Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Videószoba

+11
Motan
fortis
Veszna
Blueeye
zplus
Greywolf
Vega-42
Rhea Sylvia
nofertiti
Mayra1
opos
15 posters

19 / 29 oldal Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 24 ... 29  Next

Go down

Videószoba  - Page 19 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Pént. 2 Szept. - 9:53

Hmm megnéztem egy  filmet a neten , a címe  Ébren Álmodó
Kicsit vontatottnak tűnik, de ha az ember végig nézi és nem kapcsolja ki a film közepénél, akkor azt hiszem nem fogja megbánni a rá szánt időt. 
Eredeti cím: Passion of Mind

Leírás: 

Ki ne ábrándozott volna már arról, hogy kettős életet éljen? De míg mi csupán ábrándozunk róla, addig Marie Willis (Demi Moore) számára ez mindennapos valóság. Gondos családanya, aki egy festői szépségű francia falucskában neveli két elbűvölő kislányát, ugyanakkor ő Marty is, egy híres New York-i könyvkiadó energikus, talpraesett ügynöke. Mindketten tudnak a másik létezéséről, mivel ha Marie elalszik, akkor Martyként ébred fel és fordítva. A két merőben ellentétes szerep egész jól megfér egymással egészen addig, amíg közbe nem lép a szerelem. Marie beleszeret Williambe (Stellan Skarsgard), Marty pedig Aaronba. Ahogy a két kapcsolat egyre komolyabb lesz, úgy csúszik ki Marie és Marty lába alól a talaj. Vajon melyikük világa az igazi? El lehet-e egyáltalán élesen választani egymástól az álmot és a valóságot? És ha el is lehet, melyikre vágyunk igazán? 


Videószoba  - Page 19 Ebren-almodo
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 19 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Áprilia Pént. 2 Szept. - 10:03

fortis írta:Azt hiszem a döntésben nem igazán segíthetünk. De egy javaslatom azért volna, dönts a szíved szerint. Azt az ember nem szokta megbánni utólag.

Rendben. Úgy döntöttem, hogy segítsetek lakhatóvá tenni. Very Happy

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6478

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 19 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Vendég Pént. 2 Szept. - 14:38

Áprilia írta:
fortis írta:Azt hiszem a döntésben nem igazán segíthetünk. De egy javaslatom azért volna, dönts a szíved szerint. Azt az ember nem szokta megbánni utólag.

Rendben. Úgy döntöttem, hogy segítsetek lakhatóvá tenni. Very Happy
Meszelni tudok, vakolni még nem próbáltam.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 19 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Áprilia Pént. 2 Szept. - 14:46

efi írta:
Áprilia írta:
fortis írta:Azt hiszem a döntésben nem igazán segíthetünk. De egy javaslatom azért volna, dönts a szíved szerint. Azt az ember nem szokta megbánni utólag.

Rendben. Úgy döntöttem, hogy segítsetek lakhatóvá tenni. Very Happy
Meszelni tudok, vakolni még nem próbáltam.

flower sunny virág ölel dance röppróba nagyö

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6478

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 19 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Pént. 2 Szept. - 14:58

Mennék én is, de az a baj, hogy csak több napra lenne érdemes, egyenlőre én meg nem igazán hagyhatom most magára J-t.  Esetleg jövőre ha még lesz munkahelyem, a nyári leállás alatt, ha J az anyukájánál időzik, akkor esetleg el tudnék én is szabadulni, de semmit sem igérhetek, nekem ez most kicsit bonyolult.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 19 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Áprilia Pént. 2 Szept. - 15:10

fortis írta:Mennék én is, de az a baj, hogy csak több napra lenne érdemes, egyenlőre én meg nem igazán hagyhatom most magára J-t.  Esetleg jövőre ha még lesz munkahelyem, a nyári leállás alatt, ha J az anyukájánál időzik, akkor esetleg el tudnék én is szabadulni, de semmit sem igérhetek, nekem ez most kicsit bonyolult.

Csinálhatunk oda egyszer egy egynapos kirándulást, ha van kedvetek megnézni. Tavaly nyáron két kiváló barátomnak köszönhetően sikerült megnézhető állapotba hozni a házat. Köszönet és hála nekik ezúton is. virág

(Ha többnaposra sikerülne, van a közelben, 200 méterre egy panzió, ott tudnánk megszállni.)

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6478

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 19 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Szomb. 10 Szept. - 11:25

Holnap, azaz vasárnap lesz egy remélhetően jó film az RTLen, olyan 18.00 körül, bár online is megtekinthető, legalábbis ahogy most nézegetem. 
A címe  " A holnap határa . 
leírás


Bill Cage (Tom Cruise) katona, de eddig elkerülte a veszélyt - pedig az emberiség egy űrből érkezett, könyörtelen fajjal vív hosszú, elkeseredett háborút. Amikor váratlanul mégis bevetik, ő rossz felszereléssel, kevés tapasztalattal indul csatába, és nem is bírja sokáig: gyors és kegyetlen hősi halált hal. Azután feltámad, és újra harcba indul. És újra, és újra, és újra. A földönkívülivel való közvetlen érintkezés időhurokba sodorta, és ő kénytelen számtalanszor végigélni ugyanazt a pokoli küzdelmet, hogy azután újra alul maradjon. Ám az esélyei egyre jobbak. Amikor pedig felbukkan mellette egy különlegesen kiképzett katona (Emily Blunt), még az is lehetővé válik, hogy ne csak magukat mentsék meg, hanem az egész világot. " 


Nos a film azért lesz érdekes a számomra, mert a leírásból kiderült, hogy egy olyan emberről szól, aki újra és újra és újra meghal , hogy aztán ugyan onnan folytassa a történetet ahol minden elkezdődött a számára. 
Ha nem veszett volna el az álom naplóm akkor ide idézhetném egy régi álmomat, ( lélekvándoros időkből )  aminek az volt a címe, hogy  gyere lőj hasba ! Ez az álom nagyon hasonló elemeket  tartalmazott, mint most ez a film.  Álmomban két fegyveres lött le engem akkor, és mindig újra kezdődött a történet, de minden új alkalommal kicsit felkészültebb voltam és tudni lehetett mire számíthatok.  Talán 4-5- alkalommal halhattam meg így, hogy mindig újratöltődött a történet, míg a végén nem futottam tovább, hanem szembe fordultam velük, hogy rákérdezzek mit akarnak. ha netán megtalálom ezt az álmot valahol az archív lélekvándoron aminek most nem találom a linkjét, akkor beteszem ezt az álmot ha ott fellelhető.  ha nem , az emléáke akkor is megmaradt, csak szerettem volna bemásolni nektek, hogy lássátok milyen érdekes az eredeti  témában a hasonlóság. 
Itt a film előzetese, nézzétek meg szerintem akár az RTL en, akár online, biztosan jó kis történet lesz belőle, hisz a sajátomé is az volt. 

fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 19 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Vendég Szomb. 10 Szept. - 16:56

Emlékszem arra az álmodra.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 19 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Szomb. 10 Szept. - 18:26

efi írta:Emlékszem arra az álmodra.

Na megnéztem ezt a filmet online. Nem volt rossz. 
Mondjuk a legvégét nem igazán értettem, de mindegy. Attól a témája még jó volt.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 19 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Áprilia Vas. 11 Szept. - 19:48

fortis írta:
efi írta:Emlékszem arra az álmodra.

Na megnéztem ezt a filmet online. Nem volt rossz. 
Mondjuk a legvégét nem igazán értettem, de mindegy. Attól a témája még jó volt.

Amikor anno adták ezt a filmet újonnan a mozikban, megnéztem, és beírtam ide valahova, mert valami felismerésre jutottam általa. Akkor szóba került az álmod is, azt hiszem, akkor álmodtad, de ha nem, akkor csak szóba hoztad.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6478

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 19 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Vas. 11 Szept. - 21:01

Áprilia írta:
fortis írta:
efi írta:Emlékszem arra az álmodra.

Na megnéztem ezt a filmet online. Nem volt rossz. 
Mondjuk a legvégét nem igazán értettem, de mindegy. Attól a témája még jó volt.

Amikor anno adták ezt a filmet újonnan a mozikban, megnéztem, és beírtam ide valahova, mert valami felismerésre jutottam általa.  Akkor szóba került az álmod is, azt hiszem, akkor álmodtad, de ha nem, akkor csak szóba hoztad.

Valószínűleg csak szóba hozhattam , ez egy 2007 es álom volt még a vándoron.  Megtaláltam, de megnyitni sajnos nem lehetett.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 19 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Áprilia Pént. 23 Szept. - 19:58

Láttam ezt, nagyon jó, Öngyilkos osztag:

Előbújik a varázsló a nőből:

https://youtu.be/nBIirT5tZ1g



https://youtu.be/WPuyi2jj_N8


______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6478

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 19 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Pént. 23 Szept. - 20:12

Nahát, biztosan jó film lehet !
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 19 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Pént. 23 Szept. - 21:23

fortis írta:Nahát, biztosan jó film lehet !

Megnéztem, szóval  nem az én stílusom, de azért nektek még tetszhet. Én nem igazán kedveltem a Batmant, meg a Supermant sem.  Ezek sem sokkal különbek.  lányvigyor
Aki viszont kedveli ezt a stílust, annak biztosan nagyon klafa lehet.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 19 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Áprilia Pént. 23 Szept. - 22:14

fortis írta:
fortis írta:Nahát, biztosan jó film lehet !

Megnéztem, szóval  nem az én stílusom, de azért nektek még tetszhet. Én nem igazán kedveltem a Batmant, meg a Supermant sem.  Ezek sem sokkal különbek.  lányvigyor
Aki viszont kedveli ezt a stílust, annak biztosan nagyon klafa lehet.

Nem ismerted fel bennük a "naguál társaságát".

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6478

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 19 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Szomb. 24 Szept. - 7:57

Nem igazán.  Biztosan lehet olyan szemmel is nézni, de én nem igazán mondanám.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 19 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Vas. 25 Szept. - 18:45

fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 19 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Vas. 25 Szept. - 18:48

Itt pedig ha jól láttam, 2500 m magasból ugrott le egy ürge egy hálóba, ejtőernyő segítsége nélkül. 

https://streamable.com/h6bd
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 19 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Vas. 25 Szept. - 22:17

Ádám és Éva  Very Happy

fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 19 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Hétf. 26 Szept. - 15:22

Ettől már én is majdnem elbőgtem magamat. Hogy tud valaki ilyen szemét módra viselkedni egy idős emberrel! 
A cikkhez tartozó videóban az látszik, hogy bánik egy ápoló az idős mamzival, amikor azt hiszi, hogy senki sem látja. 

Youtube:
https://www.youtube.com/watch?v=NHXnoyn7IVI

A cikk: 
http://blikkruzs.blikk.hu/kikapcsolodas/szines-hirek/lanya-titokban-videora-veszi-beteg-anyja-apolojat-a-szobaban-az-egesz-internet/rnkhb79?utm_source=hirkereso&utm_medium=hirkereso&utm_campaign=hirkereso
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 19 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Áprilia Hétf. 26 Szept. - 16:15

Na és tettél is ellene valamit fortis, vagy megelégszel azzal, hogy megosztod itt ezeket a rémtörténeteket? Mert így semmi értelme sincs. Telepakolhatod a forumot ezekkel, csak attól még semmi sem fog változni.
(Én mondjuk ezt már meg sem néztem....tanultam a kínai lányos esetből. Most nehogy azt mondd, hogy az más volt. Egyre megy. Rémtörténet ez is, az is.)

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6478

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 19 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Hétf. 26 Szept. - 16:34

Csak a magam oldaláról tudnék ellene tenni, ha olyan helyzet állna elő. 
Lehet az használna, ha az ember egyszerűen nem venne tudomást a világban lévő rémségekről, de attól azok még ott lennének a tudatunk alatt.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 19 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Áprilia Hétf. 26 Szept. - 16:36

fortis írta:Csak a magam oldaláról tudnék ellene tenni, ha olyan helyzet állna elő. 
Lehet az használna, ha az ember egyszerűen nem venne tudomást a világban lévő rémségekről, de attól azok még ott lennének a tudatunk alatt.

Önmagában a rémségek terjesztése a neten nem más, mint az ördög dicsőítése.
Nem tudom, mi ezzel a célod (azonkívül, hogy levezeted a saját keserűségedet.)

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6478

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 19 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Hétf. 26 Szept. - 16:42

Áprilia írta:
fortis írta:Csak a magam oldaláról tudnék ellene tenni, ha olyan helyzet állna elő. 
Lehet az használna, ha az ember egyszerűen nem venne tudomást a világban lévő rémségekről, de attól azok még ott lennének a tudatunk alatt.

Önmagában a rémségek terjesztése a neten nem más, mint az ördög dicsőítése.
Nem tudom, mi ezzel a célod (azonkívül, hogy levezeted a saját keserűségedet.)

Lehet , hogy igazad van.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 19 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Áprilia Hétf. 26 Szept. - 16:51

Meg lehet, hogy neked is. Én csak kifejtettem a véleményem, de ettől még hozhatsz ilyeneket továbbra is (csak én nem fogom megnézni.)

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6478

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 19 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Áprilia Hétf. 26 Szept. - 17:06

Szerencsére sok jó játékot is kitalálsz, jókat álmodsz, amelynek kapcsán a múltkor pl. remek szinkronicitás élményben lehetett részünk. Na, az felemelő volt.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6478

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 19 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Hétf. 26 Szept. - 17:45

Néha lent, néha fent.  öröm
Ingadozó vagyok. Néha úgy érzem amit megosztok azt meg kell osztanom, néha meg úgy érzem nem kellett volna.  semleges
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 19 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Szomb. 1 Okt. - 19:58

Ezt a filmet merném nektek ajánlani , a film feliratos, de a témája szerintem nagyon érdekes. 
Címe: Time Renegades
" Egy középiskolai tanár 1983-ból és egy nyomozó 2015-ből, álmaikon keresztül összekapcsolódva veszik fel a harcot, hogy megváltoztassák annak a nőnek a végzetes sorsát, akit mindketten szeretnek, csupán 30 év különbséggel."
A történet eleje kicsit uncsi, de ne vegye el a kedveteket, mert aztán egyre érdekesebbé válik.  Az 1983 ban lévő tanárt kinevetik, amikor arról kezd mesélni, hogy a vízet pénzért flakonokban fogják árulni , és az emberek a kezükben okostelefonnal fognak járni, amin akár még tv-t is  tudnak nézni ha akarnak.  Szóval egy próbát megér, hátha megtetszik a történet nektek is !
A film itt elérhető:
http://filmezz.eu/film.php?n=time-renegades&q=bz1mZWx0b2x0dmU=



Bemutató:
https://www.youtube.com/watch?v=mCBWaU7nfgQ




fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 19 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Vas. 2 Okt. - 19:18

fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11349

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 19 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Áprilia Vas. 2 Okt. - 19:22

fortis írta:Egy lány a vadonban. 
https://www.youtube.com/watch?v=eTAke6hB9Cs


Jó teste van! yes

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6478

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 19 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

19 / 29 oldal Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 24 ... 29  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.