Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Videószoba

+11
Motan
fortis
Veszna
Blueeye
zplus
Greywolf
Vega-42
Rhea Sylvia
nofertiti
Mayra1
opos
15 posters

25 / 29 oldal Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29  Next

Go down

Videószoba  - Page 25 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Motan Pént. 15 Jún. - 11:25

amikor az agyvérzés elvezet a megvilágosodáshoz...
https://youtu.be/6qvn_HfPgq4

Motan

Hozzászólások száma : 196

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 25 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Pént. 15 Jún. - 17:30

Motan írta:amikor az agyvérzés elvezet a megvilágosodáshoz...
https://youtu.be/6qvn_HfPgq4
Érdemes volt megnézni. 
Nos a bal és a jobb agyfélteke. Az élményei gyönyörűségét a jobb agyfélteke aktivitásának köszönhette. De ez még mindig agyi funkciókról szól. 
Más részről nem hiába van bal agyféltekénk is, amire az élhetőségünkhöz szintén szükségünk van. 
Amúgy régebben láttam egy képet egy férfiről, akinek szétlőtték a fejét valamivel, és az agyának egyik részét majdnem teljesen elveszítette. A fennmaradó rész viszont képes volt az elvesztett részek funkcióit átvenni, így a férfi majdhogy nem teljes életet élhetett tovább.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 25 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Motan Szomb. 16 Jún. - 13:11

azt én is láttam. nem bírom az ilyet smile

Motan

Hozzászólások száma : 196

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 25 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Szomb. 16 Jún. - 13:36

Motan írta:azt én is láttam. nem bírom az ilyet smile

Nem volt egy szép látvány az már biztos. 
Szóval sok élménybeszámoló van a jobb agyféltekés tevékenységekről, de az  lenne az igazi ha olyas valakivel lehetne felvenni kapcsolatot, akinek nincs agya.  A médiumokon  keresztül való párbeszéd meg nem teljesen megbízható, mert nem tudhatjuk a médium maga mit tesz hozzá, a saját gondolataiból.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 25 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Kedd 3 Júl. - 20:32

Jól járják a harci táncot a Maorik, és bár láttam már fehér embereket is akik átvették ezt a hagyományt, nekik valahogy nem áll ez jól.


______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 25 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Szomb. 7 Júl. - 20:11

Ez a videó  kicsit megzavart, mert hirtelen nem tudtam eldönteni, hogy akkor ezek most fiúk e, avagy lányok?


______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 25 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Áprilia Vas. 29 Júl. - 14:03

Westworld tv sorozat

https://youtu.be/XUgxwJ9a8g0


______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6463

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 25 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Vas. 29 Júl. - 15:14

Láttam már, ajánlani tudnám magam is mindenkinek. 

Volna még egy érdekes téma amit szintén érdemes volna megnézni, és csak pár részből áll, a Life line cím alatt. 
Egy ügynökségről szól, akik embereket küldenek a jövőbe, hogy megmentsék a biztosítottaik életét. Ezzel nem is lenne gond, de ezzel beleavatkoznak az élet normál körforgásába. Szóval eléggé érdekes a téma.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 25 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Áprilia Hétf. 30 Júl. - 19:03

Törőcsik Mari monológja Maár Gyula Prés c. filmjéből. Zseniális összefoglalása a felébredésnek. Az "azonosulás" mint fogalom Gurdjiefftől származik. Nem csodálkoznék, ha kiderülne, hogy a film alkotója ismerte G. munkásságát. A mondanivaló többi része is G-re hajaz, de csak áttételesen. Az "azonosulás" viszont egy az egyben ő.
Csak kb. 4 perces a videó. Nagyon érdemes megnézni. Egy kincs.

https://youtu.be/jSLyo3w6n68







______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6463

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 25 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Áprilia Kedd 31 Júl. - 7:55

Pár perces videó. Michael Jacksont kezdem felfedezni mostanság. Sajnos ez van, hogy csakúgy, mint Bowiet, őt is a halála után.... Az alábbi felvételen látható szónoklatáért tette el láb alól az Illuminati: a videóban Michael Jackson felhívja a figyelmet arra, hogy a média manipulál minket, csak negatív híreket közöl, hogy félelmet gerjesszen az embetekben (hiszen ebből táplálkozik a háttérhatalom, ugye ismerős Castaneda flyer elmélete, vagy Gurdjieffé, hogy táplálékok vagyunk?) pedig a szeretet a legfontosabb mindennél, majd felkéri a közönséget, hogy mindenki fogja meg a kezét a jobb és a bal oldalán levő embernek és mondja azt neki, hogy "szeretlek és törődöm veled." Hatalmas! Figyeljétek a hangszínt, ahogy mondja, hogy "Ne légy szégyenlős, tedd meg!" Ahogy mondja, abban erő van.
Na ilyen tettekre képesek a nagy emberek!

https://youtu.be/jAbPD8JqeOY



A hozzászólást Áprilia összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 31 Júl. - 9:21-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6463

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 25 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Kedd 31 Júl. - 8:24

Igaza van Jacksonnak.  Mindenhol csak a háborúk, a gyilkosságok, meg a rossz dolgok vannak hirdetve. Hirdethetnék a médeák a jó dolgokat is. Mondjuk igaz, hogy abból kevesebb van, de hát éppen ezért lenne annyira fontos.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 25 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Motan Csüt. 9 Aug. - 20:50

és ez még csak egy köpésre van tőlünk... mik lehetnek még a Holdon túli végtelen űrrészben?!?!

https://youtu.be/1r2Yb0x9oyI

A Nasa űrhajósai titokzatos hangot rögzítettek a Hold túlsó oldalán

Motan

Hozzászólások száma : 196

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 25 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Pént. 10 Aug. - 6:21

Én ezekben az ufo historiákban nem igazán hiszek. Nem látom, hogy volna valami értelmük. Nevetségesnek tartanám, hogy itt nyüzsögjenek körülöttünk, és senki ne tudjon róluk semmit.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 25 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Motan Pént. 10 Aug. - 7:21

az meglehet, de számomra pont olyan misztikus dolgok ezek mint a más dimenziók

Motan

Hozzászólások száma : 196

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 25 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Áprilia Pént. 10 Aug. - 14:03

Zoli írta:Én ezekben az ufo historiákban nem igazán hiszek. Nem látom, hogy volna valami értelmük. Nevetségesnek tartanám, hogy itt nyüzsögjenek körülöttünk, és senki ne tudjon róluk semmit.

Ez ugyanaz, mint Castaneda flyer históriája, fortis. Az energiáinkat, a tudatosságunkat zabálják. Leigázva tartják a bolygót, az emberiséget, a kormányokat, mindent. A flyerek nem fedhetik fel magukat, mert ha lebuknak, akkor vége van az emberek feletti hatalmuknak. Rettegnek ettől. Hozok majd egy, a mufajon belül igényes cikk sorozatot, hogy egy kicsit kinyíljon a csipánk. Én is nagyon sokáig homokba dugtam a fejem, de el kell ismernem, hogy a világ nem az, aminek látszik.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6463

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 25 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Motan Pént. 10 Aug. - 14:20

David Icke előadása gondolom megvan. Elég hajmeresztő dolgokat állít (pl. hogy a Hold egy "halálcsillag", ami sugározza azt a megtévesztő hologramot számunkra amiben élünk), meg zavaros is néhol de valami azért van benne

Motan

Hozzászólások száma : 196

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 25 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Pént. 10 Aug. - 14:39

Hozzatok cikkeket.
Én úgy vélném, a legtöbb ufó jelenség mögött modern titkos harcászati eszközök állnak.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 25 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Motan Pént. 10 Aug. - 14:49

https://www.youtube.com/playlist?list=PLQKWj3qzPLk5HYroJaQ0jNaRCh5jpy-D7


kicsit hosszú de megéri. lehet kiakasztó lesz

Motan

Hozzászólások száma : 196

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 25 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Áprilia Pént. 10 Aug. - 15:39

Ez még nem az a cikk, amit említettem. Ez egy videó, amit most találtam. Bemelegítésnek jó.

https://youtu.be/e-qZ0r-rCdk


______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6463

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 25 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Áprilia Pént. 10 Aug. - 15:42

Motan írta:https://www.youtube.com/playlist?list=PLQKWj3qzPLk5HYroJaQ0jNaRCh5jpy-D7


kicsit hosszú de megéri. lehet kiakasztó lesz

Nézem! Már a legelső mondatai közt ott van, amit fentebb mondtam: a világ nem az, aminek látjuk! yes

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6463

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 25 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Motan Pént. 10 Aug. - 16:33

smile ugye ugye smile a Te videód meg a Zeitgeist mozgalomra emlékeztet

Motan

Hozzászólások száma : 196

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 25 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Pént. 10 Aug. - 19:16

Motan írta:https://www.youtube.com/playlist?list=PLQKWj3qzPLk5HYroJaQ0jNaRCh5jpy-D7


kicsit hosszú de megéri. lehet kiakasztó lesz

Érdekes pont ma reggel írtam be ezt a gondolatot az álmokról általában topikba. Had idézzem magamat.
A tudatosodásnak viszont nagy szerepet osztanék, mert az főként a tudatunkról szól. A tudatban pedig nagy lehetőségek rejlenek, amiket érdemes lenne felfedezni, és kiaknázni. Sajnos többnyire nem jutunk el idáig, mert a jelen tudatát mindennél többre tartjuk. Attól tartok ez pedig csapda. Az élet csapdája. Az emberiség zöme ebben fuldoklik."
Fura volt az előadást nézni, mert mintha többnyire erről is szólt volna. 


Ellenben van egy két dolog amire felfigyeltem.Nem ez volt a lényeg, de azért megjegyeztem magamnak.  Azt mondja próbáljuk meg másképpen, ne haladjunk a tömeggel.  Most gondolj bele, ha mindenki megpróbálná másképpen, akkor megint a tömegben találnád magadat. Tök mindegy, hogy jobbra haladsz e vagy balra, mindig csak egy irányba haladsz. Az egy irány meg ugye nem a legszerencsésebb. 
Tegyük fel, hogy a matrixban élünk, és nem a kanál hajlik, hanem mi magunk, ahogy a tűzön járók közül is csak annak égeti meg a talpát a parázs, aki elhiszi, hogy egy illúzió megégetheti azt.  Nagyszerű dolgok ezek amikről a pasas beszélt, de túl sok a szöveg. Miért nem ment át egyszerűen a falon ? Akkor nem kellett volna ilyen hosszú előadás. 

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 25 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Motan Pént. 10 Aug. - 19:23

"ne haladjunk a tömeggel. Most gondolj bele, ha mindenki megpróbálná másképpen, akkor megint a tömegben találnád magadat. "
b.. ez annyira betalált... de akkor hogyan tovább?
előbb utóbb ez a forradalmi tömeg is kitermelné a maga despotáit

Motan

Hozzászólások száma : 196

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 25 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Pént. 10 Aug. - 19:34

Motan írta:"ne haladjunk a tömeggel.  Most gondolj bele, ha mindenki megpróbálná másképpen, akkor megint a tömegben találnád magadat. "
b.. ez annyira betalált... de akkor hogyan tovább?
előbb utóbb ez a forradalmi tömeg is kitermelné a maga despotáit

Nem tudom hogyan lenne jó, de minden irányban csak egy igazság található. Ezért akkora csapda ez az egész.  
A tudat minden irányban való kiterjedése talán használna, de ez meg nem igazán egyeztethető össze fizikai lénységünkkel.  
Szóval be vagyunk zárva egy szobába aminek sok ablaka van, de bár melyik ablakon is nézel ki, nem láthatsz mást, mint amit az éppen aktuális  ablakon túli világ megmutathat a számodra.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 25 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Pént. 10 Aug. - 20:01

Áprilia írta:Ez még nem az a cikk, amit említettem. Ez egy videó, amit most találtam. Bemelegítésnek jó.

https://youtu.be/e-qZ0r-rCdk


Ez is elgondolkodtató videó volt. 
" Azt mondja támogatják azokat, akik kiállnak az igazságosság mellett. " 
Mi lehet a nézőpont vajon?  Ki a barát, és ki az ellenség? Kik a sötét erők? Mostanra már mindenki tudja, hogy szupertitkos bázisok vannak a nagyvárosok alatt, amit elvileg nem kellene, hogy világgá legyen kürtölve, mert akkor mostanra már a sötét erők is tisztában lehetnek ezzel. Valóban jó ez így? 
És ki a nagy segítség az igazságosság nevében. Pl Soros úr Amerikából? Igen nagy az ő tiszte, feketék millióit betelepíteni Európába. Ez egy nagyszerű dolog, elismerés érte, segíteni a sok szerencsétlenen.  Na de tényleg jó ez nekünk? Szóval melyik nézőpont a fontos? 
A baj az, hogy akár ki is lép előre, a másik hátrányára teheti azt csak.  Be vagyunk csapva mind.  
Attól tartok, hogy ez a semmiből való materializáció  amiből az ellenállók előteremtik szükségleteiket, ez egy akkora durranás, hogy megoldást jelenthetne minden nemű problémára. Miért nincs átadva ez a technológia, és akkor minden más feleslegessé válik. Se háborúk, se éhínség, se illuminátus, minden értelmetlenné válna, ahogyan a sötét erők is.  Ja bocs, akkor lehet az ellenállásnak sem maradna értelme? Hmm szóval?
Szóval egyenlőre volna egy olyan véleményem, hogy minden érdekeken műlik. Más érdekein, de nem a miénken. Legalábbis, ha volna a történetnek igazság alapja. 
Én nem mondom, hogy nincs, csak sántít az egész.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 25 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Pént. 10 Aug. - 20:12

Az jutott az eszembe még, hogy kell az egészséges kritika és némi hitetlenség. A média nagy szuggesztív  hatású hipnotikus eszköz, ami az embereket könnyedén az irányítása és a befolyása alá vonja.  Legjobb tapasztalat a saját tapasztalat, és gondolatok. A filmek szerintem viszont jó dolgok, mert néha betekintést nyújtanak a jövőbe. Ez a könyvekre is igaz.  Szóval minden születik valahonnan valakitől, de a legfontosabbak a saját gondolatok és tapasztalatok volnának.
Mondjuk abban igazatok volna, hogy ez meg már eléggé olyan sablon szöveg.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11338

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 25 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Áprilia Pént. 10 Aug. - 22:07

Azt hiszem, itt be is fejezhetjük. Tudod fortis jobb lenne, ha mielőtt ilyeneket mondasz, inkább tájékozódnál alaposabban.
Tudom, hogy te nem veszed észre, de mindenbe csak belekötsz és még a maradék fórumozóknak is elveszed a kedvét a további beszélgetéstől.
Nagyon negatív és lehúzó vagy.
Nekem nagyon elvetted most a kedvem a fórumozástól. Egy darabig biztosan nem jövök, pedig sokmindennel készültem volna, de minek. Állandóan a te lehúzó kritikádba ütközik itt minden.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6463

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 25 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Motan Pént. 10 Aug. - 22:19

nyugi már smile

Motan

Hozzászólások száma : 196

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 25 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Áprilia Pént. 10 Aug. - 22:52

Motan írta:nyugi már smile

Ez nagyon ledegradáló. Tudniillik nyugodt vagyok. Elmondtam a véleményem, szabad, ugye?

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6463

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 25 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Efi Szomb. 11 Aug. - 7:21

Zoli az egyetlen, aki valamelyest megőrizte a józanságát.
Szerintem nem mindenáron kell ezt a fórumot életben tartani. Ha nem tudunk mást, mint tovább osztani az online világban amúgy is önmagát megsokszorozva terjedő sötétséget, akkor inkább szűnjön meg a fórum, de ne szegődjünk mi is a homály szolgálatába, nekem az a véleményem.

______________________________________________________
"a béke és a szeretet az igazság által jön el az emberek közé " (R.S.)
Efi
Efi
Admin

Hozzászólások száma : 1161

https://kalandorok.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 25 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

25 / 29 oldal Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.