Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mik a vágyaink?

+4
Méhecske
Mayra1
Áprilia
fortis
8 posters

1 / 5 oldal 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Mik a vágyaink? Empty Re: Mik a vágyaink?

Témanyitás  fortis Csüt. 27 Feb. - 11:55

Volna egy jó ötletem , ha van kedvetek játszani egy kicsit .
Szóval azt találtam ki , hogy mindenki lerajzolhatná szívének egy kedves vágyát , és ennek alapján megpróbálhatnánk kitalálni , hogy melyik rajz kihez tartozik .
Technikai megoldásként lehetne scennelni , vagy fényképezővel lefényképezni és úgy vinni be a gépbe , de akár a gépen is meg lehetne rajzolgatni .
Mit gondoltok érdemes lenne ebbe a játékba bele vágni ?

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Mik a vágyaink? Empty Re: Mik a vágyaink?

Témanyitás  Vendég Csüt. 27 Feb. - 12:10

Érdemes.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Mik a vágyaink? Empty Re: Mik a vágyaink?

Témanyitás  Áprilia Csüt. 27 Feb. - 12:30

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 23 Feb. - 18:07-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6459

Vissza az elejére Go down

Mik a vágyaink? Empty Re: Mik a vágyaink?

Témanyitás  Méhecske, jelszó nélkül Csüt. 27 Feb. - 13:17

Azt hiszem, a rés azzal keletkezhetett, mikor veszekedés nyílt.

Szeretetláng tegnap így írt a Sátánról:
"...
A Sátán jó szolgálatot tesz akkor is, ha rabol
Mást nem rabolhat, csak a nagyot -----ez azt jelenti, hogy csak akkor képes betérni, mikor valami sötétség megnyilvánul.
...
A Sátán egytől fél, hogy megérinti a szeretet, és az legyőzi az ellenállását a szeretettel szemben" ---- azaz ha a szeretet-védelem teljes, akkor oda nem képes beférkőzni, csak úgy, ha szeretetté válik

Méhecske, jelszó nélkül
Vendég


Vissza az elejére Go down

Mik a vágyaink? Empty Re: Mik a vágyaink?

Témanyitás  Áprilia Csüt. 27 Feb. - 13:36

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 23 Feb. - 18:07-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6459

Vissza az elejére Go down

Mik a vágyaink? Empty Re: Mik a vágyaink?

Témanyitás  Vendég Csüt. 27 Feb. - 14:26

Áprilia írta:Meggondolandó, hogy az álom topikokat is el kellene zárni a nemkívánatos vendégek elől, hogy csak bejelentkezve lehessen olvasni őket

Ez csak egy szavába kerül bárkinek. A saját topikjai fölött mindenki maga rendelkezett eddig is. Hogy ott mi hogy legyen.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Mik a vágyaink? Empty Re: Mik a vágyaink?

Témanyitás  Vendég Csüt. 27 Feb. - 14:27

Áprilia írta:Tekintettel a verses játék végén történt attrocitásra, sajnos nem veszek részt, amíg bárki szabadon, regisztráció nélkül bárhova bármit beírhat.
Különben is, a szívünk vágyát tárjuk a keselyűk elé?

A szívünk vágyát akkor is a keselyűk elé tárjuk, ha nem tudnak hozzászólni.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Mik a vágyaink? Empty Re: Mik a vágyaink?

Témanyitás  Áprilia Csüt. 27 Feb. - 14:30

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 23 Feb. - 18:08-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6459

Vissza az elejére Go down

Mik a vágyaink? Empty Re: Mik a vágyaink?

Témanyitás  Vendég Csüt. 27 Feb. - 14:41

Engem nem izgat, hogy a szívem vágyát olvassa a BK is. Pedig tudom, hogy lenyomozták még anno a Lélekvándoron, hogy ki vagyok valójában (hála Fortis elkottyintásának  öröm  )

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Mik a vágyaink? Empty Re: Mik a vágyaink?

Témanyitás  Mayra1 Csüt. 27 Feb. - 20:18

A gépem közölte offlane vagyok, ezért nem jelenít meg tartalmat.....
Szóval a képes játékkal több problémám is van, de a legnagyobb, hogy ide nem tudok képet feltenni.  röhögőgörcs 

______________________________________________________
"Ha van cél, van oda út is"
Mayra1
Mayra1

Hozzászólások száma : 1286

Vissza az elejére Go down

Mik a vágyaink? Empty Re: Mik a vágyaink?

Témanyitás  Méhecske Hétf. 3 Márc. - 9:12

-


A hozzászólást Méhecske összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 25 Márc. - 17:20-kor.
Méhecske
Méhecske

Hozzászólások száma : 277

Vissza az elejére Go down

Mik a vágyaink? Empty Re: Mik a vágyaink?

Témanyitás  Mayra1 Hétf. 3 Márc. - 11:30

Méhecske írta:
fortis írta:Volna  egy jó ötletem , ha  van  kedvetek játszani  egy kicsit .
Szóval azt találtam ki , hogy mindenki lerajzolhatná szívének egy kedves vágyát ,  és ennek alapján megpróbálhatnánk kitalálni , hogy melyik rajz kihez tartozik .
Technikai megoldásként lehetne scennelni , vagy fényképezővel lefényképezni és úgy vinni be a gépbe , de akár a gépen is meg lehetne rajzolgatni .
Mit gondoltok érdemes lenne ebbe a játékba bele vágni ?
Innen indult ki a perpatvar.

Van, aki megijed a szívébe őszintén belenézni...

Lájkoltam.

______________________________________________________
"Ha van cél, van oda út is"
Mayra1
Mayra1

Hozzászólások száma : 1286

Vissza az elejére Go down

Mik a vágyaink? Empty Re: Mik a vágyaink?

Témanyitás  nofertiti Hétf. 3 Márc. - 11:49

Ajjaj így már nem lehet felölteni képet ismeretlenül.
Hát ha már rajzoltam, akkor beteszem így, ha valaki fejtegetni szeretné - bátran teheti:
Mik a vágyaink? Egy_sziv_nkben_levo_vagy_www.kepfeltoltes.hu_
nofertiti
nofertiti

Hozzászólások száma : 433

Vissza az elejére Go down

Mik a vágyaink? Empty Re: Mik a vágyaink?

Témanyitás  fortis Hétf. 3 Márc. - 12:23

Ügyes vagy Nefer , de ennek most nincs itt az ideje . Pillanatnyilag úgy áll a helyzet , hogy már nem játszunk . Úgy gondoltam , mivel én indítottam volna ezt a játékoz , kötelességem szólni . És most magam is elhúzok bizonytalan időre .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11335

Vissza az elejére Go down

Mik a vágyaink? Empty Re: Mik a vágyaink?

Témanyitás  Vendég Hétf. 3 Márc. - 12:38

Mért ne játszana, akinek van kedve?
Ez a vágyad, Nefer? Tengerpart, pálmafák?  öröm 

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Mik a vágyaink? Empty Re: Mik a vágyaink?

Témanyitás  Vendég Hétf. 3 Márc. - 18:20

nofertiti írta:Ajjaj így már nem lehet felölteni képet ismeretlenül.

Azám, tényleg! Ha játszani akarunk egymásraismerőset, akkor nem tudunk ismeretlenül dolgokat berakni. Erre számtalan megoldást lehet találni, ha játszani akarunk, csak admin beavatkozást igényel, úgyhogy ez ne szegje kedveteket.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Mik a vágyaink? Empty Re: Mik a vágyaink?

Témanyitás  Méhecske Kedd 4 Márc. - 6:23

-


A hozzászólást Méhecske összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 25 Márc. - 17:20-kor.
Méhecske
Méhecske

Hozzászólások száma : 277

Vissza az elejére Go down

Mik a vágyaink? Empty Re: Mik a vágyaink?

Témanyitás  Mayra1 Kedd 4 Márc. - 7:43

Méhecske írta:
nofertiti írta:Ajjaj így már nem lehet felölteni képet ismeretlenül.
Hát ha már rajzoltam, akkor beteszem így, ha valaki fejtegetni szeretné - bátran teheti:
Mayra, nem akarod megnézni Nefer képét?

Ami szembeötlő az a sok hullám, és még a pálmafa, ami hajlik, minden hajlik és mozog benne.
Úgy tűnik, hogy a pálma homokfövenyre települt, ahol nem sok tápláléka lehet, sivatag-szárazság és ebben meghajlik a pálma. Bár a gyökerei körül a sötét folt, az az árnyéka lehet, de az iránya mégis a tenger felé tart.
Az egész rajz telve van a fény és az árnyék játékával, ami szerint a kettősség jelenléte erős.
Ez nagy küzdelmeket jelent.
A nap sugarai azonban a pálma felé állnak, és a felhők is felé szaladnak, így hamarosan érkezhet az enyhet adó eső...

Megnéztem és pont azt látom, mint rajz nélkül. -arra hajlik, amerre a szél fúj. Nincs biztos alap, nincs tápérték.... nem részletezem, mert a rajz azt tükrözi, amiről már sokat írtam és Neked nem tetszik.

______________________________________________________
"Ha van cél, van oda út is"
Mayra1
Mayra1

Hozzászólások száma : 1286

Vissza az elejére Go down

Mik a vágyaink? Empty Re: Mik a vágyaink?

Témanyitás  nofertiti Kedd 4 Márc. - 11:41

Nem nem Mayra, ha valami zavart is és megroggyant pillanataimban fog is még, de elmúlik, ahogy jön úgy megy, az az volt, hogy azért amilyennek érzékelsz és látsz, akár az a tiszta akár nem, azért extrémen másképp állsz hozzám, mint máshoz. Itt természetesen nem lenne ezzel gond, hisz miért ne állhatnál hozzám másként.
Viszont, amikor extrémen másként és a fogalmazás a totál utálkozásra utal, mint a szimpla tényekre, akkor azért az is valamit elárul.

Ezt jeleztem csupán. (kivéve, amikor érzelmileg gatya voltam, akkor túlérzékenyen támadtam).
Itt most nem arról van szó, hogy ne lehetnél őszinte, sőt jobban örülök, ha tudom hányadán állunk és nem kerülgetjük a forró kását, és a burkolt célzásoknál - vagy kötözködésnél is jobban el tudom fogadni az őszinte nemtetszést, hanem arról, hogy a megfogalmazásban használt erős jelzők, arra utaltak, hogy emiatt elítélsz és utálsz.

De hidd el, igyekszem ezt is elfogadni.

Röviden, kifejtettem egyet nem értésemet, azt nem azért mert nem tetszik, amit gondolsz rólam, azért viszont jeleztem, ha nem tetszett az extrém hangnem. Ami viszont tulajdonképpen csak az ego-m zavarja, tehát mondhatjuk, hogy nem kell vele foglalkozni, emellett azonban, azért az sem normális, ahogy te is jelezted nekem hajlongásom, hogy eme hajlongásom téged is esetleg ilyen fogalmazási stílusra vesz rá. Amire mondhatnám ugyanúgy a nem tetszés megnyilvánulása.
De lehet, hogy tévedek és csupán a hajlongásomra adott reakció.

 kúl
nofertiti
nofertiti

Hozzászólások száma : 433

Vissza az elejére Go down

Mik a vágyaink? Empty Re: Mik a vágyaink?

Témanyitás  Blueeye Kedd 4 Márc. - 12:02

nofertiti írta: azért extrémen másképp állsz hozzám, mint máshoz. Itt természetesen nem lenne ezzel gond, hisz miért ne állhatnál hozzám másként.
Viszont, amikor extrémen másként és a fogalmazás a totál utálkozásra utal, mint a szimpla tényekre, akkor azért az is valamit elárul.


 kúl

Extrém - jó megfogalmazás. Igen, benned van ez.

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1131

Vissza az elejére Go down

Mik a vágyaink? Empty Re: Mik a vágyaink?

Témanyitás  nofertiti Kedd 4 Márc. - 12:06

nem gondolod komolyan, hogy csak bennem ?
nofertiti
nofertiti

Hozzászólások száma : 433

Vissza az elejére Go down

Mik a vágyaink? Empty Re: Mik a vágyaink?

Témanyitás  nofertiti Kedd 4 Márc. - 12:51

efi írta:Mért ne játszana, akinek van kedve?
Ez a vágyad, Nefer? Tengerpart, pálmafák?  öröm 

A szívem egyik vágya... ami még vezet, mert igyekszünk időről - időre pénzt félrerakni erre a célra, hogy ellátogathassunk egy tengerpartra.
Magyarország vidékei is gyönyörűek, és a gyógyvíz is jótékony, de emellett ez a vágy mindig bennem volt. Gyermekkorban sosem értettem az országhatárokat, aztán persze megismertem funkciójukat. Azt hittem akárhová mehet a Földön az ember, ha azért bizonyos ráfordítást rá mer szánni. De látom, hogy sokszor több a ráfordítás, mint, amit könnyűnek lehet nevezni.
Azt hittem lakóhelyet is ott választ ahol akar, és kisebb akadályokba ütközik, de ez is másként van. Ettől függetlenül sokan vándorolnak erre - arra.

Na szóval igen, egyik vágyam, ami vezérel és meghatározza a dolgaim menetét. Tudom, hogy végső cél, hogy a vágyak ne zavarják és ne azok tegyék boldoggá az embert, de még ember vagyok nagyon.
nofertiti
nofertiti

Hozzászólások száma : 433

Vissza az elejére Go down

Mik a vágyaink? Empty Re: Mik a vágyaink?

Témanyitás  nofertiti Kedd 4 Márc. - 12:52

Méhecske írta:
nofertiti írta:Ajjaj így már nem lehet felölteni képet ismeretlenül.
Hát ha már rajzoltam, akkor beteszem így, ha valaki fejtegetni szeretné - bátran teheti:
Mayra, nem akarod megnézni Nefer képét?

Ami szembeötlő az a sok hullám, és még a pálmafa, ami hajlik, minden hajlik és mozog benne.
Úgy tűnik, hogy a pálma homokfövenyre települt, ahol nem sok tápláléka lehet, sivatag-szárazság és ebben meghajlik a pálma. Bár a gyökerei körül a sötét folt, az az árnyéka lehet, de az iránya mégis a tenger felé tart.
Az egész rajz telve van a fény és az árnyék játékával, ami szerint a kettősség jelenléte erős.
Ez nagy küzdelmeket jelent.
A nap sugarai azonban a pálma felé állnak, és a felhők is felé szaladnak, így hamarosan érkezhet az enyhet adó eső...

Szerintem a természetben általában nem a nap sugarai állnak a növény felé hanem fordítva, a növények fordulnak a nap irányába.

nofertiti
nofertiti

Hozzászólások száma : 433

Vissza az elejére Go down

Mik a vágyaink? Empty Re: Mik a vágyaink?

Témanyitás  nofertiti Kedd 4 Márc. - 14:03

Az elemzést pedig azért vetettem fel, mert ezt a gyakorlatot a pszichológia is alkalmazza és a szellemi gyakorlatok is, hogy
figyeljük meg milyen gondolatok, érzések alakulnak bennünk a másik iránt és az sokat elárul rólunk. Tehát annyit emlegetett dolog már megjelenhetne, mielőtt már megint a másikra mutogatunk, hogy előbb a saját házunk táján söprögessünk.

Persze nem erőszak a disznótor.
nofertiti
nofertiti

Hozzászólások száma : 433

Vissza az elejére Go down

Mik a vágyaink? Empty Re: Mik a vágyaink?

Témanyitás  Mayra1 Kedd 4 Márc. - 14:22

nofertiti írta:Az elemzést pedig azért vetettem fel, mert ezt a gyakorlatot a pszichológia is alkalmazza és a szellemi gyakorlatok is, hogy
figyeljük meg milyen gondolatok, érzések alakulnak bennünk a másik iránt és az sokat elárul rólunk. Tehát annyit emlegetett dolog már megjelenhetne, mielőtt már megint a másikra mutogatunk, hogy előbb a saját házunk táján söprögessünk.

Persze nem erőszak a disznótor.

smile nagyon jót nevettem az előző hsz-on. A szerencsétlen óceánparti pálma nem a nap felé húz, hanem a víztükör felé, hiszen a víz sokszorosan tükrözi vissza a fényt. De ez mit sem változtat. Amit eddig irtam Rólad, azt érzelmek nélkül, pusztán a meglátásaid fényében követtem el. Nincs bennem utálat, megvetés semmi ilyesmi. Talán egy példával érzékeltetném.... csakhogy kikerüljük a chat bármilyen formájaban előforduló arctalan beszélgetés ok-okozati összefüggését. Személyes kapcsolatok esetében, ha olyan emberrel hoz össze a sort, aki a kákán is csomót keres, a magyarázatok ellenére sem ért semmit, majd kiderül fölöslegesen válaszolok a kérdéseire,'mert a végén kijelenti már semmit nem ért,akkor attól elköszönök és kész. Itt viszont csak csak belefutok az eszmefuttatásaidba, aminek se eleje, se vége. Már rengetegszer megfogadtam, nem foglalkozom ezzel, de egyszerűen föl nem tudom fogni, hogy valaki felnőtt létére hogy nem képes kiválogatni a szemet az ocsúból. A szem lehet a Hit vagy ezotéria is. Teljesen lényegtelen micsoda. Nos, ilyenkor leirom amit gondolok. Amit gondolok az finomított formában sem tűri a nyomda festéket. Néha eszembe jut elnézést kérni a Többiektől, akik eme stílus láttám szenvednek, de csak néha.

______________________________________________________
"Ha van cél, van oda út is"
Mayra1
Mayra1

Hozzászólások száma : 1286

Vissza az elejére Go down

Mik a vágyaink? Empty Re: Mik a vágyaink?

Témanyitás  nofertiti Kedd 4 Márc. - 14:47

Ahogyan egy adott dologba saját magunk tükröződését is beleláthatjuk.
Tehát a mellékelt ábra is mutatja, hogy mivel a kákán is csomót keresek, és mindent, amit értek, te nem érted, vagy szimplán nem értek semmit, ez is azt mutatja, hogy csöppet sem hajlok pl: feléd, vagy meglátásaid felé, azaz nem arra hajladozok, amerre csak a szél visz. De abba is hagyom a parttalan másik szemszög bemutatását, mert úgyis csupán mentegetőzés, vagy magyarázkodás, amit szintén sosem értettél.


Ezért rendben, nincs más hátra, mint előre. Természetesen tedd, ahogy érzed.
Én is teszem, ahogy a "szél diktálja".

 :

Az pedig számomra is érthetetlen, hogy te érzelmektől mentesnek látod, a finom változatában is nyomdafestéket nem tűrő kifejezéseket. Hmmmm...  Twisted Evil 
Ma is tanultam.
Viszont így minden oké. Nem fogom ezentúl érzelem megnyilvánulásának venni.
nofertiti
nofertiti

Hozzászólások száma : 433

Vissza az elejére Go down

Mik a vágyaink? Empty Re: Mik a vágyaink?

Témanyitás  Mayra1 Kedd 4 Márc. - 14:53

nofertiti írta:
Az pedig számomra is érthetetlen, hogy te érzelmektől mentesnek látod, a finom változatában is nyomdafestéket nem tűrő kifejezéseket. Hmmmm...  Twisted Evil 
Ma is tanultam.
Viszont így minden oké. Nem fogom ezentúl érzelem megnyilvánulásának venni.

Igazad van, a mentegetőzést sem tartom sokra....de ami igazán érdekes, az az idézett rész. Nem, nincs érzelem...túl vagyok már azon, hogy indulatok vezessenek. smile

______________________________________________________
"Ha van cél, van oda út is"
Mayra1
Mayra1

Hozzászólások száma : 1286

Vissza az elejére Go down

Mik a vágyaink? Empty Re: Mik a vágyaink?

Témanyitás  Blueeye Kedd 4 Márc. - 15:37

Mayra1 írta:
nofertiti írta:Az elemzést pedig azért vetettem fel, mert ezt a gyakorlatot a pszichológia is alkalmazza és a szellemi gyakorlatok is, hogy
figyeljük meg milyen gondolatok, érzések alakulnak bennünk a másik iránt és az sokat elárul rólunk. Tehát annyit emlegetett dolog már megjelenhetne, mielőtt már megint a másikra mutogatunk, hogy előbb a saját házunk táján söprögessünk.

Persze nem erőszak a disznótor.

:)nagyon jót nevettem az előző hsz-on. A szerencsétlen óceánparti pálma nem a nap felé húz, hanem a víztükör felé, hiszen a víz sokszorosan tükrözi vissza a fényt. De ez mit sem változtat. Amit eddig irtam Rólad, azt érzelmek nélkül, pusztán a meglátásaid fényében követtem el. Nincs bennem utálat, megvetés semmi ilyesmi. Talán egy példával érzékeltetném.... csakhogy kikerüljük a chat bármilyen formájaban előforduló arctalan beszélgetés ok-okozati összefüggését. Személyes kapcsolatok esetében, ha olyan emberrel hoz össze a sort, aki a kákán is csomót keres, a magyarázatok ellenére sem ért semmit, majd kiderül fölöslegesen válaszolok a kérdéseire,'mert a végén kijelenti már semmit nem ért,akkor attól elköszönök és kész. Itt viszont csak csak belefutok az eszmefuttatásaidba, aminek se eleje, se vége. Már rengetegszer megfogadtam, nem foglalkozom ezzel, de egyszerűen föl nem tudom fogni, hogy valaki felnőtt létére hogy nem képes kiválogatni a szemet az ocsúból. A szem lehet a Hit vagy ezotéria is. Teljesen lényegtelen micsoda. Nos, ilyenkor leirom amit gondolok. Amit gondolok az finomított formában sem tűri a nyomda festéket. Néha eszembe jut elnézést kérni a Többiektől, akik eme stílus láttám szenvednek, de csak néha.

Ez egy jó meglátás Mayra.

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1131

Vissza az elejére Go down

Mik a vágyaink? Empty Re: Mik a vágyaink?

Témanyitás  Blueeye Kedd 4 Márc. - 15:42

Ezért mondtam azt, hogy nem jó két helyen, mert egyik helyen sincs meg igazi belemélyedés a tanításokba.

Vagy egyik fórumban mélyedek bele egy témába, vagy a másik fórumban, vagy van saját témám, amibe belemélyedek, és akkor azt csinálom.

Na de az nem jó, ha minden érdekel, de felszínesen, ugrok témáról témára, és csak a vita van a többiekkel.

Ezennel befejeztem. Nekem ilyesmire nincs időm.

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1131

Vissza az elejére Go down

Mik a vágyaink? Empty Re: Mik a vágyaink?

Témanyitás  Blueeye Kedd 4 Márc. - 15:53

[quote="Mayra1"]
nofertiti írta:

Személyes kapcsolatok esetében, ha olyan emberrel hoz össze a sort, aki a kákán is csomót keres, a magyarázatok ellenére sem ért semmit, majd kiderül fölöslegesen válaszolok a kérdéseire,'mert a végén kijelenti már semmit nem ért,akkor attól elköszönök és kész. .


Sajnos ez eléggé gyakori. A családomban is.

______________________________________________________
"Törekedj a misztérium felfedezésére, mielőtt az élet elvétetik tőled. Ha életed során nem találod meg önmagad, nem ismered meg önmagad, hogyan leszel képes megérteni létezésed titkát, miután meghaltál?"

 - Farid ud-Din Attar
Blueeye
Blueeye

Hozzászólások száma : 1131

Vissza az elejére Go down

Mik a vágyaink? Empty Re: Mik a vágyaink?

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 5 oldal 1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.