Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ez történt, ez van velem

+6
asd94
fortis
Efi
Elek
Lea.
ionon
10 posters

8 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Ez történt, ez van velem - Page 8 Empty Re: Ez történt, ez van velem

Témanyitás  fortis Szer. 29 Márc. - 18:13

Milyen furcsák ezek az előérzetek. Tegnap reggel azzal az érzéssel ébredtem fel, hogy  nagyon rossz napom lesz. Munkába menet még mondtam is két kolléganőmnek hogy nagyon rossz nap lesz ez a mai, de ezzel ki is fulladt a téma. Mit agy isten munka után karamboloztam haza felé jövet, Megúsztam egy enyhe agyrázkódással, de az autó tropára tőrt. Szóval bevonzottam a rossz napot, vagy valóban előérzet lehetett?

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11332

Vissza az elejére Go down

Ez történt, ez van velem - Page 8 Empty Re: Ez történt, ez van velem

Témanyitás  Efi Csüt. 30 Márc. - 12:25

Sad
Szerintem előérzet.

______________________________________________________
"a béke és a szeretet az igazság által jön el az emberek közé " (R.S.)
Efi
Efi
Admin

Hozzászólások száma : 1158

https://kalandorok.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Ez történt, ez van velem - Page 8 Empty Re: Ez történt, ez van velem

Témanyitás  fortis Csüt. 30 Márc. - 19:04

Efi írta:Sad
Szerintem előérzet.
Jobban észben kellett volna tartanom.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11332

Vissza az elejére Go down

Ez történt, ez van velem - Page 8 Empty Re: Ez történt, ez van velem

Témanyitás  Efi Pént. 31 Márc. - 11:57

Hogy kaptál agyrázkódást? Lefejelted a kormányt?

______________________________________________________
"a béke és a szeretet az igazság által jön el az emberek közé " (R.S.)
Efi
Efi
Admin

Hozzászólások száma : 1158

https://kalandorok.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Ez történt, ez van velem - Page 8 Empty Re: Ez történt, ez van velem

Témanyitás  fortis Pént. 31 Márc. - 17:58

Efi írta:Hogy kaptál agyrázkódást? Lefejelted a kormányt?
Az oldalsó ablak üveget. Oldalról jöttek belém. Pontosabban a kocsi bal elejét kapták telibe.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11332

Vissza az elejére Go down

Ez történt, ez van velem - Page 8 Empty Re: Ez történt, ez van velem

Témanyitás  fortis Hétf. 3 Ápr. - 18:31

Kicsit megijedtem. Miért akarhat egy amerikai altábornagy orvos professzor megismerkedni velem ? 
Végülis ezzel kezdte , a többit inkább nem osztanám meg ha nem baj. 
"Hello kedves barátom, hogy vagy ma? kapcsolatot szeretnék kialakítani Önnel, miután átnéztem a profilját, oka van annak, hogy kapcsolatot létesítek Önnel. Megragadom az alkalmat, hogy mindent elmondjak magamról, ( ...a név helye...)  altábornagy vagyok. Orvosi főorvosi bíró, ügyvéd többnemzetiségű tapasztalat."
Végülis mindegy élből elutasítottam.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11332

Vissza az elejére Go down

Ez történt, ez van velem - Page 8 Empty Re: Ez történt, ez van velem

Témanyitás  Efi Kedd 4 Ápr. - 14:10

Ez nem a te személyednek szól. Sok ilyen van a facebookon, van, aki katonának adja ki magát, van, aki másnak, de ezek álprofilok.Jó, hogy elutasítottad, nem okos dolog hozzáférést adni a profilodon levő dolgokhoz, ismerőseid listájához, mert ezeknek a jelölgetős fickóknak valami hátsó szándékuk van.

______________________________________________________
"a béke és a szeretet az igazság által jön el az emberek közé " (R.S.)
Efi
Efi
Admin

Hozzászólások száma : 1158

https://kalandorok.hungarianforum.com

fortis likes this post

Vissza az elejére Go down

Ez történt, ez van velem - Page 8 Empty Re: Ez történt, ez van velem

Témanyitás  Veszna Szomb. 17 Jún. - 4:39

fortis írta:Kicsit megijedtem. Miért akarhat egy amerikai altábornagy orvos professzor megismerkedni velem ? 
Végülis ezzel kezdte , a többit inkább nem osztanám meg ha nem baj. 
"Hello kedves barátom, hogy vagy ma? kapcsolatot szeretnék kialakítani Önnel, miután átnéztem a profilját, oka van annak, hogy kapcsolatot létesítek Önnel. Megragadom az alkalmat, hogy mindent elmondjak magamról, ( ...a név helye...)  altábornagy vagyok. Orvosi főorvosi bíró, ügyvéd többnemzetiségű tapasztalat."
Végülis mindegy élből elutasítottam.
Ez egy álprofil, azért jött létre, hogy elvegyen tőled valamit. Pénzt, információt, akármit.
Veszna
Veszna

Hozzászólások száma : 1358

Vissza az elejére Go down

Ez történt, ez van velem - Page 8 Empty Re: Ez történt, ez van velem

Témanyitás  Veszna Szomb. 17 Jún. - 5:11

Áprilia írta:Én csak azt nem értem Veszna, hogy az egyik pillanatban még érdekeltünk téged (heteken keresztül), a másikban pedig már nem. Olyannyira nem, hogy egyáltalán be sem nézel. Hogy lehet ez? Hát gondolom úgy, hogy valójában nem is érdekeltünk téged.
És legyünk őszinték: ezt az elmúlt 10 évben (legalábbis én azóta vagyok itt) már nagyon sokszor meglépted, ugyanígy.
Ha engem tényleg érdekel valaki, vagy valakik, akkor nem tűnök el időről időre úgy, hogy se kép, se hang, hanem továbbra is figyelemmel kísérem, hogy mi van velük.
Sajnálom Áprilia, hogy fájdalmat okoztam, legalábbis nekem ez jön le a szavaidból. 
De mindenki ismeri a Messenger-nem, nem töröltem ki, és mindenkinek válaszoltam, ha esetleg benézett hozzám. 

A kérdésed arra a feltevésre épül, hogy: ha itt vagyok=érdekeltek engem, ha nem vagyok itt=nem érdekeltek.
Ez nem így működik az én esetemben. 
De nem vagyunk egyformák, ugye? 

Igyekszem úgy élni, hogy ne bántsak meg másokat, de időnként, amikor teljesen lemerülés közeli állapotba kerülök, időt kell töltenem magammal. 
Alapvetően egy nagyon introvertált ember vagyok, nehezen kezelem, hogy több beszélgetés folyik párhuzamosan, és nagyon hamar átveszem mások energiáit, vagy ezt megelőzve túlvédem magam. 

Bocsánatot kérek azoktól, akiknek ez fájdalmat okozott a múltban. 
Szeretlek titeket, nagyon sokat gondoltam rátok ez alatt az időszak alatt. 

Az én nézőpontomból: 
én nem haragszom, amikor valaki látszólag eltűnik az éterből, vagy csak keveset ír. Lehet, hogy fáj, bizonyos esetekben, de nincs bennem harag. (Velem is megtörtént.) 
Tudom, hogy mindannyian a saját leckéinket tanuljuk, és ez nagyon nagy energiát igényel. 
Ti nem "barát" vagytok a számomra, hanem az életem részei. Itt vagytok velem minden pillanatban mégha nem is szóltok most semmit. Bennem vagytok és én bennetek. 
Olyan dolgokat ismertek bennem, amiről a legközelebbi emberek sem az életemben. 
Ti láttok olyannak, amilyen vagyok, kissé dramatikus, introvertált, megfelelés kényszeres, rendmániás stb.stb.stb. 
Tudom, hogy nem egyformák a tapasztalataink, de ti tudjátok csak, hogy évekig félve mentem aludni, vagy azt, hogy az első emlékeim az előző életemről szólnak. 

Néha nagyon nehéz cipelni ezt a sok mindent... 
De hálás vagyok, hogy veletek élhetek egy időben és köszönök mindent, leginkább azt, hogy vagytok és olyanok vagytok, amilyenek, mindannyian. 
Köszönöm.
Veszna
Veszna

Hozzászólások száma : 1358

Efi, fortis and Áprilia like this post

Vissza az elejére Go down

Ez történt, ez van velem - Page 8 Empty Re: Ez történt, ez van velem

Témanyitás  Efi Szomb. 17 Jún. - 7:21

keblemre

______________________________________________________
"a béke és a szeretet az igazság által jön el az emberek közé " (R.S.)
Efi
Efi
Admin

Hozzászólások száma : 1158

https://kalandorok.hungarianforum.com

Veszna likes this post

Vissza az elejére Go down

Ez történt, ez van velem - Page 8 Empty Re: Ez történt, ez van velem

Témanyitás  Áprilia Szer. 28 Jún. - 11:09

Fejlődtél Veszna (jóindulatból mondom), szerintem pár éve még lecsesztél volna ezért, hogy ilyet írtam (amit idéztél fentebb). Very Happy

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6452

Veszna likes this post

Vissza az elejére Go down

Ez történt, ez van velem - Page 8 Empty Re: Ez történt, ez van velem

Témanyitás  Áprilia Szer. 28 Jún. - 11:10

Pár éve éjjelente (néha hajnalig) sorozatfüggő lettem. Ezért nem tudok álmodni sem. Crying or Very sad
Nagyon feldob, kikapcsolja az agyamat, ezért szoktam rá. Addig is nyugtom van.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6452

Vissza az elejére Go down

Ez történt, ez van velem - Page 8 Empty Re: Ez történt, ez van velem

Témanyitás  Veszna Szer. 28 Jún. - 11:16

Áprilia írta:Pár éve éjjelente (néha hajnalig) sorozatfüggő lettem. Ezért nem tudok álmodni sem. Crying or Very sad
Nagyon feldob, kikapcsolja az agyamat, ezért szoktam rá. Addig is nyugtom van.
Ugyanezt csinálom én is! Vagy olvasok folyamatosan ahogy lehet, vagy sorozatokat nézek. Hogy kikapcsoljam magam, azt a sok shit-et, amit látok a világban. 
Néha egyszerűen csak túl sok. 
De nemrég rájöttem, kb. 1 hete, hogy ez nem megoldás a helyzetemben. Olyan, mintha belőném magam. 
Mintha nem bírnám elviselni azt, amit tudok.
Valahogy egyensúlyt kell teremtenem magamban. Ez most komolyan mondom.

______________________________________________________
You are not part of a material universe. You are part of a thought. You are dancing in a ballroom in which there is no material.  You are dancing thoughts. 
- Ra - 
Veszna
Veszna

Hozzászólások száma : 1358

Áprilia likes this post

Vissza az elejére Go down

Ez történt, ez van velem - Page 8 Empty Re: Ez történt, ez van velem

Témanyitás  fortis Vas. 16 Júl. - 17:55

A jelenlegi kedvenc zeném és film amit nézek 


Lirics
"A poros mesából,
kinő az árnyéka,
a méregkreozot ágaiba rejtve.
Lassan fonja fel a tüskéit,
A tűző nap felé,
S ha bőrét érintettem,
Ujjaim vértől futottak.

A csukló alkonyatban, a duzzadt ezüst hold alatt,
a széllel sétálva jöttem, hogy nézzem a kaktuszok virágzását.
Furcsa éhség kísértett, a kirajzolódó árnyak táncoltak.
Leestem a tüskés keféhez, és remegő kezet éreztem.

Ha az utolsó fény felmelegíti a sziklákat,
S kitárulnak a csörgőkígyók,
Jönnek a hegyi macskák, hogy elvonják csontjaidat.

És kelj fel velem örökre,
a néma homokon át,
És a csillagok lesznek a szemeid,
és a szél lesz a kezem.

source: https://www.lyricsondemand.com/tvthemes/truedetectivelyrics.html"

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11332

Veszna likes this post

Vissza az elejére Go down

Ez történt, ez van velem - Page 8 Empty Re: Ez történt, ez van velem

Témanyitás  fortis Vas. 30 Júl. - 15:06

Munkából haza felé menet odamentem egy emberhez, aki a betonon hanyatt fekve a tűző napon égette magát. Megkérdeztem jól van e, a férfi igenlően válaszolt, de nem mozdult. Megkérdeztem hozzak e neki vizet, és kért.Vissza kellett gyalogolnom a munkahelyre egy flakon vízért, de sajnáltam ezt az idegent. Sajnáltam hogy a hévmegállóban akik álltak még csak rá sem néztek , mintha nem is egy ember volna. Olyan 30 év körüli lehetett, egy szál ing , és nadrág. kerítettem neki két zsömlét is , úgy köszönte szerencsétlen, mintha legalább magával a megváltóval találkozott volna

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11332

Efi likes this post

Vissza az elejére Go down

Ez történt, ez van velem - Page 8 Empty Re: Ez történt, ez van velem

Témanyitás  Veszna Pént. 4 Aug. - 13:07

fortis írta:Munkából haza felé menet odamentem egy emberhez, aki a betonon hanyatt fekve a tűző napon égette magát. Megkérdeztem jól van e, a férfi igenlően válaszolt, de nem mozdult. Megkérdeztem hozzak e neki vizet, és kért.Vissza kellett gyalogolnom a munkahelyre egy flakon vízért, de sajnáltam ezt az idegent. Sajnáltam hogy a hévmegállóban akik álltak még csak rá sem néztek , mintha nem is egy ember volna. Olyan 30 év körüli lehetett, egy szál ing , és nadrág. kerítettem neki két zsömlét is , úgy köszönte szerencsétlen, mintha legalább magával a megváltóval találkozott volna
Eredetileg ez a szöveg fele ilyen hosszú volt, legalábbis amit én olvastam...kicsit furcsáltam is, de így már van értelme. 
"úgy köszönte szerencsétlen, mintha legalább magával a megváltóval találkozott volna" >>>és ez így is volt, és nem átvitt értelemben gondolom, hogy találkozott Jézussal. 

Az emberek szociális "hálója" egyre kisebb (most nem a közösségi médiáról beszélek), szinte csak a családra szűkült le, vagy arra sem. 
Azt hiszem itt mindannyian abban a korban vagyunk, amikor is elmondhatjuk, hogy ez nem volt mindig így. Ennek sok oka van, felülről jövő ideológiák, megélhetési nehézségek, stressz stb. 
Érzelmileg, értelmileg is beszűkült a modern ember látómezeje...és ebbe már nem fér bele egy másik ember. 
Ezt nem kifogásként mondom, igyekszem nagyon semlegesen megfogalmazni azt, hogy ember embernek farkasa. (Bár ez sem igaz, mert a farkasok nagyon összetartó, egymásról gondoskodó emlősök.) 

Ezt a szolipszizmus nevű fogalommal lehet leginkább megfogalmazni, amikor is az egyén csak magát látja/tartja létezőnek, mindenki más csak a tudatának a terméke. 
Ilyen például a háttéremberek/léleknélküli emberek jelenség, ami meglepően népszerű a New Age körében. 
Vannak emberek, sokan, el sem tudod képzelni, mennyien, akik azt gondolják, hogy az emberiség nagy része csak egy héj/báb, és csak azért "léteznek", mert szükség van rájuk a játék (aka élet) teljes megtapasztalásához a játékos részéről, a háborúk, éhezés hazugság, mert hát ezek nem is emberek. 
Ennek a világnézőpontnak számtalan válfaja van, és millióan vannak olyanok, akik eltörölhetőnek tartják a backdrop/soulless embereket. 
...és azzal kezdődik, hogy először elfordítjuk a fejünk, mint közösség. 

A szolipszizmus, mint jelenség, a legegyértelműbb, legtisztább megnyilvánulása a "service to self", az önmagát szolgáló útnak.

______________________________________________________
You are not part of a material universe. You are part of a thought. You are dancing in a ballroom in which there is no material.  You are dancing thoughts. 
- Ra - 
Veszna
Veszna

Hozzászólások száma : 1358

fortis and Áprilia like this post

Vissza az elejére Go down

Ez történt, ez van velem - Page 8 Empty Re: Ez történt, ez van velem

Témanyitás  Veszna Csüt. 10 Aug. - 12:05

Csak egy pillanatnyi helyzetkép:

Láttam egy kis bejegyzést a YouTube-on, a csatorna tulajdonosa Román, aki Európai országokról szokott videókat feltenni, a téma nyelv, földrajz, de sosem történelem. Egy kedves ki csatorna.
Az egyik alatt beírtam, hogy milyen gyönyörű az országa!
Erre az egy mondatos kis bejegyzésre kaptam számtalan gyűlölködő kommentet, például:
"Hazaáruló, az a mi földünk!" stb.

Meglepett a gyűlöletnek ez a váratlan kitörése, ami gondolom, csak számomra rejtett, mert nem ugyanaz a társasági körünk ezekkel az emberekkel.
Egy idő után töröltem, mert meguntam.
A bejegyzésem angol nyelvű volt, és csak egy nyelven kaptam gyűlölködő kommenteket.
Magyarul, magyaroktól.

Meggyőződésem (nem kell velem egyetérteni), hogy az országhatárok/országok létezése is egy eszköz, amivel el lehet idegeniteni az embereket egymástól.
Itt nem az etnikumok fenmaradásáról beszélek.
Hiszem és vallom hogy az ősi hagyományokat, nyelveket meg kell őrizni.

De képzelj egy világot, ahol nincsenek országhatárok...és országok, amit politikai vagy hatalmi alapon uralnak.
Sok embernek még elképzelni is szinte lehetetlen egy ilyen világ létezését.

______________________________________________________
You are not part of a material universe. You are part of a thought. You are dancing in a ballroom in which there is no material.  You are dancing thoughts. 
- Ra - 
Veszna
Veszna

Hozzászólások száma : 1358

Vissza az elejére Go down

Ez történt, ez van velem - Page 8 Empty Re: Ez történt, ez van velem

Témanyitás  fortis Csüt. 10 Aug. - 16:22

Csak a nincsenek határokról ugrott be, hogy azok a kontinens méretű országok, akár Kina, több államból áll , vagy állt, és most mondhatni belső  határok nélküli ország. 

A gyűlölködő beszólásokat nagyon sajnálom, talán egyszer csak valamikor a jövőben annyira megfogyatkozik már az emberiség az elöregedés miatt, hogy a határok valóban értelmüket vesztik majd. Egyenlőre még számít a terület, a föld kincsei, a víz , az élelem, és ezek hiánya ami félelmet gerjeszt, és szül erőszakot.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11332

Veszna likes this post

Vissza az elejére Go down

Ez történt, ez van velem - Page 8 Empty Re: Ez történt, ez van velem

Témanyitás  Veszna Csüt. 10 Aug. - 16:37

fortis írta:Csak a nincsenek határokról ugrott be, hogy azok a kontinens méretű országok, akár Kina, több államból áll , vagy állt, és most mondhatni belső  határok nélküli ország. 

A gyűlölködő beszólásokat nagyon sajnálom, talán egyszer csak valamikor a jövőben annyira megfogyatkozik már az emberiség az elöregedés miatt, hogy a határok valóban értelmüket vesztik majd. Egyenlőre még számít a terület, a föld kincsei, a víz , az élelem, és ezek hiánya ami félelmet gerjeszt, és szül erőszakot.

Itt is nagyon sok etnikum él, nagyon különböző szokásokkal, hagyományokkal vagy akár nyelvvel.
De valahogy mégis együtt élnek, és kifejezetten büszkék a másságukra. (Csak arról tudok beszélni, amit látok, megtapasztalok.)
Pl. Chengdu-ban sok Tibeti lakik, mert közel van hozzánk. Itt szokás, hogy nők-férfiak esténként lemennek táncolni a kisebb nagyobb terekre. Keringőznek, tangóznak vagy valami néptáncot ropnak.
A közeli Auchan előtt pl.esténként Tibeti táncot lehet tanulni. Mindig rengetegen vannak, Tibetiek, Han-ok(ők a többség Kínában)...nevetnek,táncolnak,vagy csak nézik őket.

De el tudom képzelni, hogy nyugat Európában is hasonló a helyzet.

______________________________________________________
You are not part of a material universe. You are part of a thought. You are dancing in a ballroom in which there is no material.  You are dancing thoughts. 
- Ra - 
Veszna
Veszna

Hozzászólások száma : 1358

Efi and Áprilia like this post

Vissza az elejére Go down

Ez történt, ez van velem - Page 8 Empty Re: Ez történt, ez van velem

Témanyitás  Veszna Hétf. 14 Aug. - 16:40

Nem tudom milyen AI/robot/bot buli volt itt ma, de 43 volt az oldalon résztvevők száma. kávé
(Engem nem hívtak meg nocomment)

______________________________________________________
You are not part of a material universe. You are part of a thought. You are dancing in a ballroom in which there is no material.  You are dancing thoughts. 
- Ra - 
Veszna
Veszna

Hozzászólások száma : 1358

Vissza az elejére Go down

Ez történt, ez van velem - Page 8 Empty Re: Ez történt, ez van velem

Témanyitás  Efi Hétf. 14 Aug. - 19:03

Veszna írta:Nem tudom milyen AI/robot/bot buli volt itt ma, de 43 volt az oldalon résztvevők száma. kávé
(Engem nem hívtak meg nocomment)
meglepett

______________________________________________________
"a béke és a szeretet az igazság által jön el az emberek közé " (R.S.)
Efi
Efi
Admin

Hozzászólások száma : 1158

https://kalandorok.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Ez történt, ez van velem - Page 8 Empty Re: Ez történt, ez van velem

Témanyitás  Efi Hétf. 14 Aug. - 19:07

Veszna írta:A közeli Auchan előtt pl.esténként Tibeti táncot lehet tanulni. Mindig rengetegen vannak, Tibetiek, Han-ok(ők a többség Kínában)...nevetnek,táncolnak,vagy csak nézik őket.

Imádnám, ha nálunk is ilyen lwnne az életmód.

______________________________________________________
"a béke és a szeretet az igazság által jön el az emberek közé " (R.S.)
Efi
Efi
Admin

Hozzászólások száma : 1158

https://kalandorok.hungarianforum.com

Veszna likes this post

Vissza az elejére Go down

Ez történt, ez van velem - Page 8 Empty Re: Ez történt, ez van velem

Témanyitás  fortis Szer. 16 Aug. - 20:15

Egész héten festek , takarítok, pakolászok, le vagyok terhelve
Mondjuk utána is, mert nem fogok végezni

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11332

Áprilia likes this post

Vissza az elejére Go down

Ez történt, ez van velem - Page 8 Empty Re: Ez történt, ez van velem

Témanyitás  Áprilia Csüt. 17 Aug. - 12:49

fortis írta:Egész héten festek , takarítok, pakolászok, le vagyok terhelve
Mondjuk utána is, mert nem fogok végezni

Végre elkezdheted az önálló életedet! yes

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6452

Vissza az elejére Go down

Ez történt, ez van velem - Page 8 Empty Re: Ez történt, ez van velem

Témanyitás  fortis Csüt. 17 Aug. - 21:22

Igen . És már csak a konyha , még némi barkácsolás volna hátra

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11332

Áprilia likes this post

Vissza az elejére Go down

Ez történt, ez van velem - Page 8 Empty Re: Ez történt, ez van velem

Témanyitás  Efi Pént. 18 Aug. - 9:11

Áprilia írta:
Végre elkezdheted az önálló életedet! yes

Hogyhogy? Fortis, ezt miért írja Áprilia?

______________________________________________________
"a béke és a szeretet az igazság által jön el az emberek közé " (R.S.)
Efi
Efi
Admin

Hozzászólások száma : 1158

https://kalandorok.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Ez történt, ez van velem - Page 8 Empty Re: Ez történt, ez van velem

Témanyitás  Áprilia Pént. 18 Aug. - 11:32

Eddig (2 évig) fortissal lakott a fia és annak családja, de most elköltöztek a saját házukba.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6452

Efi likes this post

Vissza az elejére Go down

Ez történt, ez van velem - Page 8 Empty Re: Ez történt, ez van velem

Témanyitás  Áprilia Pént. 18 Aug. - 11:32

fortis írta:Igen . És már csak a konyha , még némi barkácsolás volna hátra

Mit barkácsolsz?

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6452

Vissza az elejére Go down

Ez történt, ez van velem - Page 8 Empty Re: Ez történt, ez van velem

Témanyitás  fortis Pént. 18 Aug. - 19:41

Na kész a festés, végülis  ráment öt napon az egész lakásra. Mentségemre szolgáljon, hogy közben pakolásztam és teljes takarítást végeztem . A konyha szekrénysor van még hátra. 
Van egy kis villanyszerelés is közben , ablak tisztítás, ablakot belátásvédelem fóliáztam . Ami a barkácsolást illeti , az egyik szekrényt szereném bepolcozni

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11332

Áprilia and Veszna like this post

Vissza az elejére Go down

Ez történt, ez van velem - Page 8 Empty Re: Ez történt, ez van velem

Témanyitás  Áprilia Szomb. 19 Aug. - 16:42

Egy húron pendülünk, nekem is ilyen időszakom volt a költözéssel. A sok pakolás, takarítás, dobozolás ki-be…brrrr….

De minden jó, ha vége jó.

És akkor nekem mèg ott van a dédapám hàza, ősszel ereszcsatorna csináltatás, majd vakolás stb. Na ez egy véget nem érő történetnek ígérkezik. De legalább valami elkezdődött.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6452

Vissza az elejére Go down

Ez történt, ez van velem - Page 8 Empty Re: Ez történt, ez van velem

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

8 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.