Tudatkalandorok Gyűjtőpont Univerzuma .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Patika

+3
Kilendin
Mayra1
Áprilia
7 posters

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

Patika Empty Patika

Témanyitás  fortis Csüt. 8 Jan. - 11:31

Ajánlanám Eleknek a cukorbetegség enyhítésére , és mindazoknak is , akik fogyni akarnának :
Goji bogyó . Nézzétek meg a cikkben szereplő videót is .
http://goji-bogyo.biomax.hu/?gclid=COXerICYhMMCFczMtAodIkgAZQ

http://testunkegeszsegunk.blog.hu/2012/10/04/a_goji_bogyo_a_zsiregeto_csodaszer


A hozzászólást fortis összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 12 Május - 10:43-kor.

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11424

Vissza az elejére Go down

Patika Empty Re: Patika

Témanyitás  Vendég Csüt. 8 Jan. - 12:30

Köszönöm kedves f...!... öröm

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Patika Empty Re: Patika

Témanyitás  Vendég Csüt. 8 Jan. - 12:39

...olvasom; "megtáltosít"....az kell, táltosnak lenni - jó...!... Very Happy..... jeee..... thumb...!

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Patika Empty Re: Patika

Témanyitás  fortis Csüt. 8 Jan. - 22:14

Ha csak a fele lenne igaz , már érdemes lenne vele foglalkozni .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11424

Vissza az elejére Go down

Patika Empty Re: Patika

Témanyitás  Vendég Pént. 9 Jan. - 14:07

...egy rugóra jár az eszünk kérlek, azonnal ez is átjött...

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Patika Empty Re: Patika

Témanyitás  fortis Pént. 9 Jan. - 17:18

Elek írta:...egy rugóra jár az eszünk kérlek, azonnal ez is átjött...

Minden esetre a kollégm bele ugrott egy ilyen kúrába , kíváncsian várom az eredményt . Egyenlőre 2 napja alkalmazza és azt mondja a széklete szempontjából eddig eléggé hatásos . Very Happy

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11424

Vissza az elejére Go down

Patika Empty Re: Patika

Témanyitás  Vendég Pént. 9 Jan. - 17:31

hümmm.... jócskán fel vagyok puffadva...a belek...- Elek -kelek...mint a tészta...

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Patika Empty Re: Patika

Témanyitás  fortis Csüt. 22 Jan. - 12:05

A köhögés elleni cukorka elkészítése:
Egy edénybe töltsünk egy bögre cukrot, egy fél bögre vizet, majd adjuk hozzá egy fél citromnak a levét, majd jöhet bele egy kanál méz, amely remek baktériumölő. A legjobb, ha még bele aprítunk egy darab megpucolt friss gyömbért, és még jöhet bele egy fél teáskanálnyi szegfűszeg is, amelynek antiszeptikus hatása van, és sok benne az antioxidáns is.
Ezután gyújtsunk be, majd kevergessük. Mikor minden összeállt, vegyük le a tűzről, de ekkor is kevergessük meg az egészet, hagyjuk állni 15–20 percet. Közben vegyünk elő egy tepsit, helyezzünk rá sütőpapírt. Ezután egy kanál segítségével csöppentsünk kis formákat a tepsibe, óvatosan, mert nagyon forró még a cukorka alap.

http://filantropikum.com/igy-keszithetsz-otthon-kohoges-elleni-cukorkat-video/

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11424

Vissza az elejére Go down

Patika Empty Re: Patika

Témanyitás  fortis Szer. 28 Jan. - 9:05

Az alábbi sorokban Dr. Dwight Lundell bevallja, hogy mi áll a szív- és érrendszeri betegségek mögött. Ez a bejelentés futótűzként terjedt el a világhálón.
Patika Unnamed_www.kepfeltoltes.hu_

„Mi orvosok a felkészültségünk, tudásunk, túlzott tekintélyvezérlésű felfogásunk és egónk miatt azt hisszük, hogy tévedhetetlenek vagyunk. De most itt vagyok, és elismerem, hogy hibáztam. Szívsebész vagyok, aki mögött 25 év tapasztalat van, ez idő alatt több mint 5 ezer műtétet végeztem el. Most eljött az ideje, hogy megpróbáljam jóvá tenni, azt amit eddig rosszul tettem.
Az orvosi szaktekintélyek, véleményformálók folyamatosan azt mondják, hogy a szív- és érrendszeri bajok mögött a vérben található magas koleszterinszint a felelős. Ezért pedig szigorú, zsírszegény diétát írtunk elő betegeinknek, és gyógyszereket is be kellett szedniük. Csak, hogy ez már nem helyes, sőt! Pár évvel ezelőtt ugyanis felfedezték, hogy a betegség hátterében az érfalak gyulladása áll, ezért a kezelést is más szempontok alapján, más módszerekkel kell megkezdeni.
Megdöbbentő, de az eddigi, „jól” bevált módszerek miatt, ebben az évben még több ember fog meghalni szív- és érrendszeri betegségben, mint eddig. Az American Heart Association statisztikái azt mutatják, hogy az Egyesült Államokban több mint 75 de millió amerikai küzd szívbetegségben, 20 millió cukorbetegségben és 57 millió pedig már a cukorbetegség kezdeti fázisába lépett. A baj az is, hogy évről-évre egyre több a fiatal, aki megbetegedik. Világosan elmondom, a koleszterin anélkül nem tud lerakodni az érfalakban, ha azok már nincsenek begyulladva. Ezért a koleszterin miatt nem lenne agyvérzés, és egyéb érrendszeri betegség.
A koleszterin a gyulladás hiányában szabadon áramolhatna, hiszen ez a természetes. A gyulladás a szintetikus szereket tartalmazó élelmiszerek miatt alakul ki, a szervezet ugyanis nem tud mit kezdeni ezekkel a méreganyagokkal, megbetegednek az érfalak, így rájuk már a koleszterin is könnyebben megtapadhat, elzárva ezáltal a vér útját.
A másik oka ennek a gyulladásnak az alacsony zsírtartalmú diéta, hiszen a szakemberek a zsíros ételek fogyasztása helyet azt ajánlották, hogy szójából, kukoricából, napraforgóból kinyert növényi zsírokat kell használni, amelyek ugyan tele vannak Omega-6 zsírsavakkal, de viszont Omega-3 már alig van bennünk, ami nagyon fontos, hogy a szervezet egyensúlyban működhessen. Ezért van az, hogy egyre több a cukorbeteg, a szívbeteg, az elhízott ember.
A cukrokban és szénhidrátban gazdag élelmiszerek, amelyekben feldogozott Omega-6 zsírsavak találhatók, hogy több ideig lehessen a tartósítás megoldani, teljesen átvették az uralmat az emberek étrendjében. Ezek az élelmiszerek lassan már az egész világot megmérgeztek.”

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11424

Vissza az elejére Go down

Patika Empty Re: Patika

Témanyitás  Áprilia Szer. 28 Jan. - 17:35

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 21:55-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6533

Vissza az elejére Go down

Patika Empty Re: Patika

Témanyitás  Vendég Szer. 28 Jan. - 18:34

Az a mechanizmus is eléggé el van nagyolva, hogy miért okoz(nának) a szintetikus élelmiszerek érfalgyulladást. Hogy nem tud vele mit kezdeni a szervezet - ez nem magyarázat.

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Patika Empty Életműködés egészség

Témanyitás  fortis Szer. 28 Jan. - 21:23

semleges  Háát én nem nagyon tudom , hogy hogyan működik ez , de talán addig jó amíg nem kell vele szembesülni .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11424

Vissza az elejére Go down

Patika Empty Patika

Témanyitás  fortis Csüt. 29 Jan. - 9:35

Legtöbbször a dió kemény héja a szemetesben végzi. Főleg vidéken, még a háziasszonyok ismerik a dióhéjból készült tea hatását, amelyet főként vérhígítóként szoktak fogyasztani. Az orvosok viszont sok más pozitív hatására is fényt derítettek.
A dió héja antibakteriális, gombaellenes anyagokat tartalmaz, serkenti a pajzsmirigyműködést, csökkenti a vércukorszintet, és vérnyomást is, de gyulladáscsökkentő és nyugtató hatással is bír.
A héjból készült tea felhígítja a vért, segíti a gyomor és bél működését, de a máj munkáját is megkönnyíti, de aki vizelettartási problémákkal küzd, annak is javallott a tea fogyasztása. A kalciumhiányban szenvedőknek is hatékony a dióhéjból készült teát, hiszen így folyamatosan szinten tudják tartani ezt a fontos ásványi nyomelemet. Naponta legalább fél, vagy egy liter tea fogyasztása ajánlott.
Visszérre készítsünk zöld dióból áztatólevet. Egy nagyobb befőttesüveget töltsünk meg félbevágott zöld dióhéjjal, majd öntsünk rá almaecetet, és hagyjuk állni 3 héten keresztül. Ezután a lével borogassuk naponta a visszeres lábunkat.
Gyomorfekély ellen készítsünk 4 darab szárított dió héjából főzetet. Forrázzuk le a héjakat, majd hagyjuk állni egy órán keresztül. Ezután szűrjük le, majd egy teáskanállal reggelente éhgyomorra vegyünk be a főzetből.
Fáradtság, gyenge immunrendszer, gyomorpanaszok esetében készíthetünk szirupot: szükségünk lesz két marék zöld dió héjára, és egy liter vízre. A héjakat vágjuk nagyon apróra, és főzzük meg a vízben 10 percig. Hagyjuk kihűlni, majd a végén adjunk az egészhez egy kg cukrot, vagy mézet. A szirupunkat öntsük egy sötét színű üvegbe. Naponta 3-szor, étkezések után kell egy teáskanálnyit elfogyasztani belőle.
Köhögés ellen is nagyon jó a dióhéj tea. Egy marék héjat dobjunk bele a forrásban lévő vízbe. Pár percig hagyjuk főni, majd mikor egy kissé kihűlt, máris lehet fogyasztani, de nem szabad forrón felhajtani. Aki édesíteni szeretné a teát, csak mézet használjon, cukrot ne.
forrás: http://filantropikum.com

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11424

Vissza az elejére Go down

Patika Empty Re: Patika

Témanyitás  Áprilia Csüt. 29 Jan. - 10:16

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 21:56-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6533

Vissza az elejére Go down

Patika Empty Re: Patika

Témanyitás  fortis Csüt. 29 Jan. - 10:32

Áprilia írta:Én a gyömbérre esküszöm. Természetes antibiotikum. Még az influenzából is kigyógyít. De megelőzésre is a legjobb növény.
Még zsírégető is.

Igen , én vettem a herba házban  aszalt cukrozott  gyömbért , hihetetlen egy intenzív íze van és egy kicsit erős is . A gyereknek próbáltam adni a köhögésére , de neki nem ízlett . Nekem finom volt , meg is ettem az egészet . öröm

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11424

Vissza az elejére Go down

Patika Empty Re: Patika

Témanyitás  fortis Hétf. 9 Feb. - 12:06

Csillapíthatatlan köhögés?! Ahhoz hogy megszűnjön, ezt tudnod kell! – VIDEÓ

http://filantropikum.com/csillapithatatlan-kohoges-ahhoz-hogy-megszunjon-ezt-tudnod-kell-video/

Ezt a videót  feltétlenül nézzétek meg , nagyon különleges  oldalról elemzi ki a köhögés okait  . 

https://www.youtube.com/watch?v=DfVUQR5_y6M


______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11424

Vissza az elejére Go down

Patika Empty Re: Patika

Témanyitás  Vendég Hétf. 9 Feb. - 23:18

....aszongya; "laphám intima" az ér belső falán........

azért - Tud az Isten!

És mind ez is azért van mert; elejitől fogva ismert bennünket és eleve elrendelt bennünket!
-
A lelki ismeret így nem buzdíthat egyébre mint ajkaddal hangoztatni; Szent...Szent...Szent...Szent......->

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Patika Empty Re: Patika

Témanyitás  fortis Kedd 10 Feb. - 16:39

Elek írta:....aszongya; "laphám intima" az ér belső falán........

azért - Tud az Isten!

És mind ez is azért van mert; elejitől fogva ismert bennünket és eleve elrendelt bennünket!
-
A lelki ismeret így nem buzdíthat egyébre mint ajkaddal hangoztatni; Szent...Szent...Szent...Szent......->

A gondolatnak ereje van és nagy mértékben visszahat ránk .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11424

Vissza az elejére Go down

Patika Empty Re: Patika

Témanyitás  Mayra1 Csüt. 19 Feb. - 20:07

Ha már gyömbér.....lehet venni multikban gyömbér gyökeret. Válogass olyat, amin kis rügyszerű kitüremkedés van. Otthon ültesd egy nagyobb cserépbe, öntözd, kb. áprilisra kihajt. Kiteheted az erkélyre és a nyaron meg tudod termelni az egész évre valót. Én idén szabad földbe fogom kiültetni a már leveles növényeket. Nalunk sok kell belőle. Nemcsak megfázásra, de pörköltekbe, levesekbe is használom.

______________________________________________________
"Ha van cél, van oda út is"
Mayra1
Mayra1

Hozzászólások száma : 1286

Vissza az elejére Go down

Patika Empty Re: Patika

Témanyitás  fortis Csüt. 19 Feb. - 20:29

Anyósom lereszeli a gyömbért , egy kis mézet és citromlevet  ad hozzá , még nem kóstoltam , de biztosan nagyon finom .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11424

Vissza az elejére Go down

Patika Empty Re: Patika

Témanyitás  fortis Csüt. 9 Ápr. - 8:53

Ez egy fogyókúrás oldal ha valakit érdekel .Mondjuk véleményem szerint nem egészséges cérnavékonynak lenni , de a túlsúlyosság is igen ártalmas . Tessék józan ésszel élni vele , ha valaki ki akarja próbálni

"Hihetetlen anyag, amely "elolvassza" a zsírszöveteket!
- A klinikai kutatások bebizonyították, hogy az indiai csalán működik! Hihetetlen gyorsasággal bontja le a zsírszövetet, csökkenti az étvágyat és ami a legfontosabb, semmilyen mellékhatással nem rendelkezik, még hosszan tartó alkalmazása esetén sem - meséli Kamilla.
A Coleus forskohlii egy természetes polifenol, amely több növényben is megtalálható (így pl. az indiai csalánban). Erős fogyasztó hatású. "

http://mindennapihirek.com/egeszseg/modell-lefogyott-76kg/

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11424

Vissza az elejére Go down

Patika Empty Re: Patika

Témanyitás  Áprilia Csüt. 9 Ápr. - 9:03

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 21:57-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6533

Vissza az elejére Go down

Patika Empty Re: Patika

Témanyitás  fortis Csüt. 9 Ápr. - 9:19

Áprilia írta:Ha ilyesmire vetemednék, inkább magát az indiai csalánt rágcsálnám, nem ezt a kapszulát. Bevallom én már bedőltem pár ilyen hirdetésnek, de tényleg csak a pénzem fogyott tőle, én nem.

Igen én is így gondolnám , hogy ha már a csalánban van a titok , akkor minek a kapszula vagy akár mi , akkor csalánt kell enni és kész .

A kollégám  Goji bogyót kezdett el enni az unszolásomra ( aszalt herbáriában kapható ) És 10 kilót leadott , de mellette betartotta a szokásos diétáját is .
Szóval
- diétázott , leadott valamennyit , de aztán stagnált
- elkezdte szedni a goji bogyót , leadott 10 kilót és most ismét stagnál
Azt hiszem kipróbáltatom vele az indiai csalánt , de még nem akarja abba hagyni a goji bogyó eszegetését , ezért még várunk .

Amúgy 126 -ról fogyott le 116-ra  de  fontos lenne még fogynia .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11424

Vissza az elejére Go down

Patika Empty Re: Patika

Témanyitás  Áprilia Csüt. 9 Ápr. - 9:32

törlés


A hozzászólást Áprilia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 20 Feb. - 21:57-kor.

______________________________________________________

"Nem szabadulhatunk meg gondolkodással, nem szabadulhatunk meg nevetéssel, vagy sírással; csak önemlékezéssel szabadulhatunk meg. (Robert Earl Burton: Önemlékezés)
Áprilia
Áprilia

Hozzászólások száma : 6533

Vissza az elejére Go down

Patika Empty Re: Patika

Témanyitás  fortis Csüt. 9 Ápr. - 10:08

Áprilia írta:Aszalt goji bogyót én is vettem már, de a maradék fél zacskónyi a kukában landolt....
Mostanában inkább tornázgatok (callanetics, apró mozdulatok, mindenből 100-at) és attól vékonyabb lettem.

A goji bogyó nem mindenkire hat , de ez így lehet sok mindennel .
Ami a tornádat illeti , ahhoz yes taps

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11424

Vissza az elejére Go down

Patika Empty Re: Patika

Témanyitás  Kilendin Szer. 15 Ápr. - 7:51

Believe írta:
Áprilia írta:Aszalt goji bogyót én is vettem már, de a maradék fél zacskónyi a kukában landolt....
Mostanában inkább tornázgatok (callanetics, apró mozdulatok, mindenből 100-at) és attól vékonyabb lettem.

A goji bogyó nem mindenkire hat , de ez így lehet sok mindennel .
Ami a tornádat illeti , ahhoz yes taps
örülök ennek a topiknak...
Fogyni csak az tud aki akar is
Tapasztalatból beszélek, eddig 30 kg.ot fogytam a férjem pedig 45-öt
Szigorú étrend a titka.
Mindent eszük semmit nem hagyunk kis, csak a mit mivel és a mikor a kérdés.
Én pl. nem eszek cukrot (csak ha nagyon muszály mint mikor beteg vagyok)
Nálam véltek felfedezni rejtett cukor betegséget, de már jelentem nyoma sincs  öröm
Most már eljárok futni, igaz nem megy olyan jól, de majd megerősödöm és menni fog...
Így én nem hiszek semmilyen csodaszerben. Sallagtalanító teakeveréket szoktam keverni, esténként egy bögrével és ha szeretném, ha még lazáább lenne a székletem almát fahéjjal citromlével gyömbérrel és vízzel turmixolok megiszom. Napi 3 liter folyadékot megiszok (vizet) és minden szupi.

______________________________________________________
Mindenkiben ott az eredő tűz.
Kilendin
Kilendin

Hozzászólások száma : 182

Vissza az elejére Go down

Patika Empty Re: Patika

Témanyitás  fortis Szer. 15 Ápr. - 8:32

kell a kitartás , az már biztos .
A kollégámnak az ünnepek a problémája . Húsvét , születésnap ilyenek . Akkor több kerül a tányérba .

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11424

Vissza az elejére Go down

Patika Empty Re: Patika

Témanyitás  fortis Kedd 12 Május - 10:39


______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11424

Vissza az elejére Go down

Patika Empty Re: Patika

Témanyitás  fortis Szomb. 6 Jún. - 22:04

A K vitaminok meghosszabbíthatják az ember életét

" Dr. Bruce Amesnek, a táplálkozás és az öregedés közti összefüggések világszerte elismert szaktekintélyének négy évvel ezelőtt publikált kutatási eredményei szerint a megfelelő K-vitamin bevitelnek fontos szerepe van az élet meghosszabbításában1.
Egy 2014-ben napvilágot látott tanulmány ugyancsak arra a következtetésre jut, hogy aki megfelelő mennyiségű K-vitamint (K1 és K2 vitaminról van szó) vesz magához, az tovább él.2 "

A ciikk további részei itt találhatók :

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11424

Vissza az elejére Go down

Patika Empty Re: Patika

Témanyitás  fortis Szomb. 6 Jún. - 22:08

Ha esetleg valakit érdekelne


Szendi Gábor: 
Savcsökkentőtől lisztérzékennyé válhatok? Sajnos igen.
A savcsökkentőket nyakra-főre írják fel mindenféle emésztési problémára. A protonpumpa gátlókról eddig is riasztó híreket olvashattunk, de arra azért senki nem gondolna, hogy a gluténérzékenyek növekvő száma és a savcsökkentők nyakló nélküli alkalmazása közt szoros kapcsolat lehet. " 

A folytatás itt :

______________________________________________________
Ha teszel egy lépést előre, a világod megváltozik.
fortis
fortis

Hozzászólások száma : 11424

Vissza az elejére Go down

Patika Empty Re: Patika

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.