Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva...

3 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva... - Page 2 Empty Re: Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva...

Témanyitás  Vendég Szomb. 30 Jan. - 15:10

megebédeltél? - áhojj...
-
no, a kötelezettségek - "kötelek"!
értsz - e?
még én is itt vagyok leragasztva, s a testemben is hordozom - szövődményesen, lásd "diabetesz"!
-
úgy vélem kellene egy olvasztó tégely, közösségünk erőbázisa és ott egybeolvaszthatnánk, leülepítve a salakot, aztán kiemelve a - nemest!

már csak órák és vége az első hónapnak.
nem figyeled?
mint "állítólagos" "okkultista" a jövőt prognosztizálók jövőprognosztizált jövőképét?
hát én mint hűségesnek önmagamat tartó Jézus hívő - elolvasom....atyagatya!
-
a "kötelékek" köteléke feloldható...NE ADJUK FEL!
esetleg mondhatnád már azt is; megpróbálom...a "mennékénn"-t iktassuk ki!

áhojj...
-
facepalm ... emésszünk... én most ittam egy kapuchínót, te mit etté....???

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva... - Page 2 Empty Re: Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva...

Témanyitás  Vendég Szomb. 30 Jan. - 15:14

ui; köszi a megfejtést, azonnal rányomok a másol cuccosra és újra küldtem...tudod a diszklexiám "időeltolódásba visz" az egy állat egy dimenzió - hát ezt is levakarhatná rólam a keleti filozófia - na persze - MOST! nem a 72.-ik életemben.... Laughing..

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva... - Page 2 Empty Re: Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva...

Témanyitás  Vendég Szomb. 30 Jan. - 16:44

...erre csak válaszolok.
nos, te nem vagy csúnya de, ha modell leszel sem jobb a "helyzet" a "csülök felett"!
-
mélyülni kell a hitben.
kinek Castaneda, kinek más!
-
esetleg mondhatnál arról valamit; mit mond Castaneda ide vonatkozóan és a jövőt illetően.
van e valami "képlete" a fejleszaggatós férjek ellen vagy az engedetlen öntörvényű nők ellen - a "kezelhetőségükre"
nekem sűrgőssé vált a "tájékoztatásod" - ugyan nem kívánok "modellkedni" - de, a "bakancsom" már tele van - így ededűl...szóval elkelne a rakétagyors "növekedés"....


Következő életemben szupermodellnek kell lennem, hogy bevadásszak egy Bowie-t. Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva... - Page 2 681743364

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva... - Page 2 Empty Re: Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva...

Témanyitás  Vendég Szomb. 30 Jan. - 18:22

meg erre is reagálok...
-
izgalmas "tiltások" elé nézünk, a túlfűtött kreatív felfogás néhány dolgot ki kell vágjon az ablakon!
pedig a keleti - vallásra hajazó nézetáradat meggondoltságra szólít fel! - nem?
-






Blueeye írta:
Áprilia, kreativitásra fel! Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva... - Page 2 1215621366

Igen! Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva... - Page 2 2024809833
-

-

azt hittem Bowie már le van rágva és ki van köpve!
csóró férjek. 
alúlkezeltek a női egyenjogúságban!
inkább két Bowie mint egy rendes férj...

ezeket az elszólásokat amúgy, hogyan értékelitek?

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva... - Page 2 Empty Re: Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva...

Témanyitás  Áprilia Szomb. 30 Jan. - 18:28

De. Megkérdeztem álmodásban Castanédát a kedvedért. Azt mondta, hogy ezeket is törölni fogod, ahogy a többit is szoktad. Csak ki kell várni. yes

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6542

Vissza az elejére Go down

Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva... - Page 2 Empty Re: Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva...

Témanyitás  Vendég Szomb. 30 Jan. - 19:28

lehet úgy lesz, lehet nem...
avagy Castanedával - szórakozhatsz?

lehet igen, lehet nem...

Castaneda nem áll fölötte senkinek, még önnön magának sem állt ott soha.
lehet igen, lehet nem...
-
a "kisleány" tánca  e világi tánc, e világ kormányzójáé - időleges!
ha, időleges és szüleje lennék - örökössé tenném!
-
a rock zene - "kábítószer"!

mi a lényeg?
ha, van is füled - mára már nem hallsz vele!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva... - Page 2 Empty Re: Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva...

Témanyitás  fortis Szomb. 30 Jan. - 20:12

Elek koma Castaneda egy antropológus volt .  Leírta kutatásai eredményét és azokat könyvekbe foglalta .  Kutatta a mexikói Yaki indiánok  kultúráját és a sámánizmust . 
Fontos megörökítője az emberiség kultúrájának darabkájának , méltatlan őt negatív színben  emlegetve feltüntetni . Mindent amit leírt nem az ő fejéből pattant ki , és nincsenek részéről külön tanítások . A tanítások az ősi kultúrától származnak , amiket Castaneda az antropológiai kutatásai révén megpróbált visszaadni a számunkra .  Tehát nem egy hittérítő , nem egy próféta , és nem is egy szektavezető , ő egy tudós kutató volt .
Ja igen , és mindenek felett egy hívő keresztény istentisztelő volt .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11437

Vissza az elejére Go down

Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva... - Page 2 Empty Re: Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva...

Témanyitás  Vendég Szomb. 30 Jan. - 20:56

Valamiben tévedett!   (Castaneda))

A követőkben hitt leginkább!
Ez hiba!
Mert azt látom ha, Áprilia un. "követő" valamely szinten ami fellelhető Castanedában - úgy - bizony nagy rések keletkeztek!
A tudatos ellenszegülés amely szemszögeiből ténylegesen lehet igazság vagy hamisság - nem lehet egyenlő sem az emancipációval sem más hamis szövetségkötésekkel.
Már pedig itt az történik!
Tetszik vagy sem - egyetlen szövetség érvényesűlhet az pedig Jézus által köttetett meg!
Mivel én nem vagyok teljesen alkalmas dolgok "kinyitására" csak "őrtálló vagyok" - ez a fajta "tévedés" áthidalhat engem (te magad is éppen áthidalsz) azonban már korábban elmondtam - nem magyarázat semmire!
-
A Blu által betett kis film - elég ügyesen elmond építő jellegel részeket a benső növekedéséről - mint egy "tekercs" "formátumban", s ez kapóra jött itt a fórumon - bizonyos dominancia létrehozatalára, ám így is összetört tükör darab - minden!
-
Jézus az ajtó és ő általa lehet "belépni" ...
-
Tehát, az eddigi letünt korok tudásának összegzésére adatott Ő- az Egyetlen Egy! - A zsenge!

Hogyan volna képes - kettő darab "hölgy" ezen változtatni, bár mely aspektusában? ( netán Cataneda ?))
-
Ha alázatos lélekben - térdeiken imádkozóak volnának (mindőnk itt) - feltehetően az IMA SZENTSÉGE!
Fundamentumot képezhetne a maga mikro világában!
Te látsz alázatosságot?

Nem olvastad a férjével kapcsolatos rövidke leírását?
A férje nem valószínű, h olvassa ezt a fórumot! - Az én feleségem sem! 
A bűnbánat, a tisztuló test "izzadása" elvetett,... a szakadékból kiáltozik felfelé...
-
Az én itt létem is ott van lenn vele - a "kettőnk hangja sem talál irgalomra" - nincs mentő kötél!
Mentő kötél...
Szerintem a pillanatnyi állapot felmérése ennek a szituációnak kérlek - még így sem teljesen reménytelen.
Bár József ott maradt a kútban, Isten - bele látott...attól még, h mély és szűkecske volt...
-
HISZEK AZ ÉBREDÉSBEN!
HISZEK AZ IGAZSÁGBAN!
-
Az elődök meghaltak - a látható Igazság - LÁTHATÓ!
Minden elutasítás, azaz hamisat magába foglaló vagy magához ölelő ( tan, személy, személyek, közösségek, egyházak, izmusok))  éppen - ÉLTETI!
-
A vég ideje nem véletlen közelít, magam elcsodálkozok, nagyra nyílt szemekkel nézek - hol is tartunk?
ITT!
Nekem nem okoz gondot - tudni, h a gyermekek "táplálékai" "mivé" növesztették a közelmúlt és a ma generációját!
Az Isten Atya végletekig kitartó "türelme" - az érthetetlen!
-
Nos, tudom ez egy "puha fórum"....de, a "puhaság is bűn" - nem csak a keménység!

Megvallom; "elszúrtam rátok néhány évemet"....

igazán nem túl rózsás a sztori de, mint említettem - a kútba is jut némi fény... Rolling Eyes...!


A hozzászólást Elek összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 30 Jan. - 21:33-kor.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva... - Page 2 Empty Re: Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva...

Témanyitás  fortis Vas. 31 Jan. - 7:58

Elek írta:Valamiben tévedett!   (Castaneda))

A követőkben hitt leginkább!

Na de Castanedának nem voltak követői . Tartott előadásokat , de senkit sem bátorított arra , hogy kövessék azt az utat , tudást , amit ő megismert  az ősi kultúrák által .   Ő leírta , elmondta , és ennyi . Amit tudott és tapasztalt megosztotta a világgal , hiszen ez volt a dolga .
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11437

Vissza az elejére Go down

Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva... - Page 2 Empty Re: Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva...

Témanyitás  Vendég Vas. 31 Jan. - 10:03

Ő leírta , elmondta , és ennyi . Amit tudott és tapasztalt megosztotta a világgal , hiszen ez volt a dolga .

Ez a burkolt-ság a kezdet és vég!
Teljesen kimerítetted a két kis mondat lényegét!
Bár annak láttatod, amiről írsz, már a kezdete sem az "ártatlanság"!
Hogy magában hordozza az "egyik út" "jelleget"?
Mi mást "tehetne"?
-
Ennyi év elteltének a mérlege!
-
Ha apáink helyesen élték volna az életeiket - csak és kifejezetten - EGYETLEN ÚT VOLNA!
-
Neve; SZERETET ÚTJA!
-
...így - van - Castaneda által "felvetett út" - IS....a sok között!

Óh, nem baj az hiszen, van más akol - IS - a világon...
persze, van!

Elmehetek én a Himalájához - IS - mielőtt Kanizsára érkeznék....sőt, a gyerekeimet - IS - megtaníthatom a Himalájajáratra ................
-
Lehet?
Jézust ezért "nyírták ki"?
-
Mert valakit kivégezni - BŰNEI OKÁN LEHET!
-
Jézust "kinyírták" és kinyírják mai napig!
-
Nincs miről beszélnünk tovább!


...sajnálom!
Ráment néhány évem!
-
Végtére - IS - a "Zsengével"  halt el lelkem, szívem egy darabkája - ITT!
-
...nem meg "jósolta" Áprilia - úgy IS - "törölni fogok"....


a démonok - képességeikkel - "tudnak ám"!
Ők "rohadt sokan vannak" - én - Elek - vagyok!
-
...hali...fortis koma!


-

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva... - Page 2 Empty Re: Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva...

Témanyitás  fortis Vas. 31 Jan. - 10:30

Nos itt vvan egy az ősi tanok közül amit Castaneda leírt a könyveiben . 

" Csak a szívvel teli ösvényt kövesd ! "

Húhh Elek ,  csak úgy sugárzik belőle a tévút  igaz ?


xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx


Nem kellet várni az esti vonatig - megjött....



A maszkok mestere azt jelenti, hogy valaki tudatosan játssza a szerepeket, ld. Bowie, és még pár "nagy". Mick Jagger is nagy fiskális a témában. Castaneda ezt hívja úgy, hogy "controlled folly", "uralt bolondság". Na ez az, amire csak egy "mester" képes. Az átlagemberek tudattalanul használják a szerepeket/maszkokat. Azaz még azt sem tudják, hogy szerepeket játszanak, azazhogy sosem ugyanolyanok, nincs egy kialakult, egységes énjük. Távol állnak az egység-től...pedig azt hiszik, hogy egyetlen énjük van és ők mindig ugyanolyanok. Azt hiszik, hogy amit a nevük takar, az mindig egy és ugyanaz a személy, pedig sokezer kicsi énből tevődnek össze, amelyek sok esetben nem is tudnak egymásról, csak egyet tudnak, hogy mindig ők akarnak uralkodni. Ezért van az, hogy az ember még fogyókúrázni sem tud, mert az egyik én elhatározza ugyan, hogy fogyókúrázni fog, de ezt egy másiknak kell(ene) végrehajtani. Az meg csak néz, hogy ugyan kinek van ahhoz kedve, ő semmi olyat nem talált ki, hogy fogyókúra.... Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva... - Page 2 Icon_lol
Fentebb a pantomimos videóban Bowie úgy veszegeti elő a zsebéből a különféle személyiségeket, mint más a zsebkendőjét. Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva... - Page 2 Icon_lol
A gurdjieffi önmegfigyeléssel, önemlékezéssel arra megy ki a játék, hogy az ember észrevegye magán ezeket a különféle személyiségeket (mellékterméke pedig a tudatos álmodás, mivel ha ébrenlétben tudatos az ember, akkor álmában is az. Nekem azok a brutál tudatos álmaim azokban az időkben voltak, amikor eleg szorgalmasan gyakoroltam nappal az önemlékezést.)




-
Talán kezdeném ott; kicsit sok lett már a néhai Bowie szellemének művi idézgetése!


Ezek spontán előlépő varázslások, némely tekintetben tán még ki is meríti az akaratlan "gyalázkodás" fogalmát!


Miért sokalja, ír a naív hszt. nem jobban tenné ha, csöndbe volna?
Egyáltalán nem!
Vannak kötelességek amelyek fölött elsiklani lehetetlenség mert annyira alacsonyan szállnak, h az alá férkőzni - a tudatos halál!
Minek okán - igen is cáfolat a bekeretezett rész szinte, teljes százalékára.
-
Tudomásul vehető - az emberek - nem zombik, álarcaik mögött - lélek van, s a lélek - legyen elemelkedett netán, elsűlyedt - egyensúlyának vesztése közben!
Attól még nem magára hagyott sem pedig annyira kiszolgáltatott, h "péppé" vert agyával - legelésszen, amint tette Nabukodonozor!
-
Itt lép be, a "varázslás" befolyásos tárháza, eszközisége, a "SZAKADÁS" elmélyítésének megtartására ill. további növelésére!
A SZAKADÁS!
NEM JELENIK MEG - ISTEN ÉS EMBER KÖZÖTT - TELJESEN LESZORÍTOTT - TEHETETLENSÉGÉBEN!

AZ ÚJSZÖVETSÉG!
-
FELOLDOTTA!
Nem csupán a mai világban de, még az Ószövetségben is!

TÖRVÉNY ÁLTAL!
-
Konkrétan kijelenthető - tehát, kedves fortis koma; EGYETLEN TANÍTÓ ÉLT A FÖLDÖN!
ÉS AZ - JÉZUS A "KRISZTUS" VOLT!
-
Aki ezt holmi, légből kapott agyalmánnyal igyekszik, akár bujtatottan is - megmásítani, az pontosan magyarázatával "skatulyázik" - -> "LEVARÁZSOL"!
-
Bowwie - a néhai, lám halálában is képes "cselekményekbe" bocsátkozni de, bizony kétséges eredménnyel!


ENGEM NEM TÉVESZTETT MEG!
Sem követői....
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11437

Vissza az elejére Go down

Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva... - Page 2 Empty Re: Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva...

Témanyitás  Vendég Vas. 31 Jan. - 10:43

Igen!

A szív - a "csalárdságok" háza!
-
Eddig sem "hajoltatok" ennek megértésére, most ugyan miért tennétek?

Mert az én szívem "elveti" (Pld.) a fajtalan szexuális életet még a másé - nem!
Mert az én szívem "elveti" (Pld.) az önpusztítást, addig másé - nem...

Van még - "esetleg" "épkézláb" indokod is?

yes ...

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva... - Page 2 Empty Re: Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva...

Témanyitás  fortis Vas. 31 Jan. - 11:14

Very Happy  Nincs .

>...................................<

<>  jeee... shaking-hands...!

Kedves fortis barát!
-
Atya-gatya!
Egyszer ezt te írtad valamire és annyira őszintén, h én azzal az őszinteséggel és átáramló szeretettel úgy nevettem, éppen be nem v...tem!
-
Köszönöm neked!
-
Most újra élhettem!
Jó volt!
Köszi,...köszi...köszi... king... thumb...!
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11437

Vissza az elejére Go down

Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva... - Page 2 Empty Re: Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva...

Témanyitás  Vendég Hétf. 1 Feb. - 15:19

Ez!
Hétköznapi megvilágításában - az első parancsolat!

-
Írtam itt nem sokkal ez előtt; "AZ ELSŐ PARANCSOLAT"!
-
Gyakorlatba átültetve -> minden földi halandó elhívása ez!
A cipész lehet a bőrök ismerője és a kaptafa "mestere" ám az elsődleges elhívása - 

AZ IDENTITÁSA! - ISTEN ARCULATÁNAK A GENEZIS KIFEJEZÉSE!

A TEREMTÉS! - TISZTELET! - SZENTSÉG!
-

ÖNÖN MAGÁVAL ÖNÖN MAGÁBAN!
-
Holmi vidéki szalonna füstölő, hátul a portán - "valahol" - elfojtott "kolytolása"!
NEM! Istennek tisztelete...semmiképpen sem!

upsz ... nocomment ...

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva... - Page 2 Empty Re: Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva...

Témanyitás  Vendég Csüt. 4 Feb. - 17:59

Erre a bibliára(?) ráhelyeztek egy  "csinált" kis keresztet! (2,)
-

Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva... - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcRL8zHWib6aEoWjB_V-BzPoCnJDa2kL7873jM3cKHHXFcXd3vV8

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva... - Page 2 Empty Re: Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva...

Témanyitás  Vendég Hétf. 8 Feb. - 11:02

No, akkor egy utolsó nekifutás még a reg.-törlés előtt!

Isten engem úgy segéljen! 
És annak tükrében, h az emberiség mélyen hajtja meg magát - bálványai előtt!
-
Mindent amit lejegyeztem ezen a fórumon - az Evangélium dicsőségéért írtam!
Aki ezt másképp látja!
Annak szíve joga azt cselekednie!
Tegye!
Teheti!
-

Néhány idézet - csak úgy - ide fér....


nem!
Itt nem erről van szó - kérlek...

a fórum az összeomlás szélén jár!
MÁR ÉVEK ÓTA OTT VOLT!
SŐT!
TI MAGATOK IS!
ÖSSZE VAGYTOK OMOLVA!
-
az , h én ide lettem "küldve Isten által, egy új szín lett az életeitekben.
először vagy első szakaszában ez hatott is.
ám amikor az egyéni sorsok sorban kiválasztódtak a maguk "nehézségeitől". - kezdett bennetek a kezdeti lendület alább hagyni. majd ez a fusztráltság célt keresett. a cél abban nyílvánúlt meg, h az épülés útjának választása helyett, az az erőitek beérkeztetésének fájdalmait vagy attól történő rettegéseit, elkezdtétek -> mondom; elkezdtétek vissza fordítani! - RÁM! mert a ti kicsiny hitetek megütközött az én hitemmel és alúl maradtatok. a "gőg" nem tud alúl maradni!
velem ütköztetek és nekem  alávetve kell élnetek? - hányszor is kérdeztétek is meg? "nem gondolog Elek - te fogsz dirigálni" ??????? - mért?
már mgpróbált az élet, tüske van testemben és állok!
sőt!
meg sem hajlok senki előtt.
így napjainkra igen mérges a helyzet, gennyedzik. - NA ÉS?
felvetettem a januári "kezdést". egyetlen ember se lép ez ügyben. léptetek viszont ellenem és un. üldözési szakaszban kavartok körölöttem mint a döglegyek!
szerintem szégyelnivaló. Áprilia - a főeltávolítóm - nyílván ő a labiris sarka a fórumnak - a BŰNOSTORLÁS vádjával illetett! hát, ez érdekes hiszen ugyan akkor amint itt felhoztam az előbb, neki mindenki beszéljen - terítsen és majd orvosolja Castanyedásan!
baromság.
a beteg nem gyógyíthat erővel beteget erőtlenségének folytán!
-
ITT AZ IDŐ!
vagy tényleg tiltsatok ki mert már magam is romlásnak indulok köztetek.
már kevesebbet olvasom a bibliát és tényleg lazúl a hitem és annak szava a szeretetem is irányotokba.
EZ BAJ!
-
mint mondottam - ismerem elhívásom és szolgálok benne ha, itt vagyok ha nem!
ÉS TI?
-
térjetek észhez!
belőletek és én belőlem is csak egy van!
és a földi létünkből is egy van.
és - e történelmi időből is egy van.
-
Jézus Krisztus nevében és Szent neve által megtagadok minden ellenem irányuló "fegyvert" és "eszköziséget"! - Ártson annak aki ellenem fordította!
Bizony mondom; Isten engem úgy segéljen!

Ámen. ... Hallelujah.


persze lehet játékosan feladatot kezelni.
a feladat lehet az, h közösen kitűzünk egy célt.
most éppen ezt tetted.
kitűzted, h átviszed a dolgot - játékosságba.
NOS!
ÚGY VÉLEM - én.
-
Alapúl véve a SZERETET ÉLETKÉPESSÉGEIT = Létjogosúltságát!
-
A játék jó és helyén való, abban az esetben ha - a földszagú föld szintjén megy a fejlődés.
-
ITT!
Az okkkultak - régen nem ezen a síkon "passzolgatnak" - ők magas ütnek és leütnek - nem szórakoznak.
A játék nekik nem játék de, annál inkább egy benső remegés-remegtetés-rezonancia.
Én nem vagyok okkult - tovább nem is elemzem az okkultság miértjét senki helyett!
DE!
Felhívom a figyelmeiteket!
A REZGÉSBEN - bizony nem rezeghetne semmi!
-
Miért is?
-
A bűnhöz történő viszonyulás - felelősség.
A rezgések gyűrűi a felelősség eltolását képezik az epicentrumtól!

-
NEM LEHET!
NEM LEHET JÁTÉK!
-
A ti életre juttatásotok teljes mértékben az én felelősségem!
Rajtam kérettetik számon!-

A ti felelősségetek (rezgéseitek és rezgésbe hozatala másokban) - játéka - játékossági foka - EL KELL HALVÁNYÚLJON, s FELJEBB LÉPHET!
-
Következésként - mindőnk íve - felfelé mutató - egy bizonyos játékosság fölébb való! (együtt is akár...

Itt beírnék még némi kiegészítést!
Természetesen az én felelősségem kifejezés is ki lett forgatva!
Az emberi szabadság jog - nem korlátozható!
A biblia útmutatása szerint, az evangélium átadása vagy elhallgatása - viszont felette áll, minden vélt vagy valós dekralált emberi jog fölött!
-
Ez az én felelősségem!
-
Átadni!
-
Halihó.... yes...!

Ami tőlem tellett!
Bizony - átadtam!
-
peace ...!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva... - Page 2 Empty Re: Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva...

Témanyitás  Vendég Hétf. 8 Feb. - 12:48

Ó, értem már. Ha így éled meg, akkor tényleg nekünk kell cselekedni, hogy ez alól a szolgálat alól felmentve érezhesd magad. Szóval Elek törölni fogom a regisztrációdat.
Búcsúzóul még annyit, hogy nem kérhetnek rajtad számon olyasmit, aminek a megtételéhez nincs hatalmad! Nincs az a gonosz szellem, aki ilyet tenne. Magányra ítéled magadat ezzel a vélt szolgálattal, vagy tényleg megszállt egy gonosz démon, aki kényszerít téged.
Imádkozni fogok érted, sajnálom, hogy magadra kell hagyni, de tényleg nincs más választásunk.
Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva... - Page 2 Icon_sad
Isten vegyen oltalmába téged! Minden jót.

Van ima amely bár tudatlan de, attól még ártalmas és varázsló ima!
Mért kéne mentesűlnöm a "szolgálat alól"?
-
Nem volna Pál Apostol, ha kiimádkozhatták volna a - gatyájából!
-
Kedves vagy - de!
Ne törd magad!
-
Avagy az én szabadsághoz történő jogom - smafu?
-
Hümmmm... háááát erről szólt ez a néhány évem - itt!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva... - Page 2 Empty Re: Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva...

Témanyitás  Vendég Hétf. 8 Feb. - 14:29

( ezt a hszt - törlöm kicsit később.

-

telefonáltam egy lakatosnak.
megadtam Áprilia telószámát.
aszonta készségesen leszállít 50. új, minőségi lakatot - zárolásra alkalmas nyithatatlan darabokat!
-
rendes a fickó - pénzt akar keresni - svarcba!
kicsit csaló de, hagy menjen - segít - szállít és ez a lényeg!
-
facepalm
Átkozottá teszed magad világ!
Már hegynyi a gyalázatod, s onnan nézelődől - honnan gyűjts még....

Tedd!
Teheted!
Még egy ideig, egy kis ideig!

leborulós

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva... - Page 2 Empty Re: Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva...

Témanyitás  Elek Hétf. 9 Júl. - 2:47

kávé!

Elek

Hozzászólások száma : 805

Vissza az elejére Go down

Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva... - Page 2 Empty Re: Kommentek...csak tisztességesen, legfőképpen gyümölcsöztetésben gondolkozva...

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.