Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva...

3 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva... Empty Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva...

Témanyitás  Vendég Kedd 26 Jan. - 13:08

Az Igazság = Szent!
-
Alávalóság nem képes "megfogalmazására"...nem háládatosság a kenyere de, étke az "elszakadás"!
....

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva... Empty Re: Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva...

Témanyitás  fortis Kedd 26 Jan. - 14:18

Nahát Elek , mondom én , hogy jó helyen vagy itt !  Very Happy
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11437

Vissza az elejére Go down

Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva... Empty Re: Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva...

Témanyitás  Vendég Kedd 26 Jan. - 14:59

Megfogott a téma, elég sokat vártam "rá" és eléggé ki is voltam téve sok küzdelemnek "érte"!

Mondhatnám; az alfa és az omega "közötti" - megvolt, az alfa és az omega - még nem!

Very Happy ...!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva... Empty Re: Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva...

Témanyitás  Vendég Szer. 27 Jan. - 9:33

Mondok egy elképesztőt!

A "hitnek" semmi köze a gyógyuláshoz! 
Egyáltalán a gyógyulást eszik vagy isszák?
A föntebbi hsz-ek mind elszállnak a lényeg fölött, azaz nem vezetnek sehova ha, igen az a varázslás előszobája!
A gyógyulás nem portéka, nem árúcik, nem megfizethető és ki sem váltható, nem ruházható át, kölcsönbe sem kérhető...stb...
Olvassa el a tisztelt kommentelő - mit írt!

( az idős agyvérzéses barátomhoz, annyi pásztor és előljáró járt a kórházba, h füstölt a kórterem ajtaja. most hívott alig egy órája - beszéde zavart, összefüggéstelen és ha, nem ismerném és szeretném azt mondanám durva bunkó is volt) - ( feltételezitek azt? h nem imádkoztak a gyógyulásáért? vajjon mi a probléma?)) - ( úgy vélem csak ésszel, azon belűl meg lazán a bölcseletekkel, mert az ember gyilkos nem nyugszik még a soron következő áldozatát - kiterítve és kihűlten nem látja)) - (A HALÁL - VAN! és szorgalmasan teszi, rakosgatja, előnyével, lóhossznyival, kezét az imádkozó és az alany közé! ))


Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva... Empty Re: Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva...

Témanyitás  Vendég Szer. 27 Jan. - 9:35

A HIT!
Nem gyógyulásért VAN!
A HIT!
ISTEN-ért VAN!
Istennek TISZTELETÉÉRT!
Akár ma mondom akár holnap, akár később!
Az ez irányú kishitűség vagy megtévesztettség - SEM VÁLTOZTAT EZEN!
A HIT!
EGYETEMES = IGAZSÁG!
A HIT = SZENT!
Vagy érti és éli - valaki - vagy nem érti és nem is élheti melyről mind a két esetben - bizonyság származhat!
Egyikről az "elszakadás"!
Másikról a SztSz!
-
Megbocsássatok!
Ember a SztSz "hiányában" - tiszteletet tanúsító bizonyságot - NEM TEHET!

A Szent Szellem Személy Tesz Bizonyságot a Fiúról és az Atyáról!

Ámen. ... Hallelujah.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva... Empty Re: Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva...

Témanyitás  Vendég Szer. 27 Jan. - 9:37

idézet.
Téma: Re: A hit   Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva... EmptyYesterday at 9:59 pmKommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva... Empty Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva... Empty


apostolok voltak.
-
hogy ma, nem látsz apostolt?
az nem bizonyíték az ellenkezőjére.
ŐK TUDATOSAK VOLTAK!
innen nézve!
benn! Ők egészen mást láttak!
-
az "érintetlenséget"!
-
a tudatukat letették és érintetlenekké váltak...hogy is mondják?  Brahman-ok? - valami efféle...

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva... Empty Re: Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva...

Témanyitás  Vendég Szer. 27 Jan. - 9:54

A fönti idézeteket a Hit ablakból hoztam át.

Most, elmondom még, amit gondolok - 27. éves "kereszténységem" "eszenciájaként" - átadom, nektek, ingyen kegyelemből, s aztán magatokra hagylak benneteket!
Viaskodásaitok bensőtökkel, s az abból fakadó értelmetlen boncolgatásaitoknak, nem kívánok tovább a "tanúja lenni"!
Főleg annak nem amely "hármas" fogatával húzza az okkultizmus sárban ragadt szekerét, Castaneda, Ayurveda és Antropozofia tanaival!
Egyetlen tan létezik - az pedig; ISTEN AKARATA!
-
Isten Szent Akaratában a Szeretetnek kíván érvényt adni!
Míg az ember - okosságában okoskodik - AZ ÉLET ELSZÁLL FÖLÖTTE!
Szabad szállnia!
Furcsa és könyörtelen az Isten?
Igen! - Az!
-

Íme, az Igazság amely mértéket adó, útmutató és élhető!
Segítséget ad hozzá a Szent Szellem, az Akit alárendeltek - Castanedának, Ayurvedának és az Antropozofiának!
-
Meg kell pihennetek, egyszer le kell ereszkednetek a földre - "becsapottként"!
-
Isten = AGAPE!

Korinthusbeliekhez írt I. levél 13. rész

  1. Ha embereknek vagy angyaloknak nyelvén szólok is, szeretet pedig nincsen én bennem, olyanná lettem, mint a zengő ércz vagy pengő czimbalom. 
  2. És ha jövendőt tudok is mondani, és minden titkot és minden tudományt ismerek is; és ha egész hitem van is, úgyannyira, hogy hegyeket mozdíthatok ki helyökről, szeretet pedig nincsen én bennem, semmi vagyok. 
  3. És ha vagyonomat mind felétetem is, és ha testemet tűzre adom is, szeretet pedig nincsen én bennem, semmi hasznom abból. 
  4. A szeretet hosszútűrő, kegyes; a szeretet nem irígykedik, a szeretet nem kérkedik, nem fuvalkodik fel. 
  5. Nem cselekszik éktelenül, nem keresi a maga hasznát, nem gerjed haragra, nem rójja fel a gonoszt, 
  6. Nem örül a hamisságnak, de együtt örül az igazsággal; 
  7. Mindent elfedez, mindent hiszen, mindent remél, mindent eltűr. 
  8. A szeretet soha el nem fogy: de legyenek bár jövendőmondások, eltöröltetnek; vagy akár nyelvek, megszünnek; vagy akár ismeret, eltöröltetik. 
  9. Mert rész szerint van bennünk az ismeret, rész szerint a prófétálás: 
  10. De mikor eljő a teljesség, a rész szerint való eltöröltetik. 
  11. Mikor gyermek valék, úgy szóltam, mint gyermek, úgy gondolkodtam, mint gyermek, úgy értettem, mint gyermek: minekutána pedig férfiúvá lettem, elhagytam a gyermekhez illő dolgokat. 
  12. Mert most tükör által homályosan látunk, akkor pedig színről-színre; most rész szerint van bennem az ismeret, akkor pedig úgy ismerek majd, a mint én is megismertettem. 
  13. Most azért megmarad a hit, remény, szeretet, e három; ezek között pedig legnagyobb a szeretet. 


-

Most azért megmarad a hit, remény, szeretet, e három; ezek között pedig legnagyobb a szeretet. 


-
Maradok tisztelettel felétek és szívből jövő köszönettel; Elek!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva... Empty Re: Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva...

Témanyitás  fortis Szer. 27 Jan. - 12:27

Elek írta:
Mondok egy elképesztőt!

A "hitnek" semmi köze a gyógyuláshoz! 
Egyáltalán a gyógyulást eszik vagy isszák?
A föntebbi hsz-ek mind elszállnak a lényeg fölött, azaz nem vezetnek sehova ha, igen az a varázslás előszobája!
A gyógyulás nem portéka, nem árúcik, nem megfizethető és ki sem váltható, nem ruházható át, kölcsönbe sem kérhető...stb...
Olvassa el a tisztelt kommentelő - mit írt!


" Jézus találkozása a tíz leprással, amelyet Lukács evangéliuma beszél el (vö. Lk 17, 11-19), és különösen az Úr egyikükhöz szóló szavai: „Állj fel és menj! A hited meggyógyított” (v. 19), segítenek tudatára ébredni, milyen fontos a hit azoknak, akikre valamilyen szenvedés vagy betegség nehezedik, és az Úrhoz közelednek. A vele való találkozásban valóságosan megtapasztalhatják, hogy aki hisz, az soha nincs egyedül! Isten ugyanis, az ő Fiában nem hagy magunkra bánatunkban és szenvedésünkben, hanem mellettünk van, segít hordozni azokat, és szeretne lelkünk legmélyén gyógyítani bennünket (vö. Mk 2,1-12).
Annak a leprásnak a hite, aki mikor észrevette, hogy meggyógyult, csodálkozva és örömmel telve, egyedüliként, a többiektől eltérően rögtön visszamegy Jézushoz, hogy kifejezze háláját; megsejteti, hogy a visszanyert egészség valami sokkal értékesebbnek a jele, mint az egyszerű, testi gyógyulás. Az üdvösség jele, amelyet Isten Krisztuson keresztül ajándékoz nekünk, s ez Jézus szavaiban fejeződik ki: hited meggyógyított téged.1  Aki saját szenvedésében és betegségében Isten segítségét kéri, az biztos abban, hogy az Ő szeretete nem hagyja el soha” 
- De úgy emlékszem , hogy amikor egy katona százados ment el Jézus segítségét kérni a beteg szolgája  részére , Jézus azt mondta  " Menj , a te hited meggyógyította őt ! " 
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11437

Vissza az elejére Go down

Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva... Empty Re: Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva...

Témanyitás  Vendég Szer. 27 Jan. - 12:59

ja, értlek, kicsit kapkodva összerántottál néhány betűt oszt jól van az....a maga céljával.
mi az a cél?
Eleket lecsendesíteni.

no, jó szívű vagy és motor a magad módján de, ez akkora szarság és már nem segít semmin....senkin...rajtam nem is kell.
a "horda" mozgatva van a világ tengelyét képezi immáron a tömény halál és a pusztítás ereje - legfőképpen azokat, akik nem állnak be a sorba.
következésként az ide tett szöveged igazsága - NEM A TELJES EVANGÉLIUM!
hogy van bátorságom ezt leírni?
mert túl azon, h "üdvözűlsz" - üdvözűlhetsz te láb nélkül vagy vakon, vagy cukrosan mint én vagy hülyén vagy leprásan vagy az anyja kínjával együtt!
TEHÁT!
ez a kishitűség proklamációja!
nem létezik most az apostoli közeg, nem funkcionál, így a gyógyulás eredete is kétséges lehet. 
bár gyógyúlt az illető de, szabadsága korlátozott mind addig míg be nem épül egy olyan közegbe, ahol azzal együtt meg is tartatik. 
ha kívűl marad gyógyúltan, ugyan úgy kísértés alá vonható, a SztSz csak vendégségbe marad "nála" és egyetlen aljas fordulat után leteríti a démon.
A TELJES EVANGÉLIUM - szabadság és pedig annak szabadsága, h szabadon dícsérd és magasztald a szabadító Istent!
ennek jelentősége tehát nem az az öröm ami engem "örömít", h elmúlt a fülzugásom és ezt Isten tette velem és hálás is lehetek neki szabadon meg örömben!
NEM! és NEM!

Istent imádni és szabadon imádni a szabad istent, nem ez!
AZ ENGEDELMESSÉG, azaz a szakadás megsemmisítése és abban történő folyamatos engedelmességemben való járás, egységem, identitásom, megszentelődésem! - AZ "A" bizonyos "gyógyulásom"!
ÉRINTETLENSÉGEM amely gyakorlatilag Istenbeolvadásom - mint biztosítékom, mint eszköziségem a jelek és csodák megtételére, azaz ott és abbéli tevékenységem, amit az AKARAT KÉR TŐLEM!
-
hát ezt aztán piszok nehéz megérteni - ugye, mint látszik némelyeken, abból is, mint hadakoznak a "tanításokért" és nem Jézusért!
gyakorlatilag még magukból is kiírtják önként a magvát, az apostoli közegnek.
minek a horda?
hiszen magad írtad a lényeget a "felvezetődben" olvassad csak!
-
Jézus "A" KRISZTUS!
nincs más út.
ez a bizonyság bizonyítottan, miután magam is láttam a trónusán ülni és hallhattam szavát!

MI KELL MÉG?
én tudom, h nem mindenki elhívott de, itt mindenki elhívott!
AZÉRT VAGYOK ITT!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva... Empty Re: Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva...

Témanyitás  fortis Szer. 27 Jan. - 13:58

Az idézetet valóban hirtelenjében kaptam össze , mert az a mondanivaló ami réges rég beleégett már kitörülhetetlenül a lelkembe és ami arra késztetett , hogy ezt felemlítsem ,  az bizony annak a századosnak az esete ,  akinek a szolgája csakugyan meggyógyulhatott és ehhez bizony több mint köze volt a  százados hitének . 
Én bizony hiszek abban , hogy Jézus meggyógyíthatja az embert , és hiszek a csodákban is , még ha sokan azt is mondanák , hogy csodák már pedig nincsenek . nekem igen is , hogy vannak és én hiszek is benne , mert hinni is akarok ,  mert nekem az jó , hogy hihetek benne és ha már hihetek , akkor azt is elhiszem , hogy minden ami ide vonatkoztatható az igen is , hogy működhet .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11437

Vissza az elejére Go down

Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva... Empty Re: Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva...

Témanyitás  Vendég Szer. 27 Jan. - 14:59

Nagyszerű!
Nem kell a hit-ről lemondani vagy esetleg balgán lekicsinyleni!
Szó nincs erről!
Én is hiszek!
-
Az ateista is hisz sőt, a Sátán "átörökítgetési" kisérletei is egy tipizált sajátságos hit kinyílvánítása!
A HIT "HITE" - Jézus!
-
Jézus "A" Krisztus!
-
A hit nem jön szembe az útcán, a hit "tartomány" - "országlás" - "hatalom" - Királyával és Regnálásában!
-
Szervezet, szövetségekből álló egység, jogkörrel és minden más adottságaival amely képes, önön magából, önön képességeivel - a hasznosságra, gyümölcsöztetésre, a megtartatásra!
Ennek adtál hangot...

(egyszerű ember lévén - fortis - egyszerű nyelvezettel írok és azt ami nékem adatott - közlésre. - ebben valóban tűnhetek, a sárként rám dobált "önjelöltség" címzetben - lássad a másik topikok egyikét - DE! a lényegen nem változtat semmit )))
-
A HIT! 
Nem emberi kezdemény, a hit megtapasztalás, talán az édenig nyúlik vissza, ahol megtörtént a "szakadás" manifesztációja - a hit és a kishitűségre történő - "meg-osztottság"!
Amikor elméjébe veszi egy bizonyos élet tapasztalat után az ember fia és leánya - miért él ezen a földön - megértést nyer, h céltalanúl leledzeni nem lehet, az bizony kár és szemét!
Vagy azok?
Akik rugódoznak - nem jutottak még el - e pontig?

Nos, úgy vélem, szintén a másik topikban - gúny tárgyává emelt "váltás" szó - kiforrta magát, s rám aggatván - "gondolhatják"?
ŐK BEÉRKEZETTEK? - TANÍTHATNAK? - TANOKHOZ RAGASZKODHATNAK?
-
Mit gondolsz erről?
-
Úgy vélem még első hónapja van az évnek, szervezzük meg közös akarattal a rendszeres találkozókat!
-
"HISZEM"!   ...(nagyjából mert mára már sikerűlt erősen megingatnotok ebben))

Ez Van - Elrendelve!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva... Empty Re: Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva...

Témanyitás  fortis Szer. 27 Jan. - 17:35

Nem gondolok semmit Elek  , Ha valami nem tetszik az ember megvonja a vállát és tovább megy . 
Néha a dolgok olyanok mint az újjal mutogatás . Te egy önjelölt próféta vagy , Nem nem én , te vagy az önjelölt próféta !  Hidd el , nekem van igazam , Nem nem , énnekem van igazam .  Te hülye vagy  , Te vagy a hülye !  - és így tovább . Szerinted Elek ennek van valami értelme ?
Ha pedig nincs befogadás arra amit ki szeretnél fejezni , vagy a másik amit akarna , nincs értelme erőltetni .  Az ember elmondja amit akar , esetleg még egyszer , vagy harmadszor hátha nem sikerült úgy átadnia amit akart ahogyan szeretné , de tovább erőltetni nincs már semmi értelme . Talán kisgyerekeknél volna , de felnőtt értelmes emberek között , szóval meggondolandó és ezt ne egyoldalúan értsük , mert minden félre igaz .
Ha  valakit a mágia érdekli , és ha ez szerinted bűn , és ha ezt el is mondod úgy legyen . De semmit nem lehet kötelezővé tenni , mert az már  erőltetett . 
Gondolj arra maga Jézus sem erőltetett semmit sem . Ha azt tette volna ma talán nem létezne kereszténység .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11437

Vissza az elejére Go down

Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva... Empty Re: Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva...

Témanyitás  Vendég Szer. 27 Jan. - 18:21

a nézetbeli különbségek = szappanbuborékok.
pukk és már nincsenek is.
-
ugyan úgy amint - a HIT-el kapcsolatba mert ez is része annak, ugyan úgy furcsát mondok és elborzasztót!

JÉZUS VOLT A LEGERŐSZAKOSABBAK egyike!
ÉS! 
még élt is a helyzeti előnyével jócskán ám - nem variált úgy kizavarta a démonokat mint "állat"!
Jézus PARANCSBA ADTA!
menjetek és hírdessétek az úr dicsőségét, a teljes evangéliumot.
következéskén, púpos a gyerek fortis - és te szép szál legénynek mondod!
engedékenyen kezeled a helyzetet - afféle liberalizmus áldozataként!
-
sőt!
igen.
az Iszlamisták között is ténylegesen lehet olyan aki - "behordtamagát" Európába, mint szél a havat a madárfészekbe és ő maga sem tudja, de hamarosan megtért lészen Isten Szent Akaratából!
dolgozzad fel csak magadban te is, ez a világ nem a régmúlt világa és már nem bodzapuskával lőnek, annál inkább drónokkal és rakétákkal!
MINDEN ÉLET ELRAGADÁSA!
A GYILKOS KEZÉBŐL!
ÉLET!
-
akkor mit hessented a témát - éleit lekerekítve!
-
A Pusztító bennem is, itt belűl viháncol, a diabetesszel ostoroz és még 30. másik betegséggel, igyekszik féken tartani!
BARÁTAIM!
-
ÉBREDJETEK!


-
ébredjünk mert késő lesz...

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva... Empty Re: Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva...

Témanyitás  Vendég Szer. 27 Jan. - 18:46

Konok és megátalkodott ez a mai világ!

Bizony mondom; ez az igazság!
Mert azok akik tudva tudnak - hazudnak és akik nem tudnak - szenvednek!
És szenvednek a keresők és szomjúzik lelkük, szellemük ég az eleven pokolban!
Eleven pokol tüzét rakják, tudattal gerjesztik és parazsát hátra vetik!
Hogy égjen meg ki közel méne, aki kis étkét enné, s vihetné azt az  Úr asztalára!
Nincs asztal, nincs tűz csak égedelem és nincs pásztor csak elvadúlt tan - tanodájában!
Megbomlott az elme és megbomlott a béke, s porlik a remény, a hit darabokban és szél szárítja a holt testeket és viszi -dögöknek bűzét!
-
Lássad és érezd - JÓ AZ ÚR!
IGEN NAGY KEGYELME!

Ámen. ... Hallelujah.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva... Empty Re: Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva...

Témanyitás  Vendég Szer. 27 Jan. - 21:02

Már nem tudok mindenhova írni - ismét - a letiltás miatt, így itt válaszolok - ÉN!

...(...)...Volt abban egy rész , ahol azt kérte a hívektől , hogy mindenki forduljon a mellette álló felé , hogy fogják meg egymás kezét , nézzenek egymás szemébe , és mondják azt a másiknak , hogy " Válj szeretetté ! " 
Szerintem szép dolog ez , és tanulságos .  Tanulságos azért , mert ismeretlen emberek képesek ilyesmit megtenni egymással egymásért .  Itt ezen a fórumon akik oly régóta ismerjük már egymást , miért ne tehetnénk meg mi magunk is ezt egymással egymásért és önmagunkért ? ...(...)...

A helyzet az fortis, h nagyon készséges vagy! - Erődön felül-i értékeket produkálsz, nagyon tiszteletre méltó!

És szintén az a helyzet -> helyzete, h erről beszélek egy ideje!
Miről?
Koránt sem arról amit gondolsz!

Till. milyen indokkal merűlhet fel kérésed? 
Azokkal szemben - akik! 
Nem a kellő "tanításban részesűltek" életük folyamán, ami gyakorlati oldaláról - abból állhatna, HOGY KÉPES VOLNA ELLEN ÁLLANI MINDEN HAMIS ÁLDOZATISÁGNAK! 
A JÓ TANÍTÁS BEFOGADÁSA ÁLTAL és mint írtam - GYAKORLATTÁ TÉTELÉBEN!
Tölgyfa ajtót döngetsz!
Süket fülekbe kiabálsz!
Vakok elé állsz a szakadék szélén!
-
A kispap még ne jártas eléggé a karizmák és tálentumok használatában!
Még kezdő -> lelkes - tapasztalatlan....
-
A kezét nem teheti bárki bárkire!
Egyáltalán - nem erkölcsös - példának okáért, egy fiatal és igen vonzó nőt, nem "fogdoshatok", bár mi szándék vezetne is.
Főleg nem templomban!
Az időset, idős asszonyt? Az idősebb vagy korban járó hölgyeket sem "fogdoshatok" mert bizony van aki menstruált, van aki beteg, van aki szerelmes, van aki gyűlölködik és van aki a szemét forgatja eszelősen - egyszóval - "átad" és te meg akárki  egyáltalán - "átveszi"! - SZENTSÉG KÉNE VÉGBE MENJEN!
Így van ez a férfiakkal is, fiúkkal, tehát minden emberrel!
A SZERETET NEM PORTÉKA!
Hányszor írtam én ezt!
ÉS KI VAGYOK TILTVA!
Következésként, ízelítőt kaptatok most, h ugyan nagyon tetszetős a fiatal pap karizmatikussága és tálentuma, DE!
DE! 
És DE!.....
-
Mi a szaros helyzet végül is, annál fogva, h telistele a bakancs - főleg Elek-ből kifolyólag?...!
Úgy vélem - elmegyek pihenőre!
És oldjátok meg!
Essetek egymásnak! - Szabad, sőt az volna jó - a bor is akkor nemesedik ha forrásában kavarog, aztán leülepszik!
-
Nincs olyan, h nincs szabály!
Van de, keretei között, ez nem óvszer, h oda húzzuk és nem lesz gyerek!
A SÁTÁN MINDENÜTT TERMÉKENY TALAJRA TALÁL!
-
Csak? - Hol nem?
OTT!
Abban a közegben ahol Elek is holt és él a SztSz Elekben! - Bennetek?...???
-
Visszatérve a paphoz.
Az egyház egyenlőre felnövekvőben van és míg nem ütközik érdekeltségében - teret enged a tálentumoknak és karizmának, az állítólagos szabadságnak!
Mint írtam; szabadság ez?
Ahol Rozi néni a köztudottan írígy banya, kívánja "utasításra" rám vetni kezét?
Vesse az anyja kínjára de, ne énrám!
Hiszen szabadúlni kívánok - "NEM BEGYŰJTENI"..........

Isten veletek! És ha, megállom - bizony nem kívánok jönni egy darabig!
Áprilia?
Blueyee?
Efi és akik időlegesen néznek be?
-
MEG KELL TÉRNÜNK!

Elég a sok sületlen "tudatlanságból".....
üdv. - Elek!


A hozzászólást Elek összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 28 Jan. - 14:40-kor.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva... Empty Re: Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva...

Témanyitás  Vendég Csüt. 28 Jan. - 9:38

Zsid 11,1
hit pedig a reménylett dolgoknak valósága, és a nem látott dolgokról való meggyőződés.



Zsid 11,3
Hit által értjük meg, hogy a világ Isten beszéde által teremtetett, hogy a mi látható, a láthatatlanból állott elő.

Zsid 11,4
Hit által vitt Ábel becsesebb áldozatot Istennek, mint Kain, a mi által bizonyságot nyert a felől, hogy igaz, bizonyságot tevén az ő ajándékairól Isten, és az által még holta után is beszél.
Zsid 11,5
Hit által vitetett fel Énokh, hogy ne lásson halált, és nem találták meg, mert az Isten felvitte őt. Mert felvitetése előtt bizonyságot nyert a felől, hogy kedves volt Istennek.

Zsid 11,6
Hit nélkül pedig lehetetlen Istennek tetszeni; mert a ki Isten elé járul, hinnie kell, hogy ő létezik és megjutalmazza azokat, a kik őt keresik.
Zsid 11,7
Hit által tisztelte Istent Noé, mikor megintetvén a még nem látott dolgok felől, házanépe megtartására bárkát készített, a mely által kárhoztatá e világot és a hitből való igazságnak örökösévé lett.
Zsid 11,8
Hit által engedelmeskedett Ábrahám, mikor elhívatott, hogy menjen ki arra a helyre, a melyet örökölendő vala, és kiméne, nem tudván, hová megy.
Zsid 11,9
Hit által lakott az ígéret földén, mint idegenben, sátorokban lakván Izsákkal és Jákóbbal, ugyanazon ígéretnek örökös társaival.


Ezékiel 3.
17. Embernek fia! őrállóul adtalak én téged Izráel házának, hogy ha szót hallasz számból, intsd meg őket az én nevemben. 
18. Ha ezt mondom a hitetlennek: Halálnak halálával halsz meg, és te őt meg nem inted és nem szólasz, hogy visszatérítsd a hitetlent az ő gonosz útjáról, hogy éljen: az a gonosztevő az ő vétke miatt hal meg, de vérét a te kezedből kívánom meg. 
19. De ha te megintetted a hitetlent, és ő meg nem tért hitetlenségéből és gonosz útjáról: ő az ő vétke miatt meghal, de te megmentetted a te lelkedet. 


Békesség néktek!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva... Empty Re: Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva...

Témanyitás  Vendég Szomb. 30 Jan. - 11:16

Nos, ismételten érzékelem, s ez az érzékelés nem sanda gyanú, annál inkább a -"terelése" az elmének ill. követésre történő bújtatott bátorítás, valamely szellemi irányzat - betöltéseként! 

( üresbe bele, vagy a bennlévő eltakarására ))
-
Az "irányzatok" és ezt is kifejtettem már a magam módján, kifejezetten "túlhalmozottak", csordúltig, "igazságokkal" de, valójában "ál" igazságok mert még a mai napig - CSAK -  TANÍTANAK ! 

( és tanítanak és tanítanak és...))
-
Az emberi szív - szeretetét már anyja méhében "veszi magához" - "SZŰZEN" és "ÉRINTETLENŰL" , hogy aztán mikor már kicsiny gyermekként - EGY BIZONYOS HATÁS KÖVETKEZTÉBEN - az ELLENKEZŐJÉT CSELEKEDJE!
-
Tehát, létezik "tanítás" amely átfogóan képes felhívni a "megbukottat", h érzékelje tetteit de, megtartani az eredendő állapotban - SOHA NEM LESZ KÉPES NEM ALKALMAS!

Erről beszéltek évek óta!
(magyarázgatjátok, ide-oda-sehova...))
-

Beszéljétek, van még időtök és még "tömegnyi ember" is áll mögöttetek, ugyan ebben vagy ezen a síkon - AZAZ - BIZONYOSAN IGAZATOK IS VAN!
-
Ki tudja?
-
Egyetlen tanító sem jött még vissza holta után, s nem tett bizonyságot, halála után, az életében lefolytatott - tanítási anyag valódiságáról!
-
Azt mondja mind - kivétel nélkül - még itt, a falon innen, h sokszor kell leszületni - "A" "TELJES" IGAZSÁGÉRT!
-
Hát én bunkó leszek és azt mondom; "CSESSZÉK MEG"!
-
Mert azt amit bűnbánataimban felismerni véltem mint fusztrációt!
Újra és újra elkövetni valaki ellen - mert egyes "tanítók" ezt tanítják?.....!!!
Azok - "SZÍVJANAK GÁZT"!
Innen és most és tőlem, a hátam alsó végétől - ingyen és amennyit kívánnak....... facepalm!
-
EZT KELLETT MEGFOGALMAZNI?
IDE LEÍRNI?
-
Alantas szövegezésben?
-
MÉRT?
-
EZ NEM AZ IGAZSÁG?
De bizony ez is igazság!
-
Kinek az kinek nem!
-
Hogy nem ébredtek rá?
Miért is?
Mert a "tanítók mögötti" - "SZELLEMI SÍK" - ÍGY LÉTEZIK - a maga magát ÁTÖRÖKÍTGETŐ TÚL ÉLÉSI PRAKTIKÁJÁBAN!
-
Bizony mondom; aki nem hisz Isten egyszülött fiában - az holt ember, bár él de, él a halálban, gyarló szolgaként!
-
ÉS! - MÉG VALAMI!
És ez sem fog tetszeni és bizony lehet kiforgatni, mint az idézet "lényegiségét"!
-
Szóval - "NEM KÉRKEDNÉK" - a leányom "rózsaszín" szobácskájával! ( napi csodák topik))
Bár bizonyára érdem szerint jár minden DE!
Bizony az erősen kétséges, h ugyan miért de, magyar országon éhező gyerekek élnek, az alantas politikusok korábbi magatartásának következtében és a nép 75% szegény, kiszolgáltatott vagy kiszolgáltatottan még megalázott is!
Bizony én eltüntetném a képet DE NEM TEHETEM!

MERT AZ IGAZSÁGOT - VAN! - HOGY LETILTJÁK!

-
ÉBREDJETEK!
ÉS!
MEGINT! - ÉBREDJETEK!

Legyen szép hétvégétek és bizony - szeretlek mindőtöket - legyen az bárki!

-
És még egy kis epilógus...

az agyvérzéses idős barátomat hazahoztam a kórházból. nagyon beteg, szédül és tántorogva megy, a fejének lékelése nem jöhet szóba mert nem bírná a szíve. amikor ott voltam még vele a kórterembe -> éreztem nyughatatlanságát, zavartságát és minden ide hajazó kellemetlen indulatot. Indulatát...
az "öreg" érzi a "véget" és "beindúlt a vég" ott ólálkodik körülötte a halál lehellete!
NEM LESZ SZABADULÁSA! ( kivéve ha, teljes bűnbánatot nem tart!))
-
Tojni a tanokra a sok elmebeteg integráltatásra!
Jöjjön velem a tanító és "emelje ki" a halál kezéből eme idős embert!
A környezete (neje és családja) az "összeomlás határán van" - a félelem zászlója magasan lobog fönn, a házuk tetején!
-

ÉBREDJETEK!
-
Kérjünk bocsánatot egymástól és indítsuk a fórumot új lapokkal - ÉS NE RÓZSASZÍN-LILA KÖDBEN!
-

Totál hazugság a lenti kis idézet - zsarnoki manipuláció de, legalább is a mondatok felcserebelélési trükkjével, a tartalmat is átrendezte!
-
Ki más tette ezt? - Mint az emberpusztító - szellemi erő!
-
Isten engem úgy segéljen!
Jézus a Krisztus nevében!

Ámen. ... Hallelujah.

-

idézet Blu ablakából....;

" a gyenge, lelkibeteg ember,
mások megalázása által akar
erősnek látszani!
az erős, egészséges ember
azonban felemel másokat!"

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva... Empty Re: Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva...

Témanyitás  Vendég Szomb. 30 Jan. - 11:52

...a lelki beteg ember kétségbeesésében cselekszik - félelmet és megaláztatások nagy halmazatát, teljesen szét van esve...és...és...

az erős ember meg; "kérkedik"?
hiába írja ki mell kasára - cégért húrcibálva az orra előtt és mások orra elé "téve"!
a lelki beteg nem tudja talán, h lelki beteg?
talán tudja talán nem talán hülye is már egy kicsit és talán a hülye kér segítséget a még hülyébbtől?
vagy várja a segítséget és készségesen tenne valamit- CSAK SZABADÚLNA MÁR!...?

-
ez a póló felirat TIPIZÁLT - annatolla "sz@rsága" - ideológizál - megátalkodott aljas viszonyulása a "megtörthöz"...

Isten a megrepedt nádat NEM TÖRI EL és a pislákoló lámba bélt - NEM OLTJA EL!


talán, ezt kéne a pólóra írni...


a sok "keleti"  "maszlag"......


A hozzászólást Elek összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 30 Jan. - 13:32-kor.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva... Empty Re: Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva...

Témanyitás  Vendég Szomb. 30 Jan. - 12:11

Elek írta:...a lelki beteg ember kétségbeesésében cselekszik -

az erős ember meg; "kérkedik"

Bizony, egyetértek.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva... Empty Re: Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva...

Témanyitás  Vendég Szomb. 30 Jan. - 12:13

vagy elbírja a fórum vagy nem....

bizony Blu elméletei "megátalkodottak"
bizony Áprilia elméletei "megátalkodottak"
-
Jézus ment és kezét a betegekre tette és azok "szabadúltak"
nem gyártatott "reklámfelületeket" nem marketingezett, csak ment és cselekedett és beszélte az ő "diplomáciai vonalát" - égi küldöttségét és a kiküldőt!
érthetően és világosan tette - "közzé" mi a valóságos helyzete az embernek létezésében!
bemutatta a beteget úgy, h "MÁR BEMUTATTA "a beteg saját magát, s megláttatott - AZ AKI - AMI MEGSZABADÍTJA!
-
bizony mondom; minden gonosz tanítás ebben a vetületében - "életellenesség"!
az, h a világhálón tért kap, nem jelenti "igazságát".
az sem, h arra hívatkoztatok, h a ti utaitok egy másik út.
ez nem igazság hiszen Jézus jött el közétek az ő szellemi síkja, bár nyomokban de, jelen van.
következésként a világháló mint átfogó keret - SEM AZ - ami annak előtte volt.
a világháló sem mentesűlhet, holmi balgatag elutasítottság következtében az "Igazságtól".
AZ IGAZSÁG SZENTSÉG!
így a világháló sem jött volna létre ha, Isten Atya nem "engedi" onnan az Ő Szentségéből!
EZ AZ IGAZSÁG!
-
a megtérés Blu és Áprilia előtt és mindenki előtt nyitott lehetőség. (én is megtéretlen vagyok egy szinten.))
a lehetőség a maga "erőszakosságával" mert míg menyilvánul, ez is "erőszak"-nak  - nyílvánúl meg!
mint első és mint eredő jog, azaz eme erőszakossága a jogosság, a teremtés szentsége!
-
látszik a fórum arculatán, vergődése és vívódása.
a "korai" - "figyelemfelkeltések" -re nem megoldás a "nők" felfakadásából keletkezett "letiltás"! sem összefogásuk, épp ezek a vergődő madártollak, amiket látunk.

tollak amelyek hamis tintába mártottak!

Jézus az út az igazság és az élet!


A hozzászólást Elek összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 30 Jan. - 13:34-kor.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva... Empty Re: Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva...

Témanyitás  fortis Szomb. 30 Jan. - 12:14

Elgondolkodtam azon amit írtál Elek .  De azt hiszem abban a gyerek szobában nem azt kell nézni , hogy mi került az asztalra , hanem csak leginkább a színeket . Az lett volna ott a lényeg  .
Amúgy a tévét is nyugodtan ki lehet dobni az ablakon , mert abban csupa olyan dolgokat látni , hogy melyik celeb milyen luxuskörülmények között nyaralt éppen . 
De ezek a dolgok nem számítanak hidd el !
A nagy vadász családja többet fog enni a dús legelőkön , mint a kórókkal benőtt mezők lakói .  Ez így alakult , ez van . 
Itt  vannak a gazdasági bevándorlók , nézzük csak meg milyen körülmények közül érkeztek  ? Itt nálunk  zöldellenek a legelők , az erdőkben hemzseg a vad , a folyók és tavak halakkal teli , jól élünk , valami ide hozott bennünket ebbe a medencébe . Az arabok földje is valaha bővelkedett ma már csak az olaj maradt a számukra . Nos itt a lehetőség , fogadjunk be mindenkit , osszuk szét mindenünket amink csak van , és akkor egy jobb világ lesz , mások meg had röhögjenek majd a markukba , mert az erősből is válhat gyenge és a gyengéből is erős . 
Itt nincsenek nyertesek és vesztesek sem , itt valami egészen más van .


A hozzászólást fortis összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 30 Jan. - 12:22-kor.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11437

Vissza az elejére Go down

Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva... Empty Re: Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva...

Témanyitás  Vendég Szomb. 30 Jan. - 12:20

lárifári - TE!
nem gondolkoztál el - csak "rizsázol"!
a rózsaszínlila szoba -"TAN"!
-
tök mindegy mibe csomagolta a kedves Áprilia - tükröződés.
a lelkibeteg is tükröződés és EZ IS!
-
akkor?
rizsa helyett - ÉLŐ KENYÉR a KENYÉR HÁZÁBÓL!
no, ezt mond el tartalmilag, ezen mit kell-ene értened!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva... Empty Re: Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva...

Témanyitás  Vendég Szomb. 30 Jan. - 12:22

efi?
a könyörtelen tiltó?  ( antropozófia TAN))

és te mit értesz azon, h egyet értek?
mond el...

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva... Empty Re: Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva...

Témanyitás  fortis Szomb. 30 Jan. - 12:25

Elek írta:
rizsa helyett - ÉLŐ KENYÉR a KENYÉR HÁZÁBÓL!
no, ezt mond el tartalmilag, ezen mit kell-ene értened!

Nem tudom , de azért  volna egy hasonlatom . 
Élő szó a szavak tárházából . Gondolom ami értelmet nyer .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11437

Vissza az elejére Go down

Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva... Empty Re: Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva...

Témanyitás  Vendég Szomb. 30 Jan. - 12:45

(( amikor küldöm a választ sokadszorra ez a felirat jelenik meg. - ez mi? fortis koma esetleg tudod? légyszi kérlek mond el...)))

Your request timed out. Please retry the request.  ))))))




Nos,  a "kenyér háza" a bibliából merített fogalom - közérthetőségében pedig olyat tesz, amit megkarcoltál. - Nagyjából...
-
A kenyér ház az nem csupán tárház. ahonnan kiveszel valamit és adod fogyasztásra.
A kenyerek háza a minden mindenekben de, amely "nem tartalmaz" romlottságot!
Egyszerre a kettő? 
Minden mindenekben és még se romlottság?
A "titok" - az érintetlenség "fogalmi köre"!
Van és még sincs, nem piszkálom bottal, nem emelgetem a követ mert ott lakik alatta a kígyó...és effélék!
IDENTITÁS!
TUDAT!
-
hanyadszorra beszéljük ezt?
kétmilliomodra...

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva... Empty Re: Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva...

Témanyitás  Vendég Szomb. 30 Jan. - 13:18

Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva... Images?q=tbn:ANd9GcSAiYM02KyHn7q_9Et2qhwCSG5PLGqggE20DFdIJEkz7qbejWwSMw

itt "végeztek ki"  embereket, koholt vádak alapján, mint hatalom megerősítéseként megjeleníthető "cselekményt" - keresztényeket, akik Apostolt - Szent Szellemet - Jézust - Istent - a Hit-et "követték"!
látható a széles "járda" - attól jobbra húzódó és hátsó "boltívek" egyikénél fogtam az "épületet" kezemmel!
tehát, ezek az emberek Róma polgárai voltak és lehettek rabszolgák és akár valami címzetességet viselők, felszabadítottak, talán még Gladiátorok is, katonák netán nyomorúltak DE!
"hívek" voltak!
-
mind?
mind buta és bárgyú is volt?
nem ismerték a Keleti tanokat? az Iszlám tanokat semmit sem ismertek Róma kúltúr palettájáról?
állítólag még az útca kövei is eredeti kövek - ott - "vértől festettek" ami ma már nem látható - de, tudható....
hányadik korszak hanyatlik meg?
és vár tehetetlen pusztulására?
TÉNYLEGESEN TEHETETLENSÉG EZ?
-
Bizony mondom; a szeretet tanítása - erős, az egyetlen erő!
akkor is ott van és tanít, ha hús és vér - NINCS JELEN!
mert Isten ott Áll!
Szemben Önön Igazságával!
Isten Szent Agape!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva... Empty Re: Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva...

Témanyitás  Vendég Szomb. 30 Jan. - 13:25

((( dobjuk össze a "zs-t" és egyszer menjünk el oda együtt.....NEM? - ja addig rágjuk a kelet-vallását, itt,...ráérünk, gyereket se "csináljunk"...csak szolgáljunk - TAN-t! van bőven, válogatni sem kell, csak nyúlkálni...hopp! és a tenyeredbe  -  hullik - készen....

atya - gatya... offolás


ui; hétfőn készülök elmeorvoshoz, nyugi...

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva... Empty Re: Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva...

Témanyitás  fortis Szomb. 30 Jan. - 14:38

Mennék én , de a kötelezettségek azok bizony megkötöttségek Elek . Ezeket a megkötöttségeket pedig felrúgni lelketlenség és egoizmus volna .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11437

Vissza az elejére Go down

Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva... Empty Re: Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva...

Témanyitás  fortis Szomb. 30 Jan. - 14:45

Elek írta:(( amikor küldöm a választ sokadszorra ez a felirat jelenik meg. - ez mi? fortis koma esetleg tudod? légyszi kérlek mond el...)))

Your request timed out. Please retry the request.  ))))))



Ez azt jelenti , hogy a kommentedet mire megfogalmazod megírod  túl sok idő telik el , így túlléped az autómatikus időkorlátot .  Ezt üzeni a program . 
Azt tanácsolnám , hogy mikor befejezed a fogalmazást mentsd el a szöveget , nehogy elvesszen és újra kelljen  fogalmaznod .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11437

Vissza az elejére Go down

Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva... Empty Re: Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva...

Témanyitás  Vendég Szomb. 30 Jan. - 15:02

... a kevés agyammal - agyalgatok itten, imhol...

AZ ÖRÖM!

a múltkori "rendet felborító" kirohanásom okán,...

Áprilia felemlítette, a "bűn" folytonosságának - folytonos felemlegetését...

hát, az ÖRÖM nem zacskóba van mint a régmúlt idők kádáréra selyem cukorkája - azért nem csak a boltba, de a gyártóhoz volna jó elmenni!

ÖRÖM. ÖRÖMBŐL. ÖRÖMÉRT!

teljesen egyszerű a képlet - a föld - egymás között szólva - "háborús övezet".
az öröm honnan fakadna föl?
"program" az öröm. megtervezhető és kivitelezhető, elkérhető, befogadható és megtartható - átadható!
az örömködés - BŰN!
veszélyes területen a túlélés örömének lehetősége - emberi remény viszont az IGAZ REMÉNY előszobája.

-
NEM ÉN TALÁLTAM KI A VÁDLÁST SEM AZ ESZKÖZEIT!
itt élek, s mint olyan, persze, h természetesnek veszem a "lehetőségek" "kezelését!
NEM ELVETEM! kishitűségbe zsugorodva.
soványka örömöm emberi orcáját szépnek találom, s magamhoz vonom, "megölelem"!
-
tessék...nyitottam egy ima ablakot...ahol még annak sem képes örömhangot adni a TAN!
Ő MÉRT IS - A TAN!
mért beszélgetős a beszélgető, a földi létezés idejében - mért beszélget?
-
AZ ÉBREDÉS BE FOG ROBBANNI!
-
BE KELL ROBBANNIA!
-
ott lesz "találatában" a bombasztikus - ÖRÖM!

gyalázatos hazug az - aki most - 2016. 01. 30.-án azt mondja; ÉN! - SZERETEK!

akkor miért?
miért "hiányzik" - a Szeretet?...!

AZ ÖRÖM! nem kellesz, kellesz a "bánatnak"....

offolás

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva... Empty Re: Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva...

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.