Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

álmok 1

+7
fortis
Greywolf
Nilka
Kilendin
Blueeye
Méhecske
nofertiti
11 posters

10 / 31 oldal Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 20 ... 31  Next

Go down

álmok 1 - Page 10 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Pént. 17 Okt. - 17:26

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:15-kor.
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6455

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 10 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Greywolf Pént. 17 Okt. - 21:00

fortis írta:
Greywolf írta:Fortis! Hagyd békén az elementálokat! Sem erőd, sem akaratod, de legfőképpen tudásod nincs hozzá, hogy "szakszerűen" kezelni tudd azokat.

Azt hiszem olyan ez mint egy ablak , vagy egy kapu Grey . Ha az ember egy ablakot nyit és kinéz rajta , talán elkerülhetetlen , hogy a világ meg be ne nézzen rajta .

Akkor csak rohanj a végzeted felé. De, ha majd ott állsz, jusson eszedbe, hogy én időben szóltam.

______________________________________________________
"Mindannyian elveszettek vagyunk,
de legalább együtt veszünk el!"
Greywolf
Greywolf

Hozzászólások száma : 208

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 10 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Pént. 17 Okt. - 23:28

Greywolf írta:
fortis írta:
Greywolf írta:Fortis! Hagyd békén az elementálokat! Sem erőd, sem akaratod, de legfőképpen tudásod nincs hozzá, hogy "szakszerűen" kezelni tudd azokat.

Azt hiszem olyan ez mint egy ablak , vagy egy kapu Grey . Ha az ember egy ablakot nyit és kinéz rajta , talán elkerülhetetlen , hogy a világ meg be ne nézzen rajta .

Akkor csak rohanj a végzeted felé. De, ha majd ott állsz, jusson eszedbe, hogy én időben szóltam.

Grey milyen következmények lehetnek ? Mesélhetnél egy kicsit az effélékről .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 10 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Greywolf Szomb. 18 Okt. - 14:23

Nem fogok mesedélutánt tartani. Ha nem bízol bennem annyira, hogy elfogadd azt a tényt, hogy téged akarlak megvédeni olyan dolgoktól, amiket nem tudsz kezelni, akkor majd a saját károdon megtanulod, talán.

Annyit elmondok, hogy aki tudna velük bánni, az meg azért hagyja őket békén, mert pontosan tudja, hogy milyen veszélyeket hordoznak magukban.

______________________________________________________
"Mindannyian elveszettek vagyunk,
de legalább együtt veszünk el!"
Greywolf
Greywolf

Hozzászólások száma : 208

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 10 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Szomb. 18 Okt. - 17:57

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:15-kor.
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6455

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 10 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Mayra1 Szomb. 18 Okt. - 19:31

Greywolf írta:Fortis! Hagyd békén az elementálokat! Sem erőd, sem akaratod, de legfőképpen tudásod nincs hozzá, hogy "szakszerűen" kezelni tudd azokat.
Abszolút pártolom.

______________________________________________________
"Ha van cél, van oda út is"
Mayra1
Mayra1

Hozzászólások száma : 1286

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 10 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Mayra1 Szomb. 18 Okt. - 19:35

fortis írta:
Greywolf írta:Fortis! Hagyd békén az elementálokat! Sem erőd, sem akaratod, de legfőképpen tudásod nincs hozzá, hogy "szakszerűen" kezelni tudd azokat.

Azt hiszem olyan ez mint egy ablak , vagy egy kapu Grey . Ha az ember egy ablakot nyit és kinéz rajta , talán elkerülhetetlen , hogy a világ meg be ne nézzen rajta .
Tudod Fortis, mindennek ára van. Ugyan nem azonnal, de az ár megérkezik.
Elolvastam a Castanedás "tudományos" formát. Ti tényleg nem veszitek észre, hogy direkt utal a -próbálkozó- minőségi energiájára? A hangsúly a M I N Ő S É G-en van és nem az energián.


A hozzászólást Mayra1 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 18 Okt. - 20:51-kor.

______________________________________________________
"Ha van cél, van oda út is"
Mayra1
Mayra1

Hozzászólások száma : 1286

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 10 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Blueeye Szomb. 18 Okt. - 20:30

Greywolf írta:Nem fogok mesedélutánt tartani. Ha nem bízol bennem annyira, hogy elfogadd azt a tényt, hogy téged akarlak megvédeni olyan dolgoktól, amiket nem tudsz kezelni, akkor majd a saját károdon megtanulod, talán.

Annyit elmondok, hogy aki tudna velük bánni, az meg azért hagyja őket békén, mert pontosan tudja, hogy milyen veszélyeket hordoznak magukban.


taps

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1124

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 10 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Szomb. 18 Okt. - 21:10

Áprilia írta:
 
Az említett fickó tudatos álomban támadott, előre megfontolt szándékkal. Te nem említetted, hogy az álmod tudatos lett volna és nem is előre megfontolt szándékkal tetted - ez talán az ő szemükben is enyhítő körülmény -, azonban a te esetedből látható, hogy - ezek szerint, tudat alatt - annyira kívánjuk a tudásukat és tudatosságukat (mely tekintetben sokkal előrébb tartanak, mint mi), hogy tudattalanul is képesek vagyunk megtámadni őket, hogy ezt megszerezzük. Szoktad mondani, hogy azt vallod, hogy álmunkban is ugyanolyan a személyiségünk, mint itt a fizikai világban. Tehát aki itt nem képes ölni, az ott sem. Ennek analógiájára, aki itt nem képes megtámadni valakit, az ott sem. Hát erre most rácáfoltál. Amúgy totál meglepő volt olvasni azt a részt az álmodban, ahogy megpróbáltad magad alá gyűrni azt a szerencsétlent, mintha nem is te lettél volna.
Köszi az infót Áprilia ! Nagyon érdekes annak az álmodónak a története , de én sosem tennék olyat mint ő , hogy megölnék bár kit is a tudásáért . Erre felhívnám a figyelmet , hogy odaát sem cselekednék másként mint itt . 
Az általam   kékkel kijelölt bejegyzésedre ide másolnék egy részletet az álmomból : " Azt nem tudom sikerült e elaludnom , vagy csak próbáltam volna , de  hirtelen arra riadtam , hogy ellenséges alakok dúlják fel a csendet  , és itt olyan események történtek , amire nem tudnék józan magyarázatot adni ,  Egy tűzes lényre figyeltem fel , akinek az egyik keze mintha fehéren világított volna  . Egy olyan gondolatom  támadt , nem tudnám honnan és miből , de ezt az elementált magamévá akartam tenni , hogy  általa mindig megvédhessem magamat  " 
- Nos szóval az elementál azok közé tartozott az álmomban , akik ellenségesen dúlták fel a csendet .  Azt hiszem több lehetőségem is lett volna .1 / Megbúvok  hogy hátha nem fedeznek fel , és megúszom ezt az egész találkozást .  2 / Harcba szállok a betolakodók ellen .  3 / Én a harmadikat választottam , hogy az erejüket a magam oldalára fordítva megvédhessem tőlük önmagamat . 
- Szóval ezzel azt akartam kifejezésre juttatni , hogy nem volt szándékomban megerőszakolni a lényt . A kezdeti birkózás után pedig kifejezetten olyan érzésem volt , hogy amit teszünk , nem volt ellenére . 
Tulajdonképpen nem tudom mi történt , mintha valóban energiát cseréltünk volna .  Az elementál ha szervetlen lény is , inkább mint egy szövetséges  státusban  lett volna . 

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 10 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Szomb. 18 Okt. - 21:21

Greywolf írta:Nem fogok mesedélutánt tartani. Ha nem bízol bennem annyira, hogy elfogadd azt a tényt, hogy téged akarlak megvédeni olyan dolgoktól, amiket nem tudsz kezelni, akkor majd a saját károdon megtanulod, talán.

Annyit elmondok, hogy aki tudna velük bánni, az meg azért hagyja őket békén, mert pontosan tudja, hogy milyen veszélyeket hordoznak magukban.
Miért ne bíznék Grey ! ( ? ) -de elsősorban a saját tapasztalat az amiből igazán tanulhat és  okulhat az ember .
Magyarán nem elégszem meg  csupán mások tapasztalataival vagy a könyvekkel .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 10 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Greywolf Szomb. 18 Okt. - 21:54

fortis írta:
Greywolf írta:Nem fogok mesedélutánt tartani. Ha nem bízol bennem annyira, hogy elfogadd azt a tényt, hogy téged akarlak megvédeni olyan dolgoktól, amiket nem tudsz kezelni, akkor majd a saját károdon megtanulod, talán.

Annyit elmondok, hogy aki tudna velük bánni, az meg azért hagyja őket békén, mert pontosan tudja, hogy milyen veszélyeket hordoznak magukban.
Miért ne bíznék Grey ! ( ? ) -de elsősorban a saját tapasztalat az amiből igazán tanulhat és  okulhat az ember .
Magyarán nem elégszem meg  csupán mások tapasztalataival vagy a könyvekkel .

Lelked rajta.

______________________________________________________
"Mindannyian elveszettek vagyunk,
de legalább együtt veszünk el!"
Greywolf
Greywolf

Hozzászólások száma : 208

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 10 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Vas. 19 Okt. - 4:08

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:15-kor.
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6455

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 10 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Vas. 19 Okt. - 9:17

Áprilia írta:
fortis írta:
"Egy olyan gondolatom  támadt , nem tudnám honnan és miből , de ezt az elementált magamévá akartam tenni, hogy  általa mindig megvédhessem magamat  "  3 / Én a harmadikat választottam , hogy az erejüket a magam oldalára fordítva megvédhessem tőlük önmagamat . 

Magyarán az erejét akartad. A többi mellékes.

Még csak annyit, hogy nem vagyok benne biztos, hogy a castanedai értelemben vett szervetlen lények azonosak a mesterségesen létrehozott elementálokkal. Azaz nem biztos, hogy itt többen ugyanarról a jelenségről beszélünk.
Ez elképzelhető .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 10 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Kedd 21 Okt. - 7:26

Lebegős
Önemlékezéssel aludhattam el . Álmomban inkább guggoló , mint ülő helyzetben voltam , és olyan furcsán éreztem magamat , mint mikor ebben a valóságunkban mélyen meditációba merülök el .  A föld felett lebegtem és az jutott az eszembe , hogy ilyen érzés lehet az ébren álmodás állapotában lenni , bár itteni tudatosságom alapján sejtem , hogy ez nem így van .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 10 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Kedd 21 Okt. - 8:19

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:15-kor.
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6455

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 10 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Kedd 21 Okt. - 13:18

Áprilia írta:
fortis írta:Lebegős
Önemlékezéssel aludhattam el . Álmomban inkább guggoló , mint ülő helyzetben voltam , és olyan furcsán éreztem magamat , mint mikor ebben a valóságunkban mélyen meditációba merülök el .

Nekem meg sorozatos tké-im voltak hajnalban. bebeee
De ennél többet most nem mondok.
Gratulálok , nagyszerű tapasztalataid lehettek ! 

Miután leírtam a tapasztalatot eszembe jutott , mi lehetett az álom lényege . Véleményem szerint azt demonstrálhatta , hogy az egyszerű álom és egy más állapot ( egy álomban ébren állapot ) között mekkora hatalmas különbség lehet , nem csak álom , hanem érzés vagy érzékelés szintjén . 

Amúgy örülök a tapasztalataidnak Áprilia , képzeld az álmom folytatásában láttam két gyereket , akik suhantak a levegőben , de el akarták titkolni azt , hogy mire képesek , ezért épp hogy az út felszíne felett siklottak , én meg gratuláltam nekik , hogy mennyire ügyesek és , hogy tudom miről volna szó . Erre te most beírod mi történik veled én pedig gratulálok hozzá . Hmm milyen különös .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 10 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Kedd 21 Okt. - 13:21

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:16-kor.
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6455

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 10 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Kedd 21 Okt. - 18:44

Áprilia írta:Végülis gyerek vagyok... Very Happy
öröm

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 10 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Csüt. 23 Okt. - 7:36

Border Line
Egyik nap (azt hiszem tegnap előtt  ) egy országúton száguldoztam egy deszkán üldögélve , ami a levegőben suhant . A sebességét és az irányítását a kezeim feltartásával lehetett eszközölni , még eszembe is jutott , hogy tán olyanok a karjaim mint a vitorla , bár ez esetben nem a szél kapott bele , hanem valami más energia . 
Nos mindez még tán nem is lenne olyan lényeges , de úgy érzem , hogy az már igen , hogy pontosan tisztában voltam azzal , hogy ezt az eszközt úgy hívják , hogy Border Line .

Jelentésében talán : határ eset ? De lehet a név csak jelképes és utalhatott valamire . A haladás nem hétköznapi eset volt , az már biztos . Shocked

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 10 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Pént. 24 Okt. - 8:34

Erdő
Álmomban egy hatalmas ligetes erdőben jártam , a fák széles törzsűek voltak és az égig nőttek . Egy vastagabb lelógó ágra kapaszkodtam fel , ami úgy ingott alattam akár egy hinta . Amint elgondolkodtam ennek a helynek a szépségén , az jutott az eszembe , hogy ez nem is az emberek bolygója , hanem a fáké . Mi mind csak vendégek vagyunk itt , akár az emberek , akár az állatok , mi mind jövünk és megyünk , de a fák azok maradnak . 
Kicsit később megjelent egy nagyobbacska mókus a szájában tartva egy apró fonott kosárkát , amiben egy két  makk volt csak . Körbe néztem és találtam a levelek alatt itt is ott is mindenféle méretűt , felszedegettem és beletettem a mókus kosarába őket , míg a kosár meg nem telt . Ekkor a mókus megfordult és eliszkolt a kosarával . 
álmok 1 - Page 10 Images?q=tbn:ANd9GcQRfAsCQ755nmdGlz3irJ2TCDIZVfBQx5jkU-VYVf-HyJ-lvem8Ngálmok 1 - Page 10 Images?q=tbn:ANd9GcSt7OuLnHpnEzCePDOjqTmNJznFexkKclpolLjYGMUE9viWldQvIw

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 10 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Pént. 24 Okt. - 9:36

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:16-kor.
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6455

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 10 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Vendég Pént. 24 Okt. - 9:39

Aranyos. smile

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 10 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Pént. 24 Okt. - 11:43

öröm Elgondolkodtató , hogy mennyi mennyi lélek lakik ezen a bolygón . Hát minden bizonnyal nem pusztán a mi számunkra készült , bár letagadhatatlan , hogy az elemeken kívül mi lettünk a főkertészei .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 10 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Pént. 24 Okt. - 18:34

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:16-kor.
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6455

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 10 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Pént. 24 Okt. - 20:48

Áprilia írta:Jelentős álom volt, igen. Tanultál, nem? Objektív tudás, tiszta észlelés, kijelentett tudás, amit sosem fogsz elfelejteni, ugye? Hogy nem csak a mienk a bolygó. Nagyon jó lehetett smile
Igen , ez nagyon fontos , bár mindenki tisztában lenne vele .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 10 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Pént. 24 Okt. - 21:20

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:16-kor.
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6455

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 10 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Pént. 24 Okt. - 22:37

Áprilia írta:Ha nem tesznek érte erőfeszítést, nem is fogják megtudni sose. Magától nem megy. Mármint objektív tudás foszlányt kapni.
Szerettem volna betenni egy bólogatást de a tablettel sajnos nem megy .



______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 10 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Vas. 26 Okt. - 21:53

A másik oldalról
Álmomban egy kép előtt álltam ami tulajdonképpen kitöltötte az egész látómezőmet . Egy gondolattól vezérelve kipróbáltam, hogy be tudnék e lépni a képbe és ez sikerült is , de a képnek csak egy részébe , pontosabban az egyik oldalára tudtam . Tengerparton álltam és épp hogy hullámzott egy kicsit a homokos partszakaszon a víz  , mert beljebb a tengert  mintha továbbra is csak képszerűen  láttam volna , de egy idő után megelevenedett a távolabbi szakasza is . Körül néztem és ekkor vettem észre , hogy nem vagyok egyedül , a kép másik oldalán azaz ha a víz felé fordulva nézem nekem a jobbomon egy nő állt a másik oldalon és engem figyelt  . Éreztem a gyenge határt ami elválasztott bennünket , de tudatában voltam , hogy ez a határ átléphető . , de nem tettem  Vissza fordultam és láttam a másik határt is , a külvilágot , ahonnan a képbe beléptem  a nejem állt odakint és bámult be a kép felé . Talán engem láthatott a képen vagy láthatott e vajon egyáltalán valami változást ? 
Arra gondoltam , hogy ezt kiderítsem teszek egy próbát . benyúltam a lábaimnál hullámzó vízbe és hirtelen mozdulattal kifelé fröcsköltem vele a külvilág felé . Megismételtem még párszor , aztán kiléptem a képből átlépve a határt , ahonnan beléptem . víznyomokat láttam a padlón és megkérdeztem történt e valami ideát ? A nejem váltig állította , hogy némi vízpermet csapódott    a képen át . 


Azt hiszem ez két külön világ lehetett egy azon álomban , és hogy  képesek lehetünk áthozni valamit a másik világon át . 


A hozzászólást fortis összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 27 Okt. - 6:31-kor.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 10 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Áprilia Hétf. 27 Okt. - 5:11

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 14:16-kor.
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6455

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 10 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  fortis Hétf. 27 Okt. - 6:33

Áprilia írta:
fortis írta:
Azt hiszem ez két külön világ lehetett egy azon álomban , és hogy  képesek lehetünk áthozni valamit a másik világon át . 

Igen, valószínűleg. Nekem még eszembe jutott ez is, mint tanítás az álom megmerevedett képszerűségéről:

Áprilia írta:[justify]"...egynél több univerzum létezik... valójában végtelen sok van belőlük, az anyag minden egyes pillanatban lehetséges, összes elrendezéséhez tartozik egy. Amit mi az időben változó világegyetemként tapasztalunk, valójában az álló univerzumok sorozata, ahol a sorozat mindegyik eleme eltér egy kicsit az előzőtől, hasonlóan ahhoz, ahogyan a vetítővászonra vetített film mozogni látszik, pedig valójában csak gyors egymásutánban vetített állóképek sorozata.

Azaz azok a részek válnak elevenné, amelyiket a sok lehetőségből választasz (anélkül, hogy tudnád, hogy még milyen lehetőségek/univerzumok vannak).
Igen , szerintem ez egészen jó gondolat .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

álmok 1 - Page 10 Empty Re: álmok 1

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

10 / 31 oldal Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 20 ... 31  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.