Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Üzenetek, gondolatok, idézetek

+9
fortis
opos
Kilendin
nofertiti
Greywolf
Blueeye
Mayra1
Áprilia
Méhecske
13 posters

9 / 12 oldal Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next

Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 9 Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  Vendég Csüt. 2 Okt. - 8:52

Szép!
Szépecske...
szépecske néhány kifogással...
kifogtam vízből a rákot,
úgy kidobálom, hátra a fűbe, 
s még újat fogok, jön az ürge, 
lopva - megrágja a rákom.
Ürge sohsem evett rákot de, 
vitte zsákból - gabonámat!
Van rákom és nincs búzám!
Kenyerem, s asztalom...se
székem se házam, semmi
sincsen - csak a rákom!
-
Elek.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 9 Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  Áprilia Csüt. 2 Okt. - 8:59

Elek írta:Szép!
Szépecske...
szépecske néhány kifogással...
kifogtam vízből a rákot,
úgy kidobálom, hátra a fűbe, 
s még újat fogok, jön az ürge, 
lopva - megrágja a rákom.
Ürge sohsem evett rákot de, 
vitte zsákból - gabonámat!
Van rákom és nincs búzám!
Kenyerem, s asztalom...se
székem se házam, semmi
sincsen - csak a rákom!
-
Elek.

Elek, sziporka cukorkát ettél? Very Happy
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6459

Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 9 Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  Vendég Csüt. 2 Okt. - 9:07

... hát ezt inkább "viccnek szántam"....

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 9 Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  Áprilia Csüt. 2 Okt. - 9:08

Elek írta:... hát ezt inkább "viccnek szántam"....

Az is! öröm
Viccelődni is csak sziporkázva érdemes, nemde?


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 2 Okt. - 9:09-kor.
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6459

Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 9 Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  Vendég Csüt. 2 Okt. - 9:08

Iluska tudni fogja... ő "jólélek"...nagyon...

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 9 Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  Méhecske Pént. 3 Okt. - 6:40

Amen.
Méhecske
Méhecske

Hozzászólások száma : 277

Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 9 Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  Vendég Vas. 5 Okt. - 10:53

Nos, kedves Iluska!
Mivel az egyik "pont" vagy a "tolmácsolásban"!

S bizony olvashatod is az írásaimat, így azt mondom; figyelj!

Figyelj arra, hogyan "váltják" egymást a szavak. Hogyan "hozzák" az "igazságot" és hogyan hozzák a Vassula-"kiáltványok" a maguk "igazságait"!
-
AZ IGAZSÁG! 
SZENTSÉG!
-
A Szentség nem mondhat ellent egymásnak sem önön magában sem önön magán kívűl a testben, az emberi hús testben! - Sehol!
Tehát, sem horizontálisan sem vertikálisan nem állhat tagadásból, ellenkezésből sem más megosztásból, személy válogatásból
.
Az idő és a tér összefonódását úgy illeszti a személyre mint illett az az Atyától a Fiúra!
JHV-től  Jessuah-ra!

Gyümölcsöt teremvén!
A gyümölcs romolhatatlan, az asztalon "szolgálat" és pedig a menyegzőin, az örömnek ünnepén!
ÖRÖM ÜNNEPE!
-
Megünnepeltetik az "ÖRÖM"!

Isten Atya, Ő Maga a Szent Öröm!
Szent Öröm a Fiúban!
Szent Öröm a Szent Szellem Személyében!
-
Következésként és az előbbi írásaim margójára!

A győzelem öröme nem bír jelentőséggel, ill. nem borítja fel az öröm egyensúlyát, a dicstelen múlt vesztesége - a harc örömével!
-
Az ÖRÖM egyenlősége - az AGAPE ÖNÖN MAGA!
A BÉKESSÉG!
A MEGBÉKÉLÉS kifejlete: a Szent Agape!       (( Egység. Egyé válás.   )))


-
Mind azok a "tanítók" akik eddigi "tanításaikban" nem fordítottak "figyelmet", nem törekedtek a tükröztetés teljes igazságban történő megvalósítására!
Eztán sem fognak!
-
Ez nem jelentheti azt, hogy "leplezetlenek" maradnak!

A BŰN SOHA SEM MARADHAT REJTETT!


Ámen. ... Hallelujah.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 9 Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  Méhecske Hétf. 6 Okt. - 6:44

Igen, az ellenkezés sosem szül igazságot, hanem megosztást.
Figyelem magamban az ellenkezés szellemét, vajon dolgozik-e bennem, és mikor felismerem, akkor a szeretetre tekintek, és megérzem ízét, és akkor felujjong Szíved a szívemben.
Méhecske
Méhecske

Hozzászólások száma : 277

Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 9 Empty UJJONGJON SZÍVED JELENLÉTEMBEN!

Témanyitás  Méhecske Hétf. 6 Okt. - 6:45

„Emlékeztetnem kell-e téged, hogy ne hagyd "szabadjára" kezedet? Azt akarom, hogy figyelj rám! Közeledben vagyok, de lelked távol van tőlem. Hallgass meg! Én, az Úr akarom, hogy hallgass meg. Egyesülj velem, légy velem egy, én és te, te és én, akkor egyként tudunk dolgozni. Mi ketten. Érted? Légy óvatos, ….. ! Egyesülten MI ketten együttműködhetnénk a munkában. 

Ne félj! Vágyva vártam erre a pillanatra, hogy együtt lehessek veled, ezért soha ne hidd, hogy kizárlak. Egyszerűen csak felszólítottalak a küzdelemre, hogy kiemeljelek fásultságodból, de mindvégig Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 9 Heartb együtt fogok veled dolgozni.

Ujjongjon szíved jelenlétemben! 

Még sok mondanivalóm lenne, de nem lennél képes mindent leírni. Törékeny vagy, és tudom, hogy gyenge is. Jöjj, nem szükséges szavakba foglalnod, hogy szeretsz. A szíveddel szólj! Ha vágyakozol utánam, ha szeretsz, ha elmélkedsz rólam, akkor akaratomat teljesíted, mert azt akarom, hogy szeress és imádj! Ha ezt megteszed, akkor szavak nélkül is megtettél mindent. Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 9 HeartbAjánld fel nekem akaratodat! Mindent ajánlj fel, amid csak van, akaratodat, önmagadat, örömeidet, mindent! 

Viszonzásul akarod-e még a béke és a szeretet keresztjét? 

..., a béke és a szeretet keresztje sok gyermekemet meg fogja szentelni. Hadd térjek be, és hadd pihenjek meg szívedben! Én, az Úr megáldalak téged. Kedves, várj, és látni fogsz! Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 9 Heartb 

Tudom, kicsim, Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 9 Heartbmi ketten? 




Mi ketten?” 

Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 9 Sjesfishb 
Méhecske
Méhecske

Hozzászólások száma : 277

Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 9 Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  Méhecske Pént. 10 Okt. - 6:45

Prohászka Ottokár püspök atya gondolatai az év minden napjára

Jézusom, Megváltóm, te lelkemnek Lelke, te Uram és Istenem, te aki közénk jöttél, aki hozzánk hasonlóvá lettél, ki emberi nyelvünkön szóltál, ki elfogadtad értelmünk nehézkes, szegényes formáit és természetfölötti kincseidet beöltöztetted a mi gyarlóságunk gyermekszavaiba! Ráadtad az igazságra az ember szabta gondolatruhákat, hogy ráismerjünk isteni eredetünkre, eltompult lelkiségünk örök titkaira, melyeknek tiszta látásától megfosztott a bűn.
És ajkaddal megszentelted emberi beszédünket, és igazságaiddal értelmet, célt adtál szavainknak. Hallgatom, lesem, őrzöm e szókat, az enyémek, nekem szólnak, engem mintáznak, bennem virágzanak. Mindenik egy-egy tündöklő mélység, mindenik lelkedre nyit egy-egy kaput, mindenik szeretetednek oldja le zsilipjeit.
Méhecske
Méhecske

Hozzászólások száma : 277

Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 9 Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  Vendég Pént. 10 Okt. - 8:24

Prohászka úrnak "üzenem"!
-
"Megjött" egy újabb "jel", az ebola!

És a gyarló ember nem áll az egyház (katolikus) védelme alatt, nem burokban "álmodik" de, annál inkább retteg, félt és "melengeti szívében" a túlélés (csel)szövevényeit!
-
Az értelem és az érdek és a vallás fúrcsa találkozása ez!
-
Gondoltatok már erre?
Meg van engedve az emberiség fölött a Délszláv háború, az Ukrán háború és megvan engedve az - ebola! 
-
Szoros az út, két oldalán ott áll, Vassula és a rengeteg tanító, próféta...a másikon - Jézus!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 9 Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  Vendég Pént. 10 Okt. - 8:26

A "Vicckorszak"!


- Lejárt....

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 9 Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  Greywolf Pént. 10 Okt. - 9:58

Elek írta:A "Vicckorszak"!


- Lejárt....

Egyetértek.

______________________________________________________
"Mindannyian elveszettek vagyunk,
de legalább együtt veszünk el!"
Greywolf
Greywolf

Hozzászólások száma : 208

Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 9 Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  Vendég Pént. 10 Okt. - 12:36

NEM működik a természetes szelektáció!
-
Persze lehet engem "állatnak" nevezni ezért a kijelentésért, sőt!
KELL!
-
De!
Nem - e forgatókönyvbe illően, hullámokban fogyatkozik meg az emberiség, időnként? - Amúgy...
Már én sem volnék régen életbe, ha az orvosok meg nem mentenek...
-
JÖTT!
Az - ebola!
Valami borzalom! Az összes testnyílás vérzékennyé lesz, három nap, s a toporzékoló halál, átveheti "tisztét"! 
Kíméletlenűl fertőz....
-
A "rémület" még nem élvezkedik igazán, még várakozik, még nem kezdte meg az emberek egymástól történő elszigetelését, még ólálkodik, hol tud ütni, hirtelen és nagyot!
-

Tanítók! -
Hamisat is hamisan tanítók!
A tanításaitok által kibocsátott "felkészülés"!
Véget ért!
-
("Az én kedvenc tanítóm" - Annatolla! )))

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 9 Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  Méhecske Kedd 14 Okt. - 6:31

Az engesztelő imádság utat nyit a kegyelemnek.
Méhecske
Méhecske

Hozzászólások száma : 277

Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 9 Empty FIGYELMEZTETNI KELL TEREMTÉSEMET.

Témanyitás  Méhecske Kedd 14 Okt. - 6:33

"Téged arra választottalak; hogy megmutassam a világnak, mennyire irgalmas vagyok Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 9 Heartb . Ott találtalak meg ahol gyermekeim többsége él még mindig. Ha el nem jövök, hogy felvegyelek, még ma is ott volnál; ahol a többiek. Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 9 Heartb Végtelen irgalmamban jövök, hogy figyelmeztesselek, magamhoz vonzzalak, és eredetetekre emlékeztesselek benneteket. Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 9 Heartb 

Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 9 Heartb Milyen jól megértesz most, leányom. Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 9 Heart2b Félsz tőlem? 

Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 9 Heartb Csak egy részét mutattam meg. Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 9 Heartb..., figyelmeztetni kell teremtésemet, hogy meg ne ismétlődjenek ugyanazok a tévedések! 

Amikor Fatimában a nagy csodát tettem, figyelmeztettem teremtésemet, de nem sokat törődtek figyelmeztetésemmel. Idejüket ehelyett kétkedéssel, érveléssel töltötték, sohasem terjesztették helyesen Édesanyám szavait, ezért igen kevesen szereztek tudomást az üzenet sürgősségéről. Saját bűnük szennyezte be kezüket vérrel, annyi sok lelket magukkal rántva. Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 9 HeartbEmlékeztetni fogom őket múltbéli bűneikre. Emlékeztetni fogom őket garabandali üzenetem sürgősségére! 

Miért kételkedtek műveimben? Adjátok tovább figyelmeztetésemet teremtésemnek, igen nagy engesztelést kell nyújtani! Figyelmeztetni kell teremtésemet, hogy higgyen bennem. Emlékeztessétek őket Szeretetemre! Terjesszétek Szavamat! Hirdessetek engem... hirdessetek, ne állítsatok félre! Ti nem védelmeztek engem, hanem félreállítotok! Nyíltan hirdessétek régebbi és jelenlegi műveimet, én mindenható vagyok. Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 9 Heartb Fejembe fúródó tövisek azok a papi lelkek, akiknél ott van a megismerés kulcsa - de maguk nem mennek be, és másokat sem engednek be, akik pedig szeretnének bemenni! Ők az én töviseim! Ezeknek a töviseknek most meg kellene találniuk engem és bűnbánatot kellene tartaniuk! Kezük még friss vértől szennyezett a múlt miatt, valamennyi bűnért és szörnyűségért felelősek. Azt akarom, hogy tartsanak bűnbánatot! Dacoltak Édes anyám garabandali üzenetével, sohasem terjesztették úgy, ahogy kellett volna, nem vették figyelembe sürgősségét. Ó, mit kaptam én, ...! Köveket kaptam, szívük megkövesedett. Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 9 Heartb Fogadjátok el az Igazságot, nyissátok ki szíveteket! Garabandal Fatima folytatása! Ne ismételjétek meg hibátokat. Péter! Péter, légy az én visszhangom! Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 9 Heartb Tápláld bárányaimat! Péter, ne tagadj meg engem újra, kedves!

Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 9 Heartb Jöjj, hadd segítsek rajtad! Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 9 Heartb Pihenj meg bennem!Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 9 Heart2b 

Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 9 Heartb Igen, igen ..., szeretetből. Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 9 Heartb 

Sebeim csak akkor gyógyulnak be, ha teremtésem visszatér a Szeretethez. Fogadjatok el mint Mindenhatót és egyesüljetek! Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 9 Heartb Jöjj, hadd osszuk meg szomorúságomat! Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 9 Heartb 

Maradj közelemben, és mindent meg fogok veled osztani, amim van. Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 9 Heartb Jöjj!"Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 9 Heartb 
Méhecske
Méhecske

Hozzászólások száma : 277

Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 9 Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  Méhecske Szer. 15 Okt. - 6:46

Szent Pál szótárában, azaz valódi keresztény értelemben a lelki élet nem más, mint teljes emberi élet, a Szentlélek hatása alatt. A lelki élet tehát felölel minden emberi cselekvést, a testi cselekvéseket is. A szentségi házasságban történő szerelmes testi egyesülés például a lelki élet része, míg a kevélység mindenestül a testi ember sajátja.

Ellenben „akik Krisztus Jézuséi, megfeszítették testüket a vétkekkel és a kívánságokkal együtt”. Ez a megfeszítettség nem állandó idegfeszültséget jelent és végképp nem beteges önkínzást, hanem a bűnös önzés feladását, a Krisztushoz való hasonlóságot, amelynek lényege a boldogító Isten-szerelem és már itt a földön egy új és örök életre való feltámadás. Ez az az élet, amely ellen nincs törvény, mert fölötte áll e világ minden törvényének – egyetlen törvénye az el nem múló, legyőzhetetlen, őseredeti és mindig új szeretet. Aligha van még valaki a szentek között, akinek mélyebb tapasztalata lenne erről, mint éppen a ma ünnepelt Avilai Szent Teréznek. Neki bizony hosszú évekbe, évtizedekbe telt, míg sikerült igazán lelki emberré válnia, olyanná, aki rendszeresen elragadtatásba esett a Krisztus iránti szerelemtől, de aki arról is tanúskodik, hogy Isten a konyhában, a fazekak között is jelen van.

http://barsitelekmm.blogspot.hu/
Méhecske
Méhecske

Hozzászólások száma : 277

Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 9 Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  Méhecske Szer. 15 Okt. - 7:00

Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 9 IdezoVagy megyek a testem után, vagy megyek lelkem szerint, Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 9 Menyasszony
vagy az egyik, vagy a másik az utam

Minden időben így volt, mikor az Istenben éltek, és lélek szerint éltek, akkor kiáradt a béke, és a boldogság
És amikor néhány nemzedékben elfelejtették Istent, akkor jött a megosztottság, és a békétlenség
Rád olvashatom a gondolataidat a földben, mert azok mindig ugyanazok
És megoszthatod gondolataidat az égben, ha lélekben gondolkozol, és örvendezünk a bőségednek
Egysíkúság, vagy bőség, egysíkúságban örvendezel gazdagságodnak, mi pedig könnyet ejtünk érted
Vagy megosztok a rablásaimban, vagy gyűjtök bővelkedéseimben
Vagy elveszek, vagy bírok, és osztok
Abból osztok, ami nem az enyém, abból adok, ami végtelen
Amit megosztasz velem, mert tovább adom, abban leszek úr, és gazdag
Ha elveszem, ami nem az enyém, Te sem adsz, hiszen mért adnál nekem?
Kiszolgáltam magamat, és Te nem szolgálsz ki, kiszolgálok, és szolgálsz engemet
Éles penge vágja szét a test és a lélek útjait
Jogod van megmutatni minden két arcát, nekem meg választásom van, hogyha felismerem az igazságot, akkor is magam döntsek
Elszakadásból jöttem tévedésben, és most megtudhatom az igazságot
Testem az született, a lelkem építette a testemet
A lelkem teremtett, a lelkem építi testemet az anyaméhben
Az élet lélekben van, test a lélekben mondhatja élek
Akárki néz az égben a Földre, mindenki látja a borzalmakat
A testben élő vak a borzalmakra, hiszen magával törődik, bármit gondol Rólad, az még nem élet, amíg nem kezd el lélekben gondolkodni
Az a hit hozza el nekem az életet, ami a tanításodban kész cselekedni
Beszélni, és tenni, ha együtt megy a kettő, úgy lesz mindkettő teljes
Vagy egysíkú az életem, bármi a ruhám, az mégis ugyanúgy történik
Vagy belépek gazdagságba, és nem lesz két egyforma óra
Méhecske
Méhecske

Hozzászólások száma : 277

Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 9 Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  Vendég Szer. 15 Okt. - 11:21

Reggel az M1. TV. csatornán kb. 7.00-7.30 h. között nyilatkozott egy pap, már láttam őt néhányszor, most nem tudom megmondani a nevét!

A homoszexualitás kérdését vázolták fel, a Pápa Ő Szentségének megvilágításában ill. az egyház elfogadásában.
Úgy csűrték-csavarták rövidke kommentelésükben, míg egyetlen igével, a "neítélkez"-zel tudták csak alátámasztani - AZ IGAZSÁGOT!
-
Nos, ki kell mondani kertelés nélkül; nyilván  és hatalmas kétségeket ébresztett bennem!
Az újszövetséget olvassák azok a papok, akik elfogadtatni igyekeznek a homoszexuális kapcsolatot, egyen rangúvá emelni, a házasság szentségével?
S ennek a Pápa sem mond ellent, a világ szeme láttára és füle hallatára?

Iluska!
Megkérdezhetem?

Eme ingatag állásfoglalások váltakoztatása?
Nem teszi hiteltelenné a kőegyházat?
-
Szóval az eszem megáll mely szinten mozog  a "tanítás" - vallási körökben!


Van - e valami is, szemére vetni való?


Vassulának?


"Annatolla - úrnőnek"...stb  Jézabelleknek és más hamisat is hamisan tanítóknak... facepalm...?...!...


... gondolkodik...!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 9 Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  Blueeye Szer. 15 Okt. - 14:47

Mit vársz a Pápától és a Vatikántól? Az a vagyonról és a hatalomról szól. Belefér a másság is.
Istennél nem egy a két férfi és két nő házassága, főleg ha még gyereket is akarnak. Milyen példa az?

Minden szexuális ferdeség bűn. Van, lézetik, nem tudjuk nem megtörténté tenni, nem lehet letagadni hogy ez nincs, de attól még van, és bűnben élnek.

Kinek ez a bűne, kinek az. Csak nem kell kérkedni vele, és mutogatni. Inkább ezzel van bajuk az embereknek. Nehogy már ünnepelt legyen a homoszexualitás, és egyéb bűnök.

Ismerősöm gyakori partnerválogatásáról ( pomiszkiutás),híres. De ez nagyon gyakori nála...Nagyon híres a környéken.
Khmm....
Olyan büszke a járása, és olyan peckesen jár, mintha szent lenne. Olyan arcot is vág. Olyan az ábrázata mint a ma született báránynak.

De farkas az báránybőrben.

Én nem ünneplek ilyenekkel. Normális erkölcsös ember elsüllyedne szégyenében. De valahogy nem fogják fel .

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1131

Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 9 Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  Vendég Szer. 15 Okt. - 18:22

Osztom messze menőkig véleményed...
-
Nem véletlen használtam ezt a kifejezést mert; bizony az apostolok ellene mentek a homoszexualitásnak hiszen, ha volt efféle, bár eléggé kétséges ŐK, AZONNAL FELISMERTÉK, KIŰZTÉK A DÉMONT!
Minden démont kiűztek!
Félig démonizált és félig megszentelődött személyiség nem lehetett közöttük!
A bűn a törvénnyel ill. Anániással, Zafirával eltöröltetett!
-
A Pápa Ő Szentsége tudtommal Isten Atya Földi Helytartója - azaz HATALMASSÁG!
Vajon fordúlhat ma egy halandó a földi helytartóhoz? És eme tiszteletre méltó FŐ tanítványaihoz? Vannak tanítványai?
Ismeretesek, hogy kik ők?

Pld. a délelőtt nyilatkozó pap?

Neutral ...!... Rolling Eyes ...!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 9 Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  Vendég Szer. 15 Okt. - 18:34

A gyakori partner csere oka, nem ismeretes előttem, nem vagyok pszihológus.
Viszont gyanítom, ugyan úgy mint te, nem adhatta ki Isten Atya parancsba; EZT TEGYÉTEK!
Ellentmondás benne vagy feszültség, hogy a cselekedetek okafogyottá válhatnának ha, a felek betölthetnék eredendő elhívásukat férfiú és nőként! 
Sőt már gyermekként is lehetnének "beérkezettek".
Ritkán említik a "Százados" háznépét" példaként miután ugye ennek vonzata a "felkent" életforma volna!
Felkent?
A kozmetika szalonban sok felkent van!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 9 Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  Áprilia Szer. 15 Okt. - 19:33

Elek írta:
A Pápa Ő Szentsége tudtommal Isten Atya Földi Helytartója - azaz HATALMASSÁG!
Vajon fordúlhat ma egy halandó a földi helytartóhoz? És eme tiszteletre méltó FŐ tanítványaihoz? Vannak tanítványai?
Ismeretesek, hogy kik ők?

Pld. a délelőtt nyilatkozó pap?

Neutral ...!... Rolling Eyes ...!

Nagyon egyszerű, ne tartsd Krisztus Testének a vastag betűvel jelölteket (ilyen módon nem is kell róluk beszélni. Krisztus testeként pláne.)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6459

Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 9 Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  Vendég Szer. 15 Okt. - 19:53

Nézzük akkor a "létszám" alapból...ki kicsoda vagy micsoda, hova sorolható be vagy kategórizálható...!
Till. a véleményed alapján egyáltalán nem értelmezhető miről is van szó!
Mindenhol nagyon sokan vannak, így a nagy egyházakban, karizmatikus egyházakban, közösségekben, csoportokban...stb...stb...!
ÉS HOL VAN A "TÖBBI"? Akkor...
Mert arról beszélünk amit tagadsz? Vagy arról amiről hited van?
Melyikről?
Hiszed - e a megszentelődést?
Hiszed - e a Jézust követő életformát? Hiszed?
Csak alávetetten lehetséges megélni?
Jézus küldöttének!
A SztSz Személyének alávetetten?
Hiszed - e, hogy ezeknek a követőknek nem a világgal egybefonódva kell élniük, regnálniuk...stb...stb...!
-
Hiszed?

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 9 Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  Blueeye Szer. 15 Okt. - 20:11

Áprilia írta:
Elek írta:
A Pápa Ő Szentsége tudtommal Isten Atya Földi Helytartója - azaz HATALMASSÁG!
Vajon fordúlhat ma egy halandó a földi helytartóhoz? És eme tiszteletre méltó FŐ tanítványaihoz? Vannak tanítványai?
Ismeretesek, hogy kik ők?

Pld. a délelőtt nyilatkozó pap?

Neutral ...!... Rolling Eyes ...!

Nagyon egyszerű, ne tartsd Krisztus Testének a vastag betűvel jelölteket (ilyen módon nem is kell róluk beszélni. Krisztus testeként pláne.)


Engem nem érdekelnek a papok. Sok a  bűnös ember köztük, szeretője, gyereke van soknak, nálunk volt egy fiatal pap, aki cigizett, csajozott, piálgatott. Vizet prédikált és bort ivott. Very Happy

Legtöbb nem való papnak, nem tart ott, hogy magas tudatszintje miatt be tudja tartani a cölibátust, vagyis nem elemi igénye a lelki élet.

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1131

Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 9 Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  Vendég Szer. 15 Okt. - 20:20

OK!
-
Nézzük csak!
-
Akkor ki a SÓ EBBEN AZ ÍZETLEN VILÁGBAN?
-
Megmondom!
-
SENKI!
-
Ma úgy állunk, hogy a pápa és bagázsija = csalók és hitetők hada!
Más történelmi egyházak vezetői és bagázsijuk .......stb...stb...!
-
KI AZ A BIZONYOS - ÍZT ADÓ?
-
Én is azt állítom magamról, hogy vannak megtapasztalásaim de!
Beérkezett még nem vagyok!
-
HOL VANNAK A FŰSZEREK? Legalább, néhány ízféleség.....?

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 9 Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  Blueeye Szer. 15 Okt. - 20:45


______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1131

Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 9 Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  Áprilia Szer. 15 Okt. - 20:58

Áprilia írta:
Elek írta:
A Pápa Ő Szentsége tudtommal Isten Atya Földi Helytartója - azaz HATALMASSÁG!
Vajon fordúlhat ma egy halandó a földi helytartóhoz? És eme tiszteletre méltó FŐ tanítványaihoz? Vannak tanítványai?
Ismeretesek, hogy kik ők?

Pld. a délelőtt nyilatkozó pap?

Neutral ...!... Rolling Eyes ...!

Nagyon egyszerű, ne tartsd Krisztus Testének a vastag betűvel jelölteket (ilyen módon nem is kell róluk beszélni. Krisztus testeként pláne.)

Elek írta:Nézzük akkor a "létszám" alapból...ki kicsoda vagy micsoda, hova sorolható be vagy kategórizálható...!
Till. a véleményed alapján egyáltalán nem értelmezhető miről is van szó!
Mindenhol nagyon sokan vannak, így a nagy egyházakban, karizmatikus egyházakban, közösségekben, csoportokban...stb...stb...!
ÉS HOL VAN A "TÖBBI"? Akkor...
Mert arról beszélünk amit tagadsz? Vagy arról amiről hited van?
Melyikről?
Hiszed - e a megszentelődést?
Hiszed - e a Jézust követő életformát? Hiszed?
Csak alávetetten lehetséges megélni?
Jézus küldöttének!
A SztSz Személyének alávetetten?
Hiszed - e, hogy ezeknek a követőknek nem a világgal egybefonódva kell élniük, regnálniuk...stb...stb...!
-
Hiszed?

Kiforgattad a szavaimat. Pedig egyszerű. Nem azok alkotják Krisztus testét, akik a homlokukra ragasztanak egy papírt és ráírják, hogy "keresztény vagyok!".
De hát érted te ezt, csak amikor valaki más mondja ki és nem te, akkor kötözködsz. Sajnos. Nem kellene, hogy így legyen. no
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6459

Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 9 Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  Áprilia Szer. 15 Okt. - 21:01

Elek írta:Nézzük csak!
-
Akkor ki a SÓ EBBEN AZ ÍZETLEN VILÁGBAN?
-
Megmondom!
-
SENKI!

Blueeye írta:

Erről van szó: Jézusról. Nem halt ki az a vonulat, amit Ő hozott a Földre!
(Tehát nem igaz, hogy "senki" se a só.).
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6459

Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 9 Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  Vendég Szer. 15 Okt. - 22:51

Szeretem!
Mindkettőtök!
Keserédes humorát!
-
a, mind a ketten nők vagytok.
b, férjeitek egyetlen megnyilvánulását sem hallottam még.
c, így képet sem tudok alkotni.
d, hol van a "csúszás" egyéni sorsotokban.
e, családotokéban.
f,.....stb...stb...
-
A vicc az!
Ti sem ismeritek az én feleségem "jegyeit".
De, ha "láttok engem"...láthatjátok - MÉRT HISZEK AZ APOSTOLI KÖZEG FELÉLESZTÉSÉBEN!
Legyen az a jó vagy legyen az a rossz észlelése - A KARIZMÁK NEM MUTATKOZNAK MEG!

ÁTÜTŐEN - SEMMIKÉPPEN SEM!
-
Tehát, ne tegyetek mindent bele a bablevesbe - csak, ha lehet babot és némi húst!
Mert az úgy jó!
-
Aki elszakadt az engedetlenség teljes mértékéig, az az is marad!
-
Jézus sem fogja "kikönyörögni" a Sátán kezéből!
-
Avagy?
Elmarad az Armageddon?
-
Ti kis "humorosok".... Very Happy...
-
Így tudjátok?

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Üzenetek, gondolatok, idézetek - Page 9 Empty Re: Üzenetek, gondolatok, idézetek

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

9 / 12 oldal Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.