Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Videószoba

+11
Motan
fortis
Veszna
Blueeye
zplus
Greywolf
Vega-42
Rhea Sylvia
nofertiti
Mayra1
opos
15 posters

1 / 29 oldal 1, 2, 3 ... 15 ... 29  Next

Go down

Videószoba  Empty Videószoba

Témanyitás  fortis Pént. 18 Jan. - 7:23

Zümi álltal kért film elérhetősége
A Találkozás : Teljes film

https://www.youtube.com/watch?v=5EkkdhkCkF0
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Videószoba  Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Pént. 18 Jan. - 12:06

Ha valakit érdekel , itt megnézheti filmen is a Kis herceg történetét

https://www.youtube.com/watch?v=iAMaCRuxR1M
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Videószoba  Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Vas. 20 Jan. - 9:29

Méhecske írta:Fortis, nem tudnád valahonnan levadászni az Operaház fantomját?

Meg kell várni hogy leteljen az a kb 30 másodperc , ha az megtörtént akkor a lejátszó képernyő bal alsó részénél nyomj egy klikket a play gombra

http://online-filmek.cc/go/film/4979

Igen sajnos csak ezt az egy lehetőséget találtam , a többit vagy a szerzői jogok miatt letíltották , vagy esetleg le kellene tölteni mint lehetőség .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Videószoba  Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Vas. 20 Jan. - 12:06

Hát a film amikor elkezdődik ki is írja és be is mondja . Elég régi filmnek tűnik amúgy .
Hogy hogyan találtam meg ne kérdezd , keresgéltem össze vissza vak tyúk is talál szemet módjára . Sajna a youtuben letiltották őket .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Videószoba  Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Csüt. 24 Jan. - 21:09

Beszélgetések Istennel c film 4 részben .
http://teremtesmisztikaja.blogspot.hu/2011/11/beszelgetesek-istennel-cfilm.html

Az általam Eleknél beidézett részlet a negyedik részből való a 15.50 perces résztől . Ez már majdnem a vége .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Videószoba  Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Kedd 29 Jan. - 12:09

Tetszik ez a videó és szép a vers is benne nagyon . Az együtt álmodásról szól .
https://www.youtube.com/watch?v=jji8sTWTFXk

Oriah Hegyi Álmodó öreg indián verse.
https://www.youtube.com/watch?v=wpguh8zXBUc
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Videószoba  Empty Re: Videószoba

Témanyitás  opos Vas. 3 Feb. - 11:53

Egy hematit gyűrűt hordok és még mindig találok érdekességeket róla. Nah egy ilyen googles pillanatban találtam rá egy erre a honlapra.

smile

http://meleronkulcsai.blogspot.hu/

Tetszett ez a napló azért mutatom meg nektek.

______________________________________________________
Amikor egy személynek van valami értékes amit megvédjen…akkor válik igazán erőssé! /12.rész:Haku/
opos
opos

Hozzászólások száma : 84

Vissza az elejére Go down

Videószoba  Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Vas. 3 Feb. - 12:07

Aranyos.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Videószoba  Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Vendég Hétf. 4 Feb. - 13:11


Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Videószoba  Empty Re: Videószoba

Témanyitás  opos Hétf. 4 Feb. - 16:06

Szia Kata szép videót hoztál. Embarassed

______________________________________________________
Amikor egy személynek van valami értékes amit megvédjen…akkor válik igazán erőssé! /12.rész:Haku/
opos
opos

Hozzászólások száma : 84

Vissza az elejére Go down

Videószoba  Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Hétf. 4 Feb. - 21:26

Kata írta:wow... prayer-hands

Nambian Nights

Gyönyörű a sivatag

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Videószoba  Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Vendég Kedd 5 Feb. - 7:02

opos írta:Szia Kata szép videót hoztál. Embarassed
szia shaking-hands engem is megfogott smile

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Videószoba  Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Vendég Kedd 5 Feb. - 7:03

fortis írta:
Kata írta:wow... prayer-hands

Nambian Nights

Gyönyörű a sivatag
igen, az is szép benne Very Happy

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Videószoba  Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Pént. 8 Feb. - 12:08

Pedig ez csak egy focimeccs . Ne ijedjetek meg , nem a meccsnek a videója csak a himnuszok ideje .

https://www.youtube.com/watch?v=kCGCwPzJAm4

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Videószoba  Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Vas. 10 Feb. - 6:56

Megnéztem a filmet Zümi . Menet közben az merült fel bennem , hogy valóban ennyi szenvedés csökönyösség és kínlódás vezeti az embert a célja eléréséig ?
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Videószoba  Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Hétf. 11 Feb. - 21:22

Nem tudom mit mondjak róla elég vegyes érzelmekkel néztem .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Videószoba  Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Szer. 13 Feb. - 19:43

Ezen a linken egy olyan videó van , ahol egy nő simán keresztül halad egy férfi alakon ha jól látom .
http://videa.hu/videok/nagyvilag/japan-szellemno-demon-hihetetlen-kamera-II3NDJtobgjxKFCP
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Videószoba  Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Vendég Szer. 13 Feb. - 19:47

Sok olyan filmet láttam a tévében, amiben egy nő simán keresztül megy egy férfin. Mitől nagy szám akkor egy ugyanilyen videó?

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Videószoba  Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Szer. 13 Feb. - 19:50

efi írta:Sok olyan filmet láttam a tévében, amiben egy nő simán keresztül megy egy férfin. Mitől nagy szám akkor egy ugyanilyen videó?

Talán attól más , hogy azok csak filmek , ez meg lehet , hogy egy utcai webkamera . Amúgy nekem mindig gyanúsak a hasonló videók , de azért mint érdekesség lehet el lehet gondolkodni rajta .
Az én tippem ennek ellenére az , hogy trükk , de nem esküdnék meg rá .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Videószoba  Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Vendég Szer. 13 Feb. - 20:05

fortis írta: azok csak filmek , ez meg lehet , hogy egy utcai webkamera .

Lehet??????? Ha lehet utcai webkamera, akkor lehet egy filmrészlet is! Vagy ugyanolyan trükk, amivel a filmeket is csinálják. Ha pedig lehet, akkor nem ér semmit! Hiszen hogy melyiknek gondoljuk inkább, csak attól függ, hogy melyikben szeretnénk inkább hinni.
Vagyis egy ilyen videófilm egyedül arra jó, hogy erősítsük magunkban azt, amiben hinni szeretnénk. Önmagunk győzködésére való, arra, hogy jogosnak tüntessük fel magunk előtt, amiért nem foglalkozunk az ellenkező véleményekkel.
Vagyis arra jó, hogy vastagítsuk azt a szemüveget, ami az igazság iránt vakká tesz bennünket. Mert ezáltal méginkább a saját személyünk által magunk elé vetíteni akart képet látjuk a valóság helyett.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Videószoba  Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Szer. 13 Feb. - 20:31

efi írta:
fortis írta: azok csak filmek , ez meg lehet , hogy egy utcai webkamera .

Lehet??????? Ha lehet utcai webkamera, akkor lehet egy filmrészlet is! Vagy ugyanolyan trükk, amivel a filmeket is csinálják. Ha pedig lehet, akkor nem ér semmit! Hiszen hogy melyiknek gondoljuk inkább, csak attól függ, hogy melyikben szeretnénk inkább hinni.
Vagyis egy ilyen videófilm egyedül arra jó, hogy erősítsük magunkban azt, amiben hinni szeretnénk. Önmagunk győzködésére való, arra, hogy jogosnak tüntessük fel magunk előtt, amiért nem foglalkozunk az ellenkező véleményekkel.
Vagyis arra jó, hogy vastagítsuk azt a szemüveget, ami az igazság iránt vakká tesz bennünket. Mert ezáltal méginkább a saját személyünk által magunk elé vetíteni akart képet látjuk a valóság helyett.

Nálam ez pont fordítva működik Efi . ha látok valami hasonlót , lehetőségekben gondolkodom . Általában a legtöbb videó trükkös megoldás ezzel tisztában vagyok . Ezért nem igazán szoktam hinni bennük , de a lehetőséget mindig nyitva hagyom , hogy lehet mégis igaz , épp azért , mert bár mit is lát az ember , vagy tapasztal , megtörténhet .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Videószoba  Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Vendég Szer. 13 Feb. - 21:23

Jó.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Videószoba  Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Vendég Csüt. 14 Feb. - 5:34

Lehet, hogy csak valaki megpróbálta megfilmesíteni, amit tapasztalt már a valóságban, hogy mi is el tudhassuk képzelni.
És ha majd mi is átéljük, nem fogunk annyira megijedni, mert tudni fogjuk, hogy talán nem diliztünk be, hiszen ezt más is átélte már... alien
(remelem Efi, ez nem veri ki nálad a biztosítékot).

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Videószoba  Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Mayra1 Csüt. 14 Feb. - 6:22

Párduc Cica írta:Lehet, hogy csak valaki megpróbálta megfilmesíteni, amit tapasztalt már a valóságban, hogy mi is el tudhassuk képzelni.
És ha majd mi is átéljük, nem fogunk annyira megijedni, mert tudni fogjuk, hogy talán nem diliztünk be, hiszen ezt más is átélte már... alien
(remelem Efi, ez nem veri ki nálad a biztosítékot).

Nem tudom mennyire van hatással ránk egy megfilmesített, más által tapasztalt esemény, de egy biztos ha valami új kerül az utaba, mindig meg tudok rökönyödni, pedig lehet láttam már megfilmesitva, esetleg olvastam róla.

______________________________________________________
"Ha van cél, van oda út is"
Mayra1
Mayra1

Hozzászólások száma : 1286

Vissza az elejére Go down

Videószoba  Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Vendég Csüt. 14 Feb. - 10:14

Mayra1 írta:
...egy biztos ha valami új kerül az utaba, mindig meg tudok rökönyödni...
Ez a "megrökönyödés" jó szó rá... pislog

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Videószoba  Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Csüt. 14 Feb. - 15:33

Mayra1 írta:
Párduc Cica írta:Lehet, hogy csak valaki megpróbálta megfilmesíteni, amit tapasztalt már a valóságban, hogy mi is el tudhassuk képzelni.
És ha majd mi is átéljük, nem fogunk annyira megijedni, mert tudni fogjuk, hogy talán nem diliztünk be, hiszen ezt más is átélte már... alien
(remelem Efi, ez nem veri ki nálad a biztosítékot).

Nem tudom mennyire van hatással ránk egy megfilmesített, más által tapasztalt esemény, de egy biztos ha valami új kerül az utaba, mindig meg tudok rökönyödni, pedig lehet láttam már megfilmesitva, esetleg olvastam róla.

Szóval én már jártam úgy , hogy megtörtént velem olyasmi , amiről olvastam már . Végül is jól jött , mert tudtam már , hogy mi történik velem és mi a teendő , vagyis legalábbis aki a könyvet írta hogy reagált . Ennek megfelelően képes voltam a megrökönyödésemben olyan tudatszinten maradni , hogy ne essek kétségbe , vagy ne veszítsem el a talajt a lábam alól , tehát van amikor jól jönnek a mások tapasztalatai .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Videószoba  Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Mayra1 Csüt. 14 Feb. - 17:44

fortis írta:
Mayra1 írta:
Párduc Cica írta:Lehet, hogy csak valaki megpróbálta megfilmesíteni, amit tapasztalt már a valóságban, hogy mi is el tudhassuk képzelni.
És ha majd mi is átéljük, nem fogunk annyira megijedni, mert tudni fogjuk, hogy talán nem diliztünk be, hiszen ezt más is átélte már... alien
(remelem Efi, ez nem veri ki nálad a biztosítékot).

Nem tudom mennyire van hatással ránk egy megfilmesített, más által tapasztalt esemény, de egy biztos ha valami új kerül az utaba, mindig meg tudok rökönyödni, pedig lehet láttam már megfilmesitva, esetleg olvastam róla.

Szóval én már jártam úgy , hogy megtörtént velem olyasmi , amiről olvastam már . Végül is jól jött , mert tudtam már , hogy mi történik velem és mi a teendő , vagyis legalábbis aki a könyvet írta hogy reagált . Ennek megfelelően képes voltam a megrökönyödésemben olyan tudatszinten maradni , hogy ne essek kétségbe , vagy ne veszítsem el a talajt a lábam alól , tehát van amikor jól jönnek a mások tapasztalatai .

Az ilyen helyzeteket egészen másképpen élem meg. A megrökönyödést felváltja egy jeges állapot, amikor egyszerűen jönnek a megoldások, különösebb előzmény nélkül. A jegest azért hangsúlyoznám, mert tényleg olyan leszek, mint akiből kihalt az érzelem, a megoldás végéig......mondjuk rémlik, hogy előző életemben pont ennek az állapotnak köszönhettem, hogy van mit ledolgoznom most, de jól haladok cheers

______________________________________________________
"Ha van cél, van oda út is"
Mayra1
Mayra1

Hozzászólások száma : 1286

Vissza az elejére Go down

Videószoba  Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Csüt. 14 Feb. - 18:25

Hmm szóval igen Mayra . Van úgy , hogy ez a jegesség hátráltatóbb , mintha bár mi mást tenne az ember .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Videószoba  Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Mayra1 Csüt. 14 Feb. - 18:47

fortis írta:Hmm szóval igen Mayra . Van úgy , hogy ez a jegesség hátráltatóbb , mintha bár mi mást tenne az ember .

Úgy vettem észre, soha nem tisztábbak a gondolataim, mint ekkor. Hideg fej és máris megy minden, mint a karikacsapás

______________________________________________________
"Ha van cél, van oda út is"
Mayra1
Mayra1

Hozzászólások száma : 1286

Vissza az elejére Go down

Videószoba  Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Csüt. 14 Feb. - 19:06

Mayra1 írta:
fortis írta:Hmm szóval igen Mayra . Van úgy , hogy ez a jegesség hátráltatóbb , mintha bár mi mást tenne az ember .

Úgy vettem észre, soha nem tisztábbak a gondolataim, mint ekkor. Hideg fej és máris megy minden, mint a karikacsapás
Igen , de addig a dolgok mentek tovább és van amikor már késő mire azonnal cselekedett volna az ember .
Amúgy más szemszögből meg bizonyára nem árt , ha az ember hűvösen de át tudja gondolni az eseményeket és csak aztán cselekedni tovább .
Na szóval ezzel csak azt akartam mondani , hogy van amikor így , van amikor úgy a jobb . Aztán lehet más oka is van az ebbéli különbségeknek .
Pl lehet ha azonnal cselekszel az ösztönből jön , ha átgondolod az meg fejből .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Videószoba  Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 29 oldal 1, 2, 3 ... 15 ... 29  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.