak szakemberek, akik az érdekeinket szolgálták, most meg úgy terveznek mindent, hogy 1-2 év múlva újat vegyünk.

Így működik a kapitalizmus. A fogyasztók a társadalom alapjai. Nem éri meg életre szóló eszközöket gyártani, akkor ki venné meg az új modelleket?

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Tudomány  - Page 4 Empty Re: Tudomány

Témanyitás  Áprilia Szomb. 20 Feb. - 14:14

Ünnepeljetek, gyerekek! yes


______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6459

Vissza az elejére Go down

Tudomány  - Page 4 Empty Re: Tudomány

Témanyitás  Vendég Szomb. 20 Feb. - 16:12

Csodálatos, miközben hallgatjátok tegyétek bal kezeteket a szívetekre, álljatok vigyázzban és a jobbal tisztelegjetek a zászlónak.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Tudomány  - Page 4 Empty Re: Tudomány

Témanyitás  Blueeye Szomb. 20 Feb. - 16:50

Ez hülyeség. Tiszteleg a fene. Very Happy Nem kell kommunizmus vagy kapitalizmus.

Írnék egy példát. Nem szeretem a túl modern bútorokat. Nincs benne a mester lelke... Ilyesmire gondoltam.
A régi mesterek nem kiszolgáltak, hanem szolgáltak.

Így volt a pék, az asztalos, vagy bárki. Ők szolgálták az embereket, és az emberek is hálásak voltak nekik.

Na, ez hiányzik. Az emberek szolgálata.


Én nem vagyok olyan fogyasztó, akivel jól járnak. A többség az. Én addig használok valamit, amíg el nem romlik.
Divatból nem cserélek le semmit, vagy mert új cucc került a piacra. Egy újabb kütyü a két héttel ezelőttinél.
Nyolc éves a telefonom, és addig használom, amíg lehet. Aztán majd olyant választok, ami megfelel az igényeimnek, nem azt amit a trend.
Látom mit kínlódnak az okostelefonokkal. Meglehet hogy sose veszek. kávé

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1131

Vissza az elejére Go down

Tudomány  - Page 4 Empty Re: Tudomány

Témanyitás  fortis Szomb. 20 Feb. - 17:42

Médea írta:
Blueeye írta:Mert akkor még voltak szakemberek, akik az érdekeinket szolgálták, most meg úgy terveznek mindent, hogy 1-2 év múlva újat vegyünk.

Így működik a kapitalizmus. A fogyasztók a társadalom alapjai. Nem éri meg életre szóló eszközöket gyártani, akkor ki venné meg az új modelleket?
Hát legyen az újabb model energia takarékosabb , korszerűbb és többet tudó . Ez esetben szerintem lecserélnék a régit , még ha örök életű is , akár az új . A fejlesztések pedig lehet , hogy aktívabbak lennének , mert ha piacgazdaságot akarunk , akkor muszáj lenne mindig előrukkolni valami jobbal . De ez nem jelenti azt , hogy olyasmikre volna szükség amik rövidebb életűek .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Tudomány  - Page 4 Empty Re: Tudomány

Témanyitás  fortis Szomb. 20 Feb. - 17:48

Médea írta:Csodálatos, miközben hallgatjátok tegyétek bal kezeteket a szívetekre, álljatok vigyázzban és a jobbal tisztelegjetek a zászlónak.

Engem arra emlékeztetett , hogy amikor ez ment a suliban a torna teremben ( megjegyzem akkor a sulikban még voltak tornatermek ) vagy az udvaron , mindig azon járt az eszem , hogyan lóghatnék meg .  Very Happy
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Tudomány  - Page 4 Empty Re: Tudomány

Témanyitás  Áprilia Szomb. 20 Feb. - 17:52

fortis írta:
Médea írta:Csodálatos, miközben hallgatjátok tegyétek bal kezeteket a szívetekre, álljatok vigyázzban és a jobbal tisztelegjetek a zászlónak.

Engem arra emlékeztetett , hogy amikor ez ment a suliban a torna teremben ( megjegyzem akkor a sulikban még voltak tornatermek ) vagy az udvaron , mindig azon járt az eszem , hogyan lóghatnék meg .  Very Happy

De bezzeg a termékeiket istenítetted pár hsz-szel fentebb! Hol van itt a következetesség, kérem szépen! tongue

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6459

Vissza az elejére Go down

Tudomány  - Page 4 Empty Re: Tudomány

Témanyitás  fortis Szomb. 20 Feb. - 17:55

Blueeye írta:Ez hülyeség. Tiszteleg a fene. Very Happy Nem kell kommunizmus vagy kapitalizmus.

Írnék egy példát. Nem szeretem a túl modern bútorokat. Nincs benne a mester lelke... Ilyesmire gondoltam.
A régi mesterek nem kiszolgáltak, hanem szolgáltak.

Így volt a pék, az asztalos, vagy bárki. Ők szolgálták az embereket, és az emberek is hálásak voltak nekik.

Na, ez hiányzik. Az emberek szolgálata.


Én nem vagyok olyan fogyasztó, akivel jól járnak. A többség az. Én addig használok valamit, amíg el nem romlik.
Divatból nem cserélek le semmit, vagy mert új cucc került a piacra. Egy újabb kütyü a két héttel ezelőttinél.
Nyolc éves a telefonom, és addig használom, amíg lehet. Aztán majd olyant választok, ami megfelel az igényeimnek, nem azt amit a trend.
Látom mit kínlódnak az okostelefonokkal. Meglehet hogy sose veszek. kávé

A  szívvel lélekkel végzett munkával egyet értek , jó példa erre , hogy akkor még hívatások voltak . Ma nem igazán beszélhetünk már hivatásról , mint inkább megélhetésről vagy karrierről .  Tisztelet a kivételnek . 
Amúgy én sem szoktam lecserélni a megszokottat egy újért , csak ha a régi tönkre me3nt már .  öröm
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Tudomány  - Page 4 Empty Re: Tudomány

Témanyitás  fortis Szomb. 20 Feb. - 18:00

Áprilia írta:
fortis írta:
Médea írta:Csodálatos, miközben hallgatjátok tegyétek bal kezeteket a szívetekre, álljatok vigyázzban és a jobbal tisztelegjetek a zászlónak.

Engem arra emlékeztetett , hogy amikor ez ment a suliban a torna teremben ( megjegyzem akkor a sulikban még voltak tornatermek ) vagy az udvaron , mindig azon járt az eszem , hogyan lóghatnék meg .  Very Happy

De bezzeg a termékeiket istenítetted pár hsz-szel fentebb! Hol van itt a következetesség, kérem szépen! tongue

Nem emlékszem , hogy a pártélet megérintett volna valaha is . Ezek a dolgok sosem érdekeltek . Ami érdekelt az az , hogy akkor még bele tették az anyagot abba amit készítettek , ma meg már nem . Amúgy szerettem gyereknek lenni , mert úgy vélem sokkal több lehetőség kinálkozott akkor , mint most a mai gyerekeknek .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Tudomány  - Page 4 Empty Re: Tudomány

Témanyitás  Efi Csüt. 18 Jan. - 20:53

Van itt egy cikk a negyedik térdimenzió nyomainak észleléséről a 3D-s világunkban. A tudományos okfejtés a közepén laikusoknak elég érthetetlen, de van egy jó kis videó a végén, igaz, az meg angol nyelvű.
https://index.hu/tudomany/2018/01/15/bepillantast_nyertek_tudosok_a_negyedik_dimenzioba/

______________________________________________________
"a béke és a szeretet az igazság által jön el az emberek közé " (R.S.)
Efi
Efi
Admin

Hozzászólások száma : 1159

https://kalandorok.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Tudomány  - Page 4 Empty Re: Tudomány

Témanyitás  fortis Pént. 19 Jan. - 6:56

Hú ez érdekesnek tűnik, ha lesz időm áttanulmányozom!

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Tudomány  - Page 4 Empty Re: Tudomány

Témanyitás  Áprilia Pént. 19 Jan. - 7:56

Efi írta:Van itt egy cikk a negyedik térdimenzió nyomainak észleléséről a 3D-s világunkban. A tudományos okfejtés a közepén laikusoknak elég érthetetlen, de van egy jó kis videó a végén, igaz, az meg angol nyelvű.
https://index.hu/tudomany/2018/01/15/bepillantast_nyertek_tudosok_a_negyedik_dimenzioba/


Azt a bonyolult szöveget tényleg nem értem, és ha jól láttam, a végén a videó pedig végülis csak a 4. dimenzió vetületét mutatja, vagyis ahogy mi itt a 3. dimenzióban elkepzeljük, de nem magát a 4. dimenziót, amit a szöveges rész sejtet.
A szöveges részben levő dolgokról kellene videó! Ahogy bepillantanak a 4. dimenzióba. Na, az érdekes lenne. Szét kell nézni a YouTube-on, hátha van ott valami a nagy felfedezés hírére. yes

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6459

Vissza az elejére Go down

Tudomány  - Page 4 Empty Re: Tudomány

Témanyitás  Efi Pént. 19 Jan. - 15:24

De hát úgy "pillantanak be" a negyedik dimenzióba, hogy észlelik az abban történtek vetületét a 3D-s térben.
Máshogy nem lehet bepillantani, csak úgy, ha 3D-s vetületekre pillantanak rá. Sok 3D-s vetület kiadja a 4D-t. Hacsak nem valami testen kívüli tapasztalattal...

______________________________________________________
"a béke és a szeretet az igazság által jön el az emberek közé " (R.S.)
Efi
Efi
Admin

Hozzászólások száma : 1159

https://kalandorok.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Tudomány  - Page 4 Empty Re: Tudomány

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.