Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Videószoba

+11
Motan
fortis
Veszna
Blueeye
zplus
Greywolf
Vega-42
Rhea Sylvia
nofertiti
Mayra1
opos
15 posters

26 / 29 oldal Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28, 29  Next

Go down

Videószoba  - Page 26 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Motan Szomb. 11 Aug. - 7:44

Szavazzuk meg

Motan

Hozzászólások száma : 196

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 26 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Szomb. 11 Aug. - 8:34

Áprilia írta:Azt hiszem, itt be is fejezhetjük. Tudod fortis jobb lenne, ha mielőtt ilyeneket mondasz, inkább tájékozódnál alaposabban.
Tudom, hogy te nem veszed észre, de mindenbe csak belekötsz és még a maradék fórumozóknak is elveszed a kedvét a további beszélgetéstől.
Nagyon negatív és lehúzó vagy.
Nekem nagyon elvetted most a kedvem a fórumozástól. Egy darabig biztosan nem jövök, pedig sokmindennel készültem volna, de minek. Állandóan a te lehúzó kritikádba ütközik itt minden.

- Azt hiszem itt még nem kellene befejezni.  
- Mielőtt ilyeneket mondtam, tájékozódtam. Nem vaktában lövöldöztem a szavakkal, hanem megnéztem az ajánlott videókat. 
- Egy egészséges kritika sosem lehet lehúzó.  A mindent elfogadás feltételek és tájékozatlanság nélkül sokkal inkább az. 

- Itt van pl David Icke előadása.  Nagyszerű dolgokról beszél, hogyan ne legyünk azok amik. Sőt hogyan lehetnénk sokkal többek mindent átszárnyalva. Ő megtette? Miért nem, hiszen 20 év óta ezzel a tudattal él. Nekem elég ha csak átmegy a falon, mutassa be, és mindent elhiszek neki amit mond.   Attól tartok, semmit nem mutatott be. Egy egyszerű tűzön járás nem győz meg. Tessék nagy dolgokat bemutatni, és akkor van alapja annak amit mond. 
- Az ellenállók, akik itt nyüzsögnek a földön közöttünk, és szuper titkos föld alatti bázisokon dolgoznak. Ha annyira szuper titkos, miért rakják fel a youtubra? Ha annyira klassz technológiáik vannak, miért nem segítenek vele az emberiségen? Itt a felszínen egyenlőre csak nyomor és szerencsétlenségek tömkelege van, hol van az a hatalmas segítő szándék amiről beszélnek?  Ha létezik is ilyesmi amiről beszélnek, akkor minden oldalról nézve csak fejletlen majmoknak számítanánk, akikkel el lehet végezni néhány kísérletet.  Ha ez így van, akkor már inkább legyünk büszke majmok, és szarjunk a fejükre, mást úgysem tudunk. Szóval úgy vélem nem segít itt senki senkinek, max magunkon segíthetünk, ha eljut az agyunkig, hogy ez ami itt  ahogyan működnek a dolgok, senkinek sem jó. 

Más részről ez mind saját vélemény.  Ha erős alapon állnak  a bemutatott és hozott  dokumentumok, akkor biztosan én is másképpen kezelem őket, egyenlőre megmaradok kritikusnak, és légyszi ne akarjátok elvenni tőlem ezt a jogot. Főleg ne zsarolással, hogy hú akkor nem jövök már többé fórumozni, meg ez nagyon lehúzó és hasonlók. 
Igen is kíváncsi vagyok, és várom a folytatást, mert a téma érdekes, de ne akarjátok, hogy mindent szó nélkül elhiggyek amit csak hoztok, mert hülye azért nem vagyok.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 26 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Szomb. 11 Aug. - 8:52

Efi írta:Zoli az egyetlen, aki valamelyest megőrizte a józanságát.
Szerintem nem mindenáron kell ezt a fórumot életben tartani. Ha nem tudunk mást, mint tovább osztani az online világban amúgy is önmagát megsokszorozva terjedő sötétséget, akkor inkább szűnjön meg a fórum, de ne szegődjünk mi is a homály szolgálatába, nekem az a véleményem.

Kicsit én is őrült vagyok ám Efi, de azt mondom ez inkább terjedjen ki a saját tapasztalatokra.  Abban látok némi értelmet.  Nekem tetszett pl amit Áprilia a fákban látott, és hozott is képeket.  Mélyre ásva ennek is nagy okai volnának.  Jó tudom hétköznapi életünk során nem sok érdekesség történik velünk, ez is az egyik oka annak, hogy a kutatást ha van lehetőség megmaradnék az álmok síkján.  Az kézzelfoghatóbb terület, ha akad visszaigazolás.  Ilyen lenne pl a kollektív álmodás, amihez ugyan nincs partner, de a régi játékaink a kapukkal, vagy egyéb kísérletek szerintem jó irányba indultak, csak kár, hogy elmaradt a folytatás.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 26 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Motan Szomb. 11 Aug. - 12:21

akkor abban megegyezhetünk, hogy "térjünk vissza a gyöjerekhez" ês a TÁval foglalkozzunk többet mint amiért anno összejött ez a közösség?
Valóban érezni a megfáradtságot a fórumon de az nem azt jelenti h ne lehetne még életet rázni belé. Egy próbát megér.
Sok minden nyomaszt minket, nagy csomagokat cipelünk mindannyian, ne bántsuk egymást (építő jellegű kritika belefér!)

Motan

Hozzászólások száma : 196

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 26 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Motan Vas. 12 Aug. - 9:46

Addig is egy kis segítség. Ma éjjel ráhangolódok a TÁ-ra. Próbálja ki aki még szeretné aztán cseréljünk tapasztalatokat
https://youtu.be/7un8t27GV-E

Motan

Hozzászólások száma : 196

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 26 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Vas. 12 Aug. - 15:22

Aha, binuáris hangok! öröm 
Ez egészen jó dolog, magam is sokat foglalkoztattam az agyamat ezekkel a hangokkal és rezgésekkel. Részemről annyit mondhatok, hogy némileg működnek, képesek az emberből kicsikarni különféle hatásokat. Sajnos manapság nem igazán tudok élni vele, mert egész éjszaka megy a TV, Mandula csak úgy tud aludni, engem pedig ez borzasztóan zavar.   Szóval más utat próbálok, azt kellene megtanulni, hogyan lehet úrrá lenni a zajokon. ( Külső hatásokon)
Most vidéken voltunk, de a lényeg ugyan az. A TV megy reggelig, mire aludni tudnék pedig megjelennek a szúnyogok.  Very Happy Szóval valamilyen forradalmian új találmány kellene.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 26 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Motan Vas. 12 Aug. - 16:56

én fülhallgatóval fogom mert nálam is vannak zavaró tényezők smile

Motan

Hozzászólások száma : 196

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 26 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Vas. 12 Aug. - 17:42

Motan írta:én fülhallgatóval fogom mert nálam is vannak zavaró tényezők smile

Én is azzal szoktam, de nem szeretem ha túl hangos. ha meg halk, akkor átszűrődnek az egyéb zajok.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 26 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Efi Vas. 12 Aug. - 18:47

Forradalmian új találmány/1: másik szoba.
Forradalmian új találmány /2: altató, ha pedig nem akar rászokni, akkor valeriána.
Elaludni sokszor én is tv-re tudok, de alvás közben már nem kell, ezért beállítom az alváskapcsolót. És egyébként annyira lehalkítom, hogy a másik szobában ne lehessen hallani.

______________________________________________________
"a béke és a szeretet az igazság által jön el az emberek közé " (R.S.)
Efi
Efi
Admin

Hozzászólások száma : 1159

https://kalandorok.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 26 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Vas. 12 Aug. - 19:24

Efi írta:Forradalmian új találmány/1: másik szoba.
Forradalmian új találmány /2: altató, ha pedig  nem akar rászokni, akkor valeriána.
Elaludni sokszor én is tv-re tudok, de alvás közben már nem kell, ezért beállítom az alváskapcsolót. És egyébként annyira lehalkítom, hogy a másik szobában ne lehessen hallani.

Nem szeretek átmenni a másik szobába. Ha minden kötél szakad megteszem, de nem szívesen. 
Altatót és hasonlóakat sosem szedek be, fájdalomcsillapítót is csak akkor, ha már nagyon muszáj. 
Néha ha Mandula már elaludt és oda osonok , hogy kikapcsoljam a tv-t arra azonnal felébred, és visszakapcsolja, mert csak úgy tud aludni.  Very Happy Very Happy
Szóval elég nehéz helyzetben vagyok álmodást illetően, ezért meg kell tanulnom kizárni a külső behatásokat. Állítólag létezik ilyesmi, majd meglátjuk. Tegnap már majdnem elértem valami sikert.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 26 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Efi Vas. 12 Aug. - 21:18

Nem neked kellene altatót, esetleg gyógynövényes készítményt szedni (annál nincs hozzászokás), hanem Mandulának, hogy tévé nélkül is tudjon aludni.

Hát ha nem akarsz másik szobában aludni, akkor forgolódj csak álmatlanul minden éjszaka. De azt ugye tudod, hogy a kialvatlanság nem csak az egészségre káros, hanem akár életveszélyes is lehet?

______________________________________________________
"a béke és a szeretet az igazság által jön el az emberek közé " (R.S.)
Efi
Efi
Admin

Hozzászólások száma : 1159

https://kalandorok.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 26 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Hétf. 13 Aug. - 6:46

Tulajdonképpen nem is annyira az alvással, hanem a nyugodt alvással vannak gondok és leginkább magával az elalvás folyamatával. Befolyással van magára a T álmodási folyamataimra. De eddig mindig mindent megoldottam .ezt is meg fogom szerintem.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 26 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Pént. 17 Aug. - 17:26

Szerintem nyugodtan megnézhetitek, nem annyira vészes. Egyszerűen csak érthetetlen az egész, miért nem állt meg az az autós a zebránál.  állítólag senkinek sem esett különösebb baja. 

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 26 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Motan Pént. 17 Aug. - 19:43

kész csoda.
amúgy utálom az ilyen videókat, tökre negatívak

Motan

Hozzászólások száma : 196

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 26 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Lea. Pént. 17 Aug. - 21:13

Zoli!
Füldugó!
Több fajtát is lehet venni gyógyszertárban.
Állítólag a viaszos a legjobb.
Én narancssárga (memóriahab talán?) 105 ft/párt vettem a Sziget ellen.
Nekem bevált pár napig.
Lea.
Lea.

Hozzászólások száma : 1211

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 26 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Lea. Szomb. 18 Aug. - 3:21

Lea. írta:Zoli!
Füldugó!
Több fajtát is lehet venni gyógyszertárban.
Állítólag a viaszos a legjobb.
Én narancssárga (memóriahab talán?) 105 ft/párt vettem a Sziget ellen.
Nekem bevált pár napig.
Javítanom kell magam, a szilikonos jó állítólag nem a viaszos!
Bár, attól még valakinek lehet pont az jó.
Az enyém, mint a pillecukor, olyan. Very Happy
3M márkájú.

Olvastam, hogy a füldugókat horkoló házastársak ellen is bevetik. Very Happy
Lea.
Lea.

Hozzászólások száma : 1211

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 26 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Szomb. 18 Aug. - 6:54

Már kipróbáltam. öröm

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 26 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Lea. Szomb. 18 Aug. - 8:10

Zoli írta:Már kipróbáltam. öröm
És, nem vált be?

Ez a tévénézés mellett alvás elég rossz szokás, Anyu is ilyen.
Az idegrendszer nem tudja jól kipihenni magát az biztos.
Valamikor régen nekem is volt ilyen időszakom, hogy tévére aludtam el.

Megmondom őszintén a gyerek miatt minden ilyesmiről lemondtam...
Tévé kikapcs este 9-10-kor, soha nem is volt gond azzal, hogy éjszakai életet éljen.
Ne egy ilyen fenti, értelmetlen szokás miatt szenvedjen, az akit szeretek!
Őszintên szólva még a szomszédokat sem akarnám ilyennel zavarni, nemhogy a párom vagy a gyerekem.

Na, csak átmentem személyeskedésbe elnézést!
Lea.
Lea.

Hozzászólások száma : 1211

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 26 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Lea. Szomb. 18 Aug. - 8:54

Na sziasztok, minden jót mindenkinek, én most visszahúzódom az elefántcsont-tornyomba.
Elég volt az internetből....

virág virág
Lea.
Lea.

Hozzászólások száma : 1211

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 26 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Áprilia Szomb. 18 Aug. - 21:32

Lea. írta:

Ez a tévénézés mellett alvás elég rossz szokás...
...
Ne egy ilyen fenti, értelmetlen szokás miatt szenvedjen, az akit szeretek!
Őszintên szólva még a szomszédokat sem akarnám ilyennel zavarni, nemhogy a párom vagy a gyerekem.

yes
Erről van szó!

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6459

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 26 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Lea. Pént. 24 Aug. - 17:46

Ezt a videót egy szcientológus ismerősöm küldte nekem.
Eléggé tartok a szcientológiától és nem szeretnék belefolyni!
DE!!!
Ezt a videót végignéztem.
Az égadta világon semmi nem utal rá!
Viszont sok okos, jó gondolat van benne, a 98%-át értettem és egyetértek vele!
Szerintem érdemes egyszer megnézni, ha valaki rászánja az időt. smile

Lea.
Lea.

Hozzászólások száma : 1211

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 26 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Pént. 24 Aug. - 18:51

Jó, hogy hoztad ezt a videót Lea.  Nagyon sok alap jellegű dologról beszélt.  Én magam is voltam régen a szcientelógusoknál, és semmi bajom nem volt velük. Mondjuk elmagyarázták, hogy mennyire tökéletlen ember vagyok, és ezen hogyan lehetne segíteni. De nem értettem egyet a törekvéseikkel, így nem mélyedtem jobban bele. Mindeneseter ezek alap dolgok amikről beszéltek, ha mélyebben bele szeretnél merülni, próbáld meg beszerezni. L Ron Hubbard Dianetika című könyvét.  Abban találhatsz mélyebb magyarázatokat.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 26 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Lea. Pént. 24 Aug. - 18:56

Köszi smile
De nem akarok belemélyedni.
Szerintem Hubbard elmeroggyant, meg nem is szeretnék egy pénzlehúzós, auditálgatós, Xenu agykiszívós csapathoz tartozni .Very Happy
Lea.
Lea.

Hozzászólások száma : 1211

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 26 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Lea. Pént. 24 Aug. - 18:59

A videóhoz csak azért írtam oda, hogy szci' osztotta meg, mert a youtube-on a többi ilyen című nála... De ebben nincs utalás szci'-re!
Aztán rájöttem, hogy innen nem is küld át a youtube-ra. Very Happy
Lea.
Lea.

Hozzászólások száma : 1211

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 26 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Lea. Pént. 24 Aug. - 19:16

A videóban van utalás rá, hogy fogadjunk el minden vallású embert. Gondolom ez ilyen rejtett a szcientológiát is fogadd majd el bemelegítő gyakorlatnak is megfelel majd.
Amúgy semmi bajom egy vallással sem, amíg nem árt nekem, sőt szívesen ismerkedem bármelyikkel a nekem tetsző pontig...

Ez antiszcieontológiai írás:

http://anotherlife2time.qwqw.hu/?modul=blog&a=113192
Lea.
Lea.

Hozzászólások száma : 1211

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 26 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Pént. 24 Aug. - 19:16

Lea. írta:Köszi smile
De nem akarok belemélyedni.
Szerintem Hubbard elmeroggyant, meg nem is szeretnék egy pénzlehúzós, auditálgatós, Xenu agykiszívós csapathoz tartozni .Very Happy

Nem kell, hogy a társasággal kapcsolatba lépj. Én mondjuk úgy keveredtem oda, hogy meg akartam venni ezt a Hubbard könyvet, és csak náluk volt kapható, és ráadásul csak személyesen volt átvehető. Talán még a gyors pszichés felmérés is ebből indult ki, hogy megkaphassam az áhított könyvet.  A társaság nem érdekelt, de a könyv az igen, és nem is bántam meg, hatalmas dolgokról írtak benne. Igazán sokat lehetett belőle tanulni, ismereteket szerezni.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 26 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Lea. Pént. 24 Aug. - 19:22

Zoli írta:
Lea. írta:Köszi smile
De nem akarok belemélyedni.
Szerintem Hubbard elmeroggyant, meg nem is szeretnék egy pénzlehúzós, auditálgatós, Xenu agykiszívós csapathoz tartozni .Very Happy

Nem kell, hogy a társasággal kapcsolatba lépj. Én mondjuk úgy keveredtem oda, hogy meg akartam venni ezt a Hubbard könyvet, és csak náluk volt kapható, és ráadásul csak személyesen volt átvehető. Talán még a gyors pszichés felmérés is ebből indult ki, hogy megkaphassam az áhított könyvet.  A társaság nem érdekelt, de a könyv az igen, és nem is bántam meg, hatalmas dolgokról írtak benne. Igazán sokat lehetett belőle tanulni, ismereteket szerezni.
Na, ezzel most megleptél!
Mondjuk azt olvastam, hogy az elején még viszonylag normális pszicho dolgokkal ismertetik meg a jelentkezőket, utána jönnek a fura dolgok.
Sok cikket elolvastam, videót megnéztem kilépő tagokról és szerintem ez egy kártékony, befolyásoló szekta.
Lea.
Lea.

Hozzászólások száma : 1211

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 26 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  fortis Pént. 24 Aug. - 19:33

Lea. írta:

Ez antiszcieontológiai írás:

http://anotherlife2time.qwqw.hu/?modul=blog&a=113192

Nos  szóval magam is kitöltöttem a tesztet, és semmire sem köteleztek, fizetnem sem kellett érte.  Mondjuk az igaz, hogy kb egy évig kaptam tőlük postai értesítőket, de miután kb 10 alkalommal megírtam nekik, hogy nem kérek többet, abba is hagyták.  Amúgy szimpatikus fiatalok voltak akikkel találkoztam és nem voltak erőszakosak egyáltalán.  Én nem tudom az emberek többsége milyen lehet, de én csak arra hajtottam, ami érdekelt. Az ideológiájukkal nem értettem egyet, és ezt meg is írtam nekik, és ők megköszönték és elfogadták.  Szóval nekem semmi bajom nem volt velük. Amit Hubbard könyvében olvastam a halak viselkedés módjáról, az emlékezetről, a beidegződött félelmekről és hasonlókról, az igen érdekes témának bizonyult, és elég érthetően magyarázott el még sok hasonló témakörben dolgokat. Szóval lehet Hubbardot szídni, részemről úgy vagyok vele, hogy elég nagy koponya.  Persze ez nem jelenti azt, hogy megfordult volna az agyamban, hogy követném, vagy hogy belépjek az egyházukba.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 26 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Lea. Pént. 24 Aug. - 19:34

Ez a videó szerintem jól körbejárja őket:

Lea.
Lea.

Hozzászólások száma : 1211

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 26 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Lea. Pént. 24 Aug. - 19:35

Zoli, jól tetted, hogy józan voltál - ên szerintem. smile
Lea.
Lea.

Hozzászólások száma : 1211

Vissza az elejére Go down

Videószoba  - Page 26 Empty Re: Videószoba

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

26 / 29 oldal Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28, 29  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.