Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

álmok 3 tudatos

5 posters

1 / 19 oldal 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Go down

álmok 3 tudatos Empty álmok 3 tudatos

Témanyitás  fortis Szer. 3 Szept. - 7:27

Kéz nézés tudatos álom  és ikerhelyzet . 


Ezt az álmot sikerült oly módon elérnem , hogy elalváskor végig fönn tudtam tartani a tudatosságomat . Mondjuk elég sokáig tartott , ráment a fél éjszakám . Az alvás és ébrenlét közötti szakaszban  mindenféle víziónális ábrák tűntek fel , mint pl fehér ló , zebraféleségek , épületek és minden egyéb , de ezekről tudtam , hogy valahonnan a tudat alattiból előkerülő  képzelgések és ráadásul eléggé képlékenyek is voltak . 
Aztán egyszer csak szinte észrevétlenül megváltozott valami    és álmodni kezdtem . Az előttem felbukkanó látvány kitisztult , nagyon részletessé és élessé vált , még eszembe is jutott egy olyan hasonlat , hogy ez az egész olyan , mint amikor az ember bámul egy képet a falon , ami hirtelen 3 -D be változik át . Szinte érezni lehetett a távolságot és a mélységet , örültem ennek a változásnak .  Nos mit láttam álmomban ? Szóval majdnem mondhatni , hogy a valóságot . Az ágyon feküdtem , hason , előttem a tabletom , a bal kezem a tablet mellett hosszan kinyújtva , teljesen ugyan abban a pozicióban álmodtam meg mindent , ahogy az a valóságban is lehetett , ugyan az a testhelyzet és hasonlók . Ami a különbség volt és erre felfigyeltem , hogy a tablett nagyobb volt mint a valóságban , és tudtam , hogy eredetileg ki van kapcsolva , tehát sötét a monitor része , ennek itt álmomban meg valami kép futott a hátterében , néha megjelent valami szöveg amibe még bele is olvastam , bár jelentőségét nem találtam , inkább csak különálló szavak voltak , így eszembe sem jutott , hogy meg kellene jegyeznem  azokat . 
Nos a másik amit lényegesnek tartanék a tapasztalatban , hogy eszembe jutott , hogy meg kellene néznem a kezemet . Rápillantottam a tablet mellett kinyújtott karomra és fel akartam emelni magam elé , ami sikerült is , de valahogy nem stimmeltek a dolgok , a karom valahogy sokkal hosszabbnak tűnt mint a valóságban , és fehéren fénylett . A másik ami nem stimmelt az az volt , hogy a tenyeremet magam felé akartam fordítani , de a kezem nem engedelmeskedett , hanem az ujjaim integető mozgást kezdtek el végezni , ami újabb kérdést vetett fel bennem , hogy miért mozognak azok az ujjak , amikor én nem mozgatom azokat . Olyan volt , mintha valami más akarat is jelen lett volna és nem pusztán csak az enyém parancsolt volna a testemnek , bár  ami azt illeti , a karom az enyém volt és a nagyobb mozdulatoknak engedelmeskedett is . 
Aztán kizökkentem , a tapasztalatból , talán elaludhattam , de aztán ismét ugyan abban a tapasztalatban találtam magamat  , még mindig minden ugyan olyan volt . Megint ránéztem a karomra és felemeltem , még mindig ugyan úgy fehéren fénylett és elgondolkodtam azon , hogy miért nincs az a természetes színe , amilyennek lennie kellene , de ezek a gondolatok a tényen nem változtattak . 
Aztán az egész megismétlődött harmadszor is . Kizökkenhettem  és vissza kerültem az álomba  . megint ránéztem a karomra még mindig ugyan olyan volt , ismét megemeltem , majd vissza . Hirtelen megfordult a fejemben , hogy talán az energia testemet láthatom , és erre utalhatott a fehérsége is , meg az is , hogy valahogy nem ugyan olyan volt , de aztán most az jutott eszembe már így utólag , hogy a karom formájának az eltérése a megszokottól , lehet csak a nézőpont miatt volt , de ebben nem vagyok biztos . valahogy mégis másnak , más méretűnek tűnt , mint a valódi .


A hozzászólást fortis összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 30 Aug. - 9:29-kor.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  fortis Szer. 17 Dec. - 17:14

Ugorj ! 
Az álom egy hagyományos álomnak indult . Egy nagy épületegyüttesben  bolyongtam , ahol még nem voltak ablakok és ajtók , csak a csupasz betonfalak álltak   és talán a cső és vezetékrendszer volt még csak kiépítve .
 Azt hiszem ki akarhattam jutni ebből a beton kolosszusból , de nem találtam a kiutat . Megpróbáltam a nem hagyományos úton haladni , mert azzal nem jártam sikerrel , így kimásztam egy az épületen kívül lévő pillérre , és ott egy oszlopon lévő kiszögellésbe kapaszkodtam . Aztán rájöttem , hogy onnan nem tudok tovább mászni , és bíbelődtem , talán hangosan ki is mondhattam , hogy " most mi a csudát csináljak ? "
Ekkor nagy meglepetésemre megszólalt egy hang :
- Ugorj !
Nem gondolkodtam sokat , a hang valahogy annyira megbízhatónak tűnt a számomra .
Ugrottam .
Eleinte zuhantam , de aztán a zuhanás lelassult és repülésbe csapott át . Azonnal tudatossá alakult az álmom és végigfutott rajtam az a kellemes érzés , amikor rájövök és élvezem a helyzetét a tudatos álmodásnak .   Siklottam az épület udvara felett , és az épület belső részei között .
Jelenlegi tudatosságomban arra gondoltam , ha már így esett , el kellene jutnom  Ápriliához , hátha bekerülhetnék valahogy  az álmába , vagy valami egyéb módon hozzájuk .  Ez egy jó bizonyság lenne és valószínűleg tanulságos is mindannyiunk számára .
Kimondtam hangosan mi a szándékom , de nem történt semmi . Ezt még kisebb nagyobb időközönként megpróbáltam még párszor , de semmi hatás . Kicsit zavarni kezdett , hogy miért nem tudok kijutni ebből a helyzetből , vagy valahogy eljutni Ápriliához . Hirtelen eszembe jutott , hogy el kellene aludnom az álmomban és újra felébredni egy másikban , akkor valószínű , hogy talán a helyzet is változna . De hogy tudnék elaludni , nem vagyok álmos . Még tovább bolyongtam repkedtem egy ideig , majd kizökkentem az álmomból .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  Vendég Szer. 17 Dec. - 19:19

fortis írta:Ugorj ! 
Az álom egy hagyományos álomnak indult . Egy nagy épületegyüttesben  bolyongtam , ahol még nem voltak ablakok és ajtók , csak a csupasz betonfalak álltak   és talán a cső és vezetékrendszer volt még csak kiépítve .
 Azt hiszem ki akarhattam jutni ebből a beton kolosszusból , de nem találtam a kiutat . Megpróbáltam a nem hagyományos úton haladni , mert azzal nem jártam sikerrel , így kimásztam egy az épületen kívül lévő pillérre , és ott egy oszlopon lévő kiszögellésbe kapaszkodtam . Aztán rájöttem , hogy onnan nem tudok tovább mászni , és bíbelődtem , talán hangosan ki is mondhattam , hogy " most mi a csudát csináljak ? "
Ekkor nagy meglepetésemre megszólalt egy hang :
- Ugorj !
Nem gondolkodtam sokat , a hang valahogy annyira megbízhatónak tűnt a számomra .
Ugrottam .
Eleinte zuhantam , de aztán a zuhanás lelassult és repülésbe csapott át . Azonnal tudatossá alakult az álmom és végigfutott rajtam az a kellemes érzés , amikor rájövök és élvezem a helyzetét a tudatos álmodásnak .   Siklottam az épület udvara felett , és az épület belső részei között .
Jelenlegi tudatosságomban arra gondoltam , ha már így esett , el kellene jutnom  Ápriliához , hátha bekerülhetnék valahogy  az álmába , vagy valami egyéb módon hozzájuk .  Ez egy jó bizonyság lenne és valószínűleg tanulságos is mindannyiunk számára .
Kimondtam hangosan mi a szándékom , de nem történt semmi . Ezt még kisebb nagyobb időközönként megpróbáltam még párszor , de semmi hatás . Kicsit zavarni kezdett , hogy miért nem tudok kijutni ebből a helyzetből , vagy valahogy eljutni Ápriliához . Hirtelen eszembe jutott , hogy el kellene aludnom az álmomban és újra felébredni egy másikban , akkor valószínű , hogy talán a helyzet is változna . De hogy tudnék elaludni , nem vagyok álmos . Még tovább bolyongtam repkedtem egy ideig , majd kizökkentem az álmomból .

Aki ugrásra biztatott az Álmodási Megbízott lehetett, hisz tudjuk mennyire szeret tanácsokat adni. A repülést a lezuhanástól való félelmed válthatta ki és szerencsés bónuszként még segített tudatossá is válni. yes Szép tőled hogy rögtön Ápriliához siettél volna, valóban csuda dolgok sülhettek volna ki belőle. Azonban úgy érzem kicsit elhamarkodott voltál. A sok próbálkozás hogy eljuss hozzá csak kimerített. Egy ilyen rendkívüli helyzetben elsősorban magadra kell gondolnod, gyakorold a látást, kérdezgesd a Megbízottat mindenféléről, esetleg próbálj eljutni a saját testedhez vagy egyszerűen csak maradj nyugton és koncentrálj az álom elemeire. Apró léptekkel, egy forgatókönyv szerint cselekedve, önmagunk fejlődését szem előtt tartva érhetünk célt. Egyébként: leborulós

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  fortis Szer. 17 Dec. - 19:41

Etoile írta:
Aki ugrásra biztatott az Álmodási Megbízott lehetett, hisz tudjuk mennyire szeret tanácsokat adni. A repülést a lezuhanástól való félelmed válthatta ki és szerencsés bónuszként még segített tudatossá is válni. yes Szép tőled hogy rögtön Ápriliához siettél volna, valóban csuda dolgok sülhettek volna ki belőle. Azonban úgy érzem kicsit elhamarkodott voltál. A sok próbálkozás hogy eljuss hozzá csak kimerített. Egy ilyen rendkívüli helyzetben elsősorban magadra kell gondolnod, gyakorold a látást, kérdezgesd a Megbízottat mindenféléről, esetleg próbálj eljutni a saját testedhez vagy egyszerűen csak maradj nyugton és koncentrálj az álom elemeire. Apró léptekkel, egy forgatókönyv szerint cselekedve, önmagunk fejlődését szem előtt tartva érhetünk célt. Egyébként: leborulós

Hát tudom , hogy igazad van  a fokozatosságot illetően , csak elkapott a hév , hogy talán sikerülhet .
Olyan hatalmas dolog lett volna .  öröm Ezen kívül  annyira nemszeretem hely volt ott  ahol voltam , hogy jó ötletnek tűnt , ha kikerülhettem volna onnan . Kellemeset a hasznossal .  öröm
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  fortis Csüt. 18 Dec. - 17:36

Áprilia írta:

Köszi a bizalmat, fortis. Etoile-lal értek egyet: a lépéseket kellene betartani, de előtte bevésni a tudatodba, hogy emlékezz rájuk.
Köszi mégegyszer. öröm

Hát nincs mit , sőt , azt hiszem bejutni valakinek az álmába , vagy a személyes szférájába az nem is annyira  a behatoló érdeme bizalma , vagy ilyesmi , hanem sokkal inkább a befogadóé . Tehát ha az eset nem okozott felháborodást , akkor tulajdonképpen nekem kell megköszönnöm a bizalmat .
Amúgy meg Ápriliának is voltak hasonló nagyszerű tapasztalatai , ő még tovább is jutott mint én .
Tulajdonképpen annyira nagyszerű , hogy érdekel benneteket a téma és megoszthatjuk egymással efféle kalandjainkat !
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  fortis Vas. 28 Dec. - 18:35

Volt egy pár tudatos álmom a napokban , de rövidek voltak és sokra nem mentem velük , de azért olvassátok .

1 / Nagyon érdekes hogy az álom maga teljesen sötét volt , és középen volt egy fényes kör , amin keresztül szemléltem azt amit láttam . Na ezt most úgy képzeljétek el , hogy ez pont olyan érzés volt , mintha egy távcsőn keresztül szemlélném a világot  , valahogy így :álmok 3 tudatos Images?q=tbn:ANd9GcT1S3SZtVkiPoaacuCxysR1puT-PV7Osg8D9L4DbmwV7A0K37kwew
A különbség annyi volt , hogy amit láttam az egy emeletes belvárosi ház ablakai voltak .  Ide oda fürkésztem , az épület ablakait . Az ablakokon nem láttam be , csak maga a jelenség foglalt le erre a rövid pár pillanatra 

2 / Homályos volt a kép , de a kezeimet magam elé nyújtottam  és  a  szokásos fehér színű kicsit képlékeny  formájára bámultam .  Eszembe jutott , hogy gyakoroljam a nézőpont váltást és ezt meg is tettem egy háttérben lévő valamivel , oda vissza tekintve a kezeimre , majd vissza . Aztán kiválasztottam még egy valamit és immár három pont között járattam a tekintetemet .
Azt figyeltem meg , hogy a kezeim olykor el akartak volna tűnni , de a nézőpont változtatgatása egészen jól visszahozta megszilárdította . 

3 / Egy villamoson ültem és utaztam . Tudtommal még haladnia kellett volna tovább , de egy helyen a villamos megállt és tolatni kezdett . Úgy tűnt , mintha vágányt váltana és egy számomra teljesen ismeretlen irányba haladt tovább .  Egyszer csak  egy nagy csarnokon kezdett keresztül haladni , ami leginkább az Auchanra emlékeztetett és  így még fel is tettem magamnak a kérdést , hogy " ugyan már , mit kereshet egy villamos egy ilyen csarnokban ? "  Ebben a pillanatban tudatossá váltam ,  hisz annyira  abszurdnak  tartottam ezt  a helyzetet , és akkor felvillant bennem egy gondolat , ha már álmodom és ez a villamos elvisz magával , miért ne vihetne el egy kedves ismerősömhöz  .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  fortis Hétf. 29 Dec. - 8:01

Áprilia írta:Fortis, az ablakodbeli tudatos álmos topikhoz odaírtad, hogy "Komment itt: Minden mindenkinek az álmodás." Mi abban a jó, hogy az ablakodtól teljesen más helyen kell kommentelni az ablakodban levő tudatos álmokat? Amugy ha már itt kell, akkor mondd meg, hogy ezen belul hol, mert itt is van vagy 6 topik. Szóval, ha eddi nem volt káosz, akkor most lett.


A 2-esnek Nagyonis sok értelme volt. Ez az első kapu második feladata. Az álom elemek megszilárdításának gyakorlata. Kár, hogy lekicsinyled. Nemrég volt rola szó, hogy fő a fokozatosság.
A 3-ashoz: na és elvitt az ismerősödhöz a villamos?
Az áthelyezést illetően igazad van , valószínűleg azért akartam így , mert ezt csupán archívumnak szántam , de valóban jobb lesz így , ha egy helyen lesznek a dolgaim .

2 / Itt nem lekicsinylésről lenne szó Áprilia , hanem hogy rövid volt a tapasztalat , ezért írtam , hogy nem mentem vele sokra .  Két elem , plusz a kéz . Jó lett volna , ha a figyelmemet több dologra is irányíthattam volna .
Ebben a tapasztalatban az volt még a különös , hogy volt egy eléggé zavaró tényező , ez pedig a reem szakasz szemmozgása . Valahogy érzékeltem a  fizikai szemeim mozgását és ez zavart .

3 / Sajnos nem vitt el a villamos sehová , csupán az ébredésbe .  Ez is hozzájárult ahhoz amit írtam , hogy nem mentem valami sokra .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  fortis Hétf. 29 Dec. - 10:30

Az éjjel egyszer egyszer megjelent a szobánk álmomban , (spontán ) és ahogy nézelődtem átváltott olyasféle 3D-s formátumúvá az egész . Tudom ez elég hülye kifejezés , de nem tudom másképpen kifejezni . Megtörtént ilyesmi már többször is , és tudom , hogy veletek is , ezért gondoltam , hogy megosztom veletek azt a gondolatomat , hogy az embernek tulajdonképpen ïgy kellene látnia az itteni valóságunkban is . Véleményem szerint amit látunk , ahogy látunk , inkább emlékeztet egy 2 dimenziós látásra , mintsem arra , aminek eredetileg nevezzük .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  fortis Hétf. 29 Dec. - 14:16

Áprilia írta:
fortis írta:Az éjjel egyszer egyszer megjelent a szobánk álmomban , (spontán ) és ahogy nézelődtem átváltott olyasféle 3D-s formátumúvá az egész . Tudom ez elég hülye kifejezés , de nem tudom másképpen kifejezni . Megtörtént ilyesmi már többször is , és tudom , hogy veletek is , ezért gondoltam , hogy megosztom veletek azt a gondolatomat , hogy az embernek tulajdonképpen ïgy kellene látnia az itteni valóságunkban is . Véleményem szerint amit látunk , ahogy látunk , inkább emlékeztet egy 2 dimenziós látásra , mintsem  arra , aminek eredetileg nevezzük .

Az asztrális látás 4d-s, tehát valszeg tké-d volt.

Hát nem tudom de egészen más , mint a normál . Ez  itt olyan tompának tűnik ahhoz a látáshoz képest . A külöbség legalább akkora , mint amikor nézegetitek azokat a trükkös képeket , ahol egy idő után 3 D be megy át a látásotok  .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  fortis Hétf. 29 Dec. - 16:15

Áprilia írta:Mit nem tudsz? Azt, hogy tké-d volt-e, vagy azt, hogy az asztrális látás 4d-s? Ez utóbbit a szakkönyvek is mondják (tapasztaltam is, de nekem nem muszáj elhinni), tehát ezen nincs mit "nem tudni". szájhúzós
Azt nem tudom , hogy mi a 4D-s látás .
Azt tudom , hogy a tapasztalatban leírt egészen más , mint az itteni , mondhatni teljesebb érzékelés , de nem nagyon lehet elmagyarázni , hogy mivel . 
Még egy hasonlatot talán , ez olyan lehet , mint amikor a víz fölé hajolva  bámuljuk a víz alatti világot , és aztán pedig magunk is alá merülve szemléljük ugyan azt . Talán valami ilyesmi lehet a különbség . De , hogy ettől miért 4 D-s azt nem tudom . 
Mi a negyedik D ? Én úgy tudom , hogy az időbeliség , vagy valami ilyesmi . Szóval nem tudom hogy illeszkedik ez a tapasztalathoz .
Amúgy talán mindegy hogy hogyan  hívják , azt hiszem a lényege egy teljesebb érzékelés .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  Áprilia Hétf. 29 Dec. - 17:03

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 13:20-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6460

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  fortis Hétf. 29 Dec. - 17:23

Szóval utána olvasgattam és a negyedik D-ről mint időbeliségről írtak .
Kiragadnék egy részletet : " A negyedik dimenziónak négy kiterjedése van, itt már a három dimenziót kiegészíti az idő. Minden időpillanatban történik valami körülöttünk. "

Nos elképzelhető , hogy ide kapcsolható az is amiről beszéltünk , mint a tér minden szemszögből való azonos időben való érzékelése , de a tapasztalatom nem erről szólt .

Ezért is nem tudom kapcsolódhat e ezekhez a gondolatokhoz , vagy sem .  A jelenséget inkább úgy nevezném , mint valami felfokozott mélyebb érzékelés . A tér mélységei és a bennük lévő tárgyak valahogy élesebben különültek el .
Nos úgy gondolnám ti is ilyesmit tapasztalhattatok , de azt nem tudom ennek lehet e köze a negyedik dimenzióhoz vagy sem . Aztán még az is lehet , hogy ti tapasztaltatok már emilyet is , amire utalhattál Áprilia .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  Áprilia Hétf. 29 Dec. - 18:51

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 13:20-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6460

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  fortis Hétf. 29 Dec. - 20:13

Áprilia írta:
De hát nem a fizikai törvényszerűségekről beszéltem fortis, hanem a szellemiről! Hiszen a tapasztalatod sem fizikai volt!  
Amúgy nem erőszak a disznótor. Csak egy ötlet volt, hogy hátha tké-d volt. De ha nem tetszik, hát ne fogadd el. Elintézhető egy mondattal, kész slussz.
Nem zárkóznék el  a TKÉ lehetőségétől  , csupán csak jobban foglalkoztatott az érzékelés milyensége mint maga  a helyzetem .
De ha bele gondolok egy TKÉ elég sok érzékelési minőséget hordozhat magában .  Voltam olyan helyzetben is már , amikor tulajdonképpen pontosan tudtam hol tartózkodom a szobában , pl az ággyal szembeni kanapé fölött a plafon alatt lebegve , és ennek ellenére semmit sem láttam . Szándékoznom kellett magát a látást , hogy vizuálisan is tájékozódhassak .  Sikerült is amúgy a művelet , de visszaröpített a testembe az ágyba .  Very Happy
Szóval azt szerettem volna kifejezni , hogy egy TKÉ esemény nem feltétlen vele járója annak , hogy az ember a teret  az úgynevezett 4 D -ben láthassa .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  fortis Szer. 21 Jan. - 10:19

Családi összejövetel

A nagybátyámék házánál parkoltam le , de nem mentem be az épület udvarára , hanem kint álltam meg a kapu előtt .  A tesómmal  ketten voltunk ,  és tulajdonképpen az egyik nagynénémet mentünk meglátogatni , ki tudja miért pont ide , hiszen ő nem is itt lakott .  A ház ablakából már integetett is ki valaki felénk , majd jöttek  kaput nyitni és hamarosan bent találtuk magunkat a házban . Nagyon meglepődtem , mert ott volt apu is , anyu is  , a nagybátyám is akié a ház volt , ott volt a volt felesége is ,  és még néhányan  .  Hirtelen az jutott az eszembe , hogy ezek talán összeköltözhettek egy házba , vagy mi történhetett , hogy ennyien együtt vannak , esetleg együtt lakhatnak ?  Apu nagyon vidám volt , és  tőle megszokott módon a kezeivel élénken gesztikulálva magyarázott valamit a társaságnak .
Itt valami bekattant , mert hirtelen eszembe jutott , hogy apu már rég meghalt , aztán ez mintha beindított volna egy folyamatot sorra rájöttem , hogy a  jelenlevő rokonságnak már legalább a fele eltávozott .  Gondoltam megkeresem a tesómat és elmondom neki , hogy figyeljen jól , mert ez itt egy álom ,  és mi most itt egy álomban vagyunk . Sajna hiába forgolódtam , nem találtam , valahová biztosan kimehetett , talán a konyhába .  De hogy tovább fokozzam a lehetőségeket , eszembe jutott , hogy le kellene ellenőrizni energetikai szempontból a résztvevőket .  Apura mutattam a bal kisujjammal és kimondtam , hogy energia hordozó lényt akarok látni ! ( nem tudom miért pont így mondtam , akkor ez normálisnak tűnt )
Aztán ezt megismételtem még néhány jelen lévővel , és apunak a feje körül megjelent egy halvány rózsaszínes ködpamacs .  Megismételtem a műveletet még párszor , de az eredmény nem változott . Felébredtem .
Ja igen , azt még hozzá kell tennem , hogy álmomban mindenki fiatalabb volt . Az elhunytak főként .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  Vendég Szer. 21 Jan. - 12:21

Nem tudom hogy működik a látás, de a magam részéről színes fényalakzatokat képzelek el, gondolom bennetek is hasonlóan él. Szóval az elvárásodnak megfelelően láttál vagy tényleg láttál-e az kérdéses, mindenesetre jó élmény lehetett. Nekem is van egy elhunyt barátom, akit mindig fiatalnak látok, mert így él az emlékeimben.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  Áprilia Szer. 21 Jan. - 13:18

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 13:20-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6460

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  fortis Szer. 21 Jan. - 13:35

Úgy vélem mindkettőtöknek igaza  lehet , magam is arra gondoltam , ennek nem sok köze lehet ahhoz az energiához , amit igazából is látni szerettem volna .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  fortis Szer. 21 Jan. - 14:14

Áprilia írta:
Believe írta:Úgy vélem mindkettőtöknek igaza  lehet , magam is arra gondoltam , ennek nem sok köze lehet ahhoz az energiához , amit igazából is látni szerettem volna .

Azért nagyon jó álom volt. Milyen volt tudatosan látni a családtagjaidat? (Márminthogy te voltál tudatos és úgy láttad őket.)

Nagyon érdekes volt , valóban . Ami még különös ,hogy úgy éreztem , a tesóm az egyetlen , aki rajtam kívűl nem csupán egy álom alak , de ő eltűnt a tudatosodásom pillanataiban , így vele kapcsolatban nem sikerült utólag megállapítanom , hogy ő valóban ő volt e vagy szintén csak egy álom alak . ( hmm vagy esetleg valami egészen más ) . Ami a rokonokat illette valahogy mintha egy túlvilági találkozóba csöppentem volna , szóval elég egy fura volt a közeg meg maga a tapasztalat . De mindenesetre az bennem volt , hogy ezek csak álom alakok és nem igaziak . Kár hogy a tesóm eltűnt , mert őt valósnak éreztem , de bizonyára az eltűnésének nyomós oka lehetett . Hogy mi azt sajnos nem tudom .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  Áprilia Szer. 21 Jan. - 15:01

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 13:20-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6460

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  fortis Szer. 21 Jan. - 16:40

Áprilia írta:
Believe írta:
Ami a rokonokat illette valahogy mintha egy túlvilági találkozóba csöppentem volna .

Legközelebb célozd meg a nagual társaságát és mondd nekik, hogy tanítsák meg neked mindazt, amit tudnak. öröm

Very Happy  Bizony nem lenne egy utolsó dolog !

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  Áprilia Szer. 21 Jan. - 17:04

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 13:21-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6460

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  fortis Szer. 21 Jan. - 17:48

Áprilia írta:
Believe írta:
Áprilia írta:
Believe írta:
Ami a rokonokat illette valahogy mintha egy túlvilági találkozóba csöppentem volna .

Legközelebb célozd meg a nagual társaságát és mondd nekik, hogy tanítsák meg neked mindazt, amit tudnak. öröm

Very Happy  Bizony nem lenne egy utolsó dolog !

Én amikor ezt tűztem ki célul, akkor álmodtam a fókabébiset és tudatos volt. Very Happy

Hmm elgondolkodtató , ha álmodnék és tudatosan és elkezdenék felőlük érdeklődni , vajon milyen válaszok érkeznének ?

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  Vendég Szer. 21 Jan. - 18:32

Believe írta:Hmm elgondolkodtató , ha álmodnék és tudatosan és elkezdenék felőlük érdeklődni , vajon milyen válaszok érkeznének ?

Azt mondanák amit már tudsz, gondolsz, vagy amit hallani szeretnél.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  fortis Szer. 21 Jan. - 18:56

Etoile írta:
Believe írta:Hmm elgondolkodtató , ha álmodnék és tudatosan és elkezdenék felőlük érdeklődni , vajon milyen válaszok érkeznének ?

Azt mondanák amit már tudsz, gondolsz, vagy amit hallani szeretnél.

Igen erre én magam is gondoltam , de azért érhetik néha az embert meglepetések . Volt már rá példa , hogy nem olyan választ kaptam álmomban , amit már tudtam , vagy gondoltam , vagy elvártam volna , hogy válaszként kaphatok .  ( Fura lánykás eset )

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  Áprilia Szer. 21 Jan. - 18:59

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 13:21-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6460

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  fortis Csüt. 22 Jan. - 6:36

Áprilia írta:
Believe írta:
Hmm elgondolkodtató , ha álmodnék és tudatosan és elkezdenék felőlük érdeklődni , vajon milyen válaszok érkeznének ?

Kitől gondoltál "felőlük érdeklődni"?

Hát akit álmomban találhatok . Jó lenne egy álmodási megbízottal találkozni már , mert az ilyenek valószínűleg mégis csak többet tudhatnak , még ha azt is tartják felőlük , hogy nem mondanak többet mint amit magunk is ne tudhatnánk .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  Áprilia Csüt. 22 Jan. - 9:32

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 13:21-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6460

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  fortis Csüt. 22 Jan. - 10:01

Áprilia írta:
Mi lenne, ha egyszerűen csak kijelentenéd, hogy "a nagual társaságát akarom látni"? Én így tennék - és lesz, ami lesz.
Ha erre megjelennének alakok, rájuk mutatnék a kisujjammal.
Ha valódi lenyek lennének, megkérdezném, hogy ők-e a nagual társasága (hazudni ugyebár nem tudnak). Ha nem ők lennének, hanem az álmodási megbízott, megkérdezném tőle, hogyan lehet a nagual társaságával találkozni. Stb.
Igen ezek jó ötletnek tűnnek így ahogyan mondod .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  fortis Kedd 3 Feb. - 17:16

Felülés
Éjjel volt egy hamis ébredésem , felültem az ágyamban , azt hittem felébredtem , de miután körül néztem , feltettem magamnak a kérdést és rájöttem , hogy csak álmodhatok .  Aztán felébredtem és tudatosult bennem , hogy igazam volt .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

álmok 3 tudatos Empty Re: álmok 3 tudatos

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 19 oldal 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.