Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

szerepjáték- technikai kérdések

+5
zplus
fortis
Áprilia
opos
Greywolf
9 posters

8 / 12 oldal Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next

Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 8 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  Kilendin Szer. 20 Május - 6:32

Van bőven mit írni. A gömb lehet a kulcs a sminklemosós papírhoz ami két sárkny vitéz harcából került ki. Így már a csabdák ismeretessé válnak. Aztán a rendes térkép ami utunkat egyengeti ott van Nilka fejében. Ezek a túlélők pontosan tudják, hogy kik. Ebből tudhatjuk, hogy nem értük el úticélunkat, ami Továbbra is a barlangrendszer. Greywolf is csatlakozhatna...
Szóval nincs megoldva semmi. Szerintem

______________________________________________________
Mindenkiben ott az eredő tűz.
Kilendin
Kilendin

Hozzászólások száma : 182

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 8 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  Áprilia Szer. 20 Május - 8:44

De hisz utána lett járva a rejtélynek, előkerültek az elveszett emberek. Ez volt a küldetésünk célja az elején:

fortis írta:
A völgyben azt beszélik , hogy a hágón túl van egy barlang , ahová ha betéved az ember  soha nem tér vissza többé . Jó páran tűntek már el arra felé , és hírük hamvuk sem maradt utánuk . Ennek a rejtélynek kellene utána járnunk ,

(Nilka îrta talán, hogy a kastély az, aki hol barlang, hol kastély képében mutatkozik. És a sminklemosós papírnak is megvolt a funkciója, a csillámpor segitsegével kirajzolódott rajta az út a kastélyhoz, tehát beigazolódott térkép mivolta.)
Olyan hirtelen és gyorsan megoldottátok a rejtélyt itt a végén, hogy a Greywolf szál se lett elvarrva....Ettől függetlenül szép munka volt, bár én nem nagyon tudtam követni, megmondom őszintén. Embarassed
Csak fortis és Opos helyzetét könnyítettétek meg azzal, hogy őket emlegettétek is, de a magam részéről a lehetőségét sem láttam annak a viharos történetben, hogy bekapcsolódhassak.

Itt a vége, fuss el véle. Very Happy


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 20 Május - 11:01-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6458

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 8 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  Vendég Szer. 20 Május - 9:02

Mért lenne vége,még nem jutottunk haza. Ki tudja, milyen kalandok várnak még ránk! És a kiszabadult emberekkel minden oké? Tudják, kik ők és merre laknak? Szóval szerintem annyi bonyodalmat írhatunk, amennyit csak akarunk. Sajnos én nem nagyon érek rá mostanság.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 8 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  fortis Szer. 20 Május - 15:17

Az én elképzeléseim szerint betértünk volna a kastélyba és egy nagy rakás csodával és feladattal és rejtélyekkel találtuk volna magunkat szembe , mondjuk nem akarnám elmondani , hogy mikkel , hátha a történet folytatásában erre még sor kerülhetne .  Nos ez a kastély kaland szerintem a pusztítással túl hamar ért véget , de legalább sikerült végre összetalálkoznunk . Végül is semmit sem bánok , mert mindenki formázhatja a történéseket , és a lényeg tulajdonképpen az , hogy a többiek alkalmazkodni tudjanak a történésekhez . 
Ez egy igazi közösségi kaland , és úgy vélem rengeteget tanulhatunk belőle , még ha ez nem is  tűnik fel .  Alkalmazkodás , spontenaitás , elfogadás ,  törődés és még sorolhatnám hogy mi mindenben kell , hogy részünk legyen , hogy végig vihessük ezt a kalandot , ha egyáltalán lesz neki vége . Talán az lenne a legjobb , ha ez egy végtelen történet lenne . 

A héten nagyon ki vagyok facsarva és nem csak azért , mert délelőttös vagyok , hanem sok a munka , egyedül vagyok és itthon meg rohangálunk a lakás intézésének ügyében . Szóval elnézést , hogy ritkaság számban tudok csak írni , de eléggé kimerült vagyok . Remélhetően jövő héten jobbá válik a helyzet .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 8 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  Vendég Szer. 20 Május - 17:19

“úgy vélem rengeteget tanulhatunk belőle , még ha ez nem is tűnik fel . "

Mért ne tűnne fel?

A kastély engem is megfogott, olyan varázslatosnak látszott. Szívesen elbolyongtam volna benne. Így jár,aki nem irkál elég szorgalmasan. smile

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 8 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  Áprilia Szer. 20 Május - 18:45

Nekem is kedvemet szegte, hogy nem vettünk részt a kastély kalandban. Az lett volna a küldetésünk csúcsa.
Pár mondatban összefoglalná nekem valaki, hogy tulajdonképpen mi is történt ott? Mert nem értem. Embarassed

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6458

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 8 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  fortis Szer. 20 Május - 19:20

Szerintem nem gáz , mert beiktathatunk bár mikor egy hasonló helyszínt .  .Vannak ötleteim a folytatáshoz rengeteg , de most nem tudok aktív lenni . 
De aki tud , attól szívesen vennék minden ötletet . 
A kastélybéli kaland összefoglalását legjobb lenne , ha Nilkáék magyaráznák el , hisz ők voltak a bennfentesek . 
Részemről talán annyi jött le , hogy megoldották egy pillanat alatt , hogy hová tűntek az elveszett emberek .  Mind a kastély foglyai voltak és a varázslat széttörésével ami tulajdonképpen illúzió volt , kiszabadulhattak a lelkek . 
De tényleg jobb lenne ezt Kilendintől vagy Nilkától hallani . 
Amúgy a sárkányvérséget nem a tökéletességben való kifejtésben képzeltem volna el , azaz , hogy a sárkányoknak egyetlen szavuk vagy tettük sem lenne megfontolatlan  és felesleges . Na de ez amúgy nem számít , hisz mindenki maga formálja a saját karakterét és ruházza fel .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 8 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  Áprilia Szer. 20 Május - 19:35

fortis írta:
Részemről talán annyi jött le , hogy megoldották egy pillanat alatt , hogy hová tűntek az elveszett emberek .  Mind a kastély foglyai voltak és a varázslat széttörésével ami tulajdonképpen illúzió volt , kiszabadulhattak a lelkek.

Na ennyit azért én is felfogtam.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6458

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 8 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  fortis Szer. 20 Május - 19:56

Áprilia írta:
fortis írta:
Részemről talán annyi jött le , hogy megoldották egy pillanat alatt , hogy hová tűntek az elveszett emberek .  Mind a kastély foglyai voltak és a varázslat széttörésével ami tulajdonképpen illúzió volt , kiszabadulhattak a lelkek.

Na ennyit azért én is felfogtam.

Én is csak ennyit .  Very Happy

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 8 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  Áprilia Csüt. 21 Május - 18:03

Kilendin gömbjét helyeztem a nyílásba, csak fortis azért nevezte az én gömbömnek, mert Kilendin nekem adta. töpreng

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6458

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 8 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  Nilka Csüt. 21 Május - 19:04

Kastély:
1. hiányoltam a helyieket. Egyikőtök sem írt olyat, hogy bebocsájtást kért volna a kastély uraitól, vagy összefutott volna a helyi szolganéppel. (Már a kastély udvarára való bejutáshoz is kellett volna vmi hasonlót írni.)
2. Ha rendelkezésetekre áll egy kastély, akkor miért az udvaron éjszakáztok - de legyen, bizalmatlanok vagytok az elhagyatott kastéllyal szemben, és már éjjel van, majd másnap, világosban. Ok.
3. De másnap is csak a kastély körül bóklásztok, míg az udvarán gyújtott tábortűznél nyársalgattok, és egyikőtök sem lép be, véletlenül sem, a kastélyba. Közben újra közeledik az este.
4. Nekem sem fűlt a fogam belépni a kastélyba, mert előtte akartam veletek találkozni, de Kilendin előre szaladt, és bentre pakolt minket. - Mondjuk elbámészkodom egy fél napot egy kastély nagytermében - de egy egész napot? Úgy, hogy egyetlen helyivel sem találkozom, miközben a kastély láthatóan ép (azaz nem egy elhagyatott rom kastélyba tévedtünk be).
5. Áprilia verse. Magas labda volt, hogy végre rövidre zárjam a történet azon részét, hogy találkozzunk...
6. Mayrának utólag is gratulálok, remekül elkapta az "eredeti" szélfelderítős varázslat képét, merthogy én eredetileg egy Mayra által főzésre használt tűzbe belekapó szellőn át akartam megszólítani, majd ehhez a tűzhöz akartam kaput nyitni. El is kezdtem írni a HSZ-t - Ám Áprilia megelőzött, és berakta a kastélyt, mint úti célt. Emlékszem, akkor el is ment a kedvem, töröltem a HSZ-t, és vártam, merre kanyarodik a történet...


A hozzászólást Nilka összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 21 Május - 19:47-kor.

______________________________________________________
Szél hozott, szél visz el...
Nilka
Nilka

Hozzászólások száma : 283

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 8 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  Nilka Csüt. 21 Május - 19:16

Ami a kastélyban történt:
1. Megállapítottuk Kilendinnel, hogy ez egy csapda.
2. A kastély nem létezett, csak egy varázslattal létrehozott illúzió volt. (Magyarázat arra, miért olyan kihalt).
3. Néhány emberke eltűnéséért ez a kastély volt a felelős (hangsúlyoznám a néhány szót!), de koránt sem az összesért (Efi barátnője, akit említett a történet elején, mint olyan emberkét, aki semmire sem emlékszik, pl. biztosan nem a kastély áldozata lett...)
4. Kilendin elinézte a két sárkány harcol részt Áprilia verséből, meg a kulcs storyt. (és tűzzel perzselte fel a kastélyt, ahogyan azt Mayra üzente a tűzbe nézésekor, amikor észlelte a szél varázslatot...)
5. "én" széttörtem a kastély körüli búrát, ami Fortis révén kanyarodott oda. Az én azért van idézőjelben, mert nem varázsoltam. Annyi történt, hogy a kastély csapdában meghaltak lelkei az élőkhöz hasonlóan keresték a kiutat. Találtak egy kijutáshoz segítséget nyújtó tárgyi fókuszt (a sárkány medált, ami megjárta a Fehér Lángot, azaz a sárkányok világának Halál Lángját), és azt felhasználva kitörtek a búrából, összetörve azt. Pechemre, pont az én nyakamban lógott az a bizonyos medál, így a lelkek ezen akciója kiütött...
6. sehol sem írtam, hogy a sárkányok tökéletesek lennének... pontosan az a gyengéjük, amit leírtam. Logikusan, érzelem mentesen hoznak döntéseket, energia minimumra törekszenek, és maximálisan kihasználják az erejüket. Mint az egy szellemi lénytől elvárható... Viszont érzelmi téren pontosan emiatt nullák. Okoskodók, fölényeskedők, erőfitogtatók, egy szóval kiborítóak... vicces, hogy az általam leírtakból éppen ennek az ellenkezőjét szűrtétek le.  Very Happy


A hozzászólást Nilka összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 21 Május - 19:38-kor.

______________________________________________________
Szél hozott, szél visz el...
Nilka
Nilka

Hozzászólások száma : 283

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 8 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  Nilka Csüt. 21 Május - 19:26

Folytatási lehetőségek:
1. barlangba indultunk, nem kastélyba.
2. a kastély a leírtak alapján csupán csak az utunkat szegélyező sok-sok csapda közül az első volt, így mi lenne, ha ennek megfelelően kezelnénk? kacsint
3. meg kéne találni azt a helyet, ahol Efi amnéziás barátnője veszett el.
4. kezdeni kéne valamit Mayra szirtimorcával (ettől behaltam... előre szólok, a szirtimorcok nálam a védett kategóriába tartoznak, az egyetlen olyan eset, amikor hajlandó vagyok a történet során újra varázsolni, az egy szirtimorc story lesz...)
5. ott van az Apát ködös figyelmeztetése (vmi féle sötét szekta is mocorog a barlangok körül)
6. ott van az Efinél lévő boríték, amit az Apáttól kapott.
7. Zplus fejtegetései, és a kószák tapasztalatai is remek szálak.
8. Greywolf még nem tért vissza, ám simán mondhatja azt, hogy annak a fiúnak a dolgában járt el, akit Áprilia és Efi farkasemberként észlelt, én meg másnap reggel a szél varázslatnál összezavarodott emberként. Ezzel azt is lehet magyarázni, miért hagyta magára Kilendint.

...és akkor még nem is említettem az Ezüst sárkány által adott plusz feladatot. Avagy Nilka nem elveszett emberek előkerítésére indult a történet szerint... lányvigyor

szóval mi a búbánat van itten megoldva, elvarrva?
egyetlen darab versike, amit Áprilia fejtett meg - és az is azért lett elvarrva, hogy a társaság végre összetalálkozzon.


A hozzászólást Nilka összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 21 Május - 19:35-kor.

______________________________________________________
Szél hozott, szél visz el...
Nilka
Nilka

Hozzászólások száma : 283

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 8 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  Nilka Csüt. 21 Május - 19:32

törölve...

______________________________________________________
Szél hozott, szél visz el...
Nilka
Nilka

Hozzászólások száma : 283

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 8 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  Áprilia Csüt. 21 Május - 20:31

Én csak azt látom Nilka, hogy amikor Kilendinnel kavartok fergetegesen és minket, többieket nem vontok be kifejezetten, akkor nem tudunk bekapcsolódni.
Mivel mi - mármint a többiek - nem vagyunk írók, a mi tempónkat, ütemünket az mutatta/mutatja, ahogyan az elején el kezdtük formálni ezt az egészet. Én például szívesen mélázok el egy-egy képpel, gondolattal, és még így is én voltam a legaktívabb, már ami a csapat többi részét illeti. Ennyit a mi tempónkról.  Mire megettük a szalonnát, addigra Kilendin földig rombolta a kastélyt...Very Happy

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6458

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 8 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  Vendég Csüt. 21 Május - 20:43

Pont az a szépsége és egyben a nehézsége ennek a játéknak, hogy közösen kell a történetet kialakítani, egymás gondolatát kell folytatni úgy, hogy a sajátunkat el kell engedni, mikor valaki váratlanul más irányt ad az eseményeknek. Az egymáshoz való alkalmazkodás a lényege, a másik mondandójára való odafigyelés. Ez van akinek jobban megy, van akinek nehezebben. Jól van ez így.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 8 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  Kilendin Csüt. 21 Május - 21:51

Nah. A sárkány vehemencia

______________________________________________________
Mindenkiben ott az eredő tűz.
Kilendin
Kilendin

Hozzászólások száma : 182

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 8 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  Kilendin Csüt. 21 Május - 21:52

Megölöm a telefonom

______________________________________________________
Mindenkiben ott az eredő tűz.
Kilendin
Kilendin

Hozzászólások száma : 182

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 8 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  Kilendin Pént. 22 Május - 6:09

Szóval. Többször is végig olvastam a sztorit, mindig úgy írtam be. Nincs benne logikai bukfenc. Ezek a menekültek mellesleg pontosan tudják kik ők. Továbbra is barlangba indultunk a falubeliek nyomán. A kastélyba csak belebotlottunk és a találkozó miatt valóban le kellet amortizálni. Sorry. Mindenki állítása megállja a helyét Továbbra is. Így tehát induljunk a barlangba amondó vagyok.

______________________________________________________
Mindenkiben ott az eredő tűz.
Kilendin
Kilendin

Hozzászólások száma : 182

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 8 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  fortis Pént. 22 Május - 14:39

Nilka írta:Kastély:
1. hiányoltam a helyieket. Egyikőtök sem írt olyat, hogy bebocsájtást kért volna a kastély uraitól, vagy összefutott volna a helyi szolganéppel. (Már a kastély udvarára való bejutáshoz is kellett volna vmi hasonlót írni.)
2. Ha rendelkezésetekre áll egy kastély, akkor miért az udvaron éjszakáztok - de legyen, bizalmatlanok vagytok az elhagyatott kastéllyal szemben, és már éjjel van, majd másnap, világosban. Ok.
3. De másnap is csak a kastély körül bóklásztok, míg az udvarán gyújtott tábortűznél nyársalgattok, és egyikőtök sem lép be, véletlenül sem, a kastélyba. Közben újra közeledik az este.
4. Nekem sem fűlt a fogam belépni a kastélyba, mert előtte akartam veletek találkozni, de Kilendin előre szaladt, és bentre pakolt minket. - Mondjuk elbámészkodom egy fél napot egy kastély nagytermében - de egy egész napot? Úgy, hogy egyetlen helyivel sem találkozom, miközben a kastély láthatóan ép (azaz nem egy elhagyatott rom kastélyba tévedtünk be).
5. Áprilia verse. Magas labda volt, hogy végre rövidre zárjam a történet azon részét, hogy találkozzunk...
6. Mayrának utólag is gratulálok, remekül elkapta az "eredeti" szélfelderítős varázslat képét, merthogy én eredetileg egy Mayra által főzésre használt tűzbe belekapó szellőn át akartam megszólítani, majd ehhez a tűzhöz akartam kaput nyitni. El is kezdtem írni a HSZ-t - Ám Áprilia megelőzött, és berakta a kastélyt, mint úti célt. Emlékszem, akkor el is ment a kedvem, töröltem a HSZ-t, és vártam, merre kanyarodik a történet...

1 / Voltak úgymond helyiek , azaz ezernyi apró kis SzentJános bogárként világító apró kicsi tündérek Szóval ezért is voltunk várakozó állásponton és nem léptünk tovább ..  A kastélyba való bebocsájtásról és bejutásról ezért nem esett szó , mert szerettük volna Greywolfot ezzel bevárni , ugyanis azt mondta , ha kijut a barlangból csatlakozni fog hozzánk . Nélküle azért nem akartunk tovább lépni , amúgy ez le is volt írva , mert ha dimenziót váltottunk volna nem biztos , hogy akkor megtalál . 
2 / Szóval Greyt vártuk szerintem és ha lépünk is valamit csak nagyon lassan és óvatosan amíg meg nem érkezik .
3 / Az ok még mindig ugyan az .
4 / De hát ez egy varázskastély volt és mint ilyen nem kell hozzá személyzet .  Azt nem állítom , hogy ne találkoztunk volna , de hát ki tudja , szóval ahogyan alakul a történet .
5 / Igen ez egy megoldás volt 
6 / Igen , ilyesmi bár melyikőnkkel előfordulhat és fordult is már nem egy alkalommal .  De  pont ehhez kell a spontaneitás , a megértés , az elfogadás , és az alkalmazkodás . csapatjátékról volna szó . Bár merre kanyarodhat a történet és bár mi előfordulhat . Ez ne vegye el senkinek se a kedvét , inkább  hozzá kell szokni , hogy bár mi megtörténhet és nem úgy , ahogyan mi elképzelnénk . 
Ilyesmi volt a kastély lerombolása is pl , de sebaj , erre kanyarodtunk , innen megyünk tovább .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 8 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  fortis Pént. 22 Május - 15:08

Nilka írta:
6. sehol sem írtam, hogy a sárkányok tökéletesek lennének... pontosan az a gyengéjük, amit leírtam. Logikusan, érzelem mentesen hoznak döntéseket, energia minimumra törekszenek, és maximálisan kihasználják az erejüket. Mint az egy szellemi lénytől elvárható... Viszont érzelmi téren pontosan emiatt nullák. Okoskodók, fölényeskedők, erőfitogtatók, egy szóval kiborítóak... vicces, hogy az általam leírtakból éppen ennek az ellenkezőjét szűrtétek le.  Very Happy

Talán azért , mert te nem ilyen vagy  és feltehetően Kilendin sem .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 8 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  fortis Pént. 22 Május - 15:14

Szóval a történet interaktív . Jó lehetőségeket sorakoztattál fel Nilka , nem árt észben tartani , de akár ki gondolhat egyet és elő veheti a  saját ütőkártyáit ,   amivel esetleg meghökkentő irányba fordíthatja  utunkat . 
Mindenesetre én bevallom , hogy a kastély kalandotok és annak következményei nekem egy kicsit sok volt , nehéz volt  követni és elviselni a következményeket .  Very Happy

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 8 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  Vendég Pént. 22 Május - 20:53

Áprilia, hogy találsz rá ezekre a képekre, csúcs!
Very Happy

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 8 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  Áprilia Pént. 22 Május - 21:20

efi írta:Áprilia, hogy találsz rá ezekre a képekre, csúcs!
Very Happy

Nem is tudom, amiota ez a Játék megy, valahogy rá-rákeresek egy-egy kulcsszóra és onnantól minden megy magától. Érdekes tényleg, mi mindent hoz ki ez a Játék az emberből, mert sokszor a képekről jut eszembe a történet folytatása.
Tényleg nagy játékmester ez a fortis, csak el ne bízza magát.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6458

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 8 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  fortis Szomb. 23 Május - 7:57

Kicsit elutazunk , de ez ne legyen akadály és ezt vonatkoztatva gondolnám mindenkire .  Aki jelen van és  tudja az vigye tovább a történetet . Akár mivel is lehet , szöszmötöléssel a tábortűz körül ,  a lényeg , hogy a történet alakuljon és ne álljon meg .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 8 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  Áprilia Szomb. 23 Május - 17:35

Én is elutaztam, ritkán jutok hozzá, hogy fórumozzak.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6458

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 8 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  fortis Vas. 24 Május - 19:57

Áprilia írta:Én is elutaztam, ritkán jutok hozzá, hogy fórumozzak.

A lényeg hogy itt vagy .  flower

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 8 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  fortis Vas. 24 Május - 20:07

Nilka nagyon szép volt ez az idézet és tetszett , hogy beillesztetted a történetbe .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 8 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  Nilka Vas. 24 Május - 22:20

Kilendiné az érdem.
Nem volt kedvem írni. Ő piszkált.
(Még ha rá is csodálkozott a dalra. Először azt hitte, én írtam a verset... Hehehe... A versek terén zéró a tehetségem. De komolyan. Ha én így tudnék verset írni... Ó-ó...)

______________________________________________________
Szél hozott, szél visz el...
Nilka
Nilka

Hozzászólások száma : 283

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 8 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  fortis Hétf. 25 Május - 21:38

Nahát az esti szunyókálás ideje alatt jól megleptetek , hirtelen hárman is írtatok mire befejeztem a monológomat . De úgy érzem nem ütköznek össze a gondolataink és a cselekedeteink , így hát minden maradhat úgy ahogyan van .  öröm

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

szerepjáték- technikai kérdések - Page 8 Empty Re: szerepjáték- technikai kérdések

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

8 / 12 oldal Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.