Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

álmok 1

+7
fortis
Greywolf
Nilka
Kilendin
Blueeye
Méhecske
nofertiti
11 posters

11 / 31 oldal Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 21 ... 31  Next

Go down

álmok 1 - Page 11 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Hétf. 27 Okt. - 11:32

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:17-kor.
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6474

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 11 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Hétf. 27 Okt. - 11:35

Áprilia írta:Annyira jókat álmodsz. taps
Biztosan hathat rám az önemlékezés .  öröm

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 11 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Hétf. 27 Okt. - 14:12

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:17-kor.
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6474

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 11 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Hétf. 3 Nov. - 18:06

Síkok
Mintha csak egy üvegfal választott volna el attól a másik világtól . Úgy éreztem , mintha egy kicsit elernyednék , és a fal túl oldalán lévő világ magába szippantott . A környezet ismeretlen volt , de tudtam ugyan az , mint a miénk . Vissza akartam jönni és sikerült is , de bizonyos jelek , apróságok arra utaltak , hogy ez még nem az a világ . Újabb próba és egy másik tér de még mindig nem jutottam vissza .  
Az egyik síkon mintha Grey és Efi jöttek volna értem , mondván , hogy ők majd visszahoznak , de valami nem stimmelt velük , úgy éreztem ők nem azok , aminek beállítják magukat . Ők nem az igazi Grey és nem az igazi Efi voltak . Ezt a kisugárzásukból éreztem . Grey valahogy túlságosan visszahúzódó violt , Efi meg túlságosan akaratos . Ezt nem nyilvánították meg a számomra , ezt a kisugárzásukból érzékeltem . 
Átléptem egy következő világba majd egy azt következőbe . Mind a mi világunk ikerpárja volt , de egyik sem az volt , ahonnan elindultam .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 11 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Vendég Kedd 4 Nov. - 0:16

fortis írta: Újabb próba és egy másik tér de még mindig nem jutottam vissza .  
Az egyik síkon mintha Grey és Efi jöttek volna értem , mondván , hogy ők majd visszahoznak , de valami nem stimmelt velük , úgy éreztem ők nem azok , aminek beállítják magukat . Ők nem az igazi Grey és nem az igazi Efi voltak . Ezt a kisugárzásukból éreztem . Grey valahogy túlságosan visszahúzódó violt , Efi meg túlságosan akaratos . Ezt nem nyilvánították meg a számomra , ezt a kisugárzásukból érzékeltem .

Valami érzékelhette a bóklászásodat a világok között és remélhetőleg segítő szándékkal felderítőket küldött hozzád. Számodra ismerős és olyan formát kellett ölteniük, akikben megbízol és akiket közel engedsz magadhoz. Egy ilyen helyzetben egy családtag nem lett volna megfelelő, mert a szokatlan helyzet miatt nagyobb gyanakvással fogadhattad volna őket, mint a spiritualitásban jártas barátokat. Különben mennyire voltál tudatos?

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 11 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Kedd 4 Nov. - 4:46

Etoile írta:
fortis írta: Újabb próba és egy másik tér de még mindig nem jutottam vissza .  
Az egyik síkon mintha Grey és Efi jöttek volna értem , mondván , hogy ők majd visszahoznak , de valami nem stimmelt velük , úgy éreztem ők nem azok , aminek beállítják magukat . Ők nem az igazi Grey és nem az igazi Efi voltak . Ezt a kisugárzásukból éreztem . Grey valahogy túlságosan visszahúzódó violt , Efi meg túlságosan akaratos . Ezt nem nyilvánították meg a számomra , ezt a kisugárzásukból érzékeltem .

Valami érzékelhette a bóklászásodat a világok között és remélhetőleg segítő szándékkal felderítőket küldött hozzád. Számodra ismerős és olyan formát kellett ölteniük, akikben megbízol és akiket közel engedsz magadhoz. Egy ilyen helyzetben egy családtag nem lett volna megfelelő, mert a szokatlan helyzet miatt nagyobb gyanakvással fogadhattad volna őket, mint a spiritualitásban jártas barátokat. Különben mennyire voltál tudatos?

Féltudatosnak mondanám. Azzal tisztában voltam , hogy nem a fizikai szinten vagyok , de arra már nem voltam képes , hogy irányítsam is az események folyását .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 11 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Blueeye Szer. 5 Nov. - 11:13

fortis írta:Border Line
Egyik nap (azt hiszem tegnap előtt  ) egy országúton száguldoztam egy deszkán üldögélve , ami a levegőben suhant . A sebességét és az irányítását a kezeim feltartásával lehetett eszközölni , még eszembe is jutott , hogy tán olyanok a karjaim mint a vitorla , bár ez esetben nem a szél kapott bele , hanem valami más energia . 
Nos mindez még tán nem is lenne olyan lényeges , de úgy érzem , hogy az már igen , hogy pontosan tisztában voltam azzal , hogy ezt az eszközt úgy hívják , hogy Border Line .

Jelentésében talán : határ eset ? De lehet a név csak jelképes és utalhatott valamire . A haladás nem hétköznapi eset volt , az már biztos . Shocked


Borderline az egy személyiségzavar, ami azt is jelenti hogy ambivalens, változékony érzelmű, függőségre hajlamos, és akit szeret abba folyamatosan bele is rúg. Pl. ilyenek a szeretet-gyűlölet kapcsolatok. Nemcsak párkapcsolat!

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1129

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 11 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Szer. 5 Nov. - 17:10

Blueeye írta:
fortis írta:Border Line
Egyik nap (azt hiszem tegnap előtt  ) egy országúton száguldoztam egy deszkán üldögélve , ami a levegőben suhant . A sebességét és az irányítását a kezeim feltartásával lehetett eszközölni , még eszembe is jutott , hogy tán olyanok a karjaim mint a vitorla , bár ez esetben nem a szél kapott bele , hanem valami más energia . 
Nos mindez még tán nem is lenne olyan lényeges , de úgy érzem , hogy az már igen , hogy pontosan tisztában voltam azzal , hogy ezt az eszközt úgy hívják , hogy Border Line .

Jelentésében talán : határ eset ? De lehet a név csak jelképes és utalhatott valamire . A haladás nem hétköznapi eset volt , az már biztos . Shocked


Borderline az egy személyiségzavar, ami azt is jelenti hogy ambivalens, változékony érzelmű, függőségre hajlamos, és akit szeret abba folyamatosan bele is rúg. Pl. ilyenek a szeretet-gyűlölet kapcsolatok. Nemcsak párkapcsolat!
Igen ezt tudom Blueeye , de ez itt valami egészen másról szólt . 
Mivel a Border Line  az eszköznek a neve volt , amin utaztam , nem érzem , hogy összefüggésben állna a nevezett  személyiségzavarral  . 
Nekem inkább valami olyasmi jutott eszembe a megnevezésével , hogy  az eszköz mint utaztató a hozzá kapcsolódó energiával együtt véve  , már már valami határ eset lehet a józan ész által felfogható  körülményekkel . Magyarán határ eset , vagy vonal a felfogható és a felfoghatatlan közötti terület . Felfogtam , hogy mi az amit teszek és hogy hogyan működnek a dolgok , de azt , hogy mi van ezek hátterében az viszont felfoghatatlan .
A Castaneda könyvekből merítve ez már már olyan , mint amikor a vízzel utaztatják magukat a varázslók , az is érthető és mégis felfoghatatlan .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 11 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Szer. 5 Nov. - 20:53

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:17-kor.
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6474

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 11 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Hétf. 10 Nov. - 9:42

A vége felé
A templom egy kicsit elhanyagolt volt és az oltár két oldalán magasodó oszlopok között rongyosan lógott egy vörös posztó  . Létrára álltam , hogy megigazítsam , és valahol itt kezdődött az egész esemény . Néhányan akik a templomban  bámészkodtak , figyelték néhány pillanatig a tevékenységemet , aztán unott arcokkal ők is elhagyták a templomot . Az utcára kimenvén vettem észre , hogy valami pont világlik a szemöldököm és az orrnyergem közötti területen  , ezért lehorgasztottam  a fejem a földet bámulván , hogy nehogy valakik felfigyeljenek rám  .  Tömegnek nem mondanám azt a néhány tucat embert , akik között haladtam az úton , de arra felfigyeltem , hogy a hangulat valahogy egyre nehézkesebbé válik , és sietősre vettem a lépteimet , mert úgy éreztem hamarosan valami baj történhet még . Meg is esett  amitől tartottam , az emberek egyre ellenségesebbé váltak , és bár nem értek hozzám ,  attól tartottam , hogy ez nem sokáig maradhat így . Futni kezdtem és mögöttem szaladtak még páran , miközben a tömegből kivált egy ember aki megtette az első lépést . Szítkozódni kezdett és feltüzelte az embereket , arra már nem emlékszem mivel , de azt tudtam hogy a hitünk  miatt van az egész , amivel osztoztam a még pár megmaradt társammal ebben a zavarodottá vált világban . Egy épületbe szaladtunk be és egy tetőátjáró vaskos üveg ajtaján jutottam éppen át , amikor az ajtó becsapódott mögöttem  és megfordulva láttam , ahogy az egyik társunk  aki még az ajtó túloldalán maradt elkapták . A fő bajkeverő gúnyos megjegyzésekkel illette , én meg ököllel vertem az üveget , hogy hagyják őt békén . Sajnos ekkor már tudtam minden hiába , ez az ajtó már nem nyílik ki többé . 

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 11 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Hétf. 10 Nov. - 17:50

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:17-kor.
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6474

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 11 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Hétf. 10 Nov. - 18:00

öröm

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 11 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Vendég Hétf. 10 Nov. - 19:34

fortis írta:"Meg is esett  amitől tartottam.."

Öngerjesztő folyamat. A rossz hangulat fokozatosan ellenségeskedésbe, szitkozódásba, majd menekülésbe csap át. Mint írod a hited miatt volt az egész. Én is erre gondoltam. A hit képi megfelelője a templom, mely nincs épp jó állapotban és egyedül vagy kénytelen rendbe hozni. Bár mások is vannak ott, de őket nem érdekli az erőfeszítésed. Ott is hagynak. Aztán később lehorgasztod a fejed, mintha szégyellnéd magad. Mi lehet a hited? Talán az ezoterikus érdeklődésed, melyben a szűk környezeted (család) nem támogat? Később megértő társakra lelsz és velük egy vaskos épületbe, egy belső biztonságos világba menekülsz. Az elfogott társ te magad is lehetsz, egy olyan részed, mely nem tudott védekezni a külső rideg, racionális valóság erőivel szemben. Hiába tiltakozol, csak gúnyos megjegyzéseket kapsz.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 11 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Kedd 11 Nov. - 7:11

Áprilia írta:Amolyan kalandregényes álom ez, fortis. Ez is egy típusa az álmaidnak, amelyek mintha ugyanazon a síkon játszódnának. Érdemes lenne összeszedni és összeolvasni őket, hátha kisülni belőlük egy folytatásos regény. study
Mint tudjuk a gyűjtőpontnak létezik egy szemétgyűjtő helye is , ahol minden kacat megtalálható . Végül is elképzelhető ,hogy járogatok  arra .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 11 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Kedd 11 Nov. - 7:42

Etoile írta:
fortis írta:"Meg is esett  amitől tartottam.."

Öngerjesztő folyamat. A rossz hangulat fokozatosan ellenségeskedésbe, szitkozódásba, majd menekülésbe csap át. Mint írod a hited miatt volt az egész. Én is erre gondoltam. A hit képi megfelelője a templom, mely nincs épp jó állapotban és egyedül vagy kénytelen rendbe hozni. Bár mások is vannak ott, de őket nem érdekli az erőfeszítésed. Ott is hagynak. Aztán később lehorgasztod a fejed, mintha szégyellnéd magad. Mi lehet a hited? Talán az ezoterikus érdeklődésed, melyben a szűk környezeted (család) nem támogat? Később megértő társakra lelsz és velük egy vaskos épületbe, egy belső biztonságos világba menekülsz. Az elfogott társ te magad is lehetsz, egy olyan részed, mely nem tudott védekezni a külső rideg, racionális valóság erőivel szemben. Hiába tiltakozol, csak gúnyos megjegyzéseket kapsz.
Ez egy nagyon jó elemzés Etoile ! 
- Az öngerjesztő folyamatra magam is gondoltam , a rossz csak rosszabbá válik , ha az ember nem elég tudatos ahhoz , hogy fordítson rajta . 
- Ez a világ egy úgymond Isten nélküli világ volt , csak páran maradtunk , akikben megmaradt még annak hite . Tulajdonképpen a cím is ebből a gondolatból született , avagy  " A vége felé " mert hogy az utolsók voltunk a hit kihalt . ( Vajon mivé lenne a világ , ha az emberek istenben vetett hite valóban kihalna ? -nem tudom nekem úgy tűnik nem vezetne jó felé . Az álom legalábbis ezt mutatta ) 
-  Ezzel az ezoterikus résszel nem egészen vagyok ám tisztában , mert magamat nem igazán tartom ezoterikusnak . Ugyan vannak elképzeléseim , de igaz hitem Istenben van . Aztán a csuda tudja , még az sem kizárt , hogy a kettő ugyan az . 
- Az elfogott társ magam lennék ? Ez egy egész jó elképzelés Etoile , hisz ha arra gondolok , hogy bár szellemben  mondhatni egy üveg fal túlsó oldalán állok , egy részem itt van leragadva a rideg valóságban , hisz tapasztalnom kell azt ami körül vesz , ami nyomaszt .  Ez a részünk akár egy rabszolga , de kinek a szolgája , lehet vajon ? Az ideák rabjai lettünk , vagy egy rajtunk kívülálló külső hatalomé ? Olvashattunk erről már sokat , mind a két témakörben , de a gondolat az elemzésed nyomán  új gondolatokat hagyott . 

Talán az álomhoz tartozhat ez a folytatás . 
Ez az álom inkább olyan volt , mint egy látomás . Embereket láttam egy téren  felülnézetben a magasból , sok sok ember volt , és hirtelenjében , az egyikük narancsos fényben kiviláglott . Nos a talaj hirtelen négyzetrácsos formává vált , minden ember ahol éppen állt egy négyzeten volt . 
Egy gondolat formát érzékeltem ami erre a kiviláglott emberre vonatkozott és az ember elindult , hogy végrehajtsa a feladatot . Álmomban elgondolkodtam egy kicsit rajta , hogy ez a gondolati forma vajon az illető egy magasabb szellemi létének a formai megnyilvánulására szabott utasítása volt , vagy egy külső tudomásé ami befolyásolja létünk , és akár a drótokon rángatott bábokként a magunkénak képzelve  hajtjuk végre a ránk szabott feladatot ? 


A négyzetrács kb ilyen volt , már csak az embereket kellene oda képzelni rájuk . Fura volt még , hogy az ember a saját négyzetével együtt mozgott , tehát nem az egyikből a másikba lépett át , de hát ezt jobban leírni nem tudom . 
álmok 1 - Page 11 Images?q=tbn:ANd9GcTzN0Ze6goYY1lOcnmIBctChHYsrj87xHQ6Erkc7ro5IPq0qzEL0Q

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 11 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Kedd 11 Nov. - 8:18

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:17-kor.
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6474

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 11 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Kedd 11 Nov. - 8:26

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:18-kor.
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6474

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 11 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Kedd 11 Nov. - 8:31

Áprilia írta:
fortis írta:
( Vajon mivé lenne a világ , ha az emberek istenben vetett hite valóban kihalna?

Megtestesülne az Antikrisztus. Miként meg is van írva.
Attól tartok hogy így lenne  , bár azt , hogy milyen formában azt nem tudom .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 11 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Kedd 11 Nov. - 8:34

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:18-kor.
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6474

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 11 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Kedd 11 Nov. - 8:45

Áprilia írta:
fortis írta:
Áprilia írta:Amolyan kalandregényes álom ez, fortis. Ez is egy típusa az álmaidnak, amelyek mintha ugyanazon a síkon játszódnának. Érdemes lenne összeszedni és összeolvasni őket, hátha kisülni belőlük egy folytatásos regény. study
Mint tudjuk a gyűjtőpontnak létezik egy szemétgyűjtő helye is , ahol minden kacat megtalálható . Végül is elképzelhető ,hogy járogatok  arra .

Köszönöm. Bár nem erre céloztam. törlés
Akkor most az első mosoly jeled az igaz, vagy ez?
Részemről mind a kettő  .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 11 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Kedd 11 Nov. - 9:00

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:18-kor.
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6474

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 11 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Kedd 11 Nov. - 9:05

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:18-kor.
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6474

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 11 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Kedd 11 Nov. - 9:33

Áprilia írta:
fortis írta:
Talán az álomhoz tartozhat ez a folytatás . 

Akkor - ha következetes vagy magadhoz -, ez is a "szemétdomb", ha "az előzőnek a folytatása."
(szerintem pedig teljesen más, mint az előző álmod, de akkor inkább hagyjuk, a szemétdombot nem érdemes elemezni, felesleges energia pazarlás.  Laughing )
A szemétgyűjtőt a gyűjtőpont eltolódása Castanedai értelemben vettem . 
Ez sem nem rossz , sem nem jó . Egyszerűen csak egy létező hely . Ha találok rá utalást , majd hozom , egyenlőre csak az emlékezetemből vettem .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 11 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Kedd 11 Nov. - 14:05

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:19-kor.
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6474

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 11 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Pént. 14 Nov. - 8:58

Áprilia írta:
fortis írta:
A szemétgyűjtőt a gyűjtőpont eltolódása Castanedai értelemben vettem . 
Ez sem nem rossz , sem nem jó .

Ha szemétdomb, akkor legyen szemétdomb.
Bár ennek az elnevezésnek kétségtelenül negatív tartalma van.
(Emlékeim szerint Castanédánál is.)
Már  rájöttem közben , hogy eredetileg mire gondoltál a kalandregényt illetően .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 11 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Pént. 14 Nov. - 9:05

Katt 
Álmomban buszon , vagy villamoson utaztam , erre már nem emlékszem pontosan vissza , de nem is ez volt a lényeg , hanem a belső helyszín , ahol utazás közben Nilkával beszélgettem . Állva utaztunk , és Efi volt a téma .  Beszélgetés közben kimondtam , hogy Efi , mire Nilka figyelmeztetett , hogy ne mondjam ki a nevét , mert mások is meghallhatják és ez nem biztos , hogy jó volna . Gyorsan helyesbítettem , és a beszélgetést Kefiként , majd kefirként folytattam .  öröm Na ebből már senki nem jön rá , hogy miről volna szó , de mi tudjuk és ez a lényeg . 
Hirtelen történt valami , akár egy kattanás amikor áramszünet jön és kikapcsolódik a villany . Ez a katt csak jelképes , mert amúgy semmi sem indokolta volna . Az álom mintha csak félbe lenne vágva egy kimondott szó közepén és teljes sötétség lett .  Ebben a pillanatban tudtam , hogy csak álmodtam és álmodás közben történhetett valami ami félbevágta az álmom . Kinyitottam a szememet , a helységben égett a villany , aztán aludhattam tovább .  Nem értettem mi történt annyira hirtelen jött és különös volt az egész . Állítani állíthatom , hogy semmi jele nem volt annak , hogy bár mi kizökkenthetett volna . Pláne nem egy kimondott szó közepén . 

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 11 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Pént. 14 Nov. - 9:34

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:19-kor.
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6474

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 11 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Pént. 14 Nov. - 9:41

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:19-kor.
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6474

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 11 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Pént. 14 Nov. - 10:21

Áprilia írta:
fortis írta:Katt 
[color=#000000]Hirtelen történt valami , akár egy kattanás amikor áramszünet jön és kikapcsolódik a villany . Ez a katt csak jelképes , mert amúgy semmi sem indokolta volna . Az álom mintha csak félbe lenne vágva egy kimondott szó közepén és teljes sötétség lett .  Ebben a pillanatban tudtam , hogy csak álmodtam és álmodás közben történhetett valami ami félbevágta az álmom.

Én a "filmszakadás" címet adtam volna neki...Very Happy  
Azt írod, hogy "abban a pillanatban tudtad, hogy csak álmodsz." Hát akkor a "katt" a tudatos álomra váltást szolgálhatta, és sikerült, mert rájöttél, hogy álmodsz. Csak rövid ideig tartott, mert felébredtél, tehát túl "jól" sikerült a katt.
Amit főként nem értettem , hogy miért sötétült el minden . Gondolj bele , mint amikor telefonálsz és hirtelen megszakad a vonal . A jelenség idézte elő a tudomását annak , hogy ez egy álom , de sötétségben voltam . Azért ébresztettem fel magamat , hogy lássam ideát minden rendben van .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 11 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Pént. 21 Nov. - 7:19

A nyúl világgá menne 
Semmi érdekes , egy nagy nyúl voltam egy É Európai országban . Nem éreztem magamat jól , ezért el akartam tűnni onnan , de sok ismerős vissza akartak tartani . Ott ugráltam a hajóállomás felé az úton , az ismerősök amikor észrevették , hogy eltűntem keresni kezdtek és kutyák is jöttek utánam . 
Elértem a kikötőbe , de hajóra nem tudtam felszállni , ezért valamilyen vonat félére szálltam . Amikor felszálltam láttam volt fent egy kutya is egy hölgynél , ezért kutyává változtam és immár kutyaként utaztam .  Valahonnan oda csöppent mellém egy kisgyerek , érdekes eddig egyedül voltam , most mégis teljesen természetes volt , hogy a gyerek velem utazik , és ő sipákolni kezdett , hogy éhes . Hát kutyaként mit tehetnék érte ? Az járt a fejemben , hogy el kellene mennem kaját koldulni a gyereknek , mert ugye egy kutyának nincsen pénze , vagy le kellene szállni a vonatról és vissza haza menni , mert az út hosszú és nem tudom hogy keríthetnék kaját a gyereknek .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11346

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 11 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

11 / 31 oldal Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 21 ... 31  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.