Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Videószoba

+11
Motan
fortis
Veszna
Blueeye
zplus
Greywolf
Vega-42
Rhea Sylvia
nofertiti
Mayra1
opos
15 posters

15 / 29 oldal Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 22 ... 29  Next

Go down

Videószoba  - Page 15 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Kedd 25 Aug. - 6:25

Már miért sírna ? Ha meg mégis , akkor majd ott lesz mellette , hogy vigasztalja .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 15 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Vendég Kedd 25 Aug. - 9:49

Nos, a jellem úgy "rajta" van a táncos lányon mint fán az alma.
Ebben a klipben, a környezetben, a magnetofonban, az öltözetében, magán a testén, ruháján bélyeget hagyott a bűn természete, frekventáltan.
A lehető legnagyobb területen, a zenén át építi be, igásítja, fiatalon, h aztán ő örökíthessen, gyermekei felé!
Ez! Láncolat!
Körbe éri a földet, városról városra és így tovább......
Sok gyermek, a bűn zenéjének "tekergeti" testét, és lelkét!
Szívvel lélekkel áldoznak, törekvően, akár a Mega sztárságig, a hírnévig, az önteltség beteljesedéséig!
-
Emblematikus példázata a zene isteni áldásának eltékozlására.

És!
A zenei tehetség mibenléte - közkincs!
Közzé is teszik de, így?
-
A zene Öröm! Örömből örömmel örömért!
Ez a zene kirekesztő mert rétegeket hagy magára, nem részesülhetnek, tehát durva leuralásokat generál - fájdalmakat!
Kár és szemét!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 15 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Kedd 25 Aug. - 10:26

Nekem tetszik .
 Nem szabad a látszat után ítélni Elek .  Számtalan eset van amikor a jól szituált széplelkű kinézetű cserben hagyja az embert , a gonosz vad pedig odalép , hogy segítő kezet nyújtson .  Elmondhatni ilyesmiről a saját bőrömön is megbizonyosodhattam . 
Éjszaka volt , elment az utolsó busz és az éjszakai járatot is lekéstem elment az orrom előtt .   Egyszer csak megállt  egy szakadt trabant a megálló mellett  és  egy kopasz tetovált fejű  füléből orrából láncokat lógató  arc megkérdezte elvigyen e magával ?  Egy tized másodpercet haboztam , de aztán elfogadtam a felajánlást .  Úti célom előtt kiszálltam , hogy ne kelljen neki kerülőt tennie , mert ő ment egyenesen tovább és az úton kellemesen elbeszélgettünk .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 15 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Kedd 25 Aug. - 11:01

Nézd csak meg ezt a fazont !
 Vladimír Franz

Videószoba  - Page 15 Images?q=tbn:ANd9GcSEsYKe8eo5ydOd87IML5i6KE_rfCq7-cxS77r7h-AoFl-8LU4BQA

Ez az ürge   egyetemi tanár , jogtudományokat is tanult, míg festőként több mint hetven kiállítást jegyez Csehországban és külföldön, munkáit három kontinensen állították már ki. Több mint 140 színházi darabhoz komponált már zenét, de emellett filmek és tévéműsorok zeneszerzője is volt.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 15 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Vendég Kedd 25 Aug. - 11:59

Éjszaka volt , elment az utolsó busz és az éjszakai járatot is lekéstem elment az orrom előtt .   Egyszer csak megállt  egy szakadt trabant a megálló mellett  és  egy kopasz tetovált fejű  füléből orrából láncokat lógató  arc megkérdezte 

Háát ez aztán az érv!
A Jó Isten tudja mitől őrizett meg téged!
-
Pld. a beszélgetések alanyai vagyunk egymásnak, szolgálatunk nemes, amiben ott volt a tetkós, a maga még kiteljesületlen életével!
Tehát, azt állítom, úgy van jól, h ő tetkós volt akkor. Legyen. Lennie kell.
De, be ne beszéld nekem, a bűnt vegyem nyakamba, ne válogassak, vagy ha már rajtam van! - LE NE VESSEM AZT, MEG NE ELŐZZEM AZT!
-
Azonnal dobok egy hátast...azonnal... dope-slap... Very Happy Very Happy Very Happy!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 15 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Vendég Kedd 25 Aug. - 12:03

Ez az ürge   egyetemi tanár , 

Ezt!
Most!
Viccből íromm; "ragadj vele össze" és én készségesen elviszlek a tatto szalonba, mért is ne!
-
Te, egykomám, küldjél a "jófélédből" nekem is egy kis üveggel, nem bűn szeretni a pálinkát! Az ütőst...

ez az! - Ütős...

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 15 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Kedd 25 Aug. - 12:41

Hát a helyzet az , hogy én magamnak nem tennék fel tetkót .  Nekem nem jön be . 
Amit ki akartam fejezni akár a tetkós emberekkel , akár azzal a fentebbi táncstílussal kapcsolatosan , hogy ennek alapján nem igazán lehet eldönteni , ki milyen ember 
Szabad stílus , lázadó természet . na és( ? ) !  Mind azok voltunk kamaszként .  
És lehet vannak akik örök kamaszok maradnak .  Van akinek meg egyszerűen csak tetszik és alá fekszik a tűnek akár öreg fejjel is . 
Ellenben vannak olyan jelenségek , amikkel én magam sem tudok mit kezdeni . Egyszer láttam egy ipsét , akinek a homlokára egy tömör fekete  kereszt volt tetoválva . Ennyire azért ne legyen már valaki fanatikus .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 15 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Vendég Kedd 25 Aug. - 12:55

Én nem vonnék semmiképpen sem párhuzamot.
Isten szeretete és a liberalizmus közzé.
Isten nem azért enged bűnt mert szeret!
A BŰN!
VAN!
-
Érintheted, dédelgetheted, magadhoz szoríthatod!
Tedd!
Szabad!
-
A te egyéni felfogásod a tetkóról, zenéről, drogról, italról, szexről...stb...- nem egyedi eset!
És az én nézeteim sem egyedi esetek!
-
A fundamentum a lényeg!
A biztosított alap amelyre felrakosgatod - várad - téglákból!
Építményt!
"Melózol" az nem kétséges de, mint ezerszer eléd állított példákból - most is tanúlhatnál!
Lássad - ILA-t!
A vége - ugyan az!
Élet?
Vagy!
Halál?

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 15 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Vendég Kedd 25 Aug. - 13:00

A tömör fekete kereszt - jel - a bitó értékrendjét hordozza!
-
Jézust követni igyekvő ember - aki helyén hordja szívét és nem végső sorban szellemét!
Nem propagálja a bitófát!
-
Ez a férfi - "öntudatlan"-ságát tette nyílvánossá nyílván valóan!
-
Amikor megyek Pesten - látok 2. millió embert.
És látom, hányan viselik a fekete keresztet, még ha nincs is oda tetoválva!
-
Nekem is van keresztem...(nem tetkós)...

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 15 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Kedd 25 Aug. - 13:17

Elek írta:
Lássad - ILA-t!
A vége - ugyan az!
Élet?
Vagy!
Halál?
 Szerintem az élet és halál emberi találmány .  Csak út létezik , és valószínűleg ahány ember annyi féle .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 15 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Kedd 25 Aug. - 13:20

Elek írta:A tömör fekete kereszt - jel - a bitó értékrendjét hordozza!
-
Jézust követni igyekvő ember - aki helyén hordja szívét és nem végső sorban szellemét!
Nem propagálja a bitófát!
-
Ez a férfi - "öntudatlan"-ságát tette nyílvánossá nyílván valóan!
-
Amikor megyek Pesten - látok 2. millió embert.
És látom, hányan viselik a fekete keresztet, még ha nincs is oda tetoválva!
-
Nekem is van keresztem...(nem tetkós)...

Very Happy  Nekem nincs  , de nem is szeretnék . Jézus kora előtt is kivégző eszközként alkalmazták már .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 15 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Vendég Kedd 25 Aug. - 14:38

(lelki keresztre utaltam)

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 15 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Vendég Szer. 26 Aug. - 21:37

Sergio Magana Az álom--test manifesztálása és életre keltése


Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 15 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Mayra1 Pént. 27 Nov. - 19:10


______________________________________________________
"Ha van cél, van oda út is"
Mayra1
Mayra1

Hozzászólások száma : 1286

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 15 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Szomb. 28 Nov. - 12:58

Nahát , sajna nem tudok videókat megnézni , de a linkből kiolvastam a lényegét . Mondjuk én nem is a mostani  migráns helyzettől tartanék annyira , hanem inkább a globális felmelegedést követő időktől , a katasztrófa menekültek idejétől .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 15 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Vendég Szomb. 30 Jan. - 21:00

Szimpatikus srác, tudatos álmodással foglalkozik, van egy csomó videója a témában:
https://www.youtube.com/channel/UC89FZp4ELrfRJu5y4oPaOSQ

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 15 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Áprilia Szomb. 30 Jan. - 21:19

Médea írta:Szimpatikus srác, tudatos álmodással foglalkozik, van egy csomó videója a témában:
https://www.youtube.com/channel/UC89FZp4ELrfRJu5y4oPaOSQ

Én is belebotlottam már, tetszik nekem is, mert az intelligensebbek közül való. Itt lenyegeben az önemlékezésről, mint technikáiról beszél, csak ő nem így hívja:

https://youtu.be/gYpb7lwtSAs

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6459

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 15 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Vendég Csüt. 25 Feb. - 11:26



Megnéztem az új Star Wars filmet és nagyon tetszett. Ti láttátok már?

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 15 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Csüt. 25 Feb. - 11:54

Hát nem tudom , egyszer talán ráveszem magam , hogy megnézzem a sorozatot  az elejétől a végéig  , mert talán csak úgy lenne értelme . 
Egyenlőre csak három epizódot láttam összesen az első vetített részeket .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 15 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Áprilia Csüt. 25 Feb. - 11:56

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 28 Feb. - 15:42-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6459

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 15 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Vendég Csüt. 25 Feb. - 12:05

fortis írta:Hát nem tudom , egyszer talán ráveszem magam , hogy megnézzem a sorozatot  az elejétől a végéig  , mert talán csak úgy lenne értelme . 
Egyenlőre csak három epizódot láttam összesen az első vetített részeket .

Pedig az új trilógiát is érdemes megnézni, nem tudom mennyire emlékszel a történetből és nem akarok spoilerezni, de ebből kiderül hogy "születik meg" Darth Vader és jó nagy adagot kapunk a jedik filozófiájából is. Az erő legyen veled!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 15 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Csüt. 25 Feb. - 12:08

yes  Az erő legyen veled !
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 15 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Vendég Szomb. 27 Feb. - 10:12



Tegnap jelent meg a Tigris és Sárkány folytatása. 16 évet kellett várni rá, az elődjét ötször láttam és remélhetőleg ez is hozza majd azt a szintet. Az biztos hogy nagyon látványos lesz, végül is egy wuxiának ilyennek kell lennie, de azért egy jó történet sem árt. Ma este bele is vetem magam az új kalandba!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 15 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Áprilia Szomb. 27 Feb. - 10:22

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 28 Feb. - 15:43-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6459

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 15 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Vendég Szomb. 27 Feb. - 10:35

Még nem jelent meg Magyarországon, de elérhető a Netflix hálózatán keresztül angol felirattal. Ez fizetős, de semmi pánik már felkerült a torrentoldalakra, én is onnan töltöttem le.
spoiler:

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 15 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Áprilia Szomb. 27 Feb. - 17:42

Beszámolsz majd, hogy milyen volt? Nekem nem játssza Lea( Very Happy )z ipad-em, pedig több alkalmazást is kipróbáltam.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6459

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 15 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Vendég Szomb. 27 Feb. - 19:31

Mert a film MKV formátumban van, ezt a nagyfelbontású blueray filmeknél használják, az ilyen kis kütyük a kisebb mp4, avi, flv fájlokat tudják jól kezelni. Megpróbálhatod átkonvertálni ezekbe, de legegyszerűbb lenne egy sima laptop vagy asztali gép. Én utóbbin néztem és a VLC media player gond nélkül lejátszotta. Azt hiszem ennek van ipad-es verziója is, esetleg megpróbálhatod azt. A filmről csak általánosságban:

Ahogy azt várni lehetett a harcok nagyon látványosak és jól koreografáltak lettek, kész művészet amit csinálnak. Persze az is, mágikus harcművészet. Mindenkinek meg van benne az ellenfele, aki korban, nemben és tudásban passzol hozzá. Ettől olyan kereknek érzed. Egyértelmű hogy a harcok játsszák a főszerepet. Történetileg már nem olyan erős mint az előző, nincsenek benne akkora mélységek, de azért vannak drámai pillanatok. A film nem filozofál, kész tények elé állít, néha meghökkentő módon és az érzelmeket nem egyszer elfojtják. Erkölcsi tanítást nem fedeztem fel benne, a főgonosz kicsit erőltetett, mintha csak azért lenne benne hogy legyen aki ellen harcolhatunk, holott - és ez volna a tulajdonképpeni harcművészt célja - a belső ellenség legyőzése és a béke megtalálása, önmagunk tökéletesítése lenne a cél, ahogy ezt az első rész szépen be is mutatta. Az operatőri munkát kiemelném, itt érezni legjobban hogy tényleg folytatás, mert ugyanazokat a tájképszerű pillanatképet használja az érzelmek fokozására. Egyszerűen gyönyörűen fényképezett a film. Nagyon kis humor és egy visszafogott szerelmi szál is került belé, ez mindenképpen javára szolgált. Megfogom még nézni párszor, de a másikkal együtt, mert csak azzal együtt érzem teljesnek. Összességében jó volt, egy percig nem untam.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 15 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Áprilia Szomb. 27 Feb. - 19:35

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 28 Feb. - 15:45-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6459

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 15 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Áprilia Pént. 4 Márc. - 20:04

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 28 Feb. - 15:46-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6459

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 15 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Vendég Pént. 4 Márc. - 20:29

Tényleg, régen beszéltünk róla, kár hogy azóta törölték a jutúbról. Az elmúlt évek alatt sok filmet láttam, hasonlóan jókat is, de még mindig ez viszi a prímet a műfajban.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 15 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

15 / 29 oldal Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 22 ... 29  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.